Oktagon 54 – program a karta turnaje, sázky a kurzy na zápasy + kde sledovat LIVE stream Oktagonu

Sledujte a sázejte na MS v hokeji nyní s 500 Kč zdarma bez vkladu
1.000 Kč zdarma na sázení + free spins pouze za registraci
300 Kč zdarma + 600 Kč bez rizika pouze za založení účtu

Poznejte program a fight card Oktagon 54. Podívejte se, jak vypadají na Oktagon sázky a kurzy v jednotlivých zápasech. Dozvíte se také to, jak a kde sledovat Oktagon 54 online nebo v TV.

Oktagon 54 – program zápasů, fight karta, kurzy + LIVE přenos

Jak budou vypadat zápasy Oktagonu dnes na nejbližším turnaji? Určitě se máte na co těšit.

Na začátku března proběhne turnaj Oktagon 54: Kincl vs. Wawrzyniak, který se bude konat v české Ostravar Aréně. Další série Tipsport Gamechanger 2 o 1.000.000 € proběhne v sobotu 2.3., kde se můžete těšit na 11 zápasů Oktagonu. Nejzajímavějším zápasem bude titulní souboj v middleweight Patrik Kincl vs. Piotr Wawrzyniak, zápas v lightweightu Amirkhani vs. Machaev a souboj Lengal vs. Torres.

Kromě nich se v ringu představí i zahraniční zápasníci: Attila Korkmaz, Mateusz Legierski, Marcel Mohamed Grabinski alebo Acoidan Dubuq. V předzápasech Oktagonu 54 se můžete těšit na česko-anglický zápas Radek Roušal vs.Luke Neale nebo francouzsko-polský zápas Jason Ponet vs. Lukasz Rajewski.

V Oktagonu 54 fight card figurují jména jako Miloš Janičić, Ebrahim Hosseinpour, Akonne Wanliss alebo Sahil Siraj. Tentokrát Oktagon karta nezahrnuje ženské souboje.

Vsadit si na Oktagon 54 ► Sledovat ŽIVĚ
Kliknutím zobrazíte kurzovou nabídku Oktagon MMA | Kliknutím spustíte přímý přenos

🥊 Galavečer MMA Oktagon 54
⏰ Kdy bude Oktagon 02. 03. 2024 od 18:00 hod. (sobota)
🏟️ Místo konání Ostravar Aréna, Ostrava (ČR)
📝 Počet zápasů 11
🐦‍🔥 Zápas Tipsport Gamech. Makwan Amirkhani vs. Mago Machaev 
🗡️ Titulní zápas Patrik Kincl vs. Piotr Wawrzyniak
🤼‍♂️ Hlavní zápas na kartě Ronald Paradeiser vs. Attila Korkmaz
📝 Oktagon karta Zobrazit
✅ Sázky (TIPY) na zápasy Sázejte s námi
💰 TOP kurzy na Oktagon Tipsport Fortuna Betano
📺 Oktagon stream ► LIVE STREAM
🔴 PPV přenos Oktagon TV (placená služba)
👊 Jiné bojové organizace RFA, KSW, UFCFNC a Clash of the Stars

Chcete zažít výjimečný turnaj Oktagon 54 živě? Ještě stále máte možnost – poslední Oktagon lístky jsou ještě dostupné na portálu Ticketportal.cz nebo Ticketportal.sk.

Je pro vás Praha daleko? Jednoduše si zapněte na TV Tipsport Oktagon 54 online live stream bez poplatků a reklam.

My vám prozradíme, jak sledovat díky sázkové kanceláři Tipsport Oktagon live a ještě k tomu získate jako dárek peníze zdarma.

LIVE stream Oktagonu na TV Tipsport

Jak bude vypadat dnešní program Oktagonu 54?

Již 2. března se můžete těšit na velmi atraktivní Oktagon zápasy. Zlatým hřebem večeře bude titulní zápas Patrik Kincl vs. Piotr Wawrzyniak v middleweight. Patrik Kincl půjde do 3. obhajoby svého titulu, který už hájil is Karlosem Vémolem. Lehký soupeř však nebude ani Wawrzyniak, který ukončil slovenský stroj Vlasta Čepa na KO.

Tuto sezónu pokračuje také turnaj šampionů a Tipsport Gamechanger 2 o 1 milion eur. V úvodním kole milionové pyramidy se hned můžete těšit na několik zajímavých zápasů. V prvním se setká současný vládce lehké váhy Oktagonu Ronald Paradeiser, který bude čelit dvounásobnému evropskému MMA šampionovi Attilu Korkmazovi.

O úžasný divácký zážitek se postará objev roku 2022 Vladimír Lengál, který si změří síly s bývalým šampionem KSW Danielem Torresem. Dalším zajímavým fightem bude zápas Fina Amirkhaniho s rakouskou bestií Mochamedem Machaevem. Nemine vás ani pikantní odveta Matúše Kohouta s bývalým šampionem z Polska Mateuszem Legierskim.

Švéd Sahil Siraj alias Knockout Prince vyzve k zápasu britského MMA zápasníka Akonna Wanlissa, který je veteránem organizace Bellator MMA. Němec Hafeni Nafuka si změří síly se španělským bojovníkem Acoidanem Dubuqeem, známý jako hvězda a šampion španělské organizace. Na Oktagonu nebude chybět ani souboj Roušal vs. Neale.

Kromě mužských duelů se na Oktagon 54 neodehrají žádné ženské duely.

V Oktagonu 54 fight card se objeví i Francouz Jason Ponet. V zápasech Oktagonu se objeví i zahraniční jména jako Lukasz Rajewski. Oktagon program dnes zahrnuje také jména jako Miloš Janičić a Ebrahim Hosseinpour. Všichni tito MMA zápasníci garantují všem fanouškům další galavečer plný skvělých zápasů a výborný program Oktagonu 54.

Fight card turnaje Oktagon 54

Bojová organizace Oktagon přináší tentokrát galavečer bojových sportů do Ostravy. Jak vypadá Oktagon karta pro tento turnaj? Pro velký zájem se uskuteční turnaj Oktagon 54 opětovně v Česku. Prohlédněte si aktuální Oktagon fight card.

Ty nejzajímavější Oktagon zápasy večera vám představíme podrobněji spolu s programem a v tabulce najdete i Oktagon kurzy na jednotlivé bojovníky, které vypsala sázková kancelář Tipsport. Níže si můžete prohlédnout nejatraktivnější zápasy.

Seznam zápasů na akci Oktagon 54
Oktagon 54 fight card (zdroj: facebook Oktagon MMA)

Sázky a kurzy na OKTAGON + FIGHT CARD

Podobně jako na jiné sporty a významné sportovní a společenské události (aktuálně jsou velmi populární sázky na Fortuna ligu nebo kdo vypadl ve StarDance), v každé dobré sázkové kanceláři v Česku naleznete i kurzy na Oktagon.

Vsaďte si na Oktagon live a zdarma

Kromě toho, že v sázkových kancelářích najdete na Oktagon sázky na vítěze zápasu, vsadit si můžete také na to, zda skončí boj na submisi, KO nebo na body případně ve kterém kole bude souboj ukončen a mnohé další.

Doporučujeme vybrat ty nejlepší sázkové kanceláře se širokou kurzovou nabídkou nebo nejlepšími bonusy. Přečtěte si naše preview na nejzajímavější zápasy turnaje Oktagon 54.

Program dnešních zápasů Oktagonu 54
FIGHT CARD
Titulní zápasKategorie12Tipsport TV
Patrik Kincl – Piotr Wawrzyniak middleweight 1.41 2.69 ► LIVE
Tipsport Gamechanger 2 a MAIN CARD
Makwan Amirkhani – Mago Machaev lightweight 1.66 2.10 ► LIVE
Ronald Paradeiser – Attila Korkmaz lightweight 1.24 3.52 ► LIVE
Vladimír Lengál – Daniel Torres lightweight 4.06 1.19 ► LIVE
Mateusz Legierski – Matouš Kohout lightweight 1.30 3.13 ► LIVE
Marcel Grabinski – Acoidan Duque lightweight 2.10 1.66 ► LIVE
Hafeni Nafuka – Pred. Bogdanović lightweight 1.71 2.03 ► LIVE
Akonne Wanliss – Sahil Siraj lightweight 2.18 1.62 ► LIVE
PRELIMS
Radek Roušal – Luke Neale featherweight 1.26 3.52 ► LIVE
Jason Ponet – Lukasz Rajewski lightweight 1.72 2.02 ► LIVE
FREE PRELIMS
Miloš Janičić – Ebrah. Hosseinpour lightweight 1.23 3.65 ► LIVE

S Tipsportem si můžete vsadit na každý jeden MMA zápas zcela zdarma, protože jen za vytvoření účtu na Tipsport.cz získáte 300 Kč bonus za registraci, který můžete ihned využít k tipování. Kromě toho získejte automaticky další bonus až do výše 50.000 Kč.

500 Kč zdarma na sázení od Tipsport.cz Bonus zadarmo 500 Kč + 50.000 Kč na vklad 
 • za ověření získáte 500 Netů (1 Net = 1 Kč)
 • ověření je možné online přes banku
 • pro získání bonusu nemusíte vkládat peníze
 • tikety podáváte za Nety (nastavuje se na tiketu)
 • výhry jsou již v korunách (lze ihned vybrat)
 • není stanoven minimální kurz
V případě vkladu peněz můžete získat také vstupní bonus na vklad!

Nejzajímavější zápasy na Oktagonu 54

Podívejte se na nejatraktivnější zápasy na sobotním Oktagonu dnes. Spolu s nimi si můžete prohlédnout i naše tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Patrik Kincl vs. Piotr Wawrzyniak (titulní souboj)

Patrik Kincl (27 – 10 – 0) je český MMA zápasník, šampion střední váhy, světová #46, ale hlavně nejlepší bojovník Oktagonu MMA bez rozdílu vah. Aktuálně jde do své 3. obhajoby titulu šampiona. Jeho předešlá obhajova s Karlosem Vémolem byl druhý nejsledovanější zápas v historii Oktagonu (po zápase století s Attilem Véghem).

Piotr Wawrzyniak (11 – 5 – 0) je polský MMA zápasník, který je jedním z nejlepších bojovníků ze střední váhy v Polsku. Je šampionem Babilonu MMA s neporazitelnou 4letou bilancí na kontě. Wawrzyniakovy výhry jsou většinou na KO. Polák nastoupil do zápasu jako náhradník pár týdnů před zápasem, takže neměl tolik času na titulní zápas.

Kincl vs. Wawrzyniak na akci Oktagon 54

Mnozí tipéři dávají větší šanci na výhru Čechovi Patrikovi Kinclovi, na kterého si můžete vsadit s kurzem 1.41. Na to, že vyhraje polský zápasník Piotr Wawrzyniak si můžete vsadit s atraktivním kurzem 2.69.

Další nejtipovanější příležitosti pro tento zápas:

 • vítěz a způsob výhry: Patrik Kincl vyhraje na KO, TKO nebo diskvalifikací,
 • počet započatých kol v zápase: více než 1.5,
 • zápas skončí na submisi: ne,
 • zápas skončí do 90 sekund: ne.
Náš tip na vítěze: Patrik Kincl
Získejte 300 Kč BONUS a vsaďte si na Oktagon 54
Kliknutím budete přesměrováni na Tipsport.cz

Makwan Amirkhani vs. Mago Machaev (lightweight)

Makwan Amirkhani (17 – 9 – 0) pod přezdívkou „Mr Finland“ je finský MMA zápasník, který odehrál 14 neuvěřitelných zápasů v UFC. Tam patří mezi nejlepší zápasníky turnaje – 3x si odnesl ocenění za výkon večeře. V historii UFC je známý nejrychlejším ukončením v péřové váze – svého soupeře ukončil létajícím kolenem za 8 sekund.

Mago Machaev (13 – 1 – 0) je rakouský profesionální MMA zápasník, který je znám pod přívlastkem „rakouská bestie“. Ve své zemi je brutální talent s 8 ukončeními před limitem. Do milionové pyramidy jde se zkušenostmi z Brave nebo UAE. Na svém kontě má několik skalpů, dokonce i české legendy Pokorného.

Amirkhani vs. Machaev na akci Oktagon 54

Podle kurzů je favoritem na vítězství Makwan Amirkhani, jelikož je na něj vypsán nízký kurz 1.66.. Na to, že zvítězí Rakušan Mago Machaev si vsadíte naopak s o něco vyšším kurzem 2.10.. Remíza v zápase spíše nepřichází v úvahu.

Další nejtipovanější příležitosti pro tento zápas:

 • vítěz a způsob výhry: Makwan Amirkhani vyhrá na submisi,
 • ve kterém kole bude souboj předčasně ukončen výrokem o rozhodnutí: v 1. kole,
 • zápas skončí na body nebo technickým rozhodnutím: ne.
Náš tip na vítěze: Makwan Amirkhani

Ronald Paradeiser vs. Attila Korkmaz (lightweight)

Ronald Paradeiser (18 – 8 – 0) je šampionem lehké váhy v Oktagon MMA. Až potřetí se mu podařilo vybojovat pás šampiona a v odvetném titulovém zápase porazil legendu Ivana Buchingera. Slovenský „Drak“ účinkoval v Reality show Oktagon Výzva, kde byl velkým favoritem na celkové vítězství, ovšem musel odstoupit kvůli zranění. Rony byl i účastníkem projektu Oktagon Underground, kde ovládl slovenskou pyramidu do 80 kg.

Attila Korkmaz (14 – 7 – 0) je turecký MMA zápasník, který je držitelem černého opasku v brazilském jiu-jitsu. Je pověstný svou nezlomností. I když má na svém kontě 7 proher, před časovým limitem ho dokázal porazit jen jeden súer. Jak sám říká, je mu ctí reprezentovat Turecko a chce ostatní inspirovat a trénovat, aby předvedl, čeho lze dosáhnout, protože Turecko je národ bojovníků.

Paradeiser vs. Korkmaz na akci Oktagon 54

Sázkaři dávají vyšší šanci na výhru právě Slováku Ronaldu Paradeiserovi, na kterého si můžete vsadit s kurzem 1.24. Na to, že vyhraje turecký bojovník Attila Korkmaz si můžete vsadit s atraktivním kurzem 3.52. Procentuální náběr sázek je zatím ve prospěch Vémolu, jelikož mu věří až 98 % sázejících.

Další nejtipovanější příležitosti pro tento zápas:

 • vítěz a způsob výhry: Ronald Paradeiser vyhraje na body nebo technickým rozhodnutím,
 • počet započatých kol v zápase: více než 1.5,
 • zápas skončí na sumbisi: ne,
 • ve kterém kole bude souboj předčasně ukončen výrokem o rozhodnutí: v 1. kole.
Náš tip na vítěze: Ronald Paradeiser
Získejte 300 Kč BONUS a vsaďte si na Oktagon 54
Kliknutím budete přesměrováni na Tipsport.cz

Jaké jsou možnosti sledování turnaje Oktagon 54?

Prohlédněte si všechny alternativy, jak lze sledovat nadcházející turnaj a všechny zápasy Oktagonu live v TV nebo online na internetu prostřednictvím dostupných live streamů.

LIVE stream Oktagonu na TV Tipsport ZDARMA

V případě, že se vám Oktagon vstupenky nepodaří sehnat, výbornou možností, jak sledovat Oktagon 54 je zapnout si Oktagon live stream na TV Tipsport. Velkým plusem je, že díky Tipsportu můžete sledovat přímý přenos z Oktagonu i na mobilu nebo tabletu. Celý turnaj Oktagonu si tak budete moci prohlédnout nerušeně a bez reklam.

LIVE stream Oktagonu na TV Tipsport
Oktagon 54 na TV Tipsport!

Sledujte Oktagon live stream v sázkové kanceláři Tipsport.

Zaregistrujte se a sázejte na Oktagon online – navíc máte ihned přístup k tisícům živých přenosů. Jako dárek dostanete 300 Kč zcela zdarma bez nutnosti splnit další podmínky. Takhle si můžete během sledování zápasu podat sázky na vašeho favorita díky live sázkám.

Nevíte, jak spustit Oktagon live na Tipsport TV? Stačí si přečíst náš podrobný, ale zcela jednoduchý návod Jak sledovat Oktagon LIVE na Tipsport TV. Sledovat Oktagon stream pak můžete v počítači nebo dokonce na mobilu nebo tabletu!

Přímý přenos v televizi neuvidíte

Pokud si myslíte, že uvidíte Oktagon 54 v televizi, musíme vás zklamat. Tato informace je známá již dlouho, ale fanoušci už Oktagon dnes živě v televizi neuvidí – nejedná se pouze o Oktagon 54, ale i další turnaje v budoucnosti. Maximálně je možné, že uvidíte některý z budoucích galavečerů v televizi ze záznamu se zpožděním.

Na Slovensku ani v Česku tak v televizi přímý přenos z Oktagon 54 neuvidíte. Oktagon O2 TV nebude vysílat a stejně to bude i na Slovensku – Oktagon na JOJ Plus neuvidíte. Potvrdil to sám Ondřej Novotný ve svém podcastu MMA letem světem. Důvod je všeobecně známý. Jednoduše nedošlo k dohodě mezi organizátory a představiteli organizace Oktagon s televizemi.

Online přenos na Oktagon PPV (placená služba)

Jste věrným fanouškem a chcete vidět všechny zápasy Oktagon 54 a podpořit organizaci? Jedinou možností zůstává Oktagon live stream přes stránku Oktagon TV, kde koupíte přístup na PPV – ten je však už placený (v předprodeji za 10,99 €). Uvidíte ale celý galavečer a přenos si můžete vychutnat ve Full HD kvalitě.

Pokud jste se rozhodli přece jen pro sledování přes Oktagon.tv a Oktagon PPV přenos, doporučujeme zakoupit přístup co nejdříve, protože v den konání dochází podle fanoušků ke zpoždění celého procesu.

Rada na závěr

Proč je sázková kancelář Tipsport nejlepším partnerem pro sázející hráče? Přečtěte si naši recenzi Tipsportu.

Jaké živé přenosy můžete sledovat online v Tipsportu si přečtěte v našem detailním článku Live přenosy.

Kde lze zakoupit vstupenky na Oktagon dnes?

Oktagon lístky lze zakoupit na stránce ticketportal.cz nebo ticketportal.sk, kde jsou ještě k dispozici poslední volné vstupenky na Oktagon 54.

Dalším způsobem jak sehnat lístky je zkontrolovat známé inzertní portály nebo sociální sítě, kde na oficiálních stránkách organizace Oktagon MMA můžete nalézt v komentářích nabídky na vstupenky na Oktagon 54.

Unikátny projekt Tipsport Gamechanger 2

Tipsport Gamechanger je pyramidový turnaj, ve kterém se představí 16 zápasníků ve váze do 77 kg (welter). Všechny zápasy se budou odehrávat podle oficiálních pravidel MMA a budou také počítány do oficiálních statistik bojovníků.

Každý souboj bude ve formátu 3 kola × 5 minut, kromě finálového zápasu, který je vypsán (stejně jako titulový zápas) na 5 kol × 5 minut. Žádný ze zápasů nemůže skončit remízou a bodoví rozhodčí se musí přiklonit na stranu jednoho z bojovníků.

Pravidla turnaje Tipsport Gamechanger
Základní informace o Tipsport Gamechanger

Osmifinálové dvojice určila samotná organizace Oktagon, od čtvrtfinále si budou zápasníci vybírat své soupeře sami. Samotné vypadnutí v osmifinále nebo čtvrtfinále ještě neznamená definitivní konec zápasníka v pyramidě Tipsport Gamechanger – hlasy fanoušků nebo samotná organizace Oktagon může udělit statut „Lucky Loser“ zápasníkovi, který nahradí původně postupujícího bojovníka.

Tento statut by však měl být uplatněn pouze 1×. Vzhledem k charakteru turnaje a váhové kategorii (welter) je maximální možná váha bojovníka 77,1 KG (+0,5 KG tolerance). V případě, že i po opravném 2. pokusu zápasník váží více než je povoleno, znamená to automaticky jeho konec v soutěži a jeho místo zaujme náhradník.

Aktuální informace a výsledky z Tipsport Gamechanger si můžete prohlédnout na tipsportgamechanger.com, kde najdete také pavouka s MMA bojovníky.

Fanpage (sociální sítě)

Pokud chcete zůstat v neustálém dění, tak vám doporučujeme sledovat oficiální stránku oktagonmma.com, kde naleznete pravidelný přísun informací se všemi nadcházejícími turnaji Oktagonu a jeho novinkami. Rozhovory s bojovníky nebo videa ze zápasů a tréninků si můžete prohlédnout na Facebooku nebo Instagramu.

Bojová organizace Oktagon má své konto vytvořené i na Twittru a také na stále více populárním TikToku, kde najdete pořádnou nálož videí ze zápasů az jeho zákulisí.

Oficiální vážení MMA zápasníků

Před každým turnajem proběhne oficiální vážení Oktagonu, které bývá většinou v pátek ráno, protože několik turnajů Oktagonu se koná vždy v sobotu. Videa z aktuálního vážení Oktagonu 54 si můžete prohlédnout na oficiálním kanálu YouTube.

Co znamená v Oktagonu Tipsport výkon večeře?

I na aktuálním turnaji se bude rozdávat finanční odměna pod názvem Oktagon 54 Tipsport výkon večeře, kterou získává nejlepší MMA zápasník večeře. Jeho odměna se vyšplhá na částku 5.000 €. Vypadá to tak, že Oktagon se nechal inspirovat bojovou organizací UFC, která pravidelně vyplácí svým MMA zápasníkům tento bonus.

SázkováVstupní bonusExtra bonus zdarmaZískat bonus
100 % 50.000 Kč 500 Kč Aktivace
200 % 6.000 Kč 300 Kč Aktivace
100 % 3.000 Kč 1.000 Kč Aktivace
100 % 2.000 Kč 200 Kč Aktivace
100 % 9.500 Kč 500 Kč Aktivace
100 % 10.000 Kč 800 Kč Aktivace

Základní info o turnaji OKTAGON 54

1️⃣ Kdo bude bojovat na nejbližším turnaji?

V zápasech Oktagonu dnes nastoupí proti sobě Ronald Paradeiser vs. Mago Machaev, Makwan Amirkhani vs. Mago Machaev nebo Patrik Kincl vs. Piotr Wawrzyniak (titulní souboj). Celý Oktagon program dnes si můžete prohlédnout výše.

2️⃣ Jaké jsou kurzy na zápasy Oktagon 54?

Na výhru Patrika Kincla v titulovém zápase Oktagonu 54 je vypsán kurz 1.41. Pokud věříte, že titul získá Piotr Wawrzyniak, vsadit si můžete na její vítězství s kurzem 2.69. Kurzy a naše tipy na další zápasy Oktagon 54 naleznete výše. Stejně zde naleznete i tipy na vybrané Oktagon zápasy.

3️⃣ Kde sledovat zápasy Oktagonu živě?

Plánovaný zápas můžete sledovat živě prostřednictvím oficiálního livestreamu Oktagon PPV nebo dívejte se na Oktagon live stream na internetové televizi TV Tipsport. V televizi na O2 TV Sport ani na JOJ Plus OKTAGON 54 neuvidíte.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 600 kč sázka zdarma + 400 točení s kódem: MISTRI500

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt