Podmíněná sázka – co je If bet sázka, jak ji tipovat + příklad

Využi bonus 300 Kč bez vkladu pouze za registraci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč za dokončení registrace

Přečtěte si, jaká je největší výhoda podmíněných sázek. Co se skrývá za samotným výrazem „If bet sázka“ a jaká je nejdůležitější zásada, které je třeba se držet při sázení.

Podmíněná sázka – co to je, jak funguje + PŘÍKLAD

Co je podmíněná sázka?

Podmíněná sázka (If bet) je další typ sázky, se kterým se (zatím) setkáte pouze u zahraničních sázkových kanceláří. Je oblíbená mezi sázkaři, kteří chtějí maximalizovat svůj zisk a minimalizovat riziko prohry.

Základní princip sázky If bet je jednoduchý – pokud je vaše první sázka vítězná, další sázka se provede automaticky. Pokud však vaše první sázka prohraje, žádné další sázky se neuskuteční a nebudou vyhodnoceny.

V závislosti na konkrétní sázkové kanceláři můžete na jeden tiket uzavřít 2 až 12 sázek, přičemž hlavní rozdíl oproti AKU sázkám spočívá v tom, že jednotlivé sázky na vašem tiketu jsou na sobě vzájemně závislé.

Největší výhodou podmíněného sázení je, že i v případě, když se jeden z vašich tipů nezdaří, můžete vyhrát.

Nezapomeňte dodržovat nejdůležitější zásadu – tipy na tiketu vždy seřaďte podle jejich důvěryhodnosti. Sázky, kterým důvěřujete, vždy zařazujte na první místo a rizikovější sázky na poslední místo.

Pokud totiž poslední sázka na tiketu nebude výherní, nebude mít na vaši celkovou výhru takový vliv. Pokud však neodhadnete správně výsledek prvního zápasu, další sázky nebudou podány, nic nevyhrajete a přijdete o celý svůj vklad.

Nejčastěji se setkáte se 2 typy sázek If bet:

  • Jednoduchá podmínka (If win) – druhá sázka na tiketu se uskuteční pouze v případě, že předchozí sázka je správná a vyhraje. Tato podmínka se vztahuje i na další tipy v řetězci podmíněných sázek.
  • Dvojitá podmínka (If win or push) – druhý tip se vyhodnotí pouze v případě, pokud je předchozí tip výherní nebo vyhodnocen s kurzem 1.00 (push). Tato podmínka platí na všechny tipy na tiketu.

Představte si, že na jeden tip umístíte tipy na 4 události. Poslední tip bude sestaven a vyhodnocen pouze v případě, že předchozí 3 tipy budou úspěšné. V případě, že váš tip na 3. zápas nebude úspěšný, tip na 4. zápas nebude vytvořen a nebude vyhodnocen.

Na jaké sporty sázet podmíněné sázky

Vzhledem k celosvětové popularitě a množství dostupných zápasů se nejvíc sází na fotbal – vsadit si můžete na výsledky nejslavnějších šampionátů (MS ve fotbale, EURO, ...), prestižních evropských turnajů (Liga mistrů, Evropská liga, ECL, ...) a nejlepších světových lig.

Nelze opomenout ani tenis, kde si můžete vsadit na všechny slavné grandslamy nebo zápasy kdykoli během roku. Vynechat byste ale neměli ani sázení na hokej (vsadit si můžete na NHL nebo populární evropské hokejové ligy), basketbal, americký fotbal nebo baseball.

Příklad sázky „If bet“ se 3 fotbalovými zápasy:

Představte si, že si jako sázkař chcete vsadit na 3 zápasy fotbalového turnaje EURO 2024. Ve všech třech zápasech vsadíte na favorita zápasu (Španělsko, Belgie, Portugalsko) s následujícím kurzem a s celkovým vkladem 1.000 Kč.

Zápas EURO 2024Sázka
1X2
Španělsko – Chorvatsko 1.79 3.48 4.60
Belgie – Slovensko 1.46 4.39 6.58
Portugalsko – Česko 1.52 4.16 6.03

Jak bude vypadat sázka „If bet“, pokud jsou všechny tipy vyherní?

1. zápas – Španělsko vyhraje, zisk bude 1.000 Kč × 1.79 = 1.790 Kč (výhra 790 Kč + sázka 1.000 Kč).

2. zápas – Pokud vyhraje i Belgie, zisk se vypočítá jako 1.790 Kč × 1.46 = 2.613,40 Kč (výhra 823,40 Kč + sázka 1.790 Kč).

3. zápas – Po výhře Portugalska bude celková výhra činit 2.613,40 Kč × 1.52 = 3.972,37 Kč.

Když budou všechny vaše tipy na sázku If bet úspěšné, s původní sázkou 1.000 Kč bude celková výhra činit 3.972,37 Kč. Po odečtení sázky bude čistý zisk činit 2.972,37 Kč.

Jaká bude vaše výhra, pokud bude druhý tip neúspěšný?

1. zápas – Španělsko vyhraje, zisk bude 1.000 Kč × 1.79 = 1.790 Kč (výhra 790 Kč + sázka 1.000 Kč).

2. zápas – Slovensko vyhraje – druhá sázka na zápas bude nevýherní. Přijdete o původní vklad 1.000 Kč, ale zisk z prvního zápasu bude 1.790 Kč - 1.000 Kč = 790 Kč.

3. zápas – sázka se neuskuteční, protože sázka na druhý zápas byla neúspěšná.

V případě, že druhý tip ze tří v sázce „If bet“ nebude úspěšný, vaše celková bilance bude činit 790 Kč. S tímto typem sázky můžete minimalizovat své ztráty v porovnaní se sázkou AKO (AKO tiket), kde byste při jedné chybě na tiketu přišli o celý vklad.

Výhody a nevýhody If bet sázek

Výhody

  • Menší riziko – tipy If bet umožňují lépe kontrolovat stav vašeho hráčského účtu v sázkové kanceláři, protože i v případě, že je některá ze sázek nevýherní, můžete získat část svého vkladu zpět.
  • Pro začátečníky – ve srovnání s jinými sázkami je sázka If bet velmi podobná sázkovému tiketu AKO. Je proto jednoduchá a vhodná pro začínající sázkaře, kteří chtějí na jeden tiket uzavřít více sázek.
  • Pomáhájí eliminovat velké ztráty – sázky If bet chrání váš hráčský účet před ztrátami i v případě, že jeden z tipů na tiketu je nevýherní.

Nevýhody

  • Závislost na prvním výsledku – v případě, že je první sázka neúspěšná, celý váš vklad ztrácíte a další tipy na tiketu se nebudou vyhodnocovat.
  • Dostupnost – podmíněné sázky naleznete pouze v zahraničních sázkových kancelářích.
  • Komplexnost – tiket s podmíněnými sázkami If bet obsahuje několik sázkových událostí.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Хотите получить займ на карту без отказа и долгих проверок? Подпишитесь на...
Telegram - лучшие предложения по займам на карту
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt