Přehled možnosti jak a kde sledovat fotbalovou Evropskou konferenční ligu UEFA 2023/24 ŽIVĚ – online stream + LIVE přenosy v TV

Využi bonus 300 Kč bez vkladu pouze za registraci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč za dokončení registrace

Sledujte živé přenosy z fotbalové Konferenční ligy 2023/2024 LIVE. Prozkoumejte všechny možnosti sledování zápasů Conference League UEFA prostřednictvím live streamů online nebo přímých přenosů v TV.

Evropská konferenční liga 🔴 ŽIVĚ – kde sledovat v TV + online

Chcete vědět, kde sledovat zápasy Konferenční ligy live v TV nebo online na internetu? Máme pro vás pár tipů jak na to.

Nejmladší evropská fotbalová soutěž začíná nabírat na své popularitě. Po Lize mistrů a Evropské lize se řadí mezi 3. nejsledovanější fotbalovou soutěž na světě. Svou popularitu si u nás získala zejména účastí českých fotbalových týmů.

Začátkem července obvykle startuje svými předkoly, ve kterých si zahrají i naše české týmy: Bohemians a Viktoria Plzeň. Kromě českých týmů zabojují v soutěži i slovenské fotbalové kluby: Dunajská Streda (DAC), MŠK Žilina a Spartak Trnava.

Nenechte si ujít další ročník nejmladší fotbalové soutěže a zjistěte všechny možnosti, jak sledovat letošní Konferenční ligu LIVE a bez reklam.

► Sledovat Evropskou konferenční ligu ŽIVĚ
Sledujte zápasy Evropské ligy online ve vysokém rozlišení, bez sekání a reklamy

⚽ Událost Evropská konferenční liga UEFA
📌 Oficiální název Europa Conference League UEFA
🗓️ Termín soutěže 13. července 2023 – 29. května 2024
📺 TV vysílání ČT Sport, Sport 1 a 2 a RTVS Sport
▶️ LIVE stream Tipsport TV (zápasy předkol)  
✅ Online přenos web České televize
🔊 Audio přenos Tipsport 
📱 Mobilní aplikace UEFA Europa League Official

Kde sledovat kvalifikační zápasy EKL v TV nebo online na internetu ZDARMA?

Kvalifikaci Evropské konferenční ligy 2023/24 lze dívat až ve třech českých sázkových kancelářích: Tipsport nebo Fortuna. Díky těmto třem českým sázkovým společnostem můžete sledovat Konferenční ligu online na internetu.

Sázkové kanceláře vysílají kvalifikační zápasy pro 1., 2. a 3. předkolo (případně play-off) prostřednictvím svých live streamů – TV Tipsport nebo Fortuna TV. Live stream Konferenční ligy tak můžete sledovat zdarma a bez poplatků.

LIVE stream Konferenční ligy na TV Tipsport

Kde sledovat zápasy Konferenční ligy v televizi?

Máme pro vás hned několik možností, jak sledovat Europa Conference League živě v TV na vybraných českých, slovenských nebo zahraničních TV stanicích.

Sledujte zápasy Europa Conference League na ČT Sport

TV vysílání fotbalových zápasů na ČT Sport

Zápasy Evropské ligy si můžete vychutnat na české sportovní stanici ČT Sport, která by měla odvysílat zápasy českých týmů – Bohemians a Viktoria Plzeň.

Fotbalové zápasy si můžete prohlédnout LIVE na stanici ČT Sport vždy ve čtvrtek, ale pouze dvakrát do měsíce. Diváci se vždy mohou těšit i na finále evropské soutěže, které česká stanice ČT Sport vysílá živě.

Během vysílání vás budou doprovázet předzápasová a pozápasová studia se zajímavými hosty. Nebude chybět ani sestřih nejlepších momentů ze zápasu.

Live přenos Evropské konferenční ligy na Sport 1, 2

Přímý přenos Konferenční ligy na Sport 1 a Sport 2

Fotbalová soutěž Evropská konferenční liga UEFA 2023/24 se bude vysílat live i na TV kanálech Sport 1 a Sport 2. Zahraniční sportovní stanice by měly odvysílat 60 fotbalových přenosů, což by mělo znamenat, že se odvysílá 6 zápasů z jednoho kola.

Nově si na TV stanicích Sport 1 a Sport 2 můžete prohlédnout i zápasy z Evropské ligy UEFA, světoznámý závod Formule 1, či zápasy hokejové Tipos Extraligy.

Živé vysílání Evropské konferenční ligy na ČT Sport

Živé vysílání EKL 2023/24 na RTVS Sport

Kvalifikační zápasy, zápasy skupinové fáze, zápasy vyřazovací fáze a také finále Evropské konferenční ligy 2023/2024 si můžete prohlédnout na RTVS SPORT. Ve většině případů RTVS vysílá zápasy slovenských a českých týmů, ve kterých působí zejména Slováci.

V novém ročníku EKL 2023/24 si na RTVS Sport budete budete moci prohlédnout zápasy slovenských klubů: Dunajská Streda (DAC), MŠK Žilina nebo Spartak Trnava. V minulé sezóně EKL jste si na RTVS Sport mohli prohlédnout i zápasy Slovanu Bratislava.

Na webu RTVS se dozvíte všechny důležité aktuality před připravovanými zápasy nebo si můžete prohlédnout sestřihy z odehraných zápasů EKLNezapomeňte, že kvůli omezeným autorským právům musíte mít aktivní VPN a jako zemi mít nastaveno SR, jinak sestřih nespustíte.

Kde sledovat bezplatný online přenos z fotbalových zápasů EKL 2023/24?

Nejlepší alternativou je sledovat Konferenční ligu online přes sázkové kanceláře, ve kterých si můžete současně uzavřít LIVE sázku a zároveň sledovat zápasy EKL živě.

LIVE stream Konferenční ligy na TV Tipsport ZDARMA

Vybrané zápasy z fotbalové EKL by mohla odvysílat i sázková kancelář Tipsport, která pravidelně poskytuje bezplatné live streamy z největších sportovních událostí na světě. V jeho nabídce častokrát naleznete fotbalové, hokejové, či tenisové online přenosy.

V případě této prestižní evropské soutěže by měl Tipsport odvysílat jen čistě kvalifikační zápasy EKL 2023/24, které si můžete spustit na online televizi Tipsport TV zdarma. Pro sledování fotbalových zápasů vám zde postačí pouze jednoduchá registrace.

LIVE stream Konferenční ligy na TV Tipsport
Návod, jak spustit LIVE stream EKL na TV Tipsport
 1. Registrace na Tipsport.cz a následné ověření totožnosti. (👉 Podívejte se na náš jednoduchý návod pro založení účtu v Tipsportu).
 2. Přihlášení do vašeho herního účtu, kde máte nárok na bezplatné 7 denní sledování jakýchkoli sportovních live streamů. Po uplynutí 7 dnů je zapotřebí alespoň jednou měsíčně min. 30 Kč.
 3. Live stream Konferenční ligy si umíte spustit na webu Tipsportu v sekci „TV“ nebo „LIVE“ bez reklam a účtovaných poplatků.

K uzavření prvních sázek můžete využít váš získaný 300 Kč bonus za registraci, který jste získali od Tipsportu jako dárek.

LIVE stream free Europa Conference League na Fortuna TV

Druhou možností je dívat se live stream free Konferenční ligy na online televizi Fortuna TV, která by měla mít ve své nabídce vysílaných live streamů podobně jako Tipsport, kvalifikační zápasy EKL a možná i některé zápasy z play-off.

Sázková kancelář Fortuna umožňuje sledovat sportovní live streamy pouze svým registrovaným tipérům, kteří musí mít plně ověřený účet a kladný zůstatek na něm.

Přímé přenosy na Fortuna TV si umíte zapnout na celou obrazovku, kde máte k dispozici ty nejlepší a nejprestižnější fotbalové a hokejové ligy světa.

Sledovat Konferenční ligu LIVE na Fortuna TV
Kliknutím budete přesměrováni na iFortuna.cz

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
 • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
 • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
 • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Návod, jak sledovat EKL online na Fortuna TV
 1. Registrace na webu iFortuna.cz a následné ověření totožnosti. Vytvoření účtu vám může usnadnit náš 👉 návod k registraci.
 2. Přihlášení do účtu, kde je zapotřebí mít plně ověřený herní účet a realizovat první libovolný vklad.
 3. Po splnění všech výše uvedených podmínek můžete sledovat Konferenční ligu live na Fortuna TV zcela zdarma.

Při registraci ve Fortuně máte nárok na vstupní bonusy, přičemž ten první získáte ihned, již po dokončení vaší registrace.

Online vysílání fotbalu Evropské konferenční ligy na internetu

Zobrazit všechny dostupné alternativy pro online sledování zápasů z této soutěže.

Živý přenos fotbalových zápasů na České televizi

Kromě živého vysílání evropských zápasů na televizní stanici ČT Sport můžete využít i možnost sledovat online přenos na oficiálním webu sport.ceskatelevize.cz.

Online vysílání je omezeno počtem odvysílaných zápasů na stanici ČT Sport, které je vždy možné spustit pouze během živého vysílání v Europa Conference League v TV. 

Live stream ze zápasů Evropské konferenční ligy 2023/24 je dostupný pouze pro diváky, kteří žijí na území České republiky.

Na kterých televizních stanicích můžete sledovat Europa Conference League 2023/24 v zahraničí?

Prohlédněte si alternativy sledování Konferenční ligy živě v TV na zahraničních kanálech.

TV přenos fotbalových zápasů EKL na Sky Sports a BT Sport

Pokud se nenacházíte na území ČR nebo SR, tak fotbalové zápasy si můžete prohlédnout na zahraničních TV programech Sky Sports a BT Sport.

Pokud tyto dvě zmiňované TV stanice nenajdete mezi vašimi zahraničními programy v televizi, vyzkoušejte další alternativu sledování fotbalu např. online na internetu prostřednictvím live streamů sázkových kanceláří.

Živý audio přenos (online rádio) 

V sázkové kanceláři Tipsport najdete několik zajímavých možností online sledování zápasů Evropské ligy. Jednou z nich je i živý audio přenos pomocí online rádia u Tipsportu, díky kterému získáte podrobný přehled o všem důležitém na hřišti.

Live radio

Rádio v Tipsportu dokážete zapnout velmi jednoduše, kdy audio přenos dokážete spustit pouhým kliknutím na vybraný zápas. Chcete-li vidět kompletní seznam audio přenosů klikněte na sekci LIVE a následně na tlačítko „Rádio“. Uvidíte před sebou aktuální seznam všech dostupných audio přenosů.

Mnoho sportovních fanoušků si online rádio oblíbilo kvůli jeho jednoduchému spuštění v mobilním telefonu.

Mluvící live tracker v Tipsportu

Sázková kancelář Tipsport nabízí i možnost spuštění live trackeru, který vám umožňuje sledovat grafický přehled těch nejdůležitějších momentů ze zápasu Europa Conference League – ať už jde o držení míče, počet střel či dokonce rohových kopů.

Live tracker mohou doprovázet (v závislosti na nastavení) různé zvukové efekty, které se spustí při důležité akci v zápase (gól, penalta, karta apod.).

Nezapomeňte, že live tracker spustíte i na vašem telefonu nebo tabletu – najdete ho i při těch fotbalových zápasech, které Tipsport TV nevysílá z licenčních důvodů živě.

Live tracker

Jak sledovat fotbalové zápasy EKL na mobilu?

Nezapomeňte, že Evropskou konferenční ligu live si můžete spustit i na mobilu, a to prostřednictvím dvou mobilních aplikací sázkových kanceláří.

Mobilní aplikace Tipsport

Jednotkou v oblasti mobilních aplikací je určitě ta od Tipsportu. Kromě kompletní kurzové nabídky na nejbližší fotbalové zápasy v ní naleznete také oblíbené přenosy Evropské konferenční ligyMobilní aplikace Tipsport je dostupná ke stažení zdarma pro všechny typy mobilních zařízení (iOS iPhone a Android) zcela zdarma.

Mobilní aplikace od Tipsportu
Mobilní aplikace Tipsport

Mobilní aplikace Fortuna

Dvojkou na trhu je sázková kancelář Fortuna s její zdařilou mobilní aplikací, ve které můžete nerušeně sledovat celý průběh zápasu EKL bez reklam a dalších účtovaných poplatků. Mobilní aplikace Fortuny je také dostupná ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení (iOS iPhone a Android) zcela zdarma.

Mobilní aplikace od Fortuny
Mobilní aplikace Fortuna

Mobilní aplikace UEFA Europa League Official

Chcete zůstat v neustálém dění a mít po ruce vždy aktuální výsledky? Potom mobilní aplikace UEFA Europa League Official je pro vás jako šitá na míru. Její stažení není žádný problém, jelikož je dostupná zdarma pro všechny typy mobilních zařízení.

Oficiální mobilní aplikaci UEFA Europa League Official lze stáhnout pro zařízení s operačním systémem Android a iOS iPhone.

Mobilní aplikace UEFA Europa League Official je nově o spojení dvou evropských soutěží – Evropské ligy UEFA a Evropské konferenční ligy UEFA.

V mobilní aplikaci UEFA Europa League Official naleznete:

 • statistiky jednotlivých týmů a hráčů,
 • upozornění na všechny výkopy, potvrzené sestavy a losování,
 • push up notifikace v reálném čase,
 • přístup ke všem zápasům a aktuálním umístěním,
 • nejnovější zprávy z evropského fotbalu a analýzy od odborníků UEFA,
 • živé losování UEL a UECL a pod.
Mobilní aplikace Evropské konferenční ligyMobilní aplikace Konferenční ligy
Oficiální aplikace UEFA Europa League Official

Aplikace je přehledná a má příjemné uživatelské rozhraní. Objevíte zde mnoho důležitých novinekvidea, hodnocení hráčů, ale i tabulky a statistiky.

Video sestřihy, highlights a sociální sítě

Chcete vidět nejlepší video sestřihy z Evropské konferenční ligy? Na internetu najdete několik možností, kde můžete video sestřihy dívat. Ty nejkvalitnější však určitě najdete na oficiální stránce soutěže uefa.com.

Na této webové stránce mimo jiné najdete i program zápasů Europa Conference League UEFA 2023/24, statistiky a ty nejzajímavější novinky z jednotlivých soutěží UEFA (ale iz prostředí týmů nebo jednotlivých hráčů).

Pokud jste fanouškem Evropské konferenční ligy, tak určitě byste měli začít sledovat sociální sítě a video portály:

Ostatní zdroje vysílání

Díky webu LiveSoccerTV.com získáte dokonalý přehled o všech oficiálních možnostech vysílání pro zápasy Konferenční ligy. LiveSoccerTV tuto službu poskytuje pro stovku zahraničních zemí, takže v její nabídce naleznete legální zdroje vysílání.

V seznamu LiveSoccerTV mimo jiné najdete i sociální média, služby OTT, rádio, livestreaming či dokonce satelitní služby.

Hledáte jiný druh sportovního live streamu?V našem dalším článku se dočtete o rozšířeném přehledu možností, kde všude sledovat sportovní přenosy živě.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kde sledovat Konferenční ligu v TV?

Zápasy této prestižní fotbalové soutěže si můžete v TV prohlédnout na kanálech ČT Sport, Sport 1, Sport 2 a RTVS Sport.

2️⃣ Která sázková společnost nabízí live streamy fotbalových zápasů EKL?

Sázková kancelář Tipsport poskytuje nejrozšířenější nabídku sportovních live streamů včetně kvalifikačních zápasů EKL. V její nabídce naleznete dokonce live streamy z kvalifikace Ligy mistrů.

3️⃣ Jsou dostupné i online přenosy z Europa Conference League 2023/24?

Online vysílání je dostupné na oficiálním webu České televize. Mnohem lepší alternativou je sázková kancelář Tipsport, která bude vysílat live přenosy z kvalifikačních zápasů EKL na Tipsport TV.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt