TV Tipsport – recenze a návod, jak sledovat sportovní zápasy online ŽIVĚ a v HD kvalitě

Využi bonus 300 Kč bez vkladu pouze za registraci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč zdarma

Sledujte na TV Tipsport živé sportovní přenosy z nejlepších světových lig a soutěží. Live stream ze zápasů Seria A, La Liga, Bundesliga, NHL, ELH, NBA, Oktagonu, tenisových grandslamů a dalších.

TV Tipsport – jak sledovat sportovní LIVE streamy v HD kvalitě

Internetová televize Tipsport TV přináší řešení pro všechny fanoušky, kteří chtějí sledovat oblíbený sport, ale žádná televize zápas nevysílá.

Jaké výhody přináší sledování TV Tipsport živě?

V sázkové kanceláři za sledování na rozdíl od streamingových služeb neplatíte žádný měsíční poplatek a nejste ani neustále rušeni vyskakovací reklamou jako na web stránkách s nelegálním live streamem „zdarma“.

► Spustit TV Tipsport
Sledujte zápasy z nejlepších sportů, lig a soutěží na Tipsport.cz

📺 Televizní stanice TV Tipsport
📅 Přenosy na dnes Zobrazit
💶 Cena sázky za min. 30 Kč / měsíc
▶️ Live stream zdarma ✅ (prvních 7 dní)
⚡ Nejvyšší kvalita 720p (HD přenosy)
📱 Přenosy v mobilu
🎥 Vysílání naživo zpoždění v desítkách sekund
⚽ Sporty Seznam lig a soutěží
⭐ Exkluzivně NHL, Oktagon, TdF, Tipos Extraliga, MotoGP
👉 Jak sledovat  Návod
💻 Fullscreen (PC) ✅ (Česká Tipsport extraliga)
📝 Registrace TV služby Tipsport.cz
Tip

Chcete-li sledovat přímé přenosy zcela zdarma, tak si jen ověříte totožnost a získáte od Tipsportu peníze zdarma! Za tyto peníze resp. věrnostní body (Nety) můžete pak sázet dlouhodobě a live stream budete mít zdarma.

Kde sledovat sportovní přenosy zdarma a bez reklam?

Nejlepší možností, kterou vám doporučujeme je sázková kancelář. Nikdy nebylo tak jednoduché dívat živé přenosy, jako na oficiální stránce tipsport.sk nebo přes mobilní aplikaci sázkové kanceláře!

Tipsport aplikace vám umožní zapnout si live stream i na vašem mobilu nebo tabletu a vy tak budete mít přístup k vysílání vždy a všude. Tipsport jako nejlepší sázková kancelář má i největší počet přímých přenosů, přičemž jedinou podmínkou pro sledování je podána sázka za 1,20 € 1× měsíčně.

V dalších sázkových kancelářích se podmínky pro sledování živých přenosů mohou lišit. Může to být například:

 • zůstatek na účtu,
 • za stanovenou dobu je třeba vsadit si určitou částku,
 • nebo nevyhodnocený tiket.

Jak sledovat Tipsport TV – cena, podmínky, mobil

1. Registrace na Tipsport.cz

Nejdůležitější podmínkou je vytvořit si hráčský účet – registrace na Tipsport.cz je velmi jednoduchá a a celý proces bez problémů zvládnete do 3 minut. TV Tipsport živě si můžete spustit ihned po registraci.

2. Cena TV Tipsport a podmínky

Jaká je cena Tipsport TV? Narozdíl od různých streamovacích služeb nemusíte platit žádný měsíční poplatek. Jedinou podmínkou, kterou stačí splnit je, že si 1× měsíčně podáte sázku za 30 Kč. Neexistují žádné další podmínky a omezení – je jen na vás, zda si vsadíte AKU tiket s 20 zápasy a obrovskou výhrou, nebo si podáte SOLO tiket za 30 Kč s kurzem 1.01.

Stačí tak vsadit 30 Kč měsíčně a sledujte obrovské množství přímých přenosů – navíc po registraci je TV Tipsport dostupná na 7 dní zcela zdarma!

3. Bonus bez vkladu

Navíc samotná sázková kancelář Tipsport vás za vytvoření hráčského konta i odmění. Tipsport nabízí také peníze zdarma (za ověření totožnosti získáte věrnostní body – Nety, za které můžete tipovat).

Tyto peníze umíte využít na sázky a umíte tak dívat dlouhou dobu na TV Tipsport live přenosy, aniž byste tam vložili peníze. Přečtěte si vše, co potřebujete vědět o bonusu zdarma.

Spustit živý přenos u Tipsportu

📺 Sportovní přenosy na TV Tipsport

Live stream ze sportu nenabízejí na Česku svým klientům všechny sázkové kanceláře. Kromě Tipsportu, který má nejširší nabídku a nejvíce přímých přenosů uvidíte sport živě i v sázkové kanceláři:

Sázkové kanceláře SynotTip a MerkurXtip svým klientům vlastní internetové televize nenabízejí a hráči mohou sledovat vývoj zápasu maximálně prostřednictvím matchtrackeru.

Jak sledovat sport online na internetu?

Online televize Tipsport TV přináší sportovní přenosy z nejrůznějších lig, ale zároveň se zde setkáte také s exkluzivní nabídkou, kterou nenajdete v jiné sázkové kanceláři nebo dokonce v televizi.

Pokud byste se rozhodli porovnat nabídku přenosů se sportovní televizí, tak se nabídka nikdy nevyrovná. Live přenosy na TV Tipsport jsou pro aktivní sázející zcela zdarma (přesné podmínky jsou vysvětleny v článku).

Návod, jak sledovat na TV Tipsport live stream zdarma
 1. Zaregistrujte se na Tipsport.cz.
 2. Po dokončení registrace si ověřte váš hráčský účet.
 3. Po registraci je možné sledovat Tipsport TV 7 dní zdarma.
 4. Po 7 dnech je třeba vsadit 30 Kč měsíčně a můžete sledovat TV celý měsíc.

Jak spustit livestream na TV Tipsport? (návod)

Aktuální program TV Tipsport naleznete online po kliknutí na záložku TV Tipsport, kterou naleznete v horní liště na oficiální stránce. Zde vidíte všechny zápasy a víte si z tohoto prostoru spustit přímo i live přenos – musíte být však přihlášen. Další alternativou, jak spustit na TV Tipsport live stream je jít přes sekci LIVE sázek:

 1. Přihlašte se na hráčský účet, přejděte do LIVE sekce, kde uvidíte všechny dostupné LIVE sázky.
 2. Zde si můžete po kliknutí na „STREAM“ zobrazit jen zápasy s přímým přenosem.
 3. Po kliknutí na zápas nebo na „LIVE STREAM IKONU“ spustíte přímý přenos (v horní liště zcela napravo je možné zobrazit i kalendář zápasů s LIVE sázkami resp. LIVE streamem).
Jak spustit live stream na TV Tipsport
Jak spustit live stream na TV Tipsport

Zažili jste již situaci, že se konaly současně dvě utkání, která jste chtěli sledovat? Pro sázkovou kancelář Tipsport žádný problém! Na Tipsport TV online můžete sledovat i dva live přenosy současně díky multiview pohledu! Jak zapnout multiview pohled? Postup je jednoduchý:

1. Přihlaste se do vašeho hráčského účtu a vstupte do sekce „LIVE“.

2. Pro rychlejší přístup k živým přenosem si vyfiltrujte pouze zápasy s live streamem kliknutím na tlačítko „STREAM“.

3. Spusťte livestream z vybraného zápasu.

4. Po spuštění přímého přenosu 1. zápasu už jen stačí, když si vyberete druhou sportovní událost z menu v levé části obrazovky. Po přejetí kurzorem „nad druhý zápas“ před sebou automaticky uvidíte možnost zobrazení live streamu na levé nebo pravé straně. Zvolíte si stranu zobrazení a sledujete oba live streamy současně.

Jak sledovat více live streamů na TV Tipsport
Jak sledovat více live streamů na TV Tipsport
Problémy se spuštěním TV Tipsport1. Pokud vám stream nepůjde, ověřte si, zda jste za posledních 30 dnů podali sázky za 30 Kč.
2. Zkontrolujte na live fóru, zda více lidí nezaznamenalo stejný problém (může dojít k výpadku služby).
3. Pokud vám bude na TV Tipsport live stream sekat, zkuste si otevřít livestream v popup (samostatném) okně.

📱 Live přenosy živě i v mobilu

Tipsport TV vysílá zápasy živě nejen na PC ale i přes mobilní aplikaci (platí pro mobilní aplikace ke stažení i webová aplikace). Přímé přenosy lze sledovat na mobilu i tabletu a nezáleží na tom, zda máte operační systém iOS (iPhone, iPad) nebo Android resp. HarmonyOS (Huawei). Díky mobilu můžete sledovat a tipovat sportovní zápasy kdykoliv a kdekoliv.

Sportovní přenosy zdarma přes mobilní aplikaci

Jak sledovat Tipsport TV na mobilu nebo tabletu? Jednoduše si nainstalujte si mobilní aplikaci od Tipsportu, přihlaste se do vašeho hráčského účtu a přímý přenos máte ihned k dispozici.

Využijte k přihlášení otisk prstu a do sekce TV Tipsport se dostanete „na pár kliků“ a ihned můžete sledovat živé přenosy.

Spuštění TV Tipsport na mobiluSpuštění live streamu na TV Tipsport
Jak spustit TV Tipsport na mobilním telefonu

Přes mobil resp. mobilní aplikaci máte všechny výhody a možnosti jako na PC. Nechybí žádná funkce, dostupné jsou také všechny soutěže, aktuality i analýzy, blogy, fórum či „Tiket aréna“. Platí pro Android, iOS (apple) jakož i HarmonyOS.

Tipsport apk na AndroidTipsport app na iPhone nebo iPadTipsport aplikace na Huawei
Pokud si chcete přečíst více o mobilní aplikaci i samotné instalaci, přečtěte si recenzi na mobilní aplikaci Tipsport, která zahrnuje i zmíněnou online televízi „TV Tipsport“.

Je možné sledovat Tipsport TV na PC na celou obrazovku? (fullscreen)

Fullscreen přímého přenosu mají sázkové kanceláře z licenčních důvodů omezené, proto je nesmí nabízet na svých portálech. Toto platí hlavně pro PC kvůli většímu rozměru obrazovky. Existují však výjimky, kdy je fullscreen povolený i na PC.

Tenisový zápas na TV Tipsport
Živé přenosy na celou obrazovku na TV Tipsport

U Tipsportu můžete na PC sledovat českou hokejovou extraligu (Tipsport extraliga) na celou obrazovku. Tuto exkluzivní možnost má Tipsport i proto, že je oficiálním sponzorem české hokejové ligy.

Na mobilu je možné sledovat Tipsport stream na celou obrazovku z každého zápasu!

❌ Není možné spustit živé přenosy na Tipsport TV?

Nevíte, co dělat v případě, že sa vám nedá spustit live přenos v televizi Tipsport? Existuje několik důvodů, kde může být problém:

 1. Prvním důvodem může být, že nejste přihlášeni.
 2. Problém může nastat i tehdy, pokud nemáte ověřený hráčský účet.
 3. Nesplnili jste požadavky na vašem účtu pro spuštění live streamu.
 4. Teoreticky se může stát, že vám jde zvuk ale nejde obraz. Pak doporučujeme jít podle návodu, ktorý je uveden na Tipsport.cz v sekci nápověda (TV Tipsport a pak FAQ).
 5. Problém může být i v nepodporovaném internetovém prohlížeči.
 6. Není povolen přístup z více zařízení současně!
Co dělat, pokud budou problémy přetrvávat? 
 • V případě, že splňujete všechny podmínky, zkuste refresh web stránky (aktualizace se provádí i přes klávesu F5). Poruchu může mít i samotná sázková kancelář, ale určitě doporučujeme jít na fórum a zjistit, zda problém nemá více uživatelů.
 • Vyzkoušet jinou platformu – počítač nebo mobil.
 • Pokud problém bude stále přetrvávat, doporučujeme kontaktovat zákaznickou podporu a to buď telefonicky, e-mailem případně přes live chat.

▶️ Které sporty vysílá TV Tipsport živě?

Seznam sportů je opravdu velký, přičemž přenosy jsou nabízeny nejen na ligy, ale i turnaje či různé exhibiční zápasy. V nabídce najdete nejznámější evropské fotbalové ligy (kromě anglické Premier League), NHL, KHL, NBA, MMA, MLS, MLB, tenis nebo Super Bowl.

Jaké exkluzivní živé přenosy nabízí Tipsport TV online? Nechybí ani live streaming ze zápasů, které nevysílá žádná jiná sázková kancelář, přičemž jde hlavně o slovenskou a českou hokejovou extraligu, Oktagon či cyklistickou Tour de France (TdF).

Futbal live stream

Mezi nejvyhledávanější zápasy patří rozhodne fotbal, protože i samotné sportovní sázky jsou ve velké míře uzavírané právě na tento nejpopulárnější sport. Nabídka je opravdu široká, proto se budeme bavit o tom, co na TV Tipsport spíše nenajdete.

Problémem jsou televizní práva zejména na anglickou Premier League i nejslavnější evropské soutěže – live stream Ligy mistrů, Evropské ligy i nové Evropské konferenční ligy. Dobrou zprávou je, že předkola evropských lig může vysílat i sázková kancelář. U velkých šampionátů jako jsou Mistrovství světaMistrovství Evropy ve fotbale live stream nemůžete očekávat, protože jde o exkluzivní vysílací práva.

Hokej live stream na TV Tipsport

V ponuke Tipsport TV hokej také nesmí chybět a je v této online televizi velmi dobře zastoupen. Kromě nejpopulárnější ligy světa NHL můžete sledovat i konkurenční ruskou hokejovou ligu KHL a zároveň máte přístup i ke slovenské a české hokejové lize (exkluzivně). Největší radost dělá Tipsport fanouškům MS v hokeji, protože nabízí live stream z MS pravidelně každý rok!

TV Tipsport tenis live stream

Tenis je druhým nejpopulárnějším sportem pro tipování a proto není překvapením, že právě tenisový live stream je v nabídce Tipsport TV zastoupen ve vysoké míře. Nechybí ani jeden Grandslam, ATP a WTA turnaje, Turnaj mistrů nebo Challengere.

Plánujete při sledování tenisu na televizi Tipsport i sázet? Potom pečlivě vybírejte sázkovou kancelář, protože pravidla vyhodnocování sázek u skreče se mohou v jednotlivých sázkových kancelářích lišit.

Tipsport TV nabízí MMA živě a zdarma

Bojové sporty zažívají na Česku obrovský boom i díky organizaci Oktagon. Sázková kancelář Tipsport nezaváhala, zareagovala na tento trend a podepsala s Oktagonem smlouvu na exkluzivní vysílací práva.

Kromě toho, že uvidíte na TV Tipsport Oktagon zápasy, nebudou chybět ani turnaje nejznámější a nejlepší organizace na světě UFC. Díky tomu si vychutnáte v sázkové kanceláři Tipsport Oktagon (převážně česko-slovenské bojovníky) ale i UFC (zde můžete sledovat českého bojovníka Jiřího Procházku, Davida Dvořáka nebo slovenského fightera Ľudovíta Kleina).

UFC live stream na Tipsport TV
LIVE STREAM z UFC na TV Tipsport

Další sporty

Mezi další populární sporty, které najdete na TV Tipsport online patří NFL (včetně Super Bowl), baseballové zápasy (MLB) nebo i motoristické sporty v podobě MotoGP. Mezi live přenosy, které jsou pravidelně vysílány z turnajů je snooker a šipky (darts). U nás hráče potěší i zápasy z házené a volejbalu.

📅 TV Tipsport dnes (kalendář)

Přinášíme vám základní přehled přímých přenosů v sázkové kanceláři Tipsport, které vysílá přes online televizi Tipsport TV online. Pro aktuální přehled přenosů na dnes je třeba kliknout zde. Mezi přímými přenosy najdete i exkluzivní přenosy, které žádná jiná sázková kancelář (a někdy také TV kanál) s českou licencí nenabízí! 

Přehled dostupných live přenosů na TV Tipsport
Fotbal (1.liga) Top evropské fotbalové ligy
 • Německá liga (Bundesliga)
 • Španělská liga (La Liga)
 • El Clásico 😍
 • Italská liga (Serie A)
 • Milánské derby 😍
 • Francouzská liga (Ligue 1)
České a slovenské ligy
Ostatní evropské fotbalové ligy
 • Polská fotbalová liga
 • Portugalská liga
 • Ruská liga
 • Nizozemská liga
 • Turecká liga
 • Rumunská liga
 • Dánská fotbalová liga
 • Rakouská liga
 • Skotská fotbalová liga
 • Old Firm Derby 😍
 • Belgická liga
 • Chorvatská liga
 • Rakouská liga
 • Švýcarská liga
 • Řecká liga
 • Maltská liga
Americké ligy
 • MLS
 • Brazilská liga
 • Argentinská liga
 • Ekvádorská liga
 • Uruguayská liga
 • Mexická fotbalová liga
 • Paraguayská liga
  Zbytek světa (Austrálie a Oceánie, Asie)
  • Australská liga
  • Japonská liga
  • Jihokorejská liga
  • Novozélandská liga
  • SEA liga
  Fotbal (2. liga)
  • 2. anglická liga
  • 2. belgická liga
  • 2. dánská
  • 2. francouzská
  • 2. nizozemská liga
  • 2. německá liga
  • 2. španělská liga
  • 2. jihokorejská liga
  • 2. rakouská liga
  • 2. skotská liga
  • 2. turecká liga
  • 2. švýcarská liga
  • 2. italská liga
  • 2. thajská liga
  Futbal
  (poháre a iné)
  • Copa Argentina
  • Coppa Italia (Itálie)
  • DFB Pokal (německý pohár)
  • Coupe de La Ligue (FRA)
  Hokej
  (ligy a turnaje)
  • AHL
  • Švédská liga (Eliteserien)
  • Švýcarská liga (NLA) 
  • Liga mistrů
  • WHL
  • MHL
  Tenis
  • Turnaj mistrů
  • Davis Cup
  • Fed Cup
  • Laver Cup
  • ITF
  Motor sport
  MMA
  Cyklistika
  Lyžování
  Basketbal
  • NBA
  • Německá liga
  • Italská liga
  • Euroliga
  • Ruská liga
  • Česká liga
  • Litevská liga
  • Turecká liga
  • Izraelská liga
  • Polská liga
  • Brazilská liga
  • Japonská liga
  • Juhokorejská liga
  • Australská liga
  • Gruzinská liga
  • Ukrajinská liga
  • Jadranská liga
  Házená
  • Francouzská liga
  • Nemecká liga
  • Španělská liga
  • Liga mistrů
  • Rakouská liga
  • Evropská liga
  • Ruská liga
  • MS a ME
  Další sporty
  Vysvětlivky: ⭐ – exkluzivní přenosy 😍 – populární zápasy a události

  Nejpopulárnější derby zápasy ve fotbale

  Ve fotbale existuje celosvětově mnoho velmi populárních fotbalových derby. Mezi největší fotbalový zážitek patří jistě notoricky známé El Clásico mezi FC Barcelona a Real Madrid. Mezi Celtic Glasgow a Glasgow Rangers možná neuvidíte nejlepší fotbal, ale divácký zážitek bude určitě stát za to.

  Živé přenosy derby zápasů na Tipsport TV
  Derby zápasNázev (přezdívka) derbyŽivě
  Corinthians – Palmeiras Paulista ✔️
  Nacional – Peñarol Uruguajské „Clásico“ ✔️
  Fenerbahce – Galatasaray Turecké derby ✔️
  Inter Milán – AC Milán Derby della Madonnina (Milánske derby) ✔️
  Liverpool – Manchester United Severozápadní derby (North West derby)
  Inter – Juventus Derby d´Italia ✔️
  Boca Juniors – River Plate Superclásico ✔️
  Celtic – Rangers Old Firm Derby ✔️
  Sparta Praha – Slavia Praha Derby Pražských „S“ ✔️
  Slovan – Trnava Tradiční derby
  Lazio – AS Řím Derby della Capitale  ✔️
  Manchester City – Man. Utd. Manchester derby
  Everton – Liverpool Derby Merseyside
  Arsenal – Tottenham North London derby
  Real Madrid – Barcelona El Clásico ✔️

  Vysílá TV Tipsport Ligu mistrů, Mistrovství světa nebo EURO?

  Fotbal je nejpopulárnější sport na světě a vysílací práva na nejlepší soutěže a turnaje jsou velmi drahé a exkluzivně dostupné pouze pro televizní kanály. Platí to zejména pro Ligu mistrů, Evropskou ligu, Evropskou konferenční ligu nebo Mistrovství Evropy ve fotbale (EURO) nebo Mistrovství světa ve fotbale.

  Všechny uvedené soutěže zatím na internetové televizi TV Tipsport nenajdete. Kromě nich chybí v nabídce několik dalších lig a akcí, jejichž seznam si prohlédněte v tabulce níže.

  Soutěže, které na TV Tipsport (prozatím) neuvidíte
  Liga, soutěž, turnajLIVELiga, soutěž, turnajLIVE
  Anglická liga (Premier League) Euro U21
  Liga mistrů (Champions League) Superpohár UEFA
  Evropská liga (UEFA Europe League) Olympijské hry (zimní, letní)
  Mistrovství světa (World Cup) World Cup U20
  Mistrovství Evropy (EURO) Copa America
  Liga národů (Nations League) Gold Cup
  Kvalifikace MS vo futbale Africký pohár národů
  Kvalifikace ME vo futbale MS klubů
  Český pohár (MOL Cup) Česká basketbalová liga
  Česká fotbalová liga (Fortuna liga) Česká liga v házené

  ⭐ TV Tipsport živě a exkluzivní live přenosy

  Na Slovensku najdete několik sázkových kanceláří, které nabízejí svým klientům sportovní přímé přenosy. Mezi jednotlivými sázkovými kancelářemi však existují rozdíly v poskytování live streamu podle množství zakoupených práv na vysílání.

  Tipsport je v tomto směru jednoznačně jedničkou na slovenském a českém trhu a nabízí svým klientům nejširší nabídku, jejíž součástí jsou i exkluzivní vysílací práva. Díky tomu si můžete zdarma prohlédnout exkluzivní živé přenosy pouze v sázkové kanceláři Tipsport.

  Některé exkluzivní live přenosy sa nedají sledovat na žádné televizní stanici!

  🥊 Oktagon přenosy živě 🔥

  Mezi nejexkluzivnější přenosy patří na Tipsport TV Oktagon live stream, kde uvidíte ty nejlepší bojovníky (nejen) z československé MMA scény. Je pravděpodobné, že Oktagon se již v TV neobjeví a kromě placené možnosti na Oktagon.tv budete moci sledovat tyto souboje bezplatně už jen na Tipsport TV.

  Oktagon live stream na TV Tipsport
  LIVE STREAM z Oktagonu na Tipsport TV

  🏒 Hokejové soutěžě

  NHL

  Přímé přenosy z NHL na všechny zápasy jsou od sezóny 2021/2022 ze všech sázkových kanceláří exkluzivně pouze na TV Tipsport.

  Tipsport extraliga (1. česká hokejová liga)

  V Česku je dlouhodobě partnerem nejvyšší české hokejové ligy společnost Tipsport! I díky tomuto sponzorství může vysílat exkluzivně celou českou hokejovou ligu, kterou je dokonce možné sledovat na PC na celé obrazovce.

  Chance Liga (2. česká hokejová liga)

  Tipsport vlastní i sázkovou kancelář Chance, která se stala sponzorem druhé české hokejové ligy a díky tomuto sponzorství vám přináší Tipsport SK i exkluzivní vysílací práva z české Chance ligy.

  Tipos extraliga (1. slovenská hokejová liga)

  Slovenská hokejová liga změnila po delším období název soutěže, když novým sponzorem se stal Tipos (dříve to byla právě Tipsport extraliga). Tipsportu však zůstala exkluzivní možnost vysílat online slovenskou Tipos extraligu živě.

  🚴Tour de France online zdarma (cyklistika) 

  Sledování Tour de France v posledních letech výrazně stouplo. Na toto reagovala i sázková kancelář Tipsport a již několik let přináší přímé přenosy z TdF.

  ⛷️ Alpské lyžování live streaming (MS a SP)

  Alpské lyžování do nabídky live streamů zařadil Tipsport i díky Ester Ledecké a Petre Vlhové, které dělají tento sport v Česku a SR velmi populárním. Díky přímému přenosu můžete vidět každý závod z mistrovství světa a většinu závodů i ze světového poháru.

  🏍️ MotoGP live živě na Tipsport TV (online přenos zdarma)

  Pokud jste fanouškem motoristických sportů, máme pro vás skvělou zprávu - sledujte na Tipsport TV Moto GP a můžete spojit vášeň k motorsportu se sledováním a live sázkami zároveň. Tyto závody najdete ze sázkových kanceláří exkluzivně pouze na TV Tipsport.

  🎯 Tipsport Premier League

  Tipsport pořádal během pandemie turnaj elitních hráčů ze Slovenska a Česka. V době COVID-19 turnaj fungoval tak, že všichni hráči hráli proti sobě na dálku z pohodlí domova.

  Online TV

  Online televize není dostupná pouze v českých sázkových kancelářích! Přímé přenosy najdete také přes streamingové služby, které jsou však již placené! Existují sice i webové stránky, na kterých najdete live stream zdarma z mnoha sportů – tyto ale nedoporučujeme z několika důvodů:

  1. nabízené live streamy jsou na těchto stránkách šířeny nelegálně,

  2. než spustíte přímý přenos, musíte se proklikat množstvím reklam, které vám mohou přerušit sledování i během zápasu,

  3. přinášejí s sebou riziko nainstalování malwaru a jiných virů do vašich zařízení.

  Možností, jak sledovat sport dnes je v současnosti mnoho, sázkové kanceláře a jejich televize jsou však pro mnohé tou nejlepší volbou. Bez nutnosti pravidelných vysokých měsíčních plateb má každý sázející hráč přístup k obrovskému množství přímých přenosů prakticky zcela zdarma.

  Živé přenosy se dají sledovat i v jiných sázkových kancelářích ako je např. FortunaChanceBetano nebo SazkaBet. Sázková kancelář SynotTip a MerkurXtip zatím vlastní internetovou TV svým klientům nenabízí.

  Nejčastější otázky a odpovědi

  1️⃣ Mají živé přenosy na Tipsport TV zpoždění?

  Live streaming v sázkové kanceláři má vždy určité zpoždění. Délka prodlevy závisí od konkrétní ligy a pohybovat se může i v řádu pár desítek vteřin. Když sázková kancelář během přenosu stáhne kurzy, tak se pravděpodobně něco děje. Rovněž i skóre zápasu může být na live sázce změněné dříve, než vy uvidíte gól přes live stream.

  2️⃣ Je vysílání na Tipsport TV zdarma bez poplatků?

  Pro registrované hráče v Tipsportu jsou přímé přenosy bez poplatků. Důležité je být přihlášen, protože bez toho určitě nespustíte live stream. Tipsport TV je zdarma prvních 7 dní od registrace, pak je třeba vsadit 30 Kč měsíčně.

  3️⃣ Které fotbalové ligy a sporty můžete sledovat na Tipsport TV?

  Živé přenosy na Tipsport TV mají nejširší zaměření z konkurence. Nebudou chybět nejlepší evropské fotbalové ligy, Česká Tipsport extraliga, lyžování, NHL, KHL, NBA, grandslamové turnaje, ATP a WTA turnaje, snooker, eSporty a mnoho jiných sportů. Nabídka na TV Tipsport je opravdu pestrá!

  4️⃣ Jaké funkce poskytuje sportovní televize Tipsport TV?

  Tipsport TV umožňuje sledovat živé přenosy přes mobil i na počítači (přes PC několik přímých přenosů najednou). Fullscreen na PC je dostupný pouze pro českou hokejovou extraligu, ale na mobilu jsou vidíte přenosy na celé obrazovce. Nejvyšší kvalita live streamingu je 720p.

  Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
  Aktuální bonusy
  Tipsport bonus

  300 Kč zdarma za registraci

  Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

  Fortuna bonus

  6.300 Kč zdarma

  Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

  Betano bonus

  1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

  3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

  Další bonusy
  Nejnovější příspěvky na fóru
  Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
  Otázka k zahraničnému stávkovaniu
  Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
  Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
  Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
  Bet365 dali mi limity
  Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt