Fortuna TV – recenze a návod, jak sledovat sportovní zápasy online ŽIVĚ a v HD kvalitě

Využi bonus 500 Kč bez vkladu a vsaď si na českou reprezentaci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč zdarma a vsaď si na EURO 2024

Na Fortuna TV můžete sledovat živé sportovní přenosy z nejlepších světových lig a soutěží. Live stream ze zápasů Seria A, La Liga, Bundesliga, Fortuna liga, KHL, NBA, tenisových grandslamů a dalších.

Fortuna TV – jak sledovat sportovní LIVE streamy v HD kvalitě

Chcete sledovat oblíbený sport, napínavý fotbalový zápas nebo závody, ale váš televizní operátor nezajišťuje přímý přenos?

Vyřešit takový problém se dá dvěma způsoby – můžete zkusit hledat „ne zrovna legální“ web stránky s live streamem, které jsou sice zdarma, ale možnost sledování je vykoupena proklikáváním se přes otravné reklamy nebo rizikem, že se na pozadí nainstaluje do vašeho zařízení virus, malware a podobné nechtěné „dárky“.

Co je ještě horší, vyskakovací okna s otravnou reklamou se často objeví i během zápasu a tak např. v té nejnapínavější chvíli nekoukáte zápas, ale musíte se proklikávat reklamou.

My vám však představíme druhou – a mnohem lepší metodu, jak sledovat live stream z různých sportovních akcí na internetu. Tou je FORTUNA TV – čtěte dál a dozvíte se vše důležité o této internetové televizi.

► Spustit Fortuna TV
Zapněte si televizi Fortuna a sledujte sportovní přenosy online

📺 Televizní stanice Fortuna TV
📅 Přenosy na dnes Zobrazit
💶 Cena 1 sázka za 7 dní, kladný zůstatek na účtu
▶️ Live stream zdarma ✅ (prvních 7 dní)
⚡ Nejvyšší kvalita 720p (HD přenosy)
📱 Přenosy v mobilu
🎥 Vysílaní živě s malým zpožděním
⚽ Sporty Zoznam lig a soutěží
⭐ Exkluzivní FORTUNA liga a NASCAR
👉 Jak sledovat  Návod
💻 Fullscreen (PC) ✅ FORTUNA liga
📝 Registrace TV služby iFortuna.cz

Jak sledovat sportovní přenosy live zdarma a bez reklam

Jednoduše díky FORTUNA TV. Nevíte, co je to televize FORTUNA? Jde o internetovou televizi sázkové kanceláře Fortuna. Nabídka live streamů je skutečně široká – jen během roku vysílá sázková kancelář Fortuna více než 400.000 přímých přenosů!

A to vše bez přerušení otravnými reklamami. Jen těžko tak najdete sportovní kanál, který by se mohl s touto internetovou televizí porovnávat.

Na FORTUNA TV ale nenajdete jen ty největší sportovní události jako např. MS v hokeji nebo nejznámější fotbalové (La Liga nebo Bundesliga) nebo hokejové ligy (KHL, SHL ...). Najdete zde také live stream z nižších lig, přímé přenosy méně známých sportů ale i stále populárnějších e-sportů.

Stále nejste přesvědčeni? Skutečným bonusem je fakt, že díky sázkové kanceláři FORTUNA nejste vázáni na sledování sportu pouze na televizoru případně počítači. Přímé přenosy si bez problémů pustíte i na vašem mobilu nebo tabletu. Takhle budete moci sledovat to nejlepší ze světového sportu prakticky kdykoliv a kdekoliv.

Jak spustit Fortuna TV stream

Stačí se pouze zaregistrovat na stránce iFortuna.cz a splnit základní podmínku – mít kladný zůstatek na vašem účtu. Ihned tak můžete sledovat velké množství přímých přenosů – a to vše nejen na počítači, ale také např. na mobilu nebo tabletu. Co musíte splnit, abyste mohli sledovat FORTUNA TV? Stačí mít:

 • Ověřený hráčský účet na iFortuna.cz,
 • Kladný zůstatek na vašem hráčském účtu (může být i 1 Kč).
Návod, jak spustit FORTUNA TV Stream

1. ► Zaregistrujte se na stránke iFortuna.cz ◄ (Nezapomeňte si vybrat nejlepší Fortuna bonus)

2. Po dokončení registrace ověřte váš hráčský účet.

3. Po ověření proveďte váš první vklad na vaše herní konto.

4. HOTOVO! Sledujte a užívejte si přímé přenosy na FORTUNA TV.

Jak spustit live stream na FORTUNA TV (po registraci)

Na internetové stránce iFortuna.cz se přihlaste do vašeho hráčského účtu. V horní části klikněte na záložku s názvem „Sázky LIVE“ a před sebou uvidíte aktuální rozpis zápasů, které se hrají. Stačí už jen kliknout na vybraný zápas s trojúhelníkovou ikonou „PLAY“ a můžete si užívat ničím nerušený live stream.

Návod, jak spustit Fortuna TV
Návod, jak spustit Fortuna TV

Nezapomeňte, že v sázkové kanceláři Fortuna můžete sledovat díky multi view pohledu dokonce i více live streamů ze sportovních událostí najednou. Pokud tedy chcete sledovat tenisový zápas, a přitom i vývoj fotbalového zápasu, ani to není na FORTUNA TV problém.

Zapnutý multiview přenos na FORTUNA TV
Zapnutý multiview přenos na FORTUNA TV
TV FORTUNA nefunguje. Co teď?

Nefunguje vám TV FORTUNA? Jako první si ověřte, zda splňujete již zmíněné a základní 2 podmínky pro fungování Fortuna TV t. j. být zaregistrován v sázkové kanceláři Fortuna a mít kladný zůstatek na hráčském účtu (může být klidně i 1 Kč).

Pokud problémy přetrvávají, zkontrolujte fórum na stránce iFortuna.cz, jestli i ostatní hráči mají problém s dostupností live streamu (může jít o dočasný výpadek služby).

LIVE přenosy na mobilu a tabletu

Kromě internetové stránky a počítače můžete sledovat Fortuna TV stream i na mobilním telefonu nebo tabletu. To vše díky mobilní aplikaci Fortuna.

Nezáleží přitom na druhu zařízení – mobilní iFortuna aplikace je dostupná pro všechny operační systémy. Pokud máte Android, iOS nebo Harmony OS (telefony HUAWEI), sledovat můžete díky sázkové kanceláři Fortuna live stream bez výjimky.

Fortuna apk na AndroidFortuna app na iPhone alebo iPadFortuna aplikace na zařízení Huawei

Nainstalujte si mobilní aplikaci Fortuna a po přihlášení do svého účtu (je možné i přes otisk prstu) klikněte v dolní části na záložku „Live“. Uvidíte před sebou nabídku právě hraných sportovních událostí – v horní části zvolte oblíbený sport (např. fotbal) a ze seznamu utkání vyberte to s ikonou „PLAY“ v kroužku.

Po kliknutí před sebou uvidíte kompletní kurzovou nabídku Fortuna k danému zápasu a v horní části menu rozděleno na 3 části. Klikněte vpravo nahoře na známé logo PLAY a už můžete sledovat váš oblíbený sport, ligu nebo zápas.

Spuštění Fortuna TV na mobiluSpuštění live streamu na Fortuna TV
Jak spustit FORTUNA TV na mobilním telefonu
Chcete vědět více o aplikaci Fortuna? Chcete poznat její plusy a mínusy nebo chcete vědět, jak aplikaci nainstalovat? Přečtěte si naši recenzi mobilní aplikace Fortuna.

Jak zapnout FORTUNA TV na celou obrazovku

Téma vysílání přímých přenosů na celou obrazovku je trochu složitější. V jednoduchosti ale můžeme shrnout téma tak, že televizi Fortuna TV na celou obrazovku můžete sledovat na mobilních zařízeních (mobilní telefony a tablety) absolutně bez problémů.

Pro sledování přímého přenosu na celém displeji stačí otočit vaše mobilní zařízení do horizontální polohy (na šířku) a formát přímého přenosu se automaticky roztáhne na celou velikost displeje mobilního zařízení.

Fortuna TV na celpu obrazovku
Fortuna TV na celou obrazovku (mobilní aplikace Fortuna)

Pokud však budete sledovat Fortuna TV live stream na počítači, sledování na celé obrazovce není možné kvůli velikosti obrazovky (monitoru) a omezeným licenčním právům. Jsou to podmínky nastaveny velmi přísně právě vlastníky vysílacích práv.

Co dělat, když není možné spustit na FORTUNA TV live stream

Chcete si prohlédnout zápas z Fortuna ligy živě, ale nefungují vám v sázkové kanceláři Fortuna live přenosy? Důvodů může být několik, a proto se pojďme podívat na nejčastější problémy a možnosti jejich řešení. Co je třeba zkontrolovat, pokud FORTUNA TV nefunguje?

 1. Zkontrolujte, zda jste přihlášeni do vašeho hráčského účtu. Pokud ne, přihlaste se.
 2. Máte ověřený hráčský účet? Pokud jste se jen nyní zaregistrovali, ověřte si váš účet a počkejte na potvrzující SMS od sázkové kanceláře Fortuna o tom, že váš účet je ověřen a můžete jej začít plně využívat.
 3. Splnili jste základní 2 požadavky pro spuštění live streamu? Je třeba být registrovaným hráčem sázkové kanceláře Fortuna a mít na hráčském účtu jakýkoliv kladný zůstatek (alespoň 1 Kč).
 4. Máte podporovaný prohlížeč případně zařízení? Vyzkoušejte live stream spustit na některém z dalších vašich zařízení postupně (např. PC nebo mobil, avšak nikoli současně!). Problém může být kompatibilita zařízení.
 5. Nesnažíte se spustit live stream na více zařízeních současně? Live stream není možné sledovat na více zařízeních v jednom okamžiku!
 6. Nejste v zahraničí? U velké většiny live streamů jsou vysílací práva exkluzivně vázány pouze na území daného státu (pro FORTUNA TV např. Česko a Slovensko). Pokud se tedy snažíte pustit live stream na dovolené v zahraničí, existuje vysoká šance, že live stream nespustíte (vaše IP adresa bude lokalizována v zahraničí).

V případě, že máte splněny základní podmínky a nejste v konfliktu s žádným z výše uvedených bodů, kontaktujte zákaznickou podporu sázkové kanceláře Fortuna přes položku „Fortuna kontakty“ ve spodní části internetové stránky iFortuna.cz. Určitě vám ochotně poradí, jak je možné váš problém vyřešit.

NEZAPOMEŇTE!Ve výjimečných případech může dojít i k výpadku iFortuna TV. Zkontrolujte Fortuna fórum, jestli i ostatní uživatelé nemají stejný problém s live streamy.

Které sporty vysílá FORTUNA TV live

Nabídka sportů, které vysílá TV FORTUNA je skutečně široká. Sám za sebe mluví počet přímých přenosů, který se vyšplhá až na několik set tisíc streamů ročně. Najdete zde ty nejlepší a nejprestižnější fotbalové ligy světa (LaLiga, Bundesliga, Ligue1, ...). Nechybí ani hokej (KHL nebo švédská SHL), basketbal (včetně NBA), baseball, volejbal, snooker, stolní tenis, exkluzivní přenosy z americké série NASCAR a mnoho mnoho dalších.

Fotbal live stream na FORTUNA TV

Fotbalové live streamy patří také v sázkové kanceláři Fortuna mezi ty nejoblíbenější. Na Fortuna TV najdete ty nejznámější ligy (Bundesliga, LaLiga, Serie A, Ligue 1) ale i méně známé fotbalové ligy (např. Jihokorejská 2. fotbalová liga).

Naopak, co bohužel neuvidíte jako live stream v sázkových kancelářích jsou sportovní události s exkluzivními vysílacími právy jako např. ME ve fotbale, MS ve fotbale, Ligy mistrů nebo Evropské ligy. Dobrou zprávou je, že některé zápasy z předkol nejprestižnějších evropských soutěží vysílají i sázkové kanceláře.

Fortuna liga živě na FORTUNA TV

Pokud nechcete pátrat po tom, zda vysílá Fortuna liga TV přenosy, zapněte si live stream jednoduše na online televizi Fortuna. Jelikož je tato sázková kancelář generálním partnerem 1. české fotbalové ligy, na Fortuna TV uvidíte VŠECHNY zápasy.

Fortuna liga živě je tak dostupná prakticky zdarma a jelikož je Fortuna TV live stream možné sledovat i na mobilu nebo tabletu, vychutnáte si ho díky Fortuně prakticky kdykoliv a kdekoliv.

Live stream z hokeje na FORTUNA TV

Chybět v online televizi Fortuna nemohou ani přímé přenosy z ruské KHL nebo například elitní švédské hokejové ligy SHL. Najdete tu ale i přátelské zápasy klubů i stále populárnější hokejové zápasy z oblasti e-sportů. NHL vysílá exkluzivně TV Tipsport.

Fortuna TV a live stream UFC

Obrovský nárůst popularity bojových sportů a speciálně MMA o který se zasloužila organizace Oktagon byla důvodem pro to, abyste mohli vidět na FORTUNA TV UFC. Jedná se o nejprestižnější bojovou organizaci na světě, ve které uvidíte proti sobě bojovat jen ty nejlepší z nejlepších.

Live stream UFC je na Fortuna TV dostupný z každého číslovaného turnaje UFC a také UFC Fight Night a chybět tak nebudou ani bojovníci z Česka a Slovenska (Ľudovít Klein, Mach Muradov, Jiří Procházka nebo David Dvořák).

Další sporty na TV FORTUNA

Kromě nejznámějších sportů jako hokej, fotbal, tenis, MMA nebo basketbal najdete na Fortuna TV online stream i ze sportů, které ve světě nemají takovou širokou fanouškovskou základnu.

Pustíte si tak přímé přenosy z baseballu, stolního tenisu, volejbalu, badmintonu nebo šipek. Nezmeškáte ale ani live stream z PROGAMING událostí jako jsou zápolení v CS: GO nebo Dota 2.

FORTUNA TV dnes (kalendář)

V tabulce si zkontrolujte základní přehled dostupných přímých přenosů a live streamů v sázkové kanceláři FORTUNA, které najdete v online televizi FORTUNA TV.

Pro seznam toho, jaké přímé přenosy dnes uvidíte klikněte zde. Podobně jako v sázkové kanceláři Tipsport i Fortuna má své exkluzivní přenosy, které nemá žádná jiná sázková kancelář v Česku. Jednotkou ale zůstává v této oblasti stále TV Tipsport.

Přehled dostupných live přenosů na Fortuna TV
Fotbal (1.liga) Top evropské futbalové ligy
České a slovenské ligy
Ostatní evropské futbalové ligy
 • Polská fotbalová liga
 • Portugalská liga
 • Ruská liga
 • Nizozemská liga
 • Turecká liga
 • Rumunská liga
 • Dánská fotbalová liga
 • Rakouská liga
 • Skotská fotbalová liga
 • Old Firm Derby 😍
 • Belgická liga
 • Chorvatská liga
 • Švýcarská liga
 • Řecká liga
 • Maltská liga
Americké ligy
 • MLS
 • Brazilská liga
 • Argentinská liga
 • Ekvádorská liga
 • Uruguayská liga
 • Mexická fotbalová liga
 • Paraguayská liga
  Zbytek světa (Austrálie a Oceánie, Ázie)
  • Australská liga
  • Japonská liga
  • Jihokorejská liga
  • Novozélandská liga
  • SEA liga
  • Singapurská liga
  Fotbal (2. liga)
  • 2. anglická liga
  • 2. belgická liga
  • 2. dánská
  • 2. francouzská
  • 2. nizozemská liga
  • 2. německá liga
  • 2. španělská liga
  • 2. jihokorejská liga
  • 2. rakouská liga
  • 2. skotská liga
  • 2. turecká liga
  • 2. švýcarská liga
  • 2. italská liga
  • 2. thajská liga
  Fotbal
  (poháre a iné)
  • Copa Argentina
  • Coppa Italia (Itálie)
  • DFB Pokal (německý pohár)
  • Coupe de La Ligue (FRA)
  Hokej
  (ligy a turnaje)
  • Švédská liga (SHL)
  • Švýcarská liga (NLA) 
  • Liga mistrů
  • WHL
  • MHL
  Tenis
  • Turnaj mistrů
  • Davis Cup
  • Fed Cup
  • Laver Cup
  • ITF
  MMA
  Motor šport 
  • NASCAR ⭐
  Basketbal
  • NBA
  • Německá liga
  • Italská liga
  • Euroliga
  • Ruská liga
  • Česká liga
  • Španělská liga
  • Turecká liga
  • Izraelská liga
  • Polská liga
  • Brazilská liga
  • Japonská liga
  • Jihokorejská liga
  • Australská liga
  • Gruzinská liga
  • Ukrajinská liga
  • Jadranská liga
  Házená
  • Francouzská liga
  • Německá liga
  • Španělská liga
  • Liga mistrů
  • Rakouská liga
  • Evropská liga
  • Ruská liga
  • MS a ME
  Další sporty
  • NFL
  • Volejbal 
  • Plážový volejbal 
  • Dostihy
  • BOX
  • Šipky
  • Rugby
  • Stolní tenis
  • E-sporty
  • Snooker
  Vysvetlivky: ⭐ – exkluzivní přenosy 😍 – populární zápasy a události

  Nejpopulárnější derby zápasy ve fotbale

  Na FORTUNA TV uvidíte i ty největší a nejznámější fotbalové derby. Jednoznačně nejznámějším fotbalovým duelem je španělské El Clásico mezi Barcelonou a Realem Madrid.

  Chybět nebude ani italské derby mezi Interem a Juventusem. Sledovat můžete i české fotbalové derby Pražských „S“ mezi Spartou a Slavií.

  Live streamy derby zápasov na Fortuna TV
  Derby zápasNázev derbyŽivě
  Corinthians – Palmeiras Paulista ✔️
  Nacional – Peñarol Uruguayské „Clásico“ ✔️
  Fenerbahce – Galatasaray Turecké derby ✔️
  Inter Milán – AC Milán Derby della Madonnina (Milánske derby) ✔️
  Liverpool – Manchester United Severozápadní derby (North West derby)
  Inter – Juventus Derby d´Italia ✔️
  Boca Juniors – River Plate Superclásico ✔️
  Celtic – Rangers Old Firm Derby ✔️
  Sparta Praha – Slavia Praha Derby Pražské „S“ ✔️
  Slovan – Trnava Tradiční derby
  Lazio – AS Řím Derby della Capitale  ✔️
  Manchester City – Man. Utd. Manchester derby
  Everton – Liverpool Derby Merseyside
  Arsenal – Tottenham North London derby
  Real Madrid – Barcelona El Clásico ✔️

  Exkluzivní přenosy na FORTUNA TV

  Pro fanoušky českého fotbalu je nejlepší zprávou to, že je v sázkové kanceláři Fortuna dostupná Fortuna liga živě. Přímý přenos uvidíte z každého utkání daného kola. Stačí si už jen vybrat nejzajímavější zápas a otočit mobilní telefon horizontálně a sledovat můžete Fortuna ligu na Fortuna TV na celou obrazovku.

  Příznivce motor sportu zase potěší exkluzivní přímé přenosy z americké série NASCAR.

  TV Fortuna – podmínky, cena a sázka bez rizika

  1. Registrace na stránce iFortuna.cz

  Nejdůležitější podmínkou pro to, abyste mohli sledovat v sázkové kanceláři Fortuna live přenosy je mít založen ve Fortuně hráčský účet.

  Nemusíte se ničeho obávat, registrace je velmi jednoduchá a krátká a zvládne ji skutečně každý, kdo už někdy seděl za počítačem. Další základní podmínku pro spuštění už dobře znáte a psali jsme o ní v článku výše (jakýkoliv kladný zůstatek na hráčském účtu).

  2. Cena FORTUNA TV

  Pokud si rádi okořeníte sledování sportovních přímých přenosů jednou za čas podáním sázky, bude pro vás televize sázkové kanceláře Fortuna zdarma.

  Nemusíte nikomu nic platit ani provádět pravidelné měsíční platby, stačí mít kladný zůstatek na účtu ve Fortuně. V tom je největší rozdíl oproti klasickým televizním balíčkům a službám. Navíc, tak obrovskému počtu live streamů, jak uvidíte na televizi Fortuna se nevyrovná prakticky žádný sportovní kanál.

  3. 300 % bonus na vklad ve Fortuně

  Ještě stále váháte s registrací ve Fortuně? Dáme vám ještě důvod navíc pro který se vyplatí sledovat online televizi Fortuna. Díky registraci v sázkové kanceláři Fortuna velmi jednoduše získáte skvělý Fortuna bonus – až 300 % bonus na vklad!

  Stačí vložit na vaše hráčské konto 200 Kč a od sázkové kanceláře Fortuna získáte až 600 Kč! Splňte jednoduché podmínky a bonus je váš. Pokud byste měli zájem o jiný bonus, doporučujeme vám přečíst si Fortuna promo kódy pro všechny bonusy.

  Zaregistrovat se ve Fortuně a vsadit si bez rizika
  Budete přesměrováni na oficiální stránku iFortuna.cz

  Nejčastější otázky a odpovědi

  1️⃣ Mají live přenosy na Fortuna TV zpoždění?

  Ano, je třeba počítat s určitým zpožděním v řádu několika sekund. Vše ale záleží na rychlosti vašeho připojení, od konkrétní ligy nebo poskytovatele live streamu.

  2️⃣ Je možné sledovat FORTUNA TV zdarma a bez poplatků?

  Pro všechny registrované hráče v sázkové kanceláři Fortuna je sledování přímých přenosů ze sportu zcela zdarma. Přihlaste se do vašeho hráčského účtu a začněte sledovat na Fortuna TV live stream zdarma. Stačí mít pouze kladný zůstatek na účtu.

  3️⃣ Které sporty uvidíte na TV Fortuna?

  Nabídka přímých přenosů ve Fortuně je skutečně obrovská. Sledovat můžete ty nejoblíbenější sporty a ty nejlepší ligy světa. Fotbalovou LaLigu, Bundesligu, Ligue 1, Serie A i Fortuna ligu živě a spoustu dalších. Z hokeje např. KHL, švédskou SHL nebo MS v hokeji. Z bojových sportů si nenechte ujít UFC, z motor sportu exkluzivně sérii NASCAR a mnoho mnoho dalších (NBA, tenisové grand slamy, progaming, volejbal, házená, ...).

  4️⃣ Jaké funkce najdete ve sportovní televizi FORTUNA TV?

  Jednou z nejlepších funkcí je, že Fortuna TV stream můžete sledovat na počítači, tabletu ale i mobilu. Pokud chcete, na PC sledujte i několik live streamů najednou nebo na mobilu uvidíte přímý přenos Fortuna TV na celou obrazovku.

  Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
  Aktuální bonusy
  Tipsport bonus

  500 Kč zdarma za registraci

  Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

  Fortuna bonus

  6.300 Kč zdarma

  Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

  Betano bonus

  1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

  3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

  Další bonusy
  Nejnovější příspěvky na fóru
  Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
  Otázka k zahraničnému stávkovaniu
  Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
  Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
  Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
  Bet365 dali mi limity
  Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt