SOLO sázka – co je jednoduchá sázka, jak ji tipovat + příklad

Využi bonus 300 Kč bez vkladu pouze za registraci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč za dokončení registrace

SOLO sázka je oblíbený tip sázky na jednu událost, ideální pro začátečníky i zkušené sázející. Přečtěte si více o tom, jak si podat SOLO sázku, jaké jsou její výhody a jak vypočítat výhru.

Solo sázka – co to je, jak funguje + PŘÍKLAD

Co je SOLO sázka?

SOLO sázka (setkat se můžete také s názvem jednoduchá sázka) je jedna z nejpopulárnějších sázek v sázkových kancelářích. Je to sázka, kde sázející hráč umístí na tiket pouze jeden tip.

Jednoduchou sázku využívají často sázející hráči, kteří se sázením teprve začínají, ale i profesionální sázkaři, kteří tipují za spoustu peněz.

Jak podat SOLO sázku v sázkové kanceláři

  1. Vyberte si událost – vyberte si zápas, sportovní událost nebo společenskou sázku, na kterou si chcete podat sázku. Doporučujeme tipovat oblast (ať už jde o sport nebo společenské sázky jako např. politika), kterou důvěrně znáte, dlouhodobě sledujete a vyznáte se v ní – vaše šance na výhru bude potom určitě vyšší.
  2. Vyberte si typ sázky – záleží jen na vás, jestli chcete sázet pouze výsledek zápasu, počet gólů (sázky under / over), různé odpovězené sázky (tipy na rohy, karty a penalty) nebo si podat sázky na vítěze voleb.
  3. Určete výši své sázky – v závislosti na výši vašeho banku v sázkové kanceláři zvolte částku, kterou chcete vsadit na svoji SOLO sázku. Nezapomeňte, že pokud chcete být v sázení úspěšní, je dobré dodržovat zásady money managementu v sázení.
  4. Podejte sázku – klikněte na potvrzení sázky a čekejte na výsledek sportovní události.

Jak vypočítat výhru při jednoduché sázce

Při podání SOLO tiketu je výpočet výhry snadný. Sázející hráč určí výši svého vkladu na danou sportovní událost. Pokud je tip výherní, vklad se vynásobí kurzem na daný zápas a celou částku sázková kancelář připíše tipérovi na hráčský účet.

Pokud je tip neúspěšný, sázková kancelář vklad hráči nevrací.

Příklad SOLO sázky

Pokud v zápase MS v hokeji 2024 Švédsko – Slovensko hráč tipuje vítězství Švédska, výhry budou následující:

V Tipsportu je kurz na vítězství Švédska 1.53. Při vkladu 500 Kč výhru vypočítáte jednoduše vynásobením 1.53 × 500 Kč = 765 Kč. Po odečtení vkladu samotného hráče bude čistý zisk 265 Kč

Ve Fortuně je kurz na vítězství Švédska 1.55. Při vkladu 500 Kč a úspěšném tipu hráč vyhraje 1.55 × 550 Kč = 275 Kč. Čistý zisk hráče tak bude 275 Kč.

SOLO sázka v sázkové kanceláři TipsportSOLO tiket ve Fortuna aplikaci
SOLO sázka v aplikaci Tipsport a Fortuna

Výhody a nevýhody SOLO sázek

Výhody

  • Vhodné pro začátečníky i profesionály – hráči, kteří s tipováním teprve začínají se nemusí zabývat složitými sázkovými systémy a mohou se snadno seznámit se základy sázení. Profesionální tipéři naopak umí využít svých znalostí o oblíbeném sportu nebo týmu ve svůj prospěch a získat atraktivní výhry.
  • Přehledné a jednoduché – SOLO sázky jsou velmi jednoduché na pochopení i pro začínající sázkaře.
  • Vyšší šance na výhru – v porovnání s AKU sázkami poskytují relativně vyšší šanci na výhru, neboť úspěch sázky závisí jen na jednom výsledku. Čím více sázek na tiketu je, tím více se šance na výhru snižuje.
  • Rychlé vyhodnocení – výsledek SOLO sázky je znám ihned po skončení konkrétního zápasu nebo události. Nemusíte čekat na konec dalších zápasů a událostí.
  • Lepší možnosti analýzy – sázka na jednu událost umožňuje věnovat více času studiu formy jednotlivých týmů, statistik, případných zranění a dalších důležitých faktorů. To vám umožní přijmout lepší rozhodnutí, jakou SOLO sázku podat.

Nevýhody

  • Nižší výhry – výnos ze SOLO sázky je v porovnání s AKU sázkami nebo rozpisovým tiketem nižší, jelikož na tiketu je jen 1 tip na výsledek.

Sami vidíte, že SOLO sázky jsou výbornou volbou pro velké množství sázejících hráčů v sázkových kancelářích. Teď už víte, jak podat SOLO sázku a znáte všechny její výhody. Stačí si už jen vybrat správnou sázkovou kancelář, ve které si podáte vaši první SOLO sázku.

Podejte si SOLO sázku v sázkové kanceláři
Klikněte a po registraci sázejte na Tipsport.cz
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Хотите получить займ на карту без отказа и долгих проверок? Подпишитесь на...
Telegram - лучшие предложения по займам на карту
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt