Mobilní sázení – návod ke stažení a instalaci aplikací pro Android a iOS + mobilní verze sázkových kanceláří

Využít bonus 500 Kč zdarma za registraci bez vkladu
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využít bonus 300 Kč zdarma pouze za registraci

Sázejte kdekoliv a kdykoliv prostřednictvím mobilního telefonu. Nainstalujte si mobilní sázkovou aplikaci ať už pro OS Android nebo iOS (iPhone, iPad) a sázejte i přímo na stadionu.

Jak na sázení zápasů přes mobil + sázkové aplikace

Sázení zápasů přes mobil je budoucností sportovních sázek.

Online tipování už není jen o tom, že sázíte na počítači. Dnes už dominuje mobilní sázení a s ním se začaly rozvíjet i tipovací aplikace.

Každá sázková kancelář nabízí vlastní mobilní aplikaci – tipování přes mobil bude pro vás ještě jednodušší a spolu s možností sledování LIVE streamů se z aplikace stává skvělý produkt pro každodenní používání.

📱 Mobilní aplikace ✔️ (nabízejí všichni)
▶️ Cena aplikace Zdarma
⚽ Sázení přes mobil ✔️
✅ Exkluzivní live streamy Tipsport TV, TV Fortuna, ChanceBetano
👉 Funkce Cash out ✔️ (nabízejí všichni)
🅱️ Funkce BetBuilder FortunaBetano
🤑 Bonus zdarma zobrazit nabídku

Dobře to vědí i samotné sázkové kanceláře, které se stále více zaměřují na vývoj vlastních mobilních aplikací a své aplikace pro tipování neustále vylepšují.

Mobilní aplikace si můžete stáhnout do mobilu zcela zdarma a právě díky nim si dokážete podat sázku prakticky kdykoli a kdekoli (samozřejmě, pokud máte internet v mobilu).

Vsadit si na vašeho favorita nebo si podat oblíbenou sázku můžete nejen na vašem mobilu, ale také tabletu.

Online Sázkové kanceláře již vyladily své mobilní aplikace tak, že je kurzové tipování dostupné na všech typech mobilních zařízení bez ohledu na velikost displeje, operační systém nebo značku.

Není vůbec nutné, abyste si zvykali na nové funkce nebo vzhled – tipování zápasů přes mobil je v podstatě stejné jako tipování na počítači. Největší výhoda sázeni přes mobil se naplno projeví, pokud si chcete podat live sázky.

Jak sázet přes mobil?

Pokud si kladete otázku, jak funguje sázení přes mobil, máme pro vás odpověď. Jednoduše můžete využít 2 způsoby, jak tipovat po telefonu.

 • Stáhnete a nainstalujete si aplikaci své oblíbené sázkové kanceláře do telefonu. Nepotřebujete speciální technické znalosti, instalace a spuštění aplikace je velmi jednoduché. Jak to udělat vám podrobně vysvětlíme níže v našem návodu.
 • Pokud si nechcete z jakýchkoliv důvodů instalovat aplikaci do svého smartphonu (starší telefon nebo nedostatek místa), pak stačí pouze otevřít mobilní verzi webových stránek sázkové kanceláře (např. m.tipsport.cz), která má vzhled přizpůsobený pro mobilní zařízení. 

  Většina sázkových kanceláří vás na tuto mobilní verzi automaticky přesměruje po zadání webové adresy sázkové kanceláře, ale při některých budete muset zadat přesnou adresu mobilní verze.

Výhody mobilního sázení

 • Přístup k sázení kdykoliv a kdekoliv,
 • jednoduchost a přehlednost,
 • rychlost podání sázky,
 • LIVE sázky můžete uzavírat i během zápasu, který sledujete živě,
 • živé sportovní přenosy v telefonu,
 • funkce Cash out vám umožní vyplatit tiket kdykoliv v jeho průběhu,
 • notifikace o vašich výhrách,
 • přihlášení pomocí otisku prstu nebo obličeje,
 • všechny aplikace sázkových kanceláří jsou zdarma.

Nevýhody mobilního sázení

 • Menší displej telefonu,
 • v některých případech omezené funkce oproti PC.

V aplikacích sázkových kanceláří najdete v dnešní době už prakticky všechno to, co na internetové stránce. Nemusíte se tedy v ničem omezovat a samotná aplikace vám nabídne určitě více než např. kamenná pobočka sázkové kanceláře.

Chcete si před podáním sázky zkontrolovat statistiky obou týmů, které v zápase bojují proti sobě? Plánujete si na fóru ověřit, že váš tip bude správný nebo se chcete poradit s ostatními hráči? Všechno toto je v aplikaci možné – možností je skutečně mnoho.

Přehled mobilních aplikací sázkových kanceláří

Přinášíme vám krátký přehled mobilních sázkových aplikací ke stažení do mobilu spolu s jejich klíčovými vlastnostmi a funkcemi. Zajímá vás, která sázková kancelář má nejlepší aplikaci pro sázení?

Sázková kancelář má poslouchat podněty zákazníků a ty nejlepší nápady i aplikovat – a přesně to dělá největší společnost na slovenském a českém trhu TIPSPORT.

Tipsport aplikace

Mobilní aplikace Tipsport ke stažení určitě patří mezi to nejlepší, s čím se můžete na českém trhu setkat. Do aplikace se přihlásíte bez problémů pomocí otisku prstu případně Face ID/Touch ID.

Pro hráče jsou dostupné i v aplikaci všechny Tipsport bonusy, využít můžete bez problémů funkce (uzavření příležitosti nebo cash out) i hrát všechny tipovací soutěže.

TOP aplikace sázkové kanceláře Tipsport

Tipsport aplikace se neustále zlepšuje. Pravidelně přicházejí nové aktualizace pro co nejjednodušší používání a zároveň v ní naleznete takové unikátní tipovací funkce jako Uzavření příležitosti, o nichž konkurence pravděpodobně ani neuvažuje.

Dostupná je pro vás široká nabídka live streamů z nejznámějších lig a největších sportovních akcí. Tipsport má zároveň nejvíce exkluzivních přenosů, přičemž nechybí ani zápasový match tracker.

Plusové body aplikace Tipsport získává také za výši maximální výhry, která je nejvyšší ze všech českých sázkových kanceláří.

Aby toho nebylo málo, komunita Tipsport je největší komunitou hráčů na území Slovenska a Česka a díky ní se můžete pravidelně zapojovat do soutěží, přispívat na fórum, inspirovat se tikety jiných sázejících nebo psát vlastní analýzy nebo blogy a vydělávat na nich.

Tipsport aplikace ke stažení je pro majitele Android zařízení dostupná na oficiální stránce Tipsport.cz. Hráči, kteří vlastní zařízení s operačním systémem iOS, si mohou stáhnout aplikaci Tipsport přímo v oficiálním obchodě AppStore.

Tipsport vytvořil web stránku, kde naleznete všechny podstatné informace o mobilních aplikacích pro jednotlivé operační systémy.

Tipsport apk na AndroidTipsport app na iPhone alebo iPadTipsport aplikace na zařízení Huawei

Mobilní aplikace Fortuna

Největším konkurentem Tipsportu je na českém a slovenském trhu sázková kancelář iFortuna. Její Fortuna aplikace je v pomyslném žebříčku aplikací sázkových kanceláří na 2. místě.

Sázení přes internet se sázkovou kanceláří Fortuna je snadno dostupné díky mobilní aplikaci Fortuna ke stažení.

Aplikace sázkové kanceláře Fortuna

Pokud se blíže podíváme na rozdíly mezi oběma aplikacemi, plusové body aplikace Fortuna získává zejména za funkci betBuilder. Minusem je naopak funkce cash out, která ve Fortuně není tak dobře použitelná a vyladěná jako cashout v Tipsportu.

Stejně jako v aplikaci Tipsport i Fortuna aplikace přináší hráčům možnost se jednoduše přihlásit prostřednictvím obličeje nebo otisku prstu (faceID). Hned po otevření aplikace rychle naleznete nejtipovanější zápasy na dnes, kompletní kurzovou nabídku Fortuny a samozřejmě také oblíbené LIVE sázky.

Kontrola tiketu ve Fortuně je také možná přímo v samotné aplikaci a velkým benefitem je i sledování množství live streamů díky Fortuna TV (i na celou obrazovku telefonu) a zápasový matchtracker. Díky těmto skvělým funkcím budete mít vždy skvělý přehled o tom, co se právě děje.

Stáhnout aplikaci Fortuna si můžete buď přímo na stránkách iFortuna.cz (Android) nebo v oficiálním obchodě AppStore (iPhone, iPad) nebo AppGallery (HarmonyOS). Více se dočtete ve Fortuně v sekci mobilní sázení Fortuna.

Fortuna apk na AndroidFortuna app na iPhone alebo iPadFortuna aplikace na zařízení Huawei

Aplikace Betano

3. místo mezi aplikacemi českých sázkových kanceláří patří Betano aplikaci. Betano přináší časté aktualizace, aplikace vypadá moderně a dostupný je také LIVE stream z nejoblíbenějších sportů v Česku jako je fotbal, tenis, hokej, basketbal a mnohé další.

Hodnocení mobilní aplikace Betano

Mobilní aplikace Betano patří mezi nejlepší mobilní aplikace sázkových kanceláří díky skvělému uživatelskému prostředí. Navíc v aplikaci získáte atraktivní Betano bonus pokud využijete v sázkové kanceláři Betano promo kód.

Pro hráče jsou k dispozici skvělé a oblíbené funkce betBuilder, ale také nová funkce sleduj a sázej, která je součástí Betano TV. Díky této funkci si vsadíte, aniž byste museli opustit obrazovku live streamu a je k dispozici u většiny fotbalových, hokejových, tenisových nebo basketbalových zápasů.

Navíc, Betano jako první z českých sázkových kanceláří přinesl hráčům revoluční BetBuilder, díky kterému můžete na 1 tiket kombinovat hned několik sázek z jedné sportovní události.

Stáhnout Betano aplikaci si můžete pro zařízení s operačním systémem Android i iOS. Pro Huawei zařízení si musíte vystačit s mobilním webem Betano.

Betano apk na AndroidBetano app na iPhone alebo iPadBetano aplikace na zařízení Huawei

I když nejvyladěnější a nejlepší sázkovou aplikaci má Tipsport, neznamená to, že další české sázkové kanceláře mají nepoužitelné aplikace. Přinášíme vám ve zkratce informace i o dalších aplikacích českých sázkových kanceláří.

Chance aplikace

mobilní aplikaci Chance najdete prakticky vše, na co jste zvyklí i v nejlepší appce od Tipsportu. Dostupná je kompletní Chance kurzová nabídka, sledovat můžete v appce Chance live streamy z oblíbených soutěží prostřednictvím Chance TV.

Úvodní obrazovka Chance aplikaceLive sekce v mobilní aplikaci od sázkové kanceláře Chance
Úvodní obrazovka a Live sekce v aplikaci Chance

Přímo v aplikaci si aktivujete chance bonus pokud zadáte akční kód chance, najdete nejbližší Chance pobočky a samozřejmostí je i to, že Chance kontrola tiketu proběhne také jednoduše 

Chance aplikace ke stažení je dostupná pro majitele Androidu na oficiálních stránkách Chance.cz. Pokud vlastníte iPhone nebo iPad aplikaci Chance si stáhnete přímo z oficiálního obchodu App Store. Pokud máte doma Huawei, download aplikace Chance je možný z obchodu AppGallery.

Chance apk na AndroidChance app na iPhone alebo iPadChance aplikace na zařízení Huawei

SynotTip aplikace

Aplikace sázkové kanceláře SynotTip vypadá na první pohled ve srovnání s konkurencí jednodušší a možná až zastaralé. Online sázení však funguje bez problémů a k dispozici máte kompletní nabídku SynotTip kurzů. V případě, že se bojíte o výsledek posledního zápasu na tiketu, využít můžete funkci cash out nebo si zapněte upozornění na průběh zápasu (dokonce i na vašich chytrých hodinkách).

Pokud se rádi bavíte v kasinech, vyzkoušejte přímo v aplikaci SynotTip casino. Máte podané sázky na vaše favority? Není nic jednoduššího než provést v SynotTipu kontrolu tiketu přímo v aplikaci.

Velkým mínusem appky je ale absence live streamu z vašich oblíbených sportů. V SynotTip live přenosy nenajdete ani v aplikaci, ani na oficiálních stránkách synottip.cz. Rovněž přes mobil nenajdete ani nejbližší Synot Tip pobočky, jelikož byly všechny terminály na sázení z provozoven odstraněny a v současnosti najdete na provozovnách synottip pouze výherní hrací automaty

Další nevýhodou je, že si stáhnout aplikaci SynotTip můžete prozatím pouze pro systém Android. V případě, že vlastníte zařízení Apple nebo Huawei, musíte si vystačit s mobilní verzí webu.

SazkaBet apk na Android

Aplikace SazkaBet

Sazkabet aplikace nabízí v moderním designu svým hráčům všechny nejoblíbenější funkce. Nechybí široká kurzová nabídka na sport (včetně e-sportů), rychlejší vyhodnocování tiketů, jednodušší navigace v appce nebo vylepšená funkce cashout.

Pokud vlastníte bonusový kód SazkaBet nebo máte zájem o atraktivní SazkaBet bonusy není problém získat je přímo prostřednictvím vašeho mobilu nebo tabletu.

Sazkabet aplikaci ke stažení najdete pro zařízení s operačním systémem Android nebo iOS. Na Android z již známých důvodů appku stáhnete na oficiální stránce sazka.cz a pro Apple zařízení v obchodě AppStore. Uživatelé, kteří mají např. Huawei si budou muset vystačit s mobilním webem SazkaBet.

SazkaBet apk na AndroidSazkaBet app na iPhone alebo iPad

Kde stáhnout mobilní aplikace sázkových kanceláří?

Aplikace českých sázkových kanceláří si můžete stáhnout pro operační systém Android ale i iOS. Jednodušeji to však mají majitelé zařízení iPhone nebo iPad, kteří si aplikaci sázkové kanceláře mohou stáhnout z oficiálního obchodu AppStore.

Pro hráče, kteří používají mobil nebo tablet s konkurenčním operačním systémem Android, mají sázkové kanceláře Android aplikace zdarma ke stažení přímo na oficiálních stránkách.

Společnost Google zakazuje propagaci sportovních sázek a kasin (hazardních her) ve svém obchodě Google Play. Pro stažení aplikace z oficiálních stránek sázkových kanceláří je třeba mít povolenou instalaci aplikací z neznámých zdrojů.

Sázkové kanceláře nezapomněly ani na sázkaře se systémem Harmony OS (Huawei). Ti si mohou jednoduše stáhnout mobilní aplikace sázkových kanceláří přímo v obchodě AppGallery (pokud se tam aplikace konkrétní společnosti nenachází, bude nutné použít web v mobilní verzi (mobilní verze webových stránek).

Pokud je to možné, vždy doporučujeme nainstalovat aplikaci sázkové kanceláře. Mobilní verze stránky je ve srovnání s aplikací vždy tou horší volbou – mohou v ní totiž chybět některé funkce nebo benefity, které v appce nikdy nechybí.

Sázkové kanceláře s mobilním sázením
Sázková kancelář Mobilní verze stránky Aplikace ke stažení
Android iPhone, iPad
Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad
Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad
Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad
Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad
Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad
Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad
Mobilní verze stránky

Jak nainstalujete aplikaci, když chcete sázet přes mobil

Přečtěte si náš podrobný návod, jak nainstalovat aplikaci sázkové kanceláře do vašeho telefonu. Instalací vás provedeme krok za krokem. Na jejím konci bude váš telefon nebo tablet připraven na mobilní sázení.

Pro hráče, kteří vlastní zařízení iPhone nebo iPad s operačním systémem iOS  jsou aplikace dostupné přímo v oficiálním obchodě Apple App Store. Takto je instalace otázkou několika vteřin.

Návod k instalaci sázkové aplikace pro Android

 1. V prvním kroku je nutné povolit ve vašem telefonu instalaci aplikací z neznámých zdrojů. V každém telefonu může být uvedeno nastavení mírně odlišné a dostupné v jiné části menu. Jako modelový příklad nám poslúži instalace mobilní aplikace Tipsport.
 2. Na webové stránce Tipsport získáte aplikaci – můžete ji stáhnout bezplatnou SMS zprávou, naskenováním QR kódu (prostřednictvím fotoaparátu v telefonu) nebo stažením instalačního souboru do PC a následným přesunem souboru do telefonu.
  tipsportandroid.apk instalace + právaInstalace sázkové aplikace Tipsportu
 3. V telefonu kliknete na soubor s aplikací a zvolíte možnost „Instalovat“.
  tipsportandroid.apk instalace + právaInstalace sázkové aplikace Tipsportu
 4. Po nainstalování aplikace můžete danou aplikaci spustit a začít naplno využívat. Stačí se už pouze registrovat a přihlásit do svého hráčského účtu.
  Úvodní obrazovka aplikaceHlavní nabídka aplikace Tipsport

Návod k instalaci sázkové aplikace pro iOS

Aplikaci pro mobilní zařízení Apple s iOS si stáhnete v oficiálním obchodě Apple.

Závěrečné zhodnocení

Sázení přes mobil je jednoznačně budoucností sázení. Doba, kdy jste neměli jako sázkař jinou možnost a museli jste navštívit pobočku nebo kontrolovat kurzy na svém počítači je již naštěstí za námi.

Pokud máte přístup k internetu, můžete si na cestách podat sázku na obrovské množství sportovních událostí – ať už plánovaných nebo na ty, které právě probíhají.

Díky mobilním aplikacím sázkových kanceláří si dokonce můžete užít přímé přenosy sportovních událostí přímo v telefonu nebo tabletu, ať jste kdekoli – ať už je to obchod, autobus, divadlo nebo samotný stadion.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Jsou mobilní aplikace sázkových kanceláří dostupné zdarma?

Ano, samozřejmě. Aplikace všech sázkových kanceláří jsou dostupné zcela ZDARMA, bez jakýchkoli poplatků a otravné reklamy.

2️⃣ Mají sázkové kanceláře aplikace dostupné na různá zařízení?

Nezáleží na tom, zda chcete aplikaci spustit na vašem chytrém telefonu nebo tabletu, zda máte operační systém Android nebo iOS, případně jakou značku zařízení máte. Sázkové kanceláře aplikace neustále vylepšují a optimalizují pro všechna zařízení.

3️⃣ Kde a jak najdete a nainstalujete aplikace sázkových kanceláří?

Stáhnout a nainstalovat aplikace si můžete buď z oficiálních webstránek sázkových kanceláří (Android) nebo z oficiálních obchodů AppStore (Apple) a AppGallery (Huawei).

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Mne už našťastie chvála Bohu vyplatili ale nebolo to vôbec jednoduché. Máte...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt