Přehled možností jak a kde sledovat slovenskou hokejovou Tipos Extraligu 2023/24 ŽIVĚ – online stream + LIVE přenosy v TV

Využi bonus 500 Kč bez vkladu a vsaď si na ME ve fotbale
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč zdarma a vsaď si na EURO 2024

Sledujte live přenosy ze slovenské Tipos Extraligy 2023/2024. Prozkoumejte všechny možnosti sledování hokejových zápasů Tipos Extraligy, které zahrnují živé TV vysílání a online přenosy.

Tipos Extraliga 🔴 ŽIVĚ – kde sledovat přenosy v TV + online

I letos si můžete vychutnat Tipos Extraligu live na vašich obrazovkách, kde se představí nejlepší hokejové týmy v nejvyšší klubové soutěži na Slovensku. Dlouhá léta byl její oficiální název Tipsport Extraliga, ale po změně generálního partnera se její název změnil na Tipos Extraliga.

V nové sezóně Extraligy 2023/2024 se v soutěži celkově představí 12 slovenských hokejových týmů, které budou bojovat o vítězný Pohár Vladimíra Dzurillu. Svůj titul obhajuje letošní ročník HC Košice.

Nenechte si ujít ani jeden hokejový zápas ze slovenské Extraligy! V článku najdete kompletní přehled dostupných možností, jak sledovat Tipos Extraligu LIVE.

► Sledovat Tipos Extraligu ŽIVĚ
Sledujte zápasy Tipos Extraligy online ve vysokém rozlišení, bez sekání a reklamy

🏒 Událost Slovenská hokejová Tipos Extraliga
🗓️ Sezóna soutěže 2023/2024
📺 TV přenos JOJ Šport, Sport 1 a Sport 2
▶️ LIVE stream Tipsport TV Chance TV
✅ Online přenos nedostupný
🔊 Audio přenos Tipsport Chance
📱 Mobilní aplikace ELH Tipos Extraliga

Kde sledovat bezplatný online přenos z hokejové Tipos Extraligy 2023/24?

Nejlepší alternativou je sledovat Extraligu live prostřednictvím sázkových kanceláří, ve kterých si můžete podat sázku a rovnou sledovat i výsledek zápasu..

LIVE stream Tipos Extraligy na TV Tipsport ZDARMA

I když sázková kancelář Tipsport již v současnosti nepatří ke generálním partnerem hokejové Extraligy, tak vysílání live streamů se nemění, a bude i nadále pokračovat prostřednictvím online televize Tipsport TV

Hokejové online streamy jsou na TV Tipsport úplne zcela zdarma a bez dalších účtovaných poplatků. Tipsport live streamy vám nabízejí hokejové zápasy s českými komentářem a ve vysoké full HD kvalitě. 

LIVE stream Tipos Extraligy na TV Tipsport

Všichni nově registrovaní klienti Tipsportu mají nárok na bezplatné sledování sportovních live streamů po dobu 7 dní od registrace, přičemž všichni aktivní sázkaři mohou sledovat sportovní live stream zcela zdarma. 

Vyzkoušejte i vy hokej online stream zcela zdarma a nezapomeňte si podat LIVE sázku na svého favorita. O nic nepřijdete, právě naopak – svou registrací v Tipsportu jen získáte. Kromě nadupaných live streamů se stanete členem věrnostního programu Tipkonto, který pravidelně odměňuje každého aktivního sázkaře Tipsportu.


Návod, jak sledovat Extraligu live na TV Tipsport
  1. Registrace na Tipsport.cz a následné ověření totožnosti. S registrací vám pomůže náš návod k registraci v Tipsportu.
  2. Všichni noví klienti Tipsportu mají nárok na bezplatné 7-denní sledování live streamů na online televizi TV Tipsport.
  3. Po uplynutí 7 dnů je třeba vsadit alespoň jednou měsíčně sázku v minimální hodnotě 30 Kč (např. 3 sázky po 10 Kč).

Nezapomeňte, že při uzavírání kurzové sázky můžete využít vstupní bonusy, které jste získali již při vzniku vaší registrace v Tipsportu.

Hokejový online stream slovenské ligy na Chance TV

Podobně jako u Tipsportu, tak i v Chance si můžete vychutnat sledování slovenské Tipos Extraligy prostřednictvím jejího live streamu na Chance TV úplne zdarma.

Na bezplatné live streamy v Chance máte nárok tehdy, pokud jste:

  • nově registrovaný klient Chance a nemáte více než 7 dní od provedení prvotní registrace v Chance,
  • aktivní hráč Chance, který alespoň jednou měsíčně uzavře jakoukoli sázku v minimální hodnotě 30 Kč.

Všichni nově registrovaní sázkaři Chance jsou automaticky zapojeni do jejího věrnostního programu, ve kterém se dá získat až stovky věrnostních bodů denně!

LIVE stream Tipos Extraligy na Chance TV
Návod, jak sledovat Extraligu online na Chance TV
  1. Registrace na Chance.cz a následné ověření totožnosti. S registrací vám pomůže náš návod k registraci v Chance.
  2. Všichni noví klienti Chance mají nárok na bezplatné 7-denní sledování live streamů na online televizi Chance TV.
  3. Po uplynutí 7 dnů je třeba vsadit alespoň jednou měsíčně sázku v minimální hodnotě 30 Kč (např. 3 sázky po 10 Kč).

Nezapomeňte, že při uzavírání kurzové sázky můžete využít vstupní bonusy, které jste získali již při vzniku vaší registrace v Chance.

Kde sledovat Tipos Extraligu v TV?

Podívejte se na vaši oblíbenou hokejovou soutěž v TV. Na výběr máte hned několik možností, jak si prohlédnout slovenskou Extraligu live a bez účtovaných poplatků.

Na stanici JOJ Sport si můžete prohlédnout slovenskou Extraligu live

Přímý přenos hokejové Extraligy na JOJ Sport

Nově uvidíte zápasy Tipos Extraligy live na stanici JOJ Sport, která získala vysílací práva od sezóny 2023/24. Diváci si budou moci prohlédnout na stanici JOJ Sport minimálně dva zápasy a maximálně čtyři zápasy týdně.

JOJ Sport zároveň získala vysílací práva i na další hokejové soutěže – Slovenský pohár, MS v hokeji, MS v hokeji do 20 let a MS v hokeji do 18 let.

Televizní stanice JOJ Sport je určena výhradně pro české diváky, avšak v Česku ji naleznete v DVB-T2 nabídce Plustelka. Z operátorů působících v ČR a SR se JOJ Sport objevila ve službách Kuki, Skylink a SledováníTV.

Stanice Sport 1, 2 odvysílají přímý přenos hokejové Extraligy

Live přenos slovenské Tipos Extraligy na Sport 1 a Sport 2

Živý přenos ze slovenské hokejové soutěže se bude vysílat na zahraničních sportovních kanálech Sport 1 a Sport 2.

Během týdne se na uvedených TV programech bude vysílat pouze jeden zápas z každého kola hokejové Extraligy.

Kde se dívat na online přenos Tipos Extraligy?

Pokud si chcete ušetřit kopec vašeho času, tak vám doporučujeme sledovat hokej live stream zdarma a bez reklam.

Online stream hokeje na JOJ Play

Internetová platforma JOJ Play má ve své nabídce kompletně všechny live přenosy Tipos Extraligy z každého kola a každého stadionu po celou sezónu. Internetovou službu si lze zakoupit online přes stránku play.joj.sk.

Na výběr máte ze dvou balíků JOJ Play:

  • FREE – bezplatný balík (0 € měsíčně navždy), který obsahuje formáty z produkce TV JOJ, reklamu, výběr živých kanálů JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJ 24 a sledování přímých přenosů je možné jen na 1 zařízení současně.
  • PREMIUM – prémiový placený balík (5,99 € měsíčně bez vázanosti) nabízí kompletní obsah s prémiovými filmy a serály s předpremiérou naší tvorby. Sledování přenosů je bez reklam a v nabídce naleznete všechny živé kanály: JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJ 24, JOJ Sport, Jojko, JOJ Cinema, CS Film, CS History, CS Mystery a CS Horror. S prémiovým balíčkem si můžete prohlížet live přenosy až na 4 zařízeních současně.
Služba JOJPLAY je určena výlučně pro uživatele žijící a sledující obsah v SR. Většina titulů má licenční omezení pouze pro slovenský trh a proto neumíme zaručit dostupnost této služby v plném rozsahu pro uživatele mimo SR.

Audio přenos hokejových zápasů

V sázkové kanceláří Tipsport můžete využít až dvě alternativy audio přenosů.

Živý audio přenos z Tipos Extraligy

Zápasy hokejové Extraligy si můžete poslechnout i prostřednictvím live rádia, které je dostupné pro všechny registrované hráče Tipsportu a Chance zcela zdarma.

Live radio v Tipsportu

Živý audio komentář (live radio) najdete při každém hokejovém zápase Tipos Extraligy. Nezapomeňte, že live rádio je možné i přes mobilní telefon pomocí webové stránky Tipsport.cz nebo Chance.cz.

Mluvící live tracker z hokejové Extraligy

Další vyhledávanou alternativou je mluvící live tracker, který také najdete v sázkové kanceláři Tipsport nebo Chance. Live tracker vám přináší grafické znázornění toho nejdůležitějšího, co se odehrává na hřišti.

Mluvicí live tracker v Tipsportu

Audio tracker přehrává i zvukové upozornění při důležitých situacích např. při gólech, střelách do tyčky, penaltách či červených kartách. Live tracker automaticky spustíte po kliknutí na váš vybraný zápas.

Jak sledovat hokejovou Extraligu živě přes mobilní aplikaci?

Poslední možností je sledování online přenosů hokeje Tipos Extraligy pomocí dostupné mobilní aplikace.

Tipos Extraliga živě u Tipsport a Chance

Mobilní aplikace Tipsport

Zůstaňte v neustálém dění! Zápasy slovenské Extraligy live si můžete prohlédnout i na vašem mobilním telefonu prostřednictvím mobilní aplikace Tipsportu, která je dostupná ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení

Výhodou této mobilní aplikace je hlavně to, že hokejový live stream Tipos Extraligy si můžete spustit na svém mobilu kdykoliv a kdekoliv. Kromě toho v ní najdete tisíce živých sportovních přenosů včetně oblíbených live sázek.

Mobilní aplikace Tipsport nabízí přímý přenos slovenské Tipos Extraligy
V mobilní aplikaci Tipsport můžete sledovat live přenosy hokejové Tipos Extraligy zdarma a bez reklam.

Live přenos Tipos ligy v Chance

Kromě mobilní aplikace Tipsportu můžete využít pro sledování slovenské Extraligy i mobilní aplikaci Chance, která je také dostupná ke stažení zcela zdarma

Mobilní aplikace Chance
V mobilní aplikaci Chance je dostupný přímý přenos Tipos Extraligy

Oficiální mobilní aplikace pro Tipos Extraligu

Pokud jste pravý fanoušek slovenské hokejové Extraligy, tak ve vašem mobilním telefonu by určitě neměla chybět mobilní aplikace Tipos Extraligy. V aplikaci najdete výsledky zápasů, týmové statistiky, tabulky a články pro hokejovou Extraligu. Kromě toho obsahuje mobilní aplikace i live výsledkový servis z každého zápasu.

Aplikace Tipos Extraligy je dostupná ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení (Android, iOS iPhone).

Oficiální mobilní aplikace Tipos Extraligy
Oficiální mobilní aplikace Tipos Extraligy (zdroj: aphk.sk)

Video sestřihy, highlighty a sociální sítě

Vyhledávané highlighty z hokejové Extraligy určitě najdete na oficiálním webu hockeyslovakia.sk. Série zajímavých videí se stejně nachází i na video portálu Youtube.com.

Sociální sítě vládnou světem, takže není žádným překvapením, že několik zajímavých videí, živých přenosů ze zápasů Tipos ligy a pravidelnou nálož fotek naleznete na:

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kde sledovat hokejovou Extraligu přímý přenos?

Slovenskí, ale i čeští fanoušci si mohou prohlédnout hokejovou Tipos Extraligu na sportovních kanálech JOJ Sport, Sport 1 a Sport 2.

2️⃣ Kde se dá spustit live stream Tipos Extraligy?

Hokejový online stream lze spustit i pomocí live streamu sázkové kanceláře Tipsport, která vysílá live přenosy na své online televizi TV Tipsport. Druhou volbou je sázková kancelář Chance, která také nabízí bezplatné sledování sportovních live streamů.

3️⃣ Dají se sledovat zápasy slovenské Extraligy online přes mobil?

Ano, zápasy hokejové Extraligy live se dají sledovat i přes mobilní aplikaci Tipsportu, která je dostupná ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení zcela zdarma. Kromě Tipsportu můžete využít i mobilní aplikaci Chance, která se dá stáhnout v obchodě Google Play nebo AppStore stejně zdarma.

4️⃣ Kde naleznete nejlepší video sestřihy?

Video sestřihy a highlighty jsou dostupné na oficiálním webu hockeyslovakia.sk nebo na video portálu YouTube.com.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt