Cash Out – vyplaťte si tiket dříve než bude nevýherní

Vysvětlíme vám co je Cash out a jak funguje. Cash Out se označuje také jako prodej tiketu nebo vyplatit teď. Začněte využívat Cashout ještě dnes a vyplaťte si své tikety dříve než budou nevýherní.

CashOut – vysvětlení jak funguje prodej tiketu

Co je to Cash out a jak funguje?

Cash out je velmi užitečná funkce, která umožňuje okamžitě vyplatit rozehraný tiket. Cashout označovaný také jako prodej tiketu nebo vyplatit hned dokáže minimalizovat ztráty jakož i okamžitě navýšit stav finančních prostředků na vašem hráčském účtu.

Pokud tvoří váš tiket např. 5 zápasů a řekněme 2 zápasy z tiketu byly vítězně odehrané, tak nemusíte čekat dokud se odehrají zbývající 3 zápasy. Přejdete na tiket nebo mé sázky a po kliknutí na cash out při daném tiketu uvidíte, kolik peněz vám může být vyplaceno. Z logických důvodů bude výherní částka vždy nižší než ta, kterou jste měli původně na tiketu. Použitím funkce cash out můžete zabránit zbytečným ztrátám a okamžitě si vyplatit výhru. Některé sázkové kanceláře nazývají funkci cash out i „vyplatit hned“ nebo „prodat tiket“. Pokud se rozhodnete cash out využít, tak vaše výhra bude ihned připsána na váš hráčský účet.

Je možné využít Cash out i když se zápas nevyvíjí v můj prospěch?

Samozřejmě. Pokud jste v zápase Chelsea – Manchester Utd podali sázku za 1.000 Kč na Chelsea a ta po 25 minutách prohrává 0:1, tak při použití funkce cash out (prodej tiketu) můžete zachránit jistou část vkladu (např. 400 kč a prohrajete tak pouze 600 Kč). Pokud se Chelsea podaří vývoj zápasu otočit, tak použití cashoutu nebylo dobré rozhodnutí.

Je možné využít Cash out i při live sázkách, AKU sázkách nebo systémových sázkách?

Každá sázková kancelář má své vlastní podmínky, které určují kdy můžete využít funkci cash out. Většina z nich umožňuje cash out využívat i při live sázkách, ale např. Tipsport.sk tuto možnost zatím nenabízí. V některých sázkových kancelářích se může stát, že cash out nebudete moci použít při systémových sázkách. Při AKU sázkách (tzv. plachta) lze cash out použít téměř vždy. Také se může stát, že při některých sportech nebude tato funkce k dispozici.

Je možné při Cashoutu částečné vyplacení?

Pokud byste si chtěli vyplatit předčasně pouze část peněz, tak existuje možnost použití tzv. posuvníku. Zároveň necháváte zbylé peníze dál ve hře. Díky posuvníku si určete kolik peněz si chcete nechat vyplatit. Pak už jen kliknete na tlačítko vyplatit nyní / cash out. Zbývající část vaší sázky bude pak vyhodnocena na základě konečného výsledku. Posuvníkem disponuje velmi málo sázkových kanceláří a jednou z nich je Bet365.com.

Je Cash out k dispozici i na mobilech a tabletech?

Každá sázková kancelář přistupuje k funkcím pro mobilní telefony a tablety individuálně, ale většina z nich se snaží funkce jako cashout resp. prodej tiketu integrovat i na tato zařízení. Je třeba si ověřit, zda je cash out k dispozici i pro aplikace ke stažení nebo mobilní aplikace dostupné přes web. Tipsport.skiFortuna.sk i Bet365.com nabízejí tuto funkci pro mobilní aplikace i aplikace ke stažení.

Jak se vypočítá výplata při použití Cashoutu?

Při výpočtu částky, kterou vám sázková kancelář vyplatí se bere v úvahu původní vklad, vyhodnocené tipy a aktuální kurzy nevyhodnotených tipů.

Je funkce Cash out neustále k dispozici?

Ne. Pokud je sázka pozastavena, zavřená nebo se kurzy změnily, tak v té době není cash out k dispozici. Často se to stává při live sázkách (pozastavené kurzy) nebo když jste natipovali na postup. Po odehrání prvního zápasu (např. při semifinále Ligy mistrů) nebudou k dispozici jistou dobu kurzy, proto se nebude dát cash out vypočítat. Jakmile sázková kancelář vypíše kurzy k druhému zápasu, tak opět budete moci použít funkci cash out.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

1.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 1.300 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Copyright © 2011-2021 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt