Přehled možností, kde můžete sledovat Evropskou ligu 2021/2022 ŽIVĚ

Sledujte živé přenosy z Evropské ligy 2021/2022. Prozkoumejte všechny možnosti sledování Europa league, ať už prostřednictvím live streamů, online nebo v televizi.

Evropská liga – živé přenosy, livestream a možnosti sledování

Fotbal je nejsledovanější a nejoblíbenější sport současnosti a možností jeho sledování je skutečně mnoho.

Evropská liga je další fotbalovou soutěží, kterou se rozhodně vyplatí sledovat.

V žebříčku nejprestižnějších fotbalových soutěží v Evropě je Evropská liga na druhé příčce hned po Lize mistrů a je tak druhou nejvýznamnější fotbalovou soutěží v Evropě, kterou zastřešuje fotbalová asociace UEFA.

Každý ročník začíná již tradičně svými prvními kvalifikačními koly, které si můžete prohlédnout živě v televizi nebo prostřednictvím livestreamu v sázkových kancelářích.

Do skupinové fáze Evropské ligy se probojují slovenské fotbalové kluby spíše sporadicky. Mnohem úspěšnější jsou v tomto ohledu české týmy, které se dostávají do dalších fází soutěže již pravidelně.

V našem článku najdete možnosti sledování přímých přenosů Evropské ligy v TV nebo online na internetu. Mimo jiné se v článku dočtete i to, kde najít podrobné statistiky a tabulky ze zápasů Europa League.

Nejlepší a nejvyhledávanější možnosti sledování zápasů Evropské ligy 2021/2022

Live sledování Evropské ligy v TV

Evropská liga live na ČT Sport

Zápasy Evropské ligy 2021/2022 si můžete vychutnat i na české sportovní stanici ČT Sport, která má bohužel svá vysílací práva omezeny jen na jeden zápas v hracím dni.

Fotbalové zápasy EL si můžete prohlédnout LIVE na stanici ČT Sport vždy ve čtvrtek, ale pouze dvakrát do měsíce. Diváci se vždy mohou těšit i na finále Evropské ligy, které česká stanice ČT Sport vysílá živě.

Evropská liga na webu ČT Sport

Na internetové stránce ČT Sport se dozvíte všechny důležité aktuality před připravovanými zápasy nebo si můžete prohlédnout sestřihy z odehraných zápasů Evropské ligy. Nezapomeňte ale, že mimo území Česka kvůli omezeným autorským právům musíte mít aktivní VPN a jako zemi mít nastavené Česko, jinak sestřih nespustíte.

Evropská liga v TV na Sport 1 a Sport 2

Nová sezóna s sebou přináší i nové možnosti. Evropská liga 2021/2022 se po novém bude vysílat live i na kanálech Sport 1 a Sport 2, kde si můžete prohlédnout živé přenosy ze skupinové, a také z vyřazovací fáze. Společně s Evropskou ligou UEFA budou tyto sportovní kanále vysílat i Evropskou konferenční ligu vždy ve čtvrtek.

Každý hrací den EL 2021/2022 se můžete těšit na 4 zápasy z této fotbalové soutěže. Ani jeden z těchto čtyř zápasů se nebude vysílat na TV stanici ČT Sport. Kromě toho je vysílání doplněno o oblíbené zápasové studio s hosty.

Přímý přenos Evropské ligy na Nova Sport

Nejvíce přímých přenosů vám dokáže poskytnout česká televizní stanice Nova Sport, na níž se odvysílají až čtyři přímé přenosy z každého kola Europa League 2021/2022. Dva přímé přenosy uvidíte na Nova Sport 1 a dva další na Nova Sport 2.

Na televizní stanici Nova Sport nechybí ani kvalitní video sestřihy, či dokonce zápasová studia se zajímavými hosty. Česká televizní stanice Nova Sport získala vysílací práva až do roku 2021. Všechny žhavé novinky o hráčích a připravovaných zápasech Europa League najdete na oficiálním webu televize Nova Sport.

UpozorněníZápasy evropské ligy 2021/2022 po novém uvidíte pouze na uvedených televizních stanicích RTVS (STV 2), ČT Sport a Nova Sport. Známým televizním operátorem Orange TV a O2 TV se nepodařilo získat práva na odvysílání zápasů EL.

Sledování zápasů EL v zahraničí na Sky Sports a BT Sport

Pokud se nenacházíte na území České nebo Slovenské republiky, tak live zápasy z Europa League 2021/2022 si můžete prohlédnout na zahraničních televizních programech Sky Sports a BT Sport.

Pokud tyto dvě zmiňované televizní stanice nenajdete mezi vašimi zahraničními programy v televizi, vyzkoušejte další alternativu sledování zápasů Evropské ligy – sledujte Evropskou ligu online na internetu.

Online sledování Evropské ligy na internetu:

Internetový online přenos zápasů Evropské ligy na Voyo

Fotbalové přenosy z Evropské ligy 2021/2022 je možné sledovat také prostřednictvím video portálu Voyo.cz, na kterém se obvykle (stejně jako na Nova Sport) odvysílají čtyři zápasy.

Evropská liga na Voyo.cz

Obrovskou výhodou tohoto online portálu je zejména to, že se v něm nachází velký video archiv, ve kterém se dá dívat na video ze zápasů i po několika dnech od samotného nahrání – konkrétní záznamy z odehraných zápasů jsou k dispozici ještě 7 dní po odehrání utkání.

Evropská liga live stream České televize

Online přenos Evropské ligy 2021/2022 lze spustit (každý týden) i na oficiálním webu České televize. Samotné online vysílání je omezeno počtem odvysílaných zápasů na stanici ČT Sport. Live stream ze zápasů Evropské ligy je dostupný pouze pro diváky, kteří žijí na území ČR.

Živý audio přenos (online rádio) ze zápasů EL v Tipsportu

V sázkové kanceláři Tipsport najdete několik zajímavých možností online sledování zápasů Evropské ligy 2021/2022. Jednou z nich je i živý audio přenos pomocí online rádia u Tipsportu, díky kterému získáte podrobný přehled o všem důležitém na hřišti.

Rádio v Tipsportu dokážete zapnout velmi jednoduše, kdy audio přenos dokážete spustit pouhým kliknutím na vybraný zápas. Chcete-li vidět kompletní seznam audio přenosů klikněte na sekci LIVE a následně na tlačítko „Rádio“. Uvidíte před sebou aktuální seznam všech dostupných audio přenosů.

Mnoho sportovních fanoušků si online rádio oblíbilo kvůli jeho jednoduchému spuštění v mobilním telefonu.

Analýzy a důležité informace o zápasech Europa League 2020/2021

V Tipsportu dostanete vždy více! Kromě samotného live rádia se u Tipsportu nacházejí také detailní informace o připravovaném zápase jakož i speciální předzápasové analýzy od samotných sázkařů, které vám mohou pomoci při tipování výsledku zápasu.

Live tracker Evropské ligy v Tipsportu

Sázková kancelář Tipsport nabízí i možnost spuštění live trackeru, který vám umožňuje sledovat grafický přehled těch nejdůležitějších momentů ze zápasu Europa League 2021/2022. Mluvící live tracker vám v podstatě poskytuje jednoduché grafické znázornění aktuálního dění na hřišti – ať už jde o držení míče, počet střel či dokonce rohových kopů.

Live tracker mohou doprovázet (v závislosti na nastavení) různé zvukové efekty, které se spustí při důležité akci v zápase (gól, penalta, karta apod.). Nezapomeňte, že live tracker spustíte i na vašem telefonu nebo tabletu – najdete ho i při těch fotbalových zápasech, které TV Tipsport nevysílá z licenčních důvodů živě.

Krátké video sestřihy ze zápasů EL 2021/2022

Chcete vidět nejlepší video sestřihy z Evropské ligy? Na internetu najdete několik možností, kde můžete video sestřihy dívat. Ty nejkvalitnější však určitě najdete na oficiální stránce soutěže www.uefa.com.

Na této webové stránce mimo jiné najdete i program zápasů Evropské ligy, statistiky a ty nejzajímavější novinky z jednotlivých soutěží UEFA (ale iz prostředí týmů nebo jednotlivých hráčů).

Na další video sestřihy se podíváte na oblíbených sociálních sítích:

Zdroje vysílání zápasů Evropské ligy živě

Díky webovému portálu LiveSoccerTV.com získáte dokonalý přehled o všech oficiálních možnostech vysílání pro zápasy Evropské ligy. LiveSoccerTV tuto službu poskytuje pro stovku zahraničních zemí, takže v její nabídce naleznete legální zdroje vysílání i na fotbalové zápasy světoznámé Premier League. V seznamu LiveSoccerTV mimo jiné najdete i sociální média, služby OTT, rádio, livestreaming či dokonce satelitní služby.

Aplikace Evropské ligy Europa league

Evropskou ligu můžete mít vždy sebou – díky mobilní aplikaci UEFA Europa League. Ta je dostupná zdarma pro všechna zařízení se systémem Android ale i pro zařízení Apple.

Mobilní aplikace Evropské ligyEvropská liga – mobilní aplikace
Oficiální aplikace UEFA Champions League

Aplikace je přehledná a má příjemné uživatelské rozhraní. Objevíte zde mnoho důležitých novinek, videa, hodnocení hráčů, ale i tabulky a statistiky.

Výsledky Evropské ligy 2021/2022

Všechny aktuální a důležité výsledky z Evropské ligy najdete na webových stránkách sázkových kanceláří TipsportFortuna nebo Chance.

Výsledky najdete i na webu SportScore.cz, který poskytuje aktuální live výsledky, tabulky nebo některé statistiky. Najdete zde také vypsány kurzy k jednotlivým zápasům.

Fotbalové statistiky pro Europa League 2021/2022

Statistiky fotbalových zápasů Evropské ligy UEFA už najdete v přehledné podobě v každé sázkové kanceláři na Slovensku.

Předzápasové statistiky v sázkové kanceláři Tipsport
Statistiky před zápasem Evropské ligy v Tipsportu
Náš TIPV našem dalším článku se dočtete o přehledu možností, jak sledovat sportovní přenosy živě.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Na kterých TV kanálech si můžete prohlédnout Evropskou ligu 2021/2022?

Zápasy Evropské ligy 2021/2022 si můžete v TV podívat na kanálech ČT Sport, Nova Sport, Sport 1 a Sport 2. Pokud se nacházíte v zahraničí, tak live přenosy Evropské ligy se budou vysílat na TV stanicích Sky Sports a BT Sport.

2️⃣ Najdu u operátorů O2 TV a Orange TV Evropskou ligu 2021/2022?

Známým televizním operátorem Orange TV a O2 TV se nepodařilo pro tuto sezónu získat práva na odvysílání zápasů EL 2021/2022.

3️⃣ Jaké jsou možnosti online přenosů Evropské ligy?

Online přenosy ze zápasů EL 2021/2022 jsou dostupné na oficiální webové stránce České televize nebo na video portálu Voyo (za poplatek). Bezplatný audio přenos a live tracker letošní Evropské ligy najdete v sázkové kanceláři Tipsport.

4️⃣ Kde najdete rychlé výsledky z EL 2021/2021?

Důležité výsledky z Evropské ligy 2021/2022 v sázkových kancelářích TipsportFortuna nebo Chance. Další alternativou je web Sportscore.cz, který vám kromě live výsledků EL poskytuje i přehledné tabulky a statistiky.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu