Jak se vyhodnocují neplatné nebo zrušené sázky a sázka na odložený zápas

Sledujte a sázejte na MS v hokeji nyní s 500 Kč zdarma bez vkladu
1.000 Kč zdarma na sázení + free spins pouze za registraci
300 Kč zdarma + 600 Kč bez rizika pouze za založení účtu

Vysvětlíme vám jak se vyhodnotí váš tiket pokud se některá ze sázkových událostí neodehraje, odloží nebo bude zrušena. Přečtěte si jaké situace mohou nastat při vyhodnocování tiketu.

Sázka na zrušený nebo odložený zápas – vysvětlení

Sázky na zrušené, přeložené nebo odložené zápasy

Co se stane s vašimi sázkami pokud se zápas v konkrétní den neodehrá? V případě, že zápas na tiketu bude odložen, zrušen nebo přeložen, tak pravděpodobně bude vyhodnocen kurzem 1.0 a nebude se vám v tomto případě započítávat do výsledného kurzu tiketu. Pokud jste podali SOLO sázku (jeden zápas na tiketu), tak vám budou vráceny peníze.

Vyhodnocením zápasu s kurzem 1.0 se setkáváme při zrušených sázkách nejčastěji. Existují ale i různé výjimky, které budou v tomto článku představeny. Každá sázková kancelář si vytváří své vlastní pravidla, proto si je doporučujeme přečíst. Jsou to obsáhlé a komplexní pravidla, která zde všechny není možné uvést a i proto to nemusí být přesně tak jak to uvádíme v tomto článku.

Specifické situace, které mohou nastat při zrušených resp. odložených zápasech

 • Pokud se odložené, zrušené nebo přeložené zápasy odehrají ještě ve stejném týdnu, tak mohou být považovány za platné.
  Vyhodnocení sázek s odloženým zápasem
  • Fortuna nechává odložené sázky v platnosti pokud byla událost odehraná do 3 dnů.
  • Tipsport při odloženém zápasu nechává sázky v platnosti pokud jsou odehrané do 4 dnů.
 • Pokud je zápas přesunut např. z důvodu přenosu v televizi z pátku na pondělí, tak tyto zápasy mohou být stále považovány za platné.
 • Co se stane když zápas se začne dříve než bylo uvedeno? V případě, že váš tiket byl uzavřen ještě dříve než byl skutečný začátek zápasu, tak takovýto tiket by měl zůstat v platnosti.
 • Zápas předčasně ukončen? Všechny tipy, které lze vyhodnotit, by měly být vyhodnoceny. V případě tipů na konečný výsledek (1X2) budou sázky zrušeny. U některých lig to platit nemusí, ale to jsou specifické výjimky.
 • Co se stane když tipujete na střelce gólů v zápase? Zde se považují všechny sázky za platné, pokud hráč nastoupí do zápasu v kterékoliv minutě. V případě, že zápas bude předčasně ukončen, tak všechny sázky budou považovány za zrušené (vyhodnotí se kurzem 1.0 nebo vám vrátí vklad v případě SOLO sázek). Vlastní góly se nepočítají při vyhodnocování sázek.
 • Sázení na nejlepšího střelce vás může také zaskočit. Pokud se turnaj nebo liga skončí a je několik nejlepších střelců (dosáhly stejný počet branek), tak vaše sázka bude zrušena resp. vyhodnocena kurzem 1.0.
 • Kontumace (diskvalifikace, doping) – pokud byla událost ukončena a později nastala kontumace, tak by měly platit výsledky, které byly dosaženy před kontumací. Pokud byl podán protest, tak je sázková kancelář oprávněna pozastavit výplaty výher a počkat si na pravoplatné rozhodnutí řídících orgánů (v případě, že se proti tomuto rozhodnutí ještě někdo odvolá, tak už se to při vyhodnocování události nebere v úvahu).
 • Skreč v tenise – v případě skreče jsou mezi sázkovými kancelářemi rozdíly při vyhodnocování takto ukončeného zápasu. Pokud jste tipovali na vítěze zápasu, tak v případě skreče by mělo po správnosti nastat zrušení sázky (sázková příležitost by se měla vyhodnotit kurzem 1.0). Některé sázkové kanceláře mají pravidlo, že pokud se odehraje první míček nebo první resp. druhý set, tak sázka na vítěze zápasu bude řádně vyhodnocena bez ohledu na skreč v zápase. Fortuna, Tipsport, Sazka jakož i jiné české sázkové kanceláře vyhodnocují při skreči všechny sázky, které se dají vyhodnotit (např. pokud skreč nastane přes přestávku mezi první a druhým setem, tak všechny sázky jako počet gemů v prvním setu nebo kdo vyhraje první set budou normálně vyhodnoceny). Dlouhodobější sázky jako např. sázky na umístění (např. do 3 místa) se obvykle vyhodnocují normálně (bez ohledu na skreč). Každá sázková kancelář má vlastní tenisové pravidla, proto doporučujeme informovat se v sázkové kanceláři jak se vyhodnocuje skreč v tenise v případě sázky na vítěze zápasu.
 • Baseball – sázkové kanceláře, které působí i v Americe, při baseballu vypisují nadhazovače. V případě, že nenastoupí konkrétní nadhazovač, tak může být sázka zrušena (resp. vyhodnocena kurzem 1.0). Takové možnosti sázek zatím české sázkové kanceláře nenabízejí.
 • Neplatné sázky – v případě, že dojde k technické chybě nebo jiné chybě (např. kurzy na tiketu jsou nesrovnatelně vyšší oproti konkurenci), může sázková kancelář prohlásit takový tiket za neplatný.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 600 kč sázka zdarma + 400 točení s kódem: MISTRI500

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt