Přehled možnosti jak a kde sledovat fotbalovou Evropskou ligu UEFA 2023/24 ŽIVĚ – online stream + LIVE přenosy v TV

Využi bonus 300 Kč bez vkladu pouze za registraci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč zdarma

Sledujte živé přenosy z fotbalové Evropské ligy 2023/2024 LIVE. Prozkoumejte všechny možnosti sledování zápasů Europa league UEFA prostřednictvím live streamů online nebo přímých přenosů v TV.

Evropská liga 🔴 ŽIVĚ – kde sledovat přenosy v TV + online

Chcete vědět, kde se bude vysílat Evropská liga dnes v TV? Máme pro vás pár tipů jak na to.

Fotbal je nejsledovanější sport současnosti a možností jeho sledování je skutečně mnoho. Evropská liga je další fotbalovou soutěží, kterou se rozhodně vyplatí sledovat. V žebříčku nejprestižnějších fotbalových soutěží v Evropě je hned na druhé příčce po Lize mistrů a je tak 2. nejvýznamnější fotbalovou soutěží v Evropě, kterou zastřešuje fotbalová asociace UEFA.

Fotbalová soutěž se začíná kvalifikačními koly, které si můžete prohlédnout živě v TV nebo prostřednictvím live streamu v sázkových kancelářích. Do skupinové fáze Evropské ligy se probojují slovenské fotbalové kluby spíše sporadicky.

Mnohem úspěšnější jsou v české týmy, které se dostávají do dalších fází soutěže již pravidelně. V našem článku najdete možnosti, kde sledovat Evropskou ligu LIVE.

► Sledovat Evropskou ligu ŽIVĚ
Sledujte zápasy Evropské ligy online ve vysokém rozlišení, bez sekání a reklamy

⚽ Událost Evropská liga UEFA (Europa League)
🗓️ Termín soutěže 0.08.2023 – 22.05.2024
📺 TV přenos  ČT Sport, Sport 1 a Sport 2
▶️ LIVE stream Tipsport TV (zápasy předkol)  
✅ Online přenos Česká televize
🔊 Audio přenos Tipsport 
📱 Mobilní aplikace UEFA Europa Official

LIVE stream Evropské ligy na TV Tipsport ZDARMA

Vybrané zápasy Evropské ligy by mohla odvysílat i sázková kancelář Tipsport, která pravidelně poskytuje bezplatné live streamy z největších sportovních událostí na světě. V jeho nabídce často naleznete fotbalové, hokejové, či tenisové online přenosy.

V případě této prestižní evropské soutěže by měl Tipsport odvysílat jen čistě kvalifikační zápasy EL 2023/24, které si můžete spustit na online televizi Tipsport TV zdarma. Pro sledování fotbalových zápasů vám zde postačí pouze jednoduchá registrace účtu.

LIVE stream Evropské ligy na TV Tipsport
Návod, jak spustit LIVE stream EL na TV Tipsport
  1. Registrace na Tipsport.cz a následné ověření totožnosti. (👉 Podívejte se na náš jednoduchý návod k registraci v Tipsportu).
  2. Přihlášení do vašeho herního účtu, kde máte nárok na bezplatné 7 denní sledování jakýchkoli sportovních live streamů. Po uplynutí 7 dnů je zapotřebí alespoň jednou měsíčně min. 30 Kč.
  3. Live stream Evropské ligy si umíte spustit na webu Tipsportu v sekci „TV“ nebo „LIVE“ bez reklam a účtovaných poplatků.

K uzavření prvních sázek můžete využít váš získaný 300 Kč bonus za registraci, který jste získali od Tipsportu jako dárek.

Kde sledovat zápasy Evropské ligy v TV?

Máme pro vás hned několik alternativ, jak sledovat Europa League živě v TV.

Europa League live v TV na ČT Sport

TV vysílání fotbalových zápasů na ČT Sport

Zápasy Evropské ligy si můžete vychutnat na české sportovní stanici ČT Sport, která má bohužel svá vysílací práva omezeny jen na jeden zápas v hracím dni.

Fotbalové zápasy si můžete prohlédnout LIVE na stanici ČT Sport vždy ve čtvrtek, ale pouze dvakrát do měsíce. Diváci se vždy mohou těšit i na finále evropské soutěže, které česká stanice ČT Sport vysílá živě.

Evropská liga na webu ČT Sport

Na webu ČT Sport se dozvíte všechny důležité aktuality před připravovanými zápasy nebo si můžete prohlédnout sestřihy z odehraných zápasů Evropské ligy. Nezapomeňte, že mimo území ČR kvůli omezeným autorským právům musíte mít aktivní VPN a jako zemi mít nastavené Česko, jinak sestřih nespustíte.
Přímý přenos Evropské ligy UEFA na Sport 1 a Sport 2

Live přenos fotbalu na Sport 1 a Sport 2

Po novém se bude Evropská liga UEFA 2023/2024 vysílat live i na TV kanálech Sport 1 a Sport 2. Na obou stanicích najdete živé přenosy ze skupinové a vyřazovací fáze Evropské ligy, které se budou vysílat vždy ve čtvrtek.

Každý hrací den se můžete těšit na 4 zápasy z této fotbalové soutěže. Ani jeden z těchto čtyř zápasů se nebude vysílat na TV stanici ČT Sport. Kromě toho je vysílání doplněno o oblíbené zápasové studio s hosty.

Jak sledovat Europa League 2023/24 v zahraničí?

Pokud se nenacházíte na území ČR nebo SR, tak fotbalové zápasy si můžete prohlédnout na zahraničních TV programech Sky Sports a BT Sport.

Pokud tyto dvě zmiňované TV stanice nenajdete mezi vašimi zahraničními programy v televizi, vyzkoušejte další alternativu sledování fotbalu např. online na internetu.

Kde sledovat online vysílání Evropské ligy na internetu?

Zobrazit všechny dostupné alternativy pro online sledování zápasů z této prestižní soutěže.

Live přenos fotbalových zápasů v České televizi

Kromě živého vysílání evropských zápasů na televizní stanici ČT Sport můžete využít i možnost sledovat online přenos na oficiálním webu České televize.

Samotné online vysílání je omezeno počtem odvysílaných zápasů na stanici ČT Sport, které je vždy možné spustit pouze během živého vysílání v Europa League TV. 

Live stream ze zápasů Evropské ligy je dostupný pouze pro diváky, kteří žijí na území ČR.

Živý audio přenos (online rádio) 

V sázkové kanceláři Tipsport najdete několik zajímavých možností online sledování zápasů Evropské ligy. Jednou z nich je i živý audio přenos pomocí online rádia u Tipsportu, díky kterému získáte podrobný přehled o všem důležitém na hřišti.

Live radio

Rádio v Tipsportu dokážete zapnout velmi jednoduše, kdy audio přenos dokážete spustit pouhým kliknutím na vybraný zápas. Chcete-li vidět kompletní seznam audio přenosů klikněte na sekci LIVE a následně na tlačítko „Rádio“. Uvidíte před sebou aktuální seznam všech dostupných audio přenosů.

Mnoho sportovních fanoušků si online rádio oblíbilo kvůli jeho jednoduchému spuštění v mobilním telefonu.

Mluvící live tracker v Tipsportu

Sázková kancelář Tipsport nabízí i možnost spuštění live trackeru, který vám umožňuje sledovat grafický přehled těch nejdůležitějších momentů ze zápasu Europa League – ať už jde o držení míče, počet střel či dokonce rohových kopů.

Live tracker mohou doprovázet (v závislosti na nastavení) různé zvukové efekty, které se spustí při důležité akci v zápase (gól, penalta, karta apod.).

Nezapomeňte, že live tracker spustíte i na vašem telefonu nebo tabletu – najdete ho i při těch fotbalových zápasech, které Tipsport TV nevysílá z licenčních důvodů živě.

Live tracker

Jak sledovat fotbal dnes online na mobilu?

V mobilní aplikaci od Tipsportu naleznete kromě bohaté kurzové nabídky na nejbližší fotbalové zápasy Evropské ligy také oblíbené přenosy na tuto prestižní sportovní událost. Mobilní aplikace Tipsport je dostupná ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení (iOS iPhone a Android) zcela zdarma.

Mobilní aplikace Tipsport je dostupná ke stažení zdarma
Mobilní aplikace Tipsport

Oficiální mobilní aplikace Evropské ligy UEFA

Chcete zůstat v neustálém dění a mít po ruce vždy aktuální výsledky? Potom mobilní aplikace UEFA Europa Official je pro vás jako šitá na míru. Její stažení není žádný problém, jelikož je dostupná zdarma pro všechny typy mobilních zařízení. Aplikaci lze stáhnout pro zařízení s operačním systémem Android a iOS iPhone.

V mobilní aplikaci Europa League naleznete:

  • statistiky z jednotlivých zápasů, hráčů a týmů,
  • přístup ke všem fotbalovým zápasům a aktuálním umístěním,
  • nejnovější zprávy z evropského fotbalu,
  • analýzy od odborníků UEFA,
  • live přenos z losování,
  • hlasování pro hráče a cíl týdne.
Mobilní aplikace Evropské ligyEvropská liga – mobilní aplikace
Oficiální aplikace UEFA Champions League

Aplikace je přehledná a má příjemné uživatelské rozhraní. Objevíte zde mnoho důležitých novinekvidea, hodnocení hráčů, ale i tabulky a statistiky.

Video sestřihy a sociální sítě (fanpage)

Chcete vidět nejlepší video sestřihy z Evropské ligy? Na internetu najdete několik možností, kde můžete video sestřihy dívat. Ty nejkvalitnější však určitě najdete na oficiální stránce soutěže www.uefa.com.

Na této webové stránce mimo jiné najdete i program zápasů Europa League UEFA 2023/24, statistiky a ty nejzajímavější novinky z jednotlivých soutěží UEFA (ale iz prostředí týmů nebo jednotlivých hráčů).

Na další video sestřihy se podíváte na oblíbených sociálních sítích:

Ostatní zdroje vysílání

Díky webovému portálu LiveSoccerTV.com získáte dokonalý přehled o všech oficiálních možnostech vysílání pro zápasy Evropské ligy. LiveSoccerTV tuto službu poskytuje pro stovku zahraničních zemí, takže v její nabídce naleznete legální zdroje vysílání.

V seznamu LiveSoccerTV mimo jiné najdete i sociální média, služby OTT, rádio, livestreaming či dokonce satelitní služby.

Hledáte jiný druh sportovního live streamu?V našem dalším článku se dočtete o rozšířeném přehledu možností, kde všude sledovat sportovní přenosy živě.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Na kterých TV kanálech si můžete prohlédnout Evropskou ligu 2023/2024?

Zápasy této prestižní fotbalové soutěže si můžete v TV prohlédnout na kanálech ČT Sport, Sport 1 a Sport 2.

2️⃣ Která sázková společnost nabízí live streamy fotbalových zápasů?

Sázková kancelář Tipsport poskytuje nejrozšířenější nabídku sportovních live streamů. V její nabídce naleznete dokonce live streamy z kvalifikačních zápasů Ligy mistrů.

3️⃣ Jsou dostupné online přenosy z Europa League?

Online vysílání je dostupné na oficiální webové stránce České televize. Je sporné, zda bude sázková kancelář Tipsport vysílat live přenosy z kvalifikačních zápasů Evropské ligy, takže je třeba sledovat aktuální program Tipsport TV.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt