Oktagon 43 – program a karta turnaje, sázky a kurzy na zápasy + kde sledovat LIVE stream Oktagonu

Poznejte program a fight card Oktagon 43. Podívejte se, jak vypadají na Oktagon sázky a kurzy v jednotlivých zápasech. Dozvíte se také to, jak a kde sledovat Oktagon 43 online nebo v TV.

Oktagon 43 – program zápasů, fight karta, kurzy + LIVE přenos

Jak budou vypadat zápasy Oktagonu dnes na nejbližším turnaji? Určitě se máte na co těšit.

V květnu proběhne turnaj Oktagon 43, který se bude konat v pražské O2 Areně. Nejzajímavějším zápasem bude určitě souboj o titul střední váhy mezi Vémolem a Kinclem. V Oktagon 43 fight card figurují známá jména jako Dávid Kozma, Alex Lohoré, Robert Pukač, Miroslav Brož, Louis Glismann nebo Melvin Van Suijdam.

Vsadit si na Oktagon 43 ► Sledovat ŽIVĚ
Kliknutím zobrazíte kurzovou nabídku Oktagon MMA | Kliknutím spustíte přímý přenos

🥊 Galavečer MMA Oktagon 43
⏰ Kdy bude Oktagon 20. 05. 2023 od 18:00 hod.
🏟️ Místo konání O2 Arena, Praha
📝 Počet zápasů 11
🤼‍♂️ Titulový zápas Karlos Vémola vs Patrik Kincl
📝 Oktagon karta Zobrazit
✅ Sázky (TIPY) na zápasy Sázejte s námi
💰 TOP kurzy na Oktagon Tipsport Fortuna Betano
📺 Oktagon stream ► LIVE STREAM
🔴 PPV přenos Oktagon TV (placená služba)
👊 Jiné bojové organizace RFA, KSW, UFC a Fight Night Challenge

Chcete zažít výjimečný turnaj Oktagon 43 živě? Ještě stále máte možnost – poslední Oktagon lístky jsou ještě dostupné na portálu Ticketportal.cz nebo Ticketportal.sk.

Je pro vás pražská O2 Aréna daleko? Jednoduše si zapněte na TV Tipsport Oktagon 43 online live stream bez poplatků a reklam..

My vám prozradíme, jak sledovat díky sázkové kanceláři Tipsport Oktagon live a ještě k tomu získate jako dárek peníze zdarma.

LIVE stream Oktagonu na TV Tipsport

Jak bude vypadat dnešní program Oktagonu 43?

Již 20. května se můžete těšit na velmi atraktivní Oktagon zápasy. Zlatým hřebíkem večera bude dlouho očekávaný titulový zápas ve střední váze Karlos Vémola – Patrik Kincl. O postup do semifinále Tipsport Gamechanger se poperou David Kozma s Alexem Lohorem a Louis Glismann s Melvinem Van Suijdamem.

Dalším zajímavým zápasem bude určitě souboj ve velterové váze mezi Robertem Pukačem a Miroslavem Brožem. Polský zápasník Robert Bryczek si změří své síly s anglickým zápasníkem Leem Chadwickem ve střední váze.

V Oktagonu 43 fight card se objeví i bývalý šampion Mateusz Legierski, který bude bojovat proti Matěji Kuzníkovi. V zápasech Oktagonu se objeví i zahraniční zápasníci jako Daniel Toledo, Marc Doussis, Ahmed Vila, Endrit Brajshori nebo Kim Thinghaugen.

Oktagon program dnes zahrnuje také jména jako Daněk nebo Mazúch. Všechny utkání tohoto turnaje si můžete prohlédnout v Oktagon 43 fight card níže.

Všichni tito MMA zápasníci garantují fanouškům další galavečer plný skvělých zápasů a výborný program Oktagonu 43.

Fight card turnaje Oktagon 43

Organizace Oktagon vůbec poprvé přináší galavečer bojových sportů do české Prahy. Jak vypadá Oktagon karta pro tento turnaj?

Seznam zápasů na akci Oktagon 43
Oktagon 43 fight card (zdroj: facebook Oktagon MMA)

Ty nejzajímavější Oktagon zápasy večera vám představíme podrobněji spolu s programem a v tabulce najdete i Oktagon kurzy na jednotlivé bojovníky, které vypsala sázková kancelář Tipsport.

Sázky a kurzy na OKTAGON + FIGHT CARD

Podobně jako na jiné sporty a významné sportovní a společenské události (aktuálně jsou velmi populární sázky na Fortuna ligu), v každé dobré sázkové kanceláři v Česku naleznete i kurzy na Oktagon.

LIVE stream Oktagonu na TV Tipsport

Kromě toho, že v sázkových kancelářích najdete na Oktagon sázky na vítěze zápasu, vsadit si můžete také na to, zda skončí boj na submisi, KO nebo na body případně ve kterém kole bude souboj ukončen a mnohé další.

Doporučujeme ale vybrat ty nejlepší sázkové kanceláře se širokou kurzovou nabídkou nebo nejlepšími bonusy. Přečtěte si naše preview na nejzajímavější zápasy turnaje Oktagon 43.

Program dnešních zápasů Oktagonu 43
FIGHT CARD
Titulový zápasKategorie12Tipsport TV
Patrik Kincl – Karlos Vémola middleweight 1.90 1.90 ► LIVE
HLAVNÍ KARTA
David Kozma – Alex Lohoré welterweight 2.11 1.65 ► LIVE
Louis Glismann – Van Suijdam welterweight 1.17 4.42 ► LIVE
Robert Bryczek – Lee Chadwick middleweight 1.45 2.55 ► LIVE
Mateusz Legierski – Matěj Kuzník lightweight 1.25 3.56 ► LIVE
Robert Pukač – Miroslav Brož welterweight 2.29 1.55 ► LIVE
PRELIMS
Giovanni Melillo – Marek Mazúch middleweight 1.65 2.11 ► LIVE
Ion Surdu – Amiran Gogoladze welterweight 2.11 1.65 ► LIVE
Daniel Toledo – Marc Doussis light heavyweight 1.85 1.85 ► LIVE
Ahmed Vila – Kim Thinghaugen featherweight 1.15 4.73 ► LIVE
FREE PRELIMS
Matěj Daněk – Endrit Brajshori middleweight 1.40 2.73 ► LIVE

Karlos Vémola vs. Patrik Kincl

Karlos Vémola (34 – 6 – 0) je nejpopulárnějším českým MMA bojovníkem domácí scény. Šampion polotěžké váhy, bývalý šampion střední váhy Oktagonu a držitel několika titulů ve střední a polotěžké váze v anglických a českých bojových organizacích. Vémola je známý svým ostrým bojem na zemi, kde nejčastěji ukončuje své soupeře. Jeho zápas století s Attilem Véghem trhal rekordy sledovanosti.

Patrik Kincl (26 – 10 – 0) je profesionální český zápasník Oktagonu. Během své bojové kariéry prošel přes několik bojových organizací, jako např. XFN, ACB, GCF, HC nebo KSW, kde měl také titulový zápas ve welterweight. V mládí se Kincl věnoval i judu. Momentálně se kromě zápasu věnuje také trénování českého UFC bojovníka Davida Dvořáka.

Zápas Vémola vs. Kincl na akci Oktagon 43

Momentálně není žádný favorit na tento zápas, jelikož oba zápasníci mají stejnou výši kurzů. Na Karlosa Vémolu si můžete vsadit s kurzem 1.20. Na to, že vyhraje Patrik Kincl si můžete vsadit se stejným kurzem 1.90.

Další nejtipovanější příležitosti pro tento zápas:

  • vítěz a způsob výhry: Vémola vyhraje KO, TKO nebo diskvalifikací,
  • ve kterém kole bude souboj předčasně ukončen výrokem o rozhodnutí,
  • vítěz a dvoukolo předčasného ukončení souboje,
  • počet započatých kol v zápase: více než 1.5.
Náš tip na vítěze: Karlos Vémola
Získejte 500 Kč BONUS a vsaďte si na Oktagon 43
Kliknutím budete přesměrováni na Tipsport.cz

David Kozma vs. Alex Lohoré

David Kozma (31 – 12 – 0) patří ke známým bojovníkům Oktagonu. Je bývalým šampionem organizace GCF a zároveň nejdéle vládnoucím šampionem velterové váhy. I když neměl světlý začátek bojové kariéry, vše postupně doběhl a vypracoval se na špičku českého MMA. Do Oktagonu vstoupil v roce 2018, kdy získal i titul šampiona. Kozma je jediným českým bojovníkem, který dnes bojuje v projektu Tipsport Gamechanger.

Alex Lohoré (23 – 8 – 0) je anglicko-francouzský MMA bojovník, který v bojové organizaci Oktagon stihl odehrát již několik zápasů. Francouz je momentálně 5násobný světový MMA šampion a 2násobný titulový vyzyvatel střední váhy Oktagonu, ve které porazil i Piráta Krištofiče. Lohoré je známý svým nebezpečným postojem a odolností.

Kozma vs. Lohoré na akci Oktagon 43

Podle kurzů je favoritem na vítězství Kozma, jelikož na jeho vítězství je vypsán nízký kurz 1.65. Na to, že zvítězí Lohoré si vsadíte naopak s o něco vyšším kurzem 2.11. Procentuální náběr sázek je zatím ve prospěch Kozmu, jelikož mu věří 67 % sázejících.

Další nejtipovanější příležitosti pro tento zápas:

  • vítěz a způsob výhry,
  • počet započatých kol v zápase,
  • zápas skončí od začátku 1. kola do 90 vteřin.
Náš tip na vítěze: David Kozma

Robert Pukač vs. Miroslav Brož

Robert Pukač (16 – 10 – 0) je slovenský profesionální MMA zápasník, který momentálně spadá pod patronát bojové organizace Oktagon. Bojovým sportům se věnuje již od 17 let. V minulosti odehrál zápasy se známými osobnostmi MMA scény – Patrikem Kinclem, Christianem Jungwirthem a Matém Kerteszem.

Miroslav Brož (15 – 3 – 0) přináší divákům vždy obrovskou porci adrenalinu a šílených bitev v ringu Oktagonu. Jelikož chce Čech bojovat s těmi nejlepšími bojovníky na česko-slovenské bojové scéně, tak odmítl lákavou nabídku v KSW a také bojové organizaci RFA.

Zápas Pukač vs. Brož na akci Oktagon 43

Podle kurzů je mírným favoritem Miroslav Brož, v současnosti si na něj můžete vsadit s kurzem 1.55. Pokud věříte více Pukačovi, vsaďte si na něj s kurzem 2.29

Sázkaři však více věří Brožovi, protože sázky jsou zatím v procentuálním poměru 81:19 ve prospěch českého borce.

Další nejtipovanější příležitosti pro tento zápas:

  • zápas skončí KO, TKO a diskvalifikací: ano,
  • počet započatých kol v zápase: bude více než 1.5,
  • vítěz a způsob výhry: Miroslav Brož vyhraje KO, TKO nebo diskvalifikací.
Náš tip na vítěze: Miroslav Brož
Tipsport bonus za registraci

Jaké jsou možnosti sledování turnaje Oktagon 43?

Prohlédněte si všechny alternativy, jak lze sledovat nadcházející turnaj a všechny zápasy Oktagonu live.

LIVE stream Oktagonu na TV Tipsport ZDARMA

V případě, že se vám Oktagon vstupenky do Prahy nepodaří sehnat, výbornou možností, jak sledovat Oktagon 43 je zapnout si Oktagon live stream na TV Tipsport. Velkým plusem je, že díky Tipsportu můžete sledovat přímý přenos z Oktagonu i na mobilu nebo tabletu.

LIVE stream Oktagonu na TV Tipsport
Oktagon 43 na TV Tipsport!

Sledujte Oktagon live stream v sázkové kanceláři Tipsport.

Zaregistrujte se a sázejte na Oktagon online – navíc máte ihned přístup k tisícům živých přenosů. Jako dárek dostanete 500 Kč zcela zdarma bez nutnosti splnit další podmínky. Takhle si můžete během sledování zápasu podat sázky na vašeho favorita díky live sázkám.

Nevíte, jak spustit Oktagon live na Tipsport TV? Stačí si přečíst náš podrobný, ale zcela jednoduchý návod Jak sledovat Oktagon LIVE na Tipsport TV. Sledovat Oktagon stream pak můžete v počítači nebo dokonce na mobilu nebo tabletu!

Přímý přenos v televizi neuvidíte

Pokud si myslíte, že uvidíte Oktagon 43 v televizi, musíme vás zklamat. Tato informace je známá již dlouho, ale fanoušci už Oktagon dnes živě v televizi neuvidí – nejedná se pouze o Oktagon 43, ale i další turnaje v budoucnosti. Maximálně je možné, že uvidíte některý z budoucích galavečerů v televizi ze záznamu se zpožděním.

Na Slovensku ani v Česku tak v televizi přímý přenos z Oktagon 43 neuvidíte. Oktagon O2 TV nebude vysílat a stejně to bude i na Slovensku – Oktagon na JOJ Plus neuvidíte. Potvrdil to sám Ondřej Novotný ve svém podcastu MMA letem světem. Důvod je všeobecně známý. Jednoduše nedošlo k dohodě mezi organizátory a představiteli organizace Oktagon s televizemi.

Online přenos na Oktagon PPV (placená služba)

Jste věrným fanouškem a chcete vidět všechny zápasy Oktagon 43 a podpořit organizaci? Jedinou možností zůstává Oktagon live stream přes stránku Oktagon TV, kde koupíte přístup na PPV – ten je však už placený (v předprodeji za 10,99 €). Uvidíte ale celý galavečer a přenos si můžete vychutnat ve Full HD kvalitě.

Pokud jste se rozhodli přece jen pro sledování přes Oktagon.tv a Oktagon PPV přenos, doporučujeme zakoupit přístup co nejdříve, protože v den konání dochází podle fanoušků ke zpoždění celého procesu.

Rada na závěr

Proč je sázková kancelář Tipsport nejlepším partnerem pro sázející hráče? Přečtěte si naši recenzi Tipsportu.

Jaké živé přenosy můžete sledovat online v Tipsportu si přečtěte v našem detailním článku Live přenosy.

Kde lze zakoupit vstupenky na Oktagon dnes?

Oktagon lístky lze zakoupit na stránce ticketportal.cz nebo ticketportal.sk, kde jsou ještě k dispozici poslední volné vstupenky na Oktagon 43.

Dalším způsobem jak sehnat lístky je zkontrolovat známé inzertní portály nebo sociální sítě, kde na oficiálních stránkách organizace Oktagon MMA můžete nalézt v komentářích nabídky na vstupenky na Oktagon 43.

Unikátny projekt Tipsport Gamechanger

Tipsport Gamechanger je pyramidový turnaj, ve kterém se představí 16 zápasníků ve váze do 77 kg (welter). Všechny zápasy se budou odehrávat podle oficiálních pravidel MMA a budou také počítány do oficiálních statistik bojovníků.

Každý souboj bude ve formátu 3 kola × 5 minut, kromě finálového zápasu, který je vypsán (stejně jako titulový zápas) na 5 kol × 5 minut. Žádný ze zápasů nemůže skončit remízou a bodoví rozhodčí se musí přiklonit na stranu jednoho z bojovníků.

Pravidla turnaje Tipsport Gamechanger
Základní informace o Tipsport Gamechanger

Osmifinálové dvojice určila samotná organizace Oktagon, od čtvrtfinále si budou zápasníci vybírat své soupeře sami. Samotné vypadnutí v osmifinále nebo čtvrtfinále ještě neznamená definitivní konec zápasníka v pyramidě Tipsport Gamechanger – hlasy fanoušků nebo samotná organizace Oktagon může udělit statut „Lucky Loser“ zápasníkovi, který nahradí původně postupujícího bojovníka.

Tento statut by však měl být uplatněn pouze 1×. Vzhledem k charakteru turnaje a váhové kategorii (welter) je maximální možná váha bojovníka 77,1 KG (+0,5 KG tolerance). V případě, že i po opravném 2. pokusu zápasník váží více než je povoleno, znamená to automaticky jeho konec v soutěži a jeho místo zaujme náhradník.

Aktuální informace a výsledky z Tipsport Gamechanger si můžete prohlédnout na tipsportgamechanger.com, kde najdete také pavouka s MMA bojovníky.

Fanpage (sociální sítě)

Pokud chcete zůstat v neustálém dění, tak vám doporučujeme sledovat oficiální stránku oktagonmma.com, kde naleznete pravidelný přísun informací se všemi nadcházejícími turnaji Oktagonu a jeho novinkami. Rozhovory s bojovníky nebo videa ze zápasů a tréninků si můžete prohlédnout na Facebooku nebo Instagramu.

Bojová organizace Oktagon má své konto vytvořené i na Twitteru a také na stále více populárním TikToku, kde najdete pořádnou nálož videí ze zápasů az jeho zákulisí.

Oficiální vážení MMA zápasníků

Před každým turnajem proběhne oficiální vážení Oktagonu, které bývá většinou v pátek ráno, protože několik turnajů Oktagonu se koná vždy v sobotu. Videa z aktuálního vážení Oktagonu 43 si můžete prohlédnout na oficiálním kanálu YouTube.

Co znamená v Oktagonu Tipsport výkon večeře?

I na aktuálním turnaji se bude rozdávat finanční odměna pod názvem Oktagon 43 Tipsport výkon večeře, kterou získává nejlepší MMA zápasník večeře. Jeho odměna se vyšplhá na částku 5.000 €. Vypadá to tak, že Oktagon se nechal inspirovat bojovou organizací UFC, která pravidelně vyplácí svým MMA zápasníkům tento bonus.

SázkováVstupní bonusExtra bonus zdarmaZískat bonus
100 % 50.000 Kč 300 Kč Aktivace
200 % 6.000 Kč 300 Kč Aktivace
100 % 3.000 Kč 800 Kč Aktivace
100 % 2.000 Kč 200 Kč Aktivace
100 % 7.000 Kč 500 Kč Aktivace
100 % 10.000 Kč 1.000 Kč Aktivace

Základní info o turnaji OKTAGON 43

1️⃣ Kdo bude bojovat na nejbližším turnaji?

V zápasech nastoupí proti sobě Karlos Vémola vs. Patrik Kincl a David Kozma vs. Alex Lohoré. Do Oktagonu se vrátí i Miroslav Brož, Mateusz LegierskiRobert Pukač a další skvělí fighteři. Celý Oktagon program dnes si můžete prohlédnout výše.

2️⃣ Jaké jsou kurzy na zápasy Oktagon 43?

Na výhru Vémolu v titulovém zápase je vypsán kurz 1.90. Pokud věříte, že titul získá Kincl, vsadit si můžete na jeho vítězství s kurzem 1.90. Kurzy a naše tipy na další zápasy Oktagon 43 naleznete výše. Stejně zde naleznete naše preview a tipy na vybrané Oktagon zápasy.

3️⃣ Kde sledovat zápasy Oktagonu živě?

Plánovaný zápas můžete sledovat živě prostřednictvím oficiálního livestreamu Oktagon PPV nebo dívejte se na Oktagon live stream na internetové televizi TV Tipsport. V televizi na O2 TV Sport ani na JOJ Plus OKTAGON 43 neuvidíte.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

800 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + 500 Kč sázka zdarma s kódem: HOKEJ500 + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Teraz som skúsil cez notebook normálne na ich stránku bet365.com a všetko...
Overovacia appka Bet365
Zdravím všetkých tipérov Toto je podľa mňa brutal analýza.. Budem vďačný...
Liga majstrov - Finále
ak budete postupovať podľa návodu, tak môžete získať na stávky 10 € grátis....
Aktuálne sa rozdáva 10 € zadarmo
Copyright © 2011-2023 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt