Přehled možností kde můžete sledovat OKTAGON ŽIVĚ

Sledujte živé přenosy z galavečerů Oktagon. Prozkoumejte všechny možnosti sledování, ať už prostřednictvím livestreamu online, PPV nebo televize.

OKTAGON – živé přenosy, livestream a možnosti sledování

Oktagon MMA je největší a nejznámější Česko-Slovenská organizace, která pořádá turnaje v MMA.

Ročně pro své fanoušky v největších metropolích Česka a Slovenska uspořádá několik turnajů.

Zakladatelé a zároveň majitelé Oktagonu jsou Pavel Neruda a Ondřej Novotný, jehož legendární hlas vás provází každým galavečerem turnaje.

Na sociálních sítích má tato prestižní bojová organizace více než 450.000 fanoušků. Kromě nejsledovanějších číslovaných turnajů Oktagon se mohou fanoušci pravidelně těšit z různých zajímavých projektů.

Ať už jde o projekty Projekt X, Projekt Y, Oktagon Válka YouTuberů, Oktagon Výzva nebo Oktagon Underground, vždy byli nebo stále jsou spojeny se zájmem diváků a s velkými čísly sledovanosti.

ZajímavostHistoricky nejsledovanějším turnajem byl galavečer Oktagon 15 na kterém jsme viděli zápas století, o který se postarali Attila Végh a Karlos „Terminátor“ Vémola.

Jste fanouškem Oktagonu i vy? Přečtěte si více o dostupných možnostech sledování turnajů Oktagon.

Kde můžete sledovat plánované turnaje Oktagonu:

Kromě toho vám v článku představíme vlastní mobilní aplikaci od Oktagonu, jakož i nejlepší webové stránky pro video sestřihy, program turnajů či live výsledky.

Oktagon MMA 2020 – program plánovaných turnajů

Celkový přehled všech plánovaných turnajů najdete na oficiální webové stránce Oktagonu – oktagonmma.cz. Na tomto webu jsou dostupné všechny důležité informace o připravovaných turnajích Oktagon včetně aktuálních fightcards.

Oktagon v TV

Oktagon TV přenos tak brzy neuvidíte. Navzdory jednáním mezi televizemi a organizací Oktagon sám Ondřej Novotný v podcastu MMA Letem Světem potvrdil, že ke vzájemné dohodě nedošlo. Přestože Oktagon v TV live neuvidíte, stále existuje šance, že v budoucnu budeme sledovat některý z galavečerů Oktagon v televizi alespoň ze záznamu.

Jedinou šancí jak sledovat Oktagon stream kromě placeného Oktagon PPV je tak sázková kancelář Tipsport, kde najdete kompletní Oktagon program. Na rozdíl od televizního vysílání na TV Tipsport uvidíte všechny Oktagon zápasy – t.j. prelims (předzápasy) i zápasy z hlavní karty.

Relace Oktagon v TV

Organizace Oktagon si pro své fanoušky připravila hned dva druhy zajímavých magazínů, které se určitě vyplatí podívat. Jedním z nich je Oktagon Magazín, který vám pomáhá nahlédnout do zákulisí celé organizace nebo do přípravy jednotlivých bojovníků na plánovaný zápas.

Všechny části Oktagon magazínu najdete na videoportálu TV JOJ (musíte ale zapnout VPN) nebo na internetové stránce televice O2 TV.

Druhým oblíbeným pořadem je Oktagon Majk. Unikátní talk show s moderátorem, MMA bojovníky nebo lidmi, kteří působí a pohybují se na scéně bojových sportů. Uvidíte vážné, ale i úsměvné rozhovory o tom, co prožívají a jak se dívají na svět hvězdy československé scény bojových sportů.

Pořad Oktagon Majk
OKTAGON Majk na oficiální stránce organizace OKTAGON

Všechny epizody z talkshow Oktagon Majk jsou dostupné na oficiální webové stránce oktagonmma.cz nebo na oficiálním youtube kanálu organizace Oktagon.

Oktagon livestream

Sledujte turnaje Oktagon zdarma prostřednictvím bezplatného livestreamu. Sázková kancelář Tipsport Oktagon Livestream vysílá zdarma a je dostupný pro všechny registrované hráče.

Stačí, když spustíte na počítači web stránku www.tipsport.cz nebo nastartujete Tipsport aplikaci ve vašem mobilu nebo tabletu. Zaregistrujte se a MMA zápasy z Oktagonu můžete ihned začít sledovat na PC, v mobilu nebo tabletu.

Díky TV Tipsport a MultiView pohledu můžete sledovat několik livestreamov současně. Můžete tak sledovat v jeden okamžik Oktagon, ale i přímý přenos z fotbalu, hokeje, basketbalu nebo jiných oblíbených sportů. Kompletní seznam dostupných živých přenosů v sázkových kancelářích najdete na stránce Přehled možností kde můžete sledovat sportovní přenosy ŽIVĚ.

Největší výhodou online televize TV Tipsport je zejména to, že všichni nově registrovaní hráči mohou sledovat sportovní přenosy po dobu 7 dní zcela zdarma. Po skončení této lhůty stačí, abyste za měsíc podali sázky v celkové hodnotě alespoň 1.20 € a opět získáváte přístup k obrovskému množství přímých přenosů ze sportu z celého světa.

Všichni noví hráči Tipsportu dostávají jako dárek lákavý vstupní bonus bez vkladu, který mohou využít při svém sázení. Jednotlivé livestreamy jsou dostupné pro všechny sázející hráče, kteří splní výše uvedené podmínky.

Oktagon online přenos na PPV

Turnaje Oktagon živě uvidíte i díky placeným PPV (Pay-Per-View) online přenosům. Tato služba se dá zakoupit na oficiální stránce Oktagon.tv. Přístup k vysílání celého turnaje Oktagon si můžete zakoupit v předprodeji a vychutnat ve Full HD kvalitě již za 9.99 € (přibližně 270 Kč).

Po zakoupení PPV online přenosu máte k dispozici:

  • kompletní zápasovou kartu turnaje Oktagon včetně prelims zápasů jednotlivých turnajů,
  • náhled do zákulisí turnaje,
  • krátké rozhovory s MMA bojovníky,
  • zápasové studio s moderátorem a zajímavými hosty.

Oktagon MMA video sestřihy

Nejlepší video sestřihy z Oktagon turnajů najdete na Youtube. Na oficiálním Youtube kanálu Československé organizace Oktagon MMA najdete video sestřihy a highlighty z číslovaných turnajů Oktagon, epizody Oktagon Výzvy, části z Projektu X nebo Projektu Y a mnoho dalších. O oblíbenosti tohoto kanálu říká sledovanost, která již překročila hranici 100 milionů shlédnutí.

Další video sestřihy máte k dispozici na oficiálním webu Oktagon. Na této webové stránce mimo jiné najdete tiskové konference, videa ze soukromí MMA bojovníků nebo ze zákulisí Oktagonu.

Kde se dozvíte nejžhavější novinky z Oktagonu?

Česko-Slovenská organizace Oktagon pravidelně uskutečňuje tiskové konference, na kterých se účastní hlavní promotéři Oktagonu – Palo Neruda a Ondřej Novotný. Oba informují fanoušky a novináře o plánovaných turnajích, zápasech a připravovaných novinkách na nejbližší období. Brífinky stejně jako další videa najdete na oficiálním kanálu Oktagon MMA na portálu Youtube.

Oktagon MMA Instagram a Oktagon Facebook

Kromě tiskových konferencí Oktagon jsou všechny důležité novinky dostupné i na oblíbených sociálních sítích Instagram nebo Facebook. Zajímají vás rozhovory s hvězdnými bojovníky, promo videa k plánovaným turnajům nebo ty nejlepší highlighty z odehraných zápasů? Přesně toto vše najdete na Instagram a Facebooku organizace Oktagon.

Nejlepší a nejoblíbenější projekty Oktagon?

Bojová organizace má aktuálně rozjetých několik úspěšných projektů, které určitě potěší mnoha fanoušků Oktagonu. Nejúspěšnějšími projekty organizace jsou:

Oktagon VÝZVA – reality show z prostředí MMA bojovníků. Odvysílaných bylo již 5 sérií.
Oktagon UNDERGROUND – speciální koncept MMA turnaje, který se odehrával během první vlny pandemie koronaviru a princip spočíval v upravených pravidlech, které eliminovaly boj na zemi.
PROJEKT X – sledování cesty obyčejného člověka od prvního tréninku až po první zápas v kleci Oktagonu.
PROJEKT Y – reality show ze ženského prostředí MMA zápasníčok.

Mobilní aplikace Oktagon MMA

Staňte se členem Oktagon clubu díky nové mobilní aplikaci Oktagon MMA. Stažením mobilní aplikace získáte přednostní přístup k zakoupení lístků na všechny turnaje Oktagon.

Mobilní aplikace vás kromě toho informuje o všech důležitých novinkách Oktagonu, dále vám nabízí kompletní výsledky ze zápasů nebo přednostní přístup k videím z turnajů.

Oktagon aplikace - ÚvodAplikace Oktagon – koupa PPV
Mobilní aplikace OKTAGON MMA

Mobilní aplikace Oktagon MMA je dostupná ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení. Stáhnout si můžete verzi pro operační systém Android, ale i pro zařízení Apple (iPhone, iPad).

Jak a kde je možné zakoupit Oktagon lístky

Každý pořádný fanoušek MMA chce vidět zápasy Oktagon živě. Množství fanoušků potvrdí, že největší zážitek ze zápasů zažijete, když je můžete vidět živě ve sportovní aréně se skvělou atmosférou.

Kde si můžete zakoupit lístky na galavečer Oktagon? Lístky na galavečer Oktagonu se dají zakoupit následovně:

  • přednostně prostřednictvím mobilní aplikace Oktagon MMA,
  • pomocí webové stránky Ticketportal,
  • pomocí webové stránky Ticketmaster.

V případě aktuální situace – během pandemie koronaviru a přísných vládních opatření se lístky nedají zakoupit a plánované zápasy Oktagonu se budou muset konat i nadále bez diváků. Všechny plánované zápasy si tak můžete prohlédnout jedině pomocí live streamů a PPV.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu