Kdo se probojuje do Poslanecké sněmovny parlamentu ČR? Kandidující strany, kurzy na vítězství + Průzkum preferencí

Sledujte a sázejte na MS v hokeji nyní s 500 Kč zdarma bez vkladu
1.000 Kč zdarma na sázení + free spins pouze za registraci
300 Kč zdarma + 600 Kč bez rizika pouze za založení účtu

Už začátkem října se rozhodne o nové vládě České republiky. Buďte u toho i vy a vsaďte si na jednu z kandidujících stran do Poslanecké sněmovny. Parlamentní volby ČR 2021 jsou tu!

Parlamentní volby 2021 v ČR – termín, sázky, kurzy + PRŮZKUM

Po 4 letech se budou opět konat dlouho očekávané parlamentní volby 2021, ve kterých si budeme volit své zástupce v parlamentu. Do poslanecké sněmovny budou čeští občané volit celkem až 200 zákonodárců. V parlamentních volbách chtějí uspět všechny politické strany, ale podaří se to jen tím nejlepším.

Která politická strana má našlápnuto na vítězství voleb v Česku, a naopak které politické straně klesají preference? Vsaďte si na výsledek českých voleb a vyhrajte peníze zdarma. V článku se dozvíte všechny důležité informace o volbách v Česku a také vám poradíme, v jaké sázkové kanceláři se vyplatí vsadit si na parlamentní volby 2021. V roce 2023 se v Česku uskuteční volba prezidenta ČR a v roce 2024 budou prezidentské volby SR.

Vsaďte si na výsledky voleb zdarma 
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

📢 Událost Parlamentní volby 2021
🗓️ Termín voleb 08.10. 2021 – 09.10.2021
🕗 Trvání mandátu 4 roky
🥇 Předchozí vítěz voleb Politické hnutí ANO
🔴 Hranice pro zisk mandátu minimálně 5 % hlasů
📊 Věrohodné průzkumy preferencí TNS, CVVM, STEM, Median
👉 Kde si můžete vsadit na volby Tipsport Fortuna Chance
〽️ Kurzy a sázky na volby v ČR zobrazit
🩷 Podobný druh voleb Volby prezidenta Slovenska, Prezidentské volby ČR,
Volba prezidenta USA, Parlamentní volby SR
Mezi nedůvěryhodné průzkumy patří SANEP, Phoenix Research, ppm factum

Termín konání parlamentních voleb 2021

Kdy budou volby do poslanecké sněmovny? Čeští občané budou volit své zákonodárce hned dva dny po sobě, a to 08. 10. 2021 (pátek) a 09. 10. 2021 (sobota). V pátek budou volební místnosti otevřeny od 14:00 do 22:00 hod. a v sobotu od 08:00 do 14:00 hod. Volby do poslanecké sněmovny českého parlamentu budou celkově trvat14 hodin.

Kdo se může zúčastnit voleb do sněmovny?

Právo volit má každý občan České republiky, který dovršil 18 let věku, je způsobilý k právním úkonům a jeho svoboda není omezena z důvodu ochrany zdraví. Právo volit zástupce parlamentu mají tedy všichni občané Česka, bez ohledu na to, zda mají v České republice trvalý pobyt nebo nemají.

Ústavní soud pozměnil volební zákon v ČRV roce 2021 zrušil Ústavní soud ČR část volebního zákona, který se týká hlavně přepočtu hlasů na mandáty a rozdělení volebních krajů. Podle více kritiků tento nový zákon diskriminuje zejména malé politické strany.

Jak skončili poslední parlamentní volby v Česku?

V předchozích parlamentních volbách v Česku, které se konaly v roce 2017 získalo největší počet mandátů populistické politické hnutí ANO, za ním následovala středopravá liberálně-konzervativní strana ODS a třetí skončila liberální politická strana Piráti. Do parlamentu se nepodařilo dostat nadějným politickým stranám Svobodní a Zelení.

Podívejte se na přehlednou tabulku všech politických stran, které se dostaly do českého parlamentu v roce 2017.

Výsledky voleb do poslanecké sněmovny z roku 2017
MístoParlamentní stranaPočet mandátů
1. ANO  78
2. ODS 25
3. Piráti 22
4. SPD 22
5. KSČM 15
6. ČSSD 15
7. KDU-ČSL 10
8. TOP 09 7
9. STAN 6

Průzkum volebních preferencí politických stran

Před každými politickými volbami se v médiích mnohokrát skloňují politické strany a jejich volební preference nebo průzkumy, které vznikají na základě různých telefonických průzkumů. Tyto výsledky ve velké míře poukazují na to, jak by příští volby do českého parlamentu dopadly a kolik mandátů by případné nově zvolené strany získali.

Podívejte se na graf aktuálních volebních průzkumů na volby do české poslanecké sněmovny 2021.

Z výsledků průzkumu, který se uskutečnil těsně před volbami vyplývá, že politická strana ANO se vrátila zpět na první místo a získala by nejvíce hlasů od voličů. Na 2. místě v zářijovém průzkumu skončila koalice SPOLU a na 3. místě s téměř stejným procentním ziskem koalice stran Piráti + STAN.

Před českými volbami vznikly dvě nové volební koalice a to Piráti + STAN a další koalice SPOLU, která spojuje hned tři politické strany: ODS + TOP 09 + KDU – ČSL.

Kde si můžete vsadit na parlamentní volby 2021?

Kurzovou nabídku na parlamentní volby v ČR najdete v sázkových kancelářích TipsportFortuna a také v Chance. V sázkové kanceláři SazkaBet je kurzová nabídka na české volby značně omezena a vsadit si můžete pouze na vítěznou stranu. U SYNOT TIP-u se ani v říjnu ještě nabídka na parlamentní volby v ČR nenachází.

Podívejte se na jednotlivé sázkové kanceláře a jejich celkový přehled sázek a kurzů na volby 2021. Nejpopulárnější jsou obecně sázky na prezidenta Slovenska nebo Česka – vsadit si můžete nejen na vítěze, ale v kurzové nabídce naleznete i několik odvozených sázek. To však není všechno – tipovat můžete i výsledek slovenských parlamentních voleb nebo si můžete vsadit, jak dopadnou Eurovolby v Česku.

Kurzy a sázky na volby v Tipsportu

Tipsport je jedna z mála sázkových kanceláří, která byla schopná i ve velkém předstihu nabídnout několik druhů kurzových sázek na volby 2021 v Česku. Nyní, jen několik dní před volbami je už Tipsport kurzová nabídka na volby výrazně vylepšena a rozšířena. 

Výše kurzů na parlamentní volby 2021 v Tipsportu
📜 Politická strana〽️ Kurz
ANO 2011 1.30
SPOLU 4.10
Piráti + STAN 11.00
SPD 250.00
KSČM 1200.00

Momentálně si v sázkové kanceláři Tipsport můžete vsadit například na:

 • vítěze voleb do české poslanecké sněmovny,
 • umístění do 2. místa nebo umístění do 3. místa,
 • volební účast v procentech (%),
 • počet hlasů v procentech (%),
 • kdo získá více hlasů (např. ANO vs. SPOLU),
 • nebo na to, zda Ivan Bartoš bude první povolební předseda vlády ČR s důvěrou PS.
Vsaďte si u Tipsportu na volby v ČR a získejte 50.000 Netů zdarma!V Tipsportu aktuálně probíhá soutěž s názvem Tipujte zdarma volby. Stačí, když si tipnete, kolik procent hlasů získají kandidující strany nebo koalice a můžete vyhrát až 50.000 Netů zcela zdarma. Kromě toho Tipsport v soutěži odmění i 5.000 nejlepších tipérů.

Kde najdete sekci parlamentních voleb v Tipsportu?

V sázkové kanceláři Tipsport volby najdete pod samostatnou kategorií „Společenské sázky“, která se nachází v levém menu webové stránky tipsport.cz. Po rozbalení kategorie klikněte na sekci „Politika“, pod kterou se nachází další sekce s názvem „ČR – volby do PS 2021“.

Tipsport vám aktuálně nabízí jeden z nejvyšších vstupních bonusů na trhu! Svou registrací u Tipsportu můžete získat 150 Kč zcela zdarma jen za ověření vaší totožnosti + další 100 % Tipsport bonus až do výše 50.000 Kč! Stačí se jen zaregistrovat u Tipsportu a můžete začít tipovat zdarma.
Využijte 150 Kč zdarma na sázení voleb v ČR
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

Kurzové sázky na české parlamentní volby ve Fortuně

Kromě Tipsportu vám i sázková kancelář Fortuna nabízí možnost uzavírání kurzových sázek na volby do sněmovny ČR. I zde se nezapomeňte podívat na aktuální výšku kurzů pro české volby 2021.

Výše kurzů na české volby 2021 ve Fortuně
📜 Politická strana〽️ Kurz
ANO 2011 1.26
SPOLU 4.25
Piráti + STAN 12.00
SPD 265.00
Přísaha R. Šlachty 1250.00

Kurzová nabídka Fortuny na volby 2021 je ale oproti sázkové kanceláři Tipsport užší. Vsadit si můžete na:

 • celkové umístění politických stran,
 • kolik procent získá daná strana nebo koalice ve volbách,
 • jaká bude volební účast,
 • kdo bude první premiér s důvěrou parlamentu po volbách do PS 2021.
Jaké bonusy na vás čekají ve Fortuně? I tato sázková kancelář vám nabízí bonus bez vkladu ve výši 300 Kč (pouze za ověření totožnosti) + 200 % vstupní bonus do výše 600 Kč a to jen za vaši registraci ve Fortuně.

Kde najdete kategorii parlamentních voleb ve Fortuně?

V sázkové kanceláří Fortuna volby najdete pod samostatnou kategorií „Politika“, která se nachází v levém menu webové stránky iFortuna.cz. Po kliknutí na tuto kategorii je ještě třeba kliknout na samostatnou sekci pod názvem „Česko – volby do PS 2021“.

Získejte 300 Kč zdarma na tipování výsledků voleb
Budete přesměrováni na oficiální stránku iFortuna.cz

Sázky a kurzy na volby do poslanecké sněmovny v Chance

Poslední sázkovou kanceláří, která má ve své nabídce kurzové sázky na volby v ČR je společnost Chance. Její nabídka je zcela totožná s Tipsportem, takže rozdíl mezi nimi byste hledali jen marně. Pokud její kurzovou nabídku porovnáme s Fortunou, tak jasným vítězem je Chance.

Výše kurzů na české volby 2021 v Chance
📜 Politická strana〽️ Kurz
ANO 2011 1.30
SPOLU 4.10
Piráti + STAN 11.00
KSČM 1200.00
ČSSD 1300.00

Kde najdete sekci parlamentních voleb v Chance?

V sázkové kanceláři Chance najdete parlamentní volby 2021 stejně jako u Tipsportu pod samostatnou kategorií „Společenské sázky“, podobně v levém menu webové stránky Chance.cz. Po rozbalení této kategorie se před vámi objeví sekce „Politika“, po kliknutí na ni se vám rozbalí další sekce s názvem „ČR – volby do PS – 2021“.

I Chance si pro vás připravila senzační bonus bez vkladu v hodnotě 200 Kč (pouze za dokončení registrace) + další 100 % chance bonusdo výše 2.000 KčZaregistrujte se již dnes v Chance a získejte bonus na své první sázky zdarma.

Na co všechno si můžete vsadit v Chance? V této sázkové kanceláří si můžete vsadit na:

 • vítěze voleb do české poslanecké sněmovny,
 • umístění do 2. místa nebo umístění do 3. místa,
 • volební účast v procentech (%),
 • počet hlasů v procentech (%),
 • kdo získá více hlasů (např. ANO vs. SPOLU),
 • nebo na to, zda Ivan Bartoš bude první povolební předseda vlády ČR s důvěrou PS.
Vsaďte si s bonusem na volby a získejte dárek 200 Kč
Budete přesměrováni na oficiální stránku Chance.cz

Kdo vyhraje volby 2021 a jak dopadnou volby?

Koho na vítězství favorizují sázkové kanceláře? Všechny tři uvedené sázkové kanceláře Tipsport, Fortuna i Chance se shodly na tom, že volební strana ANO se už podruhé nestane vítězem parlamentních voleb v Česku. Toto však bylo ještě na začátku roku 2021. 

K výraznému poklesu preferencí této parlamentní strany poměrně výrazně dopomohla pandemie koronaviru, neudržitelné zacházení s veřejnými financemi nebo veřejné kauzy premiéra Andreje Babiše a dalších členů vlády.

V průběhu roku ale preference strany ANO začaly opět stoupat a strana se vrátila zpět na 1. místo (září 2021). Naopak PirSTAN (koalice stran Pirátů a Starostů) začala v průzkumech propadat a těsně před volbami je až na 3. místě za stranami ANO a koalicí SPOLU.

Měsíc před volbami se tak situace z pohledu kurzů dost změnila a ANO je opět favorit sázkových kanceláří

Z pohledu politologů bije určitě na poplach politické straně ANO, která musí počítat s tou hrozbou, že volební strany ČSSD a KSČM se do sněmovny podle několika průzkumů již nedostanou. Pokud by se to opravdu stalo, politická strana ANO může mít velký problém sestavit vládu a může skončit v opozici.

Náš TIPV současnosti je stále více oblíbené sázení na společenské události jako např. sázky na StarDance, Bigbrother, SuperStar, prezidentské volby nebo volby do parlamentu.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdy jsou volby 2021 v Česku?

Volby do poslanecké sněmovny České republiky se budou konat 08.10. – 09.10.2021.

2️⃣ Které sázkové kanceláře nabízejí sázky na volby 2021?

Na české volby 2021 si můžete aktuální uzavřít kurzovou sázku v sázkových společnostech TipsportFortuna nebo Chance. Sázková kancelář SazkaBet má kurzovou nabídku na volby v Česku opravdu limitovanou a dá se vsadit pouze na vítěznou stranu.

3️⃣ Jakou politickou stranu favorizují volební průzkumy?

Z posledních volebních průzkumů vyplývá, že čeští občané dají v letošních parlamentních volbách svůj hlas zejména politické straně ANO, dále koalici SPOLU a na 3. místě by skončila koalice stran Pirátů a Starostů – Piráti + STAN.

4️⃣ Jaký je náš tip na vítěze voleb v ČR?

Za hlavního favorita českých voleb do parlamentu určitě považujeme stranu ANO.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 600 kč sázka zdarma + 400 točení s kódem: MISTRI500

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Ahoj Bure96. Mám prosbu. Máš ty alebo niekto iný skúsenosti so stávkovú...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt