Přehled možností jak a kde sledovat basketbalovou NBA 2023/24 ŽIVĚ – online stream + LIVE přenosy v TV

Sledujte dnes živé přenosy z NBA 2023/2024. Prozkoumejte všechny možnosti sledování basketbalových zápasů NBA, které zahrnují TV vysílání, online live streamy a audio přenosy.

NBA 🔴 ŽIVĚ – přenosy basketbalu v TV + live stream online

Chcete vědět, kde sledovat NBA v TV nebo online na internetu? Pak jste tady správně.

Národní basketbalová asociace (NBA) je v současnosti považována za nejlepší basketbalovou soutěž na světě. Základní část se plánuje odehrát od 24.10.2023 do 14.04.2024. Po základní části je na programu play-in turnaj (od půlky dubna do konce května), ve kterém se rozhodne o postupu do play-off NBA.

Na konec se můžete těšit na finálové zápasy, které proběhnou v červnu 2024. Loňské vítězství z roku 2022/2023 obhajuje tým Denver Celtics (severozápadní konference NBA). Největšími aspiranty na vítězství jsou týmy Brooklyn Nets a Los Angels Lakers.

Pokud jste fanouškem nejprestižnější basketbalové soutěže na světě, tak byste si určitě neměli nechat ujít všechny možnosti, kde sledovat NBA živě zdarma a bez poplatků. V článku vám představíme všechny alternativy pro TV přenos, online stream a audio přenos.

► Sledovat NBA ŽIVĚ
Sledujte zápasy NBA online ve vysokém rozlišení, bez sekání a reklamy

🏀 Basketbalová liga NBA (National Basketball Association)
🗓️ Sezóna soutěže 2023/2024
🏆 Úřadující šampion Denver Nuggets
⛹️‍♂️ Počet klubů 30
📺 TV přenos Nova Sport 1,2 a Nova Action
▶️ LIVE stream TV Tipsport Fortuna TV Chance TV
✅ Online přenos VOYO a NBA TV
🔊 Audio přenos ✔️ | jen v angličtině
📱 Mobilní aplikace NBA: Live Games & Scores

Kde sledovat bezplatný live stream NBA 2023/24?

Nejoblíbenější možností sledování je basketbal online přenos v sázkových kancelářích, které nabízejí přenos ze všech zápasů NBA 2023/24. Ten naleznete jen ve třech sázkových společnostech v Česku.

LIVE stream NBA zdarma na TV Tipsport

LIVE stream NBA na TV Tipsport ZADARMO

Ušetřete si kopec vašeho času a hlavně peněz! Sázková kancelář Tipsport vám umožňuje sledování sportovních live streamů na své online televizi TV Tipsport zcela zdarma. Jedinou podmínkou je to, abyste byli registrovaným hráčem Tipsportu.

Být sázkařem v Tipsportu se opravdu vyplatí. Za vaši registraci získáte od Tipsportu dárek v podobě bonusu za registraci, který můžete využít pro první sázky.

Bezplatný NBA live stream free si můžete prohlédnout na TV Tipsport bez reklam a ve vysoké full HD kvalitě. Výhodou Tipsportu je také dostupná funkce Multiview, která vám umožňuje sledování více live streamů najednou.

NBA live stream na TV Tipsport

Pokud se zaregistrujete v Tipsportu již dnes, tak máte nárok na bezplatné sledování sportovních live streamů po dobu 7 dnů od vzniku vaší registrace. Po uplynutí těchto dní vám stačí alespoň jednou měsíčně prosázet minimální částku 30 Kč.

Patříte mezi členy Tipsportu? Pak víte, že stačí být aktivní sázkař a sledování sportovních live streamů včetně NBA streams máte zdarma. Při sledování basketbalového live streamu si určitě nezapomeňte podat LIVE sázku na váš vybraný zápas.

Sledovat online prenos basketbalu na TV Tipsport
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz
Návod, jak sledovat NBA online na TV Tipsport
 1. Registrace na Tipsport.cz a následné ověření totožnosti. S vytvořením účtu vám pomůže náš návod k registraci.
 2. Všichni noví klienti Tipsportu mají nárok na bezplatné 7 denní sledování live streamů na online televizi TV Tipsport.
 3. Po uplynutí 7 dnů je třeba vsadit alespoň jednou měsíčně kurzovou sázku v minimální hodnotě 30 Kč (např. 3 sázky po 10 Kč).
 4. Live stream NBA si spustíte buď v sekci „TV“ nebo v levém menu v kategorii „Basketbal“, následně vyberete sekci „NBA“ a vyberete si zápas, který chcete sledovat.

Nezapomeňte využít při uzavírání vašich kurzovních sázek vstupní bonus, který jste získali již při vzniku vaší registrace v Tipsportu.

Online prenosy NBA živě na Fortuna TV

Zápasy NBA jsou dostupné také ve druhé sázkové kanceláři Fortuna, která je vysílá na své online televizi Fortuna TV. I zde však platí jisté podmínky, které je třeba dodržet, pokud si chcete prohlédnout basketbal online přenosy zdarma.

Nezapomeňte, že jako nový hráč Fortuny máte nárok až na dva vstupní fortuna bonusy, které lze využít pro první tipování kurzovních sázek.

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
 • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
 • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
 • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

V sázkové společnosti Fortuna jsou dostupné online přenosy na Fortuna TV pro všechny její registrované klienty, kteří mají kladný zůstatek na svém herním účtu, ktorý je plně ověřen vaším dokladem totožnosti.

Sledovat basketbal živě zdarma ve Fortuně
Budete přesměrováni na oficiální stránku iFortuna.cz
Návod, jak sledovat NBA live na Fortuna TV
 1. Vytvoření účtu na webu iFortuna.cz a ověření vaší totožnosti. S vytvořením účtu vám pomůže náš návod na registraci.
 2. Po registraci je třeba dobití vašeho herního účtu v libovolné částce.
 3. Po splnění podmínek máte nárok na bezplatné sledování NBA streamů na Fortuna TV zcela zdarma a bez reklam.

Při vzniku registrace máte rovněž nárok na lákavé vstupní bonusy, přičemž ten první bonus získáte již po dokončení vaší registrace.

Basketbalové online přenosy na Chance TV

Poslední možností jsou basketbal online přenosy prostřednictvím sázkové kanceláře Chance, která vysílá sportovní live streamy na své online televizi Chance TV bez reklam a účtovaných poplatků.

Přístup k bezplatným live streamům mají ti hráči, kteří jsou registrovanými klienty společnosti Chance. Podobně jako je tomu v Tipsportu, tak všichni nově registrovaní hráči mohou sledovat sportovní live streamy po dobu 7 dnů zcela zdarma.

200 Kč zdarma na sázení od Chance.cz Bonus zadarmo 200 Kč + 2.000 Kč na vklad 
 • za ověření získáte 200 Netů (1 Net = 1 Kč)
 • ověření je možné online přes banku
 • pro získání bonusu nemusíte vkládat peníze
 • tikety podáváte za Nety (nastavuje se na tiketu)
 • výhry jsou již v korunách (lze ihned vybrat)
 • není stanoven minimální kurz
V případě vkladu peněz můžete získat také vstupní bonus na vklad!

Poté je třeba podat alespoň jednou za 30 dní kurzovou sázku (nebo 3 sázky po 10 Kč) na libovolnou sportovní událost např. podání LIVE sázky na basketbalový zápas NBA.

Nezapomeňte, že všichni noví hráči Chance získávají ihned po registraci chance bonus bez vkladu, který můžete využít k uzavírání nových kurzových sázek.

Spustit NBA live stream free na Chance TV
Budete přesměrováni na oficiální stránku Chance.cz
Návod jak sledovat NBA online na Chance TV
 1. Registrace na chance.cz a ověření vaší totožnosti. S vytvořením účtu vám pomůže náš návod k registraci.
 2. Všichni noví klienti Tipsportu mají nárok na bezplatné 7 denní sledování live streamů na online televizi Chance TV.
 3. Po uplynutí 7 dnů je třeba vsadit alespoň jednou měsíčně kurzovou sázku v minimální hodnotě 30 Kč (např. 3 sázky po 30 Kč).
 4. NBA online si spustíte buď v sekci „TV“ nebo v levém menu v kategorii „Basketbal“, následně vyberete sekci „NBA“ a vyberete si zápas, který chcete sledovat.

Nezapomeňte využít při uzavírání vašich kurzovních sázek vstupní bonus, který jste získali již při vzniku vaší registrace v Chance.

Kde sledovat NBA v TV živě?

Sledujte váš oblíbený basketbalový turnaj na televizních stanicích. Níže naleznete všechny alternativy, jak si prohlédnout NBA v TV live a bez účtovaných poplatků.

Live prenosy NBA na Nova Sport1,2

Přímý přenos basketbalových zápasů na Nova Sport 1,2

Živý přenos z nejvyšší basketbalové ligy v Severní Americe odvysílají hned dvě sportovní televizní stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Kromě zápasů ze základní části a play off, Nova Sport odvysílá také kompletní finálové zápasy NBA 2023. Zápasy jsou na sportovní stanici doplněny odborným komentářem.

Součástí vysílání jsou také krátké video sestřihy z nejlepších odehraných zápasů NBA.

Přenosy NBA v TV na Nova Action

Druhou alternativou je česká sportovní stanice Nova Action, která odvysílá přímé přenosy a reprízy vybraných basketbalových zápasů. Na této televizní stanici se můžete těšit také na skvělý Magazín NBA Action.

Kde sledovat NBA online na internetu?

V současnosti stále více narůstá počet diváků, kteří chtějí sledovat basketbal online přenosy basketbalu na svém PC, mobilu a tabletu. Připravili jsme si pro vás hned několik alternativ online vysílání NBA.

Video portál VOYO

Online vysílání basketbalu na VOYO

Nejlepší basketbalové zápasy z NBA online má ve své nabídce také video portál VOYO, ve kterém najdete všechny odvysílané zápasy z kanálu Nova Sport. Sledování zápasů z NBA je na video portálu VOYO možné pouze tehdy, zaplatíte-li měsíční členství (159 €).

Basketbalové zápasy na NBA TV

Druhou možností, která však ani tentokrát není bezplatná je sledování basketbalu pomocí její oficiální NBA TV. Tuto službu si můžete zakoupit na celou sezónu, případně na měsíc nebo dokonce jen na jeden konkrétní NBA zápas.

Noční studiová show vám poskytuje nejnovější zprávy z NBA 24/7, skóre a nejdůležitější události s hloubkovou analýzou NBA TV.

Co získáte zakoupením NBA League Pass a Premium:

 • přístup 24/7 k live streamu NBA včetně analýz, her, exkluzivních funkcí, rozhovorů, tiskových konferencí a živých akcí,
 • přístup k úplným archivem od sezóny 2012 až po současnost,
 • streamování až na 3 zařízeních současně,
 • přístup k obsahu v aréně během reklamních přestávek.
Oficiální televize NBA TV
Oficiální televize NBA TV (zdroj: tv.youtube.com)

Audio přenos basketbalových zápasů

I když tato nejlepší basketbalová soutěž na světě má své zastoupení v oblasti live streamů, v případě audio přenosů je pravý opak. V Česku byste jen velmi těžko našli rádio, které by vám zprostředkovalo audio přenos z NBA.

Na druhé straně je zde však stále ještě zahraničí, které vám nabízí několik možností audio přenosů. Jednou z nich je live rádio ESPN, které vám přináší live přenos z odehraných NBA zápasů. Audio přenos je dostupný v pokročilé angličtině.

Jak sledovat NBA online přes mobil?

Kromě přenosů NBA v TV můžete sledovat NBA online přes mobilní aplikaci dvou sázkových společností.

Mobilní aplikace Tipsport

I když není NBA populární tak jako hokejová NHL, fotbalová Liga mistrů nebo tenisový turnaj Australian Open, stále můžete využít sledování NBA zápasů i na mobilu.

Další možností je sledování NBA přes live stream free přímo na vašem mobilním telefonu. Máte-li účet v sázkové kanceláři Tipsport, tak můžete využít mobilní aplikaci Tipsport, která je dostupná ke stažení zcela zdarma.

Mobilní aplikace Tipsport
Mobilní aplikace Tipsport je dostupná ke stažení zdarma

Mobilní aplikace Fortuna

Ve Fortunu patří mezi nejsledovanější live přenosy UFC a také live přenosy Fortuna ligy. Chcete-li sledovat NBA online na mobilu, tak druhou alternativou je vyhledávaná sázková kancelář Fortuna s její mobilní aplikací, jejíž součástí jsou také oblíbené LIVE sázky a vyhledávané diskusní fórum.

Mobilní aplikace Fortuna
Mobilní aplikace Fortuna je k dispozici ke stažení zdarma

Oficiální mobilní aplikace NBA

Chcete-li zůstat v neustálém dění, pak by ve vašem mobilu neměla chybět mobilní aplikace pro NBA pod názvem NBA: Live Games & Scores. V propracované appce naleznete oficiální plán NBA, výsledky, statistiky, rekapitulace zápasů či nejnovější články.

Mobilní aplikace NBA je dostupná ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení – Android a samozřejmě i iOS iPhone zcela zdarma.

Stáhněte si mobilní aplikaci NBA, která je dostupná ke stažení zcela zdarma.
Mobilní aplikace NBA: Live Games & Scores (Zdroj: App Store)

Tabulka NBA 2023/24

Podívejte se na aktuální tabulku NBA 2023/24 s výsledky jednotlivých týmů.

Tabulku poskytuje SofaScore.com

Video sestřihy, highlights a sociální sítě

Nejlepší video sestřihy a highlighty samozřejmě naleznete na oficiálním webu NBA a také i na vyhledávaném video portálu YouTube, na kterém se nachází kanál NBA.

Pokud jste fanouškem NBA, tak určitě byste měli začít sociální sítě:

Nejčastější dotazy a odpovědi

1️⃣ Kde sledovat NBA v TV?

Nejpopulárnější basketbalovou soutěž odvysílají české televizní stanice Nova Sport 1,2 a Nova Action společně s magazínem NBA.

2️⃣ Kde se dívat na live stream basketbalu NBA?

Nejpopulárnější basketbalový turnaj si můžete spustit přes placený video portál VOYO nebo placenou NBA TV. Lepšími alternativami jsou určitě live streamy sázkových společností TipsportFortuna nebo společnost Chance.

3️⃣ Dá se podívat na basketbal online na mobilu?

Ano, NBA přenos si můžete spustit také na svém mobilu prostřednictvím mobilních aplikací Tipsport, Fortuna app nebo aplikace Chance. Všechny tři aplikace jsou dostupné ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení.

4️⃣ Kde najdete nejlepší video sestřihy a highlighty?

Největší počet video sestřihů a highlightů naleznete na video portálu YouTube a samozřejmě také na oficiálním webu NBA.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

850 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 300 a 500 Kč sázka zdarma + 50 točení s kódem: LIGA500

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
neboj žiadne poplatky sa pri prázdnom konte účtovať nebudú. Oni jednoducho...
Aplikácia od paysafecard
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt