Jak se vyhodnocují sázky v řádné hrací době a při prodloužení + příklady

Vysvětlíme vám co je sázka na řádný hrací čas a na příkladu ukážeme jak funguje. Dozvíte se i rozdíl při vyhodnocení sázek na řádnou hrací dobu včetně nastaveného času a prodloužení.

Sázka na řádnou hrací dobu (hrací čas) – vysvětlení + PŘÍKLAD

Sázky na řádnou hrací dobu (ve fotbale)

Všechny tyto sázky (ať už na 1X2 nebo počet gólů v zápase atd.) budou vyhodnocovány na základě řádného hracího času, který trvá 90 minut + nastavení od rozhodčího. Jestliže na konci 90. minuty čtvrtý rozhodčí ukáže, že se budou prodlužovat o 4 minuty, tak celkově bude trvat řádná hrací doba ne 90 minut, ale 94 minut.

Příklad

Fotbal: Anglie – Francie
Výsledek: 1: 0
Góly: 93. minuta Anglie

Na základě gólu z 93. minuty se bude za správný tip na 1X2 považovat vítězství domácího týmu (Anglie). To, že po 90 minutě byla remíza 0:0 nemá na tip žádný vliv. Zápas se po 90. minutách končí jakmile rozhodčí odpíská konec (tedy zpravidla po uplynutí doby nastaveného času).

Jaký vliv má prodloužení na sázky?

V případě turnajů, které zahrnují v sobě např. vyřazovací boje se mohou zápasy dostat do prodloužení. To znamená, že kromě řádné hrací doby (90 min. + nastavený čas) se zápas prodlouží ve fotbale většinou o dalších 30 minut (2x15 minut). Tento čas už je prodloužení a s řádnou hrací dobou nemá nic společného. Pokud padne v prodloužení gól, tak nemá žádný vliv pro sázky na 1X2 (tedy když natipujete remízu X a zápas skončil v řádném hracím čase remízou, vyhráli jste a je zcela jedno že se prodlužuje a zápas musí mít vítěze). V případě, že jste tipovali na „postup“, tak tehdy takový gól má v prodloužení opodstatnění (za předpokladu, že ho dalo mužstvo na jehož postup jste tipovali).

Příklad

Fotbal: Anglie - Francie
Výsledek po 90. minutách: 2: 2
Výsledek: 3: 2 po prodloužení (Anglie dala gól v 116. minutě a Francie už nestihla reagovat)

Vaše sázky:
Sázka 1X2 – natipovali jste 1-ku na vítězství Anglie (zápas skončil remízou, proto bude tento tip nevýherní)
Sázka na postup – natipovali jste, že postoupí Anglie (Anglie dala v prodloužení gól, díky kterému postoupila a vy jste vyhráli)

Jsou jiné pravidla při prodloužení v hokeji, basketbalu nebo jiném sportu?

V první řadě v hokeji i basketbalu neexistuje nastavený čas. Je tam časomíra, která se vždy zastaví pokud je přerušena hra. V případě prodloužení je to velmi obdobné s tím rozdílem, že první gól v hokejovém prodloužení ukončuje celé prodloužení resp. zápas (neplatí pokud zápas přijde až do samostatných nájezdů, kde je stanoven určitý počet nájezdů pro každé mužstvo).

Při sázkách na uvedené sporty však můžete kromě 1X2 tipovat i na sázky 12 (do rozhodnutí zápasu tedy včetně prodloužení). Něco takového je možné i ve fotbale, ale tam jde o tzv. sázky bez remízy (SBR), kde se vám v případě remízy v řádné hrací době vrátí vklad (pro vyhodnocení sázky bude použit kurz 1.0). SBR najdete i při hokeji, ale v případě sázek na 12 může jít i o obdobu SBR (je třeba si číst doplňkové informace při odvozených sázkách, abyste věděli zda jde o sázku do rozhodnutí nebo o sázku na řádnou hrací dobu).

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

850 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 300 a 500 Kč sázka zdarma + 50 točení s kódem: LIGA500

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
neboj žiadne poplatky sa pri prázdnom konte účtovať nebudú. Oni jednoducho...
Aplikácia od paysafecard
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt