Tipsport vklady a výběry – velký přehled na jednom místě!

Využi bonus 300 Kč bez vkladu pouze za registraci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč za dokončení registrace

Poznejte v sázkové kanceláři Tipsport vklad a výběry. Jaké máte možnosti, pokud si chcete poslat peníze na váš hráčský účet nebo si chcete vybrat výhru? Přečtěte si v našem článku!

Tipsport vklady a výběry | karta, online převody, SMS a pobočka

Sázková kancelář Tipsport nabízí svým hráčům ale i novým klientům několik způsobů, jak uskutečnit vklady na hráčské konto nebo jak si vybrat výhru.

Sázková kancelář Tipsport je největší bookmaker s českou licencí, který má i naše doporučení.

Vy si díky tomu můžete být jisti, že každá transakce bude absolutně bezpečná a vaše finanční prostředky budou také na 100% v bezpečí.

Pozorně si přečtěte náš přehled o tom, jaké existují v sázkové kanceláři Tipsport vklady a výplaty a vyberte si pro vás ten nejvhodnější.

Tipsport vklady

Jaké jsou v sázkové kanceláři Tipsport možnosti vkladu? Jsou skutečně bohaté a každý hráč si určitě vybere alternativu vhodnou právě pro něj.

Pojďme si blíže představit všechny možnosti, které máte k dispozici, pokud si chcete vložit peníze do sázkové kanceláře Tipsport.

Chcete vložit peníze na hráčský účet u Tipsportu a začít sázet? Musíte se v první řadě zaregistrovat. Tipsport registrace je velmi jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Máte s registrací nějaký problém? Neváhejte a přečtěte si náš návod na Tipsport registraci krok za krokem.

Tipsport vklad na účet prostřednictvím platební karty

Tipsport vklad na účet přes platební kartu je mnohým hráčům známý. V ničem se neliší od plateb na internetu, pokud si objednáváte zboží nebo službu.

Jak na to? Po dokončení registrace (plně ověřené konto) a přihlášení do vašeho Tipsport účtu klikněte vpravo nahoře na položku „Vklady / Výběry“. Vyberte platební metodu „Platební karta“ a do příslušného políčka napište částku, kterou chcete vložit. Zaškrtněte možnost „Zapamatovat platební kartu“, pokud chcete, aby si systém zapamatoval vaši platební kartu a nechcete vypisovat údaje znovu a znovu.

Dostupné metody vkladu na Tipsport.cz
Dostupné metody vkladu na Tipsport.cz

Pak už uvidíte pouze oznámení o dostupných bonusech za váš vklad (pokud máte zájem o vyšší bonus, můžete svůj vklad zvýšit). Po kliknutí na tlačítko „Vložit“ budete přesměrováni na platební bránu vaší platební karty.

Stačí už jen vypsat údaje z karty – číslo karty, její platnost a CVC/CVV kód a je hotovo! Peníze jsou připsány na váš účet u Tipsportu a vy si můžete podat sázku na vaše favority.

Vložit peníze do Tipsportu přes platební kartu
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

Tipsport vklad na účet přes internet banking

Lepší možností jak vložit peníze do Tipsportu bude pro některé hráče vklad do Tipsportu přes internet banking vybraných českých bank. Jak na to?

Stejně jako při vkladu přes platební kartu je třeba být zaregistrovaným hráčem (plně ověřené konto) v sázkové kanceláři Tipsport. Po přihlášení do vašeho hráčského konta klikněte na položku „Vklady / Výběry“ v pravé horní části obrazovky. Opět před sebou uvidíte všechny možnosti vkladu peněz na vaše hráčské konto. Vyberte si internetbanking vaší banky.

V Tipsportu můžete vložit peníze přes internetbanking těchto bank:

 • Poštovní spořitelna
 • Fio banka*
 • ČSOB
 • Česká Spořitelna*
 • Moneta*
 • UniCredit*
 • mBank*
 • Komerční banka*
 • Raiffeisenbank*
*vklady přes platební bránu PayU
  Dostupné metody vkladu na Tipsport.cz
  Dostupné metody vkladu na Tipsport.cz

  Následně se již pouze přihlásíte do vašeho internetbankingu a potvrdíte předvyplněné údaje. A je hotovo! Ze strany Tipsportu vám za transakci nebude účtován žádný poplatek.

  Tipsport vklad přes mobil

  Vložit peníze do sázkové kanceláře Tipsport můžete i prostřednictvím mobilního telefonu. Tipsport vklad přes mobil uskutečníte jednoduše díky Tipsport aplikaci. Aplikace Tipsport je dostupná pro všechny typy mobilních zařízení (Android, Apple), takže vložit peníze na vaše hráčské konto můžete jednoduše i přes váš mobil nebo tablet.

  Chcete se dozvědět více? Podrobná recenze aplikace Tipsport je dostupná na našich stránkách. Zjistíte, jaké má Tipsport aplikace výhody, nevýhody a funkce a prozradíme, jaké jsou naše osobní zkušenosti s touto aplikací.

  Jak na to? Stačí kliknout v pravé horní části na ikonku vašeho hráčského konta (ikona osoby) a hned uvidíte před sebou 2 tlačítka – „Vložit peníze“ a „Vybrat peníze“. Zvolte si první tlačítko pro vklad a vyberte si platební metodu, jakou chcete poslat peníze do Tipsportu.

  Napište částku, kterou chcete dobít své konto u Tipsportu, vypište potřebné údaje a potvrďte platbu. A je hotovo! Doslova na pár kliků, jednoduše a rychle jste si dobili vaše konto v Tipsportu!

  Vklad na účet přes Tipsport apkPlatební prostředky v aplikaci Tipsport
  Tipsport vklad přes mobil a aplikaci Tipsport
  Stáhnout a nainstalovat aplikaci Tipsport 
  Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

  Tipsport vklad přes Skrill

  Nejoblíbenější alternativou pro hráče v této době jsou i elektronické peněženky – tou nejlepší je internetová peněženka Skrill a Tipsport vklad přes Skrill umožňuje.

  Díky tomu, můžete poslat peníze z vašeho Skrill účtu do Tipsportu (nebo kterékoli společnosti na internetu) pomocí e-mailové adresy. Vše navíc jednoduše, rychle, bezpečně a bez poplatků.

  Vkládáte přes Skrill, tak u Tipsportu není výběr vázán na Skrill (na výběr je možné využít i bankovní účet).

  Tipsport nabízí i zrychlenou verzi Skrill 1-Tap. Při této verzi jde minimálně první vklad ke schválení a ze zkušenosti víme, že to může trvat i 2 dny, dokud Skrill 1-Tap převod schválí (při normálním převodu přes Skrill se ke schválení nečeká, pokud jste předtím nežádali o vklad přes Skrill 1-Tap).

  Jméno a e-mailová adresa musí být v Skrill a Tipsportu stejná (Skrill umožňuje přidat alternativní email).

  Kompletní a podrobnou recenzi elektronické peněženky Skrill najdete na našich stránkách ve kterých se věnujeme platebním metodám na internetu.

  Co je to Skrill 1-TapTipsport nabízí i zrychlený převod ze Skrill peněženky, který nese název Skrill 1-Tap. Jedná se o rychlý a bezpečný převod peněžních prostředků z vašeho Skrill účtu bez opětovného přihlašování. Funguje to tak, že pouze při první platbě se přihlašujete standardním způsobem (další vklady se již realizují jedním klikem). To nejpodstatnější při elektronické peněžence Skrill je, že vklady jsou povoleny pouze pokud váš Skrill účet je totožný se jménem a e-mailem s herním účtem u Tipsportu (v Skrill je možné si přidat alternativní e-mailové adresy).

  Tipsport vklad Paysafecard

  V minulosti byl oblíbený u některých hráčů v sázkové kanceláři Tipsport vklad přes Paysafecard. Karta Paysafecard obsahuje unikátní 16-místný číselný kód a koupíte ji na partnerských prodejních místech (např. supermarkety BILLA, čerpací stanice Shell nebo terminály Sazky) po celém Česku. Jak paysafecard funguje?

  Opět klikněte na „Vklady / Výběry“ po přihlášení do hráčského účtu. Jako platební metodu pro vklad do sázkové kanceláře zvolíte Paysafecard a po zadání kódu je vaše herní konto ihned navýšeno o vloženou částku (avšak je sníženo o 5% manipulační poplatek, který si Tipsport účtuje z každé transakce).

  Oproti minulosti už Paysafecard není zcela anonymní forma platby! Pokud si chcete vložit peníze do Tipsportu přes Paysafecard, musíte si nejprve vytvořit Paysafecard účet a prostřednictvím něho vklad uskutečnit (jiné sázkové kanceláře mohou stále podporovat platby bez vytvoření účtu tedy anonymní).

  Proč došlo ke změně? Známá je zejména aféra státního Tiposu na Slovensku, kde přicházelo k podezřelým pohybům. Více hráčů vložilo velké sumy prostřednictvím paysafecard na své hráčské konto a následně je bez hry vybrali zpět na svůj bankovní účet.

  Je tedy jasné, že sázková kancelář Tipsport chrání sebe i hráče před možným zneužíváním hráčských účtů na podobné nekalé praktiky.

  Tipsport vklad na pobočce

  Vklad na svůj účet u Tipsportu můžete udělat i na kterékoliv pobočce Tipsport. Výhodou je dostupnost poboček (neboť v Česku jich najdete téměř 700) ale i to, že v sázkové kanceláři Tipsport minimální vklad začíná již od 0,01 Kč. 

  Pokud si chcete posílat peníze přes pobočku na vaše hráčské online konto, budete si muset pořídit věrnostní kartu, tou je tzv. Tipkarta.

  Po online registraci si můžete o ni požádat buď přes zákaznickou podporu nebo si ji vyžádejte přes váš sázkařský online účet.

  Pobočky Tipsportu v Česku

  Při vkladu stačí uvést jméno a příjmení spolu s uživatelským jménem pod kterým se přihlašujete do svého Tipsport účtu. Vklad vám připíší na účet bez poplatku a ihned. Sami vidíte, že uskutečnit Tipsport vklad na pobočce je velmi jednoduché.

  Více informací o pobočkách a jejich otevíracích hodinách naleznete na naší stránce Tipsport pobočky – otevírací hodiny a adresy poboček.

  Tipsport vklad přes SMS

  Zajímá vás, jestli je možný v sázkové kanceláři Tipsport dobití přes SMS? Naštěstí, sázková kancelář Tipsport SMS vklad zatím nenabízí.

  Proč naštěstí? Platby přes SMS jsou nevýhodné – a to zejména z důvodu, že si velké poplatky za transakci účtují mobilní operátoři. Proto doporučujeme – určitě využijte raději ostatní možnosti vkladu.

  Tipsport limity při vkladu peněz

  Všechny Tipsport vklady a výplaty mají i své limity. V tabulce níže si přečtěte, jaké minimální a maximální limity platí pro Tipsport vklady. V tabulce zároveň vidíte, že zpoplatněný je pouze Tipsport vklad Paysafecard. Ostatní platební metody jsou bez poplatků a platí to i pro Tipsport vklad na pobočce.

  Vklady u Tipsportu + poplatky
  Platební metodaMinimální vkladMaximální vkladPoplatky
  Bankovní převod bez omezení bez omezení
  Platební karta 100 Kč 999.999 Kč
  Zrychlený bankovní převod
  Česká Sporiteľňa 10 Kč 999.999 Kč
  Unicredit 10 Kč 999.999 Kč
  Fio banka 10 Kč 999.999 Kč
  Komerční banka 10 Kč 999.999 Kč
  Raiffeisenbank 10 Kč 999.999 Kč
  Moneta 10 Kč 999.999 Kč
  mBank 10 Kč 999.999 Kč
  Další možnosti vkladu
  Skrill 1.000 Kč 50.000 Kč
  Skrill 1-tap 1.000 Kč 50.000 Kč
  Paysafecard 10 Kč 24.000 Kč 5 %
  PayPal 100 Kč 100.000 Kč
  Pobočka 0 Kč 5000 Kč

  Jsou vklady do Tipsport opravdu bez poplatků?

  V tabulce vidíte, že téměř všechny možnosti vkladu mají při poplatku symbol ❌ tedy jsou bez poplatku! Je to ale opravdu tak? Sázková kancelář může řešit poplatky pouze z její strany, proto se musíte dívat na to tak, že z pohledu sázkové kanceláře tam není účtován žádný jiný poplatek.

  Nabízí Tipsport Revolut, Neteller nebo Bitcoin?

  Máte konto v Neteller? Naneštěstí, u Tipsportu s pomocí Neteller zatím své konto nenavýšíte, protože internetová peněženka Neteller je určena spíše pro asijský trh. Uvidíme, zda v budoucnu přibude mezi možnosti vkladu u Tipsportu.

  Skrill podporuje i kryptoměny, proto je možné využít Skrill jako sprostředkovatele při vkladu Bitcoinů. Jak to funguje? Vy máte v této elektronické peněžence Bitcoin a po vkladu do sázkové kanceláře se Bitcoin promění na měnu Kč. Samotné tipování v BTC nebude možné, nakolik menu Bitcoin Tipsport nepodporuje.

  REVOLUT zatím není v Česku moc známý a pro sázkové kanceláře nemá smysl zařazovat jej mezi možnosti vkladů (zrychlený vklad přes internetbanking). Samozřejmě, pokud jste zákazníkem Revoult, vklad prostřednictvím platební karty a osobního účtu je stejně bezproblémový jako u jiných bank.

  Tipsport výběr – jak vybrat výhru z Tipsportu

  Podařilo se vám v Tipsportu vyhrát? Gratulujeme! Otázkou už zůstává pouze to, jak uskutečnit v sázkové kanceláři Tipsport výběr peněz. Nebojte se, je to velmi jednoduché. Po přihlášení do vašeho hráčského konta opět klikněte v horní části obrazovky na položku „Vklady / Výplaty“ a v sekci „Výplaty“ máte tyto možnosti na výběr:

  1. Tipsport výběr na účet (bankovní převod) – jednoduše přidejte IBAN vašeho bankovního účtu do systému Tipsport a sázková kancelář vám výhru pošle na váš bankovní účet.
  2. Tipsport výběr na Skrill – podobně jako při vkladu si výhru necháte poslat vašich Skrill účet. Stačí vyplnit váš e-mail, částku a přihlašovací heslo a výhra vám přijde na váš Skrill účet.
   Pokud jste vkládali přes Skrill, tak výhru si můžete poslat i na váš bankovní účet! Je třeba mít ověřený bankovní účet. 
  3. Tipsport výběr na pobočce – výhru si můžete nechat vyplatit i na nejbližší pobočce Tipsport. Zadejte požadavek na výplatu výhry přes pobočku, vypište požadovanou částku na výplatu a vaše přihlašovací heslo a zastavte se pro výhru na nejbližší pobočce Tipsport.
   Při výhře nad 20.000 Kč je možné dohodnout s výhercem pozdější termín (musí být dodržena lhůta 60 dnů). Nad 100.000 Kč může provést výběr i bankovním převodem nebo poštovní poukázkou.
  4. Tipsport výběr přes Paysafecard – stejně jako dotaci můžete si přes Paysafecard nechat vyplatit také vaší výhru. Limity transakce najdete v tabulce.
   Vklady přes Paysafecard nejsou v Tipsportu vázány na výběry přes Paysafecard. I v tomto případě si je můžete poslat na ověřený bankovní účet.

  Stejně jako pro Tipsport vklad, i pro Tipsport výběr platí pravidla ohledně minimální a maximální hranice pro schválení transakce. V tabulce najdete minimální a maximální limity pro Tipsport výběr z účtu, Tipsport výběr na Skrill, Paysafecard ale i Tipsport výběr na pobočce.

  Výběry u Tipsportu + poplatky
  Platební metodaMinimální výběrMaximální výběrPoplatky
  Bankovní převod 100 Kč 1.000.000 Kč
  Skrill 1.000 Kč 30.000 Kč
  Výběr na pobočce Tipsport  100 Kč 5.000 Kč
  Paysafecard 1.000 Kč 50.000 Kč
  PayPal 100 Kč 100.000 Kč

  Hlavně ze zahraničních sázkových kanceláří byly sázející zvyklí, že pokud vkládali přes elektronickou peněženku, tak výběr musel být proveden právě přes tuto platební metodu. V případě, že byly při vkladu použity různé platební metody, tak se to poměrově rozdělovalo. Tipsport jako tuzemská společnost umožňuje vklady přes Skrill vybírat i na bankovní účet. Otázkou je, zda to neotevírá cestu spekulantům.

  Nejčastější otázky a odpovědi

  1️⃣ Jaké má sázková kancelář Tipsport možnosti vkladu?

  Do sázkové kanceláře Tipsport můžete vložit peníze několika způsoby – můžete tak učinit platební kartou nebo přes internetbanking vybraných bank, ale i přes Skrill, Paysafecard nebo vklad na pobočce.

  2️⃣ Účtuje za vklad na účet Tipsport poplatek?

  Ne. Sázková kancelář Tipsport si neúčtuje poplatek za vklad na Tipsport účet. Jedinou výjimkou je karta Paysafecard, kde je poplatek ve výši 5%.

  3️⃣ Mohu uskutečnit v sázkové kanceláři Tipsport vklad na pobočce?

  Samozřejmě můžete. Výhodou je zejména dostupnost poboček Tipsport, ale také nízká hranice vkladu v porovnání s ostatními možnostmi vkladu. Dolní hranice pro vklad na pobočce začíná již od částky 0,01 Kč. Pro spárování s online účtem budete potřebovat Tipkartu!

  4️⃣ Jak si mohu nechat vyplatit výhru v Tipsportu?

  Výhru v Tipsportu si můžete nechat vyplatit 4 způsoby – výhru vám Tipsport pošle na váš bankovní účet, dáte si vyplatit výhru na váš Skrill účet, Paysafecard účet nebo uskutečníte v sázkové kanceláři Tipsport výběr na pobočce.

  Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
  Aktuální bonusy
  Tipsport bonus

  300 Kč zdarma za registraci

  Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

  Fortuna bonus

  6.300 Kč zdarma

  Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

  Betano bonus

  1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

  3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

  Další bonusy
  Nejnovější příspěvky na fóru
  Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
  Otázka k zahraničnému stávkovaniu
  Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
  Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
  Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
  Bet365 dali mi limity
  Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt