Přehled možností jak a kde sledovat českou hokejovou Tipsport Extraligu 2023/2024 ŽIVĚ – online stream + LIVE přenosy v TV

Sledujte a sázejte na MS v hokeji nyní s 500 Kč zdarma bez vkladu
1.000 Kč zdarma na sázení + free spins pouze za registraci
300 Kč zdarma + 600 Kč bez rizika pouze za založení účtu

Sledujte live přenosy z české Tipsport Extraligy 2023/2024. Prozkoumejte všechny možnosti sledování hokejových zápasů Tipsport ligy, které zahrnují živé TV vysílání a online přenosy ELH.

Tipsport Extraliga 🔴 ŽIVĚ – přenosy v TV + live stream ELH online

Chcete vědět, kde sledovat Extraligu zdarma a bez reklam? Pak jste tady správně.

V letošním ročníku se můžete těšit na Tipsport Extraligu live, která se bude vysílat na TV obrazovkách a na internetu prostřednictvím live streamu. Česká Tipsport Extraliga 2023/24 je nejvyšší klubová soutěž v ledním hokeji, která se každý rok hraje v Česku. Oficiální název hokejové Extraligy je odvozen od jejího současného a největšího sponzora – sázkové kanceláře Tipsport.

Největší hokejová soutěž v ČR si získala kopec fanoušků, a proto vám přinášíme kompletní přehled dostupných možností sledování české hokejové Extraligy živě zdarma. Fanděte z pohodlí vašeho domova a sledujte zápasy Tipsport Extraligy kdykoliv a kdekoliv. Přečtěte si, jaké jsou všechny dostupné možnosti jejího sledování.

► Sledovat Tipsport Extraligu ŽIVĚ
Sledujte zápasy Tipsport Extraligy online ve vysokém rozlišení, bez sekání a reklamy

🏒 Událost Česká hokejová Tipsport Extraliga
🗓️ Sezóna soutěže 2023/2024
📺 TV přenos ČT Sport a O2 TV Sport
▶️ LIVE stream Tipsport TV Chance TV
✅ Online přenos web České televize
🔊 Audio přenos Tipsport Chance
📱 Mobilní aplikace ELH Tipsport extraliga

Kde sledovat bezplatný online stream Extraligy?

Nejlepší alternativou je sledovat Extraligu online stream prostřednictvím sázkových kanceláří, ve kterých si můžete podat sázku a rovnou sledovat i výsledek zápasu.

LIVE stream Tipsport Extraligy na TV Tipsport ZDARMA

Chcete-li se podívat na českou hokejovou Tipsport Extraligu live a zdarma, tak určitě byste měli vyzkoušet live streamy sázkových kanceláří. Mezi dlouhodobých a výhradních sponzorů české Tipsport Extraligy ledního hokeje patří sázková kancelář Tipsport, která vlastní všechny exkluzivní práva na její vysílání.

Tipsport Extraliga live stream vysílá společnost Tipsport na své internetové online televizi Tipsport TV zcela zdarma, stačí abyste byli aktivní sázkař v Tipsportu. Pokud patříte mezi nové hráče, tak zbystřete pozornost, protože všichni nově registrovaní klienti Tipsportu mají nárok na bezplatné sledování live streamů po dobu 7 dní.

LIVE stream Tipsport Extraligy na TV Tipsport

Vyzkoušejte bezplatný Tipsport Extraliga live stream TV Tipsport, při kterém si můžete během sledování zápasu uzavřít i LIVE sázku na svého favorita. Pro spuštění jakéhokoliv online přenosu se stačí pouze zaregistrovat se u Tipsportu.


Návod, jak sledovat ELH online na TV Tipsport
  1.  Registrace na Tipsport.cz ověření totožnosti. S vytvořením účtu vám pomůže náš návod k registraci.
  2. Přihlášení do účtu, kde máte nárok na bezplatné 7-denní sledování sportovních live streamů TV Tipsport.
  3. Pro sledování Tipsport Extraligy live streamu platí, že musíte mít uzavřený tiket v den zápasu nebo předchozí den (libovolná výše) nebo kladný zůstatek na účtu (min. 100 Kč).
  4. Vybraný zápas Extraligy online si umíte spustit v horním menu Tipsportu „TV“ nebo „LIVE“.

NEZAPOMEŇTE, že při uzavírání vašich sázek můžete využít také vstupní bonusy, které jste získali při registraci v Tipsportu.

TV Tipsport a Chance TV vysílají Tipsport Extraligu online

Online stream české Extraligy na Chance TV

Druhou možností je Tipsport Extraliga live stream v sázkové kanceláři Chance na její internetové televizi Chance TV. I zde platí stejná pravidla jako u Tipsportu – uzavřený tiket v den zápasu Tipsport Extraligy (nebo v předchozí den) v libovolné výšce nebo mít na svém herním účtu kladný zůstatek.

Také v sázkové kanceláři Chance máte k dispozici LIVE sázky se sportovními přenosy na online televizi Chance TV. Navíc vaší registrací v Chance získáte bonus za registraci zdarma, který můžete využít na vaše první sázky.

LIVE stream Tipsport Extraligy na Chance TV
Návod, jak sledovat Extraligu online na Chance TV
  1. Registrace na Chance.cz a následné ověření totožnosti. S registrací vám pomůže náš návod k registraci v Chance.
  2. Všichni noví klienti Chance mají nárok na bezplatné 7-denní sledování live streamů na online televizi Chance TV
  3. Pro sledování online streamu Extraligy platí, že musíte mít uzavřený tiket v den zápasu nebo předchozí den (libovolná výše) nebo kladný zůstatek na účtu (min. 100 Kč).
  4. Vybraný zápas Extraligy online si umíte spustit v horním menu Tipsportu „TV“ nebo „LIVE“.

Nezapomeňte, že při uzavírání kurzové sázky můžete využít vstupní bonusy, které jste získali již při vzniku vaší registrace v Chance.

Kde sledovat hokejovou Extraligu v TV?

V Česku vlastní vysílací práva 2 sportovní kanály, na kterých můžete sledovat zápasy české Tipsport Extraligy:

  • O2 TV Sport
  • ČT Sport
Oba TV programy mohou vysílat Extraligu ledního hokeje až do sezóny 2027/2028, přičemž mají stanovený přesný počet zápasů, které mohou během dané sezóny odvysílat.

Live přenosy hokejové Tipsport Extraligy na O2 TV Sport

Live přenos hokejové Tipsport Extraligy na O2 TV

Hlavním poskytovatelem a vlastníkem televizních práv je O2 TV Sport, který má přednostní právo při výběru hokejových zápasů. Výhodou pro zákazníky a diváky je zejména to, že hokejové zápasy české Tipos Extraligy live můžete sledovat kromě televize i na počítači, tabletu nebo mobilu.

TV vysílání ze základní části a play-off hokejové soutěže ELH na O2 TV Sport

Ze základní části uvidíte v TV Tipsport Extraligu přímý přenos vždy ve středu, pátek a v sobotu. Ve vyřazovací části se bude vysílání hokejových zápasů rozdělovat mezi televizní stanice O2 TV sport a ČT Sport, přičemž v rámci finálové série bude vysílání hokejových zápasů probíhat souběžně na obou kanálech.

Během vysílání hokejových zápasů Tipsport Extraligy live se můžete těšit i na předzápasové studio s odborníky, kteří budou hodnotit průběh zápasu.

Live přenos hokejové Tipsport Extraligy na stanici ČT sport

TV přenos Tipsport Extraligy 2023/24 na ČT Sport

Ze základní části se přímé přenosy hokejové Extraligy se na ČT Sport budou vysílat vždy v úterý a v neděli. Na ČT Sport uvidíte stejně jako na O2 TV Sport oblíbené předzápasové studio s hosty.

Online přenosy z Extraligy ledního hokeje (ELH)

Další vyhledávanou a bezplatnou možností jsou volně dostupné live streamy. Na výběr máte ze dvou možností, kde sledovat Extraligu live.

Hokejový online stream ELH na webu České televize

Česká televize odvysílá zápasy Extaligy v TV a současně i na svém webu ceskatelevize.cz. Na jejich webu si zároveň můžete prohlédnout celý program vysílání. 

Česká televize však odvysílá menší počet zápasů než O2 TV Sport, proto vám doporučujeme sledovat live stream Tipos Extraligy na TV Tipsport, který odvysílá všechny zápasy ELH online zdarma a bez reklam.

Česká televize odvysílá Extraligu live na svém webu
Česká televize odvysílá hokejovou Extraligu v TV i online na svém webu
(zdroj: ceskatelevize.cz)

Online vysílání hokeje na webu na hokejka.tv

Online přenosy můžete sledovat i díky placenému live streamu na webu hokejkaTV.cz. Pro spuštění hokejového Extraliga online streamu je nutná registrace účtu a zaplacení měsíčního předplatného. Po zaplacení máte k dispozici všechny zápasy Tipsport Extraligy live s výjimkou těch, které se vysílají na sportovním kanálu O2 TV Sport.

Kvůli změně televizních práv od sezóny 2023/24 končí live přenos Tipsport Extraligy na hokejkaTV.cz.

Audio přenos ze zápasů Tipsport Extraligy

V sázkové kanceláři Tipsport si můžete vybrat až ze dvou možností audio přenosů.

Živý audio přenos – live rádio u Tipsportu

První alternativou audio přenosu je live rádio, díky kterému si můžete poslechnout všechny zápasy české Extraligy. Live rádio si mohou spustit všichni registrovaní klienti Tipsportu zcela zdarma.

Živý audio komentář ze zápasů Extraligy

Živý audio komentář (live rádio) je dostupný při každém zápase hokejové Extraligy. Live rádio si můžete spustit také přes mobilní telefon pomocí webu Tipsport.cz.

Mluvící live tracker (match tracker)

Druhou alternativou je mluvící live tracker, který vám graficky znázorňuje to nejdůležitější, co se na hřišti momentálně odehrává.

Match tracker ze zápasů hokejové Extraligy

Audio tracker vám přehrává zvuková upozornění při všech důležitých situacích, jako jsou góly, střely do tyček, penalty nebo červené karty. Spustit ho dokážete velmi jednoduše – stačí, když kliknete na vybraný zápas.

Jak sledovat Extraligu živě zdarma na mobilu?

Chcete zůstat v neustálém centru dění? Sledujte hokejové zápasy kdykoliv a kdekoliv! Díky skvělým mobilním aplikacím máte přístup ke všem dostupným live streamům nebo nejnovějším informacím ze světa hokejové extraligy.

Mobilní aplikace Tipsport

Sázková kancelář Tipsport se může pochlubit skvělou mobilní aplikací, která je dostupná pro všechny typy mobilních zařízení. V mobilní aplikaci Tipsportu je možné uzavírat sázky, sledovat bezplatné sportovní live streamy nebo navštívit nové online casino s automaty.

Kromě toho je mobilní aplikace Tipsport dostupná ke stažení zcela zdarma, takže se nemusíte obávat žádných účtovaných poplatků ze strany Tipsportu.

Mobilní aplikace Tipsport
Mobilní aplikace od Tipsportu je dostupná ke stažení zcela zdarma

Online vysílání ELH v mobilní aplikaci Chance

sázková kancelář Chance má pro vás k dispozici svou mobilní aplikaci na sázení a sledování sportovních live streamů (Tipsport extraliga zápasy). Mobilní aplikace Chance je dostupná na stáhnutí zdarma stejně jako aplikace Tipsport.

V naší recenzi Chance aplikace se dozvíte více o kladech a záporech mobilní aplikace, jak aplikaci nainstalovat nebo jaké jsou naše zkušenosti s používáním aplikace.

Mobilní aplikace Chance
V mobilní aplikaci Chance naleznete kurzy, live sázky, online casino a loterie

Oficiální mobilní aplikace pro Tipsport Extraligu

Nová mobilní aplikace Tipsport Extraligy vám přináší nejdůležitější informace o každém českém týmu v přehledné podobě. V aplikaci dokážete zjistit např. jak a kdy hraje váš oblíbený tým, jakou má formu a samozřejmě také to, na jakém místě se nachází v tabulce s konečnými výsledky.

Aplikace hokejové Extraligy je dostupná ke stažení zcela zdarma pro mobilní zařízení s Androidem a také pro zařízení s operačním systémem iOS iPhone. Celkové hodnocení aplikace je velmi dobré, takže jejího stažení určitě neprohloupíte.

Oficiální mobilní aplikace Tipsport ExtraligyOficiální mobilní aplikace Tipsport Extraligy
Náš TIPKromě Tipsport Extraligy si určitě nezapomeňte prohlédnout ani zápasy kanadsko-americké NHL, která je populární nejen v zahraničí, ale také u nás. Máme pro vás pár tipů, kde sledovat NHL live stream zcela zdarma a bez reklam.

Video sestřihy, highlighty a sociální sítě

Zajímavé video sestřihy nebo highlighty naleznete také na video portálu YouTube. Na webu České televize jsou také dostupná videa ze zápasů Tipsport Extraligy live. Na sociálních sítích můžete sledovat Tipsport Extraligu online prostřednictvím:

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kde sledovat hokejovou Extraligu v TV?

Zápasy Tipsport Extraligy živě se budou vysílat na dvou televizních kanálech – O2 TV Sport a ČT Sport.

2️⃣ Kde se dá spustit Tipsport Extraliga live stream?

Online přenos ze zápasů hokejové extraligy už není dostupný na placeném webu hokejkaTV.cz. Bezplatnou alternativou je sledování live streamu Tipsport Extraligy na TV Tipsport nebo Chance TV.

3️⃣ Ve kterých mobilních aplikacích lze spustit Extraligu?

Sledování zápasů Tipsport Extraligy live můžete vyzkoušet i pomocí mobilní aplikace Tipsport nebo prostřednictvím mobilní aplikace Chance, které si můžete stáhnout do vašeho mobilu.

4️⃣ Kde si prohlédnu nejlepší video sestřihy z ELH?

Video sestřihy a highlighty z české Extraligy naleznete na známém video portálu YouTube nebo na webu České televize zcela zdarma.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 600 kč sázka zdarma + 400 točení s kódem: MISTRI500

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Ahoj Bure96. Mám prosbu. Máš ty alebo niekto iný skúsenosti so stávkovú...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt