Přehled možností kde můžete sledovat Tipsport Extraligu ŽIVĚ

Sledujte živé přenosy z české Tipsport Extraligy. Prozkoumejte všechny možnosti sledování Tipsport Extraligy, ať už prostřednictvím live streamů nebo televize.

Tipsport Extraliga – přímé přenosy, livestream a možnosti sledování

Tipsport Extraliga je nejvyšší klubová soutěž v ledním hokeji, která se každý rok hraje v České republice.

Oficiální název české hokejové soutěže je odvozen od jejího současného a největšího sponzora – sázkové kanceláře Tipsport.

Největší hokejová soutěž v Česku si získala kopec fanoušků a proto vám přinášíme kompletní přehled dostupných možností sledování české hokejové soutěže.

Fanděte z pohodlí vašeho domova a sledujte zápasy Tipsport Extraligy kdykoliv a kdekoliv. Přečtěte si, jaké jsou všechny dostupné možnosti jejího sledování.

Jak a kde můžete sledovat českou hokejovou Extraligu?

  • live přenosy v TV na vybraných televizních kanálech,
  • online přenosy na internetu prostřednictvím dostupných live streamů,
  • live stream pomocí mobilní aplikace.

Kromě toho vám poradíme nejlepší webové stránky pro výsledky, statistiky a tabulky nejvyšší hokejové soutěže v Česku. Společně se podíváme na aktuální sezónu Tipsport Extraligy 2020/2021, která jistě přinese svým fanouškům spoustu zajímavých momentů.

Tipsport Extraliga sezóna 2020/2021

Česká hokejová extraliga vznikla v letech 1993/94 jako nástupce československé hokejové ligy a sezóna 2020/2021 je v pořadí již 28. ročníkem této hokejové soutěže v Česku.

V předchozí sezoně Tipsport Extraligy 2019/2020 nebyl udělen vítězný titul, nakolik pandemie koronaviru zapříčinila zrušení plánovaných zápasů a dohrání kompletní sezóny. Posledním vítězem je tedy hokejový tým HC Oceláři Třinec z předchozí sezóny 2018/2019.

V Tipsport extralize 2020/2021 proti sobě bojuje o titul 14 nejlepších hokejových týmů, z nichž jeden postoupil do nejvyšší soutěže z Chance ligy. Skvělou novinkou letošní sezóny je to, že z ní hokejové týmy nesestupují.

Pojďme se společně podívat na jednotlivé možnosti sledování hokejových zápasů živě.

Tipsport Extraliga Live

Sledování hokejových zápasů v televizi

V Česku vlastní vysílací práva 2 sportovní kanály, na kterých můžete sledovat zápasy české Tipsport Extraligy:

  • O2 TV Sport
  • ČT Sport

Oba televizní programy mohou vysílat Tipsport Extraligu až do sezóny 2022/2023, přičemž mají stanovený přesný počet zápasů, které mohou během dané sezóny odvysílat.

Hokejová extraliga live na O2 TV

Hlavním poskytovatelem a vlastníkem televizních práv je O2 TV Sport. Jeho výhodou je, že má přednostní právo při výběru hokejových zápasů. Výhodou pro zákazníky a diváky je zejména to, že hokejové zápasy české extraligy můžete sledovat kromě televize i na počítači, tabletu nebo mobilu.

Tipsport liga – základní část a play-off na O2 TV Sport

Ze základní části uvidíte přímý přenos z hokejové extraligy vždy ve středu, pátek a v sobotu.

Ve vyřazovací části se bude vysílání hokejových zápasů rozdělovat mezi televizní stanice O2 TV sport a ČT Sport, přičemž v rámci finálové série bude vysílání hokejových zápasů probíhat souběžně na obou kanálech.

Během vysílání hokejových zápasů Tipsport Extraligy se můžete těšit i na předzápasové studio s odborníky, kteří budou hodnotit průběh zápasu.

Live přenosy Tipsport Extraligy na ČT Sport

Hokejové live přenosy můžete sledovat i na televizní stanici ČT Sport, která také vlastní vysílací práva.

Ze základní části se přímé přenosy Tipsport Extraligy se na ČT Sport budou vysílat vždy v úterý a v neděliVysílání přímých přenosů z playoff se bude dělit mezi televizní stanice O2 TV Sport a ČT Sport, přičemž finálová série se bude vysílat na obou sportovních kanálech.

Na ČT Sport uvidíte stejně jako na O2 TV Sport oblíbené předzápasové studio s hosty komentující aktuální průběh duelu.

Online přenosy z Tipsport extraligy live

Další možností jak sledovat live přenosy hokejových zápasů české extraligy živě patří například dostupné live streamy. Na internetu najdete mnoho dostupných live streamů, avšak my vám poradíme webové stránky, na kterých najdete skutečně kvalitní online přenosy.

Tipsport Extraliga online na hokejka.tv

Živé online přenosy můžete sledovat díky placeného live streamu na webové stránce hokejka.tv. Pro spuštění jakéhokoliv live streamu je nutná registrace účtu a zaplacení měsíčního předplatného.

Po zaplacení máte k dispozici všechny zápasy české Tipsport Extraligy s výjimkou těch, které se vysílají na sportovním televizním kanálu O2 TV Sport.

Extraliga online ZDARMA na TV Tipsport

Lepší možností je však sledovat Tipsport Extraligu zdarma díky livestreamu sázkových kanceláří.

Jelikož sázková kancelář Tipsport patří mezi výhradní a dlouholeté sponzory české hokejové extraligy, není překvapením, že vlastní vysílací práva pro nejprestižnější českou hokejovou soutěž.

Všechny hokejové zápasy tak můžete sledovat prostřednictvím bezplatného live streamu na TV Tipsport. Pro spuštění jakéhokoliv online přenosu vám stačí zaregistrovat se u Tipsportu.


Návod jak sledovat českou hokejovou extraligu online na TV Tipsport

Návod jak sledovat českou hokejovou extraligu online na TV Tipsport

1. Zaregistrujte se v sázkové kanceláři Tipsport.
2. Ověřte si hráčské konto a přihlaste se do herního účtu u Tipsportu. (Máte problém s registrací? Přečtěte si náš podrobný návod k registraci u Tipsportu.)

Jako noví hráči Tipsportu máte nárok na bezplatné 7-denní sledování live streamů na online televizi TV Tipsport.

Po vypršení této 7-denní lhůty stačí uzavřít během měsíce sázky v dané minimální hodnotě. NEZAPOMEŇTE! Pro uzavření kurzové sázky můžete využít vstupní bonusy, které jste získali při vaší registraci hráčského konta.


Tipsport Extraliga Live

Live přenosy zápasů české hokejové ligy na mobilu

Chcete zůstat v neustálém centru dění? Sledujte hokejové zápasy kdykoliv a kdekoliv! Díky skvělým mobilním aplikacím máte přístup ke všem dostupným live streamům nebo nejnovějším informacím ze světa hokejové extraligy.

Mobilní aplikace Tipsport

Sázková kancelář Tipsport má výbornou mobilní aplikaci, která vám kromě uzavírání kurzových sázek a největší komunity sázkařů přináší i možnost sledování vybraných live streamů přímo ve vašem mobilním telefonu.

Mobilní aplikace Tipsport je dostupná ke stažení zcela zdarma.

Chcete se dozvědět o Tipsport mobilní aplikaci víc? Přečtěte si naši podrobnou recenzi Tipsport aplikace a dozvíte se více o plusech i mínusech mobilní aplikace, jak aplikaci nainstalovat nebo jaké jsou naše zkušenosti s používáním aplikace.

Mobilní aplikace Chance CZ

I sázková kancelář Chance se může pochlubit mobilní aplikací, díky které můžete současně sázet a zároveň i sledovat live streamy přímo na vašem počítači, mobilním telefonu nebo tabletu.

Mobilní aplikace Chance je dostupná na stáhnutí zdarma stejně jako aplikace Tipsport.

Chcete se dozvědět o Chance mobilní aplikaci víc? I recenzi Chance aplikace najdete na našich stránkách a také se dozvíte více o kladech a záporech mobilní aplikace, jak aplikaci nainstalovat nebo jaké jsou naše zkušenosti s používáním aplikace.

Tipsport Extraliga – statistiky a výsledky

Statistiky ze zápasů extraligy naleznete na internetových stránkách každé dobré sázkové kanceláře. Stačí kliknout na ikonu statistiky při konkrétním zápase a zjistíte vše podstatné – poslední zápasy týmů, bilanci vzájemných zápasů, statistiky hráčů nebo tabulky, které vám pomohou při vašem tipování.

Které české hokejové týmy jsou nejúspěšnější

V tabulce najdete historicky nejlepší a nejúspěšnější hokejové týmy České republiky.

Hokejový týmPočet titulů
1. Vsetín 6
2. Sparta 4
3. Pardubice 3
4. Slavia 2
5. Zlín 2
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Copyright © 2011-2021 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt