Sázení na internetu krok za krokem – NÁVOD v 6-ti krocích

Využi bonus 500 Kč bez vkladu a vsaď si na českou reprezentaci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč zdarma a vsaď si na EURO 2024

Chcete sázet po internetu a nevíte jak na to? Přečtěte si náš návod krok za krokem jak začít sázet online. Od výběru sázkové kanceláře až po výplatu výhry.

Jak začít sázet po internetu – NÁVOD v 6-ti krocích

1. Výběr sázkové kanceláře

Prvním krokem jak začít sázet po internetu je výběr internetové sázkové kanceláře. Začínající sázkaři budou chtít využít nejvýhodnější bonusy v sázkových kancelářích, proto by měli navštívit stránku bonusy, kde najdou přehledný seznam bonusů sázkových kanceláří. Pokud vám nezáleží na vstupním bonusu a hledáte sázkovou kancelář přesně podle vašich požadavků příp. sázkové kanceláře v českém jazyce, tak srovnání sázkových kanceláří vám určitě pomůže. Pokud hledáte nejlepší sázkové kanceláře pro sázení na jednotlivé sporty, asijské handicapy, limity či mobilní sázení, tak navštivte stránku doporučené sázkové kanceláře.

Pokud máte zájem sázet jen v sázkových kancelářích s českou licencí přečtěte si článek české sázkové kanceláře.

Potřebujete poradit s výběrem sázkové kanceláře? Napište své požadavky do fóra a my vám doporučíme tu nejlepší sázkovou kancelář pro vás.
Online sázkové kanceláře
# Sázková kancelář Hodnocení Sázkové možnosti Bonus
1. 9,1 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 50.000 Kč
2. 8,8 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 6.000 Kč
3. 8,8 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 3.000 Kč
4. 8,6 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 2.000 Kč
5. 7,1 Live sázení Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 10.000 Kč
6. 7 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 9.500 Kč
7. 5,1 Live sázení Cash out Mobilní verze stránky 10.000 Kč

2. Registrace hráčského účtu

Založení účtu v sázkové kanceláří Tipsport
Registrační formulář na Tipsport.cz

Abyste mohli uzavřít svou první sázku, tak se musíte ve vybrané sázkové kanceláři nejprve zaregistrovat. Registrace trvá pár minut a obvykle se musíte po registraci přihlásit na váš e-mail, kde v e-mailu od sázkové kanceláře potvrdíte vaši registraci. Pokud se rozhodnete vkládat přes elektronické peněženky (Skrill (Moneybookers), NETeller), tak pak je při registraci důležitý váš e-mail. Abyste mohli peníze touto platební metodou vložit, tak jeden z e-mailů v elektronické peněžence musí být stejný jako na vašem hráčském účtu. E-mailová adresa na hráčském účtu v sázkové kanceláři se dá ale leckdy změnit.

U některých sázkových kancelářích je potřebné pro získání bonusu zadat při registraci bonusový promo kód (najdete jej i v jednotlivých recenzích), proto si vždy pozorně přečtěte bonusové podmínky před registrací.

3. Vklad peněz na hráčský účet

Mezi nejpoužívanější metody vkladu patří zmiňované elektronické peněženky Skrill (Moneybookers), NETeller, ale také bankovní převod a kreditní a debetní karty. Pokud nevíte jaký způsob vkladu máte zvolit, určitě vám pomůže srovnání vkladů a výběrů. Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit, napište svůj dotaz na fórum o placení přes internet. Při vkladu peněz na hráčský účet mějte na paměti jak vysoký bonus chcete získat.

PříkladSázková kancelář poskytuje 100 % bonus do výše 2.500 Kč. Abyste získali maximální bonus 2.500 Kč musíte vložit minimálně 2.500 Kč.
Sázková kancelář poskytuje 50 % bonus do výše 2.500 Kč. Abyste získali maximální bonus 2.500 Kč musíte vložit minimálně 5.000 Kč.

Kreditní a debetní karty

Při vkladu přes kreditní nebo debetní karty budete muset kartu oskenovat, abyste potvrdili, že karta patří vám. V takovém případě je důležité, abyste některá čísla na kartě začernily! Takto nebude moci být vaše karta zneužita! Pokud nebudete vědět jak vložit peníze přes kreditní kartu – napište nám váš problém do fóra.

Bankovní převod

Bankovní převody bývají tuzemské nebo mezinárodní. Všechny sázkové kanceláře ale nemají bankovní účty v tuzemských bankách, proto jdou tyto převody většinou přes druhou společnost, která zajišťuje bankovní převody pro více sázkových kanceláří. Platby bankovním převodem bývají téměř bezproblémové. Pokud vám platba na váš hráčský účet nedorazí, kontaktujte společnost (sázkovou společnost), která platbu prováděla (ta následně vše napraví).

Skrill (Moneybookers)

Nejjednodušší způsob vkladu je elektronickou peněženkou Skrill (Moneybookers), protože v sázkové kanceláři je třeba zadat pouze e-mail a částku, kterou chcete vložit. Pro využití této metody si musíte vytvořit Skrill (Moneybookers) účet, na který si musíte vložit peníze buď přes tuzemský bankovní převod nebo kreditní kartu (VISA, MasterCard, AMEX, JCB, Diners Club). Když budete mít na vašem Skrill (Moneybookers) účtu peníze, můžete je posílat do různých sázkových kanceláří (Skrill (Moneybookers) podporují téměř všechny). V sázkové kanceláři zadáte částku a e-mail a po potvrzení vkladu budou peníze ihned na vašem hráčském účtu. E-mail vašeho hráčského účtu v sázkové kanceláři musí být totožný s jedním z e-mailů ve vašem Skrill (Moneybookers) účtu (v Skrill (Moneybookers) máte jeden hlavní e-mail, ale můžete si přidat i další).

UpozorněníPokud máte účet v Skrill (Moneybookers), tak vám mohou přijít falešné e-maily, které nejsou od Skrill (Moneybookers) i když tak na první pohled vypadají! E-mailová adresa se správou může vypadat velmi důvěryhodně, proto je důležité aby jste při oslovení v e-mailu našli vaše jméno! Pokud ho tam nenajdete, tak budete osloven vaší Skrill (Moneybookers) e-mailovou adresou a tehdy víte, že je e-mail podvodný! Všechny tyto falešné e-maily slouží k tomu, abyste se přihlásili do Skrill (Moneybookers) přes kliknutí na odkaz v e-mailové zprávě. Pokud byste to udělali, podvodníci by vám odcizili přihlašovací údaje do vašeho Skrill (Moneybookers) účtu! Pak si podvodníci z vašeho účtu posílají peníze a vy o tom ani nemusíte vědět!

4. Získání bonusu

Pokud vložíte peníze do sázkové kanceláře, která poskytuje bonus pro nové zákazníky, získáte ho automaticky ihned po vkladu nebo budete muset splnit podmínky pro jeho získání. Výše bonusu závisí na výši vašeho vkladu a bonusových podmínek. Důležitý faktor je také procentuální výše bonusu (čím vyšší procento, tím lepší bonus). Sázkové kanceláře obvykle poskytují bonusy od 250 Kč do 10.000 Kč. Předtím než budete chtít vybrat peníze, musíte splňovat požadavky uvedené v bonusových podmínkách (požadavky na protočení apod..). Zkrácené bonusové podmínky naleznete v jednotlivých recenzích sázkových kanceláří.

5. Uzavření první sázky

Než uzavřete svoji první sázku, doporučujeme vám přečíst pravidla vyhodnocování sázek, maximální limity sázek, výhry apod. Pokud sázíte v zahraniční sázkové kanceláři, tak v kurzové nabídce najdete i sázky jako asijské handicapy, které nejsou v České republice moc známé. Stačí si přečíst pravidla sázkových kanceláří nebo napsat do fóra a my vám poradíme!

TipPředtím než začnete sázet „naplno“, podejte si nejprve sázku za menší částku, abyste zjistili, jak to všechno funguje.

6. Výplata peněz z hráčského účtu

Při výplate peněz může sázková kancelář vyžadovat ověření vaší totožnosti, aby zjistila, že jste to vy a nikdo jiný. Doklady používané pro ověřování totožnosti a adresy bydliště: občanský průkaz, řidičský průkaz, kopie výpisu z bankovního účtu nebo elektřiny za poslední tři měsíce. Po tom jak bude váš hráčský účet ověřený, můžete požádat o výběr peněz. Výběr budete moci uskutečnit pouze prostřednictvím platební metody, kterou jste peníze na hráčský účet vložili! Existují však i výjimky, např. když vložíte peníze přes kreditní kartu MasterCard, tak vybírat musíte přes bankovní převod (přes MasterCard nelze provádět výběry).

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt