Přehled možností jak a kde sledovat Tipos Extraligu 2021/22 ŽIVĚ – ONLINE + TV

Sledujte live přenosy ze slovenské Tipos Extraligy 2021/22. Prozkoumejte všechny možnosti sledování hokejových zápasů Tipos Extraligy, které zahrnují živé TV vysílání a online přenosy.

Tipos Extraliga LIVE – přenosy v TV + live stream zdarma

I tento rok se na ledě představí nejlepší hokejové týmy v nejvyšší klubové soutěži na Slovensku. Dlouhá léta byl její oficiální název Tipsport Extraliga, avšak po změně generálního partnera se její původní název změnil na nový – Tipos Extraliga.

V nové sezóně slovenské Extraligy 2021/2022 se v soutěži celkem představí 12 hokejových týmů, které budou bojovat o vítězný Pohár Vladimíra Dzurilly. Další novinkou letošní sezóny je i to, že maďarský hokejový tým DVTK Jegesmedvék ohlásil konec své účasti v této soutěži.

Nenechte si ujít ani jeden hokejový zápas ze slovenské Extraligy! V článku najdete kompletní přehled dostupných možností, jak sledovat Tipos Extraligu živě.

Spustit Tipos Extraliga live stream zdarma
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.cz

🏒 Událost Slovenská hokejová Tipos Extraliga
🗓️ Sezóna soutěže 2021/2022
📺 TV přenos Sport 1 a Sport 2
▶️ LIVE stream Tipsport TV Chance TV
✅ Online přenos nedostupný
🔊 Audio přenos Tipsport Chance
📱 Mobilní aplikace ELH Tipos Extraliga

Kdy začíná nová sezóna Tipos Extraligy 2021/2022?

Nový ročník hokejové Tipos Extraligy 2021/2022 je v pořadí již 29. sezónou této nejvyšší hokejové soutěže na Slovensku. Začátek nové sezóny se už klasicky odstartuje základní částí, která je na programu 24.09.2021 a bude pokračovat vyřazovací fází, která je naplánována na březen 2022.

V sezóně 2021/2022 si celkem zahraje 12 hokejových mužstev. Není žádným překvapením ani to, že maďarský hokejový tým DVTK Jegesmedvék končí ve slovenské Extralize a vrací se zpět do maďarské soutěže Erste liga.

Své loňské vítězství v soutěži Tipos Extraliga 2020/2021 bude obhajovat hokejový tým HKM Zvolen, který porazil ve finále soutěže hokejový klub HK Poprad.

Sledujte live stream Extraliga zdarma

Sledování hokejových zápasů v TV

Podívejte se na vaši oblíbenou hokejovou soutěž v TV. Na výběr máte hned několik možností, jak si prohlédnout slovenskou Extraligu live a bez účtovaných poplatků.

Live přenos Tipos Extraligy na Sport 1 a Sport 2

Živý přenos ze slovenské hokejové soutěže se bude vysílat na zahraničních sportovních kanálech Sport 1 a Sport 2.

Během týdne se na uvedených TV programech bude vysílat pouze jeden zápas z každého kola hokejové Extraligy.

Online sledování hokeje pomocí streamu

Pokud si chcete ušetřit kopec vašeho času, tak vám doporučujeme sledovat hokej live stream zdarma a bez reklam.

LIVE stream Tipos Extraligy na TV Tipsport

I když sázková kancelář Tipsport již v současnosti nepatří ke generálním partnerem hokejové Extraligy, tak vysílání live streamů se nemění, a bude i nadále pokračovat prostřednictvím online televize Tipsport TV

Hokejové online streamy jsou na TV Tipsport úplne zcela zdarma a bez dalších účtovaných poplatků. Tipsport live streamy vám nabízejí hokejové zápasy s českými komentářem a ve vysoké full HD kvalitě. 

Všichni nově registrovaní klienti Tipsportu mají nárok na bezplatné sledování sportovních live streamů po dobu 7 dní od registrace, přičemž všichni aktivní sázkaři mohou sledovat sportovní live stream zcela zdarma

Vyzkoušejte i vy hokej online přenos zcela zdarma a nezapomeňte si podat LIVE sázku na svého favorita. O nic nepřijdete, právě naopak – svou registrací v Tipsportu jen získáte. Kromě nadupaných live streamů se stanete členem věrnostního programu Tipkonto, který pravidelně odměňuje každého aktivního sázkaře Tipsportu.


Návod, jak sledovat slovenskou hokejovou extraligu online na TV Tipsport1. Zaregistrujte se v sázkové kanceláři Tipsport.
2. Ověřte si váš herní účet a přihlaste se do svého nového účtu v Tipsportu. (Pokud máte problém s registrací, tak si můžete přečíst náš podrobný návod na registrací u Tipsportu).

Jako noví klienti Tipsportu máte nárok na bezplatné 7-denní sledování live streamů na online televizi TV Tipsport.

Po uplynutí 7 dní je třeba vsadit alespoň jednou měsíčně jakékoliv kurzové sázky v minimální hodnotě 30 Kč.

NEZAPOMEŇTE, že při uzavření kurzové sázky můžete využít i vstupní bonusy, které jste získali při vaší první registraci v Tipsportu. 
Sledujte live stream Extraligy zdarma

Hokejový online stream na Chance TV

Podobně jako u Tipsportu, tak i v Chance si můžete vychutnat sledování české Tipos Extraligy prostřednictvím jejího live streamu na Chance TV úplne zdarma.

Na bezplatné live streamy v Chance máte nárok tehdy, pokud jste:

  • nově registrovaný klient Chance a nemáte více než 7 dní od provedení prvotní registrace v Chance,
  • aktivní hráč Chance, který alespoň jednou měsíčně uzavře jakoukoli kurzovou sázku v minimální hodnotě 30 Kč.

Všichni nově registrovaní sázkaři Chance jsou automaticky zapojeni do jejího věrnostního programu, ve kterém se dá získat až stovky věrnostních bodů denně!

Audio přenos hokejových zápasů

V sázkové kanceláří Tipsport můžete využít až dvě alternativy audio přenosů.

Živý audio přenos z Tipos Extraligy

Zápasy hokejové Extraligy si můžete poslechnout i prostřednictvím live rádia, které je dostupné pro všechny registrované hráče Tipsportu a Chance zcela zdarma.

Live radio v Tipsportu

Živý audio komentář (live radio) najdete při každém hokejovém zápase Tipos Extraligy. Nezapomeňte, že live rádio je možné i přes mobilní telefon pomocí webové stránky Tipsport.cz nebo Chance.cz.

Mluvící live tracker z hokejové Extraligy

Další vyhledávanou alternativou je mluvící live tracker, který také najdete v sázkové kanceláři Tipsport nebo Chance. Live tracker vám přináší grafické znázornění toho nejdůležitějšího, co se odehrává na hřišti.

Mluvicí live tracker v Tipsportu

Audio tracker přehrává i zvukové upozornění při důležitých situacích např. při gólech, střelách do tyčky, penaltách či červených kartách. Live tracker automaticky spustíte po kliknutí na váš vybraný zápas.

Sledování hokejové Extraligy online přes mobilní aplikaci

Poslední možností je sledování online přenosů hokeje Tipos Extraligy pomocí dostupné mobilní aplikace.

Online přenos slovenské Extraligy na mobilu

Zůstaňte v neustálém dění! Zápasy slovenské hokejové Extraligy si můžete prohlédnout i na vašem mobilním telefonu prostřednictvím mobilní aplikace Tipsportu, která je dostupná ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení

Výhodou této mobilní aplikace je hlavně to, že hokejový live stream Tipos Extraligy si můžete spustit na svém mobilu kdykoliv a kdekoliv. Kromě toho v ní najdete tisíce živých sportovních přenosů včetně oblíbených live sázek.

Kromě mobilní aplikace Tipsportu můžete využít pro sledování slovenské Extraligy i mobilní aplikaci Chance, která je také dostupná ke stažení zcela zdarma

Mobilní aplikace pro Tipos Extraligu

Pokud jste pravý fanoušek slovenské hokejové Extraligy, tak ve vašem mobilním telefonu by určitě neměla chybět mobilní aplikace Tipos Extraligy. V aplikaci najdete výsledky zápasů, týmové statistiky, tabulky a články pro hokejovou Extraligu. Kromě toho obsahuje mobilní aplikace i live výsledkový servis z každého zápasu.

Aplikace Tipos Extraligy je dostupná ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení (Android, iOS iPhone).

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 150 Kč zdarma Registrovat se
600 Kč + 300 Kč zdarma Registrovat se
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Registrovat se
5.000 Kč + 500 Kč zdarma Registrovat se
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma Registrovat se

Výsledky a statistiky a tabulky

Statistiky, tabulky nebo výsledky ze zápasů slovenské hokejové extraligy najdete na webu každé dobré sázkové kanceláře, jakými jsou například Tipsport nebo Fortuna.

Stačí, když pouze kliknete na ikonu statistiky při konkrétním zápase a zjistíte všechny, co potřebujete vědět – poslední zápasy mužstev, vzájemnou bilanci zápasů, statistiky hráčů nebo přehledné tabulky, které vám mohou pomoci při vašem sázení.

Pokud si chcete ušetřit čas, tak si můžete prohlédnout rychlé live výsledky na webu Sportscore.cz, na kterém najdete detailní statistiky nebo vyhledávané tabulky pro Tipos Extraligu.

Skvělým webem pro statistiky, program, výsledky či tabulky z hokejové Extraligy je i web stránka hockeyslovakia.sk.

Video sestřihy a highlighty

Vyhledávané highlighty z hokejové Extraligy určitě najdete na oficiálním webu Tipos Extraligy. Série zajímavých videí se stejně nachází i na video portálu Youtube.

Sociální sítě vládnou světem, takže není žádným překvapením, že několik zajímavých videí, živých přenosů ze zápasů Tipos ligy a pravidelnou nálož fotek uvidíte na oficiálním profilu Instagramu Tipos Extraligy.

Vítězové slovenské hokejové Extraligy

Podívejte se na tabulku s posledními vítězi slovenské hokejové Tipos Extraligy.

SezónaVítěz
2021/2022
2020/2021 Zvolen
2019/2020 žádný vítěz
2018/2019 Banská Bystrica
2017/2018 Banská Bystrica
2016/2017 Banská Bystrica
2015/2016 Nitra
2014/2015 Košice
2013/2014 Košice
2012/2011 Zvolen
2011/2012 Slovan Bratislava

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Na kterých kanálech se dá spustit slovenská hokejová Extraliga 2021/2022?

Slovenskí, ale i čeští fanoušci si mohou prohlédnout hokejovou Tipos Extraligu na sportovních kanálech Sport 1 a Sport 2.

2️⃣ Kde se dá spustit hokej online Extraliga?

Hokejový online stream lze spustit i pomocí live streamu sázkové kanceláře Tipsport, která vysílá live přenosy na své online televizi TV Tipsport. Druhou volbou je sázková kancelář Chance, která také nabízí bezplatné sledování sportovních live streamů.

3️⃣ Dají se sledovat zápasy slovenské Extraligy přes mobil?

Ano, zápasy hokejové Extraligy se dají sledovat i přes mobilní aplikaci Tipsportu, která je dostupná ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení zcela zdarma. Kromě Tipsportu můžete využít i mobilní aplikaci Chance, která se dá stáhnout v obchodě Google Play nebo AppStore stejně zdarma.

4️⃣ Kde si kouknu výsledky z Tipos Extraligy 2021/2022?

Aktuální výsledky ze zápasů Tipos Extraligy najdete ve všech dobrých sázkových kancelářích, jakými jsou například TipsportFortuna či Chance. Další alternativou jsou live výsledky na webu Sportscore.cz, na kterém máte k dispozici také přehledné tabulky, nebo statistiky Tipos Extraligy.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy