Mobilní sázení - sázejte kdykoliv a kdekoliv

Sdílejte, děkujeme:
Sázení zápasů přes mobil + Mobilní sázkové aplikace

Každá sázková kancelář poskytuje pro své zákazníky zjednodušenou mobilní verzi stránky nebo mobilní aplikaci, prostřednictvím kterých se dá sázet přes mobilní telefon, smartphone nebo tablet. Mobilní sázení přes smartphony a tablety je možné přes mobilní webové aplikace nebo mobilní aplikace (aplikace ke stažení). Pro sportovní sázení na strarších mobilních telefonech jsou určeny zjednodušené mobilní verze stránek, které ale spustíte i na smartphonech resp. tabletech (např. můžete použít v případě pomalého internetu).

Mobilní webová aplikace má prostředí přizpůsobené pro mobilní zařízení. Do webové aplikace přistupujete po zadání webové adresy v adresním řádku prohlížeče. Mobilní aplikace se dá stáhnout do mobilu buď přímo ze stránky sázkové kanceláře nebo z Google Play příp. App Store.

Pokud má sázková kancelář mobilní webovou aplikaci i mobilní aplikaci ke stažení, tak mohou být mezi nimi rozdíly (chybějící funkce jako např. live stream nebo maxikombi sázky). Rovněž mohou být rozdíly mezi aplikacemi pro různé operační systémy.

Kromě webových aplikacích pro mobily a mobilních aplikacích ke stažení se můžete setkat také s jednoduššími mobilními verzemi stránek - WAP verzemi. Hlavní výhodou WAP verze je rychlost, nevýhodou je naopak horší grafické zpracování a chybějící funkce.

Většina sázkových kanceláří vás automaticky přesměruje po zadání webové adresy sázkové kanceláře na mobilní verzi stránky resp. mobilní webovou aplikaci, ale u některých budete muset zadat přesnou adresu např. m.tipsport.cz.

Sázkové kanceláře s mobilním sázením
Sázková kancelář Mobilní verze stránky Aplikace ke stažení
Android iPhone, iPad
Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad
Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad
Mobilní verze stránky
Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad
Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad
Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad
Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad

Mobilní aplikace ke stažení

Některé sázkové kanceláře umožňující sázení přes mobil, mají k dispozici i mobilní aplikace ke stažení. Tyto mobilní aplikace lze stáhnout buď v internetových obchodech jako play.google.com (Android) či itunes.apple.com (iOS) nebo si je můžete stáhnout přímo ze stránky sázkové kanceláře. Google ale hazardní hry nepodporuje, proto většina sázkových kanceláří tyto aplikace v Google Play pro operační systém Android nenabízí.

Sportovní přenosy v mobilu

Některé sázkové kanceláře nabízejí při tipování přes mobil i možnost sledování přímého přenosu přes vaše mobilní zařízení (jde hlavně o mobilní aplikace pro Android a iOS). Při mobilním vysílání přenosů je ale k dispozici mnohem menší počet přímých přenosů jako přes PC. Mezi sázkové kanceláře, které nabízejí živé přenosy ve vašem mobilním zařízení patří např. anglická sázková kancelář Bet365 (dostupné pro Android a iOS).

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

Vložte 200 Kč a sázejte s 1.200 Kč

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 200 Kč. Fortuna vám dá dalších 1.000 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

akoze bez house edge asi nenajdes ziadnu, ale good luck
Online ruleta bez nuly
Aj ja si myslim, ze je to OK ak ta preverili a vsetko preslo.. Uz je len na...
Blba registracia
nevidim video, ale z mojho pohladu sme sa vyvinuli an uroven, kedy ludia...
VIDEO hranie online pokeru v budúcnosti