Oktagon 37 – program a karta turnaje, sázky, kurzy na zápasy + možnosti sledování LIVE

Poznejte program a fight card Oktagon 37. Podívejte se, jak vypadají na Oktagon sázky a kurzy v jednotlivých zápasech. Dozvíte se také to, jak a kde sledovat Oktagon 37 online nebo v TV.

Oktagon 37 🥊 MMA – program zápasů, fight karta, kurzy + LIVE

Organizace Oktagon se opět vrací do Ostravy!

Tentokrát až se dvěma souboji o titul. Ve welteru bude bojovat David Kozma s nebezpečným Kaikem Britem z Brazílie, ve featherweight naděje českého MMA Jakub Tichota bude čelit Matemu Sanikidzemu.

Chcete zažít Oktagon živě? Ještě stále máte možnost – poslední Oktagon lístky jsou stále dostupné na portálu Ticketportal.cz.

Vám to ale vadit nemusí, protože skvělou šancí, jak si turnaj vychutnat bez poplatků je jednoduše si zapnout Oktagon 37 online live stream na TV Tipsport.

Jak spustit live stream z Oktagon 37

My vám prozradíme, jak sledovat díky sázkové kanceláři Tipsport Oktagon live (dokonce na vašem mobilu nebo tabletu) a ještě k tomu získate jako dárek peníze zdarma.

🥊 Galavečer MMA Oktagon 37
⏰ Termín události 03. 12. 2022 od 18:00
🏟️ Místo konání Aula GONG, Ostrava
📝 Oktagon karta zobrazit
💰 TOP kurzy TipsportFortuna
📺 Oktagon stream TV Tipsport
🤼‍♂️ Titulový zápas č. 1 Kozma vs. Brito
🤼‍♂️ Titulový zápas č. 2 Sanikidze vs. Tichota

Jak bude vypadat program Oktagonu 37?

Už 3. prosince se můžete těšit až na 2 titulové zápasy – Kozma vs. Brito a Sanikidze vs. Tichota. Atraktivní budou ale i souboje Vlasto Čepo vs. Melillo, Al Matavao vs. Radovan Úškrt nebo Jan Široký vs. Konrad Dyrschka.

V akci uvidíte Ronalda Paradeisera, Václava Mikuláška nebo souboj Taděj Dajčman vs. Adam Palasz.

Neméně zajímavé budou ale i MMA zápasy, ve kterých se představí Monika Chochlíková, Robert Bryczek nebo Matěj Kuzník.

Všichni tito Oktagon zápasníci garantují všem fanouškům další galavečer plný skvělých zápasů a výborný program Oktagonu 37.

Karta Oktagon 37

Organizace Oktagon přináší MMA zápasy už podruhé do Ostravy – tentokrát do Aula GONG. Jak vypadá Oktagon karta pro tento turnaj?

Kdo bude bojovat na Oktagon 37
Oktagon 37 fight card (zdroj: facebook Oktagon MMA)

Ty nejzajímavější Oktagon zápasy večera vám představíme podrobněji spolu s programem a v tabulce najdete i Oktagon kurzy na jednotlivé bojovníky, které vypsala sázková kancelář Tipsport.

Sázky a kurzy na OKTAGON zápasy

Podobně jako na jiné sportovní události, v každé dobré sázkové kanceláři v Česku naleznete i kurzy na Oktagon.

Kromě toho, že v sázkových kancelářích najdete na Oktagon sázky na vítěze zápasu, vsadit si můžete také na to, zda skončí boj na submisi, KO nebo na body případně ve kterém kole bude souboj ukončen a mnohé další.

Doporučujeme ale vybrat ty nejlepší sázkové kanceláře se širokou kurzovou nabídkou nebo nejlepšími bonusy. Přečtěte si naše preview na nejzajímavější zápasy turnaje Oktagon 37.

Oktagon 37 – program zápasů
HLAVNÍ KARTA
Zápas12Tipsport TV
David Kozma – Kaik Brito 1.40 2.73 ► LIVE
Mate Sanikidze – Jakub Tichota 1.65 2.11 ► LIVE
Vlasto Čepo – Giovanni Melillo 1.58 2.23 ► LIVE
Jan Široký – Konrad Dyrschka 1.65 2.11 ► LIVE
Al Matavao – Radovan Úškrt 1.45 2.55 ► LIVE
PRELIMS
Ronald Paradeiser – Felipe Maia 1.65 2.11 ► LIVE
Václav Mikulášek – Nikola Zlatev 1.75 1.96 ► LIVE
Tadej Dajčman – Adam Palasz 2.41 1.50 ► LIVE
Monika Chochlíková – Katharina Dalisda 1.37 2.85 ► LIVE
Rahmane Abdel – Robert Bryczek 1.55 2.29 ► LIVE
FREE PRELIMS
Matěj Kuzník – Ozan Aslander 1.35 2.94 ► LIVE

David Kozma vs. Kaik Brito

David Kozma (30 - 11 - 0) – král welterové váhy v Oktagonu má před sebou 6. obhajobu titulu. Tato bude však podle mnohých (i podle nás) nejtěžší. Přestože se dostal v soubojích proti Veličkovićovi a Apollovi do problémů, doslova vstal z mrtvých, ukázal srdce a dokázal, že je titul ve správných rukou. Za posledních 7 let zaznamenal pouze 2 prohry – jednu na XFN, kde byl jeho soupeřem Petr Kníže a druhou na RCC7, kde ho porazil Roman Mukhamedshin. Dokáže si udržet tuto neuvěřitelnou bilanci?

Kaik Brito (15 – 4 – 0) je sebevědomý a pořádně nebezpečný „bombardér“ z Brazílie. V organizaci Oktagon zaznamenal pouze 1 (kontroverzní) prohru, když byl jeho soupeřem Petr Kníže. Další 3 zápasy ukončil velmi rychle a se svými soupeři udělal rychlý proces již v 1. kole. Pokud však bude chtít Brito vzít titul Kozmovi, bude muset zápas ukončit nebo mít jasně navrch – jinak může hrozit scénář ze zápasu Kníže – Brito.

Jednoznačným favoritem zápasu je podle Tipsportu i sázkařů David Kozma s kurzem 1.40. Na to, že vyhraje Brito si můžete vsadit s kurzem 2.73. Poměr nabraných sázek je zatím v poměru 90:10.

Náš tip na vítěze: Kaik Brito

Mate Sanikidze vs Jakub Tichota

Mate Sanikidze (8 – 2 – 0) bude v Ostravě bojovat o trůn Featherweight po 2 vítězstvích na body, kdy porazil Davida Moona a Aleksandra Kolontaya. Gruzínský bojovník bude pro Tichotu určitě soupeřem, který ho pořádně prověří. Jeho silnou stránkou v zápase bude určitě zejména wrestling, přičemž v porovnání s Jakubem Tichotem má za sebou i zkušenosti z M-1 Global. Celkově tak vidíme tento zápas mírně ve prospěch Sanikidzeho.

Jakub Tichota (5 – 0 – 0) je mnohými považován za velký talent českého MMA. Trénuje ve známém gymu Reinders MMA a během svého působení v Oktagonu ještě neokusil pachuť prohry. Podle vlastních slov chce nahradit Ivana Buchingera v čele žebříčku featherweight a nastolit vládu mladé generace v organizaci Oktagon. Během svého působení získal v Oktagonu skalpy Konráda, Tripšanského, Dimitrova, Karetu a Kulmalu.

Zápas Sanikidze vs. Tichota na akci Oktagon 37

Podle kurzů je mírným favoritem na vítězství právě Tichota, jelikož na jeho vítězství je vypsán kurz 1.70. Na vítězství Mateho Sanikidzeho si můžete vsadit s kurzem 2.03. Procentuální náběr sázek je zatím velmi vyrovnaný a je v poměru 50:50.

Náš tip na vítěze: Mate Sanikidze

Vlasto Čepo vs Giovanni Melillo

Vlasto Čepo (9 – 2 – 0) bude mít šanci dostat se k zápasu s Matějem Peňázem pokud porazí svého soupeře na Oktagon 37. Všem fanouškům je známý zejména díky dobrému postoji, rychlým rukám a schopnosti kašlat na strategii v zápase a jít naplno od prvních vteřin a ukončit soupeře hned na začátku. V tomto měření sil si bude muset dávat pozor zejména na submise a boj na zemi se zkušenějším soupeřem.

Giovanni Melillo s profi skóre 14 – 7 – 0 patří ke zkušeným bojovníkům. V porovnání s Čepem začal působit v MMA o dost dříve a má zkušenosti mimo jiné i ze slavného Bellatoru. Přestože jeho zápasová bilance možná nevypadá až tak dominantně, čelit musel během své kariéry mnohem těžším soupeřům než Vlasto Čepo.

Tento zápas se může mít 2 různé scénáře – buď Čepo na soupeře vyletí, zasype ho sprškou úderů a přijde rychlé KO, TKO v prvním kole (Čepo vyhraje v 1. kole – kurz 3.30 v Tipsportu) nebo soupeř vydrží a bude trápit Čepa, dokud se mu nepodaří nějaká submise na zemi v dalších kolech. Jak bude zápas probíhat podle vás?

Zápas Čepo vs. Melillo na akci Oktagon 37

Favoritem na vítězství je podle Tipsportu Vlasto Čepo, na kterého si můžete vsadit s kurzem 1.58. Pokud věříte více Melillovi, na jeho vítězství si můžete vsadit s kurzem 2.23. Sázkaři podobně jako Tipsport věří více Vlastovi, protože sázky jsou zatím v procentuálním poměru 85:15 ve prospěch Čepa.

Náš tip na vítěze: Vlasto Čepo
Hvězdný Tipsport bonus v hodnotě 500 Kč

Vstupenky na Oktagon 37, Oktagon 37 v TV a na internetu

Oktagon lístky bylo možno zakoupit na stránce ticketportal.cz. V současnosti jsou stále vstupenky na Oktagon 37 dostupné. Vyzkoušet samozřejmě můžete ale také známé inzertní portály nebo sociální sítě, kde často na oficiálních kanálech můžete nalézt v komentářích nabídky na vstupenky na Oktagon 37.

Kde sledovat Oktagon online

V případě, že se vám Oktagon vstupenky do Frankfurtu nepodaří sehnat, výbornou možností, jak sledovat Oktagon 36 je zapnout si Oktagon live stream na TV Tipsport.

Jak sledovat Oktagon 37 live
Oktagon 37 na TV Tipsport!

Sledujte Oktagon live stream v sázkové kanceláři Tipsport.

Zaregistrujte se a sázejte na Oktagon online – navíc máte ihned přístup k tisícům živých přenosů. Jako dárek dostanete 500 Kč zcela zdarma bez nutnosti splnit další podmínky. Takhle si můžete během sledování zápasu podat sázky na vašeho favorita díky live sázkám.

Nevíte, jak spustit Oktagon live na Tipsport TV? Stačí si přečíst náš podrobný, ale zcela jednoduchý návod Jak sledovat Oktagon LIVE na Tipsport TV. Sledovat Oktagon stream pak můžete v počítači nebo dokonce na mobilu nebo tabletu!

Jak sledovat Oktagon v TV

Pokud si myslíte, že uvidíte Oktagon 37 v televizi, musíme vás zklamat. Tato informace je známá již dlouho, ale fanoušci už Oktagon dnes živě v televizi neuvidí – nejedná se pouze o Oktagon 37, ale i další turnaje v budoucnosti. Maximálně je možné, že uvidíte některý z budoucích galavečerů v televizi ze záznamu se zpožděním.

Na Slovensku ani v Česku tak v televizi přímý přenos z Oktagon 37 neuvidíte. Oktagon O2 TV nebude vysílat a stejně to bude i na Slovensku – Oktagon na JOJ Plus neuvidíte. Potvrdil to sám Ondřej Novotný ve svém podcastu MMA letem světem. Důvod je všeobecně známý. Jednoduše nedošlo k dohodě mezi organizátory a představiteli organizace Oktagon s televizemi.

Oktagon live přes Oktagon PPV

Jste věrným fanouškem a chcete vidět všechny zápasy Oktagon 37 a podpořit organizaci? Jedinou možností zůstává Oktagon live stream přes stránku Oktagon TV, kde koupíte přístup na PPV – ten je však už placený (v předprodeji za 9,99 €). Uvidíte ale celý galavečer a přenos si můžete vychutnat ve Full HD kvalitě.

Pokud jste se rozhodli přece jen pro sledování přes Oktagon.tv a Oktagon PPV přenos, doporučujeme zakoupit přístup co nejdříve, protože v den konání dochází podle fanoušků ke zpoždění celého procesu.

Rada na závěr

Proč je sázková kancelář Tipsport nejlepším partnerem pro sázející hráče? Přečtěte si naši recenzi Tipsportu.

Jaké živé přenosy můžete sledovat online v Tipsportu si přečtěte v našem detailním článku Live přenosy.

Základní informace o OKTAGON 37

1️⃣ Kdo bude bojovat na turnaji OKTAGON 37?

V titulových zápasech nastoupí proti sobě David Kozma vs Kaik Brito a Mate Sanikidze vs. Jakub Tichota. Do Oktagonu se vrací také Vlasto Čepo, Jan Široký, Al Matavao, Ronald Paradeiser, Václav Mikulášek, Monika Chochlíková, Robert Bryczek, Matěj Kuzník a další skvělí fighteři.

2️⃣ Jaké jsou kurzy na zápasy Oktagon 37?

Na výhru Davida Kozmu v hlavním zápasu je vypsán kurz 1.40. Kurzy a naše tipy na zápasy Oktagon 37 naleznete v našem článku. Stejně tak si přečtěte i naše preview a tipy na vybrané zápasy.

3️⃣ Kde sledovat OKTAGON 37 živě?

Plánovaný zápas můžete sledovat živě prostřednictvím oficiálního livestreamu Oktagon PPV nebo dívejte se na Oktagon live stream na internetové televizi TV Tipsport. V televizi na O2 TV Sport ani na JOJ Plus OKTAGON 37 neuvidíte.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

800 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + 500 Kč sázka zdarma s kódem: HRAD500 + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, skus to ešte raz zrozumitelnejšie napísať. Najprv pošleš peniaze z...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.
Weltbet
Nevyplatenie vyhry!!!