RFA Grand Opening – program a karta turnaje, sázky, kurzy na zápasy + možnosti sledování LIVE

Poznejte program a RFA fight card. Podívejte se na sázky a kurzy na vítězství MMA bojovníků v zápasech. Dozvíte se, jak a kde sledovat RFA online nebo v TV.

RFA 🥊 MMA – program zápasů, fight karta, kurzy + LIVE

Další galavečer nové bojové organizace Real Fight Arena opět v Bratislavě!

RFA Grand Opening bude historicky druhým velkým galavečerem nové organizace RFA, která rozvířila docela klidné vody česko-slovenské MMA scény.

V akci i tentokrát uvidíte mnohé známé tváře MMA, ale také méně známé bojovníky.

Vstupenky ještě nejsou vyprodané, v prodeji ale stále zůstávají nějaké RFA lístky. Nestihli jste je koupit? Potom bezpečný způsob, jak si souboje v Oktagonu vychutnáte, je zapnout si RFA online live stream.

Sledovat RFA živě

Chcete zažít galavečer nové organizace RFA živě? Poslední RFA lístky stále můžete zakoupit na portálu Predpredaj.sk a Ticketportal.sk.

My vám prozradíme, jak sledovat díky sázkové kanceláři Tipsport RFA live a ještě k tomu získat jako dárek peníze zdarma.

🥊 Galavečer MMA RFA Grand Opening
⏰ Termín události 14. 05. 2022 od 17:00
🏟️ Místo konání NTC Aréna, Bratislava
📝 Fight card zobrazit
💰 TOP Kurzy na RFA TipsportFortuna
📺 RFA online stream TV Tipsport
🤼‍♂️ Hlavní zápas Nenad Avramović vs. Milan Ďatelinka

Program zápasů turnaja RFA

Už 14. května 2022 se v bratislavské NTC Aréně mohou všichni těšit na zápasy nové československé bojové organizace RFA. Ani tentokrát nebudou chybět známá jména MMA scény v Česku a na Slovensku.

O hlavní zápas večera se postará Milan Ďatelinka a Nenad Avramović. Chybět nebude Sebastián Fapšo dobře známý zejména z Oktagonu Underground a další akvizice z Oktagonu – Leo Brichta, Josef Wittner, Miroslav Brož nebo Jan Fajk.

Neméně zajímavé budou ale i další zápasy ve kterých nastoupí Pavel Šach a Milan Kratochvíla, Jan Králik a Michal Duba nebo Marian Dimitrov vs. Mateusz Rybak.

A zapomenout nesmíme na další MMA bojovníky jako Adam Horváth, Arthur Lima, Martin Kalucz nebo Pavla Kladivová.

Tito zápasníci garantují všem fanouškům bojových umění galavečer plný skvělých zápasů a výborný program RFA Grand Opening.

Fight card RFA

Karta RFA bude na galavečer Grand Opening nabitá velkým množstvím soubojů. Fight card RFA Grand Opening tvoří mix až 13 zápasů – 10 zápasů uvidí fanoušci v rámci pravidel MMA a 3 zápasy se odehrají v postoji s přívlastkem „Real Fight“.

Fightcard RFA Grand Opening

V tabulce naleznete také RFA kurzy na samotné souboje, které vypsala sázková kancelář Tipsport.

Sázky a kurzy na RFA

Podobně jako na další bojové sporty nebo organizace, i kurzy na RFA naleznete v každé dobré sázkové kanceláři na Slovensku. Kromě nově vzniklé organizace RFA si bez problémů vsadíte na zápasy organizace Oktagon MMA, UFC, KSW a další.

Kromě toho, že v sázkových kancelářích naleznete na RFA sázky na vítěze zápasu, už tradičně si můžete vsadit i na to, zda skončí zápas submisí, KO nebo na body, případně ve kterém kole bude souboj ukončen (a mnohé další).

Doporučujeme ale vybrat jen ty nejlepší sázkové kanceláře s širokou kurzovou nabídkou nebo nejlepšími bonusy pro vás. Přečtěte si naše preview na nejzajímavější zápasy turnaje RFA Grand Opening.

RFA Grand Opening – program zápasů
HLAVNÍ KARTA
ZápasTYP zápasu12
Milan Ďatelinka – Nenad Avramović
MMA 1.09 6.11
Sebastián Fapšo – Bernard Plavec
Real Fight 1.10 5.81
Arthur Lima – Leo Brichta MMA 3.34 1.28
 Jozef Wittner – Martin Kalucz MMA 1.06 7.26
Mauricio Otalora – Miroslav Brož MMA 7.77 1.05
Dominik Bereczki – Jakub Kadáš Real Fight 4.04 1.20
Jan Fajk – Michal Glos MMA 1.40 2.73
Marián Jakubík – Julio Barreto MMA 1.25 3.56
PRELIMS
Cleber Sousa – Mateusz Rybak MMA 1.85 1.85
Jan Králik – Michal Duba MMA 1.70 2.03
Pavla Kladivová – Elina Tauber MMA 1.10 5.81
Jakub Krofta – Jacob Mikula Real Fight 1.15 4.73
Beata Juhasz – Natália Grmanová MMA 1.18 4.28
Tipsport bonus

Vstupenky na RFA, RFA v televizi a na internetu

Již druhá akce nově vzniklé bojové organizace Real Fight Arena přivítá NTC aréna v Bratislavě.

Jak koupit vstupenky na akci RFA Grand Opening? RFA lístky je stále možné sehnat na stránkách Predpredaj.sk a Ticketportal.sk. Chcete-li však vidět RFA živě, pořiďte si lístky co nejdříve – v nabídce už nezbývá mnoho lístků.

Jak sledovat RFA online

V případě, že se vám nepodaří zakoupit vstupenky na RFA, výbornou možností, jak sledovat RFA zdarma je založit si rychle a jednoduše hráčský účet v sázkové kanceláři Tipsport. Díky sázkové kanceláři Tipsport uvidíte RFA na TV Tipsport zdarma.

Sledovať RFA live
Sledujte celý galavečer RFA live!RFA live stream zdarma uvidíte v sázkové kanceláři Tipsport!

Pokud ještě nejste hráčem, zaregistrujte se a můžete sledovat v Tipsportu RFA online. Jako bonus budete mít přístup i k tisícům dalších přímých přenosů. Navíc jako dárek dostanete až 500 Kč zcela zdarma a to bez nutnosti splnit další podmínky. Vedle sledování zápasů si podejte sázky na vaše favority v zápase díky live sázkám.

Nevíte, jak spustit RFA livestream na Tipsport TV? Stačí si přečíst náš podrobný a jednoduchý návod Jak sledovat RFA LIVE na Tipsport TV. Sledovat RFA živě pak můžete na vašem počítači nebo dokonce na mobilu nebo tabletu!

Nevíte, jak spustit RFA livestream na Tipsport TV? Stačí si přečíst náš podrobný a jednoduchý návod Jak sledovat RFA LIVE na Tipsport TV. Sledovat RFA živě pak můžete na vašem počítači nebo dokonce na mobilu nebo tabletu!

Kromě toho, že RFA online uvidíte v sázkové kanceláři Tipsport, máte ještě jednu šanci, jak sledovat RFA galavečer. Máte-li předplacenou oblíbenou streamovací platformu VOYO, máte možnost vychutnat si zápasy RFA právě na této platformě.

Předplatitelé služby VOYO se mohou těšit na celé galavečery, vzrušující RFA zápasy a spoustu exkluzivního obsahu – navíc na VOYO bez přerušení reklamou.

Jak sledovat RFA v televizi

Pokud si myslíte, že uvidíte RFA v televizi, musíme vás zklamat. RFA živě v televizi neuvidíte, ale v režimu „relive“ budete moci sledovat galavečery RFA – v Česku na TV Nova a na Slovensku na TV Markíza.

Jste fanouškem bojových umění a chcete podpořit novou bojovou organizaci? Sledujte RFA živě přes oficiální RFA online livestream na stránce Realsport.tv. Zde zakoupíte RFA PPV v předprodeji za velmi přijatelnou částku 9,90 € a uvidíte celý galavečer ve Full HD kvalitě.

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 150 Kč zdarma Tipsport.cz
600 Kč + 300 Kč zdarma iFortuna.cz
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Chance.cz
5.000 Kč + 500 Kč zdarma SazkaBet.cz
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma SynotTip.cz

Stejně jako u přenosů ze zápasů Oktagonu, i při RFA PPV doporučujeme nekupovat na poslední chvíli, kdy by mohlo dojít k prodlení procesu na získání přístupu k přímému přenosu.

Sledujte RFA na TV Tipsport
Budete přesměrováni na oficiálnu stránku Tipsport.cz
Rada na záverProč je sázková kancelář Tipsport nejlepší sázkovou kanceláří v Česku? Přečtěte si naši recenzi.

Seznam populárních sportů, soutěží, lig a přímých přenosů, které můžete sledovat online na TV Tipsport si přečtěte v našem detailním článku o Tipsport TV.

Základné informácie o RFA

1️⃣ Kto bude bojovať na turnaji RFA?

V hlavním zápase bude bojovat Nenad Avramović proti Milanovi Ďatelinkovi. V dalších zápasech nastoupí Sebastián Fapšo, Leo Brichta, Miroslav Brož, Jozef Wittner, Jan Fajk a další skvělí fighteři.

2️⃣ Jaké jsou kurzy na zápasy RFA?

Kurzy a naše tipy na zápasy RFA naleznete v našem článku. Stejně tak si přečtěte i naše preview a tipy na vybrané zápasy.

3️⃣ Jak sledovat RFA živě?

Plánovaný galavečer RFA Grand Opening můžete sledovat živě prostřednictvím oficiálního livestreamu RFA PPV na realsport.tv nebo sledujte RFA live stream zdarma na internetové televizi TV Tipsport. RFA online (ale jen pro předplatitele) je dostupné na streamovací službě VOYO, v televizi uvidíte RFA pouze ze záznamu a to na TV Nova a TV Markíza.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia
Urcite pomoze...
účet u Tipsportu