Sázení na střelce gólů (branek) při různých příležitostech + příklad

Využi bonus 300 Kč bez vkladu pouze za registraci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč za dokončení registrace

Vysvětlíme vám, zda se vyplatí tipovat na střelce branek a ukážeme příklad na tuto sázku. Přečtěte si jaké jsou rozdíly při sázkách na střelce gólů v zápase v jednotlivých sázkových kancelářích.

Sázka na střelce gólů (branek) v zápase – vysvětlení + PŘÍKLAD

Střelci branek v zápase – základní pravidla

Když tipujete střelce branek v zápasech, tak nejdůležitější podmínkou je, aby daný hráč nastoupil. V případě, že vůbec nenastoupí, tak se sázka zruší (bude vyhodnocena kurzem 1.0). Pokud hráč nastoupí např. ve fotbale až během zápasu, tak vaše sázka může ale také nemusí platit (záleží na tom jak má sázková kancelář nastavena pravidla). Mnoho sázkových kanceláří uplatňuje pravidlo, že hráč (váš střelec gólu, na jehož uzavíráte sázku) musí nastoupit v základní sestavě (pokud nenastoupí, sázka se ruší). V případě, že by hráč nastoupil později, tak by logicky měl být i vyšší kurz vzhledem k kratšímu pobytu na hřišti (proto doporučujeme fotbal sázet v sázkových kancelářích s podmínkou nástupu hráče v základní sestavě což umožňuje např. iFortuna.cz) .

Také je důležité si uvědomit, že střelci branek v zápase mohou být dle sportu různě vyhodnocovány. Při hokeji stačí, aby hráč naskočil na jedno střídání a při fotbale může být aplikováno pravidlo nástupu v základní sestavě. Hlavně při fotbalových utkáních je to individuální.

Sázka na střelce gólů (střelec libovolného gólu, skórující hráč)

Jde o klasickou sázku, kde je třeba aby hráč nastoupil. Zda bude sázka platit i v případě, že hráč do zápasu naskočí později, tak to záleží na pravidlech sázkové kanceláře. Pokud střelec vůbec nenastoupí, sázka bude zrušena. Sázková kancelář Fortuna vyhodnotí sázky na střelce branek ve fotbale tehdy, pokud hráč nastoupí od začátku (pokud nenastoupí v základní sestavě, tak sázka bude zrušena). V Tipsportu stačí, aby hráč nastoupil na jedno střídání a sázka zůstává v platnosti (platí pro hokej i fotbal).

Sázka na střelce prvního gólu/přesný výsledek

Jde o sázku na dvoj-kombinaci, kde kromě střelce prvního gólu tipujete i přesný výsledek. Sázka je výherní pokud splníte obě podmínky. V případě, že váš hráč nastoupí do zápasu až po vstřelení prvního gólu nebo vůbec nenastoupí, tak sázka bude vyhodnocena jako jednoduchá sázka na přesný výsledek. Naopak pokud byl zápas předčasně ukončen poté jako padl první gól, tak sázky budou vyhodnoceny na střelce prvního gólu (také pozor na pravidlo o nastoupení hráče v základní sestavě).

Upozornění

Vlastní góly se nepočítají za góly a nepočítají se ani jako první gól (důležitý je ten následující gól). Pokud by v zápase padly pouze vlastní góly, tak při sázce na „střelec prvního gólu/přesný výsledek“ by se počítala pouze jednoduchá sázka na přesný výsledek.

Příklad

Při dvojitých sázkách jako např. střelec prvního gólu/přesný výsledek se kurz mění v případě, že zůstane v platnosti pouze jedna z těchto uvedených sázek. Pokud skončí zápas 0:0 a tipovali jste správně přesný výsledek, tak kurz se změní (např. z původních 18.0 na 10.0 – kurz, který byl vypsán před utkáním na výsledek 0: 0). Tím, že v zápase gól nepadl, tak sázka na střelce prvního gólu se automaticky ruší a proto se musí změnit i kurz).

Sázky na nejlepšího střelce

Tipujete nejlepšího střelce na turnaji, v lize nebo v konkrétním mužstvu? Zde je třeba dát pozor na vyhodnocení sázek. Pokud je nejlepších střelců více (minimálně dva hráči vstřelili stejný počet branek), tak váš tip bude vyhodnocen jako zrušená sázka (událost se vyhodnotí kurzem 1.0).

Góly hráče do rozhodnutí

Pravidla sázky na góly hráče do rozhodnutí se mohou lišit v jednotlivých sázkových kancelářích, protože každá sázková kancelář si sestavuje svůj vlastní herní plán jakož i pravidla pro vyhodnocování událostí. Pokud bude platit v hokeji gól hráče i v prodloužení, tak máte většinou v kurzové nabídce nebo na tiketu napsáno, že gól do rozhodnutí. Pokud hráč skóruje v prodloužení (po základní hrací době), tak vám bude sázka započítána jako výherní. Sázkové kanceláře Tipsport nebo Fortuna zašli ještě dál a uznávají i rozhodující gól v nájezdech.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt