Přehled možností jak a kde sledovat Oktagon MMA ŽIVĚ – online stream + LIVE přenosy v TV

Sledujte live přenosy z česko-slovenské Oktagon MMA. Prozkoumejte všechny možnosti sledování bojových zápasů Oktagonu jako live streamy na internetu, PPV přenos a vysílání v TV.

Oktagon LIVE – stream zdarma, PPV online + MMA přenosy v TV

Chcete vědět, jak sledovat zápasy Oktagonu online zdarma? Pak jste tady správně.

Oktagon MMA je největší a nejznámější česko-slovenská organizace, která ročně pořádá několik MMA turnajů v největších metropolích Česka a Slovenska. Jejími zakladateli a majiteli jsou Pavel Neruda a Ondřej Novotný, jehož legendární hlas vás provází celým galavečerem turnaje.

Tato prestižní bojová organizace se snaží pro své fanoušky pravidelně organizovat různé zajímavé projekty jako např. Projekt X, Projekt Y, Oktagon Válka YouTuberů, Oktagon Výzva nebo Oktagon Underground.

Jste fanouškem Oktagonu i vy? Přečtěte si více o dostupných možnostech sledování turnajů Oktagonu live. Kromě toho vám v článku představíme vlastní mobilní aplikaci od Oktagonu, jakož i nejlepší weby pro video sestřihy nebo program turnajů.

► Sledovat Oktagon MMA ŽIVĚ
Sledujte zápasy Oktagonu online ve vysokém rozlišení, bez sekání a reklamy

🥊 Událost Oktagon MMA
📺 TV přenos nedostupní
▶️ LIVE stream Tipsport TV 
✅ Online přenos Oktagon TV
🔊 Audio přenos Tipsport 
📱 Mobilní aplikace Oktagon MMA
ZajímavostHistoricky nejsledovanějším turnajem byl galavečer Oktagon 15 na kterém jsme viděli zápas století, o který se postarali Attila Végh a Karlos „Terminátor“ Vémola.

Kde najdete program plánovaných turnajů Oktagonu?

Je Oktagon dnes? Celkový přehled všech plánovaných turnajů najdete na oficiální webové stránce Oktagonu – oktagonmma.cz. Na tomto webu jsou dostupné všechny důležité informace o připravovaných turnajích Oktagon včetně aktuálních fightcards.

Sledujte livestream z Oktagonu

Kde sledovat Oktagon live v TV?

Oktagon TV přenos tak brzy neuvidíte. Navzdory jednáním mezi televizemi a organizací Oktagon sám Ondřej Novotný v podcastu MMA Letem Světem potvrdil, že ke vzájemné dohodě nedošlo. Přestože Oktagon v TV live neuvidíte, stále existuje šance, že v budoucnu budeme sledovat některý z galavečerů Oktagon v televizi alespoň ze záznamu.

Jedinou šancí, jak sledovat Oktagon stream kromě placeného Oktagon PPV je, tak sázková kancelář Tipsport, kde najdete kompletní Oktagon program. Na rozdíl od televizního vysílání na TV Tipsport uvidíte všechny Oktagon zápasy – t.j. prelims (předzápasy) i zápasy z hlavní karty.

Znáte nejlepší relace Oktagonu?

Organizace Oktagon si pro své fanoušky připravila hned dva druhy zajímavých magazínů, které se určitě vyplatí podívat. Jedním z nich je Oktagon Magazín, který vám pomáhá nahlédnout do zákulisí celé organizace nebo do přípravy jednotlivých bojovníků na plánovaný zápas.

Všechny části Oktagon magazínu najdete na videoportálu TV JOJ (musíte ale zapnout VPN) nebo na internetové stránce televice O2 TV.

Druhým oblíbeným pořadem je Oktagon Majk. Unikátní talk show s moderátorem, MMA bojovníky nebo lidmi, kteří působí a pohybují se na scéně bojových sportů. Uvidíte vážné, ale i úsměvné rozhovory o tom, co prožívají a jak se dívají na svět hvězdy československé scény bojových sportů.

Pořad Oktagon Majk
OKTAGON Majk na oficiální stránce organizace OKTAGON

Všechny epizody z talk show Oktagon Majk jsou dostupné na oficiální webové stránce oktagonmma.cz nebo na oficiálním YouTube kanálu organizace Oktagon.

Bezplatný Oktagon live stream na TV Tipsport

Sledujte turnaje Oktagon online zdarma prostřednictvím bezplatného live streamu. Sázková kancelář Tipsport Oktagon live stream vysílá zdarma a je dostupný pro všechny registrované hráče.

Stačí, když spustíte na počítači web stránku www.tipsport.cz nebo nastartujete Tipsport aplikaci ve vašem mobilu nebo tabletu. Zaregistrujte se a MMA zápasy z Oktagonu můžete ihned začít sledovat na PC, v mobilu nebo tabletu.

Díky TV Tipsport a MultiView pohledu můžete sledovat několik live streamov současně. Můžete tak sledovat v jeden okamžik Oktagon, ale i přímý přenos z fotbalu, hokeje, basketbalu nebo jiných oblíbených sportů. 

Kompletní seznam dostupných živých přenosů v sázkových kancelářích najdete na stránce Přehled možností, kde můžete sledovat sportovní přenosy ŽIVĚ.

Největší výhodou online televize TV Tipsport je zejména to, že všichni nově registrovaní hráči mohou sledovat sportovní přenosy po dobu 7 dní zcela zdarma. Po skončení této lhůty stačí, abyste za měsíc podali sázky v celkové hodnotě alespoň 30 Kč a opět získáváte přístup k obrovskému množství přímých přenosů ze sportu z celého světa.

Všichni noví hráči Tipsportu dostávají jako dárek lákavý vstupní bonus bez vkladu, který mohou využít při svém sázení. Jednotlivé live streamy jsou dostupné pro všechny sázející hráče, kteří splní výše uvedené podmínky.


Sledovat Oktagon live stream zdarma


Návod ke sledování live streamu OKTAGONUPodrobný návod, jak sledovat v sázkové kanceláři Tipsport Oktagon live naleznete na naší stránce Jak sledovat zdarma live stream Oktagon na TV Tipsport.

Kde sledovat online přenos turnajů?

Turnaje Oktagon živě uvidíte i díky placeným PPV (Pay-Per-View) online přenosům. Tato služba se dá zakoupit na oficiální stránce Oktagon.tv. Přístup k vysílání celého turnaje Oktagon si můžete zakoupit v předprodeji a vychutnat ve Full HD kvalitě již za 9.99 € (přibližně 270 Kč).

To vše v případě, že si zakoupíte Oktagon PPV v předprodeji, v den konání bude již cena za PPV Oktagon větší, a navíc může být problém se včasným obdržením přístupového kódu. Doporučujeme proto zakoupit si přístup na Oktagon TV s dostatečným předstihem a potom určitě nebudete mít problém stihnout a vychutnat si Oktagon live přenos.

Po zakoupení Oktagon PPV online přenosu máte k dispozici:

  • kompletní zápasovou kartu turnaje Oktagon včetně prelims zápasů jednotlivých turnajů,
  • náhled do zákulisí turnaje,
  • krátké rozhovory s MMA bojovníky,
  • zápasové studio s moderátorem a zajímavými hosty.

Jak sledovat Oktagon online zdarma přes mobil?

Sázková kancelář Tipsport vám nabízí alternativu online přenosu Oktagonu přes mobil. Mobilní aplikace Tipsport je dostupná ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení (Andrioid, iOS Apple) zcela zdarma.

Výhodou této mobilní aplikace je hlavně to, že live stream Oktagonu si můžete spustit na svém mobilu kdykoli a kdekoli. Kromě toho v ní naleznete tisíce živých sportovních přenosů včetně oblíbených LIVE sázek.

Oktagon live stream na TV Tipsport

Mobilní aplikace pro Oktagon MMA

Staňte se členem Oktagon clubu díky nové mobilní aplikaci Oktagon MMA. Stažením aplikace získáte přednostní přístup k zakoupení lístků na všechny turnaje Oktagon.

Mobilní aplikace vás kromě toho informuje o všech důležitých novinkách Oktagonu, dále vám nabízí kompletní výsledky ze zápasů nebo přednostní přístup k videím z turnajů.

Oktagon aplikace - ÚvodAplikace Oktagon – koupa PPV
Mobilní aplikace OKTAGON MMA

Díky nainstalované aplikaci se navíc dostanete jako první k sestřihům a nejlepším momentům z turnaje.

Mobilní aplikace Oktagon MMA je dostupná ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení – Android nebo Apple (iPhone, iPad).

Video sestřihy a highlights

Nejlepší video sestřihy z Oktagon turnajů najdete na oficiálním YouTube kanálu česko-slovenské organizace Oktagon MMA. O oblíbenosti tohoto kanálu říká sledovanost, která již překročila hranici 100 milionů shlédnutí.

Další video sestřihy máte k dispozici na oficiálním webu Oktagon. Na této webové stránce mimo jiné najdete tiskové konference, videa ze soukromí MMA bojovníků nebo ze zákulisí Oktagonu.

Kde se dozvíte nejžhavější novinky z Oktagonu?

Česko-slovenská organizace Oktagon pravidelně uskutečňuje tiskové konference, na kterých se účastní hlavní promotéři Oktagonu – Palo Neruda a Ondřej Novotný.

Oba informují fanoušky a novináře o plánovaných turnajích, zápasech a připravovaných novinkách na nejbližší období. Brífinky stejně jako další videa najdete na oficiálním kanálu Oktagon MMA na portálu YouTube.

Instagram a Facebook 

Kromě tiskových konferencí Oktagon jsou všechny důležité novinky dostupné i na oblíbených sociálních sítích Instagram nebo Facebook. Naleznete zde také zajímavé rozhovory s hvězdnými bojovníky, promo videa k plánovaným turnajům nebo ty nejlepší highlighty z odehraných zápasů.

Jak a kde je možné zakoupit Oktagon lístky?

Každý pořádný fanoušek MMA chce vidět zápasy Oktagon živě. Množství fanoušků potvrdí, že největší zážitek ze zápasů zažijete, když je můžete vidět živě ve sportovní aréně se skvělou atmosférou.

Kde si můžete zakoupit lístky na galavečer Oktagon? Lístky na galavečer Oktagonu se dají zakoupit následovně:

  • přednostně prostřednictvím mobilní aplikace Oktagon MMA,
  • pomocí webové stránky Ticketportal,
  • pomocí webové stránky Ticketmaster.

V případě aktuální situace – během pandemie koronaviru a přísných vládních opatření se lístky nedají zakoupit a plánované zápasy Oktagonu se budou muset konat i nadále bez diváků.

Všechny plánované zápasy si tak můžete prohlédnout jedině pomocí live streamů a PPV.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Je možné sledovat turnaje Oktagonu živě v TV?

Ne, bohužel není možné sledovat turnaje Oktagonu v televizi. Na výběr však máte i jiné alternativy sledování.

2️⃣ Která sázková kancelář nabízí live stream Oktagonu zdarma?

Tipsport je jediná sázková kancelář, která nabízí přenosy Oktagonu online zdarma a bez účtovaných poplatků.

3️⃣ Jaká je podmínka bezplatných live streamů na TV Tipsport?

Noví hráči mají nárok na bezplatné sledování live streamů, přičemž všichni aktivní tipéři mohou sledovat sportovní přenosy zcela zdarma, stačí, když alespoň jednou měsíčně uzavřou kurzovou sázku v minimální hodnotě 30 Kč.

4️⃣ Jsou i jiné alternativy online přenosů Oktagonu?

Ano, bojová organizace Oktagon vysílá PPV přenos turnaje na své online televizi Oktagon.tv. Jedná se však o druh placenému live streamu.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

850 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 300 a 500 Kč sázka zdarma + 50 točení s kódem: LIGA500

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Citujem : Milý/á Marek Po prehodnotení Vášho účtu naším tímom traderov Vám s...
Bet365 dali mi limity
Zdracim az by niekto ponukal ucty bet365 v minuse odkupim ich cim vacsi...
BET 365
zatial najlepsia zahr.stav.kanc. ide aj u nas na sk. reg.s PC bez...
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt