Přehled možností jak a kde sledovat Tipsport Extraligu 2021/2022 ŽIVĚ – ONLINE + TV

Sledujte live přenosy z české Tipsport Extraligy 2021/2022. Prozkoumejte všechny možnosti sledování hokejových zápasů Tipsport ligy, které zahrnují živé TV vysílání a online přenosy ELH.

Tipsport Extraliga LIVE – přenosy v TV + live stream ELH zdarma

Tipsport Extraliga je nejvyšší klubová soutěž v ledním hokeji, která se každý rok hraje v České republice. Oficiální název české hokejové soutěže je odvozen od jejího současného a největšího sponzora – sázkové kanceláře Tipsport.

Největší hokejová soutěž v Česku si získala kopec fanoušků, a proto vám přinášíme kompletní přehled dostupných možností sledování české hokejové soutěže živě. Fanděte z pohodlí vašeho domova a sledujte zápasy Tipsport Extraligy kdykoliv a kdekoliv. Přečtěte si, jaké jsou všechny dostupné možnosti jejího sledování.

Jak a kde můžete sledovat Tipsport Extraligu 2021/2022?

Tipsport Extraliga sezóna 2021/2022

Česká hokejová extraliga vznikla v letech 1993/94 jako nástupce československé hokejové ligy a sezóna 2021/2022 je v pořadí již 29. ročníkem této hokejové soutěže. V předchozím ročníku Tipsport Extraligy 2020/2021 zvítězil hokejový klub HC Oceláři Třinec na čele s kapitánem Petrem Vránou.

Novinkou této sezóny bude celkový počet týmů. V Tipsport extralize 2021/2022 se celkově zúčastní až 15 hokejových týmů, přičemž 14 z nich jsou týmy z předešlé sezóny a 1 z nich je nejlepší celek z nižší hokejové soutěže.

Tipsport Extraliga Live

Sledování hokejových zápasů v televizi

V Česku vlastní vysílací práva 2 sportovní kanály, na kterých můžete sledovat zápasy české Tipsport Extraligy:

  • O2 TV Sport
  • ČT Sport

Oba televizní programy mohou vysílat Extraligu ledního hokeje až do sezóny 2022/2023, přičemž mají stanovený přesný počet zápasů, které mohou během dané sezóny odvysílat.

Hokejová extraliga live na O2 TV

Hlavním poskytovatelem a vlastníkem televizních práv je O2 TV Sport. Jeho výhodou je, že má přednostní právo při výběru hokejových zápasů. Výhodou pro zákazníky a diváky je zejména to, že hokejové zápasy české extraligy můžete sledovat kromě televize i na počítači, tabletu nebo mobilu.

Tipsport liga – základní část a play-off na O2 TV Sport

Ze základní části uvidíte přímý přenos z hokejové extraligy vždy ve středu, pátek a v sobotu.

Ve vyřazovací části se bude vysílání hokejových zápasů rozdělovat mezi televizní stanice O2 TV sport a ČT Sport, přičemž v rámci finálové série bude vysílání hokejových zápasů probíhat souběžně na obou kanálech.

Během vysílání hokejových zápasů Tipsport Extraligy se můžete těšit i na předzápasové studio s odborníky, kteří budou hodnotit průběh zápasu.

Live přenosy Tipsport Extraligy na ČT Sport

Ze základní části se přímé přenosy hokejové Extraligy se na ČT Sport budou vysílat vždy v úterý a v neděli. Na ČT Sport uvidíte stejně jako na O2 TV Sport oblíbené předzápasové studio s hosty.

Online přenosy z Extraligy ledního hokeje

Další vyhledávanou a bezplatnou možností jsou volně dostupné live streamy. Na výběr máte ze dvou možností.

Hokejová Extraliga online na hokejka.tv

Online přenosy můžete sledovat i díky placenému live streamu na webu hokejkaTV.cz. Pro spuštění hokejového live streamu je nutná registrace účtu a zaplacení měsíčního předplatného. Po zaplacení máte k dispozici všechny zápasy Tipsport Extraligy s výjimkou těch, které se vysílají na sportovním kanálu O2 TV Sport.

Česká hokejová liga online ZDARMA na TV Tipsport

Chcete-li se podívat na českou Tipsport Extraligu 2021/2022 zdarma, tak určitě byste měli vyzkoušet live streamy sázkových kanceláří. Mezi dlouhodobých a výhradních sponzorů české Extraligy patří sázková kancelář Tipsport, která vlastní všechny exkluzivní práva na její vysílání.

Live streamy z hokejové Extraligy vysílá společnost Tipsport na své internetové online televizi TV Tipsport zcela zdarma, stačí abyste byli aktivní sázkař v Tipsportu. Pokud patříte mezi nové hráče, tak zbystřete pozornost, protože všichni nově registrovaní klienti Tipsportu mají nárok na bezplatné sledování live streamů po dobu 7 dní.

Vyzkoušejte bezplatný live stream TV Tipsport, při kterém si můžete během sledování zápasu uzavřít i LIVE sázku na svého favorita. Pro spuštění jakéhokoliv online přenosu se stačí pouze zaregistrovat se u Tipsportu.


Návod, jak sledovat ELH online na TV Tipsport

Návod, jak sledovat českou hokejovou extraligu online na TV Tipsport

1. Zaregistrujte se v sázkové kanceláři Tipsport.
2. Ověřte si hráčské konto a přihlaste se do herního účtu u Tipsportu. (Máte problém s registrací? Přečtěte si náš podrobný návod k registraci u Tipsportu.)

Jako noví hráči Tipsportu máte nárok na bezplatné 7-denní sledování live streamů na online televizi TV Tipsport.

Po vypršení této 7-denní lhůty stačí uzavřít během měsíce sázky v minimální hodnotě 30 Kč.

V případě sledování live streamu zápasů Tipsport Extraligy je třeba mít uzavřen tiket v den zápasu, popřípadě den předtím v libovolné výšce nebo mít kladný zůstatek na účtu.

NEZAPOMEŇTE! Pro uzavření kurzové sázky můžete využít vstupní bonusy, které jste získali při vaší registraci hráčského konta.


Tipsport Extraliga Live

Online přenos Extraligy na Chance TV

Druhou možností je online přenos hokejové Extraligy v sázkové kanceláři Chance na její internetové televizi Chance TV. I zde platí stejná pravidla jako u Tipsportu – uzavřený tiket v den zápasu Tipsport Extraligy (nebo v předchozí den) v libovolné výšce nebo mít na svém herním účtu kladný zůstatek.

Live přenosy zápasů české hokejové ligy na mobilu

Chcete zůstat v neustálém centru dění? Sledujte hokejové zápasy kdykoliv a kdekoliv! Díky skvělým mobilním aplikacím máte přístup ke všem dostupným live streamům nebo nejnovějším informacím ze světa hokejové extraligy.

Mobilní aplikace Tipsport CZ 

Sázková kancelář Tipsport se může pochlubit skvělou mobilní aplikací, která je dostupná pro všechny typy mobilních zařízení. V mobilní aplikaci je možné uzavírat kurzové sázky, sledovat bezplatné sportovní live streamy nebo navštívit nové online casino s hracími automaty.

Kromě toho je mobilní aplikace Tipsport dostupná ke stažení zcela zdarma, takže se nemusíte obávat žádných účtovaných poplatků ze strany Tipsportu.

Mobilní aplikace Chance CZ

Podobně jako Tipsport, tak i sázková kancelář Chance má pro vás k dispozici svou mobilní aplikaci na sázení a sledování sportovních live streamů (Tipsport extraliga zápasy). Mobilní aplikace Chance je dostupná na stáhnutí zdarma stejně jako aplikace Tipsport.

V naší recenzi Chance aplikace se dozvíte více o kladech a záporech mobilní aplikace, jak aplikaci nainstalovat nebo jaké jsou naše zkušenosti s používáním aplikace.

Statistiky a výsledky z ELH

Statistiky ze zápasů extraligy naleznete na internetových stránkách každé dobré sázkové kanceláře. Stačí kliknout na ikonu statistiky při konkrétním zápase a zjistíte vše podstatné – poslední zápasy týmů, bilanci vzájemných zápasů, statistiky hráčů nebo tabulky, které vám pomohou při vašem tipování.

Pro rychlé live výsledky můžete použít i web Sportscore.cz, na kterém naleznete přehledné statistiky a tabulky z české hokejové Tipsport Extraligy.

Vítězné týmy Tipsport Extraligy

Podívejte se na tabulku s posledními vítězi české hokejové Tipsport Extraligy.

SezónaVítěz
2021/2022
2020/2021 Třinec
2019/2020 žádný vítěz
2018/2019 Třinec
2017/2018 Kometa Brno
2016/2017 Kometa Brno
2015/2016 Liberec
2014/2015 Litvínov
2013/2014 Zlín
2012/2013 Plzeň
2011/2012 Pardubice

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Na kterých TV kanálech lze spustit Extraliga 2021/2022?

Zápasy Tipsport Extraligy se budou vysílat na dvou televizních kanálech – O2 TV Sport a ČT Sport.

2️⃣ Kde se dá spustit online přenos z Tipsport Extraligy?

Online přenos ze zápasů hokejové extraligy je dostupný na placeném webu hokejkaTV.cz. Bezplatnou alternativou je sledování live streamu Tipsport Extraligy na TV Tipsport.

3️⃣ Ve kterých mobilních aplikacích lze spustit Extraliga 2021/2022?

Sledování zápasů Tipsport Extraligy můžete vyzkoušet i pomocí mobilní aplikace Tipsport nebo prostřednictvím mobilní aplikace Chance, které si můžete stáhnout do vašeho mobilního telefonu zcela zdarma.

4️⃣ Kde se podívám na výsledky z Tipsport Extraligy 2021/2022?

Aktuální výsledky ze zápasů české Extraligy najdete ve všech kvalitních sázkových kancelářích, jakými jsou Tipsport nebo Fortuna. Kromě toho si můžete také live výsledky podívat na webu Sportscore.cz, kde najdete i přehledné tabulky, či statistiky z Tipsport Extraligy.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy