Přehled možností jak a kde sledovat českou hokejovou Tipsport Extraligu 2022/2023 ŽIVĚ – online stream + LIVE přenosy v TV

Sledujte live přenosy z české Tipsport Extraligy 2022/2023. Prozkoumejte všechny možnosti sledování hokejových zápasů Tipsport ligy, které zahrnují živé TV vysílání a online přenosy ELH.

Tipsport Extraliga LIVE – přenosy v TV + live stream ELH online

V letošním ročníku se můžete těšit na Tipsport Extraligu live, která se bude vysílat na televizních obrazovkách a na internetu prostřednictvím live streamu. Tipsport Extraliga 2022/23 je nejvyšší klubová soutěž v ledním hokeji, která se každý rok hraje v Česku. Oficiální název hokejové Extraligy je odvozen od jejího současného a největšího sponzora – sázkové kanceláře Tipsport.

Největší hokejová soutěž v ČR si získala kopec fanoušků, a proto vám přinášíme kompletní přehled dostupných možností sledování české hokejové Extraligy živě zdarma. Fanděte z pohodlí vašeho domova a sledujte zápasy Tipsport Extraligy kdykoliv a kdekoliv. Přečtěte si, jaké jsou všechny dostupné možnosti jejího sledování.

► Sledovat Tipsport Extraligu ŽIVĚ
Sledujte zápasy Tipsport Extraligy online ve vysokém rozlišení, bez sekání a reklamy

🏒 Událost Česká hokejová Tipsport Extraliga
🗓️ Sezóna soutěže 2022/2023
📺 TV přenos ČT Sport a O2 TV Sport
▶️ LIVE stream Tipsport TV Chance TV
✅ Online přenos VOYO nebo hokejkaTV
🔊 Audio přenos Tipsport Chance
📱 Mobilní aplikace ELH Tipsport extraliga ledního hokeje

Kdy začíná nová sezóna Tipsport Extraligy 2022/23?

Nový ročník hokejové Tipsport Extraligy 2022/2023 je v pořadí již 30. sezónou této nejvyšší hokejové soutěže v Česku. Sezóna odstartuje základní částí, která je na programu 15.09.2022 a bude pokračovat vyřazovací fází (play-off) v březnu 2023.

V sezóně hokejové Extraligy 2022/23 si celkově zahraje 14 hokejových týmů. Své loňské vítězství bude hájit hokejový tým HC Oceláři Třinec, který jej hájí již 3x po sobě. Poslední ročník opustil hokejovou Extraligu klub PSG Berani Zlín.

LIVE stream Tipsport Extraligy na TV Tipsport

Kde sledovat Extraligu v TV?

V Česku vlastní vysílací práva 2 sportovní kanály, na kterých můžete sledovat zápasy české Tipsport Extraligy:

 • O2 TV Sport
 • ČT Sport

Oba televizní programy mohou vysílat Extraligu ledního hokeje až do sezóny 2022/2023, přičemž mají stanovený přesný počet zápasů, které mohou během dané sezóny odvysílat.

Live přenos hokejové Tipsport Extraligy na O2 TV

Hlavním poskytovatelem a vlastníkem televizních práv je O2 TV Sport, který má přednostní právo při výběru hokejových zápasů.

Výhodou pro zákazníky a diváky je zejména to, že hokejové zápasy české Tipos Extraligy live můžete sledovat kromě televize i na počítači, tabletu nebo mobilu.

Live přenosy hokejové Tipsport Extraligy na O2 TV Sport

TV přenos ze základní části a play-off hokejové soutěže

Ze základní části uvidíte v TV Tipsport Extraligu přímý přenos vždy ve středu, pátek a v sobotu. Ve vyřazovací části se bude vysílání hokejových zápasů rozdělovat mezi televizní stanice O2 TV sport a ČT Sport, přičemž v rámci finálové série bude vysílání hokejových zápasů probíhat souběžně na obou kanálech.

Během vysílání hokejových zápasů Tipsport Extraligy live se můžete těšit i na předzápasové studio s odborníky, kteří budou hodnotit průběh zápasu.

Live přenos Extraligy na stanici ČT sport

Živé vysílání Tipsport Extraligy v TV na ČT Sport

Ze základní části se přímé přenosy hokejové Extraligy se na ČT Sport budou vysílat vždy v úterý a v neděli. Na ČT Sport uvidíte stejně jako na O2 TV Sport oblíbené předzápasové studio s hosty.

Online přenosy z Extraligy ledního hokeje (ELH)

Další vyhledávanou a bezplatnou možností jsou volně dostupné live streamy. Na výběr máte ze dvou možností, kde sledovat Extraligu live.

Online vysílání hokeje na webu na hokejka.tv

Online přenosy můžete sledovat i díky placenému live streamu na webu hokejkaTV.cz. Pro spuštění hokejového Extraliga online streamu je nutná registrace účtu a zaplacení měsíčního předplatného. Po zaplacení máte k dispozici všechny zápasy Tipsport Extraligy live s výjimkou těch, které se vysílají na sportovním kanálu O2 TV Sport.

LIVE stream Tipsport Extraligy na TV Tipsport

Chcete-li se podívat na českou Tipsport Extraligu 2022/23 live a zdarma, tak určitě byste měli vyzkoušet live streamy sázkových kanceláří. Mezi dlouhodobých a výhradních sponzorů české Extraligy patří sázková kancelář Tipsport, která vlastní všechny exkluzivní práva na její vysílání.

Hokejovou Extraligu online stream vysílá společnost Tipsport na své internetové online televizi Tipsport TV zcela zdarma, stačí abyste byli aktivní sázkař v Tipsportu. Pokud patříte mezi nové hráče, tak zbystřete pozornost, protože všichni nově registrovaní klienti Tipsportu mají nárok na bezplatné sledování live streamů po dobu 7 dní.

LIVE stream Tipsport Extraligy na TV Tipsport

Vyzkoušejte bezplatný Tipsport Extraliga live stream TV Tipsport, při kterém si můžete během sledování zápasu uzavřít i LIVE sázku na svého favorita. Pro spuštění jakéhokoliv online přenosu se stačí pouze zaregistrovat se u Tipsportu.


Návod, jak sledovat ELH online na TV Tipsport
 1.  Registrace na webu Tipsport.cz a následné ověření účtu.
 2. Přihlášení se do vašeho herního účtu. S vytvořením registrace vám může pomoci náš návod k registraci v Tipsportu.
 3. Jako noví hráči Tipsportu máte nárok na bezplatné 7-denní sledování live streamů na online televizi TV Tipsport.
 4. Po vypršení této 7-denní lhůty stačí uzavřít během měsíce sázky v minimální hodnotě 30 Kč.

V případě sledování live streamu zápasů Tipsport Extraligy je třeba mít uzavřen tiket v den zápasu, popřípadě den předtím v libovolné výšce nebo mít kladný zůstatek na účtu.

Pro uzavření kurzové sázky můžete využít vstupní bonusy, které jste získali při vaší registraci hráčského konta.

TV Tipsport a Chance TV

Online přenos Extraligy na Chance TV

Druhou možností je online přenos hokejové Extraligy live v sázkové kanceláři Chance na její internetové televizi Chance TV. I zde platí stejná pravidla jako u Tipsportu – uzavřený tiket v den zápasu Tipsport Extraligy (nebo v předchozí den) v libovolné výšce nebo mít na svém herním účtu kladný zůstatek.

Také v sázkové kanceláři Chance máte k dispozici LIVE sázky se sportovními přenosy na online televizi Chance TV. Navíc vaší registrací v Chance získáte bonus za registraci zdarma, který můžete využít na vaše první sázky.

200 Kč zdarma na sázení od Chance.cz Bonus zadarmo 200 Kč + 2.000 Kč na vklad 
 • za ověření získáte 200 Netů (1 Net = 1 Kč)
 • ověření je možné online přes banku
 • pro získání bonusu nemusíte vkládat peníze
 • tikety podáváte za Nety (nastavuje se na tiketu)
 • výhry jsou již v korunách (lze ihned vybrat)
 • není stanoven minimální kurz
V případě vkladu peněz můžete získat také vstupní bonus na vklad!

Audio přenos ze zápasů Tipsport Extraligy

V sázkové kanceláři Tipsport si můžete vybrat až ze dvou možností audio přenosů.

Živý audio přenos – live rádio v Tipsportu

První alternativou audio přenosu je live rádio, díky kterému si můžete poslechnout všechny zápasy české Extraligy. Live rádio si mohou spustit všichni registrovaní klienti Tipsportu zcela zdarma.

Živý audio komentář ze zápasů Extraligy

Živý audio komentář (live rádio) je dostupný při každém zápase hokejové Extraligy. Live rádio si můžete spustit také přes mobilní telefon pomocí webu Tipsport.cz.

Mluvící live tracker (match tracker)

Druhou alternativou je mluvící live tracker, který vám graficky znázorňuje to nejdůležitější, co se na hřišti momentálně odehrává.

Match tracker ze zápasů hokejové Extraligy

Audio tracker vám přehrává zvuková upozornění při všech důležitých situacích, jako jsou góly, střely do tyček, penalty nebo červené karty. Spustit ho dokážete velmi jednoduše – stačí, když kliknete na vybraný zápas.

Sledování Tipsport Extraligy online na mobilu

Chcete zůstat v neustálém centru dění? Sledujte hokejové zápasy kdykoliv a kdekoliv! Díky skvělým mobilním aplikacím máte přístup ke všem dostupným live streamům nebo nejnovějším informacím ze světa hokejové extraligy.

Live přenosy Extraligy s mobilní aplikací od Tipsportu

Sázková kancelář Tipsport se může pochlubit skvělou mobilní aplikací, která je dostupná pro všechny typy mobilních zařízení. V mobilní aplikaci Tipsportu je možné uzavírat kurzové sázky, sledovat bezplatné sportovní live streamy nebo navštívit nové online casino s hracími automaty.

Kromě toho je mobilní aplikace Tipsport dostupná ke stažení zcela zdarma, takže se nemusíte obávat žádných účtovaných poplatků ze strany Tipsportu.

500 Kč zdarma na sázení od Tipsport.cz Bonus zadarmo 300 Kč + 30.000 Kč na vklad 
 • za ověření získáte 300 Netů (1 Net = 1 Kč)
 • ověření je možné online přes banku
 • pro získání bonusu nemusíte vkládat peníze
 • tikety podáváte za Nety (nastavuje se na tiketu)
 • výhry jsou již v korunách (lze ihned vybrat)
 • není stanoven minimální kurz
V případě vkladu peněz můžete získat také vstupní bonus na vklad!

Online vysílání ELH v mobilní aplikaci Chance

sázková kancelář Chance má pro vás k dispozici svou mobilní aplikaci na sázení a sledování sportovních live streamů (Tipsport extraliga zápasy). Mobilní aplikace Chance je dostupná na stáhnutí zdarma stejně jako aplikace Tipsport.

V naší recenzi Chance aplikace se dozvíte více o kladech a záporech mobilní aplikace, jak aplikaci nainstalovat nebo jaké jsou naše zkušenosti s používáním aplikace.

Oficiální mobilní aplikace pro Tipsport Extraligu

Nová mobilní aplikace Tipsport Extraligy vám přináší nejdůležitější informace o každém českém týmu v přehledné podobě. V aplikaci dokážete zjistit např. jak a kdy hraje váš oblíbený tým, jakou má formu a samozřejmě také to, na jakém místě se nachází v tabulce s konečnými výsledky.

Aplikace hokejové Extraligy je dostupná ke stažení zcela zdarma pro mobilní zařízení s Androidem a také pro zařízení s operačním systémem iOS iPhone. Celkové hodnocení aplikace je velmi dobré, takže jejího stažení určitě neprohloupíte.

Náš TIPKromě Tipsport Extraligy si určitě nezapomeňte prohlédnout ani zápasy kanadsko-americké NHL, která je populární nejen v zahraničí, ale také u nás. Máme pro vás pár tipů, kde sledovat NHL live stream zcela zdarma a bez reklam.

Video sestřihy, highlighty a Instagram

Zajímavé video sestřihy nebo highlighty naleznete také na video portálu YouTube. Na webu České televize jsou také dostupná videa ze zápasů Tipsport Extraligy live. Na sociálních sítích můžete sledovat Tipsport Extraligu online prostřednictvím Instagramu telhcz, kde naleznete fotky, videa a zajímavosti ze světa hokejové Extraligy.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Na kterých TV kanálech si můžete prohlédnout zápasy z Tipsport Extraligy live?

Zápasy Tipsport Extraligy živě se budou vysílat na dvou televizních kanálech – O2 TV Sport a ČT Sport.

2️⃣ Kde se dá spustit online přenos z hokejové Extraligy?

Online přenos ze zápasů hokejové extraligy je dostupný na placeném webu hokejkaTV.cz. Bezplatnou alternativou je sledování live streamu Tipsport Extraligy na TV Tipsport nebo Chance TV.

3️⃣ Ve kterých mobilních aplikacích lze spustit Extraligu?

Sledování zápasů Tipsport Extraligy live můžete vyzkoušet i pomocí mobilní aplikace Tipsport nebo prostřednictvím mobilní aplikace Chance, které si můžete stáhnout do vašeho mobilního telefonu.

4️⃣ Kde si prohlédnu nejlepší video sestřihy z ELH?

Video sestřihy a highlighty z české Extraligy naleznete na známém video portálu YouTube nebo na webu České televize zcela zdarma.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

800 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + 500 Kč sázka zdarma s kódem: HOKEJ500 + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Teraz som skúsil cez notebook normálne na ich stránku bet365.com a všetko...
Overovacia appka Bet365
Zdravím všetkých tipérov Toto je podľa mňa brutal analýza.. Budem vďačný...
Liga majstrov - Finále
ak budete postupovať podľa návodu, tak môžete získať na stávky 10 € grátis....
Aktuálne sa rozdáva 10 € zadarmo
Copyright © 2011-2023 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt