Porovnání sázkových kanceláří podle vkladů a výběrů

Zjistěte jak se dají vložit nebo vybrat peníze do a ze sázkové kanceláře. Srovnejte si sázkové kanceláře podle způsobu vkladu a výběru. Zjistěte jaký je minimální vklad a výběr, jaké jsou poplatky a doby trvání.

# Sázková kancelář Platební karta Okamžitý převod (ePlatba) Bankovní převod Skrill (Moneybookers) Pobočka Ostatní platební možnosti
Vklad Výběr Vklad Výběr Vklad Výběr Vklad Výběr Vklad Výběr Vklad Výběr
Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ano
Ano Ano Ano Ano Ano Ano
Ano Ano Ano Ano Ano Ano
Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ano
Ano Ano Ano Ano Ano Ano
Ano Ano Ano Ano Ano Ano
Ano Ano Ano Ano Ano Ano
Pro vícenásobné třídění podržte klávesu SHIFT a klikněte na požadované třídící šipky.
# Sázková kancelář Platební karta Okamžitý převod (ePlatba) Bankovní převod Skrill (Moneybookers) Pobočka
Min. vklad Poplatek, Trvání Min. vklad Poplatek, Trvání Min. vklad Poplatek, Trvání Min. vklad Poplatek, Trvání Min. vklad Poplatek, Trvání
100 Kč Ano 10 Kč Ano 1 Kč Ano 1.000 Kč Ano 1 Kč Ano
100 Kč Ano 2 Kč Ano 2 Kč Ano 1 Kč Ano
10 Kč Ano 10 Kč Ano 10 Kč Ano 200 Kč Ano
100 Kč Ano 3 Kč Ano 1 Kč Ano 1.000 Kč Ano 1 Kč Ano
100 Kč Ano 100 Kč Ano 100 Kč Ano 1 Kč Ano
100 Kč Ano 400 Kč Ano 3 Kč Ano 1 Kč Ano
100 Kč Ano 100 Kč Ano 100 Kč Ano
Pro vícenásobné třídění podržte klávesu SHIFT a klikněte na požadované třídící šipky.
# Sázková kancelář Platební karta Bankovní převod Skrill (Moneybookers) Pobočka
Min. výběr Poplatek, Trvání Min. výběr Poplatek, Trvání Min. výběr Poplatek, Trvání Min. výběr Poplatek, Trvání
100 Kč Ano 100 Kč Ano 100 Kč Ano
2 Kč Ano 2 Kč Ano
1 Kč Ano 100 Kč Ano
1.000 Kč Ano 1.000 Kč Ano 100 Kč Ano
100 Kč Ano 100 Kč Ano
1 Kč Ano 100 Kč Ano
100 Kč Ano 100 Kč Ano 100 Kč Ano
Pro vícenásobné třídění podržte klávesu SHIFT a klikněte na požadované třídící šipky.

Možnosti vkladu a výběru v sázkových kancelářích

Dříve než začnete sázet, potřebujete vložit na hráčský účet finanční prostředky. Každý způsob vkladu má svá specifika jako délka transakce, poplatky či omezení v podobě výše vkladu (minimální vklad) a výšky výběru (minimální výběr). V tabulce výše je uveden přehled nejpoužívanějších možností vkladů a výběrů do/ze sázkových kanceláří. Všechny potřebné informace o dané platební metodě v konkrétní sázkové kanceláři se vám zobrazí přejetím kurzoru nad příslušnou ikonou platební metody.

Pokud se chcete na cokoliv ohledně vkladů nebo výběrů zeptat, využijte naše fórum o platbách přes internet.
Odpověď zaručena!

Mezi nejpopulárnější vklady patří vklad pomocí platební karty. Vklad prostřednictvím platební karty je velmi rychlý a nepotřebujete se nikde přihlašovat nebo registrovat. Poskytujete však citlivé informace a proto se nedá nazvat nejbezpečnější platební metodou. Mezi podporované kreditní karty patří VISA, MasterCard, VISA Electron, Maestro, Diners Club, American Express (AMEX). Jejich akceptaci se dozvíte z tabulky výše.

S bezpečností je spojen bankovní převod a existují i tzv. okamžité bankovní převody (ePlatby). Okamžité bankovní převody jsou většinou bez poplatků. Pokud sázková kancelář podporuje pro okamžitý převod právě vaši banku, tak doporučujeme využít právě tuto možnost vkladu. Výhodou okamžitého převodu je bezpečnost a krátké trvání (většinou pár vteřin). Touto platební metodou můžete peníze jen vkládat, výplata peněz okamžitým bankovním převodem není možná.

Možnosti vkladů a výběrů doplňují dnes už velmi populární elektronické peněženky Skrill a Neteller odkud pošlete peníze velmi rychle a jednoduše.

Pokud preferujete osobní kontakt, peníze do sázkové kanceláře můžete vložit i vybrat na kamenné pobočce. Vklady i výplaty jsou v tomto případě zdarma a na počkání.

Ostatní možnosti vkladů tvoří platební metody jako předplacené karty Paysafecard nebo služba AGMO přes kterou je možné provádět také okamžité bankovní převody (tzv. ePlatby). Více informací o tom jak vložit a vybrat peníze do a ze sázkové kanceláře se dočtete v článku platební možnosti v sázkových kancelářích.

.
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt