Platební možnosti na internetu – vklady a výběry do/ze sázkových kanceláří

Využi bonus 300 Kč bez vkladu pouze za registraci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč zdarma

Zjistěte jaké jsou možnosti vkladů do sázkových kanceláří a jaké jsou možnosti výběru peněz. Přečtěte si jaké jsou platební možnosti při placení přes internet a vyberte si tu nejvhodnější pro vás.

Vklady a výběry do/ze online sázkových kanceláří

Nejpoužívanější platební metody na internetu jsou platební karty (VISA, MasterCard atd.), bankovní převod resp. ePlatby a internetové peněženky (Skrill, NETELLER, PayPal).

Online platby jsou možné prostřednictvím předplacených karet (Paysafecard), ale i různými jinými platebními metodami (Western Union atd.). Rychlý přehled o možnostech vkladů a výběrů do/ze sázkových kanceláří si můžete prohlédnout ve srovnávací tabulce vkladů a výběrů.

Platební karta ✔️ (nabízejí všichni)
Internetbanking ✔️ všechny sázkové kanceláře
Bankovní převod ✔️ u všech sázkových kanceláří
Vklad na pobočce ✔️ všechny sázkové
E-peněženka Tipsport, Chance
PayPal Tipsport, Chance, Sazkabet
Paysafecard Tipsport, Chance
Vklad přes SMS ❌ nenabízí nikdo

Vklady do sázkových kanceláří

Vklady do sázkových kanceláří jsou poměrně jednoduchou záležitostí a při většině platebních metod je vklad peněz otázkou několika vteřin. Nejjednodušší je při vkladu použít internetovou peněženku nebo platební kartu, při nichž převod probíhá v reálném čase, tedy peníze máte na hráčském účtu během pár vteřin. Při platebních kartách je na rozdíl od internetových peněženek vklad většinou zpoplatněn. Naopak nejsložitější je vklad prostřednictvím bankovního převodu, kde musíte do platebního příkazu zadávat veškeré bankovní údaje společnosti, které chcete peníze poslat. Nevýhodou bankovního převodu je čas transakce, který je pár dní.

Pokud máte jakoukoliv otázku ohledně vkladů a výběrů, zeptejte se na našem fóru o platebních možnostech.
Odpověď zaručena!

Výběry ze sázkových kanceláří

Před samotným výběrem budou od vás sázkové kanceláře vyžadovat ověření totožnosti. Ověření totožnosti se nazývá KYC (Know Your Customer). Při KYC kontrole sázkové kanceláře nejčastěji žádají občanský nebo řidičský průkaz jakož i různé výpisy – ať už bankovní výpis nebo účet za elektřinu (nesmí být starší než 3 měsíce, protože slouží k ověření adresy). Požadované dokumenty naskenujete a pošlete e-mailem sázkové kanceláři. O potřebných dokumentech však v recenzích neupozorňujeme, protože každého zákazníka na to upozorní samotná online sázková kancelář.

Na co si dát pozor při platbách v online sázkových kancelářích
  • Vklady a výplaty do sázkových kanceláří musíte provádět pouze z bankovních účtů, platebních karet a internetových peněženek, které jsou na vaše jméno!
  • Vkládejte a vybírejte peníze pouze pokud máte více než 18 let!
  • Pokud chcete využívat při vkladech a výběrech platební kartu, tak doporučujeme používat embosovanou platební kartu VISA.
  • Pokud při vkladu přes platební kartu budete muset poslat sken karty, nezapomeňte začernit některá čísla, vyhnete se tak možnému zneužití platební karty.
  • Výplatu peněz můžete uskutečnit ve většině případů platební metodou, kterou jste alespoň jednou provedli vklad.

Platební metody

Platební karty (VISA, MasterCard, VISA Electron, Maestro, AMEX, Diners Club)

Hráči nejčastěji při vkladech využívají platební karty. Vklad prostřednictvím platební karty je jednoduchý, rychlý a někdy bez poplatků (poplatky se pohybují v rozmezí 1,5 % až 3 % z vkládané částky). Najakceptovanejší platební karta na internetu je embosovaná VISA (karta s reliéfním výstupním písmem umožňuje placení kdekoliv na světě). S platební kartou MasterCard je možný vklad, ale není možný výběr ze sázkové kanceláře (pak musíte vybírat např. přes bankovní převod). Dále existuje platební karta VISA Electron, se kterou někdy bývají problémy při platbách do zahraničí. Nevýhodou vkladů přes kreditní a debetní karty je to, že musíte skeny karet posílat sázkovým kancelářím (je třeba začerní některé údaje tak, aby platební karta nemohla být zneužita).

Výběry
Při výběru přes kreditní resp. debetní karty budete čekat 2 až 5 dní. Trvání výběru závisí zejména na tom, ve které sázkové kanceláři sázíte a ve které zemi byla platební karta vydána.

UpozorněníVýběr peněz platební kartou MasterCard není možný.

Internetové peněženky

Skrill (Moneybookers)

Mezi evropskými hráči je velmi oblíbená internetová peněženka Skrill (Moneybookers), přes kterou vložíte peníze do sázkové kanceláře za několik sekund. Na posílání peněz přes Skrill potřebujete pouze e-mailovou adresu. Jediné co musíte udělat je poslat peníze z vašeho bankovního účtu na účet Skrill (Moneybookers) bankovní převodem, který je bez poplatků. Poté můžete posílat peníze do sázkových kanceláří jednoduše, rychle, bezpečně a bez poplatků.

Výběry

Sázkové kanceláře většinou udávají, že výběry přes Skrill trvají pár dní. Někdy vám ale peníze dorazí do pár hodin. Výběry přes Skrill jsou bez poplatků, ale malý poplatek se platí při posílání peněz ze Skrill na bankovní účet nebo platební kartu.

NETELLER

NETELLER je další oblíbenou elektronickou peněženkou. Tato platební metoda funguje na stejném principu jako Skrill. Rozdíl je ale v poplatcích, které má NETELLER podstatně vyšší než Skrill. Po registraci bude váš NETELLER účet omezen. Pokud budete chtít vybírat peníze přes bankomat prostřednictvím NETELLER MasterCard Prepaid karty nebo posílat větší množství peněz na jiný NETELLER účet, budete muset projít ověřením vaší totožnosti.

PayPal

PayPal je internetová peněženka, která umožňuje přesuny peněz mezi účty, které jsou identifikovány emailovými adresami. Každý PayPal účet je propojen s jednou nebo více platebními kartami. Platební karta musí mít povolené internetové platby, ale nemusí být embosovaná. PayPal neumožňuje finanční transakce do sázkových kanceláří pro obyvatele České republiky. Tuto platební metodu mohou pro tyto účely využívat jen některé země (např. Spojené království).

Bankovní převod (Bank Wire, Bank Transfer)

Pokud nevlastníte platební kartu a nevěříte internetovým peněženkám, pak doporučujeme využít bankovní převod. Peníze jsou posílány přímo do sázkové kanceláře, ale nevýhodou je čas trvání převodu. Bankovní převod lze uskutečnit podáním příkazu k úhradě v bance nebo můžete využít internet banking. Při placení přes bankovní převod nezapomeňte uvést variabilní symbol, který slouží k identifikaci platby.

Tuzemské bankovní převody trvají 1-2 pracovní dny. Tuzemský znamená, že sázková kancelář, jejíž peníze posíláte, má bankovní účet vedený ve stejném státě jako vy.

Zahraniční bankovní převody trvají 3-4 pracovní dny.

Zrychlené bankovní převody (Fast Bank Transfer) najdete hlavně u zahraničních sázkových kanceláří. Tyto sázkové kanceláře mají uzavřené smlouvy se společnostmi (třetí strana), které mají bankovní účty ve většině zemí. Zrychlené bankovní převody trvají 1-3 pracovní dny.

Samostatnou kapitolu tvoří online bankovnictví (ePlatby, Instant Banking), které vám umožňují poslat peníze na účet sázkové kanceláře ihned. Některé sázkové kanceláře implementovali do svých platebních metod ComGate, které zastřešuje všechny ePlatby pro české banky.

Výběry

Výplaty prostřednictvím bankovního převodu trvají 2-10 pracovních dnů.

Ostatní platební metody

Předplacené karty

Mezi předplacené karty patří Paysafecard. Předplacené karty koupíte na prodejních místech, které najdete na stránkách paysafecard.com. Platba na internetu prostřednictvím předplacených karet spočívá v zadání několikamístného PIN kódu, který najdete na kupónu (předplacené kartě). Výhodou předplacených karet je, že při placení na internetu nemusíte zadávat žádné osobní ani bankovní údaje resp. údaje platební karty.

Western Union

Western Union umožňuje rychlý peněžní převod mezi fyzickými osobami. Pro tyto účely Western Union využívá více než 400 000 poboček ve více než 200 zemích po celém světě. Platba spočívá ve vyplnění příslušného tiskopisu a jeho předání spolu s penězi a poplatkem zaměstnanci pobočky. Platební metoda Western Union je v sázkových kancelářích málo rozšířená.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt