Oktagon 26 bez Vémolu – program, kurzy a živý přenos

Poznejte program Oktagonu 26, Oktagon sázky i MMA kurzy na vítězství jednotlivých bojovníků. Dozvíte se, jak a kde sledovat Oktagon 26 i kde můžete sledovat Oktagon livestream.

Oktagon 26 🥊 MMA – program, fightcard, sázky a livestream

Bude Oktagon 26 akcí roku? Vypadá to opravdu tak!

Organizace Oktagon MMA hlásí velký návrat fanoušků na tribuny! Z Brna se cirkus Oktagon přesouvá do Prahy na pražský ostrov Štvanice, kde si fanoušci 24. 7. 2021 vychutnají už druhý turnaj pod širým nebem (1. turnaj na Štvanici byl Oktagon 13).

Zraky všech fanoušků se budou upírat na hlavní zápas a souboj o titul střední váhy ve kterém budou bojovat proti sobě svěřenec Attilu Végha Samuel „Pirát“ Krištofič a Marcin Naruszczka.

Oktagon 26 živě

Další oznámené zápasy Oktagon 26 ale slibují také skvělé momenty a MMA souboje. Na rozdíl od předchozích turnajů Oktagon, tentokrát můžete vidět Oktagon 26 live přímo na vlastní oči pod širým nebem v aréně na pražském pražském ostrově Štvanice.

Jelikož jsou již Oktagon vstupenky beznadějně vyprodány, sledujte tento galavečer přes internet a užijte si Oktagon 26 online. My vám prozradíme, jak můžete sledovat díky sázkové kanceláři Tipsport Oktagon online a ještě k tomu získat jako dárek peníze zdarma.

🥊 Galavečer MMA Oktagon 26
⏰ Termín události 24. 07. 2021 od 18:00
🏟️ Místo konání Praha – Štvanice
📝 Fight Card zobrazit
💰 Kurzy na Oktagon TipsportFortuna
📺 Live stream TV Tipsport
🤼‍♂️ Titulový zápas Krištofič vs. Naruszczka

Oktagon 26 program

Už 24. července 2021 se můžete těšit na spoustu skvělých zápasů. Tahákem bude zejména hlavní zápas o titul střední váhy ve kterém nastoupí Samuel „Pirát“ Krištofič a Marcin Naruszczka.

O hlavní předzápas večera se postarají Lucie Pudilová a Talita Bernardo. Neméně zajímavé ale budou i zápasy ve kterých se představí Matúš Juráček, Tereza Bledá, Lucia Szabová nebo Lucie Pudilová.

A zapomenout nesmíme na další velká jména jako Tato Primera, Cornelia Holm, Daniel Škvor, Ondřej Raška a mnoho dalších.

Všechny tito zápasníci garantují fanouškům další galavečer plný skvělých MMA zápasů a výborný program Oktagon 26.

Oktagon 26 karta, sázky a kurzy

Karta Oktagonu 26 je pro fanoušky přes ztrátu Karlos Vémolu skutečně atraktivní a celkově bychom měli vidět 12 zápasů. Do soboty se snad už nedočkáme žádných dalších zranění, které by ovlivnily Oktagon fightcard.

Oktagon 26 karta
Oktagon 26 fightcard (zdroj: facebook Oktagon MMA)

Představíme vám ty nejzajímavější Oktagon zápasy a Oktagon kurzy na jednotlivé bojovníky, které vypsala sázková kancelář Tipsport.

Marcin Naruszczka vs Samuel „Pirát“ Krištofič

Kdo se bude radovat po tomto souboji z dočasného titulu střední váhy? Vyzyvatel Vémolu Marcin Naruszczka nebo slovenský bojovník, který nastoupí na poslední chvíli jako náhrada za zraněného Vémolu?

Samuel „Pirát“ Krištofič s bilancí 14 – 3 – 0 je na vítězné vlně a pod trenérem Attilou Véghem se mu daří. Má za sebou 4 výhry v řadě a určitě bude chtít tuto šňůru natáhnout a titul si udržet natrvalo.

Marcin Naruszczka si šanci na souboj o titul vybojoval svou výhrou nad veteránem UFC Ericem Spicelym. Se svou bilancí 22 – 9 – 2 a zkušenostmi z KSW, FEN a Babilon ale nebude pro Piráta jednoduchým soupeřem.

Komu věříte v tomto atraktivním zápase vy? My opět věříme více bojovníkovi ze Slovenska – Pirátovým vítězstvím by navíc určitě přišel na řadu zajímavý a dlouho odkládaný zápas Pirát vs. Vémola.

Pirát vs. Naruszczka

Kdo získá titul v střední váze podle vás? Podle Tipsportu i sázkařů je favoritem duelu Pirát v kurzu 1.70. Pokud věříte více Marcinu Naruszczkovi, vsadit na něj si můžete s kurzem 2.03. Celkový náběr sázek je zatím v procentuálním poměru 65:35 ve prospěch Piráta.

Náš tip na vítěze: Samuel Pirát Krištofič
Oktagon 26 – program zápasů
HLAVNÍ KARTA
ZápasVáhová kategorie12
Samuel „Pirát“ Krištofič – Marcin Naruszczka Middleweight 2.03 1.70
Lucie Pudilová – Talita Bernardo Bantamweight 1.27 3.42
Matúš Juráček – Tato Primera Welterweight 1.70 2.03
Lucia Szabová – Cornelia Holm Bantamweight 1.20 4.04
Miloš Petrášek – Vlado Neferanović Light Heavyweight 1.10 5.81
PRELIMS
Janne Elonen-Kulmala – Farid Basharat Bantamweight 3.56 1.25
Tereza Bledá – Edna Oliveira Ajala Flyweight 1.14 4.92
Felix Klinkhammer – Anatoliy Tarasenko Welterweight 1.16 4.59
Magda Šormová – Chiara Penco Strawweight 1.38 2.81
Ondřej Raška – Daniel Brunclík Middleweight 1.27 3.42
Peter Gabal – Dawid Kareta Featherweight 1.70 2.03
Daniel Škvor – Ilya Lupinov Lightweight 1.12 5.31
Vsadit si na Oktagon 26 a získat 150 Kč zdarma
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

Matúš Juráček vs Tato Primera

Slávista vs. El Spectaculo – další zápas na Oktagonu 26.

Oblíbený Juráček s bilancí 7 – 2 – 0 nastupuje už na svůj třetí zápas v Oktagonu. Porazil Jana Širokého a Gábora Borárose a nyní ho na Štvanici pořádně prověří fighter ze zahraničí Tato Primera.

Ten má za sebou pod hlavičkou Oktagonu 3 zápasy (celková bilance 16 – 10 – 0), když si vítězství připsal proti Kalašnikovi a také Borárosovi. Na body prohrál proti Lohorému. V tomto zápase věříme o něco více Tatu Primerovi – souhlasíte nebo věříte Juráčkovi?

Juráček vs. Primera

Jednoznačným favoritem sázkové kanceláře Tipsport je Matúš Juráček s kurzem 1.70. S Tipsportem ale nesouhlasí sázkaři, když většina z nich věří ve výhru Tata Primeru. Souhlasíte, nebo si chcete vsadit na výhru soupeře s kurzem 3.42.

Náš tip na vítěze: Tato Primera

Miloš Petrášek vs Vlado Neferanović

V tomto atraktivním zápasu se vrátí do Oktagonu po dlouhém čase Miloš „Meloun“ Petrášek a proti němu nastoupí chorvatský zápasník Vlado Neferanović.

Navzdory 3 posledním prohraju bude favoritem „Meloun“ Petrášek, který naposledy prohrál ještě na akci Oktagon 15 proti Danovi Christensenovi. Od té doby působil „pouze“ jako tréninkový partner Procházky, Vémolu nebo Martínka a pravidelný host podcastu MMA letem světem. Nyní však našel chuť vrátit se do klece a soupeřem mu bude Chorvát Vlado Neferanović.

Ten má bilanci 6 – 6 – 0 a po dvou posledních prohrách bude chtít opět zvítězit. Komu věříte v tomto zápase vy? My více věříme v tomto zápase českému bojovníkovi. Nebo si myslíte, že může Neferanović překvapit?

Petrášek vs. Nefranović

Jednoznačným favoritem sázkové kanceláře Tipsport je Miloš Petrášek s kurzem 1.10. Souhlasí s ním i sázkaři, když téměř všichni věří jednoznačně ve výhru Petráška. Souhlasíte, nebo si chcete vsadit na výhru soupeře v zajímavém kurzu 2.19?

Náš tip na vítěze: Miloš Petrášek

Lucia Szabová vs Cornelia Holm

Další zápas v Oktagonu se zajímavou zápletkou – Lucia Szabová vs. Cornelia Holm. Slovenská „Silent Killer“ bude čelit bojovnici ze Švédska.

Že to nebude jednoduchý souboj ukázala Cornelia Holm v zápase proti Lucii Pudilové, který prohrála až na body a zejména v prvním kole dělala Pudilové pořádně problémy. Podle jejích vlastních slov si ale na Szabovou věří a „chce ukázat, že je na úplně jiné úrovni než je Szabová“. Uvidíme tedy, zda Holm naplní své sliby a bude první přemožitelkou výborné slovenské zápasnice.

Holm je výborná v grapplingu, takže existuje velká šance, že se bude snažit souboj stáhnout na zem a eliminovat tak Luciin silný postoj a zkušenosti z thajského boxu.

V tomto zápase nebude Holm lehkou soupeřkou, ale Lucia Szabová je opravdu velký talent a nám nezbývá nic jiného, než dát na tiket její vítězství.

Szabová vs. Holm

Pro sázkové kanceláře je favoritkou právě Lucia Szabová. Na její vítězství je vypsán kurz 1.20 a na soupeřku si můžete vsadit s kurzem 4.04. Pro sázející hráče je zatím favoritkou také Lucia Szabová (objem sázek v procentuálním poměru cca 91:9).

Náš tip na vítěze: Lucia Szabová
Tipsport bonus

Vstupenky na Oktagon 26, OKTAGON 26 v televizi a Oktagon 26 online

Galavečer Oktagon 26 se vrací zpět na pražský ostrov Štvanice. Po Oktagonu 25 s omezeným množstvím diváků ale nyní Oktagon 26 uvidíme konečně v plné parádě s velkým množstvím diváků přímo pod otevřeným nebem.

Vstupenky na Oktagon byly dostupné nejdříve několik dní pro členy Oktagon Clubu v aplikaci Oktagon. Následně bylo možné Oktagon vstupenky koupit i na stránce Ticketportal.cz. POZOR! V současnosti je už ale beznadějně vyprodáno.

Jedinou možností tak zůstává už jen sehnat lístky na inzertních portálech jako např. Bazoš.cz, kde ceny lístků začínají na částce 1.600 Kč / kus.

Jak sledovat Oktagon 26

V případě, že neseženete Oktagon vstupenky ani tam, jednou z výborných možností, jak sledovat Oktagon 26 je zapnout Oktagon live stream na TV Tipsport.

OKTAGON 26 živě
Celý Oktagon 26 živě!

Sledujte celý Oktagon live v sázkové kanceláři Tipsport!

Stačí se zaregistrovat a můžete sledovat v Tipsportu Oktagon online – navíc máte ihned přístup k tisícům živých přenosů. Jako dárek dostanete 150 Kč zcela zdarma bez nutnosti splnit další podmínky. Takhle si můžete během sledování zápasu podat sázky na vašeho favorita díky live sázkám.

Nevíte, jak spustit Oktagon livestream na Tipsport TV? Stačí si přečíst náš podrobný, ale zcela jednoduchý návod Jak sledovat Oktagon LIVE na Tipsport TV. Sledovat Oktagon živě pak můžete v počítači nebo dokonce na mobilu nebo tabletu!

Pokud si myslíte, že uvidíte Oktagon v televizi, musíme vás zklamat. Fanoušci už neuvidí Oktagon živě v televizi – nejedná se pouze o Oktagon 26, ale i další turnaje v budoucnosti. Maximálně je možné, že uvidíme některý z budoucích galavečerů v televizi ze záznamu se zpožděním.

Na Slovensku ani v Česku v televizi přímý přenos z Oktagon 26 neuvidíte. Oktagon O2 TV nebude vysílat a stejně to bude i na Slovensku – Oktagon na JOJ Plus neuvidíte. Potvrdil to sám Ondřej Novotný ještě v lednu v podcastu MMA letem světem 183.

Důvod je všeobecně známý. Jednoduše nedošlo k dohodě mezi organizátory a představiteli organizace Oktagon s televizemi.

Jste věrným fanouškem a chcete vidět všechny zápasy Oktagon 26 a podpořit organizaci Oktagon? Jedinou možností zůstává Oktagon live stream přes stránku Oktagon TV, kde koupíte Oktagon PPV – ten je však už placený (v předprodeji za 9,99 €). Uvidíte ale celý galavečer a přenos si můžete vychutnat ve Full HD kvalitě.

Chci sledovat Oktagon live na TV Tipsport
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz
Rada na závěrProč je sázková kancelář Tipsport nejlepším partnerem pro sázející hráče? Přečtěte si naši recenzi.

Jaké živé přenosy můžete sledovat online v Tipsportu si přečtěte v našem detailním článku Live přenosy.

Základní informace o OKTAGON 26

1️⃣ Kdo bude bojovat na turnaji OKTAGON 26?

V titulovém zápase budou proti sobě bojovat Samuel „Pirát“ Krištofič a Marcin Naruszczka. Představí se i Matúš Juráček a Lucia Szabová. Do Oktagonu se vrátí i Miloš Petrášek, Tereza Bledá, Lucie Pudilová, Tato Primera, Cornelia Holm, Magdaléna Šormová a další skvělí fighteři.

2️⃣ Jaké jsou kurzy na hlavní zápas Oktagon 26?

Na výhru Piráta je vypsaný kurz 1.70. Kurzy a naše tipy na ostatní zápasy najdete v našem článku.

3️⃣ Jak sledovat OKTAGON 26 živě?

Plánovaný zápas můžete sledovat živě prostřednictvím oficiálního livestreamu Oktagon PPV nebo pomocí bezplatného live streamu na internetové televizi TV Tipsport. V televizi na O2 TV Sport OKTAGON 25 neuvidíte.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Copyright © 2011-2021 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt