Přehled možností jak a kde sledovat Formuli 1 2024 ŽIVĚ – online stream + LIVE přenosy v TV

Využi bonus 300 Kč bez vkladu pouze za registraci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč zdarma

Sledujte live přenosy ze závodů Formule 1. Prozkoumejte všechny možnosti sledování tréninků, kvalifikace či závodů F1 2024, které zahrnují živé TV vysílání, online streamy a audio přenosy.

Formule 1 🔴 ŽIVĚ – kde sledovat přenosy F1 v TV + online

Chcete zjistit, kde sledovat F1 online přenos na internetu, live v TV nebo prostřednictvím audio přenosu zcela zdarma a bez reklam? Máme pro vás několik zajímavých tipů jak na to.

Formula 1 je oproti MotoGP královnou motoristického sportu, který zpopularizovala po celém světě jména jako Michael Schumacher (GER), Lewis Hamilton (GBR), Juan Manuel Fangio (ARG), Alain Prost (FRA) nebo Sebastian Vettel (GER). V nové sezóně Formule 1 2024 se můžete znovu těšit na tréninky, kvalifikace a závody F1 live.

Komu se letošní ročník podaří vyhrát Velké ceny F1? Zůstaňte v neustálém dění a sledujte každý jeden závod Formule 1 live v TV, online na internetu přes sázkové kanceláře.

► Sledovat závod Formule 1 LIVE
Sledujte závody F1 online vo vysokém rozlišení, bez sekání a reklamy

🏎️ Motoristická soutěž Formula 1
🗓️ Sezóna soutěže 2024
📺 TV vysílání (Česko) Nova Sport 5
📺 TV vysílání (zahraničí) ORF Eins, M4 Sport, Sky Sports, RTL
▶️ LIVE stream Tipsport TV 
✅ Online přenos F1 TV, Fubo TV, YouTube, Hulu
🔊 Audio přenos ✔️ | jen v angličtině
📱 Mobilní aplikace Formula 1®

Kde se dívat na závody Formule 1 dnes v TV?

Který TV pořad bude vysílat tento motoristický sport živě? Prohlédněte si celý přehled možností, jak a kde sledovat Formula 1 live přenos v TV na sportovních kanálech.

Od února 2024 můžete sledovat Formuli 1 dnes v televizi na stanici Nova Sport 5

TV přenos Formule 1 živě na Nova Sport 5

V nové sezóně Formule 1 se dějí velké změny. Nově uvidíte Formule 1 dnes v televizi na nové stanici Nova Sport 5, která vznikne koncem února společně se stanicí Nova Sport 6. TV stanice Nova Sport 5 získala vysílací práva na závod F1 na několik let. Naopak stanice Nova Sport 6 odvysílá live přenos MotoGP dnes v TV.

O komentování závodů velkých cen F1 se postará dvojice Štefan Eisele a Josef Král. Samotný program F1 začíná vždy pátečními tréninky a v sobotu se bude konat dva sobotní závody Formule 1. Součástí vysílání je televizní studio, kde dva komentátoři podrobně analyzují výkony jezdců a trať Grand Prix 2024.

Nové TV kanály Nova Sport 5 a Nova Sport 6 zatím má ve své nabídce výhradně digitální televize Skylink. U žádného jiného operátora tyto dva televizní kanály nenajdete.

Jak získat novou televizní stanici Nova Sport 5?

Nové televizní kanály Nova Sport 5 (pro Formuli 1) a Nova Sport 6 (motoport MotoGP) naleznete pouze u poskytovatele Skylink, kde máte na výběr ze dvou balíčků:

 • satelitní balíček Kombi+ s cenou 499 Kč měsíčně
 • internetový balíček Kombi+ s cenou 399 Kč měsíčně

Součástí obou balíčků Skylink jsou live přenosy Premier League, turnaje WTA a celý program Ligy mistrů. Formuli 1 live přenos si můžete prohlédnout i na mobilu, díky mobilní aplikaci Skylink Live TV CZ, která umožňuje sledování na více zařízeních.

Formule 1 live na stanicích Sport 1 a Sport 2

Live přenos Formule na Sport 1 a Sport 2 nenajdete

Do konce roku 2023 jste mohli sledovat závod F1 live přenos na sportovních kanálech Sport 1 a Sport 2Kalendář F1 2024 již začínal pátečními tréninky, které vysílala TV stanice Sport 1. Naopak kvalifikaci F1 a samotné závody Formule 1 live jste si mohli prohlédnout na sportovním kanálu Sport 2.

Součástí vysílání bylo i televizní studio s komentátory, kteří analyzovali výkony jezdců nebo trať Velké ceny F1 (Grand Prix 2024).

Oba televizní kanály lze získat u poskytovatelů: Skylink, Vodafone, Telly a T-Mobile TV. Kromě toho všichni tito poskytovatelé nabízejí vysílání také online na internetu.

Na stanicích Sport 1 a Sport 2 si už nebudete moci prohlédnout závod F1 přes TV přenos. Vysílací práva na Formule 1 skončily v roce 2023.
Závody Formule 1 dnes v televizi se nově odvysílá jen na stanici Nova Sport 5
Závody Formule 1 dnes v TV nově odvysílá jen Nova Sport 5
(zdroj: sportnet.sme.sk)

TV vysílání šampionátu F1 v zahraničí

Jste v zahraničí? Využijte sledování Formule 1 přes živé vysílání. Do pozornosti dáváme stanice M4 Sport a Sky Sport F1 Deutschland – odvysílají všechny závody Formule 1.

Live přenos Formule 1 živě v TV na zahraničních kanálech

Závody Formule 1 živě lze sledovat i na zahraničních kanálech s poplatkem ale i bez poplatku. V Rakousku si můžete prohlédnout F1 živě zdarma na kanálu ORF Eins – ten odvysílá až 12 Velkých cen F1. Maďarsko bude vysílat závod Formule 1 na svém televizním kanálu M4 Sport.

V Anglii má na starosti vysílání F1 dnes výhradně Sky Sports F1, který vlastní exkluzivní práva na závod až do sezóny 2029. Sky Sports F1 odvysílá nejdůležitější momenty ze všech závodů a kvalifikací a Velké ceny Británie na Channel 4 v rozlišení 4K UHD.

Německo má asi největší nabídku televizních kanálů pro Formuli 1, a to TV stanice RTL, která má ale práva pouze na 4 Grand Prix (VC Emilia-Romagna, VC Británie, VC Nizozemska a VC Brazílie). Druhou alternativou je stanice Sky Sport F1 Deutschland – ta odvysílá celý program Formule 1 v sezóně 2024.

📺 TV vysílání F1 2024 na zahraničních kanálech 📺
ZeměTelevizní staniceVšechny závody F1
Česko Nova Sport 5 ✔️
Rakousko ORF Eins, Servus TV, Sky Sport
Maďarsko M4 Sport ✔️
Anglie Sky Sports F1
Německo Sky Sport F1 Deutschland ✔️
RTL

Kde sledovat F1 online přenos na internetu?

Šampionát Formule 1 se dá dívat přes online přenos prostřednictvím více poskytovatelů. Ve hře jsou také stavkové kanceláře, které mají v nabídce sportovní přenosy.

Sázky na F1 live v Tipsportu

Online přenos Formule 1 na F1 TV

Závody F1 online můžete sledovat přímo prostřednictvím oficiální televize Formule 1 – F1 TV. Ke sledování je ale nutné zaplatit předplatné, přičemž platba probíhá 1× měsíčně nebo při výhodnější platbě 1× ročně.

Po zaplacení jednoho z balíků získáte okamžitě bonusy a výhody, které jinde nenajdete a povýší sledování Formule 1 na úplně jinou úroveň. Díky F1 TV můžete sledovat velké ceny nejen na počítači, ale také na mobilu nebo tabletu.

V F1 TV máte na výběr ze 2 možností platby:

 • F1 TV PRO (cena 49,99 €/rok) – přináší skutečnému fanouškovi F1 obrovské množství informací a bonusů, které nikde jinde nenajde. Uvidíte každý závod F1 live včetně volných tréninků, kvalifikace a sprintových závodů. Přístup budete mít také k historickým závodům F1 a exkluzivním dokumentům. 

  Kromě F1 ale uvidíte také závody F2, F3 a Porsche Supercup. Můžete si přepínat onboard kamery během LIVE přenosu, sledovat telemetrii, máte k dispozici LIVE timing, přístup k přehledu o použitých pneumatikách, můžete poslouchat týmová rádia a kontrolovat live mapu okruhu.

 • F1 TV Access (cena 26,99 €/rok) – při platbě za F1 TV v režimu Access jsou vaše výhody členství značně limitovány. Nemáte přístup ke sledování Formule 1 živě – závody můžete sledovat pouze v záznamu.Stále máte ale přístup k archivu F1 a exkluzivním dokumentům, k dispozici je také live timing. 

  Sledovat série F2, F3 a Porsche Supercup není možné, stejně tak odpadá i možnost přepínat si onboard kamery nebo poslouchat během LIVE přenosu týmová rádia.
Závody F1 živě na online televizi F1 TV
Online televize F1 TV má ve své nabídce všechny závody Formule 1
(zdroj: techbyte.sk)

Závody šampionátu F1 živě na Fubo TV

Další možností je sledovat závod Formule 1 online přes stream na FuboTV, který patří programu ESPN. Cena  je ovšem astronomická – předplatné FuboTV se pohybuje kolem 69,99 USD měsíčně – v jeho nabídce naleznete několik populárních sportovních událostí.

Online přenos Formule 1 na YouTubeTV

Ve hře je také streamovací služba YouTube TV, která vysílá novou sezónu Formule 1 v roce 2024 a vyjde vás na necelých 40 USD měsíčně. Vysílací platforma má ve své nabídce také několik prémiových kanálů – ESPN, CNN, ABC, BBC, FOX a ostatní.

Online stream F1 přes službu Hulu

Služba Hulu patří obecně mezi populární streamovací platformy. V její nabídce naleznete i F1 online přenos díky stanicím ESPN. Předplatné lze zakoupit již za 14,99 USD (měsíčně) nebo 69,99 USD (ročně).

LIVE stream Formule 1 na TV Tipsport

Sázková kancelář Tipsport má ve své nabídce tisicky sportovních přenosů včetně motosportu – live streamu MotoGP, největších fotbalových a hokejových lig nebo tenisových grandslamů. Není vyloučeno, že online televize Tipsport TV by mohla vysílat také Formula 1 online přenos zdarma a bez účtovaných poplatků.

Pokud by Tipsport neměl ve své nabídce Formule 1 online live, tak stále můžete využít možnosti vsadit si na Formuli 1 zcela zdarma na webu Tipsport.cz – díky 300 Kč bonusu za registraci, který lze získat pouze za jednoduché ověření totožnosti.

Vsaďte si na závod Formule 1 s bonusem
Návod, jak sledovat F1 online zdarma na Tipsport TV
 1. Vytvoření registrace na Tipsport.cz a ověření totožnosti. S vytvořením účtu vám může pomoci náš návod k registraci hráčského konta.
 2. Přihlášení do účtu v Tipsportu, kde nyní můžete sledovat sportovní live streamy 7 dní od založení registrace zcela zdarma, pak je třeba vsadit jednou měsíčně minimálně 30 Kč.
 3. Vybraný live stream lze spustit na webu Tipsportu v sekci „TV“ nebo „LIVE“ bez jakýchkoli poplatků.

Jak sledovat F1 online zdarma i na mobilu?

Závody F1 online zdarma můžete sledovat i na mobilu, a to prostřednictvím mobilních aplikací kdykoli a kdekoli. První alternativou je sledovat Formuli 1 live přenos přes oficiální aplikaci F1 TV, která je dostupná ke stažení pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS iPhone a také pro zařízení s Androidem.

Kromě toho v mobilní aplikaci F1 TV naleznete přehledné statistiky, výsledky, analýzy, novinky, biografie jezdců a komentář od expertů Formule 1. Dalšími možnostmi jsou mobilní aplikace FuboTV, Sky Sports a BBC Sports. Dále můžete využít také aplikace Magio TV nebo Skylink – obě vysílají F1 online.

Poslední možností je mobilní aplikace Tipsport ke stažení, která by také mohla odvysílat závody Formule 1 online. Na webu Tipsportu si můžete prohlédnout všechny sportovní live streamy, které odvysílá TV Tipsport live a bez reklam.

Mobilní aplikace Tipsport
Mobilní aplikace Tipsport je dostupná ke stažení zcela zdarma

Oficiální mobilní aplikace F1

Pokud chcete zůstat v neustálém dění, tak určitě by ve vašem mobilu neměla chybět oficiální aplikace F1, ve které naleznete:

 • nejnovější zprávy a analýzy,
 • program F1 a výsledky Grand Prix 2024,
 • hloubkovou technickou analýzu od největších odborníků na motosport a ostatní.

Pokud jste předplatitelem služby F1 TV Access, tak získáte navíc exkluzivní obsah:

 • údaje o telemetrii a systém sledování řidiče (rychlost, plyn, převodový stupeň, brzda, DRS),
 • informace o pneumatikách včetně složení, stintů a historie pneumatik,
 • interaktivní mapy sledování řidiče s anglickým zvukovým komentářem a jiné.

Mobilní aplikaci Formule 1 si můžete stáhnout v obchodě Google Play (pro zařízení s Androidem) a App Store (pro zařízení iPhone).

Mobilní aplikace Formula 1®
Mobilní aplikace Formula 1® vám nabízí exkluzivní přístup ke všemu
(zdroj: androidayuda.com)

Audio přenos (live rádio)

V současnosti jsou populárnější audio přenosy v podobě rádia nebo podcastů. Pokud jde o Formuli 1, tak live rádio a podcasty jsou samozřejmostí, avšak pouze v angličtině.

Live rádio F1 lze spustit na webu f1tv.formula1.com, kde je i archiv z minulých sezón. Naopak široký výběr podcastů naleznete na bbc.co.uk nebo na tunein.com.

SázkováVstupní bonusExtra bonus zdarmaZískat bonus
100 % 50.000 Kč 300 Kč Aktivace
200 % 6.000 Kč 300 Kč Aktivace
100 % 3.000 Kč 1.000 Kč Aktivace
100 % 2.000 Kč 200 Kč Aktivace
100 % 9.500 Kč 500 Kč Aktivace
100 % 10.000 Kč 800 Kč Aktivace

Video sestřihy, highlights, novinky a sociální sítě

Nejlepší video sestřihy a highligty z Formule 1 online naleznete na video portálu YouTube.com a také na oficiálním webu formula1.com. 

Pokud jste fanoušky motosportu F1, tak všechny novinky, videa a fotky najdete na Facebooku F1 a také na Instagramu F1. Zábavná videa z Formule 1 jsou také v mobilní aplikaci TikTok.

Nejžhavější novinky určitě naleznete na webu gpf1.cz, dále na stránce F1online.sk, popřípadě na f1sport.auto.cz, kde jsou výsledky, týmy, piloti a kalendář závodů F1.

Nejčastější dotazy a odpovědi

1️⃣ Kde sledovat Formuli 1 přes live přenos v TV?

Češi si mohou spustit Formuli 1 dnes v televizi na sportovním kanálu Nova Sport 5. V zahraničí se dá dívat na F1 na kanálech: ORF Eins, M4 Sport, Sky Sports F1, RTL a Sky Sports F1 Deutschland.

2️⃣ Kde uvidíte online přenos Formule 1?

K dispozici jsou placené online přenosy přes streamovací platformy – F1 TV, Fubo TV, YouTube nebo Hulu. Sázková kancelář Tipsport by také mohla odvysílat závod přes F1 online stream na TV Tipsport.

3️⃣ Lze sledovat závody F1 online zdarma i na mobilu?

Ano, závod ze šampionátu F1 live uvidíte na mobilu, a to prostřednictvím aplikací streamovacích platforem nebo prostřednictvím F1 TV. Ve hře je také mobilní aplikace Tipsport, která je dostupná ke stažení zdarma.

4️⃣ Je dostupný i audio přenos (live rádio) z F1?

Live rádio a podcasty lze spustit pouze v angličtině. Výše si můžete prohlédnout, kde všude lze spustit audio přenos z F1 živě.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt