Srovnání sázek bez rizika sázkových kanceláří

Vyberte si svoji sázku bez rizika z aktuálního přehledu volných sázek na sázení. Zaregistrujte se v online sázkové kanceláři, vložte peníze a získejte freebet. Nezapomeňte zadat bonusový kód (pokud je uveden).

# Sázková kancelář Hodnocení Druh bonusu Procentuální bonus Maximální bonus Připsání bonusu Protočení bonusu Min. vklad pro bonus Bonusový kód Extra bonus
8,8 Sázka bez rizika 100 % 600 Kč Bonus vám bude připsán ihned, ale na sázky bude k dispozici až po protočení vkladu 1-krát.
1× B
(max. 600 Kč)
10 Kč BEZRIZIKA 300 Kč Získat bonus
7,1 Sázka bez rizika 100 % 500 Kč Bonus vám bude připsán po kvalifikační sázce.
1× V
(max. 500 Kč)
100 Kč Získat bonus
Pro vícenásobné třídění podržte klávesu SHIFT a klikněte na požadované třídící šipky.


Návody jak získat sázku bez rizika v sázkové kanceláří

Jak funguje sázka bez rizika v České republiceSázka bezi rizika ve své standardní podobě není v ČR loterijním zákonem povolena. České sázkové kanceláře mohou nabízet pouze sázky bez rizika s nejlepšími podmínkami pro zákazníka:
 • Jde o sázení bez rizika, protože sázka bez rizika vám bude pokaždé připsána na účet.
 • Nezáleží na tom, zda je vaše kvalifikační sázka pro získaní sázky bez rizika výherní nebo nevýherní.
 • Taková sázka bez rizika, by se také mohla nazývat vkladovým bonusem.

Více o sázce bez rizika

Sázka bez rizika známý jako free bet (volná sázka) je velmi oblíbeným druhem vstupního bonusu. Při sázce bez rizika je třeba si dát pozor na výši kurzu při tipované události. Často je v bonusových podmínkách uvedená výše kurzu a kromě výše kurzu je třeba dávat pozor i na omezení v podobě typu sázek (např. SOLO, AKO nebo live sázka).

Většinou systém sázek bez rizika funguje tak, že učiníte váš první vklad (např. v maximální hodnotě sázky bez rizika) a tyto peníze vsadíte na vámi vybraný tip. V případě, že tato sázka bude výherní, tak je celá výhra vaše (včetně vkladu). Pokud bude vaše první sázka nevýherní, tak vám sázková kancelář většinou do 24 hodin od vyhodnocení zápasu připíše na účet volnou sázku. Pokud sázku bez rizika podáte, tak vám bude na účet připsána pouze čistá výhra (výhra bez vkladu).

Podmínky volných sázek se mohou mezi jednotlivými sázkovými kancelářemi odlišovat. Všechny free bets ve většině případů fungují na výše uvedeném principu. Můžete se však setkat i s jinými podmínkami. Některé sázkové kanceláře vám připíší sázku bez rizika vždy, tedy nezávisle na vyhodnocení vaší první sázky.

Jaký je rozdíl mezi sázkou bez rizika a sázkou zdarma?

V podstatě žádný, protože funguje podobně. Jediným rozdílem je, že sázka zdarma je k dispozici bez vkladu u sázkové kanceláře nebo není podmíněna první sázkou za vaše peníze. Nejčastěji to bude ve formě kuponu, který stačí vybrat při vytváření tiketu.

Sázka zdarma je po správnosti bonus bez vkladu resp. bonus za registraci případně bonus za ověření totožnosti. 

Příklad sázky bez rizika
 • Pokud sázková kancelář nabízí 100 % sázku bez rizika do výše 3.000 Kč, nejvýhodnější je, pokud vložíte 3.000 Kč, provedete kvalifikační sázku za 3.000 Kč a získáte maximální sázku bez rizika v hodnotě 3.000 Kč. Pokud vložíte 1.500 Kč a provedete kvalifikační sázku za 1.500 Kč, získáte sázku bez rizika v hodnotě 1.500 Kč. Pokud vložíte 5.000 Kč a provedete kvalifikační sázku za 3.000 Kč, získáte volnou sázku v hodnotě 3.000 Kč.
 • Pokud sázková kancelář nabízí 50 % sázku bezi rizika do výše 1.500 Kč, nejvýhodnější je, pokud vložíte 3.000 Kč, provedete kvalifikační sázku za 3.000 Kč a získáte maximální sázku bez rizika v hodnotě 1.500 Kč. Pokud vložíte 1.500 Kč a provedete kvalifikační sázku za 1.500 Kč, získáte sázku bez rizika v hodnotě 750 Kč. Pokud vložíte 5.000 Kč a provedete kvalifikační sázku za 5.000 Kč, získáte volnou sázku v hodnotě 1.500 Kč.
Na co si dát u freebetů pozor?
 • Minimální vklad pro získání sázky bez rizika
 • Procentuální výše bonusu
 • Maximální výše freebet
 • Minimální kurz při protáčení resp. získání volné sázky
 • Pokud vaši kvalifikační sázku prohrajete, tak potom vám bude přidělena sázka bez rizika (pokud ji použijete, tak vám bude připsána pouze čistá výhra (celková výhra - vklad = čistá výhra).
 • Sázka bez rizika vám může být připsána, pokud bude kvalifikační sázka nevýherní, ale také může být připsána, pokud bude kvalifikační sázka výherní (vše záleží od bonusových podmínek, ale nejčastěji se budete setkávat s tím, že na sázku bez rizika máte nárok pouze tehdy, pokud bude vaše kvalifikační sázka nevýherní).
 • Je třeba důkladně číst bonusové podmínky, protože se může stát, že volná sázka nebude dostupná např. na live sázky nebo KOMBO sázky.
 • Dříve než se zaregistrujete, tak se ujistěte, jestli není nutné zadat bonusový kód při registraci (najdete to v bonusových podmínkách).

Během velkých akcí jsme připravili zvlášť podstránky, které vás informují o všech dostupných bonusech a promo akcích, které sázkové kanceláře nabízejí k aktuální soutěži / turnaji. Díky tomu se umíte rychleji rozhodnout, kde budete tipovat. Najdete tam také sázky bez rizika.

.
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt