Prohlédněte si stručný přehled, jak realizovat vklady a výběry ve Fortuně

Využi bonus 300 Kč bez vkladu pouze za registraci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč za dokončení registrace

Zjistěte, jak lze v sázkové kanceláři Fortuna realizovat vklady a výběry. Nevíte, jak si dobít vaše konto nebo naopak, jak vybrat výhru? V článku najdete odpovědi na vaše dotazy.

Fortuna vklady a výběry | karta, online převody, pobočka a kupony

Sázková kancelář Fortuna patří mezi TOP sázkové společnosti v Česku. V současnosti existuje hned několik způsobů, jak lze v ní realizovat vklady na hráčské konto nebo jak si bezpečně vybrat výhru. Jelikož Fortuna je držitelem oficiální licence pro hazardní hry, nemusíte se obávat, že byste přišli o vaše vyhrané peníze.

Přečtěte si celý náš přehled společně s jednoduchým návodem, jak bezpečně realizovat Fortuna vklady a výběry a vyberte si ten způsob, který vám nejvíce vyhovuje.

Dobití konta ve Fortuně s bonusem
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku iFortuna.cz

💳 Platební karta ✔️ | VISA, MasterCard, Apple Pay, Maestro
🗂️ Internetbanking   ✔️ | okamžitý převod
📃 My Paysafecard ❌ | předplacená karta
💻 Skrill ❌ | recenze
📱 Vklad přes mobil ✔️ | vklad přes SMS je nedostupný
🏙️ Dobití na pobočce ✔️ | Fortuna pobočky
💰 Výběr peněz ✔️ | bankovní převod a pobočka

Vklady ve Fortuně

Víte, jaké jsou v sázkové kanceláři Fortuna možnosti dobití vašeho herního účtu? Na výběr máte hned několik alternativ, jak realizovat Fortuna vklad zdarma.

Společně se podíváme na několik zajímavých možností, které můžete využít, chcete-li si vložit peníze do sázkové kanceláře Fortuna.

Chcete vložit peníze na hráčský účet ve Fortuně a začít ihned sázet? V první řadě se musíte nejprve zaregistrovat. Fortuna registrace je velmi jednoduchá a dokáže ji zvládnout opravdu každý. Pokud máte nějaký problém s registrací, tak si můžete prohlédnout náš návod na Fortuna registraci krok za krokem.

Fortuna vklad na účet prostřednictvím platební karty

Dobití herního účtu ve Fortuně přes platební kartu není dnes ničím výjimečným. Tato služba se žádným způsobem neliší od plateb na internetu, na kterém si objednáváte službu nebo zboží.

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
 • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
 • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
 • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Jak realizovat Fortuna vklad prostřednictvím platební karty:

 • Po registraci a následném přihlášení do Fortuny je třeba kliknout vpravo nahoře na svůj profil. Před vámi se zobrazí váš aktuální stav herního účtu ve Fortuně. V levém menu je třeba kliknout na položku „Vklady a výběry“.
 • Pod touto kategorií se vám zobrazí další sekce, ale vy musíte kliknout na sekci „Dotace účtu“. V této kategorii si zvolíte platební metodu „Platební karta“ a do příslušného políčka napíšete částku, kterou chcete vložit.
 • Nezapomeňte zaškrtnout možnost „Zapamatovat si platební kartu“, která vám v budoucnu usnadní dobití vašeho herního účtu ve Fortuně.
 • Po kliknutí na tlačítko „Vložit“ budete automaticky přesměrováni na platební bránu vaší platební karty. Potom stačí už jen dopsat údaje z karty – číslo platební karty, její platnost a CVC kód (CVV kód).
 • V okamžiku realizace vkladu máte peníze připsané na váš herní účet ve Fortuně.

Podrobný postup si můžete prohlédnout jediným kliknutím na obrázek níže.

Návod, jak vložit peníze do Fortuny přes platobní kartu
Návod, jak vložit peníze do Fortuny přes platobní kartu
Vložit peníze do Fortuny přes platební kartu
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku iFortuna.cz

Fortuna vklad na účet přes internetbanking

Druhou nejoblíbenější možností, jak vložit peníze do Fortuny je pro mnohé tipéry stále okamžité Fortuna dobití konta přes internetbanking (pouze vybrané banky). I v tomto případě platí, že musíte mít vytvořený herní účet v sázkové kanceláři Fortuna.

Jak realizovat Fortuna vklad prostřednictvím internetbankingu:

 • Po přihlášení do vašeho herního účtu klikněte na svůj profil a následně na kategorii „Vklady a výběry“ v levém menu. Tuto kategorii je dále třeba rozbalit a kliknout na samostatnou sekci „Dotace konta“.
 • Tato sekce vám rozbalí buď „Moje způsoby platby“ (kde je uložena vaše platební karta) a „Další způsoby platby“, ve kterých najdete internetbanking vybraných bank.
 • Vyberete si vaši banku a následně se už jen přihlásíte do vašeho internetbankingu a potvrdíte předem vyplněné údaje.
Dostupné banky pro okamžité převody ve Fortuně
Česká spořitelna FIO Banka Komerční banka
ČSOB UniCredit  Moneta
Raiffeisen BANK mBank Poštovní spořitelna
Návod, jak vložit peníze do Fortuny přes internetbanking
Návod, jak vložit peníze do Fortuny přes internetbanking

Dobití účtu ve Fortuně pomocí Apple Pay 

Slovenští sázkaři si mohou nově dobít svůj herní účet ve Fortuně pomocí Apple Pay. V Čechách je zatím tento způsob nedostupný, nicméně věříme, že v budoucnu to bude realitou.

Fortuna vklad přes mobil

Vložit peníze do sázkové kanceláře Fortuna lze také pomocí vašeho mobilního telefonu. Fortuna vklad lze provést poměrně rychle, a to díky propracované mobilní aplikace Fortuna.

Mobilní aplikace Fortuna je dostupná ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení (Android, Apple) zcela zdarma, takže provádět vklad na váš hráčský účet můžete jednoduše i přes váš mobil nebo tablet.

Jak dobít herní účet ve Fortuně pomocí telefonu:

 • Nejprve si musíte otevřít aplikaci Fortuna, kterou máte ve vašem mobilu a následně kliknout na svůj profil v pravém horním rohu aplikace Fortuna.
 • Potom je třeba kliknout na sekci „Dotace účtu“, zvolit částku, kterou chcete vložit na hráčský účet a následně stisknout tlačítko „Vklad“.
 • Nakonec už stačí jen potvrdit platbu a je hotovo!
Vklad na účet přes Fortuna apkVklad na Fortuna účet v mobilu a přes kartu
Fortuna vklad přes mobil a aplikaci Fortuna
Chcete se dozvědět víc? Podrobná recenze aplikace Fortuna je dostupná na našich stránkách. Zjistíte, jaké má Fortuna aplikace výhody, nevýhody, funkce a prozradíme, jaké jsou naše osobní zkušenosti s touto aplikací.
Stáhnout a nainstalovat aplikaci Fortuna 
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku iFortuna.cz

Fortuna vklad přes Skrill

Nejvyhledávanější alternativou pro hráče v této době jsou také elektronické peněženky – tou nejlepší je internetová peněženka Skrill. Tato možnost dobití herního účtu ve Fortuně zatím neexistuje. Je však více než pravděpodobné, že v brzké době bude možné určitě realizovat Fortuna vklad přes Skrill.

Fortuna vklad přes Paysafecard

V minulosti byl u více hráčů velmi oblíben i Fortuna vklad přes Paysafecard. Dnes již sázková kancelář Fortuna neumožňuje realizaci vkladu přes platební metodu My Paysafecard.

Fortuna vklad na pobočce

Dobití herního konta ve Fortuně můžete provést i osobně na kterékoli pobočce Fortuny. Na Slovensku se aktuálně nachází více než 300 kamenných poboček Fortuny, na kterých je možné uskutečnit minimální vklad již od 1 Kč.

Výhodou Fortuna pobočky je zejména to, že na ní můžete platit v hotovosti, takže se vyhnete dalším zbytečným poplatkům, které běžně účtují banky při převodu peněz z osobního účtu na herní účet ve Fortuně.

V případě, že si chcete poslat peníze přes pobočku na vaše hráčské online konto, tak si budete muset pořídit klubovou kartu Fortuny. Po online registraci si můžete o ni požádat buď přes zákaznickou podporu nebo přímo přes váš sázkařský online účet.

Pobočky stávkovej kancelárie Fortuna

Jaké doklady vyžaduje Fortuna při vkladu na pobočce? Při dobití vašeho herního účtu ve Fortuně je obsluze vždy nutné předložit váš doklad totožnosti (občanský průkaz).

Více o pobočkách a jejich jednotlivých otevíracích hodinách se dočtete v článku Fortuna pobočky – otevírací hodiny a adresy poboček.

Vklad prostřednictvím Fortuna kuponů

Na Slovensku je možné v sázkové kanceláři Fortuna dobíjet váš herní účet prostřednictvím Fortuna kuponů. V Česku tato možnost zatím není dostupná.

Fortuna dobití konta přes SMS

Asi vás zklameme, ale sázková kancelář Fortuna v současnosti neposkytuje vklady přes SMS. Realizování vkladu do Fortuny přes SMS by bylo více než nevýhodné, jelikož mobilní operátoři si rádi za to účtují vysoké poplatky.

Fortuna limity při vkladu peněz

Každá sázková kancelář má své vlastní limity pro vklady a výplaty, takže Fortuna není výjimkou. V tabulce níže si můžete prohlédnout všechny minimální a maximální limity, které platí pro Fortuna vklady.

Vklady ve Fortuně + poplatky
Platební metodaMinimální vkladMaximální vkladPoplatky
Bankovní převod 100 Kč Žádný limit
Platební karta 100 Kč 300.000 Kč
Zrychlený bankovní převod
Česká spořitelna 100 Kč 300.000 Kč
ČSOB 100 Kč 300.000 Kč
FIO Banka 100 Kč 300.000 Kč
UniCredit Bank 100 Kč 300.000 Kč
Komerční banka 100 Kč 300.000 Kč
Moneta 100 Kč 300.000 Kč
Raiffeisen BANK 100 Kč 300.000 Kč
Poštovní spořitelna 100 Kč 300.000 Kč
mBank 100 Kč 300.000 Kč
Další možnosti vkladu
Pobočka 1 Kč 5.000 Kč

Jsou vklady do Fortuny opravdu bez poplatku?

V tabulce jasně vidíte, že všechny možnosti vkladu mají při poplatku symbol ❌ jsou tedy bez poplatku! Fortuna může řešit poplatky pouze z její strany, takže z pohledu sázkové kanceláře vám není účtován žádný jiný poplatek za vklad na účet.

Nabízí Fortuna i PayPal, Revolut, Neteller nebo Bitcoin?

Fortuna CZ bohužel zatím nedisponuje možností vkladu přes Paypal, Skrill, Revolut, Neteller nebo Bitcoin. Momentálně je dobití herního účtu prostřednictvím Paypalu dostupné pouze v českém Tipsportu.

Jste vlastníkem účtu v Neteller? Máte smůlu, protože tato internetová peněženka je spíše určená pro asijský trh a ve Fortuně si pomocí ní také svůj herní účet nenavýšíte.

Revolut je nová alternativa, která zatím není dostupná v žádné sázkové kanceláři na Slovensku. Sázkové společnosti ji moc nemají smysl zařazovat mezi možnosti vkladů (zrychlený vklad přes internetbanking).

Skrill (Moneybookers) je nejlepší internetová peněženka, která umožňuje dobití herního účtu jen v Tipsportu. Tato internetová peněženka podporuje také kryptoměny, proto ji lze využít i jako zprostředkovatele při vkladu Bitcoinů (BTC). Jediný háček je v tom, že ani jedna ze sázkových společností v ČR zatím nepodporuje BTC.

Jste za Tipsport nebo Fortunu? Pokud máte nějaké pochybnosti o tom, která sázková společnost je pro vás lepší, tak si přečtěte náš článek Tipsport vs Fortuna.

Fortuna výplaty – jak vybrat výhru z Fortuny

Podařilo se vám ve Fortuně vyhrát? Gratulujeme! Konečně můžete uskutečnit v sázkové kanceláři Fortuna výběr peněz. Je to velmi jednoduché a zvládne to opravdu každý.

Jak realizovat výběr (výplatu) peněz ve Fortuně:

 • Po přihlášení do vašeho hráčského účtu je třeba kliknout na ikonu vašeho profilu,
 • V pravém menu kliknete na kategorii „Vklady a výběry“ a vyberete si sekci „Žádosti o výběr“.
 • V této sekci si vyberete způsob výplaty, doplníte údaje a stisknete tlačítko „Výběr“.

V žádostech o výběr peněz resp. výplatu si můžete vybrat ze dvou možností:

 1. Fortuna výběr na účet (bankovní převod) – jednoduše přidejte IBAN vašeho bankovního účtu do systému Fortuny, částku, kterou chcete vyplatit a sázková kancelář vám výhru pošle na váš bankovní účet.
 2. Fortuna výběr na pobočce – výhru si můžete nechat vyplatit i na nejbližší pobočce Fortuny. Zadejte požadavek na výplatu výhry přes pobočku a vypište požadovanou částku na výplatu. Po výplatu se můžete zastavit na pobočce ihned, jakmile obdržíte potvrzující SMS od Fortuny.
  Maximální možný výběr je na pobočkách Fortuny 5.000 Kč (za jeden den), přičemž na jedné pobočce Fortuny lze uskutečnit výplatu jen za 1.000 Kč.

Stejně jako pro Fortuna vklad, i pro Fortuna výběr platí pravidla ohledně minimální a maximální hranice pro schválení transakce. V tabulce naleznete minimální a maximální limity pro Fortuna výběr z účtu a Fortuna výběr na pobočce.

Výběry ve Fortuně + poplatky
Platební metodaMinimální výběrMaximální výběrPoplatky
Bankovní převod 10 Kč bez omezení
Výběr na pobočce Fortuna 1 Kč 5.000 Kč

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Jaké má sázková kancelář Fortuna možnosti vkladu?

Do sázkové kanceláře Fortuna můžete vložit peníze několika způsoby – platební kartou nebo přes internetbanking vybraných bank. Poslední alternativou je realizovat vklad na pobočce.

2️⃣ Účtuje za vklad na účet Fortuna poplatek? 

Ne, sázková kancelář Fortuna si neúčtuje žádný poplatek za vklad na Fortuna účet

3️⃣ Mohu uskutečnit v sázkové kanceláři Fortuna vklad na pobočce?

Ano, můžete. Obrovskou výhodou je velká dostupnost poboček Fortuny a samozřejmě také nízká hranice vkladu. Pro spárování s online účtem budete samozřejmě potřebovat Klubovou kartu Fortuny.

4️⃣ Jak si můžu nechat vyplatit výhru ve Fortuně?

Výhru si můžete nechat vyplatit 2 způsoby – výhru vám Fortuna pošle na váš bankovní účet nebo uskutečníte v sázkové kanceláři Fortuna výběr na pobočce. Více informací naleznete v našem článku.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Хотите получить займ на карту без отказа и долгих проверок? Подпишитесь на...
Telegram - лучшие предложения по займам на карту
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt