Přehled možností jak a kde sledovat basketbalovou NBA 2022/23 ŽIVĚ – online stream + LIVE přenosy v TV

Sledujte dnes živé přenosy z NBA 2022/2023. Prozkoumejte všechny možnosti sledování basketbalových zápasů NBA, které zahrnují TV vysílání, online live streamy a audio přenosy.

NBA LIVE – přenosy basketbalu v TV + live stream online

Národní basketbalová asociace (NBA) je v současnosti považována za nejlepší basketbalovou soutěž na světě. Základní část se plánuje odehrát od 18.10.2022 do 09.04.2023. Po základní části je na programu play-in turnaj (11.04. do 14.04.2023), ve kterém se rozhodne o postupu do play-off NBA 2022.

Na konec se můžete těšit na finálové zápasy, které proběhnou v červnu 2023. Loňské vítězství z roku 2021/2022 obhajuje tým Golden State Warriors (západní konference NBA). Největšími aspiranty na vítězství jsou týmy Brooklyn Nets a Los Angels Lakers.

Pokud jste fanouškem nejprestižnější basketbalové soutěže na světě, tak byste si určitě neměli nechat ujít všechny možnosti, kde sledovat NBA živě a bez poplatků. V článku vám představíme všechny alternativy pro TV přenos, online stream a audio přenos.

► Sledovat NBA ŽIVĚ
Sledujte zápasy NBA online ve vysokém rozlišení, bez sekání a reklamy

🏀 Událost NBA
🗓️ Sezóna soutěže 2022/2023
📺 TV přenos Nova Sport 1,2 a Nova Action
▶️ LIVE stream TV Tipsport Fortuna TV Chance TV
✅ Online přenos VOYO a NBA TV
🔊 Audio přenos ✔️ | jen v angličtině
📱 Mobilní aplikace NBA: Live Games & Scores

Kde sledovat NBA v TV živě?

Sledujte váš oblíbený basketbalový turnaj v TV. Níže naleznete všechny alternativy, jak si prohlédnout NBA live a bez účtovaných poplatků.

Live prenosy NBA na Nova Sport1,2

Přímý přenos basketbalových zápasů na Nova Sport 1,2

Živý přenos z nejvyšší basketbalové ligy v Severní Americe odvysílají hned dvě sportovní televizní stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Kromě zápasů ze základní části a play off, Nova Sport odvysílá také kompletní finálové zápasy NBA 2022. Zápasy jsou na sportovní stanici doplněny odborným komentářem.

Součástí vysílání jsou také krátké video sestřihy z nejlepších odehraných zápasů NBA.

Přenosy NBA v TV na Nova Action

Druhou alternativou je česká sportovní stanice Nova Action, která odvysílá přímé přenosy a reprízy vybraných basketbalových zápasů. Na této televizní stanici se můžete těšit také na skvělý Magazín NBA Action.

Kde sledovat NBA online na internetu?

V současnosti stále více narůstá počet diváků, kteří chtějí sledovat online přenosy basketbalu na svém PC, mobilu a tabletu. Připravili jsme si pro vás hned několik alternativ online vysílání NBA.

Online vysílání basketbalu na VOYO

Nejlepší basketbalové zápasy z NBA online má ve své nabídce také video portál VOYO, ve kterém najdete všechny odvysílané zápasy z kanálu Nova Sport. Sledování zápasů z NBA je na video portálu VOYO možné pouze tehdy, zaplatíte-li měsíční členství (159 €).

Basketbalové zápasy na NBA TV

Druhou možností, která však ani tentokrát není bezplatná je sledování basketbalu pomocí její oficiální NBA TV. Tuto službu si můžete zakoupit na celou sezónu, případně na měsíc nebo dokonce jen na jeden konkrétní NBA zápas.

NBA live stream free na Chance TV

LIVE stream NBA na TV Tipsport ZADARMO

Ušetřete si kopec vašeho času a hlavně peněz! Sázková kancelář Tipsport vám umožňuje sledování sportovních live streamů na své online televizi TV Tipsport zcela zdarma. Jedinou podmínkou je to, abyste byli registrovaným hráčem Tipsportu.

Být sázkařem v Tipsportu se opravdu vyplatí. Za vaši registraci získáte od Tipsportu dárek v podobě vstupního bonusu zdarma, který můžete využít pro první sázky.

Bezplatný NBA live stream si můžete prohlédnout na TV Tipsport bez reklam a ve vysoké full HD kvalitě. Výhodou Tipsportu je také dostupná funkce Multiview, která vám umožňuje sledování více live streamů najednou.

500 Kč zdarma na sázení od Tipsport.cz Bonus zadarmo 300 Kč + 30.000 Kč na vklad 
 • za ověření získáte 300 Netů (1 Net = 1 Kč)
 • ověření je možné online přes banku
 • pro získání bonusu nemusíte vkládat peníze
 • tikety podáváte za Nety (nastavuje se na tiketu)
 • výhry jsou již v korunách (lze ihned vybrat)
 • není stanoven minimální kurz
V případě vkladu peněz můžete získat také vstupní bonus na vklad!

Pokud se zaregistrujete v Tipsportu již dnes, tak máte nárok na bezplatné sledování sportovních live streamů po dobu 7 dnů od vzniku vaší registrace. Po uplynutí těchto dní vám stačí alespoň jednou měsíčně prosázet minimální částku 30 Kč.

Patříte mezi členy Tipsportu? Pak víte, že stačí být aktivní sázkař a sledování sportovních live streamů včetně NBA streams máte zdarma. Při sledování basketbalového live streamu si určitě nezapomeňte podat LIVE sázku na váš vybraný zápas.

Sledovat NBA live stream na TV Tipsport
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz
Návod, jak sledovat NBA online na TV Tipsport
 1. Registrace na webu sázkové kanceláře Tipsport.cz.
 2. Ověření herního účtu v Tipsportu a následně přihlášení do něj. Pokud nevíte jak na to, podívejte se na náš návod k registraci v Tipsportu.
 3. Live stream NBA si spustíte buď v sekci „TV“ nebo v levém menu v kategorii „Basketbal“, následně vyberete sekci „NBA“ a vyberete si zápas, který chcete sledovat.

Jako noví klienti Tipsportu máte nárok na bezplatné 7-denní sledování live streamů na online televizi TV Tipsport.

Po uplynutí 7 dnů je třeba vsadit alespoň jednou za 30 dní jakoukoli kurzovou sázku v minimální hodnotě 30 Kč.

Nezapomeňte využít při uzavírání vašich kurzovních sázek vstupní bonus, který jste získali již při vzniku vaší registrace v Tipsportu.

Online prenosy NBA živě na Fortuna TV

Zápasy z NBA 2022 jsou dostupné také ve druhé sázkové kanceláři Fortuna, která je vysílá na své online televizi Fortuna TV. I zde však platí jisté podmínky, které je třeba dodržet, pokud si chcete prohlédnout basketbal online přenosy zdarma.

Nezapomeňte, že jako nový hráč Fortuny máte nárok až na dva vstupní fortuna bonusy, které lze využít pro první tipování kurzovních sázek.

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
 • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
 • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
 • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

V sázkové společnosti Fortuna jsou dostupné online přenosy na Fortuna TV pro všechny její registrované klienty, kteří mají kladný zůstatek na svém herním účtu, ktorý je plně ověřen vaším dokladem totožnosti.

Sledovat basketbal živě zdarma ve Fortuně
Budete přesměrováni na oficiální stránku iFortuna.cz
Návod, jak sledovat NBA live na Fortuna TV
 1. Vytvořte si herní účet na webu ifortuna.cz.
 2. Ověření herního účtu ve Fortuně a následné přihlášení. Podívejte se na náš jednoduchý návod, jak si založit účet ve Fortuně.
 3. Po registraci je třeba dobití vašeho herního účtu v libovolné částce.

Po splnění těchto podmínek máte nárok na bezplatné sledování stream NBA live na Fortuna TV zcela zdarma a bez reklam.

Při vzniku registrace máte rovněž nárok na lákavé vstupní bonusy, přičemž ten první bonus získáte již po dokončení vaší registrace.

Basketbalové online přenosy na Chance TV

Poslední možností je sledování live basketbalu prostřednictvím sázkové kanceláře Chance, která vysílá sportovní live streamy na své online televizi Chance TV bez reklam a účtovaných poplatků.

Přístup k bezplatným live streamům mají ti hráči, kteří jsou registrovanými klienty společnosti Chance. Podobně jako je tomu v Tipsportu, tak všichni nově registrovaní hráči mohou sledovat sportovní live streamy po dobu 7 dnů zcela zdarma.

200 Kč zdarma na sázení od Chance.cz Bonus zadarmo 200 Kč + 2.000 Kč na vklad 
 • za ověření získáte 200 Netů (1 Net = 1 Kč)
 • ověření je možné online přes banku
 • pro získání bonusu nemusíte vkládat peníze
 • tikety podáváte za Nety (nastavuje se na tiketu)
 • výhry jsou již v korunách (lze ihned vybrat)
 • není stanoven minimální kurz
V případě vkladu peněz můžete získat také vstupní bonus na vklad!

Poté je třeba podat alespoň jednou za 30 dní kurzovou sázku (nebo 3 sázky po 10 Kč) na libovolnou sportovní událost např. podání LIVE sázky na basketbalový zápas NBA.

Nezapomeňte, že všichni noví hráči Chance získávají ihned po registraci chance bonus bez vkladu, který můžete využít k uzavírání nových kurzových sázek.

Spustit NBA live stream free na Chance TV
Budete přesměrováni na oficiální stránku Chance.cz

Audio přenos basketbalových zápasů

I když tato nejlepší basketbalová soutěž na světě má své zastoupení v oblasti live streamů, v případě audio přenosů je pravý opak. V Česku byste jen velmi těžko našli rádio, které by vám zprostředkovalo audio přenos z NBA.

Na druhé straně je zde však stále ještě zahraničí, které vám nabízí několik možností audio přenosů. Jednou z nich je live rádio ESPN, které vám přináší live přenos z odehraných NBA zápasů. Audio přenos je dostupný v pokročilé angličtině.

Jak se podívat na basketbalové NBA přes mobil?

Další možností je sledování NBA přes live stream free přímo na vašem mobilním telefonu. Máte-li účet v sázkové kanceláři Tipsport, tak můžete využít mobilní aplikaci Tipsport, která je dostupná ke stažení zcela zdarma.

Druhou alternativou je vyhledávaná sázková kancelář Fortuna s její mobilní aplikací, jejíž součástí jsou také oblíbené LIVE sázky a vyhledávané diskusní fórum.

Poslední možností je mobilní aplikace Chance, která je podobně jako v Tipsportu nebo Fortuně dostupná ke stažení zdarma.

Na online televizi Tipsport TV si můžete prohlédnout několik sportovních přenosů, včetně basketbalových online přenosů zcela zdarma.

Mobilní aplikace NBA

Chcete-li zůstat v neustálém dění, pak by ve vašem mobilu neměla chybět mobilní aplikace pro NBA pod názvem NBA: Live Games & Scores. V propracované appce naleznete oficiální plán NBA, výsledky, statistiky, rekapitulace zápasů či nejnovější články.

Mobilní aplikace NBA je dostupná ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení – Android a samozřejmě i iOS iPhone zcela zdarma.

Stáhněte si mobilní aplikaci NBA, která je dostupná ke stažení zcela zdarma.
Mobilní aplikace NBA: Live Games & Scores (Zdroj: App Store)

Video sestřihy, highlighty a Instagram

Nejlepší video sestřihy a highlighty samozřejmě naleznete na oficiálním webu NBA a také i na vyhledávaném video portálu YouTube, na kterém se nachází kanál NBA.

Fanouškům by určitě neměl uniknout Instagram NBA s pravidelným přísunem fotek, poutavých videí či moderních reels..

Nejčastější dotazy a odpovědi

1️⃣ Kde sledovat NBA 2022 živě v TV?

Nejpopulárnější basketbalovou soutěž odvysílají české televizní stanice Nova Sport 1,2 a Nova Action společně s magazínem NBA.

2️⃣ Kde bude dostupný přenos z basketbalových zápasů NBA online?

Nejpopulárnější basketbalový turnaj si můžete spustit přes placený video portál VOYO nebo placenou NBA TV. Lepšími alternativami jsou určitě live streamy sázkových společností TipsportFortuna nebo společnost Chance.

3️⃣ Dá se podívat na basketbalový turnaj na mobilu?

Ano, NBA přenos si můžete spustit také na svém mobilu prostřednictvím mobilních aplikací Tipsport, Fortuna app nebo aplikace Chance. Všechny tři aplikace jsou dostupné ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení.

4️⃣ Kde najdete nejlepší video sestřihy a highlighty?

Největší počet video sestřihů a highlightů naleznete na video portálu YouTube a samozřejmě také na oficiálním webu NBA.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

850 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 300 a 500 Kč sázka zdarma + 50 točení s kódem: LIGA500

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

je nieco nove s touto stavkovou.rozmyslam sa tam regnut kedze mam problemy s...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Being a loyal reader of this blog, I can affirm that it consistently...
2 ucty u Doxxbet
ja tam tipujem stále. Príjmy daniť nemusíš a samozrejme že je to bezpečne....
BET 365
Copyright © 2011-2023 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt