Oktagon 25 – program, kurzy a živý přenos

Oktagon je tu opět! Poznejte program Oktagonu 25 včetně kurzů na vítězství jednotlivých bojovníků. Dozvíte se, jak a kde sledovat Oktagon 25 i kde můžete sledovat Oktagon livestream.

Oktagon 25 🥊 MMA – program, fightcard, sázky a livestream

Chystaný turnaj Oktagon 25, který je na programu předposlední červnový víkend slibuje další skvělé souboje.

Zraky mnohých fanoušků se budou upírat zejména na hlavní zápas a souboj o titul těžké váhy ve kterém bude bojovat proti sobě Martin Buday a Kamil Minda.

I další oznámené zápasy Oktagon 25 ale slibují skvělé momenty a MMA souboje. Na rozdíl od předchozích turnajů Oktagon, tentokrát uvidíte Oktagon 25 live vidět na vlastní oči přímo v aréně.

Jelikož je však množství Oktagon vstupenek omezené, sledovat tento galavečer můžete i přes internet a užít si Oktagon 25 online. My vám prozradíme, jak sledovat díky sázkové kanceláři Tipsport Oktagon online a ještě k tomu získat peníze zdarma.

🥊 Galavečer MMA Oktagon 25
⏰ Termín události 19. 06. 2021 od 18:00
🏟️ Místo konání Brno (Zoner BOBYHALL)
📝 Fight Card zobrazit
📺 Live stream TV Tipsport
🤼‍♂️ Titulový zápas Buday vs. Minda

Oktagon 25 program

Už 19. června 2021 se můžete těšit na spoustu skvělých zápasů. Tahákem bude zejména hlavní zápas o titul těžké váhy ve kterém nastoupí Martin Buday a Kamil Minda.

O hlavní předzápas večera se postará nová akvizice Oktagonu Bojan Veličković a Emmanuel Dawa. Neméně zajímavé ale budou i zápasy ve kterých se představí Monika Chochlíková, Václav Holota nebo Samuel „Pirát“ Krištofič.

Oktagon 22 živě

A zapomenout nesmíme na další velká jména jako Karol Ryšavý, Marek Bartl, Jan Gottvald, Marta Waliczek a mnoho dalších.

Všechna tato jména garantují fanouškům další galavečer plný skvělých MMA zápasů a výborný program Oktagon 25.

Oktagon 25 fightcard, sázky a kurzy

Karta Oktagonu 25 je pro fanoušky skutečně atraktivní a celkově bychom měli vidět více než 10 zápasů. Samozřejmě, stejně jako na předchozích turnajích i teď záleží, zda případné zranění neovlivní Oktagon fightcard.

Představíme vám ty nejzajímavější Oktagon zápasy spolu s programem a Oktagon kurzy na jednotlivé bojovníky, které vypsala sázková kancelář Tipsport.

Martin Buday vs Kamil Minda

Souboj slovenského obra s polským King Kongem je konečně tady! Zápas, který jsme měli vidět už na Oktagon 23 nakonec uvidíme až teď v červnu. Na Oktagonu 25 se bude bojovat o titul těžké váhy ve kterém proti sobě nastoupí Martin „Bady“ Buday a Kamil Minda.

Slovenský profesionální MMA zápasník v těžké váze do 120 kg nastoupil na zápas naposledy na akci Oktagon 14. Jeho profesionální bilance je 7 – 1 – 0. Stejnou bilancí se ale může pochlubit i bojovník z Polska. Oba přitom měli jako posledního soupeře Daniela Dittricha – Martin Buday vyhrál ve 2.kole díky nasazené Kimuře a Kamil Minda vyhrál na TKO ještě v prvním kole.

Kdo se bude radovat po souboji obry z titulu těžké váhy? Slovenský bojovník s ambicemi prorazit v UFC nebo získá titul bojovník ze zahraničí?

Buday vs. Minda

Kdo získá titul v těžké váze podle vás? Podle Tipsportu i sázkařů je favoritem duelu Buday s kurzem 1.25. Pokud věříte více Kamilu Mindovi, vsadit na něj si můžete s kurzem 3.56. Celkový náběr sázek je zatím v procentuálním poměru 76:24 ve prospěch Budaye.

Náš tip na vítěze: Martin Buday
Oktagon 25 – program zápasů
HLAVNÍ KARTA
ZápasProjektVáhová kategorie12
Martin Buday – Kamil Minda Oktagon Heavyweight 1.17 4.45
Bojan Veličković – Emmanuel Dawa Oktagon Welterweight 1.18 4.32
Ronald Paradeiser – Arda Adas Oktagon Lightweight 1.40 2.73
Marta Waliczek – Rizlen Zouak Oktagon Bantamweight 1.30 3.21
Zdeněk Polívka – Abdel Rahmane Driai Oktagon Middleweight 1.20 4.04
František Fodor – Tomáš Fiala Oktagon Lightweight 1.75 1.96
Monika Chochlíková – Giulia Chinello Oktagon Strawweight 1.16 4.59
Václav Holota – Daniel Hromek Oktagon Welterweight 1.35 2.94
Karol Ryšavý – Marek Bartl Oktagon Lightweight 1.60 2.19
Jan Gottvald – TBA Oktagon Middleweight
Samuel Krištofič – Al Matavao Oktagon Middleweight 1.27 3.42

Samuel „Pirát“ Krištofič vs Al Matavao

V tomto atraktivním zápase se vrátí do Oktagonu Samuel „Pirát“ Krištofič a proti němu nastoupí americký zápasník Al Matavao.

Jednoznačným favoritem bude Pirát, který naposledy prohrál ještě na akci Oktagon 11 (pokud nepočítáme prohru na Oktagon Underground proti Vlastovi Čepovi) proti Davidovi Kozmovi. Naposledy v prosinci „zlikvidoval“ Strelczyka ve druhém kole a zvítězil na TKO. Americký soupeř má bilanci 8 – 4 – 0 a jeho poslední 2 zápasy skončily prohrou na KO, určitě tak bude chtít začít novou šňůru vítězství.

Komu věříte v tomto zápase vy? My více věříme v tomto zápase slovenský bojovníkovi. Nebo si myslíte, že může Al Matavao překvapit?

Pirát vs. Matavao

Jednoznačným favoritem sázkové kanceláře Tipsport je Pirát Krištofič s kurzem 1.27. Souhlasí s ním i sázkaři, když téměř všichni věří jednoznačně ve výhru Matěje Peňáza. Souhlasíte, nebo si chcete vsadit na výhru soupeře s vysokým kurzem 3.42.

Náš tip na vítěze: Samuel Pirát Krištofič

Karol Ryšavý vs Marek Bartl

Další zápas v Oktagonu se zajímavou zápletkou – Karol Ryšavý vs. Marek Bartl. Oba borci nastoupí proti sobě jako zástupci dvou nejznámějších slovenských gymů SFG a OFA.

Karol Ryšavý překvapil na Oktagonu 23, když na submisi porazil silného bojovníka na zemi Matěje Kuzníka. Marek Bartl má se sebou taky zápas s Kuzníkem na Oktagonu 19, avšak ten skončil jeho prohrou na body – i když podle mnohých fanoušků měl být vítězem právě Bartl. Karol Ryšavý (8 – 3 – 0) má lepší zápasovou bilanci jako Marek Bartl (10 – 9 – 0), mnoho jeho proher je už ale staršího data a od té doby prošly oba kus cesty.

V tomto zápase bude skutečně těžké uhodnout vítěze, protože poslední zápasy obou borců byly výborné a předvedli fanouškům skvělou show. My bychom v tomto zápase raději vsadili na počet kol nebo že zápas skončí na bodové rozhodnutí. Na koho byste vsadili vy?

Ryšavý vs. Bartl

Pro sázkovou kancelář Tipsport je favoritem Karol Ryšavý. Na jeho vítězství je vypsaný kurz 1.60. Na soupeře si můžete vsadit s kurzem 2.19. Pro sázkaře je zatím mírným favoritem právě Karol Ryšavý (objem sázek v procentuálním poměru cca 58:42).

Náš tip na vítěze: Karol Ryšavý

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 500 Kč zdarma Registrovat se
1.000 Kč + 300 Kč zdarma Registrovat se
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Registrovat se
5.000 Kč + 500 Kč zdarma Registrovat se
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma Registrovat se

Vstupenky na Oktagon 25, OKTAGON 25 v televizi a Oktagon 25 online

Galavečer Oktagon 25 se opět uskuteční v brněnské hale Zoner BOBYHALL.

Po Oktagonu 24Oktagon 25 uvidíme opět s diváky. Vstupenky na Oktagon budou dostupné nejdříve pro členy Oktagon Clubu v aplikaci Oktagon (prodej startuje 11.6.2021 o 18:00). Následně bude možné Oktagon vstupenky koupit i na stránce Ticketportal.cz. POZOR! Dostupné bude ale pouze omezené množství vstupenek!

Pokud si myslíte, že uvidíte Oktagon 25 v televizi, musíme vás zklamat. V Česku přímý přenos z Oktagon 25 v televizi na O2 TV Sport neuvidíte. Potvrdil to sám Ondřej Novotný ještě v lednu v podcastu MMA letem světem 183.

Důvod je všeobecně známý. Jednoduše nedošlo k dohodě mezi organizátory a představiteli organizace Oktagon s televizemi.

Fanoušci už tedy neuvidí Oktagon živě v televizi – nejedná se pouze o Oktagon 25, ale i další akce Oktagon v budoucnosti. Maximálně je možné, že uvidíme některý z budoucích turnajů v televizi ze záznamu se zpožděním.

Celý Oktagon 25 živě!

Sledujte celý Oktagon live stream v sázkové kanceláři Tipsport!

Stačí se zaregistrovat a můžete sledovat v Tipsportu Oktagon online – navíc máte ihned přístup k tisícům živých přenosů. Jako dárek dostanete 500 Kč zcela zdarma bez nutnosti splnit další podmínky. Takhle si můžete během sledování zápasu podat sázky na vašeho favorita díky live sázkám.

Nevíte, jak spustit Oktagon livestream na Tipsport TV? Stačí si přečíst náš podrobný, ale zcela jednoduchý návod Jak sledovat Oktagon LIVE na Tipsport TV. Sledovat Oktagon živě pak můžete v počítači nebo dokonce na mobilu nebo tabletu!

Jste věrným fanouškem a chcete vidět všechny zápasy Oktagon 25 a podpořit organizaci Oktagon? Jedinou možností zůstává Oktagon live stream přes stránku Oktagon TV, kde koupíte Oktagon PPV – ten je však už placený (v předprodeji za 9,99 €). Uvidíte ale celý galavečer a přenos si můžete vychutnat ve Full HD kvalitě.

OKTAGON 22 živě
Rada na závěrProč je sázková kancelář Tipsport nejlepším partnerem pro sázející hráče? Přečtěte si naši recenzi.

Jaké živé přenosy můžete sledovat online v Tipsportu si přečtěte v našem detailním článku Live přenosy.

Základní informace o OKTAGON 25

1️⃣ Kdo bude bojovat na turnaji OKTAGON 25?

V titulovém zápase budou proti sobě bojovat Martin Buday a Kamil Minda. Chybět nebude nová akvizice Oktagonu Bojan Veličković a Monika Chochlíková. Do Oktagonu se vrátí i Ronald Paradeiser, Jan Gottvald, Samuel „Pirát“ Krištofič , Daniel Hromek, Zdeněk Polívka a další skvělí fighteři.

2️⃣ Jaké jsou kurzy na hlavní zápas Oktagon 25?

Na výhru Martina Budaye je vypsaný kurz 1.17. Kurzy a naše tipy na ostatní zápasy najdete v našem článku.

3️⃣ Jak sledovat OKTAGON 25 živě?

Plánovaný zápas můžete sledovat živě prostřednictvím oficiálního livestreamu Oktagon PPV nebo pomocí bezplatného live streamu na internetové televizi TV Tipsport. V televizi na O2 TV Sport OKTAGON 25 neuvidíte.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

1.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 1.300 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Copyright © 2011-2021 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt