Live sázení – tipy, strategie, výhody a nevýhody sázení v průběhu zápasu

Využi bonus 300 Kč bez vkladu pouze za registraci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč za dokončení registrace

Zvyšte své šance na výhru a sázejte live. Poznejte výhody a nevýhody live sázek, tipy a strategii. Vyberte si sázkovou kancelář, která má v kurzové nabídce live sázky a přímé přenosy.

LIVE sázky – tipy, strategie, výhody a nevýhody, kde sázet

Live sázky jsou ve světě internetového sázení každým rokem populárnější. Jejich podíl přesahuje až 50 % ze všech přijatých sázek.

Na rozdíl od pevných kurzů (fixed odds) umožňují sázení během sportovní události, přičemž se kurzy mění dynamicky podle vývoje. To je také největší výhodou live sázení – můžete reagovat na vývoj zápasu a upravovat své sázky nebo podat další.

Pro live tipování mají sázkové kanceláře vytvořeny samostatné sekce – live sázky. V této sekci naleznete všechny dostupné události, které jsou nebo budou nabízeny jako live sázky.

Součástí této sekce je i kalendář událostí na nejbližší dny, kde si můžete prohlédnout všechny nabízené live sázky příp. zda bude k dané události i přímý přenos (tzv. live streaming). Nejlepší live sázky v kurzové nabídce sázkové kanceláře Tipsport.

Live sázky na Tipsport.czLive sázky na Tipsport.cz

Můžete uzavřít různé druhy live sázek – při fotbalových zápasech např. „klasické“ sázky na výhru jednoho nebo druhého týmu. Tipnout si ale můžete i kdo z hráčů dá gól, počet gólů v zápase, přesný výsledek 1. poločasu nebo zápasu, asijský handicap nebo výsledek zápasu bez remízy.

Bez problémů si ale můžete vsadit i na stále populárnější bojové sporty. Live sázky na Oktagon jsou velmi rozmanité a vsadit si můžete nejen na vítěze zápasu, ale také například na počet započatých kol v zápase, zda zápas skončí KO/TKO, body, submisi a mnoho dalších sázek.

V případě, že jste motoristický fanoušek a sledujete rádi motosport, v českých sázkových kancelářích si můžete podat live sázky i na MotoGP nebo Formuli 1.

Jelikož většina tiketů je uzavřených právě jako live sázka, sázkové kanceláře se snaží nabídnout sázejícím co nejlepší mobilní aplikaci pro různé operační systémy. Mobilní aplikace umožňuje sázejícím podávat live sázky jednoduše, rychle, kdykoliv a kdekoliv.

UpozorněníPokud jste ve sportovních sázkách úplným nováčkem, určitě vám doporučujeme začít nejprve s tradičními předzápasové sázkami.

Když si osvojíte určité strategie v sázení a budete mít více zkušeností, pak se můžete pustit do LIVE sázek. Pokud s nimi začnete velmi brzy, můžete se dopustit několika chyb a po prohrané live sázce dobrou náladu mít určitě nebudete.

V čem spočívá kouzlo live sázek?

 • Live sázky (angl. live betting, in-running, in-play betting) vám dávají možnost spekulace s kurzovými rozdíly a často se stává (podle vývoje zápasu), že můžete uzavřít tzv. jistou sázku (sure bet).
 • Po tom, jak se zápas začne, máte mnohem lepší možnost odhadnout zápas resp. určit jeho další vývoj.
 • Mezi populární live sázky patří sázky uzavřené před koncem zápasu, když favorizovaná mužstva remizují příp. prohrávají. Při takových stavech můžete sázet za velmi výhodný kurz, zda ještě padne gól nebo vsadit na favorita.

Výhody live sázení

 • Sázení v průběhu zápasu,
 • Při live sázení můžete sledovat přímý přenos ze zápasu,
 • Pokud dodržujete zásady, tak při live sázení minimalizujete riziko ztráty,
 • Při live sázkách naleznete výhodné kurzy zejména v pokročilé době, kdy favorit stále nevyhrává.

Nevýhody live sázek

 • Přijetí live sázky může trvat i několik sekund,
 • V průběhu důležitých situací (např. pokutový kop, červená karta) není možné podat live sázku (kurzy musí bookmaker nejprve upravit).

Sázkové kanceláře s live sázením
Sázková kancelář Hodnocení live sázení Multi náhled live sázek Rýchla stávka Match Tracker Live streaming Live streaming v mobilu
5 Ano Ano Ano Ano Ano
5 Ano Ano Ano Ano Ano
5 Ano Ano Ano Ano
5 Ano Ano Ano Ano Ano
4 Ano Ano
4 Ano Ano Ano
4 Ano Ano

LIVE sázky – tipy a strategie

Poznejte prostředí

Před podáváním live sázek si spolehlivě prostudujte a vyzkoušejte prostředí ve kterém budete LIVE sázky podávat. LIVE sekce sázkových kanceláří mohou být trošku odlišné od klasických předzápasových sázek. Kurzy se neustále aktualizují a reagují tak na aktuální dění. Minimálně při první sázce nečekejte na moment těsně před zápasem a také se neučte ani během něj – může se tak snadno stát, že nestihnete podat live sázku s výhodným kurzem.

Udělejte si domácí úkoly

Při live tipování vše probíhá rychleji než při předzápasových sázkách. Proto je nutné, abyste rozhodovali rychle a zvážily velké množství faktorů, které je třeba analyzovat. Čím více budete vědět o hráčích a trenérech, o to snadněji budete předpovídat průběh zápasu. Ve výsledku budou mít výhodu sázkaři, kteří rozumí danému sportu nebo konkrétní lize a jednotlivým účastníkům – ať už jsou to jednotlivci nebo týmy.

Úspěšní sázkaři se zaměřují na sport, kterému dobře rozumí a znají všechny podrobnosti, které mohou ovlivnit výsledek.

Vsaďte na favorita, pokud přehrává

Tato strategie využívá moment, kdy favorit v zápase přehrává, ale vy víte, že nakonec vyhraje. Představte si například zápas v hokeji, kdy outsider vyhraje první třetinu. Vy jste však přesvědčen o tom, že favorit zápas otočí – v tom momentě si určitě podejte live sázku. Kurz bude v porovnání s předzápasovými kurzy upravený na zajímavou hodnotu a vy nakonec můžete získat pěknou výhru.

Sledujte pozorně celou hru

Při live sázení je důležité sledovat hru a dostat se tak naplno do děje hry. Pokud budete sledovat vedle hry i jiné věci (mnoho dalších zápasů a sázek), existuje vysoká pravděpodobnost, že vám unikne okamžik, který byste mohli využít a podat sázku s výborným kurzem. Pokud plánujete podat větší množství sázek, doporučujeme, abyste je podali jako předzápasové. Na live sázení si nechte jednu nebo dvě sportovní události (abyste stíhali sledovat dění).

Při živém sázení nejde jen o sledování přímých statistik ze zápasu, ale také o to, abyste vycítili, co se může v zápase ještě stát. Pokud budete pozorně sledovat vývoj zápasu, získáte výhodu, díky které se budete moci po zápase těšit z výhry.

Live sázení je o poznání tempa, směrování hry a získání dojmu kam se bude zápas nebo daná událost ubírat.

Poznejte své limity

Live sázení má vysoké tempo a může se stát, že se necháte unést atmosférou a ztratíte přehled o podaných sázkách. Je nutné být vždy „nad věcí“ a podat jen tolik live sázek, abyste měli přehled o všech svých tipech. Zůstaňte soustředění a všímejte si maličkosti, které vám mohou přinést výhru. Toto pravidlo úzce souvisí se zásadou výše.

Upozornění
 • Live sázky při asijských hendikepech nezahrnují aktuální skóre.
  PříkladPokud hosté vyhrávají v průběhu zápasu 0:2 a vy podáte live sázku na asijský handicap na domácí tým, přičemž zápas skončí 1:2, tak jste vyhráli! Live sázky na asijské hendikepy se počítají vždy od stavu 0:0.
 • V některých sázkových kancelářích (hlavně amerických) se můžete setkat s tím, že live sázku můžete podat pouze během přestávky (po poločase, po třetině, po čtvrtině atd.). Setkat se můžete také s kombinovaným live sázením (např. při fotbale je umožněno sázet během celého zápasu, ale při hokeji pouze po třetinách).

Závěrečné zhodnocení

Live sázky jsou podle nás budoucností sportovních sázek. Už nemusíte čekat několik hodin, dokud zjistíte, zda je vaše sázka výherní či nikoliv. Vsaďte si během sportovní události rychle a několikrát, reagujte na vývoj hry a situace.

Zůstaňte však disciplinovaný, dávejte si pozor na své rozhodnutí a dodržujte uvedené zásady při live sázení. Pokud se budete řídit našimi radami, jste na dobré cestě, abyste si live sázky užili a s přibývajícími zkušenostmi si připíšete na své konto určitě hodně výher.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Co jsou to live sázky?

Na rozdíl od klasického sázení (předzápasové sázky) si můžete při live sázení vsadit i během zápasu. Díky tomu můžete výborně reagovat na vývoj v zápase a podat si různé druhy live sázek (výhra týmu, počet gólů, počet vyhraných setů v zápase, ...).

2️⃣ Jak si podat live sázky?

V dnešní době již v každé sázkové kanceláři najdete sekci „LIVE“ (Tipsport live sázení) nebo „SÁZKY LIVE“ (Fortuna). Po kliknutí uvidíte přehledně seřazeny sporty, na které si můžete podat vaše live sázky. Následně již stačí pouze vybrat si zápas nebo jinou sportovní událost a vsadit si LIVE.

3️⃣ Jak vyhrát, když podáváte live sázky?

Doporučujeme vám vždy podat jen tolik live sázek, abyste měli dobrý přehled o všech sázkách. Stejně jako pro předzápasové sázky i při live sázení platí – sázejte na sporty, které sledujete a kterým rozumíte!

4️⃣ Mají live sázky nevýhody?

Ano, ale jsou dány jen technologickými možnostmi LIVE sázek. Musíte počítat s tím, že přijetí live sázky může pár sekund trvat a v důležitých momentech jako např. pokutový kop, červená karta apod. mohou být live sázky na pár sekund nedostupné kvůli úpravě kurzů.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt