Oktagon 35 – program a karta turnaje, sázky, kurzy na zápasy + možnosti sledování LIVE

Spoznejte program a fight card Oktagon 35. Zkontrolujte si sázky i kurzy na vítězství MMA bojovníků v zápasech. Dozvíte se, jak a kde sledovat Oktagon 35 online nebo v TV.

Oktagon 35 🥊 MMA – program zápasů, fight karta, kurzy + LIVE

Oktagon 35 je další číslovaný turnaj organizace Oktagon, který uvidíte poprvé v Brně ve velké aréně a ohlášené zápasy budou jistě zárukou skvělé atmosféry.

Chcete zažít Oktagon live? Oktagon vstupenky stále ještě zakoupíte na portálu Ticketportal.

V případě, že se vám nepodaří sehnat lístky na Oktagon nebo je pro vás místo konání daleko, skvělou šancí, jak si turnaj vychutnáte je zapnout si Oktagon 35 online live stream na TV Tipsport.

Jak zapnout live stream z Oktagonu 35

My vám prozradíme, jak sledovat díky sázkové kanceláři Tipsport Oktagon live (dokonce na vašem mobilu nebo tabletu) a ještě k tomu získate jako dárek peníze zdarma.

🥊 Galavečer MMA Oktagon 35
⏰ Termín události 17. 09. 2022 od 18:00
🏟️ Místo konání Winning Group Arena, Brno
📝 Oktagon karta zobrazit
💰 TOP kurzy TipsportFortuna
📺 Oktagon stream TV Tipsport
🤼‍♂️ Titulový zápas Kincl vs. Lohoré

Jak bude vypadat program Oktagonu 35?

Již 17. září se můžete těšit na atraktivní titulový souboj ve střední váze Kincl vs. Lohoré. Čerstvého držitele titulu Kincla bude chtít sesadit z trůnu sebevědomý Lohoré. Chybět po dlouhé době nebude Gábor Boráros, který se bude snažit všem dokázat, že ještě má na to bojovat v Oktagonu.

V akci uvidíte ale také jména jako Karol Ryšavý, Fero Fodor, Andrej Kalašnik, David Moon nebo souboj Paradeiser vs. Furtado.

Neméně zajímavé budou i MMA zápasy, ve kterých se představí Róbert Pukač a Tomáš Meliš nebo Radek Roušal a Marek Bartl.

Tito Oktagon zápasníci garantují všem fanouškům další galavečer plný skvělých zápasů a výborný program Oktagon 35.

Karta Oktagon 35

Organizace Oktagon přináší MMA zápasy do Brna – tentokrát však ne do haly Zoner BOBYHALL jako během pandemie, ale do velké Winning Group Arény. Jak vypadá Oktagon karta pro tento turnaj?

Kdo bude bojovat na Oktagon 35
Oktagon 35 fight card (zdroj: facebook Oktagon MMA)

Ty nejzajímavější Oktagon zápasy večera vám představíme podrobněji spolu s programem a v tabulce najdete i Oktagon kurzy na jednotlivé bojovníky, které vypsala sázková kancelář Tipsport.

Sázky a kurzy na OKTAGON zápasy

Podobně jako na jiné sportovní události, v každé dobré sázkové kanceláři v Česku naleznete i kurzy na Oktagon.

Kromě toho, že v sázkových kancelářích najdete na Oktagon sázky na vítěze zápasu, vsadit si můžete také na to, zda skončí boj na submisi, KO nebo na body případně ve kterém kole bude souboj ukončen a mnohé další.

Doporučujeme ale vybrat ty nejlepší sázkové kanceláře se širokou kurzovou nabídkou nebo nejlepšími bonusy. Přečtěte si naše preview na nejzajímavější zápasy turnaje Oktagon 35.

Oktagon 35 – program zápasov
HLAVNÍ KARTA
ZápasVáhová kategorie12
Patrik Kincl – Alex Lohore Middleweight 1.35 2.94
Karol Ryšavý – František Fodor Lightweight 1.40 2.73
Andrej Kalašnik – Joel Dos Santos Welterweight 1.30 3.21
Marek Mazuch – Ziko Magengele Middleweight 1.60 2.19
David Moon – Jakub Dohnal Featherweight 1.65 2.11
Gábor Boráros – James Lewis Welterweight 1.40 2.73
PRELIMS
Radek Roušal – Marek Bartl Underground 71 KG 1.65 2.11
Ronald Paradeiser – Iamik Furtado Lightweight 1.20 4.04
Robert Pukač – Tomáš Meliš Welterweight 1.55 2.29
Nathan Christián Dzaba – Adam Raiter Middleweight 1.50 2.41
Al Matavao – Radovan Úškrt Middleweight 2.11 1.65
FREE PRELIMS
Jan Gottvald – Edilson Franca Light heavyweight 1.30 3.21

Patrik Kincl vs. Alex Lohoré

Na Oktagonu 35 uvidíte první titulovou obhajobu Patrika Kincla.

Patrik Kincl (25 – 10 – 0) působil v minulosti v organizacích XFN nebo KSW. Ve svém prvním zápase v organizaci Oktagon dokázal porazit „Piráta“ a ihned získat titul ve střední váze. V případě, že zvítězí nad Lohorém, bude určitě v plánu pro diváky atraktivní odvetný zápas proti Karlosu Vémolovi, kde by mohl Kincl českému terminátorovi vrátit prohru z roku 2018. Za posledních 7 let má Kincl na kontě pouze 3 prohry s takovými jmény jako Soldic, Vémola nebo Duraev.

Alex Lohoré (21 – 7 – 0) je francouzský zápasník s bilancí 2 výhry a 2 prohry v organizaci Oktagon. Přestože startoval v posledním zápase o váhovou kategorii výše, předvedl skvělý výkon a už v prvním kole vyhrál nad Polívkou na TKO. Jeho výkony v Oktagonu jdou každým zápasem nahoru a také v zápase s Kinclem bude určitě nebezpečný.

Titulový zápas Kincl vs. Lohoré na Oktagon 35

Jednoznačným favoritem zápasu je podle Tipsportu i sázkařů Patrik Kincl s kurzem 1.35. Na to, že vyhraje Alex Lohoré si můžete vsadit s kurzem 2.94. Poměr nabraných sázek je zatím v poměru 88:12.

Náš tip na vítěze: Alex Lohoré

Gábor Boráros vs James Lewis

Gábor Boráros (18 – 10 – 0) je jistě dobře znám každému fanouškovi bojových sportů a organizace Oktagon. Vůbec první vítěz reality show Oktagon výzva se po roku vrací zpět do Oktagonu, aby dokázal, že ještě má na to bojovat v kleci s těmi nejlepšími. Své zlaté časy má už podle mnohých za sebou a na Oktagonu 35 se bude snažit po 3 prohrách zvrátit svůj pád ve welterweight, kde už nefiguruje ani v první patnáctce bojovníků Oktagon žebříčku.

UpozorněníGábor nakonec na Oktagonu 35 nenastoupí kvůli zranění.

James Lewis (7 – 4 – 0) je anglický bojovník, který dokázal porazit během své kariéry pouze fightery s negativním skóre, přičemž nejvíce výher zaznamenal na submisi. Přestože bude mít nad Gáborem výškovou převahu, Boráros je podle sázkové kanceláře favoritem tohoto zápasu. Angličan Lewis by mohl být pro Borárosa ideálním soupeřem k tomu, aby se konečně vrátil na vítěznou vlnu.

Zápas Boráros vs. Lewis na akci Oktagon 35

Podle kurzů je mírným favoritem na vítězství právě Boráros, jelikož na jeho vítězství je vypsán kurz 1.40. Na vítězství Lewise si můžete vsadit s kurzem 2.73. Procentuální náběr sázek je zatím stejně jako kurzy docela přesvědčivě ve prospěch Borárose v poměru 82:18.

Náš tip na vítěze: Gábor Boráros

Ronald Paradeiser vs Iamik Furtado

Zajímavý slovensko-zahraniční souboj v lightweight.

Ronald Paradeiser s profi skóre 13 – 8 – 0 má před sebou další prověrku v Oktagonu. Naposledy vyhrál před více než rokem na Oktagonu 25, kde porazil Ardu Adase. Následovala ale porážka proti Keitovi, nicméně je pravda, že rozhodnutí přišlo až na body a Rony na rozdíl od Buchingera vydržel celých 5 kol. Po tomto zápase přišla ještě porážka v boxerském zápase proti Vladu Moravčík. V jeho věku má Rony za sebou již mnoho zkušeností se silnými soupeři – pomohou mu v boji s Furtadom?

Iamik Furtado (7 – 5 – 0) má v organizaci Oktagon za sebou jeden zápas proti Jakubu Dohnalovi – ten sice skončil prohrou na body, ale 3. kolo bylo z jeho strany skutečně výborné a mnozí viděli v tomto zápase jeho výhru. Kromě tohoto zápasu ale Furtadovi nechybí zkušenosti ani ze slavného Bellatoru - zde však 2× prohrál, protože bojoval s mnohem silnějšími soupeři. Iamik Furtado určitě bude mít na to, aby Paradeisera potrápil. My očekáváme, že tento souboj skončí až na body – na tenhle výsledek si můžete v Tipsportu vsadit s kurzem 1.70. Myslíte si to samé?

Zápas Paradeiser vs. Furtado na akci Oktagon 35

Favoritem na vítězství je podle Tipsportu Ronald Paradeiser, na kterého si můžete vsadit s kurzem 1.20. Pokud věříte více Furtadovi, na jeho vítězství si můžete vsadit s kurzem 4.04. Sázkaři podobně jako Tipsport věří více Paradeiserovi, protože sázky jsou zatím v procentuálním poměru 99:1 ve prospěch Ronyho.

Náš tip na vítěze: Ronald Paradeiser
Tipsport bonus

Vstupenky na Oktagon 35, Oktagon 35 v TV a na internetu

Oktagon lístky si můžete koupit na stránce ticketportal.cz. K dispozici je stále dostatečné množství vstupenek i za příznivé ceny. Vyzkoušet samozřejmě můžete ale také různé inzertní portály nebo sociální sítě, kde často naleznete v komentářích na oficiálních kanálech nabídky na vstupenky na Oktagon 35.

Kde sledovat Oktagon online

V případě, že se vám Oktagon vstupenky do Brna nepodaří sehnat, výbornou možností, jak sledovat Oktagon 35 je zapnout si Oktagon live stream na TV Tipsport.

Jak sledovat Oktagon 35 live
Oktagon 35 na TV Tipsport!

Sledujte Oktagon live stream v sázkové kanceláři Tipsport.

Zaregistrujte se a sázejte na Oktagon online – navíc máte ihned přístup k tisícům živých přenosů. Jako dárek dostanete 300 Kč zcela zdarma bez nutnosti splnit další podmínky. Takhle si můžete během sledování zápasu podat sázky na vašeho favorita díky live sázkám.

Nevíte, jak spustit Oktagon live na Tipsport TV? Stačí si přečíst náš podrobný, ale zcela jednoduchý návod Jak sledovat Oktagon LIVE na Tipsport TV. Sledovat Oktagon stream pak můžete v počítači nebo dokonce na mobilu nebo tabletu!

Jak sledovat Oktagon v TV

Pokud si myslíte, že uvidíte Oktagon 35 v televizi, musíme vás zklamat. Tato informace je známá již dlouho, ale fanoušci už Oktagon dnes živě v televizi neuvidí – nejedná se pouze o Oktagon 35, ale i další turnaje v budoucnosti. Maximálně je možné, že uvidíte některý z budoucích galavečerů v televizi ze záznamu se zpožděním.

Na Slovensku ani v Česku tak v televizi přímý přenos z Oktagon 35 neuvidíte. Oktagon O2 TV nebude vysílat a stejně to bude i na Slovensku – Oktagon na JOJ Plus neuvidíte. Potvrdil to sám Ondřej Novotný ve svém podcastu MMA letem světem. Důvod je všeobecně známý. Jednoduše nedošlo k dohodě mezi organizátory a představiteli organizace Oktagon s televizemi.

Oktagon live přes Oktagon PPV

Jste věrným fanouškem a chcete vidět všechny zápasy Oktagon 35 a podpořit organizaci? Jedinou možností zůstává Oktagon live stream přes stránku Oktagon TV, kde koupíte přístup na PPV – ten je však už placený (v předprodeji za 9,99 €). Uvidíte ale celý galavečer a přenos si můžete vychutnat ve Full HD kvalitě.

Pokud jste se rozhodli přece jen pro sledování Oktagonu přes Oktagon.tv a Oktagon PPV přenos, doporučujeme zakoupit přístup co nejdříve, protože v den konání dochází podle fanoušků ke zpoždění celého procesu.

Rada na závěr

Proč je sázková kancelář Tipsport nejlepším partnerem pro sázející hráče? Přečtěte si naši recenzi TIpsportu.

Jaké živé přenosy můžete sledovat online v Tipsportu si přečtěte v našem detailním článku Live přenosy.

Základní informace o OKTAGON 35

1️⃣ Kdo bude bojovat na turnaji OKTAGON 35?

V titulovém zápase nastoupí proti sobě Patrik Kincl a Alex Lohoré. Do Oktagonu se vrátí také Karol Ryšavý, Andrej Kalašnik, František Fodor, David Moon, Gábor Boráros, Marek Bartl, Ronald Paradeiser, Robert Pukač a další skvělí fighteři.

2️⃣ Jaké jsou kurzy na zápasy Oktagon 35?

Na výhru Patrika Kincla v titulovém zápasu je vypsán kurz 1.35. Kurzy a naše tipy na zápasy Oktagon 35 naleznete v našem článku. Stejně tak si přečtěte i naše preview a tipy na vybrané zápasy.

3️⃣ Kde sledovat OKTAGON 35?

Plánovaný zápas můžete sledovat živě prostřednictvím oficiálního livestreamu Oktagon PPV nebo dívejte se na Oktagon live stream na internetové televizi TV Tipsport. V televizi na JOJ Plus ani na O2 TV Sport OKTAGON 35 neuvidíte.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Zdravím, môžete odporučiť stávkovú (pokojne aj zahraničnú) s vysokými...
Vysoké vklady a rýchle prijatie stávky
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia