AKO sázka – co je akumulovaná sázka, jak ji tipovat + příklad

Využi bonus 300 Kč bez vkladu pouze za registraci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč za dokončení registrace

AKO tiket je populární sázka zejména u sázkařů, které zajímají vysoké výhry za nižší vklad. Přečtěte si, jak podat AKO sázku, jaké jsou její výhody a jak vypočítat svoji výhru.

AKO sázka – co je akumulátor, jak funguje + PŘÍKLAD

Co je AKO sázka?

AKO sázka (AKU) je zkratka pro akumulovanou sázku v sázkové kanceláři. Jedná se o typ sázky, při které sázející hráč na jednom tiketu tipuje výsledky více sportovních událostí.

Záleží přitom jen na samotném sázkaři, kolik zápasů a sportovních událostí umístí na jeden tiket. Limitem je jen výše maximální výhry v sázkové kanceláři.

Co je největší výhodou akumulovaných sázek? Jednoznačně atraktivní výhry – každý hráč sní o tom, že mu jeho tiket jednoho dne přinese velký výdělek.

Na AKO tiketech se kurzy jednotlivých tipů navzájem násobí a výsledná výhra bývá mnohem vyšší, než kdyby si hráč podal samostatné sázky. Nevýhodou AKU sázek však je, že stačí, aby jeden tip z celého tiketu nebyl správný a celá sázka je nevýherná.

Jak podat AKO sázku v sázkové kanceláři

 1. Přihlaste se do hráčského účtu – nejjednodušší bude navštívit oficiální web stránku sázkové kanceláře nebo použít mobilní aplikaci. Sázejte jen v nejlepších sázkových kancelářích!
 2. Vyberte si události a tipy – vyberte si zápasy a tipy, které chcete dát na váš JAK tiket. Je jen na vás, kolik zápasů nebo sportů si vyberete. Sázejte například. výsledek 3 hokejových zápasů Mistrovství světa v hokeji nebo si vsaďte na vítěze utkání na fotbalových ME 2024.
 3. Zkontrolujte váš AKO tiket – před podáním sázky váš tiket ještě naposledy zkontrolujte a ověřte si, že všechny zápasy a tipy jsou správné.
 4. Určete výši vkladu – zvolte částku za kterou si chcete vsadit. Pamatujte, že na výši vkladu závisí výše vaší výhry v případě, že bude JAK tiket výherní.
 5. Potvrďte sázku – klikněte na tlačítko „STAVIT“ (nebo podobné) a počkejte na výsledek zápasů a vyhodnocení tiketu

Jak vypočítat výhru při akumulované sázce

Podobně jako u SOLO sázky je výpočet výhry při AKO sázce velmi jednoduchý.

Sázející hráč vynásobí vlastní vklad všemi kurzy na daném tiketu a v případě, že budou všechny tipy na tiketu správné, celou sumu sázková kancelář připíše tipérovi na hráčský účet.

Nezapomeňte! V případě, že je jediný tip na AKU sázce nesprávný, celý tiket je vyhodnocen jako nevýherný a vklad ztrácíte.

Příklad AKO sázky

Sázející hráč v sázkové kanceláři vytvořil AKO tiket se 4 hokejovými zápasy z hokejového mistrovství světa.

Tipuje výhru Kanady s kurzem 1.35, Švýcarsko s kurzem 1.53, Česka s atraktivním kurzem 2.79 a Švédska s kurzem 1.55. Při vkladu 500 Kč výhru vypočítáte vynásobením 1.35 × 1.53 × 2.79 × 1.55 × 500 Kč = 4 465,00 €. Po odečtení vkladu samotného sázkaře bude v případě úspěchu čistý zisk 3 965,00 Kč.

AKO sázka v mobilní aplikaci TipsportAKO sázka ve Fortuna aplikaci
AKO tiket v aplikaci Tipsport a Fortuna

Výhody a nevýhody AKO sázky

Výhody

 • Vyšší potenciální výhry – v porovnání se SOLO sázkami jsou vaše výhry díky AKU sázkám vyšší. Několik tipů a jejich kurzů se na akumulované sázce násobí.
 • Za malý vklad vysoké výhry – i s relativně nízkým vkladem můžete správnou kombinací tipů na zápasy dosáhnout na atraktivní výhry.
 • Široký výběr sázek – bez problémů můžete na jeden AKO tiket zkombinovat různé druhy sázek, tipy na různé sporty nebo jiné zápasy. Vaším jediným omezením budou maximální výhry sázkových kanceláří, které se navzájem liší.
 • Více napětí – při sázení akumulovaných sázek přichází na řadu více vzrušení, jelikož úspěšnost celého tiketu závisí na výsledku všech tipů.

Nevýhody

 • Vyšší riziko – každý z několika tipů na tiketu musí být správný. Stačí jedna chyba a celý kupon je nevýherný. Ve srovnání se SOLO sázkou je tak riziko ztráty větší.
 • Větší požadavky na znalosti – aby byly vaše AKO sázky úspěšné, budete potřebovat více znalostí o týmech nebo sportech a analýza bude náročnější.
Vytvořte si AKO sázku v sázkové kanceláři
Kliknutím budete přesměrováni na Tipsport.cz
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Хотите получить займ на карту без отказа и долгих проверок? Подпишитесь на...
Telegram - лучшие предложения по займам на карту
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt