Přehled možností ako a kde sledovat Mistrovství světa v ledním hokeji hráčů do 18 let 2024 ŽIVĚ – online stream + LIVE přenosy v TV

Využi bonus 500 Kč bez vkladu a vsaď si na českou reprezentaci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč zdarma a vsaď si na EURO 2024

Sledujte live přenosy z MS do 18 let v ledním hokeji 2024. Prozkoumejte všechny možnosti sledování hokejových zápasů MS U18, které zahrnují živé TV vysílání a online přenosy.

MS v hokeji do 18 let 🔴 ŽIVĚ – přenosy v TV + live stream online

Chcete vědět, jak a kde sledovat MS hokej U18 2024 live v TV nebo online na internetu bez reklam? Pak jste tady správně.

Kromě MS v hokeji a MS v hokeji do 20 let jsou stále více v popředí Mistrovství světa v ledním hokeji hráčů do 18 let. Svou popularitu si získali účastí mladých talentů v minulosti, jako například. Eduard Šalé, Michael Hrabal nebo Jakub Dvořák. Naší nejlepší výhrou bylo 2. místo na hokejovém šampionátu v roce 2014. Bronz jsme získali v letech 2006, 2004 a 2002. Podaří se nám letos probojovat dál než do čtvrtfinále?

Pokud jste věrným fanouškem hokeje, tak jistě vás budou zajímat všechny možnosti, jak a kde sledovat hokej U18 na MS live a bez poplatků.

► Sledovat MS v hokeji U18 2024 ŽIVĚ
Sledujte zápasy Mistrovství světa v hokeji do 18 let online ve vysokém rozlišení, bez sekání a reklamy

🏒 Hokejový šampionát MS v ledním hokeji do 18 let
🗓️ Trvání šampionátu 25. duben – 5. květen 2024
📺 TV vysílání ČT Sport a JOJ Sport (Slovensko)
▶️ LIVE stream Tipsport TV Chance TV Fortuna TV
✅ Online přenos web ČT Sport a JOJ Play
🔊 Audio přenos Tipsport Chance
📱 Mobilní aplikace IIHF 2024

Kde sledovat bezplatný live stream MS v hokeji U18?

Live streamy v sázkových kancelářích nabírají v posledních letech na své popularitě. Tipsport je jednou z těchto společností, která má ve své nabídce sportovní live streamy včetně live streamu MS v hokeji nebo MS juniorů do 20 let.

LIVE stream hokeje MS 18 ZDARMA na TV Tipsport

Pokud hledáte ty nejexkluzivnější live streamy, tak sázková kancelář Tipsport bude pro vás tou správnou volbou. Kromě hokejových live streamů zde naleznete také live přenosy fotbalu, tenisu, basketbalu, snookeru, dostihů nebo bojových sportů. Sledovat live streamy mohou noví nebo registrovaní klienti společnosti na webu Tipsport.cz.

Při vytvoření registrace zároveň získáte 300 Kč bonus za registraci zcela zdarma, který můžete využít k tipování. Pro spuštění sportovních live streamů je nutná jen registrace. Po ní máte nárok na bezplatné sledování live streamů až po dobu 7 dnů od vzniku registrace. Live stream MS U18 by měl být k dispozici na TV Tipsport.

LIVE stream MS U18 hokej 2024 na TV Tipsport
Návod, jak sledovat MS U18 online u Tipsportu
  1. Registrace na Tipsport.cz a následné ověření totožnosti. S vytvořením účtu vám pomůže návod k registraci.
  2. Přihlášení do vašeho herního účtu v Tipsportu. Jako noví hráči Tipsportu máte nárok na bezplatné 7denní sledování live streamů na online televizi TV Tipsport.
  3. Chcete-li sledovat MS U18 live stream i po 7 dnech, tak musíte alespoň jednou měsíčně uzavřít sázku v minimální hodnotě 30 Kč.

Pro uzavření sázky můžete využít bonus za registraci, který jste získali již při vaší registraci u Tipsportu.

Online stream MS U18 na Fortuna TV

Druhou, ale zatím neověřenou alternativou je sázková kancelář Fortuna, která pro hokejové šampionáty často vytváří i různé soutěže a nabízí speciální bonusy za registraci. Live stream hokeje MS U18 by měl být dostupný na online televizi Fortuna TV zcela zdarma a bez reklam (až po splnění podmínek).

První podmínkou je vytvoření registrace na iFortuna.cz a následné ověření totožnosti. Druhou podmínkou je realizovat první vklad na herní účet. Skvělým plusem je získání až 2 vstupních bonusů – 300 Kč bonus za registraci + další bonus až do výše 6.000 Kč.

Online stream hokeje MS U18 na Fortuna TV
Návod, jak sledovat hokej MS 18 live na TV Fortuna
  1. Registrace na iFortuna.cz a ověření herního účtu. S vytvořením účtu vám může pomoci náš návod k registraci.
  2. Přihlášení do herního účtu, kde je zapotřebí realizovat první vklad na herní účet (může být i 1 Kč).
  3. Spuštění live streamu MS v hokeji do 18 let na Fortuna TV.

Pro uzavření libovolné sázky můžete využít také váš získaný fortuna bonus bez vkladu. Aktuálně máte k dispozici až 2 bonusy.

LIVE stream U18 hokeje na Chance TV

Poslední možností je sázková kancelář Chance, která patří pod záštitu Tipsportu, takže pokud live stream hokeje U18 bude vysílat Tipsport, tak jej s určitostí najdete v Chance.

Podmínky sledování jsou tedy stejné – vytvoření účtu na chance.cz a následné ověření vaší totožnosti. Po vytvoření účtu máte k dispozici bezplatné 7denní sledování sportovních přenosů na Chance TV.

Po vypršení 7-denní lhůty je třeba alespoň jednou měsíčně podat sázku za 30 Kč. Potom máte k dispozici bezplatné sportovní přenosy na hokej, tenis, fotbal, konské dostihy, snooker, basketbal nebo šipky.

LIVE stream MS 18 hokej 2024 na Chance TV

Kde sledovat MS v hokeji do 18 let v TV?

Kromě live streamů jsme pro vás připravili také všechny možnosti sledování hokeje MS U18 v TV živě. Na výběr máte ze dvou televizních sportovních kanálů.

ČT Sport odvysílá zápasy MS v hokeji do 18 let živě

TV přenos hokejových zápasů MS U18 na ČT Sport

V nové sezóně Mistrovství světa v ledním hokeji hráčů do 18 let 2024 se mění vysílací práva. Hokejové zápasy si budete moci vychutnat na sportovní stanici ČT Sport. Ta bude mít letos ve své nabídce i live přenos z MS v hokeji 2024 a také TV přenos MS juniorů do 20 let 2024. Nechybí zde ani přenos z Tipsport Extraligy.

Televizní kanál ČT Sport odvysílá všechny duely české reprezentace MS U18 a také všechny boje ve vyřazovací části play-off MS 18.

Kromě hokejových šampionátů letos získala ČT Sport vysílací práva i na Světový pohár v alpském lyžování se slovenskou lyžařkou Petrou Vlhovou a naší českou lyžařkou a snowboardistkou Ester Ledeckou na novou sezónu.

JOJ Sport odvysílá zápasy Slovenska na Mistrovství světa v ledním hokeji do 18 let

Přímý přenos zápasů Slovenska U18 na JOJ Sport

Zápasy slovenské hokejové reprezentace si můžete prohlédnout na sportovní stanici JOJ Sport. Nemělo by chybět ani zápasové studio s odborníky na hokej. Celým děním zápasů Slovenska na MS U18 vás budou provázet známí komentátoři.

Live přenosy U18 hokeje letos na RTVS Sport nebudou

Live přenosy hokeje na RTVS Sport letos nebudou

Bohužel slovenská sportovní stanice RTVS Sport v letošním ročníku nezískala vysílací práva na MS do 18 let, seniorské MS v hokeji a ani na MS v hokeji do 20 let kvůli sníženému finančnímu rozpočtu. Uvidíme, jestli se příští sezónu změní situace.

Kde koukat na online přenos ze zápasů MS U18?

Vyberte si nejlepší alternativu pro online vysílání hokej U18 online na internetu.

Online vysílání hokeje na webu České televize (ČT Sport Plus)

Zápasy z Mistrovství světa v ledním hokeji hráčů do 18 let 2024 si můžete prohlédnout také pomocí dostupného online přenosu, který na svém oficiálním webu odvysílá ceskatelevize.cz zcela zdarma.

MS hokej U18 online se v TV vždy vysílá současně s televizním vysíláním na ČT Sport hokej živě. Nezapomeňte, že ČT Sport odvysíla jen zápasy české hokejové reprezentace.

ČT Sport Plus odvysílá hokejové zápasy MS U18
Česká televize odvysílá hokejové zápasy MS U18 na ČT Sport Plus

Internetová platforma JOJ Play (bezplatná alternativa)

Internetová platforma JOJ Play má ve své nabídce MS hokej U18 online stream pro všechny zápasy hokejového šampionátu hráčů do 20 let. Internetovou službu si lze zakoupit online přes stránku play.joj.sk. Není však jisté, zda je dostupná pro české diváky.

Na výběr máte ze dvou balíků JOJ Play:

  • FREE – bezplatný balík (0 € měsíčně navždy), který obsahuje formáty z produkce TV JOJ, reklamu, výběr živých kanálů JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJ 24 a sledování přímých přenosů je možné jen na 1 zařízení současně.
  • PREMIUM – prémiový placený balík (5,99 € měsíčně bez vázanosti) nabízí kompletní obsah s prémiovými filmy a serály s předpremiérou naší tvorby. Sledování přenosů je bez reklam a v nabídce naleznete všechny živé kanály: JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJ 24, JOJ Sport, Jojko, JOJ Cinema, CS Film, CS History, CS Mystery a CS Horror. S prémiovým balíčkem si můžete prohlížet live přenosy až na 4 zařízeních současně.
JOJ Play vysílá hokejový šampionát MS v hokeji U18
JOJ Play vysílá šampionát MS v hokeji U18 živě (zdroj: play.joj.sk)

Kde lze spustit audio přenos ze zápasů MS U18?

V sázkové kanceláři Tipsport máte na výběr až ze dvou druhů audio přenosů.

Živý audio přenos z MS v hokeji do 20 let

První alternativou živého přenosu je live rádio, díky kterému si můžete poslechnout všechny zápasy z hokej U18 online. Podmínkou spuštění je registrace účtu u Tipsportu.

V sázkové kanceláři Tipsport si můžete spustit Mistrovství světa v hokeji do 20 let přes audio přenos (live rádio).

Živý audio komentář (live rádio) je dostupný při každém jednom hokejovém zápase. Live rádio lze spustit i přes mobilní telefon prostřednictvím webu Tipsport.cz.

Mluvící live tracker (match tracker)

Druhou, velmi oblíbenou alternativou je mluvící live tracker, který graficky znázorňuje to nejdůležitější, co se na hřišti aktuálně odehrává.

Pokud nechcete sledovat hokej live stream v Tipsportu, tak můžete vyzkoušet spuštění zápasového match trackeru.

Match tracker vám přehrává různá zvuková upozornění při všech důležitých situacích, jako jsou góly, střely do tyček, penalty nebo červené karty. Audio přenos si dokážete spustit kliknutím na vybraný hokejový zápas.

Jak sledovat MS do 18 let online na mobilu?

Pokud chcete mít neustálý přehled o aktuálním dění, pak jsou pro vás tou nejlepší volbou mobilní aplikace sázkových kanceláří.

Mobilní aplikace Tipsport

Vaši oblíbenou hokejovou soutěž MS v hokeji do 18 let si můžete prohlédnout také prostřednictvím live streamu v mobilní aplikaci Tipsport. Stáhnout si ji mohou mobilní zařízení s operačním systémem Android nebo iOS iPhone zcela zdarma. V aplikaci naleznete LIVE sázky, nabitou kurzovou nabídku, přenosy a online casino Tipsportu.

Mobilní aplikace od Tipsportu
Mobilní aplikace Tipsport

Mobilní aplikace Fortuna

Druhou možností je mobilní aplikace Fortuna, která je rovněž dostupná ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení zdarma. Jejím stažením získáte přístup k aktuální kurzové nabídce, tipovacím soutěžím a tiketům. I v této mobilní aplikaci můžete vejít do světa online casina Fortuny s hracími automaty a online ruletami.

Mobilní aplikace od Fortuny
Mobilní aplikace Fortuna

Oficiální mobilní aplikace IIHF 2024

Oficiální mobilní aplikace IIHF 2024 by vám měla zprostředkovat informace, program zápasů, živé výsledky, statistiky, okamžitá oznámení o gólech a tabulky ze všech Mistrovství světa v ledním hokeji, ať už seniory nebo juniory. Nastavit si tam můžete také rozšířené push-up notifikace vašich oblíbených týmů.

Mobilní aplikaci IIHF lze stáhnout pro všechny typy mobilních zařízení s operačním systémem iOS iPhone nebo Android zcela zdarma. Hodnocení aplikace je velmi dobré, takže stáhnout vám ji jistě doporučujeme.

Oficiální mobilní aplikace IIHF World Championship
Oficiální mobilní aplikace IIHF (zdroj: play.google.com)

Ostatní zdroje vysílání hokeje v zahraničí

Kde sledovat hokej live v zahraničí? Live přenosy hokeje jsou dostupné pomocí oficiálního kanálu iihf.com, kde najdete také videa z posledních odehraných zápasů, program nejbližších zápasů MS U18, výsledky nebo statistiky.

Televizní kanál Arenasport zastřešuje největší počet TV přenosů MS U18 ve světě. Spustit si jej můžete v Chorvatsku, Bosně a Hercegovině, Kosovu, Makedonii, Montenegru nebo v Srbsku. Na Slovensku zůstává TV vysílání slovenské stanici JOJ Sport.

Kde se koukat na hokejové MS 18 live v zahraničí?
ZeměTV přenos nebo streamovací platforma
Slovensko JOJ Sport nebo platforma JOJ Play
Rakousko live.eishockey.at
Kanada TSN, RDS
Finsko Discovery
Německo Magenta Sport, Thinxpool
Lotyšsko TV6, tv3.lv
Švédsko SVT, NENT/Viasat
Švýcarsko MySports
Ukrajina Xsport
USA NHL Network
Rusko MatchTV
Čína CCTV
Chorvatsko Arenasport
Bosna a Hercegovina Arenasport
Estonsko ERR
Kosovo Arenasport
Makedonie Arenasport
Montenegro Arenasport
Srbsko Arenasport
Slovinsko RTV Slovenia, Sport TV Slovenia

Videa, statistiky, výsledky a sociální sítě

Kvalitní video sestřihy a highlights naleznete na:

V krátkých videích nechybí ani rozhovory se špičkovými hokejisty nebo trenéry. V případě nejrychlejších výsledků vám doporučujeme web flashscore.com a pokud hledáte statistiky nebo MS hokej tabulku tak navštivte sofascore.com.

Pokud jste fanoušky MS juniorů v hokeji do 18 let, tak byste určitě měli začít sledovat:

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kde sledovat hokej MS 18 v TV?

Přímý přenos hokejových zápasů MS U18 si můžete prohlédnout na stanici ČT Sport (pro české diváky) nebo JOJ Sport (pro slovenské diváky).

2️⃣ Bude Tipsport nebo Fortuna vysílat MS 18 hokej 2024 live stream?

Je velmi pravděpodobné, že Tipsport nebo Fortuna bude poskytovat svým tipérům live stream z hokejových zápasů MS U18, jelikož má ve své nabídce i live přenosy MS v hokeji nebo přímý přenos MS v hokeji juniorů do 20 let zcela zdarma.

3️⃣ Je dostupný online přenos z MS U18?

Ano, tato možnost není zpoplatněna. Hokejové zápasy MS U18 poskytuje ČT Sport Plus, která patří České televizi.

4️⃣ Kdo vysílá Mistrovství světa v hokeji do 18 let v zahraničí?

Na Slovensku si můžete prohlédnout zápasy juniorského šampionátu na JOJ Sport. V případě ostatních zemí si můžete prohlédnout všechny možnosti vysílání hokeje v zahraničí.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt