Oktagon 18 – program, kurzy a živé přenosy (AKTUALIZOVÁNO)

Oktagon je tu opět! Poznejte program Oktagonu 18 včetně kurzů na vítězství jednotlivých bojovníků. Dozvíte se, jak a kde sledovat Oktagon 18 i kde můžete sledovat Oktagon livestream.

🥊 Oktagon 18 MMA – program, fightcard, kurzy a livestream

Oktagon 18 opět v pevnosti Brno!

Podle plánů ze začátku listopadu jsme měli poprvé v historii vidět jeden z číslovaných turnajů Oktagon v zahraničí – konkrétně v maďarské Budapešti.

To všechno kvůli přísným opatřením, které přijaly vlády na Slovensku a v Česku.

Hala vedle stadionu fotbalového klubu Ferencváros Budapešť měla přivítat až 2.500 diváků. Nakonec se ale vše změnilo a kvůli nepříznivé epidemiologické situaci v Maďarsku a přijatým opatřením (zrušeny sportovní akce s diváky) se Oktagon vrací do haly Zoner BOBYHALL v Brně.

Livestream Oktagon

Už 21. 11. 2020 uvidíme ale i tak několik skvělých zápasů. O hlavní zápas večera se postarají Jozef Wittner a Robo Pukač. Představit se měli nové akvizice Oktagonu – veteránka UFC Lucie Pudilová měla nastoupit proti Martě Waliczek a hvězdný Ivan Buchinger proti maďarské hvězdě, kterou je Lajos Etelaky. Oba zápasy byly ale zrušeny – podrobnější informace najdete v článku níže.

V akci uvidíme i Lucii Szabovou, Matěje Peňáza a Patrika Jevického, kteří zazářili na turnaji Oktagon Underground.

Všichni fanoušci MMA se tak mohou těšit na další skvělý galavečer MMA a výborný fightcard.

AktualitaKvůli nepříznivé epidemiologické situaci v Maďarsku jsou od 11.11.2020 sportovní akce povoleny pouze bez diváků. V podcastu MMA letem světem 175. Ondřej Novotný potvrdil, že Oktagon 18 nakonec uvidíme opět v Brně a samozřejmě bez diváků – stejně jako Oktagon 17.

Oktagon 18 – fightcard a kurzy

Na Oktagonu 18 bychom měli vidět celkem 11 zápasů. Zbývá pouze věřit, že onemocnění COVID-19 opět nezamíchá kartami tolik, jako při turnaji Oktagon 17 a užijeme si všechny ohlášené zápasy.

Fightcard Oktagon 18
Oktagon 18 fightcard (zdroj: facebook Oktagon MMA)

Pojďme si spolu představit některé ze zápasů spolu s programem a kurzy na jednotlivé borce, které vypsala sázková kancelář Tipsport.

Jozef Wittner vs Robo Pukač

O hlavní duel večera nebo souboj východ vs. zápas se postará Jozef Wittner a Robo Pukač.

Wittner vs. Pukač

Oba borci nastupují na zápas opět po roce – Robo Pukač alias „Diamantový chiavo“ se naposledy představil na akci Oktagon 14, kde v souboji na 5 kol prohrál na body (celkem jednoznačně) s Pirátem Krištofičem. Jozef Wittner ve svém posledním boji prohrál také – Mate Kertesz mu uštědřil TKO už na konci prvního kola.

Pro oba zápasníky může být tento zápas novým impulzem a začátkem nové vítězné série. Kdo se lépe zhostí tohoto úkolu?

Mírným favoritem sázkové kanceláře Tipsport je Robo Pukač s kurzem 1.75, na výhru Jozefa Wittnera je vypsaný kurz 1.96.

Kurzy na všechny zápasy Oktagonu 18 uvidíte níže v naší přehledné tabulce.

Oktagon 18 – program zápasů
Hlavní zápasy – od 20:00
ZápasProjektVáhová kategorie12
Jozef Wittner – Robo Pukač Oktagon Welterweight 1.96 1.75
Roman Paulus – Tomáš Zajac Oktagon Výzva Lightweight 1.40 2.73
Lucie Szabová – Anželika Petkeviciute Oktagon Catchweight 60KG 1.10 5.81
Daniel Dittrich – Kamil Minda Oktagon Heavyweight 1.85 1.85
Jan Fajk – Michal Duba Oktagon Welterweight 1.85 1.85
Předzápasy – od 18:00
Pavel Hvězda – Igor Lukačovič Oktagon Výzva Catchweight 68KG 1.70 2.03
Václav Holota – Said Salambek Elderbiev Oktagon Welterweight 1.35 2.94
Matěj Peňáz – Patrik Jevický Oktagon Catchweight 85KG 1.20 4.04
Leo Brichta – Mateusz Makarowski Oktagon Lightweight 1.30 3.21
Melvin Mané – Robin Fošum Oktagon Heavyweight 1.25 3.56
Peter Gabal – Martin Mucha Oktagon Catchweight 72KG 1.30 3.21

Ivan Buchinger vs Lajos Etelaky

Zápas na který se všichni velmi těšili se bohužel neuskuteční.

Buchinger vs. Etelaky

Nová hvězdná akvizice organizace Oktagon Ivan Buchinger byl pozitivně testován na COVID-19 a turnaje Oktagon 18 se tak nezúčastní. Pro jeho soupeře, 4 roky neporaženého Lajose Etelakyho hledala organizace Oktagon vhodnou náhradu, nakonec ale i on skončil s pozitivním testem na COVID-19.

Lucie Pudilová vs Marta Waliczek – zápas zrušen

Veteránka UFC a nová akvizice organizace Oktagon Lucie Pudilová nastoupí v zajímavém zápase proti bojovnici z Polska. Navzdory zkušenostem Pudilové nebude Marta Waliczek jednoduchou soupeřkou.

Pudilová vs. Waliczek

Zajímavé bude sledovat s jakým přístupem nastoupí na zápas Lucie. V Oktagonu Underground byli z jejího vlažného výkonu mnozí fanoušci zklamaní, když ji porazila pozdější vítězka Undergroundu Tereza Bledá.

Naopak polská bojovnice určitě nastoupí s velkou motivací a s chutí vyhrát po posledním prohraném zápase. Za sebou má navíc zkušenosti z Ruska, kde bojovala pod hlavičkou Samara MMA Federation.

Pro sázkovou kancelář Tipsport je jednoznačnou favoritkou veteránka UFC Lucie Pudilová s kurzem 1.30. Na soupeřku je vypsán zajímavý kurz s hodnotou 3.21.

My jsme na tiket (podobně jako většina sázkařů) dali vítězství Marty Waliczek s pěkným kurzem.

Zápas zrušen!Zdravotní problémy nedovolily, aby Marta Waliczek nastoupila na plánovaný zápas. Na druhou stranu ani Lucie Pudilová neměla 100%-ní přípravu, neboť její trenér uvízl na několik týdnů v USA kvůli karanténě. Zápas byl zrušen a premiéra Lucie Pudilová v organizaci Oktagon se přesouvá na jiný termín.

Matěj Peňáz vs Patrik Jevický

Souboj Davida s Goliášem? Zápas ve kterém na sebe narazí hvězdy z projektu Oktagon Underground, některými fanoušky označován jako mismatch. Bude to ale skutečně tak?

Přestože Patrik Jevický vypadl hned v prvním kole Undergroundu proti Vlastovi Čepovi, získal si svým výkonem hodně fanoušků. V pořádné přestřelce sice s Čepem prohrál, nyní ale bude mít šanci na reparát.

Peňáz vs. Jevický

Protivník ale určitě nebude lehkým soupeřem. Matěj Peňáz se probojoval až do superfinále Oktagon Underground do kterého ale nenastoupil na poslední chvíli kvůli zranění.

Tento zápas slibuje pořádnou přestřelku a může se stát jedním z nejlepších zápasů večera. Favoritem duelu je Matěj Peňáz s kurzem 1.20, na soupeře je vypsán vysoký kurz 4.04.

Lucie Szabová vs Anželika Petkevičiūtė

Lucia „Silent Killer“ Szabová měla nastoupit proti Sandře Maškové na dlouho očekávané finále Oktagon Výzvy. Sandra Mašková se ale podle svých slov více MMA věnovat nechce a ze zápasu odstoupila.

Szabová vs. Petkeviciute

Nahradit ji měla polská bojovnice Natalia Baczyński s bilancí 3 - 1 - 0. Ta ale musela ze zápasu odstoupit ze zdravotních důvodů a tak na poslední chvíli nastupuje proti Lucii Anželika Petkeviciute z Litvy. Jak dopadne první profi MMA zápas „Silent Killer“? Zaknihuje Lucie Szabová první výhru?

150 Kč zdarma na OktagonTipujte Oktagon s Tipsportem a dostanete na úvod 150 Kč zcela zdarma. Pokud si vsadíte a vyhrajete, vaši výhru si můžete ihned poslat na váš bankovní účet.

Vstupenky na Oktagon 18, možnosti sledování v televizi a Oktagon online

Vstupenky na Oktagon 18 není možné zakoupit. Za všechno může pandemie koronaviru a opatření, které nedovolují přítomnost diváků v hledišti. Stejně jako Oktagon 17 i nadcházející turnaj se odehraje „v bublině“ bez diváků.

Oktagon 18 živě a zdarma!

Sledujte Oktagon 18 online zdarma v sázkové kanceláři Tipsport.

Stačí se zaregistrovat a máte ihned přístup k tisícům živých přenosů. Navíc jako dárek dostanete 150 Kč zcela zdarma bez nutnosti splnit další podmínky. Dokonce si můžete během sledování zápasu podat sázky na vašeho favorita díky live sázkám.

Livestream Oktagon

Pokud chcete sledovat Oktagon 18 v televizi, v Česku můžete již tradične akci sledovat na kanálu O2 Sport TV a na Slovensku najdete tento svátek pro fanoušky bojových sportů na televizní stanici JOJ Plus. Už klasicky se však v televizi dočkáte pouze zápasů z hlavní karty.

Pokud jste věrným fanouškem a chcete podpořit organizaci Oktagon a vychutnat si přenos ve Full HD kvalitě, doporučujeme Oktagon livestream přes Oktagon PPV – ten je však už placený.

Rada na závěrProč je sázková kancelář Tipsport nejlepším partnerem pro sázející hráče? Přečtěte si naši recenzi.

Jaké živé přenosy můžete sledovat online v Tipsportu si přečtěte v našem detailním článku Live přenosy.

Zeptejte se nebo vyjádřete svůj názor

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma + 50 free spins

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 200 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, v ČR overenie bankového účtu prebehne automaticky po prvom vklade...
účet u Tipsportu
zrušili účet alebo len obmedzili? Lebo to je rozdiel. Účty sa podľa mňa len...
Tip sport - obmedzenie účtu kvôli vysokému...
Fast bank transfer je cez tretiu banku. Ja vidím celkom problematické tie...
Je betko legalne ci nie?
Copyright © 2011-2020 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt