Přehled možnosti jak a kde sledovat fotbalovou Evropskou ligu UEFA 2022/23 ŽIVĚ – online stream + LIVE přenosy v TV

Sledujte živé přenosy z fotbalové Evropské ligy 2022/2023 LIVE. Prozkoumejte všechny možnosti sledování zápasů Europa league UEFA prostřednictvím live streamů online nebo přímých přenosů v TV.

Evropská liga ŽIVĚ – kde sledovat v TV + LIVE stream

Fotbal je nejsledovanější sport současnosti a možností jeho sledování je skutečně mnoho. Evropská liga je další fotbalovou soutěží, kterou se rozhodně vyplatí sledovat. V žebříčku nejprestižnějších fotbalových soutěží v Evropě je hned na druhé příčce po Lize mistrů a je tak 2. nejvýznamnější fotbalovou soutěží v Evropě, kterou zastřešuje fotbalová asociace UEFA.

Fotbalová soutěž se začíná kvalifikačními koly, které si můžete prohlédnout živě v TV nebo prostřednictvím live streamu v sázkových kancelářích. Do skupinové fáze Evropské ligy se probojují slovenské fotbalové kluby spíše sporadicky.

Mnohem úspěšnější jsou v české týmy, které se dostávají do dalších fází soutěže již pravidelně. V našem článku najdete možnosti sledování Europa League 2022/23.

► Sledovat Evropskou ligu ŽIVĚ
Sledujte zápasy Evropské ligy online ve vysokém rozlišení, bez sekání a reklamy

⚽ Událost Evropská liga UEFA (Europa League)
🗓️ Termín soutěže 04.08.2022 – 31.05.2023
📺 TV přenos  ČT Sport, Sport 1 a Sport 2
▶️ LIVE stream Tipsport TV (zápasy předkol)  
✅ Online přenos Česká televize
🔊 Audio přenos Tipsport 
📱 Mobilní aplikace UEFA Europa Official

Kde sledovat zápasy Evropské ligy v TV?

Máme pro vás hned několik alternativ, jak sledovat Europa League živě v TV.

Europa League live v TV na ČT Sport

TV vysílání fotbalových zápasů na ČT Sport

Zápasy Evropské ligy si můžete vychutnat na české sportovní stanici ČT Sport, která má bohužel svá vysílací práva omezeny jen na jeden zápas v hracím dni.

Fotbalové zápasy si můžete prohlédnout LIVE na stanici ČT Sport vždy ve čtvrtek, ale pouze dvakrát do měsíce. Diváci se vždy mohou těšit i na finále evropské soutěže, které česká stanice ČT Sport vysílá živě.

Evropská liga na webu ČT Sport

Na webu ČT Sport se dozvíte všechny důležité aktuality před připravovanými zápasy nebo si můžete prohlédnout sestřihy z odehraných zápasů Evropské ligy. Nezapomeňte, že mimo území ČR kvůli omezeným autorským právům musíte mít aktivní VPN a jako zemi mít nastavené Česko, jinak sestřih nespustíte.
Přímý přenos Evropské ligy UEFA na Sport 1 a Sport 2

Live přenos fotbalu na Sport 1 a Sport 2

Po novém se bude Evropská liga UEFA 2022/2023 vysílat live i na TV kanálech Sport 1 a Sport 2. Na obou stanicích najdete živé přenosy ze skupinové a vyřazovací fáze Evropské ligy, které se budou vysílat vždy ve čtvrtek.

Každý hrací den se můžete těšit na 4 zápasy z této fotbalové soutěže. Ani jeden z těchto čtyř zápasů se nebude vysílat na TV stanici ČT Sport. Kromě toho je vysílání doplněno o oblíbené zápasové studio s hosty.

Jak sledovat Europa League 2022/23 v zahraničí?

Pokud se nenacházíte na území ČR nebo SR, tak fotbalové zápasy si můžete prohlédnout na zahraničních TV programech Sky Sports a BT Sport.

Pokud tyto dvě zmiňované TV stanice nenajdete mezi vašimi zahraničními programy v televizi, vyzkoušejte další alternativu sledování fotbalu např. online na internetu.

Kde sledovat online vysílání Evropské ligy na internetu?

Zobrazit všechny dostupné alternativy pro online sledování zápasů z této prestižní soutěže.

Live přenos fotbalových zápasů v České televizi

Kromě živého vysílání evropských zápasů na televizní stanici ČT Sport můžete využít i možnost sledovat online přenos na oficiálním webu České televize.

Samotné online vysílání je omezeno počtem odvysílaných zápasů na stanici ČT Sport, které je vždy možné spustit pouze během živého vysílání v Europa League TV. Live stream ze zápasů Evropské ligy je dostupný pouze pro diváky, kteří žijí na území ČR.

Sportovní LIVE stream na TV Tipsport ZDARMA

Vybrané zápasy Evropské ligy by mohla odvysílat i sázková kancelář Tipsport, která pravidelně poskytuje bezplatné live streamy z největších sportovních událostí na světě. V jeho nabídce často naleznete fotbalové, hokejové, či tenisové online přenosy.

V případě této prestižní evropské soutěže by měl Tipsport odvysílat jen čistě kvalifikační zápasy EL 2022/23, které si můžete spustit na online televizi Tipsport TV zdarma. Pro sledování fotbalových zápasů vám zde postačí pouze jednoduchá registrace účtu.

Sledujte zápasy Europa League a vsaďte si na ni s bonusem za registraci

Návod, jak spustit live stream v Tipsportu:

  1. Vytvoření registrace na tipsport.cz. (👉 Podívejte se na náš jednoduchý návod k registraci v Tipsportu).
  2. Po úspěšné registraci máte k dispozici bezplatné sportovní live streamy na TV Tipsport po dobu 7 dnů.
  3. Pokud chcete sledovat live streamy v Tipsportu i po 7 dnech, pak je třeba alespoň jednou měsíčně vsadit min. 30 Kč.
Všichni aktivní tipéři mají nárok na bezplatné sledování sportovních live streamů na TV Tipsport.

Živý audio přenos (online rádio) 

V sázkové kanceláři Tipsport najdete několik zajímavých možností online sledování zápasů Evropské ligy. Jednou z nich je i živý audio přenos pomocí online rádia u Tipsportu, díky kterému získáte podrobný přehled o všem důležitém na hřišti.

Live radio

Rádio v Tipsportu dokážete zapnout velmi jednoduše, kdy audio přenos dokážete spustit pouhým kliknutím na vybraný zápas. Chcete-li vidět kompletní seznam audio přenosů klikněte na sekci LIVE a následně na tlačítko „Rádio“. Uvidíte před sebou aktuální seznam všech dostupných audio přenosů.

Mnoho sportovních fanoušků si online rádio oblíbilo kvůli jeho jednoduchému spuštění v mobilním telefonu.

Mluvící live tracker v Tipsportu

Sázková kancelář Tipsport nabízí i možnost spuštění live trackeru, který vám umožňuje sledovat grafický přehled těch nejdůležitějších momentů ze zápasu Europa League – ať už jde o držení míče, počet střel či dokonce rohových kopů.

Live tracker mohou doprovázet (v závislosti na nastavení) různé zvukové efekty, které se spustí při důležité akci v zápase (gól, penalta, karta apod.).

Nezapomeňte, že live tracker spustíte i na vašem telefonu nebo tabletu – najdete ho i při těch fotbalových zápasech, které Tipsport TV nevysílá z licenčních důvodů živě.

Live tracker

Video sestřihy a highlights

Chcete vidět nejlepší video sestřihy z Evropské ligy? Na internetu najdete několik možností, kde můžete video sestřihy dívat. Ty nejkvalitnější však určitě najdete na oficiální stránce soutěže www.uefa.com.

Na této webové stránce mimo jiné najdete i program zápasů Europa League UEFA 2022/23, statistiky a ty nejzajímavější novinky z jednotlivých soutěží UEFA (ale iz prostředí týmů nebo jednotlivých hráčů).

Na další video sestřihy se podíváte na oblíbených sociálních sítích:

Mobilní aplikace Evropské ligy 

Chcete zůstat v neustálém dění a mít po ruce vždy aktuální výsledky? Potom mobilní aplikace UEFA Europa Official je pro vás jako šitá na míru. Její stažení není žádný problém, jelikož je dostupná zdarma pro všechny typy mobilních zařízení. Aplikaci lze stáhnout pro zařízení s operačním systémem Android a iOS iPhone.

Mobilní aplikace Evropské ligyEvropská liga – mobilní aplikace
Oficiální aplikace UEFA Champions League

Aplikace je přehledná a má příjemné uživatelské rozhraní. Objevíte zde mnoho důležitých novinekvidea, hodnocení hráčů, ale i tabulky a statistiky.

Ostatní zdroje vysílání

Díky webovému portálu LiveSoccerTV.com získáte dokonalý přehled o všech oficiálních možnostech vysílání pro zápasy Evropské ligy. LiveSoccerTV tuto službu poskytuje pro stovku zahraničních zemí, takže v její nabídce naleznete legální zdroje vysílání.

V seznamu LiveSoccerTV mimo jiné najdete i sociální média, služby OTT, rádio, livestreaming či dokonce satelitní služby.

Hledáte jiný druh sportovního live streamu?V našem dalším článku se dočtete o rozšířeném přehledu možností, kde všude sledovat sportovní přenosy živě.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Na kterých TV kanálech si můžete prohlédnout Evropskou ligu 2022/2023?

Zápasy této prestižní fotbalové soutěže si můžete v TV prohlédnout na kanálech ČT Sport, Sport 1 a Sport 2.

2️⃣ Která sázková společnost nabízí live streamy fotbalových zápasů?

Sázková kancelář Tipsport poskytuje nejrozšířenější nabídku sportovních live streamů. V její nabídce naleznete dokonce live streamy z kvalifikačních zápasů Ligy mistrů.

3️⃣ Jsou dostupné online přenosy z Europa League?

Online vysílání je dostupné na oficiální webové stránce České televize. Je sporné, zda bude sázková kancelář Tipsport vysílat live přenosy z kvalifikačních zápasů Evropské ligy, takže je třeba sledovat aktuální program Tipsport TV.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

300 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

nemám to overené, ale podla mna nikdy nemalo.
Oktagon na bet365
zdravím, skus to ešte raz zrozumitelnejšie napísať. Najprv pošleš peniaze z...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.