Přehled možnosti jak a kde sledovat fotbalovou Evropskou ligu UEFA 2021/22 ŽIVĚ – ONLINE + TV

Sledujte dnes živé přenosy z fotbalové Evropské ligy 2021/2022. Prozkoumejte všechny možnosti sledování zápasů Europa league UEFA prostřednictvím online live streamů nebo přímých přenosů v TV.

Evropská liga DNES – kde sledovat v TV + LIVE stream online

Fotbal je nejsledovanější sport současnosti a možností jeho sledování je skutečně mnoho. Evropská liga je další fotbalovou soutěží, kterou se rozhodně vyplatí sledovat. V žebříčku nejprestižnějších fotbalových soutěží v Evropě je Evropská liga na druhé příčce hned po Lize mistrů a je tak druhou nejvýznamnější fotbalovou soutěží v Evropě, kterou zastřešuje fotbalová asociace UEFA.

Každý ročník začíná již tradičně svými prvními kvalifikačními koly, které si můžete prohlédnout živě v televizi nebo prostřednictvím live streamu v sázkových kancelářích. Do skupinové fáze Evropské ligy se probojují slovenské fotbalové kluby spíše sporadicky. Mnohem úspěšnější jsou v tomto ohledu české týmy, které se dostávají do dalších fází soutěže již pravidelně.

V našem článku najdete možnosti sledování přímých přenosů Evropské ligy v TV nebo online na internetu. Mimo jiné se v článku dočtete i to, kde najít oblíbené video sestřihy ze zápasů Europa League.

Sledovat přenosy Evropské ligy
Sledujte zápasy Evropské ligy online ve vysokém rozlišení, bez sekání a reklamy

⚽ Událost Evropská liga UEFA (Europa League)
🗓️ Termín soutěže 16.09.2021 – 18.05.2022
📺 TV přenos (CZ) ČT Sport, Nova Sport, Sport 1 a Sport 2
📺 TV přenos (zahraničí) Sky Sports a BT Sports
▶️ LIVE stream Tipsport TV Fortuna TV Chance TV 
✅ Online přenos video portál VOYO 
🔊 Audio přenos Tipsport Chance
📱 Mobilní aplikace EL UEFA Europa Official

Kde sledovat zápasy Evropské ligy v TV?

Máme pro vás hned několik alternativ, jak sledovat Europa League živě v TV.

TV vysílání Europa League na ČT Sport

Zápasy Evropské ligy 2021/2022 si můžete vychutnat i na české sportovní stanici ČT Sport, která má bohužel svá vysílací práva omezeny jen na jeden zápas v hracím dni.

Fotbalové zápasy EL si můžete prohlédnout LIVE na stanici ČT Sport vždy ve čtvrtek, ale pouze dvakrát do měsíce. Diváci se vždy mohou těšit i na finále Evropské ligy, které česká stanice ČT Sport vysílá živě.

Evropská liga na webu ČT Sport

Na internetové stránce ČT Sport se dozvíte všechny důležité aktuality před připravovanými zápasy nebo si můžete prohlédnout sestřihy z odehraných zápasů Evropské ligy. Nezapomeňte ale, že mimo území Česka kvůli omezeným autorským právům musíte mít aktivní VPN a jako zemi mít nastavené Česko, jinak sestřih nespustíte.

Live přenos fotbalu na Sport 1 a Sport 2

Po novém se bude Evropská liga UEFA 2021/2022 vysílat live i na TV kanálech Sport 1 a Sport 2. Na obou TV kanálech najdete živé přenosy ze skupinové a vyřazovací fáze Evropské ligy, které se budou vysílat vždy ve čtvrtek.

Každý hrací den se můžete těšit na 4 zápasy z této fotbalové soutěže. Ani jeden z těchto čtyř zápasů se nebude vysílat na TV stanici ČT Sport. Kromě toho je vysílání doplněno o oblíbené zápasové studio s hosty.

Živý přenos ze zápasů Evropské ligy na Nova Sport

Nejvíce přímých přenosů vám dokáže poskytnout česká televizní stanice Nova Sport, na níž se odvysílají až čtyři přímé přenosy z každého kola Europa League 2021/2022. Dva přímé přenosy uvidíte na Nova Sport 1 a dva další na Nova Sport 2.

Na televizní stanici Nova Sport nechybí ani kvalitní video sestřihy, či dokonce zápasová studia se zajímavými hosty. Všechny žhavé novinky o hráčích a připravovaných zápasech Europa League najdete na oficiálním webu televize Nova Sport.

Kteří TV operátoři nezískali práva na vysílání EL?Známým televizním operátorem Orange TV a O2 TV se nepodařilo získat vysílací práva na další sezónu Evropské ligy 2021/22.

Jak sledovat Europa League 2021/22 v zahraničí na TV

Pokud se nenacházíte na území České nebo Slovenské republiky, tak zápasy z Europa League si můžete prohlédnout na zahraničních TV programech Sky Sports a BT Sport.

Pokud tyto dvě zmiňované televizní stanice nenajdete mezi vašimi zahraničními programy v televizi, vyzkoušejte další alternativu sledování zápasů Evropské ligy – sledujte Evropskou ligu online na internetu.

Kde sledovat online vysílání Evropské ligy na internetu?

Zobrazit všechny dostupné alternativy pro online sledování Evropské ligy 2021/22.

Live přenos fotbalových zápasů v České televizi

Kromě živého vysílání zápasů Evropské ligy na televizní stanici ČT Sport můžete využít i možnost sledovat zápasy online přes internet na oficiálním webu České televize.

Samotné online vysílání je omezeno počtem odvysílaných zápasů na stanici ČT Sport. Nezapomeňte, že online vysílání Europa League je vždy možné spustit pouze během živého vysílání Evropské ligy v TV. Live stream ze zápasů Evropské ligy je dostupný pouze pro diváky, kteří žijí na území ČR.

Online vysílání na video portálu VOYO

Fotbalové přenosy z Evropské ligy je možné sledovat také prostřednictvím video portálu Voyo.cz, na kterém se obvykle (stejně jako na Nova Sport) odvysílají čtyři zápasy.

Evropská liga na Voyo.cz

Obrovskou výhodou tohoto online portálu je zejména to, že se v něm nachází velký video archiv, ve kterém se dá dívat na video ze zápasů i po několika dnech od samotného nahrání – konkrétní záznamy z odehraných zápasů jsou k dispozici ještě 7 dní po odehrání utkání.

Live stream zápasů EL na TV Tipsport, Fortuna TV a Chance TV

Vybrané zápasy Evropské ligy si můžete prohlédnout i ve třech oblíbených sázkových kancelářích. Právě sázkové společnosti Tipsport, Fortuna a Chance vám nabízejí jedinečnou možnost, jak sledovat Europa League zdarma.

Sázková kancelář Tipsport odvysílá jen kvalifikační zápasy EL na své online televizi TV Tipsport. Sledování Europa League je dostupné pro všechny nové hráče zcela zdarma, přičemž aktivní hráči mají sledování zápasů také bezplatné.

I Fortuna odvysílá vybrané zápasy Evropské ligy na své internetové televizi Fortuna TV. Ve Fortune je to však trošku komplikovanější, pro sledované live streamů je třeba mít kladný zůstatek na účtu a podán tiket za posledních 7 dní.

A konečně i sázková kancelář Chance odvysílá podobně ko Tipsport kvalifikační zápasy Evropské ligy na své online televizi Chance TV. I zde platí pravidlo, že noví a aktivní hráči mohou sledovat Europa League zcela zdarma a bez poplatků.

Live stream Europa League

Živý audio přenos (online rádio) ze zápasů EL v Tipsportu

V sázkové kanceláři Tipsport najdete několik zajímavých možností online sledování zápasů Evropské ligy 2021/2022. Jednou z nich je i živý audio přenos pomocí online rádia u Tipsportu, díky kterému získáte podrobný přehled o všem důležitém na hřišti.

Rádio v Tipsportu dokážete zapnout velmi jednoduše, kdy audio přenos dokážete spustit pouhým kliknutím na vybraný zápas. Chcete-li vidět kompletní seznam audio přenosů klikněte na sekci LIVE a následně na tlačítko „Rádio“. Uvidíte před sebou aktuální seznam všech dostupných audio přenosů.

Mnoho sportovních fanoušků si online rádio oblíbilo kvůli jeho jednoduchému spuštění v mobilním telefonu.

Live radio

Live tracker Evropské ligy v Tipsportu

Sázková kancelář Tipsport nabízí i možnost spuštění live trackeru, který vám umožňuje sledovat grafický přehled těch nejdůležitějších momentů ze zápasu Europa League.

Mluvící live tracker vám v podstatě poskytuje jednoduché grafické znázornění aktuálního dění na hřišti – ať už jde o držení míče, počet střel či dokonce rohových kopů.

Live tracker mohou doprovázet (v závislosti na nastavení) různé zvukové efekty, které se spustí při důležité akci v zápase (gól, penalta, karta apod.).

Nezapomeňte, že live tracker spustíte i na vašem telefonu nebo tabletu – najdete ho i při těch fotbalových zápasech, které TV Tipsport nevysílá z licenčních důvodů živě.

Live tracker

Video sestřihy a highlights

Chcete vidět nejlepší video sestřihy z Evropské ligy? Na internetu najdete několik možností, kde můžete video sestřihy dívat. Ty nejkvalitnější však určitě najdete na oficiální stránce soutěže www.uefa.com.

Na této webové stránce mimo jiné najdete i program zápasů Evropské ligy, statistiky a ty nejzajímavější novinky z jednotlivých soutěží UEFA (ale iz prostředí týmů nebo jednotlivých hráčů).

Na další video sestřihy se podíváte na oblíbených sociálních sítích:

Aplikace Evropské ligy UEFA 

Evropskou ligu můžete mít vždy sebou – díky mobilní aplikaci UEFA Europa League. Ta je dostupná zdarma pro všechna zařízení pro všechny typy mobilních zařízení.

Zde si můžete stáhnout tuto novou mobilní aplikaci pro zařízení s operačním systémem Android a iOS iPhone.

Mobilní aplikace Evropské ligyEvropská liga – mobilní aplikace
Oficiální aplikace UEFA Champions League

Aplikace je přehledná a má příjemné uživatelské rozhraní. Objevíte zde mnoho důležitých novinekvidea, hodnocení hráčů, ale i tabulky a statistiky.

Ostatní zdroje vysílání zápasů EL

Díky webovému portálu LiveSoccerTV.com získáte dokonalý přehled o všech oficiálních možnostech vysílání pro zápasy Evropské ligy. LiveSoccerTV tuto službu poskytuje pro stovku zahraničních zemí, takže v její nabídce naleznete legální zdroje vysílání.

V seznamu LiveSoccerTV mimo jiné najdete i sociální média, služby OTT, rádio, livestreaming či dokonce satelitní služby.

Náš TIPV našem dalším článku se dočtete o přehledu možností, jak sledovat sportovní přenosy živě.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Na kterých TV kanálech si můžete prohlédnout Evropskou ligu 2021/2022?

Zápasy Evropské ligy 2021/2022 si můžete v TV podívat na kanálech ČT Sport, Nova Sport, Sport 1 a Sport 2. Pokud se nacházíte v zahraničí, tak live přenosy Evropské ligy se budou vysílat na TV stanicích Sky Sports a BT Sport.

2️⃣ Najdu u operátorů O2 TV a Orange TV Evropskou ligu 2021/2022?

Známým televizním operátorem Orange TV a O2 TV se nepodařilo pro tuto sezónu získat práva na odvysílání zápasů EL 2021/2022.

3️⃣ Jaké jsou možnosti online přenosů Evropské ligy?

Online přenosy ze zápasů EL 2021/2022 jsou dostupné na oficiální webové stránce České televize nebo na video portálu VOYO (za poplatek). Bezplatný audio přenos a live tracker letošní Evropské ligy najdete v sázkové kanceláři Tipsport.

4️⃣ Kde najdete video sestřihy z EL 2021/2021?

Nejkvalitnější video sestřihy naleznete na webu uefa.com. Další video sestřihy jsou dostupné na FacebookuInstagramu a YouTube.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Ano aj paypal na neho
Podavate aj nadalej cez bet365?
Časovo obmedzená akcia pri registrácii do Fortuny. Platí do 30.6....
Peniaze zadarmo do Fortuny
Dakujem
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)