Velká pardubická 2022 ONLINE: Sledujte koňské dostihy živě a ZDARMA – Velký přehled možností pro live stream free

Vyzkoušejte bezplatné online sledování dostihových závodů Velké pardubické 2022. Podívejte se na jednoduché podmínky pro spuštění live streamu na Tipsport TV zdarma a bez reklam.

Velká pardubická 2022 ▶️ live stream + TV přenos + BONUS

Už koncem května odstartovala další sezóna soutěže dostihových závodů – Velká pardubická 2022, která je v pořadí již 132. ročníkem této soutěže. Novou sezónu úspěšně otevřelo první kolo kvalifikace dostihů, za kterým následují ještě další tři kola. Hlavní závod Velká pardubická 2022 se bude konat 9. října.

V dostihových závodech mohou startovat pouze šestileté a starší koně, které se musí kvalifikovat v jednom ze čtyř kvalifikačních dostihů. Svůj loňský získaný titul bude obhajovat český žokej Pavel Složil s koněm Talentem.

► Spustit LIVE stream Velká pardubická
Sledujte závody Velké pardubické online ve vysokém rozlišení, bez sekání a reklamy

Pokud chcete sledovat Velka pardubická 2022 online a bez reklam, tak jednou z nejlepších alternativ je mít účet v sázkové kanceláří Tipsport, kde lze spustit dostihy LIVE.

🏇 Událost Velká pardubická Steeplechase
🗓️ Sezóna 2022 
▶️ LIVE stream Tipsport TV 
⚡ Všechny závody LIVE ✅ (včetně kvalifikaci)
🐎 Nejbližší závod 09.10.2022 (hlavní závod)
📺 TV přenos ČT Sport a ČT1
👉 Kurzy na Steeplechase zobrazit

Kdy se začíná Velká pardubická 2022?

Start hlavního dostihu Velké pardubické je naplánován až na začátek října 2022. Hlavnímu dostihu předcházejí 4 kvalifikační kola, ve kterých se musí žokejové nejprve kvalifikovat, chtějí-li postoupit do hlavního závodu Velké pardubické 2022.

Jaké jsou možnosti sledování dostihových závodů?

Sportovní událost s nejdelší tradicí v Česku budou vysílat televizní stanice ČT1 a ČT Sport. Pokud chcete sledovat přímý přenos z Velké pardubické kdykoliv a kdekoliv, můžete využít bezplatný live stream sázkové kanceláře Tipsport.

Každého sázkaře určitě potěší spojení dvou užitečných funkcí – uzavírání LIVE sázek na dostihové závody a sledování live streamu této sportovní události. Pokud si tipnete správný výsledek závodů, tak můžete vyhrát peníze zdarma.

🏇 Velká pardubická 2022 – program, termíny a výsledky 🏇
DatumNázev dostihůVítězTipsport TV
21. 05. 1. kvalifikace na Velkou pardubickou 2022 Del Rey LIVE
18. 06. 2. kvalifikace na Velkou pardubickou 2022 Talent LIVE
06. 08. 3. kvalifikace na Velkou pardubickou 2022 Player LIVE
03. 09. 4. kvalifikace na Velkou pardubickou 2022 Imphal LIVE
09. 10. Hlavní závod Velká pardubická 2022 Mr Spex LIVE

Jaká je nabídka live streamů v Tipsportu?

Kompletní seznam přímých přenosů, které nabízí (nejen) sázková kancelář Tipsport najdete na stránce sportovní přenosy. Rovněž zde najdete i podmínky, které musíte splnit, abyste mohli livestream v sázkových kancelářích sledovat.

Jelikož sázková kancelář Tipsport patří mezi nejoblíbenější a nejznámější sázkové společnosti v Česku, tak není žádným překvapením, že pro své hráče dennodenně připravuje několik exkluzivních přenosů na své online televizi TV Tipsport.

Nabídka dostupných live streamů na TV Tipsport
  • fotbalové přenosy
  • dostihové závody 🐎
  • hokejové přenosy
  • tenisové přenosy

Jak sledovat Velkou pardubickou 2022 na TV Tipsport

Pro aktivní sázkaře je sledování live streamů na TV Tipsport zdarma, a navíc mohou získat také zdarma i bonus. Přečtěte si jednoduchý návod, jak spustit online stream Velké pardubické na Tipsport TV.

Návod pro spuštění live streamu z dostihových závodů Velké pardubické:

  • Tipsport registrace

Prvním krokem je registrace herního účtu na webové stránce Tipsport.cz. Po registraci stačí pouze ověřit totožnost a přihlásit se do vašeho herního účtu.

  • Velká pardubická live stream

Po úspěšné registraci vašeho herního účtu máte k dispozici bezplatné 7-denní sledování sportovních live streamů na TV Tipsport.

  • Spuštění Tipsport TV

Závody Velké pardubické jsou dostupné na webové stránce Tipsportu také pod samostatnou kategorií TV nebo LIVE. Po kliknutí na jednu z těchto dvou kategorií si už jen najdete a vyberete závod, který chcete sledovat.

Chcete sledovat dostihové závody na TV Tipsport? Stačí postupovat podle našeho návodu:
  1. Klepněte na položku „Kurzy“ v horním menu na stránce tipsport.cz.
  2. V seznamu sportů zvolte Dostihy a podkategorii „Pardubice“.
  3. Uvidíte před sebou seznam závodů spolu s datem a časem. Stačí si už jen vybrat závod, který chcete sledovat a kliknout na ikonu „Live stream“.

 

Online přenos Velká pardubická zdarma
Co dělat v případě, pokud vyprší 7-denní bezplatná lhůta pro sledování sportovních live streamů?

Po 7 dnech je neomezené sledování live streamů možné pouze tehdy, pokud patříte do skupiny aktivních sázkařů v Tipsportu.

Pokud nepatříte do této skupiny, stačí uzavřít sázku v minimální hodnotě 30 Kč alespoň jednou měsíčně (nebo uzavřít více sázek ve společné hodnotě 30 Kč – např. uzavřít 3 sázky po 10 Kč).

Kurzové sázky můžete uzavřít na jakýkoliv sport, protože podmínky nejsou vázány na konkrétní sport např. dostihy.

Při uzavírání kurzových sázek můžete využít váš získaný vstupní bonus, který obdržíte jako dárek při vytvoření vaší registrace u Tipsportu. Se vstupním bonusem tak můžete sázet zcela zdarma.

Jak sledovat Velka pardubická hlavní závod live přes mobil?

Poslední alternativou je sledování sportovních live streamů prostřednictvím mobilní aplikace Tipsport. Pokud si stáhnete mobilní aplikaci Tipsport, tak váš sportovní live stream můžete sledovat kdykoliv a kdekoliv bez otravných reklam.

U mobilní appky Tipsport se kromě sázek a live streamů nachází také vyhledávané diskusní fórum, tiket aréna či zábavné online casino s hracími automaty a rulety.

Nezapomeňte, že během sledování Velké pardubické živě můžete výborně reagovat na aktuální vývoj závodů a uzavřít tak LIVE sázku, případně využít funkci předčasného vyplacení tiketu tzv. cashout.

Kurzové sázky a bezplatný live stream na Velkou pardubickou najdete jen v sázkové kanceláři Tipsport.
Tipsport je jediná sázková kancelář, která vlastní exkluzivní práva pro vysílání dostihových závodů Velké pardubické. Největší přidanou hodnotou je vysílání bez reklam a dalších účtovaných poplatků.

Kdo získal největší počet vítězství na dostizích?

Největší počet vítězství v dostihových závodech Velké pardubické vyhrál kůň Železník (celkově 4 vítězství) s žokejem Josefem Váňou.

Tento český žokej dokázal získat ještě 4 další obdivuhodné vítězství (s koněm Tiumenem 3 vítězství a s koněm Vronskym 1 vítězství). Po osmi úspěšných vítězstvích se řadí Josef Váňa k nejtalentovanějším žokejem všech dob! 

Chcete se dozvědět více aktuálních informací o dostihových závodech? Přečtěte si náš kompletní článek o nadcházející sezóně Velká pardubická 2022, který obsahuje celý program, aktuální kurzy (na koho se vyplatí tipovat) a ostatní zajímavé informace.

Největší šampion Velké pardubické kůň Železník s žokejem Josefem Váněm.
Kůň Železník se dožil 26 let. (Zdroj: kone-medzi-nami.sk)
Náš TIPChcete se dozvědět více aktuálních informací o dostihových závodech? Přečtěte si náš kompletní článek o nadcházející sezóně Velká pardubická 2022, který obsahuje celý program, aktuální kurzy (na koho se vyplatí tipovat) a ostatní zajímavé informace.
ZajímavostOficiální název této soutěže je Velká pardubická steeplechase. Dostihové závody se poprvé konaly již v roce 1874, kdy se na trať dnes již legendární Velké pardubické vydalo prvních 14 závodníků. Do listiny vítězů se tehdy jako historicky první vítěz zapsal hřebec Fantom, v jehož sedle byl anglický žokej George Sayers.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy startují hlavní závody Velké pardubické 2022?

Před hlavními závody proběhnou 4 kvalifikační kola, a to v květnu, červnu, srpnu a v září. Hlavní závod Velké pardubické odstartuje až 9.10.2022.

2️⃣ Musíte platit za přímý prenos?

Pokud se rychle registrujete u Tipsportu, tak prvních 7 dní je zdarma (pak stačí podat sázky za 30 Kč (30 dní).

3️⃣ Bude Tipsport TV vysílat live stream ze všech dostihů?

Zatím nemáme oficiálně potvrzeno vysílání kvalifikaci Velké pardubické, přičemž víme, že hlavní závody bude s jistotou vysílat online televize TV Tipsport.

4️⃣ Které TV stanice budou vysílat závody?

Velká pardubická 2022 hlavní závod budou vysílat sportovní televizní stanice ČT1 a ČT Sport.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

800 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + 500 Kč sázka zdarma s kódem: HRAD500 + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, skus to ešte raz zrozumitelnejšie napísať. Najprv pošleš peniaze z...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.
Weltbet
Nevyplatenie vyhry!!!