Cash Out – vyplaťte si tiket dříve než bude nevýherní

Vysvětlíme vám co je Cash out a jak funguje. Cash Out se označuje také jako prodej tiketu nebo vyplatit teď. Začněte využívat Cashout ještě dnes a vyplaťte si své tikety dříve než budou nevýherní.

CashOut – vysvětlení jak funguje prodej tiketu

Co je to Cash out a jak funguje?

Cash out je velmi užitečná funkce, která umožňuje okamžitě vyplatit rozehraný tiket. Cashout označovaný také jako prodej tiketu nebo vyplatit hned dokáže minimalizovat ztráty jakož i okamžitě navýšit stav finančních prostředků na vašem hráčském účtu.

Pokud tvoří váš tiket např. 5 zápasů a řekněme 2 zápasy z tiketu byly vítězně odehrané, tak nemusíte čekat, dokud se odehrají zbývající 3 zápasy. Přejdete na tiket nebo mé sázky a po kliknutí na cash out při daném tiketu uvidíte, kolik peněz vám může být vyplaceno. Z logických důvodů bude výherní částka vždy nižší než ta, kterou jste měli původně na tiketu. Použitím funkce cash out můžete zabránit zbytečným ztrátám a okamžitě si vyplatit výhru. Některé sázkové kanceláře nazývají funkci cash out i „vyplatit hned“ nebo „prodat tiket“. Pokud se rozhodnete cash out využít, tak vaše výhra bude ihned připsána na váš hráčský účet.


Funkce cashout v Česku
Prodej tiketu: SOLO ✅ | všechny sázkové
Prodej tiketu: AKU ✅ | všechny sázkové
Systémové sázky (cash out) ✅ | Tipsport, Chance
Cashout při live sázkach ✅ | všechny sázkové
Částečné vyplacení ✅ | Tipsport, Chance

Tip

Nejpropracovanější funkci prodeje tiketu (cashout) má sázková kancelář Tipsport, která nabízí cash out i pro systémové resp. skupinové tikety. Dostupnost funkce je výborně propracovaná i při live sázkách!

Tipsport má i funkci uzavření příležitosti, která vám umožňuje uzavřít kteroukoli příležitost a zbytek tiketu je stále ve hře.

Je možné využít Cash out i když se zápas nevyvíjí v můj prospěch?

Samozřejmě. Pokud jste v zápase Chelsea – Manchester Utd podali sázku za 1.000 Kč na Chelsea a ta po 25 minutách prohrává 0:1, tak při použití funkce cash out (prodej tiketu) můžete zachránit jistou část vkladu (např. 400 kč a prohrajete tak pouze 600 Kč). Pokud se Chelsea podaří vývoj zápasu otočit, tak použití cashoutu nebylo dobré rozhodnutí.

Příklady (úskalí rychlého vyplacení)

Pokud jste podali sázku na Real Madrid a toto mužstvo přehrává po poločase 0: 1, tak vám cash out může zachránit část vkladu. Pravděpodobně půjde o méně než polovinu. A tady je problém, protože Real to může obrátit, ale vy budete chtít zachránit peníze a v konečném důsledku proděláte.

Druhý příklad hovoří o stavu, kdy váš favorit vyhrává, jenže do konce zbývá ještě deset minut a vy se bojíte, že zápas nedotáhnou do vítězného konce. V takovém případě zadáte okamžité vyplacení a přicházíte automaticky o část výhry.

Je možné využít Cash out i při live sázkách, AKU sázkách nebo systémových sázkách?

Každá sázková kancelář má své vlastní podmínky, které určují kdy můžete využít funkci cash out. Většina z nich umožňuje cash out využívat i při live sázkách. V některých sázkových kancelářích se může stát, že cash out nebudete moci použít při systémových sázkách. Tipsport nabízí prodej tiketu při live sázkách i při systémových a tuto funkci má nejvíce propracovanou. Při AKU sázkách (tzv. plachta) lze cash out použít téměř vždy. Také se může stát, že při některých sportech nebude tato funkce k dispozici.

Výhody

  • tiket si můžete vyplatit kdykoliv
  • po okamžitém vyplacení máte peníze ihned na hráčském účtu
  • funkce prodeje tiketu je dostupná i v aplikacích (mobil a tablet)
  • funkce dostupná pro SOLO a AKU sázky (včetně live sázek)

Nevýhody

  • cashout pro systémové sázky není dostupný v každé společnosti
  • funkce není dostupná pro všechny sporty
  • dostupnost funkce je pouze při vypsaných kurzech
  • v každé sázkové kanceláři může být ve funkci cash out rozdíly

Je možné při Cashoutu částečné vyplacení?

Pokud byste si chtěli vyplatit předčasně pouze část peněz, tak sázkové s funkcí částečné vyplacení to umožňují. Zbývající peníze zůstávají dál ve hře. Vy si jen určitě kolik peněz si chcete nechat vyplatit. Pak už jen kliknete na tlačítko vyplatit nyní / cash out. Zbývající část vaší sázky bude potom vyhodnocena na základě konečného výsledku. V Česku přišla jako první s funkcí částečného vyplacení při cashoutu sázková kancelář TipsportChance.

Je Cash out k dispozici i na mobilech a tabletech?

Každá sázková kancelář přistupuje k funkcím pro mobilní telefony a tablety individuálně, ale většina z nich se snaží funkce jako cashout resp. prodej tiketu integrovat i na tato zařízení. Je třeba si ověřit, zda je cash out k dispozici i pro aplikace ke stažení nebo mobilní aplikace dostupné přes web. Tipsport.cziFortuna.cz i Chance.cz nabízejí tuto funkci pro mobilní aplikace i aplikace ke stažení.

Jak se vypočítá výplata při použití Cashoutu?

Při výpočtu částky, kterou vám sázková kancelář vyplatí se bere v úvahu původní vklad, vyhodnocené tipy a aktuální kurzy nevyhodnotených tipů.

Cashout v Tipsportu

Je funkce Cash out neustále k dispozici?

Ne. Pokud je sázka pozastavena, zavřená nebo se kurzy změnily, tak v té době není cash out k dispozici. Často se to stává při live sázkách (pozastavené kurzy) nebo když jste sázeli na postup. Po odehrání prvního zápasu (např. při semifinále Ligy mistrů) nebudou k dispozici jistou dobu kurzy, proto se nebude dát cash out vypočítat. Jakmile sázková kancelář vypíše kurzy k druhému zápasu, tak opět budete moci použít funkci cash out.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdo poskytuje funkci prodeje tiketu?

Dnes už každá online sázková kancelář nabízí tuto službu, která je velmi populární. Je třeba počítat s tím, že si budete tikety vyplácet dříve a málokdy si necháte vyhodnotit kompletní tiket.

2️⃣ Jsou rozdíly u cashoutu v sázkových kancelářích?

Rozdíly se určitě najdou a mezi základní patří, že někdo má prodej tiketu k dispozici pouze pro SOLO a AKU sázky a jiní mají i pro systémové tikety (např. Tipsport). Hlavně v minulosti jste se mohli setkat také s tím, že funkce cashout nebyla k dispozici, pokud jeden z nevyhodnocených zápasů se právě hraje.

3️⃣ Kdy je cash out dostupný?

Aby mohla být tato funkce dostupná, tak musí být vypsány kurzy na nevyhodnocené zápasy. Nejlépe to vidíte právě při live sázkách. Pokud předzápasové sázky měli vypsán kurz na událost, která se při live sázkách nevypisuje, tak tehdy nebude tato funkce dostupná. Pak jsou tu případy, kdy je zápas z nějakého důvodu přerušen, stornovaný a kurzy nejsou dostupné. Pokud nejsou kurzy na danou událost vypsány, pak cash out nelze vypočítat.

4️⃣ Co je to částečné vyplacení?

Tato funkce umožňuje vyplatit pouze část z výhry. Zbývající část zůstává stále ve hře. Částečné vyplacení je spíše dostupné v zahraničních sázkových kancelářích a u nás ještě není tato doplňková funkce rozšířena.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

850 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 300 a 500 Kč sázka zdarma + 50 točení s kódem: LIGA500

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
neboj žiadne poplatky sa pri prázdnom konte účtovať nebudú. Oni jednoducho...
Aplikácia od paysafecard
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt