Přehled možností jak a kde sledovat Formuli 1 2023 ŽIVĚ – online stream + LIVE přenosy v TV

Sledujte live přenosy ze závodů Formule 1. Prozkoumejte všechny možnosti sledování tréninků, kvalifikace či závodů F1 2023, které zahrnují živé TV vysílání, online streamy a audio přenosy.

Formule 1 LIVE – kde sledovat přenosy v TV + online stream

Chcete zjistit, kde sledovat F1 online na internetu, live v TV nebo prostřednictvím audio přenosu zcela zdarma a bez reklam? Máme pro vás několik zajímavých tipů jak na to.

Formula 1 je oproti MotoGP královnou motoristického sportu, který zpopularizovala po celém světě jména jako Michael Schumacher (GER), Lewis Hamilton (GBR), Juan Manuel Fangio (ARG), Alain Prost (FRA) nebo Sebastian Vettel (GER). V nové sezóně Formule 1 2023 se můžete znovu těšit na tréninky, kvalifikace a závody F1 live.

Komu se letošní ročník podaří vyhrát Velké ceny F1? Zůstaňte v neustálém dění a sledujte každý jeden závod Formule 1 live v TV, online na internetu přes sázkové kanceláře.

► Sledovat závod Formule 1 LIVE
Sledujte závody F1 online vo vysokém rozlišení, bez sekání a reklamy

🏎️ Motoristická soutěž Formula 1
🗓️ Sezóna soutěže 2023
📺 TV vysílání (Česko) Sport 1 a Sport 2
📺 TV vysílání (zahraničí) ORF Eins, M4 Sport, Sky Sports, RTL
▶️ LIVE stream Tipsport TV 
✅ Online přenos F1 TV, Fubo TV, YouTube, Hulu
🔊 Audio přenos ✔️ | jen v angličtině
📱 Mobilní aplikace Formula 1®

Kde se dívat na závody Formule 1 dnes v TV?

Který TV pořad bude vysílat tento motoristický sport živě? Prohlédněte si celý přehled možností, jak a kde sledovat F1 live v TV na sportovních a zahraničních kanálech.

Formule 1 live na stanicích Sport 1 a Sport 2

Přímý přenos F1 Formule live na Sport 1 a Sport 2

Do konce roku 2023 můžete sledovat závody F1 live na sportovních kanálech Sport 1 a Sport 2Kalendář F1 2023 již tradičně začíná pátečními tréninky, které bude vysílat TV stanice Sport 1. Naopak kvalifikaci F1 a samotné závody Formule 1 live si můžete prohlédnout na sportovním kanálu Sport 2.

Součástí vysílání je i televizní studio s komentátory, kteří analyzují výkony jezdců nebo trať Velké ceny F1 (Grand Prix 2023).

Oba televizní kanály lze získat u poskytovatelů: Skylink, Vodafone, Telly a T-Mobile TV. Kromě toho všichni tito poskytovatelé nabízejí vysílání také online na internetu.

TV vysílání šampionátu F1 v zahraničí

Jste v zahraničí? Využijte sledování Formule 1 přes tv přenosy 2023. Do pozornosti dáváme stanice M4 Sport a Sky Sport F1 Deutschland – odvysílají všechny závody Formule 1.

Live přenos F1 živě v TV na zahraničních kanálech

Závody Formule 1 live lze sledovat i na zahraničních kanálech s poplatkem ale i bez poplatku. V Rakousku si můžete prohlédnout F1 sport živě a zdarma na kanálu ORF Eins – ten odvysílá až 12 Velkých cen F1. Maďarsko bude vysílat závod Formule 1 na svém televizním kanálu M4 Sport.

V Anglii má na starosti vysílání F1 dnes výhradně Sky Sports F1, který vlastní exkluzivní práva na závod až do sezóny 2029. Sky Sports F1 odvysílá nejdůležitější momenty ze všech závodů a kvalifikací a Velké ceny Británie na Channel 4 v rozlišení 4K UHD.

Německo má asi největší nabídku televizních kanálů pro Formuli 1, a to TV stanice RTL, která má ale práva pouze na 4 Grand Prix (VC Emilia-Romagna, VC Británie, VC Nizozemska a VC Brazílie). Druhou alternativou je stanice Sky Sport F1 Deutschland – ta odvysílá celý program Formule 1 v sezóně 2023.

📺 TV vysílání F1 2023 na zahraničních kanálech 📺
ZeměTelevizní staniceVšechny závody F1
Rakousko ORF Eins
Maďarsko M4 Sport ✔️
Anglie Sky Sports F1
Německo Sky Sport F1 Deutschland ✔️
RTL

Kde sledovat F1 online na internetu?

Šampionát Formule 1 se dá dívat přes online přenos prostřednictvím více poskytovatelů. Ve hře jsou také stavkové kanceláře, které mají v nabídce sportovní přenosy.

Sázky na F1 live v Tipsportu

Online přenos Formule 1 na F1 TV

Závody F1 online můžete sledovat přímo prostřednictvím oficiální televize Formule 1 – F1 TV. Ke sledování je ale nutné zaplatit předplatné, přičemž platba probíhá 1× měsíčně nebo při výhodnější platbě 1× ročně.

Po zaplacení jednoho z balíků získáte okamžitě bonusy a výhody, které jinde nenajdete a povýší sledování Formule 1 na úplně jinou úroveň. Díky F1 TV můžete sledovat velké ceny nejen na počítači, ale také na mobilu nebo tabletu.

V F1 TV máte na výběr ze 2 možností platby:

 • F1 TV PRO (cena 49,99 €/rok) – přináší skutečnému fanouškovi F1 obrovské množství informací a bonusů, které nikde jinde nenajde. Uvidíte každý závod F1 live včetně volných tréninků, kvalifikace a sprintových závodů. Přístup budete mít také k historickým závodům F1 a exkluzivním dokumentům. 

  Kromě F1 ale uvidíte také závody F2, F3 a Porsche Supercup. Můžete si přepínat onboard kamery během LIVE přenosu, sledovat telemetrii, máte k dispozici LIVE timing, přístup k přehledu o použitých pneumatikách, můžete poslouchat týmová rádia a kontrolovat live mapu okruhu.

 • F1 TV Access (cena 26,99 €/rok) – při platbě za F1 TV v režimu Access jsou vaše výhody členství značně limitovány. Nemáte přístup ke sledování Formule 1 živě – závody můžete sledovat pouze v záznamu.Stále máte ale přístup k archivu F1 a exkluzivním dokumentům, k dispozici je také live timing. 

  Sledovat série F2, F3 a Porsche Supercup není možné, stejně tak odpadá i možnost přepínat si onboard kamery nebo poslouchat během LIVE přenosu týmová rádia.
Závody F1 živě na online televizi F1 TV
Online televize F1 TV má ve své nabídce všechny závody Formule 1
(zdroj: techbyte.sk)

Závody šampionátu F1 online na Fubo TV

Další možností je sledovat závod Formule 1 online přes stream na FuboTV, který patří programu ESPN. Cena  je ovšem astronomická – předplatné FuboTV se pohybuje kolem 69,99 USD měsíčně – v jeho nabídce naleznete několik populárních sportovních událostí.

Online přenos Formule 1 na YouTubeTV

Ve hře je také streamovací služba YouTube TV, která vysílá novou sezónu Formule 1 v roce 2023 a vyjde vás na necelých 40 USD měsíčně. Vysílací platforma má ve své nabídce také několik prémiových kanálů – ESPN, CNN, ABC, BBC, FOX a ostatní.

Online stream F1 přes službu Hulu

Služba Hulu patří obecně mezi populární streamovací platformy. V její nabídce naleznete i F1 online přenos díky stanicím ESPN. Předplatné lze zakoupit již za 14,99 USD (měsíčně) nebo 69,99 USD (ročně).

LIVE stream Formule 1 na TV Tipsport

Sázková kancelář Tipsport má ve své nabídce tisicky sportovních přenosů včetně motosportu – live streamu MotoGP, největších fotbalových a hokejových lig nebo tenisových grandslamů. Není vyloučeno, že online televize Tipsport TV by mohla vysílat také live stream Formule 1 zdarma a bez účtovaných poplatků.

Pokud by Tipsport neměl ve své nabídce F1 live stream, tak stále můžete využít možnosti vsadit si na Formuli 1 zcela zdarma na webu Tipsport.cz – díky 300 Kč bonusu za registraci, který lze získat pouze za jednoduché ověření totožnosti.

Vsaďte si na závod Formule 1 s bonusem
Návod, jak sledovat F1 online na Tipsport TV
 1. Vytvoření registrace na Tipsport.cz a ověření totožnosti. S vytvořením účtu vám může pomoci náš návod k registraci.
 2. Přihlášení do účtu v Tipsportu, kde nyní můžete sledovat sportovní live streamy 7 dní od založení registrace zcela zdarma, pak je třeba vsadit jednou měsíčně minimálně 30 Kč.
 3. Vybraný live stream lze spustit na webu Tipsportu v sekci „TV“ nebo „LIVE“ bez jakýchkoli poplatků.

Jak sledovat Formuli 1 online na mobilu?

Závody F1 online můžete sledovat i na mobilu, a to prostřednictvím mobilních aplikací kdykoli a kdekoli. První alternativou je sledovat Formuli 1 live přes oficiální aplikaci F1 TV, která je dostupná ke stažení pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS iPhone a také pro zařízení s Androidem.

Kromě toho v mobilní aplikaci F1 TV naleznete přehledné statistiky, výsledky, analýzy, novinky, biografie jezdců a komentář od expertů Formule 1. Dalšími možnostmi jsou mobilní aplikace FuboTV, Sky Sports a BBC Sports. Dále můžete využít také aplikace Magio TV nebo Skylink – obě vysílají F1 online.

Poslední možností je mobilní aplikace Tipsport, která by také mohla odvysílat závody Formule 1 online. Na webu Tipsportu si můžete prohlédnout všechny sportovní live streamy, které odvysílá TV Tipsport live a bez reklam.

500 Kč zdarma na sázení od Tipsport.cz Bonus zadarmo 300 Kč + 30.000 Kč na vklad 
 • za ověření získáte 300 Netů (1 Net = 1 Kč)
 • ověření je možné online přes banku
 • pro získání bonusu nemusíte vkládat peníze
 • tikety podáváte za Nety (nastavuje se na tiketu)
 • výhry jsou již v korunách (lze ihned vybrat)
 • není stanoven minimální kurz
V případě vkladu peněz můžete získat také vstupní bonus na vklad!

Oficiální mobilní aplikace F1

Pokud chcete zůstat v neustálém dění, tak určitě by ve vašem mobilu neměla chybět oficiální aplikace F1, ve které naleznete:

 • nejnovější zprávy a analýzy,
 • program F1 a výsledky Grand Prix 2023,
 • hloubkovou technickou analýzu od největších odborníků na motosport a ostatní.

Pokud jste předplatitelem služby F1 TV Access, tak získáte navíc exkluzivní obsah:

 • údaje o telemetrii a systém sledování řidiče (rychlost, plyn, převodový stupeň, brzda, DRS),
 • informace o pneumatikách včetně složení, stintů a historie pneumatik,
 • interaktivní mapy sledování řidiče s anglickým zvukovým komentářem a jiné.

Mobilní aplikaci Formule 1 si můžete stáhnout v obchodě Google Play (pro zařízení s Androidem) a App Store (pro zařízení iPhone).

Mobilní aplikace Formula 1®
Mobilní aplikace Formula 1® vám nabízí exkluzivní přístup ke všemu
(zdroj: androidayuda.com)

Audio přenos (live rádio)

V současnosti jsou populárnější audio přenosy v podobě rádia nebo podcastů. Pokud jde o Formuli 1, tak live rádio a podcasty jsou samozřejmostí, avšak pouze v angličtině.

Live rádio F1 lze spustit na webu f1tv.formula1.com, kde je i archiv z minulých sezón. Naopak široký výběr podcastů naleznete na bbc.co.uk nebo na tunein.com.

SázkováVstupní bonusExtra bonus zdarmaZískat bonus
100 % 50.000 Kč 300 Kč Aktivace
200 % 6.000 Kč 300 Kč Aktivace
100 % 3.000 Kč 850 Kč Aktivace
100 % 2.000 Kč 200 Kč Aktivace
100 % 10.000 Kč 500 Kč Aktivace
100 % 10.000 Kč 1.000 Kč Aktivace

Video sestřihy, highlights, novinky a sociální sítě

Nejlepší video sestřihy a highligty z Formule 1 online naleznete na video portálu YouTube.com a také na oficiálním webu formula1.com. 

Pokud jste fanoušky motosportu F1, tak všechny novinky, videa a fotky najdete na Facebooku F1 a také na Instagramu F1. Zábavná videa z Formule 1 jsou také v mobilní aplikaci TikTok.

Nejžhavější novinky určitě naleznete na webu gpf1.czdále na stránce F1online.sk, popřípadě na f1sport.auto.cz, kde jsou výsledky, týmy, piloti a kalendář závodů F1.

Nejčastější dotazy a odpovědi

1️⃣ Na kterých TV kanálech lze sledovat na F1 live?

Češi si mohou spustit F1 dnes na sportovních kanálech Sport 1 a Sport 2. V zahraničí se dá dívat na Formule 1 na kanálech: ORF Eins, M4 Sport, Sky Sports F1, RTL a Sky Sports F1 Deutschland.

2️⃣ Kde uvidíte online přenos Formule 1?

K dispozici jsou placené online přenosy přes streamovací platformy – F1 TV, Fubo TV, YouTube nebo Hulu. Sázková kancelář Tipsport by také mohla odvysílat závod přes F1 online stream na TV Tipsport.

3️⃣ Lze sledovat závody Formule 1 i na mobilu?

Ano, závod ze šampionátu F1 live uvidíte na mobilu, a to prostřednictvím aplikací streamovacích platforem nebo prostřednictvím F1 TV. Ve hře je také mobilní aplikace Tipsport, která je dostupná ke stažení zdarma.

4️⃣ Je dostupný i audio přenos (live rádio) z F1?

Live rádio a podcasty lze spustit pouze v angličtině. Výše si můžete prohlédnout, kde všude lze spustit audio přenos z F1 živě.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

850 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 300 a 500 Kč sázka zdarma + 50 točení s kódem: LIGA500

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

If you want to have greater opportunities that will make your life more...
You'll love this online institute!
One of the keys to a successful career is having a solid background that...
Pravne zalezitosti stavkovania v zahranicnych...
snímok obrázovky kde sa VYPLNA ADRESA
Otazka
Copyright © 2011-2023 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt