Oktagon 29 – program a karta turnaje, sázky, kurzy na zápasy + možnosti sledování LIVE

Poznejte program a fight card Oktagon 29. Prohlédněte si sázky i kurzy na vítězství MMA bojovníků v zápasech. Dozvíte se, jak a kde sledovat Oktagon 29 online nebo v TV.

Oktagon 29 🥊 MMA – program zápasů, fight karta, kurzy + LIVE

Na turnaji Oktagon 29 měli být fanoušci bojových sportů svědky historické chvíle.

Ivan Buchinger - šampion Oktagonu ve dvou vahách (pérová a lehká váha) se měl pokusit získat mistrovský pás i ve welteru. Nakonec je všechno jinak – Ivan Buchinger se nešťastně zranil a nemůže tak nastoupit v zápase.

Navíc, kvůli zpřísněným COVID opatřením se mění i místo konání – galavečer Oktagon MMA se přesouvá z Ostravy do menší haly Zoner BOBYHALL v Brně.

Navzdory těmto změnám ale oznámené zápasy Oktagon 29 slibují skvělé momenty a MMA souboje. Lístky na Oktagon 29 ještě nejsou vyprodány. Pokud si ale chcete Oktagon v době stále se měnících opatření prohlédnout beze strachu ze změn – bezpečný způsob, jak si můžete Oktagon vychutnat, je sledovat Oktagon 29 online live stream.

Sledovat Oktagon 29 živě

Pokud chcete zažít Oktagon živě, Oktagon vstupenky stále můžete koupit na portálu Ticketportal.

My vám prozradíme, jak sledovat díky sázkové kanceláři Tipsport Oktagon live a ještě k tomu získat jako dárek peníze zdarma.

🥊 Galavečer MMA  Oktagon 29
⏰ Termín události  04. 12. 2021 od 18:00
🏟️ Místo konání   Zoner BOBYHALL, Brno
📝 Oktagon karta zobrazit
💰 TOP kurzy TipsportFortuna
📺 Oktagon stream  TV Tipsport
🤼‍♂️ Titulový zápas Kozma vs. Veličković

Program Oktagon zápasů na Oktagon 29

Už 4. prosince 2021 se můžete těšit na pořádně atraktivní Oktagon zápasy. Tahákem bude určitě hlavní zápas večera o titul welterové váhy, ve kterém nastoupí David Kozma a Bojan Veličković.

Hlavním předzápasem bude souboj, ve kterém nastoupí Václav Mikulášek a slovenský bojovník Tomáš Bolo. Neméně zajímavé ale budou i zápasy, ve kterých se představí Daniel Dittrich a Thomas Narmo, Karol Ryšavý, Matěj Kuzník nebo Jan Široký.

A zapomenout nesmíme na další známá MMA jména jako Marek Bartl, Pavel Salčák, Jan Malach nebo Roman Paulus.

Tito zápasníci garantují všem fanouškům další galavečer plný skvělých zápasů a výborný program Oktagonu 29.

Fight card Oktagonu 29

Karta Oktagonu 29 je pro fanoušky skutečně atraktivní, zatím je ohlášených 12 zápasů.

Doufejme, že se už žádný další bojovník nezraní (Buchinger a Kertész vypadli z původní karty) a Oktagon karta se nebude muset upravovat. Již oznámené Oktagon zápasy jsou totiž zárukou pořádně napínavého večera pro všechny, kteří mají rádi MMA.

My vám představíme podrobněji ty nejzajímavější Oktagon zápasy spolu s programem a Oktagon kurzy na jednotlivé bojovníky, které vypsala sázková kancelář Tipsport.

Sázky a kurzy na OKTAGON zápasy

Podobně jako na jiné sportovní události, v každé dobré sázkové kanceláři v Česku najdete i kurzy na Oktagon. Doporučujeme ale vybrat ty nejlepší sázkové kanceláře se širokou kurzovou nabídkou nebo nejlepšími bonusy. Přečtěte si naše preview na nejzajímavější zápasy turnaje Oktagon 29.

David Kozma vs Bojan Veličković

Hlavní zápas večera a souboj o titul ve welterové váze, ve kterém nastoupí David Kozma a Bojan Veličković.

David Kozma (28  – 11 – 0) bude opět hájit titul welterové váhy. Poté, co ho vyzvali Samuel Krištofič, Máté Kertész a Leandro Silva měl tentokrát čelit Ivanu Buchingerovi! Ten se však krátce před zápasem nešťastně zranil a tak jej nakonec nahradí Srb Bojan Veličković. (Původně měl být vyzyvatelem Petr „Monster“ Kníže, ten však potřebuje po souboji s Kaikem Britem více času na rekonvalescenci)

Půjde už o třetí zápas Bojana Veličkoviće (20 – 10 – 2) v Oktagonu. Jeho bilance v československé organizaci Oktagon je zatím 100 %-ní. Na Oktagonu 25 porazil Emmanuela Dawu a na Oktagonu 27 mu podlehl Carlo Prater ještě v 1.kole a oba zápasy Bojan vyhrál na TKO už v rámci 1.kola. Ve welter divizi je už v Oktagonu žebříčku na třetím místě a tentokrát se i díky souhře okolností pokusí získat titul. Na rozdíl od Buchingera je však Veličkovič postojář a Kozma si bude muset dát pozor zejména na extrémně tvrdé kopy a lowkicky.

Přestože je Bojan „pouze náhradou“ za Bukiho, určitě bude tento zápas jedním z vrcholů MMA v roce 2021. Kdo je pro vás favorit na zisk titulu welterové váhy?

Kozma vs. Veličković

Favoritem sázkové kanceláře Tipsport je Bojan Veličković s kurzem 1.75. Na Kozmu si můžete vsadit s kurzem 1.96. Rozložení sázek od sázejících hráčů je zatím v procentuálním poměru 93:7 ve prospěch Davida Kozmu.

Náš tip na vítěze: Bojan Veličković
Oktagon 29 – program zápasů
HLAVNÍ KARTA
ZápasVáhová kategorie12
David Kozma – Bojan Veličković Welterweight 2.03 1.70
Václav Mikulášek – Tomáš „Bolo“ Meliš Middleweight 1.60 2.19
Christian Eckerlin – Ioannis Palaiologos Catchweight 80 KG 1.40 2.73
Karol Ryšavý – Losene Keita Lightweight 1.40 2.73
Daniel Dittrich – Thomas Narmo Heavyweight 2.11 1.65
Jan Malach – Arda Adas Lightweight 1.85 1.85
Roman Paulus – Peter Gabal Featherweight 2.03 1.70
Al Matavao – Pavel Salčák Middleweight 1.65 2.11
Matěj Kuzník – Krisztián Simon  Lightweight 1.45 2.55
Marek Bartl – Jan Široký Catchweight 73 KG 1.17 4.45
Arthur Karavaev – Omar Santana Welterweight 1.25 3.56
Marcin Naruszczka – Jakub Běle Middleweight 1.40 2.73
Vsaďte si na Oktagon 29 a získejte 150 Kč zdarma
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

Václav Mikulášek vs Tomáš Bolo

Atraktivní zápas ve kterém se utká Václav „Baba Jaga“ Mikulášek a Tomáš Bolo.

Václav Mikulášek nakonec v Brně na akci Oktagon 29 nenastoupí kvůli zranění.

Václav Mikulášek (7 – 8 – 0) se zviditelnil zejména vyhroceným předzápasovým trash talkem s Karlosem Vémolou, samotný zápas však neměl dlouhé trvání a skončil jeho rychlou prohrou.

Chuť si Baba Jaga nenapravil ani proti Robertsenovi, když musel zápas po zranění vzdát. Oproti očekáváním však podal kvalitní výkon. Tentokrát se však opravdu potřebuje (po dvou prohrách) vrátit vítězstvím.

Tomáš Bolo (9 – 8 – 2) má za sebou z posledních dvou zápasů stejně jako Baba Jaga 2 prohry. S Jakubem Běle prohrál na TKO (zranění – ukončení od doktora) a s Andrejem Kalašnikem na body. Jeho motivace tedy určitě nebude o nic menší.

Fanoušci MMA zatím věří v tomto zápase více Mikuláškovi – my souhlasíme a očekáváme, že Baba Jaga tentokrát v Oktagonu zvítězí.

Mikulášek vs. Bolo

Sázková kancelář Tipsport více v zápase věří Mikuláškovi s vypsaným kurzem 1.60. Na soupeře ze Slovenska si můžete vsadit s kurzem 2.19. Sázející hráči věří v drtivé většině Mikuláškovi s procentuálním poměrem 79:21.

Náš tip na vítěze: Václav Mikulášek

Karol Ryšavý vs Losene Keita

Slovensko-zahraniční duel o který se postarají Karol Ryšavý a Losene Keita.

Karol Ryšavý (9 – 3 – 0) má za sebou 2 zápasy ve kterých předvedl výborné výkony. Nejprve překvapivě porazil na submisi Matěje Kuzníka a následně na body vyhrál nad Markem Bartlem. Tentokrát se ho ale chystá prověřit zahraniční bojovník.

Losene Keita (6 – 0 – 0) naopak ještě nevyzkoušel pachuť prohry v kariéře MMA bojovníka. Poslední 3 zápasy navíc vyhrál na TKO/KO už v 1. kole – pro Karla Ryšavého tak bude určitě pořádnou prověrkou.

Podle vypsaných kurzů by neměl být problém, aby Karol „Bomby“ Ryšavý Keitu porazil – myslíme si však, že to nebude tak jednoduché, jak napovídají kurzy.

Ryšavý vs. Keita

Karol Ryšavý je u Tipsportu poměrně veľkým favoritem na vítězství – vsaďte si na něj s kurzem 1.40. Stejná situace je i mezi sázkaři, když velká většina věří právě Karolovi (procentuální poměr 68:32). Souhlasíte, nebo si chcete vsadit na výhru soupeře s atraktivním kurzem 2.73?

Náš tip na vítěze: Losene Keita

Daniel Dittrich vs Thomas Narmo

Souboj těžkých vah opět na akci Oktagon! Tentokrát půjde o česko-norský souboj, o který se postará Daniel Dittrich a Thomas Narmo.

Daniel Dittrich s bilancí 5 – 5 – 0 se vrací do Oktagonu, aby přetrhl šňůru proher. Po sérii zápasů s takovými soupeři jako Michal Martínek, Martin Buday nebo Kamil Minda jej ale ani tentokrát nečeká lehký soupeř.

Norský obr Thomas Narmo (4 – 0 – 1) prohrál ve své MMA kariéře pouze jeden amatérský zápas. V profi kariéře zvítězil 4×, přičemž třikrát vyhrál na KO/TKO a jednou na submisi. Jeho poslední zápas skončil rozhodnutím rozhodčího jako „No contest“ po neúmyslném kopu soupeře do Thomasových třísel.

Dittrich vs. Narmo

V sázkové kanceláři Tipsport je favoritem na vítězství Thomas Narmo s kurzem 1.65. Pokud si chcete vsadit na to, že Daniel Dittrich překvapí, čeká na vás zajímavý kurz 4.45.

Náš tip na vítěze: Thomas Narmo
Tipsport bonus

Vstupenky na Oktagon 29, Oktagon 29 v televizi a na internetu

Galavečer Oktagon se kvůli COVID opatřením v Ostravě opět ruší a vrací se zpět do haly Zoner BOBYHALL v Brně.

Oktagon lístky je stále možné sehnat na stránce Ticketportal.cz. Spěchejte však, pokud chcete vidět Oktagon živě, protože kapacita je kvůli opatřením omezená a výrazně menší v porovnání s původním dějištěm v Ostravě.

Kde sledovat Oktagon online

V případě, že se vám nepodaří sehnat zajímavé Oktagon vstupenky, jednou z výborných možností, jak sledovat Oktagon 29 je zapnout si Oktagon live stream na TV Tipsport.

Sledovat Oktagon live
Celý Oktagon 29 live!

Sledujte celý Oktagon live v sázkové kanceláři Tipsport!

Stačí se zaregistrovat a můžete sledovat v Tipsportu Oktagon online – navíc máte ihned přístup k tisícům živých přenosů. Jako dárek dostanete 150 Kč zcela zdarma bez nutnosti splnit další podmínky. Takhle si můžete během sledování zápasu podat sázky na vašeho favorita díky live sázkám.

Nevíte, jak spustit Oktagon stream na Tipsport TV? Stačí si přečíst náš podrobný, ale zcela jednoduchý návod Jak sledovat Oktagon LIVE na Tipsport TV. Sledovat Oktagon živě pak můžete v počítači nebo dokonce na mobilu nebo tabletu!

Jak sledovat Oktagon v televizi

Pokud si myslíte, že uvidíte Oktagon 29 v televizi, musíme vás zklamat. Tato informace je známá již dlouho, ale jako fanoušci už neuvidíte Oktagon dnes živě v televizi – nejedná se pouze o Oktagon 29, ale i další turnaje v budoucnosti. Maximálně je možné, že uvidíme některý z budoucích galavečerů v televizi ze záznamu se zpožděním.

Na Slovensku ani v Česku tak v televizi přímý přenos z Oktagon 29 neuvidíte. Oktagon O2 TV nebude vysílat a stejně to bude i na Slovensku – Oktagon na JOJ Plus neuvidíte. Potvrdil to sám Ondřej Novotný ještě v lednu ve svém podcastu MMA letem světem.

Důvod je všeobecně známý. Jednoduše nedošlo k dohodě mezi organizátory a představiteli organizace Oktagon s televizemi.

Jste věrným fanouškem a chcete vidět všechny zápasy Oktagon a podpořit organizaci Oktagon? Jedinou možností zůstává Oktagon live stream přes stránku Oktagon TV, kde koupíte Oktagon PPV – ten je však už placený (v předprodeji za 9,99 €). Uvidíte ale celý galavečer a přenos si můžete vychutnat ve Full HD kvalitě.

Pokud jste se rozhodli přece jen pro sledování Oktagonu přes Oktagon.tv a Oktagon PPV přenos, doporučujeme zakoupit přístup k co nejdříve, protože v den konání Oktagonu dochází podle fanoušků ke zpoždění celého procesu.

Sledujte Oktagon 29 na TV Tipsport
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz
Rada na závěrProč je sázková kancelář Tipsport nejlepším partnerem pro sázející hráče? Přečtěte si naši recenzi.

Jaké živé přenosy můžete sledovat online v Tipsportu si přečtěte v našem detailním článku Live přenosy.

Základní informace o OKTAGON 29

1️⃣ Kdo bude bojovat na turnaji OKTAGON 29?

V titulovém zápase budou proti sobě bojovat David Kozma a Bojan Veličković. Představí se i Václav Mikulášek a Tomáš Bolo. Do Oktagonu se vrátí i Marcin Naruszczka, Máté Kertész, Karol Ryšavý, Daniel Dittrich, Matěj Kuzník a další skvělí fighteři.

2️⃣ Jaké jsou kurzy na titulový zápas Oktagon 29?

Na výhru Davida Kozmu je vypsán kurz 2.03. Kurzy a naše tipy na ostatní zápasy najdete v našem článku.

3️⃣ Jak sledovat OKTAGON 29 živě?

Plánovaný zápas můžete sledovat živě prostřednictvím oficiálního livestreamu Oktagon PPV nebo sledujte Oktagon live stream na internetové televizi TV Tipsport. V televizi na O2 TV Sport OKTAGON 29 neuvidíte.