Sázky a kurzy na parlamentní volby ČR 2021 – kdo vyhraje volby?

Už začátkem října se rozhodne o nové vládě České republiky. Buďte u toho i vy a vsaďte si na jednu z kandidujících stran do českého parlamentu. V článku najdete všechny potřebné informace.

Parlamentní volby 2021 – vsaďte si na vítěze voleb v ČR!

Po 4 letech se budou opět konat dlouho očekávané parlamentní volby 2021, ve kterých si budeme volit své zástupce v parlamentu. 

Do poslanecké sněmovny budou čeští občané volit celkem až 200 zákonodárců. V parlamentních volbách chtějí uspět všechny politické strany, ale podaří se to jen tím nejlepším.

Která politická strana má našlápnuto na vítězství voleb v Česku, a naopak které politické straně klesají preference? Vsaďte si na výsledek českých voleb a vyhrajte peníze zdarma. V článku se dozvíte všechny důležité informace o volbách v Česku a také vám poradíme, v jaké sázkové kanceláři se vyplatí vsadit si na parlamentní volby 2021.


✍️ Událost Parlamentní volby 2021
⏰ Termín voleb 08.10. 2021 – 09.10.2021
🔢 Trvání mandátu 4 roky
✅ Předchozí vítěz voleb Politické hnutí ANO
🔴 Hranice pro zisk mandátu minimálně 5 % hlasů
🔥 Věrohodné průzkumy TNS, CVVM, STEM, Median
👉 Kde si můžete vsadit na volby Tipsport Fortuna Chance
Mezi nedůvěryhodné průzkumy patří SANEP, Phoenix Research, ppm factum

Parlamentní volby 2021 termín konání

Kdy budou volby do poslanecké sněmovny? Čeští občané budou volit své zákonodárce hned dva dny po sobě, a to 08. 10. 2021 (pátek) a 09. 10. 2021 (sobota). V pátek budou volební místnosti otevřeny od 14:00 do 22:00 hod. a v sobotu od 08:00 do 14:00 hod. Volby do poslanecké sněmovny českého parlamentu budou celkově trvat14 hodin.

Kdo se může zúčastnit voleb do sněmovny?

Právo volit má každý občan České republiky, který dovršil 18 let věku, je způsobilý k právním úkonům a jeho svoboda není omezena z důvodu ochrany zdraví. Právo volit zástupce parlamentu mají tedy všichni občané Česka, bez ohledu na to, zda mají v České republice trvalý pobyt nebo nemají.

Ústavní soud pozměnil volební zákon v ČRV roce 2021 zrušil Ústavní soud ČR část volebního zákona, který se týká hlavně přepočtu hlasů na mandáty a rozdělení volebních krajů. Podle více kritiků tento nový zákon diskriminuje zejména malé politické strany.

Jak skončili poslední parlamentní volby v Česku?

V předchozích parlamentních volbách v Česku, které se konaly v roce 2017 získalo největší počet mandátů populistické politické hnutí ANO, za ním následovala středopravá liberálně-konzervativní strana ODS a třetí skončila liberální politická strana Piráti. Do parlamentu se nepodařilo dostat nadějným politickým stranám Svobodní a Zelení.

Podívejte se na přehlednou tabulku všech politických stran, které se dostaly do českého parlamentu v roce 2017.

Výsledky voleb do poslanecké sněmovny z roku 2017
MístoParlamentní stranaPočet mandátů
1. ANO  78
2. ODS 25
3. Piráti 22
4. SPD 22
5. KSČM 15
6. ČSSD 15
7. KDU-ČSL 10
8. TOP 09 7
9. STAN 6

Průzkum volebních preferencí politických stran

Před každými politickými volbami se v médiích mnohokrát skloňují politické strany a jejich volební preference nebo průzkumy, které vznikají na základě různých telefonických průzkumů. Tyto výsledky ve velké míře poukazují na to, jak by příští volby do českého parlamentu dopadly a kolik mandátů by případné nově zvolené strany získali.

Podívejte se na graf aktuálních volebních průzkumů na volby do české poslanecké sněmovny 2021.

Z výsledků průzkumu, který se uskutečnil těsně před volbami vyplývá, že politická strana ANO se vrátila zpět na první místo a získala by nejvíce hlasů od voličů. Na 2. místě v zářijovém průzkumu skončila koalice SPOLU a na 3. místě s téměř stejným procentním ziskem koalice stran Piráti + STAN.

Před českými volbami vznikly dvě nové volební koalice a to Piráti + STAN a další koalice SPOLU, která spojuje hned tři politické strany: ODS + TOP 09 + KDU – ČSL.

Parlamentní volby ČR 2021 – sázky a kurzy

Kurzovou nabídku na volby Česko 2021 zatím najdete jen v sázkových kancelářích TipsportFortuna a také Chance. V sázkové kanceláři SazkaBet je kurzová nabídka na volby v Česku značně omezena a vsadit si můžete pouze na vítěznou stranu. U SYNOT TIP-u se ani v září ještě nabídka na parlamentní volby v ČR nenachází.

Podívejte se na jednotlivé sázkové kanceláře a jejich celkový přehled sázek na volby 2021.

Tipsport – přehled sázek na volby v ČR

Tipsport je jedna z mála sázkových kanceláří, která byla schopná i ve velkém předstihu nabídnout několik druhů kurzových sázek na volby 2021 v Česku. O jakou kurzovou nabídku jde?

Nyní, jen několik dní před volbami je už Tipsport kurzová nabídka na volby výrazně vylepšena a rozšířena. 

Momentálně si v sázkové kanceláři Tipsport můžete vsadit například na:

 • vítěze voleb do české poslanecké sněmovny,
 • umístění do 2. místa nebo umístění do 3. místa,
 • volební účast v procentech (%),
 • počet hlasů v procentech (%),
 • kdo získá více hlasů (např. ANO vs. SPOLU),
 • nebo na to, zda Ivan Bartoš bude první povolební předseda vlády ČR s důvěrou PS.

V sázkové kanceláři Tipsport volby najdete pod samostatnou kategorií „Společenské sázky“, která se nachází v levém menu webové stránky tipsport.cz. Po rozbalení kategorie klikněte na sekci „Politika“, pod kterou se nachází další sekce s názvem „ČR – volby do PS 2021“.

Tipsport vám aktuálně nabízí jeden z nejvyšších vstupních bonusů na trhu! Svou registrací u Tipsportu můžete získat 150 Kč zcela zdarma jen za ověření vaší totožnosti + další 100 % Tipsport bonus až do výše 50.000 Kč! Stačí se jen zaregistrovat u Tipsportu a můžete začít tipovat zdarma.
Využijte 150 Kč zdarma na sázení voleb v ČR
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

Fortuna – kurzové sázky na české parlamentní volby

Kromě Tipsportu vám i sázková kancelář Fortuna nabízí možnost uzavírání kurzových sázek na volby do sněmovny ČR. Kurzová nabídka Fortuny na volby 2021 je ale oproti sázkové kanceláři Tipsport užší. Vsadit si můžete na:

 • celkové umístění politických stran,
 • kolik procent získá daná strana nebo koalice ve volbách,
 • jaká bude volební účast,
 • kdo bude první premiér s důvěrou parlamentu po volbách do PS 2021.
Jaké bonusy na vás čekají ve Fortuně? I tato sázková kancelář vám nabízí bonus bez vkladu ve výši 300 Kč (pouze za ověření totožnosti) + 200 % vstupní bonus do výše 600 Kč a to jen za vaši registraci ve Fortuně.

V sázkové kanceláří Fortuna volby najdete pod samostatnou kategorií „Politika“, která se nachází v levém menu webové stránky iFortuna.cz. Po kliknutí na tuto kategorii je ještě třeba kliknout na samostatnou sekci pod názvem „Česko – volby do PS 2021“.

Získejte 300 Kč zdarma na tipování výsledků voleb
Budete přesměrováni na oficiální stránku iFortuna.cz

Chance – sázky na volby do poslanecké sněmovny

Poslední sázkovou kanceláří, která má ve své nabídce kurzové sázky na volby v ČR je společnost Chance. Její nabídka je zcela totožná s Tipsportem, takže rozdíl mezi nimi byste hledali jen marně. Pokud její kurzovou nabídku porovnáme s Fortunou, tak jasným vítězem je Chance.

V sázkové kanceláři Chance najdete parlamentní volby 2021 stejně jako u Tipsportu pod samostatnou kategorií „Společenské sázky“, podobně v levém menu webové stránky Chance.cz. Po rozbalení této kategorie se před vámi objeví sekce „Politika“, po kliknutí na ni se vám rozbalí další sekce s názvem „ČR – volby do PS – 2021“.

I Chance si pro vás připravila senzační bonus bez vkladu v hodnotě 200 Kč (pouze za dokončení registrace) + další 100 % chance bonusdo výše 2.000 KčZaregistrujte se již dnes v Chance a získejte bonus na své první sázky zdarma.

Na co všechno si můžete vsadit v Chance? V této sázkové kanceláří si můžete vsadit na:

 • vítěze voleb do české poslanecké sněmovny,
 • umístění do 2. místa nebo umístění do 3. místa,
 • volební účast v procentech (%),
 • počet hlasů v procentech (%),
 • kdo získá více hlasů (např. ANO vs. SPOLU),
 • nebo na to, zda Ivan Bartoš bude první povolební předseda vlády ČR s důvěrou PS.
Vsaďte si s bonusem na volby a získejte dárek 200 Kč
Budete přesměrováni na oficiální stránku Chance.cz

Kdo vyhraje volby 2021 a jak dopadnou volby?

Koho na vítězství favorizují sázkové kanceláře? Všechny tři uvedené sázkové kanceláře Tipsport, Fortuna i Chance se shodly na tom, že volební strana ANO se už podruhé nestane vítězem parlamentních voleb v Česku. Toto však bylo ještě na začátku roku 2021. 

K výraznému poklesu preferencí této parlamentní strany poměrně výrazně dopomohla pandemie koronaviru, neudržitelné zacházení s veřejnými financemi nebo veřejné kauzy premiéra Andreje Babiše a dalších členů vlády.

V průběhu roku ale preference strany ANO začaly opět stoupat a strana se vrátila zpět na 1. místo (září 2021). Naopak PirSTAN (koalice stran Pirátů a Starostů) začala v průzkumech propadat a těsně před volbami je až na 3. místě za stranami ANO a koalicí SPOLU.

Měsíc před volbami se tak situace z pohledu kurzů dost změnila a ANO je opět favorit sázkových kanceláří

Z pohledu politologů bije určitě na poplach politické straně ANO, která musí počítat s tou hrozbou, že volební strany ČSSD a KSČM se do sněmovny podle několika průzkumů již nedostanou. Pokud by se to opravdu stalo, politická strana ANO může mít velký problém sestavit vládu a může skončit v opozici.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy jsou volby 2021 v Česku?

Volby do poslanecké sněmovny České republiky se budou konat 08. 10. – 09. 10. 2021.

2️⃣ Které sázkové kanceláře nabízejí sázky na volby 2021?

Volby Česko 2021 se momentálně nacházejí v nabídce jen 3 českých sázkových kanceláří a to v sázkové společnosti TipsportFortuna nebo Chance. Sázková kancelář SazkaBet má kurzovou nabídku na volby v Česku opravdu limitovanou a dá se vsadit pouze na vítěznou stranu.

3️⃣ Jakou politickou stranu favorizují volební průzkumy?

Z posledních volebních průzkumů vyplývá, že čeští občané dají v letošních parlamentních volbách svůj hlas zejména politické straně ANO, dále koalici SPOLU a na 3. místě by skončila koalice stran Pirátů a Starostů – PirSTAN.

4️⃣ Jaký je náš tip na vítěze voleb v ČR?

Za hlavního favorita českých voleb do parlamentu určitě považujeme stranu ANO.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu