Oktagon 28 – program a karta turnaje, sázky, kurzy na zápasy + možnosti sledování LIVE (AKTUALIZOVÁNO)

Poznejte program a fight card Oktagonu 28. Prohlédněte si sázky i kurzy na vítězství MMA bojovníků v zápasech. Dozvíte se, jak a kde sledovat Oktagon 28 online nebo v TV.

Oktagon 28 🥊 MMA – program, fight card, kurzy a LIVE stream

Již po 2 týdnech uvidíme další turnaj Oktagon – tentokrát s pořadovým číslem 28.

Ze slovenské Bratislavy se vrací Oktagon MMA zpět do Prahy, ale tentokrát do haly O2 Universum. Divácky zájem byl však tak velký, že se určitý čas dokonce uvažovalo i nad přesunutím turnaje do pražské O2 Arény.

Oktagon 28 živě

Není se velmi co divit, protože už ohlášené Oktagon zápasy určitě zaujaly a udělali radost mnohým fanouškům MMA. Oktagon vstupenky stále můžete koupit na portálu Ticketmaster.

Pokud již nenajdete vstupenky na Oktagon turnaj na dobrých místech, sledujte tento galavečer přes internet a užijte si Oktagon 28 online. My vám prozradíme, jak sledovat díky sázkové kanceláři Tipsport Oktagon live a ještě k tomu získat jako dárek peníze zdarma.

🥊 Galavečer MMA Oktagon 28
⏰ Termín události 25. 09. 2021 od 18:00
🏟️ Místo konání O2 Universum Praha
📝 Fight Card zobrazit
💰 Kurzy na Oktagon TipsportFortuna
📺 Live stream TV Tipsport
🤼‍♂️ Titulový zápas Pešta vs. Pütz

Program zápasů turnaje Oktagon 28

Už 25. září 2021 se můžete těšit na pořádně atraktivní Oktagon zápasy. Tahákem bude zejména hlavní zápas večera ve kterém nastoupí česká legenda Petr „Monster“ Kníže a proti němu bude bojovat Kaik Brito.

Hlavním předzápasem bude souboj o titul polotěžké váhy ve kterém nastoupí Viktor Pešta a německý terminátor Stephan Pütz. Neméně zajímavé ale budou i zápasy ve kterých se představí Leo Brichta, Christian Jungwirth, Andrej Kalašnik, Matěj Kuznik nebo Miroslav Brož.

A zapomenout nesmíme ani na jména jako Damien Lapilus, David Hošek, Marcin Naruszczka, Zdeněk Polívka, Matěj Kuzník a další.

Všichni tito zápasníci garantují fanouškům další galavečer plný skvělých MMA zápasů a výborný program Oktagonu 28.

Fight card Oktagon 28 + sázky a kurzy na zápasy

Karta Oktagonu 28 je pro fanoušky skutečně atraktivní a zatím je ohlášených 12 zápasů. Snad se do soboty 25. 9. 2021 už nedočkáme žádných zranění, kvůli kterým by se musela upravit Oktagon karta.

Oktagon 28 karta
Oktagon 28 fight card (zdroj: facebook Oktagon MMA)

My vám představíme ty nejzajímavější Oktagon zápasy spolu s programem a Oktagon kurzy na jednotlivé bojovníky, které vypsala sázková kancelář Tipsport.

Kaik Brito vs Petr „Monster“ Kníže

Extrémně atraktivní hlavní předzápas večera Oktagon 28 ve kterém proti sobě nastoupí Kaik Brito a Petr „Monster“ Kníže.

Brito se s bilancí 14 – 3 – 0 ukáže v zápase proti české legendě, ale určitě nebude bez šance. Z posledních 3 zápasů má Brito 2 výhry a 1 prohru. V posledním zápase v Oktagonu doslova zlikvidoval Bryczeka ještě v 1. kole na TKO a Gábora Borárose porazil díky naskočenému kolenu a injury cut na Oktagonu 15. Sice prohrál v RCC na body, ale mnozí v zápase viděli spíše Britovu výhru. V zápase s „Monstrem“ bude nebezpečný zejména v postoji.

Petr „Monster“ Kníže (12 – 1 – 0) za svou kariéru pocítil chuť prohry pouze 1× a to s českým terminátorem Karlosem Vémolou. 44-letý veterán naposledy na Oktagonu 23 porazil Itala Fusiho na submisi ten byl však oproti bojovníkovi z Brazílie určitě na nižší kvalitativní úrovni. Kaik Brito bude určitě náročnější soupeř.

Po tomto souboji bude vítěz zápasu o pořádný kus blíže vyzvat šampiona welterové váhy Davida Kozmu.

Brito vs. Kníže

Mírným favoritem sázkové kanceláře Tipsport je Petr Kníže s kurzem 1.73. Na soupeře z Brazílie si můžete vsadit s kurzem 1.99. Rozložení sázek od samotných hráčů je v podstatě úplně vyrovnané (poměr 49:51 ve prospěch Petra Kníže).

Náš tip na vítěze: Kaik Brito
Oktagon 28 – program zápasů
HLAVNÍ KARTA
ZápasVáhová kategorie12
Viktor Pešta – Stephan Pütz Leight Heavyweight 1.55 2.29
Kaik Brito – Petr „Monster“ Kníže Welterweight 1.77 2.00
Leo Brichta – Damien Lapilus Lightweight 1.20 4.04
Miroslav Brož – Emmanuel Dawa Welterweight 1.80 1.90
Andrej Kalašnik – Christian Jungwirth Welterweight 2.11 1.65
Marcin Naruszczka – David Hošek Middleweight 1.50 2.41
PRELIMS
Matěj Peňáz – Mateusz Strzelczyk Middleweight 1.24 3.66
Matěj Kuzník – David Moon Lightweight 1.45 2.55
Michal Konrád – David Martiník Featherweight 1.85 1.85
Zdeněk Polívka – Eric Spicely Middleweight 2.55 1.45
Jakub Tichota – Risto Dimitrov Featherweight 1.04 8.37
Vladimír Lengál – Luboš Lesák Featherweight 4.92 1.14
Vsadit si na Oktagon 28 a získat 150 Kč zdarma
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

Viktor Pešta vs Stephan Pütz

Atraktivní souboj o titul polotěžké váhy o který se postará Viktor Pešta a Stephan Putz.

Viktor Pešta (17 – 6 – 0) je po přechodu do polotěžké váhy pořádně rozjetý a má za sebou bezproblémové vítězství nad Alcantarem a Nosigliou. Tentokrát mu však bude v cestě za titulem stát pořádně tvrdý bojovník.

Němec Stephan Pütz s přezdívkou „T800“ a bilancí 20 – 4 – 0 má z titulových soubojů již mnoho zkušeností. Vždyť z polotěžké a těžké váhy nasbíral spolu až 12 titulů šampiona i ze slavné organizace M1.

Pešta vs. Pütz

Sázková kancelář Tipsport více v zápase věří Viktorovi Peštovi s vypsaným kurzem 1.65. Na soupeře z Německa si můžete vsadit s kurzem 2.11. Sázející hráči věří v drtivé většině Viktorovi s procentuálním poměrem 89:11

Náš tip na vítěze: Viktor Pešta

Leo Brichta vs Damien Lapilus

Dva roky od své poslední porážky nastoupí na zápas Leo Brichta (8 – 3 – 0). Od té doby má ale za sebou 4 další zápasy a válcuje v nich své soupeře, když každého zničil ještě před koncem zápasu. Jeho poslední 3 zápasy se dokonce nedostali ani do 2.kola.

Jeho soupeř z Fracúzska Damien Lapilus má více zápasových zkušeností, když dosáhl 17 výher, 13 proher a 2 remízy. Až 8 vítězství si zapsal na submisi, 6× vyhrál po bodovém rozhodnutí a 3× po KO/TKO. Nejvíce jeho proher přišlo po KO/TKO od soupeřů.

My v tomto zápase očekáváme od Lea Brichta ukončení na KO/TKO.

Brichta vs. Lapilus

Jednoznačným favoritem je Leo Brichta s kurzem 1.25. Pokud si myslíte, že Damien Lapilus překvapí a porazí Brichta, vsadit si na jeho vítězství můžete se zajímavým kurzem 3.56? Favoritem zápasu je ale Leo Brichta i pro sázkaře, protože poměr sázek je v procentuálním vyjádření 94:6.

Náš tip na vítěze: Leo Brichta

Miroslav Brož vs Emmanuel Dawa

Další česko-zahraniční souboj na Oktagonu 28 o který se postará Miroslav Brož a Emmanuel Dawa.

Miroslav Brož má bilanci 10 – 3 – 0, přičemž až 8 z 10 vítězství dosáhl po bodovém rozhodnutí. Stejná byla i jeho poslední výhra nad Christianem Jungwirthem, kde však mnozí fanoušci viděli výhru Jungwirtha.

Emmanuel Dawa se představí v zápase Oktagonu podruhé, když předchozí zápas prohrál na KO s Velickovićem. Celková zápasová bilance je 9 – 5 – 0, přičemž Dawa ale narozdíl od Brože zaznamenal až 6 vítězství na KO/TKO.

Broz vs. Dawa

V sázkové kanceláři Tipsport mají podle kurzů oba bojovníci skoro stejnou šanci. Na vítězství Miroslava Brože je vypsán kurz 1.70, a na vítězství Dawu kurz 1.90.

Náš tip na vítěze: Emmanuel Dawa
Tipsport bonus

Vstupenky na Oktagon 28, Oktagon 28 v televizi a na internetu

Galavečer Oktagon 28 se vrací zpět do Prahy a pražské haly O2 Universum.

Vstupenky na Oktagon je stále možné sehnat na stránce Ticketmaster.cz. Spěchejte však, pokud chcete ještě získat Oktagon lístky na zajímavých místech v hale, v prodeji zbývá už jen přibližně 200 lístků.

Jak sledovat Oktagon online

V případě, že se vám nepodaří sehnat zajímavé Oktagon vstupenky, jednou z výborných možností jak sledovat Oktagon 28 je zapnout si Oktagon live stream na TV Tipsport.

OKTAGON 28 živě
Celý Oktagon 28 live!

Sledujte celý Oktagon live v sázkové kanceláři Tipsport!

Stačí se zaregistrovat a můžete sledovat v Tipsportu Oktagon online – navíc máte ihned přístup k tisícům živých přenosů. Jako dárek dostanete 150 Kč zcela zdarma bez nutnosti splnit další podmínky. Takhle si můžete během sledování zápasu podat sázky na vašeho favorita díky live sázkám.

Nevíte, jak spustit Oktagon livestream na Tipsport TV? Stačí si přečíst náš podrobný, ale zcela jednoduchý návod Jak sledovat Oktagon LIVE na Tipsport TV. Sledovat Oktagon živě pak můžete v počítači nebo dokonce na mobilu nebo tabletu!

Jak sledovat Oktagon v televizi

Pokud si myslíte, že uvidíte Oktagon 28 v televizi, musíme vás zklamat. Tato informace je známá již dlouho, ale jako fanoušci už neuvidíte Oktagon živě v televizi – nejedná se pouze o Oktagon 28, ale i další turnaje v budoucnosti. Maximálně je možné, že uvidíme některý z budoucích galavečerů v televizi ze záznamu se zpožděním.

Na Slovensku ani v Česku tak v televizi přímý přenos z Oktagon 28 neuvidíte. Oktagon O2 TV nebude vysílat a stejně to bude i na Slovensku – Oktagon na JOJ Plus neuvidíte. Potvrdil to sám Ondřej Novotný ještě v lednu ve svém podcastu MMA letem světem.

Důvod je všeobecně známý. Jednoduše nedošlo k dohodě mezi organizátory a představiteli organizace Oktagon s televizemi.

Jste věrným fanouškem a chcete vidět všechny zápasy Oktagon 28 a podpořit organizaci Oktagon? Jedinou možností zůstává Oktagon live stream přes stránku Oktagon TV, kde koupíte Oktagon PPV – ten je však už placený (v předprodeji za 9,99 €). Uvidíte ale celý galavečer a přenos si můžete vychutnat ve Full HD kvalitě.

Pokud jste se rozhodli přece jen pro sledování Oktagonu přes Oktagon.tv a Oktagon PPV přenos, doporučujeme zakoupit přístup k co nejdříve, protože v den konání Oktagonu dochází podle fanoušků ke zpoždění celého procesu.

Sledovat Oktagon 28 live na TV Tipsport
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz
Rada na závěrProč je sázková kancelář Tipsport nejlepším partnerem pro sázející hráče? Přečtěte si naši recenzi.

Jaké živé přenosy můžete sledovat online v Tipsportu si přečtěte v našem detailním článku Live přenosy.

Základní informace o OKTAGON 28

1️⃣ Kdo bude bojovat na turnaji OKTAGON 28?

V titulovém zápase budou proti sobě bojovat Viktor Pešta a Stephan Pütz. Představí se i Kaik Brito a Petr „Monster“ Kníže. Do Oktagonu se vrátí i Christian Jungwirth, Leo Brichta, David Hošek, Matěj Peňáz, Matěj Kuzník a další skvělí fighteři.

2️⃣ Jaké jsou kurzy na titulový zápas Oktagon 28?

Na výhru Viktora Peštu je vypsán kurz 1.55. Kurzy a naše tipy na ostatní zápasy najdete v našem článku.

3️⃣ Jak sledovat OKTAGON 28 živě?

Plánovaný zápas můžete sledovat živě prostřednictvím oficiálního livestreamu Oktagon PPV nebo pomocí bezplatného live streamu na internetové televizi TV Tipsport. V televizi na O2 TV Sport OKTAGON 28 neuvidíte.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu