Přehled možností jak a kde sledovat českou hokejovou Tipsport Extraligu 2021/2022 ŽIVĚ – online stream + LIVE přenosy v TV

Sledujte live přenosy z české Tipsport Extraligy 2021/2022. Prozkoumejte všechny možnosti sledování hokejových zápasů Tipsport ligy, které zahrnují živé TV vysílání a online přenosy ELH.

Tipsport Extraliga LIVE – přenosy v TV + live stream ELH online

Tipsport Extraliga je nejvyšší klubová soutěž v ledním hokeji, která se každý rok hraje v Česku. Oficiální název české hokejové soutěže je odvozen od jejího současného a největšího sponzora – sázkové kanceláře Tipsport.

Největší hokejová soutěž v Česku si získala kopec fanoušků, a proto vám přinášíme kompletní přehled dostupných možností sledování české hokejové soutěže živě. Fanděte z pohodlí vašeho domova a sledujte zápasy Tipsport Extraligy kdykoliv a kdekoliv. Přečtěte si, jaké jsou všechny dostupné možnosti jejího sledování.

► Sledovat Tipsport Extraligu ŽIVĚ
Sledujte zápasy Tipsport Extraligy online ve vysokém rozlišení, bez sekání a reklamy

🏒 Událost Česká hokejová Tipsport Extraliga
🗓️ Sezóna soutěže 2021/2022
📺 TV přenos ČT Sport a O2 TV Sport
▶️ LIVE stream Tipsport TV Chance TV
✅ Online přenos VOYO nebo hokejkaTV
🔊 Audio přenos Tipsport Chance
📱 Mobilní aplikace ELH Tipsport extraliga ledního hokeje

Tipsport Extraliga sezóna 2021/2022

Česká hokejová extraliga vznikla v letech 1993/94 jako nástupce československé hokejové ligy a sezóna 2021/2022 je v pořadí již 29. ročníkem této hokejové soutěže. V předchozím ročníku Tipsport Extraligy 2020/2021 zvítězil hokejový klub HC Oceláři Třinec na čele s kapitánem Petrem Vránou.

Novinkou této sezóny bude celkový počet týmů. V Tipsport extralize 2021/2022 se celkově zúčastní až 15 hokejových týmů, přičemž 14 z nich jsou týmy z předešlé sezóny a 1 z nich je nejlepší celek z nižší hokejové soutěže.

Tipsport Extraliga Live

Sledování hokejových zápasů v televizi

V Česku vlastní vysílací práva 2 sportovní kanály, na kterých můžete sledovat zápasy české Tipsport Extraligy:

  • O2 TV Sport
  • ČT Sport

Oba televizní programy mohou vysílat Extraligu ledního hokeje až do sezóny 2022/2023, přičemž mají stanovený přesný počet zápasů, které mohou během dané sezóny odvysílat.

Přímý přenos hokejové Extraligy na O2 TV

Hlavním poskytovatelem a vlastníkem televizních práv je O2 TV Sport, který má přednostní právo při výběru hokejových zápasů. Výhodou pro zákazníky a diváky je zejména to, že hokejové zápasy české extraligy můžete sledovat kromě televize i na počítači, tabletu nebo mobilu.

Stanice O2 TV Sport O2 TV Fotbal O2 TV Tenis O2 TV Hokej

TV přenos ze základní části a play-off

Ze základní části uvidíte přímý přenos vždy ve středu, pátek a v sobotu.

Ve vyřazovací části se bude vysílání hokejových zápasů rozdělovat mezi televizní stanice O2 TV sport a ČT Sport, přičemž v rámci finálové série bude vysílání hokejových zápasů probíhat souběžně na obou kanálech.

Během vysílání hokejových zápasů Tipsport Extraligy se můžete těšit i na předzápasové studio s odborníky, kteří budou hodnotit průběh zápasu.

ČT sport

Živé vysílání v TV na ČT Sport

Ze základní části se přímé přenosy hokejové Extraligy se na ČT Sport budou vysílat vždy v úterý a v neděli. Na ČT Sport uvidíte stejně jako na O2 TV Sport oblíbené předzápasové studio s hosty.

Online přenosy z Extraligy ledního hokeje

Další vyhledávanou a bezplatnou možností jsou volně dostupné live streamy. Na výběr máte ze dvou možností.

Live vysílání na webu na hokejka.tv

Online přenosy můžete sledovat i díky placenému live streamu na webu hokejkaTV.cz. Pro spuštění hokejového live streamu je nutná registrace účtu a zaplacení měsíčního předplatného. Po zaplacení máte k dispozici všechny zápasy Tipsport Extraligy s výjimkou těch, které se vysílají na sportovním kanálu O2 TV Sport.

LIVE stream Extraligy ZDARMA na TV Tipsport

Chcete-li se podívat na českou Tipsport Extraligu 2021/22 zdarma, tak určitě byste měli vyzkoušet live streamy sázkových kanceláří. Mezi dlouhodobých a výhradních sponzorů české Extraligy patří sázková kancelář Tipsport, která vlastní všechny exkluzivní práva na její vysílání.

Live streamy z hokejové Extraligy vysílá společnost Tipsport na své internetové online televizi TV Tipsport zcela zdarma, stačí abyste byli aktivní sázkař v Tipsportu. Pokud patříte mezi nové hráče, tak zbystřete pozornost, protože všichni nově registrovaní klienti Tipsportu mají nárok na bezplatné sledování live streamů po dobu 7 dní.

Vyzkoušejte bezplatný live stream TV Tipsport, při kterém si můžete během sledování zápasu uzavřít i LIVE sázku na svého favorita. Pro spuštění jakéhokoliv online přenosu se stačí pouze zaregistrovat se u Tipsportu.


Návod, jak sledovat ELH online na TV Tipsport

Návod, jak sledovat českou hokejovou extraligu online na TV Tipsport

1. Zaregistrujte se v sázkové kanceláři Tipsport.
2. Ověřte si hráčské konto a přihlaste se do herního účtu u Tipsportu. (Máte problém s registrací? Přečtěte si náš podrobný návod k registraci u Tipsportu.)

Jako noví hráči Tipsportu máte nárok na bezplatné 7-denní sledování live streamů na online televizi TV Tipsport.

Po vypršení této 7-denní lhůty stačí uzavřít během měsíce sázky v minimální hodnotě 30 Kč.

V případě sledování live streamu zápasů Tipsport Extraligy je třeba mít uzavřen tiket v den zápasu, popřípadě den předtím v libovolné výšce nebo mít kladný zůstatek na účtu.

NEZAPOMEŇTE! Pro uzavření kurzové sázky můžete využít vstupní bonusy, které jste získali při vaší registraci hráčského konta.


Tipsport Extraliga Live

Online přenos Extraligy na Chance TV

Druhou možností je online přenos hokejové Extraligy v sázkové kanceláři Chance na její internetové televizi Chance TV. I zde platí stejná pravidla jako u Tipsportu – uzavřený tiket v den zápasu Tipsport Extraligy (nebo v předchozí den) v libovolné výšce nebo mít na svém herním účtu kladný zůstatek.

TV Tipsport a Chance TV

Audio přenos ze zápasů Tipsport Extraligy

V sázkové kanceláři Tipsport si můžete vybrat až ze dvou možností audio přenosů.

Živý audio přenos – live rádio v Tipsportu

První alternativou audio přenosu je live rádio, díky kterému si můžete poslechnout všechny zápasy české Extraligy. Live rádio si mohou spustit všichni registrovaní klienti Tipsportu zcela zdarma.

Živý audio komentář ze zápasů Extraligy

Živý audio komentář (live rádio) je dostupný při každém zápase hokejové Extraligy. Live rádio si můžete spustit také přes mobilní telefon pomocí webu Tipsport.cz.

Mluvící live tracker (match tracker)

Druhou alternativou je mluvící live tracker, který vám graficky znázorňuje to nejdůležitější, co se na hřišti momentálně odehrává.

Match tracker ze zápasů hokejové Extraligy

Audio tracker vám přehrává zvuková upozornění při všech důležitých situacích, jako jsou góly, střely do tyček, penalty nebo červené karty. Spustit ho dokážete velmi jednoduše – stačí, když kliknete na vybraný zápas.

Sledování zápasů ELH na mobilu

Chcete zůstat v neustálém centru dění? Sledujte hokejové zápasy kdykoliv a kdekoliv! Díky skvělým mobilním aplikacím máte přístup ke všem dostupným live streamům nebo nejnovějším informacím ze světa hokejové extraligy.

Live přenosy Extraligy s mobilní aplikací od Tipsportu

Sázková kancelář Tipsport se může pochlubit skvělou mobilní aplikací, která je dostupná pro všechny typy mobilních zařízení. V mobilní aplikaci je možné uzavírat kurzové sázky, sledovat bezplatné sportovní live streamy nebo navštívit nové online casino s hracími automaty.

Kromě toho je mobilní aplikace Tipsport dostupná ke stažení zcela zdarma, takže se nemusíte obávat žádných účtovaných poplatků ze strany Tipsportu.

Online vysílání ELH v mobilní aplikaci Chance

Podobně jako Tipsport, tak i sázková kancelář Chance má pro vás k dispozici svou mobilní aplikaci na sázení a sledování sportovních live streamů (Tipsport extraliga zápasy). Mobilní aplikace Chance je dostupná na stáhnutí zdarma stejně jako aplikace Tipsport.

V naší recenzi Chance aplikace se dozvíte více o kladech a záporech mobilní aplikace, jak aplikaci nainstalovat nebo jaké jsou naše zkušenosti s používáním aplikace.

Oficiální mobilní aplikace pro Tipsport Extraligu

Nová mobilní aplikace Tipsport Extraligy vám přináší nejdůležitější informace o každém českém týmu v přehledné podobě. V aplikaci dokážete zjistit např. jak a kdy hraje váš oblíbený tým, jakou má formu a samozřejmě také to, na jakém místě se nachází v tabulce s konečnými výsledky.

Aplikace hokejové Extraligy je zatím dostupná ke stažení pouze pro zařízení s Androidem.

Mobilní aplikace Tipsport Extraligy pro Android

Video sestřihy a highlighty

Zajímavé video sestřihy nebo highlighty naleznete také na video portálu YouTube. Na webu České televize jsou také dostupná videa ze zápasů Tipsport Extraligy.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Na kterých TV kanálech si můžete prohlédnout zápasy z Tipsport Extraligy?

Zápasy Tipsport Extraligy se budou vysílat na dvou televizních kanálech – O2 TV Sport a ČT Sport.

2️⃣ Kde se dá spustit online přenos z hokejové Extraligy?

Online přenos ze zápasů hokejové extraligy je dostupný na placeném webu hokejkaTV.cz. Bezplatnou alternativou je sledování live streamu Tipsport Extraligy na TV Tipsport nebo Chance TV.

3️⃣ Ve kterých mobilních aplikacích lze spustit Extraliga?

Sledování zápasů Tipsport Extraligy můžete vyzkoušet i pomocí mobilní aplikace Tipsport nebo prostřednictvím mobilní aplikace Chance, které si můžete stáhnout do vašeho mobilního telefonu zcela zdarma.

4️⃣ Kde si prohlédnu nejlepší video sestřihy z ELH?

Video sestřihy a highlighty z české Extraligy naleznete na známém video portálu YouTube nebo na webu České televize.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

800 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + 500 Kč sázka zdarma s kódem: HRAD500 + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Dobrý deň, včera som si posielal peniaze z bet365 na mbank pomocou Visa a o...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.
Weltbet
Nevyplatenie vyhry!!!