Oktagon 32 – program a karta turnaje, sázky, kurzy na zápasy + možnosti sledování LIVE

Spoznejte program a fight card Oktagon 32. Zkontrolujte si sázky i kurzy na vítězství MMA bojovníků v zápasech. Dozvíte se, jak a kde sledovat Oktagon 32 online nebo v TV.

Oktagon 32 🥊 MMA – program zápasů, fight karta, kurzy + LIVE

Oktagon po několika odkladech konečně v Ostravě! Tentokrát uvidíme v nejtvrdším městě republiky galavečer Oktagon 32.

Do Ostravar Arény se Oktagon vrací až na 6. pokus – všechny dosavadní pokusy ztroskotaly kvůli koronaviru. Nyní je však už vše připraveno k tomu, aby se Ostrava stala svědkem nejlepších zápasů na slovenské a české MMA scéně.

Ani tentokrát nebudou chybět v oktagonu známá jména z MMA. Pokud chcete zažít Oktagon živě, máme pro vás špatnou zprávu. I poslední lístky na Oktagon 32 jsou beznadějně vyprodané a Ostravar aréna bude plná do posledního místa. Jedinou šancí, jak si Oktagon vychutnat, je zapnout si Oktagon 32 online live stream.

Sledovat Oktagon Prime 5 živě

My vám prozradíme, jak sledovat díky sázkové kanceláři Tipsport Oktagon live (dokonce na vašem mobilu nebo tabletu) a ještě k tomu získat jako dárek peníze zdarma.

🥊 Galavečer MMA Oktagon 32
⏰ Termín události 09. 04. 2022 od 18:00
🏟️ Místo konání Ostravar Aréna, Ostrava
📝 Oktagon karta zobrazit
💰 TOP kurzy TipsportFortuna
📺 Oktagon stream TV Tipsport
🤼‍♂️ Titulový zápas Kozma vs. Kníže

Program Oktagon zápasů na Oktagon 32

Již 9. dubna 2022 se můžete opět těšit na atraktivní titulovou bitvu welterové váhy o kterou se postará David Kozma a Petr Kníže, ale zaostávat nebudou ani další Oktagon zápasy.

Kromě titulového zápasu opět v Oktagonu uvidíte Václava Mikuláška, tentokrát proti Tomáši Melišovi, Giovanni Melillo se střetne s Matějem Peňázem a čeká nás i zahraniční souboj Minda vs. Dejčman.

Neméně zajímavé ale budou i MMA zápasy, ve kterých se představí Jeremy Kimball a Thomas Narmo, Monika Chochlíková a Alessandra Pajuelo nebo Lucie Pudilová a Caroline Yariwake.

A zapomenout nesmíme na MMA bojovníky jako Filip Macek, Branislav Zuzák, Al Matavao, Daniel Škvor nebo Pavol Langer.

Tito zápasníci garantují všem fanouškům další galavečer plný skvělých zápasů a výborný pořad Oktagon 32.

Fight card Oktagon 32

Karta Oktagon 32 je pro fanoušky pořádně nabitá známými tvářemi MMA a dohromady uvidíte až 11 atraktivních soubojů.

Fight card Oktagon 32
Oktagon 32 fight card (zdroj: facebook Oktagon MMA)

Ty nejzajímavější Oktagon zápasy večera vám představíme podrobněji spolu s programem a v tabulce najdete i Oktagon kurzy na jednotlivé bojovníky, které vypsala sázková kancelář Tipsport.

Sázky a kurzy na OKTAGON zápasy

Podobně jako na jiné sportovní události, v každé dobré sázkové kanceláři na Slovensku naleznete i kurzy na Oktagon.

Kromě toho, že v sázkových kancelářích najdete na Oktagon sázky na vítěze zápasu, vsadit si můžete také na to, zda skončí boj na submisi, KO nebo na body případně ve kterém kole bude souboj ukončen a mnohé další.

Doporučujeme ale vybrat ty nejlepší sázkové kanceláře se širokou kurzovou nabídkou nebo nejlepšími bonusy. Přečtěte si naše preview na nejzajímavější zápasy turnaje Oktagon 32.

Oktagon 32 – program zápasov
HLAVNÍ KARTA
ZápasVáhová kategorie12
David Kozma – Petr Kníže Welterweight 1.31 3.15
Václav Mikulášek – Tomáš Meliš Middleweight 1.40 2.73
Lucie Pudilová – Caroline Yariwake Bantamweight 1.18 4.28
Matěj Peňáz – Giovanni Melillo Welterweight 1.10 5.81
Jeremy Kimball – Thomas Narmo Heavyweight 1.10 5.81
Pavol Langer – Daniel Škvor Light heavyweight 3.56 1.25
PRELIMS
Christian Jungwirth – Mateusz Strzelczyk Welterweight 1.30 3.21
Filip Macek – Ramon Martinez Bantamweight 1.07 6.83
Kamil Minda – Tadej Dajčman Heavyweight 1.35 2.94
Jakub Dohnal – Iamik Furtado Lightweight 1.35 2.94
FREE PRELIMS
Monika Chochlíková – Alessandra Pajuelo Strawweight 1.08 6.45

David Kozma vs Petr Kníže

Na Oktagonu 32 uvidíme další titulovou obhajobu Davida Kosmy – tentokrát s pořadovým číslem 5.

David Kozma (29 – 11 – 0) ze svých posledních 19 zápasů (od roku 2015) prohrál pouze 2×. Na konci roku 2019 prohrál v ruské RCC na submisi a v roce 2017 právě s Petrem Knížem na XFN 6 prohrál na body. Král welterové váhy v Oktagonu postupem času porazil všechna známá jména – Bojan Veličković, Leandro Silva, Máté Kertész, Samuel „Pirát“ Kryštofič, Gábor Boráros a mnozí další. Nyní bude mít šanci odplatit Knížemu jeho prohru před 5 lety.

Petr Kníže (13 – 1 – 0) má za sebou v profi kariéra jedinou prohru a to s Karlosem Vémolem ještě z roku 2013. Pro fanoušky MMA je pojmem a legendou a titul je poslední věc, která mu chybí, aby si splnil všechny své cíle v MMA. David „Růžový panter“ Kosma se však za ta léta v MMA posunul na další úroveň a bude pro „Monstra“ pořádně těžkou překážkou na cestě za titulem.

Podrobnější profily obou zápasníků naleznete v našem samostaném článku Kozma vs. Kníže.

Kozma vs. Kníže

Favoritem zápasu je podle sázkové kanceláře Tipsport i sázkařů je David Kozma s kurzem 1.31. Na to, že vyhraje Petr Kníže si můžete vsadit s pěkným kurzem 3.15.

Náš tip na vítěze: David Kozma
Vsaďte si na Oktagon 32 a získejte 500 Kč zdarma
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

 Václav Mikulášek vs Tomáš Meliš

Osobní (a už 2× odložený) souboj ve kterém nastoupí proti sobě Václav Baba Jaga Mikulášek a Tomáš „Bolo“ Meliš.

Václav Mikulášek (7 – 8 – 0) se vrací do Oktagonu téměř po roce, kdy naposledy nastoupil proti Robertsenovi v květnu 2021 na Oktagon 23. K překvapení mnoha předvedl proti Robertsenovi dobrý výkon, avšak kvůli zranění nohy musel být zápas ukončen.

Tomáš Meliš (9 – 8 – 2) se bude spoléhat v zápase s Mikuláškem zejména na boj na zemi. V Oktagonu má za sebou 4 zápasy, přičemž poslední 2 prohrál proti Kalašníkovi a Bělem. 1× remizoval s Davidem Hoškem a vyhrál ještě na akci Oktagon 2, takže pořádně stará výhra.

Mikulášek vs. Meliš

Podle kurzů je favoritem na vítězství právě „Baba Jaga“, jelikož na jeho vítězství je vypsán kurz 1.40. Na Melišovo vítězství si můžete vsadit s kurzem 2.73. Procentuální náběr sázek je zatím jasně ve prospěch Mikuláška v poměru 90:10.

Náš tip na vítěze: Václav Mikulášek

Matěj Peňáz vs Giovani Melillo

Česko-zahraniční souboj ve kterém proti sobě nastoupí oblíbený Matěj Peňáz a Giovanni Melillo.

Matěj Peňáz s profi skóre 5 – 0 – 0 má před sebou další prověrku v MMA. Dosud soupeře doslova demoloval a pořádně ho prověřil až Cheick Koně na Oktagonu 30. I tomu ale Matěj „Money“ Peňáz uštědřil KO – na rozdíl od předchozích soupeřů ale přišlo tentokrát „až“ ve 3. kole. Všichni předchozí soupeři padli už v 1. kole.

Giovanni „The Punisher“ Melillo s bilancí 14 – 6 – 0 přichází premiérově do organizace Oktagon. Zkušenosti má za sebou i ze známého Bellatoru, kde ale oba své zápasy prohrál (KO a submise). Své první zápasy v MMA soupeřů válcoval podobným stylem jako Matěj Peňáz, když ze 6-ti zápasů až 5× vyhrál na TKO v 1. nebo 2. kole a jednou vyhrál na submisi.

Aby však mohl pomýšlet na výhru nad Matějem, bude muset podat skvělý (a možná až životní) výkon. V jeho neprospěch mluví navíc i výšková převaha „Moneyho“ Peňáza.

Peňáz vs. Melillo

Favoritem pro vítězství je podle Tipsportu Matěj Peňáz, na kterého si můžete vsadit s kurzem 1.10. Pokud věříte více Melillovi, na jeho vítězství si můžete vsadit se zajímavým kurzem 5.81. Sázkaři podobně jako Tipsport věří jednoznačně Peňázovi, jelikož sázky jsou zatím zcela jednoznačně v procentuálním poměru 98:2.

Kvůli nízkému kurzu na Peňáza by se vyplatila spíše sázka na počet kol (např. vyzkoušet sázku „více než 1.5 započatých kol v zápase“ s kurzem 2.55)

Náš tip na vítěze: Matěj Peňáz

Monika Chochlíková vs Alessandra Pajuelo

Pořádně atraktivní ženský souboj na Oktagonu 32 v rámci FREE PRELIMS, který by však bez problémů mohl být i na hlavní kartě turnaje.

Monika Chochlíková má v MMA za sebou jen 2 zápasy, ale oba skončili vítězně. První zápas dokonce vyhrála ve slavném Bellatoru na Body Triangle a druhý na Oktagonu 25 na body. Na druhou stranu v Muai Thai a v kickboxu byste těžko našli titul, který ještě nezískala. V tomto zápase bude jistě hlavní favorit na vítězství právě Monika Chochlíková.

Alessandra Pajuelo je zápasnice z Peru a za sebou má 4 amatérské zápasy (3 výhry a 1 prohra) a jeden profi zápas. Všechny její zápasy ale trvaly až do konce a skončily až na body. Bude Pajuelo Chochlíkové vzdorovat v postoji nebo ji vezme na zem při první příležitosti a bude se tak snažit eliminovat její nejsilnější zbraně?

Chochlíková vs. Pajuelo

Mírným favoritem pro vítězství je podle kurzů Christian Jungwirth, na kterého si můžete vsadit s kurzem 1.10. Věříte, že se stane zázrak a vyhraje Pajuelo? Na její vítězství si můžete vsadit s kurzem 5.81

Sázkaři podobně jako Tipsport věří jednoznačně Monike Chochlíkové, vzhledem k tomu, že téměř všechny sázky jsou zatím podány k jejímu vítězství. Kvůli nízkému kurzu na vítězství Chochlíkové bychom raději zkusili tip na počet kol nebo že zápas skončí na KO/TKO/diskvalifikaci.

Náš tip na vítěze: Monika Chochlíková
Tipsport bonus

Vstupenky na Oktagon 32, Oktagon 32 v televizi a na internetu

Galavečer Oktagon se po několika odkladech konečně vrací do Ostravy a Ostravar arény.

Vyprodaly se už i poslední Oktagon lístky a jedinou možností, jak ještě vidět Oktagon 32 živě je pokusit se sehnat Oktagon vstupenky na některém z inzertních portálů.

Kde sledovat Oktagon online

V případě, že se vám nepodaří sehnat Oktagon vstupenky do Ostravy, jednou z výborných možností, jak sledovat Oktagon 32 je zapnout si Oktagon live stream na TV Tipsport.

Sledovat Oktagon live
Na Tipsportu tentokrát pouze PRELIMS Oktagon 32!

Sledujte Oktagon live v sázkové kanceláři Tipsport – teď však „pouze“ PRELIMS zápasy!!

Stačí se zaregistrovat a můžete sledovat v Tipsportu Oktagon online – navíc máte ihned přístup k tisícům živých přenosů. Jako dárek dostanete 500 Kč zcela zdarma bez nutnosti splnit další podmínky. Takhle si můžete během sledování zápasu podat sázky na vašeho favorita díky live sázkám.

Nevíte, jak spustit Oktagon stream na Tipsport TV? Stačí si přečíst náš podrobný, ale zcela jednoduchý návod Jak sledovat Oktagon LIVE na Tipsport TV. Sledovat Oktagon živě pak můžete v počítači nebo dokonce na mobilu nebo tabletu!

Jak sledovat Oktagon v televizi

Pokud si myslíte, že uvidíte Oktagon 32 v televizi, musíme vás zklamat. Tato informace je známá již dlouho, ale fanoušci už Oktagon dnes živě v televizi neuvidí – nejedná se pouze o Oktagon 32, ale i další turnaje v budoucnosti. Maximálně je možné, že uvidíme některý z budoucích galavečerů v televizi ze záznamu se zpožděním.

Na Slovensku ani v Česku tak v televizi přímý přenos z Oktagon 32 neuvidíte. Oktagon O2 TV nebude vysílat a stejně to bude i na Slovensku – Oktagon na JOJ Plus neuvidíte. Potvrdil to sám Ondřej Novotný ve svém podcastu MMA letem světem. Důvod je všeobecně známý. Jednoduše nedošlo k dohodě mezi organizátory a představiteli organizace Oktagon s televizemi.

Jste věrným fanouškem a chcete vidět všechny zápasy Oktagon 32 a podpořit organizaci? Jedinou možností zůstává Oktagon live stream přes stránku Oktagon TV, kde koupíte Oktagon PPV – ten je však už placený (v předprodeji za 9,99 €). Uvidíte ale celý galavečer a přenos si můžete vychutnat ve Full HD kvalitě.

Pokud jste se rozhodli přece jen pro sledování Oktagonu přes Oktagon.tv a Oktagon PPV přenos, doporučujeme zakoupit přístup k co nejdříve, protože v den konání dochází podle fanoušků ke zpoždění celého procesu.

Sledujte Oktagon 32 na TV Tipsport
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz
Rada na závěr

Proč je sázková kancelář Tipsport nejlepším partnerem pro sázející hráče? Přečtěte si naši recenzi.

Jaké živé přenosy můžete sledovat online v Tipsportu si přečtěte v našem detailním článku Live přenosy.

Základní informace o OKTAGON 32

1️⃣ Kdo bude bojovat na turnaji OKTAGON 32?

V titulovém zápase bude bojovat David Kozma a Petr Kníže. Do Oktagonu se vrátí také Václav Mikulášek, Jeremy Kimball, Thomas Narmo, Kamil Minda, Monika Chochlíková, Matěj Peňáz, Lucie Pudilová a další skvělí fighteři.

2️⃣ Jaké jsou kurzy na zápasy Oktagon 32?

Na výhru Davida Kozmu v titulovém zápasu je vypsán kurz 1.31. Kurzy a naše tipy na zápasy Oktagon 32 naleznete v našem článku. Stejně tak si přečtěte i naše preview a tipy na vybrané zápasy.

3️⃣ Jak sledovat OKTAGON 32?

Plánovaný zápas můžete sledovat živě prostřednictvím oficiálního livestreamu Oktagon PPV nebo dívejte se na Oktagon live stream na internetové televizi TV Tipsport. V televizi na JOJ Plus ani na O2 TV Sport OKTAGON 32 neuvidíte.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, na to slúži táto sekcia alternatívny link bet365
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku