Sázení přes mobil - sázejte kdykoliv a kdekoliv

Sdílejte, děkujeme:

Každá sázková kancelář poskytuje pro své zákazníky zjednodušenou mobilní verzi stránky nebo mobilní aplikaci, prostřednictvím kterých se dá sázet přes mobilní telefon, smartphone nebo tablet. Mobilní sázení přes smartphony a tablety je možné přes mobilní webové aplikace nebo mobilní aplikace (aplikace ke stažení). Pro sportovní sázení na strarších mobilních telefonech jsou určeny zjednodušené mobilní verze stránek, které ale spustíte i na smartphonech resp. tabletech (např. můžete použít v případě pomalého internetu).

Mobilní webová aplikace má prostředí přizpůsobené pro mobilní zařízení. Do webové aplikace přistupujete po zadání webové adresy v adresním řádku prohlížeče. Mobilní aplikace se dá stáhnout do mobilu buď přímo ze stránky sázkové kanceláře nebo z Google Play příp. App Store.

Pokud má sázková kancelář mobilní webovou aplikaci i mobilní aplikaci ke stažení, tak mohou být mezi nimi rozdíly (chybějící funkce jako např. live stream nebo maxikombi sázky). Rovněž mohou být rozdíly mezi aplikacemi pro různé operační systémy.

Kromě webových aplikacích pro mobily a mobilních aplikacích ke stažení se můžete setkat také s jednoduššími mobilními verzemi stránek - WAP verzemi. Hlavní výhodou WAP verze je rychlost, nevýhodou je naopak horší grafické zpracování a chybějící funkce.

Většina sázkových kanceláří vás automaticky přesměruje po zadání webové adresy sázkové kanceláře na mobilní verzi stránky resp. mobilní webovou aplikaci, ale u některých budete muset zadat přesnou adresu např. m.tipsport.cz.

Sázkové kanceláře s mobilním sázením
Sázková kancelář Mobilní verze stránky Mobilní webová aplikace
Android iPhone, iPad Windows Phone Black Berry
Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Aplikace pro Windows Phone Aplikace pro BlackBerry
Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Aplikace pro Windows Phone Aplikace pro BlackBerry
Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Aplikace pro Windows Phone Aplikace pro BlackBerry
Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad
Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Aplikace pro Windows Phone Aplikace pro BlackBerry
Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad

Mobilní aplikace ke stažení

Některé sázkové kanceláře umožňující sázení přes mobil, mají k dispozici i mobilní aplikace ke stažení. Tyto mobilní aplikace lze stáhnout buď v internetových obchodech jako play.google.com (Android) či itunes.apple.com (iOS) nebo si je můžete stáhnout přímo ze stránky sázkové kanceláře. Google ale hazardní hry nepodporuje, proto většina sázkových kanceláří tyto aplikace v Google Play pro operační systém Android nenabízí.

Sportovní přenosy v mobilu

Některé sázkové kanceláře nabízejí při tipování přes mobil i možnost sledování přímého přenosu přes vaše mobilní zařízení (jde hlavně o mobilní aplikace pro Android a iOS). Při mobilním vysílání přenosů je ale k dispozici mnohem menší počet přímých přenosů jako přes PC. Mezi sázkové kanceláře, které nabízejí přímé přenosy ve vašem mobilním zařízení patří např. anglická sázková kancelář Bet365 (dostupné pro Android a iOS).Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Nejnovější příspěvky na fóru

Zdravim,ake su limity? Kolko mozem vyhrat napr. za mesiac? Chcem len podavat...
Betfair sa sťahuje z medzinárodných trhov
prosím ťa, normálne prídeš na stránku https://protonvpn.com kde si vytvoríš...
Tipovanie na www.betfair.com
Ahojte, Doxxbet ponúka počas Majstrovstiev sveta v hokeji bezrizikovú stávku...
Bezriziková stávka