Sledujte Velkou Pardubickou a vsaďte si. Vše ZDARMA!

Vyzkoušejte bezplatné online sledování dostihových závodů Velké Pardubické. Přečtěte si jednoduché podmínky pro spuštění live streamu na TV Tipsport.

Velká Pardubická 2021 ▶️ live stream + TV přenos + BONUS

Už koncem května odstartovala další sezóna soutěže dostihových závodů, která je v pořadí již 131. ročníkem této soutěže. Novou sezónu úspěšně otevřelo první kolo kvalifikace Velké Pardubické, za kterým následují ještě další tři kola kvalifikace. Hlavní závody Velké Pardubické se budou konat 10. října 2021.

V dostihových závodech mohou startovat pouze šestileté a starší koně, které se musí kvalifikovat v jednom ze čtyř kvalifikačních dostihů. Svůj loňský získaný titul bude obhajovat slovenský žokej Lukáš Matuský s koněm Hegnusem.

Live stream Velká pardubická 2021

Pokud patříte mezi fanoušky tohoto tradičního sportu, tak určitě byste si neměli nechat ujít live stream z této oblíbené sportovní události. Pokud chcete sledovat Velkou Pardubicku online a bez reklam, tak jednou z nejlepších alternativ je mít účet v sázkové kanceláří Tipsport, ve které si můžete spustit live stream Steeplechase zdarma.

🏇 Událost Velká Pardubická Steeplechase
🗓️ Sezóna 2021 (10.10. o 15:45)
▶️ LIVE stream Tipsport TV nebo Chance TV
⚡ Live přenosy ze všech závodů?
📺 TV přenos ČT Sport, ČT1
👉 Kurzy na Steeplechase zobrazit

Jaké jsou možnosti sledování Velké Pardubické?

Sportovní událost s nejdelší tradicí v Česku budou vysílat televizní stanice ČT1 a ČT Sport. Pokud chcete sledovat přímý přenos z Velké Pardubické kdykoliv a kdekoliv, můžete využít bezplatný live stream sázkové kanceláře Tipsport, v níž se kromě těchto závodů nachází i tisíce dalších online přenosů zdarma.

Každého sázejícího hráče určitě potěší spojení dvou užitečných funkcí – uzavírání LIVE sázek na dostihové závody Velké Pardubické a sledování live streamu této sportovní události. Pokud si tipnete správný výsledek závodů, tak můžete vyhrát peníze zdarma.

Velká Pardubická 2021 – program a důležité termíny
DatumNázev dostihů
22. 05. 2021 1. kolo kvalifikace na Velkou Pardubickou 2021
26. 06. 2021 2. kolo kvalifikace na Velkou Pardubickou 2021
07. 08. 2021 3. kolo kvalifikace na Velkou Pardubickou 2021
04. 09. 2021 4. kolo kvalifikace na Velkou Pardubickou 2021
10. 10. 2021 🏇🏽 Hlavní dostihové závody – Velká Pardubická 2021🏇🏽

Jaká je nabídka live streamů u Tipsportu?

Nabídka dostupných live streamů na TV Tipsport
 • fotbalové přenosy
 • motocyklistické závody MotoGP
 • dostihové závody 🐎
 • hokejové přenosy
 • cyklistický závod Tour de France
 • šipky
 • tenisové přenosy
 • přenosy z MMA nebo BOXu
 • a mnoho dalších

Kompletní seznam přímých přenosů, které nabízí (nejen) sázková kancelář Tipsport najdete na stránce sportovní přenosy. Rovněž zde najdete i podmínky, které musíte splnit, abyste mohli livestream v sázkových kancelářích sledovat.

Jelikož sázková kancelář Tipsport patří mezi nejoblíbenější a nejznámější sázkové společnosti v Česku, tak není žádným překvapením, že pro své hráče dennodenně připravuje několik exkluzivních přenosů na své online televizi TV Tipsport.

Jak sledovat Velkou Pardubickou na TV Tipsport

Pro aktivní sázkaře je sledování live streamů na TV Tipsport zdarma, a navíc mohou získat také zdarma i bonus. Přečtěte si jednoduchý návod, jak spustit online stream Velké Pardubické na Tipsport TV.

Návod pro spuštění live streamu z dostihových závodů Velké Pardubické:

 • Tipsport registrace

Prvním krokem je registrace herního účtu na webové stránce Tipsport.cz. Po registraci stačí pouze ověřit totožnost a přihlásit se do vašeho herního účtu.

 • Velká Pardubická live stream

Po úspěšné registraci vašeho herního účtu máte k dispozici bezplatné 7-denní sledování sportovních live streamů na TV Tipsport.

 • Spuštění Tipsport TV

Závody Velké Pardubické jsou dostupné na webové stránce Tipsportu také pod samostatnou kategorií TV nebo LIVE. Po kliknutí na jednu z těchto dvou kategorií si už jen najdete a vyberete závod, který chcete sledovat.

Chcete sledovat dostihové závody na TV Tipsport? Stačí postupovat podle našeho návodu:
 1. Klepněte na položku „Kurzy“ v horním menu na stránce tipsport.cz.
 2. V seznamu sportů zvolte Dostihy a podkategorii „Pardubice“.
 3. Uvidíte před sebou seznam závodů spolu s datem a časem. Stačí si už jen vybrat závod, který chcete sledovat a kliknout na ikonu „Live stream“.
Sledujte livestream z Velké Pardubické

Co dělat v případě, pokud vyprší 7-denní bezplatná lhůta pro sledování sportovních live streamů?

Po sedmi dnech je neomezené sledování live streamů možné pouze tehdy, pokud patříte do skupiny aktivních sázkařů v Tipsportu.

Pokud nepatříte do této skupiny, stačí uzavřít sázku v minimální hodnotě 30 Kč alespoň jednou měsíčně (nebo uzavřít více sázek ve společné hodnotě 30 Kč – např. uzavřít 3 sázky po 10 Kč).

Kurzové sázky můžete uzavřít na jakýkoliv sport, protože podmínky nejsou vázány na konkrétní sport např. dostihy.

Při uzavírání kurzových sázek můžete využít váš získaný vstupní bonus, který obdržíte jako dárek při vytvoření vaší registrace u Tipsportu. Se vstupním bonusem tak můžete sázet zcela zdarma.

Online přenos Velké Pardubické na Chance TV

Podobně jako u Tipsportu, tak i v sázkové kanceláři Chance si můžete spustit bezplatný sportovní live stream dostihových závodů na internetové online televizi Chance TV.

I zde však platí stejná podmínka – nově registrovaní členové mají k dispozici sportovní live streamy po dobu 7 dní zcela zdarma a všichni aktivní sázkaři mají nárok na neomezené sledování online přenosů v Chance.

Po uplynutí 7 denní lhůty je třeba uzavřít alespoň jednou měsíčně jakoukoliv kurzovou sázku v minimální hodnotě 30 Kč.

Sledovat online přenos Velké Pardubické zdarma
Budete přesměrováni na oficiální stránku Chance.cz

Jak sledovat dostihové závody přes mobil

Poslední alternativou je sledování sportovních live streamů prostřednictvím mobilní aplikace Tipsport. Pokud si stáhnete mobilní aplikaci Tipsport (na tabletu nebo na mobilu), tak váš sportovní live stream můžete sledovat kdykoliv a kdekoliv bez otravných reklam.

U mobilní appky Tipsport se kromě kurzových sázek a live streamů nachází také vyhledávané diskusní fórum, tiket aréna či zábavné online casino s hracími automaty a online rulety.

Nezapomeňte, že během sledování Velké Pardubické živě můžete výborně reagovat na aktuální vývoj závodů a uzavřít tak LIVE sázku, případně využít funkci předčasného vyplacení tiketu tzv. cashout.

Společnost Tipsport je jediná sázková kancelář, která vlastní exkluzivní práva pro vysílání dostihových závodů Velké Pardubické. Největší přidanou hodnotou tohoto vysílání jsou dostihové závody bez reklam a bez dalších účtovaných poplatků.

Velká Pardubická steeplechase

Největší počet vítězství v dostihových závodech Velké Pardubické vyhrál kůň Železník (celkově 4 vítězství) s žokejem Josefem Váňou. Tento český žokej dokázal získat ještě 4 další obdivuhodné vítězství (s koněm Tiumenem 3 vítězství a s koněm Vronskym 1 vítězství). Po osmi úspěšných vítězstvích se řadí Josef Váňa k nejtalentovanějším žokejem všech dob! 

Chcete se dozvědět více aktuálních informací o dostihových závodech Velké Pardubické? Přečtěte si náš kompletní článek o nadcházející sezóně Velká Pardubická 2021, který obsahuje celý program, aktuální kurzy (na koho se vyplatí tipovat) a ostatní zajímavé informace.

ZajímavostOficiální název této soutěže je Velká Pardubická steeplechase. Dostihové závody se poprvé konaly již v roce 1874, kdy se na trať dnes již legendární Velké Pardubické vydalo prvních čtrnáct závodníků. Do listiny vítězů se tehdy jako historicky první vítěz zapsal hřebec Fantom, v jehož sedle byl anglický žokej George Sayers.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy startují hlavní závody Velké Pardubické?

Hlavní závody Velké Pardubické odstartují až 10. října 2021.

2️⃣ Musíte platit za přímý prenos?

Pokud se rychle registrujete u Tipsportu, tak prvních 7 dní je zdarma (pak stačí podat sázky za 30 Kč (30 dní).

3️⃣ Bude TV Tipsport vysílat live stream ze všech dostihů?

Zatím nemáme oficiálně potvrzeno vysílání kvalifikaci Velké Pardubické, přičemž víme, že hlavní závody bude s jistotou vysílat online televize TV Tipsport.

4️⃣ Které TV stanice budou vysílat závody Velké Pardubické?

Závody Velké Pardubické 2021 budou vysílat sportovní televizní stanice ČT1 a ČT Sport.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, na to slúži táto sekcia alternatívny link bet365
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku