TV Tipsport – recenze a návod jak sledovat sportovní zápasy online ŽIVĚ a v HD kvalitě

Sledujte na TV Tipsport živé sportovní přenosy z nejlepších světových lig a soutěží. Live stream ze zápasů Seria A, La Liga, Bundesliga, NHL, ELH, NBA, Oktagonu, tenisových grandslamů a dalších.

TV Tipsport – jak sledovat sportovní LIVE streamy v HD kvalitě

Pokud chcete sledovat nějaký konkrétní sport, turnaj resp. zápas v přímém přenosu a tento zápas nevysílá žádná televizní stanice, vzniká problém.

Začnete vyhledávat služby s přímými přenosy, ale tyto jsou v drtivé většině zpoplatněny. Pokud chcete sledovat přímý přenos zdarma, začnete využívat různé nelegální web stránky poskytující live streaming zdarma.

V tomto případě je však „zdarma“ vykoupeno otravnou reklamou, která vám často znemožní sledovat zápasy z důvodu neustálého přerušování přenosu pop-up okny a jinými sofistikovanými reklamami. Z vašeho přenosu se stává nekoukatelný live stream. V článku vám vysvětlíme jak sledovat Tipsport TV.

► Spustit TV Tipsport
Sledujte zápasy z nejlepších sportů, lig a soutěží na Tipsport.cz

📺 Televizní stanice TV Tipsport
📅 Přenosy na dnes Zobrazit
💶 Cena sázky za min. 30 Kč / měsíc
▶️ Live stream zdarma ✅ (prvních 7 dní)
⚡ Nejvyšší kvalita 720p (HD přenosy)
📱 Přenosy v mobilu
🎥 Vysílání naživo zpoždění v desítkách sekund
⚽ Sporty Seznam lig a soutěží
⭐ Exkluzivně NHL, Oktagon, TdF, Tipos Extraliga, MotoGP
👉 Jak sledovat  Návod
💻 Fullscreen (PC) ✅ (Česká Tipsport extraliga)
📝 Registrace TV služby Tipsport.cz
Tip

Chcete-li sledovat přímé přenosy zcela zdarma, tak si jen ověříte totožnost a získáte od Tipsportu peníze zdarma! Za tyto peníze resp. věrnostní body (Nety) můžete pak sázet dlouhodobě a live stream budete mít pak zdarma.

Kde sledovat sportovní přenosy zdarma a bez reklam?

Abyste předešli problémům s otravnými reklamami, doporučujeme založit si účet v nějaké službě. Kde sledovat sportovní přenosy zdarma? Nejlepší možností, kterou vám doporučujeme je sázková kancelář. Právě Tipsport jako největší sázková kancelář má také největší počet přímých přenosů. Tyto přenosy jsou za určitých okolností i zdarma, ale mezi nejčastější podmínky, které si sázkové kanceláře dávají pro volné sledování sportovního zápasu jsou:

 • zůstatek na účtu,
 • za určitou dobu je třeba si vsadit menší částku,
 • nevyhodnocený tiket.

Jak přesně funguje TV Tipsport si rozebereme v článku. Již nyní ale můžeme říci, že mnoho z vás rozmanitost sportovních přenosů přes online televizi Tipsport TV překvapí. Nikdy nebylo tak snadné sledovat živé přenosy, než přes weby resp. mobilní aplikace sázkových kanceláří!

📺 Sportovní přenosy na TV Tipsport

Live stream resp. přímý přenos poskytují zmíněné sázkové kanceláře, přičemž výjimkou není ani Tipsport. Tato renomovaná sázková kancelář s českými kořeny má jedno z nejlepších pokrytí přenosů živě (celosvětově).

Díky službě TV Tipsport můžete sledovat živé přenosy zdarma na PC, mobilu nebo tabletu. Všechny sportovní přenosy online jsou vysílané živě a bez otravných reklam. Díky poskytování livestreamingu se z Tipsportu stává kromě sázení i vynikající online sportovní televize.

Jak sledovat sport online na internetu?

Online televize Tipsport TV přináší sportovní přenosy z nejrůznějších lig, ale zároveň se zde setkáte také s exkluzivní nabídkou, kterou nenajdete v jiné sázkové kanceláři. Pokud byste se rozhodli porovnat nabídku přenosů se sportovní televizí, tak se nabídka nikdy nevyrovná. Live přenosy na TV Tipsport jsou pro aktivní sázející zcela zdarma (přesné podmínky jsou vysvětleny v článku).

Návod, jak sledovat na TV Tipsport live stream zdarma 
 1. Zaregistrujte se na Tipsport.cz
 2. Po dokončení registrace si ověřte váš hráčský účet.
 3. Po registraci je možné sledovat Tipsport TV 7 dní zdarma.
 4. Po 7 dnech je třeba vsadit 30 Kč měsíčně a můžete sledovat TV celý měsíc.

Jak spustit livestream na TV Tipsport? (návod)

Aktuální program TV Tipsport naleznete online po kliknutí na záložku TV Tipsport, kterou naleznete v horní liště. Zde vidíte všechny zápasy a víte si z tohoto prostoru spustit přímo i live přenos – musíte být však přihlášen. Další alternativou, jak spustit na TV Tipsport live stream je jít přes sekci LIVE sázek:

 1. Když se přihlásíte na hráčský účet, je třeba přejít do LIVE sekce, tam kde jsou dostupné všechny LIVE sázky.
 2. Zde si můžete po kliknutí na „STREAM“ zobrazit jen zápasy s přímým přenosem.
 3. Po kliknutí na zápas nebo na „LIVE STREAM IKONU“ spustíte přímý přenos (v horní liště zcela napravo je možné zobrazit i kalendář zápasů s LIVE sázkami resp. LIVE streamem).
Jak spustit live stream na TV Tipsport
Jak spustit live stream na TV Tipsport

Měli jste někdy problém, že se konaly najednou až dvě utkání, které jste chtěli sledovat? Pro sázkovou kancelář Tipsport žádný problém! Na Tipsport TV můžete sledovat i dva live přenosy současně díky MultiView pohledu! Jak zapnout MultiView pohled? Postup je jednoduchý:

1. Přihlaste se do vašeho hráčského účtu a vstupte do sekce „LIVE“.

2. Pro rychlejší přístup k živým přenosem si vyfiltrujte pouze zápasy s live streamem kliknutím na tlačítko „STREAM“.

3. Spusťte livestream z vybraného zápasu.

4. Po spuštění přímého přenosu 1. zápasu už jen stačí, když si vyberete druhou sportovní událost z menu v levé části obrazovky. Po přejetí kurzorem „nad druhý zápas“ před sebou automaticky uvidíte možnost zobrazení live streamu na levé nebo pravé straně. Zvolíte si stranu zobrazení a sledujete oba live streamy současně.

Jak sledovat více live streamů na TV Tipsport
Jak sledovat více live streamů na TV Tipsport
Problémy se spuštěním TV Tipsport1. Pokud vám stream nepůjde, je třeba ověřit, zda jste za posledních 30 dnů podali sázky za 30 Kč.
2. Je třeba na live fóru zkontrolovat, zda více lidí nezaznamenalo stejný problém (může dojít k výpadku služby).
3. Pokud vám bude  na TV Tipsport live stream sekat, zkuste si otevřít livestream v popup okně.

📱 Live přenosy živě i v mobilu

Tipsport TV vysílá zápasy živě nejen na PC ale i přes mobilní aplikaci (platí pro mobilní aplikace ke stažení i webová aplikace). Přímé přenosy lze sledovat na mobilu i tabletu a nezáleží na tom, zda máte operační systém iOS (iPhone, iPad) nebo Android resp. HarmonyOS (Huawei). Díky mobilu můžete sledovat a tipovat sportovní zápasy kdykoliv a kdekoliv.

Sportovní přenosy zdarma přes mobilní aplikaci

Nejideálnější způsob je nainstalovat si mobilní aplikaci od Tipsportu, protože se pak automaticky přihlásí na váš účet a přímý přenos máte ihned k dispozici (je to nejjednodušší cesta).

K přihlášení víte využít i otisk prstu. Do sekce TV Tipsport nebo LIVE sázek se pak umíte prokliknout dvěma kliknutími a ihned můžete sledovat live přenosy.

Spuštění TV Tipsport na mobiluSpuštění live streamu na TV Tipsport
Jak spustit TV Tipsport na mobilním telefonu

Přes mobil resp. mobilní aplikaci máte všechny výhody a možnosti jako na PC. Nechybí žádná funkce, dostupné jsou také všechny soutěže, aktuality i analýzy, blogy, fórum či „Tiket aréna“. Platí pro Android, iOS (apple) jakož i HarmonyOS.

Mobilní aplikace Tipsport na stáhnutí
Pokud si chcete přečíst více o mobilní aplikaci i samotné instalaci, přečtěte si recenzi na mobilní aplikaci Tipsport, která zahrnuje i zmíněnou online televízi „TV Tipsport“.

Je možné sledovat Tipsport TV na celou obrazovku? (fullscreen)

Fullscreen přímého přenosu mají sázkové kanceláře z licenčních důvodů omezené, proto je nesmí nabízet na svých portálech. Toto platí hlavně pro PC kvůli většímu rozměru obrazovky. Existují však výjimky, kdy je fullscreen povolený i na PC.

Tenisový zápas na TV Tipsport
Živé přenosy na celou obrazovku na TV Tipsport

U Tipsportu můžete na PC sledovat českou hokejovou extraligu (Tipsport extraliga) na celou obrazovku. Tuto exkluzivní možnost má Tipsport i proto, že je oficiálním sponzorem české hokejové ligy.

Na mobilu je možné sledovat Tipsport stream na celou obrazovku z každého zápasu!

❌ Není možné spustit živé přenosy na Tipsport TV?

Nevíte, co dělat v případě, že sa vám nedá spustit live přenos v televizi Tipsport? Existuje několik důvodů, kde může být problém:

 1. Prvním důvodem může být, že nejste přihlášeni.
 2. Problém může nastat i tehdy, pokud nemáte ověřený hráčský účet.
 3. Na vašem účtu jste nesplnili požadavky pro spuštění live streamu.
 4. Teoreticky se může stát, že vám jde zvuk ale nejde obraz. Pak doporučujeme jít podle návodu, ktorý je uveden na Tipsport.cz v sekci nápověda (TV Tipsport a pak FAQ).
 5. Problém může být i v nepodporovaném prohlížeči.
 6. Není povolen přístup z více zařízení současně!
Co dělat, pokud budou problémy přetrvávat? 
 • V případě, že splňujete všechny podmínky, zkuste refresh web stránky (aktualizace se provádí i přes klávesu F5). Poruchu může mít i samotná sázková kancelář, ale určitě doporučujeme jít do fóra a zjistit, zda problém nemá více uživatelů.
 • Vyzkoušet jinou platformu – počítač nebo mobil.
 • Pokud problém bude stále přetrvávat, doporučujeme kontaktovat zákaznickou podporu a to buď telefonicky, e-mailem případně přes live chat.

▶️ Které sporty vysílá TV Tipsport živě?

Seznam sportů je opravdu velký, přičemž přenosy jsou nabízeny nejen na ligy, ale i turnaje či různé exhibiční zápasy. V nabídce najdete nejznámější evropské fotbalové ligy (kromě anglické Premier League), NHL, KHL, NBA, BOX, MMA, MLS, MLB, tenis nebo Super Bowl.

Jaké exkluzivní živé přenosy nabízí Tipsport TV online? Nechybí ani livestreaming ze zápasů, které nevysílá žádná jiná sázková kancelář, přičemž jde hlavně o slovenskou a českou hokejovou extraligu, Oktagon či cyklistickou Tour de France (TdF).

Futbal live stream

Mezi nejvyhledávanější zápasy patří rozhodne fotbal, protože i samotné sportovní sázky jsou ve velké míře uzavírané právě na tento nejpopulárnější sport. Nabídka je opravdu široká, proto se budeme bavit o tom, co na TV Tipsport spíše nenajdete.

Problémem jsou televizní práva hlavně na anglickou Premier League i nejslavnější evropské soutěže (Liga mistrů, Evropská liga) a asi to bude platit i pro novou Evropskou konferenční ligu. Dobrou zprávou je, že předkola evropských lig může vysílat i sázková kancelář. Při velkých šampionátech jako jsou Mistrovství světa a Mistrovství Evropy live stream nemůžete očekávat, protože jde o exkluzivní vysílací práva.

Hokej live stream na TV Tipsport

Live stream z hokeje je na TV Tipsport velmi dobře zastoupen. Kromě nejpopulárnější ligy světa NHL můžete sledovat i konkurenční ruskou hokejovou ligu KHL a zároveň máte přístup i k české a slovenské hokejové lize (exkluzivně). Největší radost dělá Tipsport fanouškům MS v hokeji, protože nabízí live stream z MS pravidelně každý rok!

TV Tipsport tenis live stream

Tenis patří k druhému nejpopulárnějšímu sportu na sázení a proto se netřeba divit, že právě live stream z tenisu je pokrytý ve velmi vysoké míře. Nechybí ani jeden Grandslam, ATP a WTA turnaje, Turnaj mistrů nebo Challenger.

Plánujete zároveň i tipovat? Tak pečlivě vybírejte sázkovou kancelář, protože pravidla vyhodnocování sázek při skreči se mohou lišit.

Tipsport TV nabízí MMA živě a zdarma

Bojové sporty zažívají v Česku obrovský BOOM a to hlavně díky projektu Oktagon (včetně Oktagon Underground, Oktagon Prime atd). Již nyní je Oktagon jedna z nejlepších MMA organizací na světě a má nakročeno na velké úspěchy.

V souvislosti s úspěchem Oktagonu nezaváhala TV Tipsport ani s největší resp. nejlepší organizací na světě UFC a uzavřela smlouvu na vysílací práva i s ní. Díky tomu můžete sledovat na TV Tipsport Oktagon (převážně česko-slovenských bojovníků) a zároveň i UFC (zde můžete sledovat českého bojovníka Jiřího Procházku nebo slovenského Ľudovíta Kleina).

Další sporty

Mezi další populární sporty, které najdete na TV Tipsport online patří NFL (Super Bowl), baseballové zápasy (MLB) nebo i motoristické sporty v podobě MotoGP. Mezi live přenosy, které jsou pravidelně vysílány z turnajů je snooker a šipky (darts). U nás hráče potěší i zápasy z házené a volejbalu.

📅 TV Tipsport dnes (kalendář)

Přinášíme vám základní přehled přímých přenosů v sázkové kanceláři Tipsport, které vysílá přes online televizi Tipsport TV. Pro aktuální přehled přenosů na dnes je třeba kliknout zde. Mezi přímými přenosy najdete i exkluzivní přenosy, které žádná jiná sázková kancelář s českou licencí nenabízí! 

Přehled dostupných live přenosů na TV Tipsport
Fotbal (1.liga) Top evropské fotbalové ligy
 • Německá liga (Bundesliga)
 • Španělská liga (La Liga)
 • El Clásico 😍
 • Italská liga (Serie A)
 • Milánské derby 😍
 • Francouzská liga (Ligue 1)
České a slovenské ligy
Ostatní evropské fotbalové ligy
 • Polská fotbalová liga
 • Portugalská liga
 • Ruská liga
 • Nizozemská liga
 • Turecká liga
 • Rumunská liga
 • Dánská fotbalová liga
 • Rakouská liga
 • Skotská fotbalová liga
 • Old Firm Derby 😍
 • Belgická liga
 • Chorvatská liga
 • Rakouská liga
 • Švýcarská liga
 • Řecká liga
 • Maltská liga
Americké ligy
 • MLS
 • Brazilská liga
 • Argentinská liga
 • Ekvádorská liga
 • Uruguayská liga
 • Mexická fotbalová liga
 • Paraguayská liga
  Zbytek světa (Austrálie a Oceánie, Asie)
  • Australská liga
  • Japonská liga
  • Jihokorejská liga
  • Novozélandská liga
  • SEA liga
  Fotbal (2. liga)
  • 2. anglická liga
  • 2. belgická liga
  • 2. dánská
  • 2. francouzská
  • 2. nizozemská liga
  • 2. německá liga
  • 2. španělská liga
  • 2. jihokorejská liga
  • 2. rakouská liga
  • 2. skotská liga
  • 2. turecká liga
  • 2. švýcarská liga
  • 2. italská liga
  • 2. thajská liga
  Futbal
  (poháre a iné)
  • Copa Argentina
  • Coppa Italia (Itálie)
  • DFB Pokal (německý pohár)
  • Coupe de La Ligue (FRA)
  Hokej
  (ligy a turnaje)
  • AHL
  • Švédská liga (Eliteserien)
  • Švýcarská liga (NLA) 
  • Liga mistrů
  • WHL
  • MHL
  Tenis
  • Turnaj mistrů
  • Davis Cup
  • Fed Cup
  • Laver Cup
  • ITF
  Motor sport
  MMA
  Cyklistika
  Lyžování
  Basketbal
  • NBA
  • Německá liga
  • Italská liga
  • Euroliga
  • Ruská liga
  • Česká liga
  • Litevská liga
  • Turecká liga
  • Izraelská liga
  • Polská liga
  • Brazilská liga
  • Japonská liga
  • Juhokorejská liga
  • Australská liga
  • Gruzinská liga
  • Ukrajinská liga
  • Jadranská liga
  Házená
  • Francouzská liga
  • Nemecká liga
  • Španělská liga
  • Liga mistrů
  • Rakouská liga
  • Evropská liga
  • Ruská liga
  • MS a ME
  Další sporty
  Vysvětlivky: ⭐ – exkluzivní přenosy 😍 – populární zápasy a události

  Nejpopulárnější derby zápasy ve fotbale

  Ve fotbale existuje celosvětově několik velmi populárních fotbalových derby. Mezi největší fotbalový zážitek patří určitě El Clásico, což je dlouholeté derby mezi FC Barcelona a Real Madrid. Mezi Celtic Glasgow a Glasgow Rangers možná neuvidíte nejlepší fotbal, ale divácký zážitek bude určitě stát za to.

  Živé přenosy derby zápasů na Tipsport TV
  Derby zápasNázev (přezdívka) derbyŽivě
  Corinthians – Palmeiras Paulista ✔️
  Nacional – Peñarol Uruguajské „Clásico“ ✔️
  Fenerbahce – Galatasaray Turecké derby ✔️
  Inter Milán – AC Milán Derby della Madonnina (Milánske derby) ✔️
  Liverpool – Manchester United Severozápadní derby (North West derby)
  Inter – Juventus Derby d´Italia ✔️
  Boca Juniors – River Plate Superclásico ✔️
  Celtic – Rangers Old Firm Derby ✔️
  Sparta Praha – Slavia Praha Derby Pražských „S“ ✔️
  Slovan – Trnava Tradiční derby
  Lazio – AS Řím Derby della Capitale  ✔️
  Manchester City – Man. Utd. Manchester derby
  Everton – Liverpool Derby Merseyside
  Arsenal – Tottenham North London derby
  Real Madrid – Barcelona El Clásico ✔️

  Vysílá TV Tipsport Ligu mistrů, Mistrovství světa nebo EURO?

  Fotbal je nejpopulárnějším sportem a proto jsou vysílací práva při různých TOP soutěžích resp. turnajích exkluzivní. Platí to hlavně při Lize mistrů, Evropské lize či turnajích jako jsou Mistrovství Evropy ve fotbale nebo Mistrovství Světa ve fotbale.

  Níže vám přinášíme přehled lig, soutěží či turnajů z různých sportů, které se na TV Tipsport nevysílají. Zároveň nelze vyloučit, že v budoucnu nastanou změny.

  Soutěže bez live streamu na TV Tipsport
  Liga, soutěž, turnajLIVELiga, soutěž, turnajLIVE
  Anglická liga (Premier League) Euro U21
  Liga mistrů (Champions League) Superpohár UEFA
  Evropská liga (UEFA Europe League) Olympijské hry (zimní, letní)
  Mistrovství světa (World Cup) World Cup U20
  Mistrovství Evropy (Euro) Copa America
  Liga národů (Nations League) Gold Cup
  Kvalifikace MS vo futbale Africký pohár národů
  Kvalifikace ME vo futbale MS klubů
  Český pohár (MOL Cup) Česká basketbalová liga
  Česká fotbalová liga (Fortuna liga) Česká liga v házené

  ⭐ TV Tipsport – exkluzivní live přenosy

  Dnes je na trhu několik společností, které poskytují přímé přenosy ze sportovních zápasů. Mezi jednotlivými sázkovými kancelářemi jsou rozdíly v poskytování live streamu podle zakoupených práv na vysílání. Tipsport je v tomto směru jednotkou na CZ / SK trhu a proto nabízí nejširší nabídku, jejíž součástí jsou i exkluzivní vysílací práva. Díky těmto právům můžete sledovat živé přenosy zdarma pouze v sázkové kanceláři Tipsport.

  Některé exkluzivní live přenosy sa nedají sledovat na žádné televizní stanici!

  🥊 Oktagon přenosy živě 🔥

  Mezi nejexkluzivnější přenosy patří na Tipsport TV Oktagon, kde uvidíte ty nejlepší bojovníky (nejen) z československé MMA scény. Je pravděpodobné, že se Oktagon již neobjeví v TV a kromě placené možnosti na Oktagon.tv budete moci sledovat tyto souboje bezplatně už jen na Tipsport TV.

  🏒 Hokejové soutěžě

  NHL

  Přímé přenosy z NHL na všechny zápasy jsou od sezóny 2021/2022 ze všech sázkových kanceláří exkluzivně pouze na TV Tipsport. Do komunity tipérů vstupují David Pastrňák a Tomáš Tatar.

  Tipsport extraliga (1. česká hokejová liga)

  V Česku je dlouhodobě partnerem nejvyšší české hokejové ligy společnost Tipsport! I díky tomuto sponzorství může vysílat exkluzivně celou českou hokejovou ligu, kterou je dokonce možné sledovat na PC na celé obrazovce.

  Chance Liga (2. česká hokejová liga)

  Tipsport vlastní i sázkovou kancelář Chance, která se stala sponzorem druhé české hokejové ligy a díky tomuto sponzorství vám přináší Tipsport SK i exkluzivní vysílací práva z české Chance ligy.

  Tipos extraliga (1. slovenská hokejová liga)

  Slovenská hokejová liga změnila po delším období název soutěže, když novým sponzorem se stal Tipos (dříve to byla právě Tipsport extraliga). Tipsportu však zůstala exkluzivní možnost vysílat online slovenskou Tipos extraligu živě.

  🚴Tour de France online zdarma (cyklistika) 

  Sledování Tour de France v posledních letech výrazně stouplo. Na toto reagovala i sázková kancelář Tipsport a již několik let přináší přímé přenosy z TdF.

  ⛷️ Alpské lyžování live streaming (MS a SP)

  Přidání alpského lyžování do nabídky live přenosů udělal Tipsport také díky lyžařkám jako Ester Ledecká a Petra Vlhová, které dělají tento sport v Česku a SR velmi populárním. Díky přímému přenosu můžete vidět každý závod z mistrovství světa a většinu závodů i ze světového poháru.

  🏍️ MotoGP live živě na Tipsport TV (online přenos zdarma)

  Pokud jste fanouškem motoristických sportů, máme pro vás skvělou zprávu, protože na Tipsport TV můžete spojit vášeň k MotoGP se sledováním a live sázkami zároveň. Tyto závody můžete najít ze sázkových kanceláří exkluzivně pouze na TV Tipsport. Přes PC můžete sledovat dokonce několik live streamů najednou.

  🎯 Tipsport Premier League

  Česká šípková premier league (Tipsport Premier League) organizuje turnaj mezi elitními hráči z ČR a SR. Během pandemie turnaj funguje tak, že všichni hráči hrají proti sobě z domu.

  🔁 Rekapitulace

  Nabídka sportovních online přenosů je opravdu velká a je z čeho vybírat. Abyste mohli sportovní přenosy online spustit, tak musíte provést určité kroky, proto si teď nyní ještě jednou všechno zrekapitulujeme. Online televize TV Tipsport je tou nejlepší ze všech sázkových kanceláří.

  Jak spustit TV Tipsport – cena, podmínky, mobil

  1. Registrace na Tipsport.cz

  To nejdůležitější je mít hráčský účet – registrace na Tipsport.cz je velmi jednoduchá a umíte jí zvládnout do 3 minut. Pak už nebude problém spustit TV Tipsport.

  2. Cena TV Tipsport a podmínky

  TV Tipsport nelze přímo zakoupit jako nějaký předplacený balík. Je to služba, kterou sázková kancelář nabízí pro své (v první řadě) sázející hráče. Celý princip spočívá v tom, že díky tomu, že vy si podáte sázky pouze za 30 Kč měsíčně, ví Tipsport zaplatit náklady spojené s nákupem práv na přímé přenosy.

  Za 30 Kč měsíčně, které je potřeba vsadit, můžete vyhrát a nemusí vás to stát nic. Služba, kde si za 30 Kč umíte předplatit takové množství sportovních přenosů pravděpodobně ani neexistuje (kromě toho po registraci je služba 7 dní zcela zdarma).

  3. Bonus bez vkladu

  Tipsport nabízí i peníze zdarma (za ověření totožnosti získáte věrnostní body – Nety, za které můžete tipovat). Tyto peníze můžete využít na sázky a víte tak sledovat dlouhou dobu přímé přenosy na TV Tipsport, aniž jste tam vložili peníze. Přečtěte si vše, co potřebujete vědět o bonusu zdarma.

  Spustit Tipsport TV a získat bonus
  Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

  Online TV

  Online televize není dostupná pouze v českých sázkových kancelářích! Přímé přenosy najdete i přes různé jiné služby, ale tyto už budou placené! Existují i další nelegální live streamy, ale tyto nedoporučujeme, protože jsou plné reklam a ze sledování nebudete mít dobrý zážitek.

  Sázkové kanceláře jsou v tomto případě nejlepší volbou a pokud máte vztah k sázení, tak tyto přímé přenosy budou pro vás v podstatě zcela zdarma.

  Živé přenosy sa dají sledovat i v jiných sázkových kancelářích ako je např. Fortuna alebo Chance.

  Nejčastější otázky a odpovědi

  1️⃣ Mají živé přenosy na Tipsport TV zpoždění?

  Live streaming v sázkové kanceláři má vždy určité zpoždění. Délka prodlevy závisí od konkrétní ligy a pohybovat se může i v řádu pár desítek vteřin. Když sázková kancelář během přenosu stáhne kurzy, tak se pravděpodobně něco děje. Rovněž i skóre zápasu může být na live sázce změněné dříve, než vy uvidíte gól přes live stream.

  2️⃣ Je vysílání na Tipsport TV zdarma bez poplatků?

  Pro registrované hráče v Tipsportu jsou přímé přenosy bez poplatků. Důležité je být přihlášen, protože bez toho určitě nespustíte live stream. Tipsport TV je zdarma prvních 7 dní od registrace, pak je třeba vsadit 30 Kč měsíčně.

  3️⃣ Které fotbalové ligy a sporty můžete sledovat na Tipsport TV?

  Živé přenosy na Tipsport TV mají nejširší zaměření z konkurence. Nebudou chybět nejlepší evropské fotbalové ligy, Česká Tipsport extraliga, lyžování, NHL, KHL, NBA, grandslamové turnaje, ATP a WTA turnaje, snooker, eSporty a mnoho jiných sportů. Nabídka na TV Tipsport je opravdu pestrá!

  4️⃣ Jaké funkce poskytuje sportovní televize Tipsport TV?

  Tipsport TV umožňuje sledovat živé přenosy přes mobil i na počítači (přes PC několik přímých přenosů najednou). Fullscreen na PC je dostupný pouze pro českou hokejovou extraligu, ale na mobilu jsou vidíte přenosy na celé obrazovce. Nejvyšší kvalita live streamingu je 720p.

  Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

  Aktuální bonusy

  Tipsport bonus

  300 Kč zdarma za registraci

  Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

  Fortuna bonus

  6.300 Kč zdarma

  Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

  Betano bonus

  850 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

  3.000 Kč + 300 a 500 Kč sázka zdarma + 50 točení s kódem: LIGA500

  Další bonusy

  Nejnovější příspěvky na fóru

  If you want to have greater opportunities that will make your life more...
  You'll love this online institute!
  One of the keys to a successful career is having a solid background that...
  Pravne zalezitosti stavkovania v zahranicnych...
  snímok obrázovky kde sa VYPLNA ADRESA
  Otazka
  Copyright © 2011-2023 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt