Paysafecard – co to je a jak funguje, jak si založit účet, poplatky, výhody a zkušenosti

Využi bonus 300 Kč bez vkladu pouze za registraci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč zdarma

Vysvětlíme vám, co je paysafecard, jak funguje a jaké jsou poplatky a limity. Přečtěte si návod, jak založit účet, stáhnout mobilní aplikaci nebo zda je možné zaplatit za paysafecard m-platbou.

Paysafecard – RECENZE a NÁVOD jak založit účet

Co je paysafecard

Díky platební metody paysafecard snadno, bezpečně a rychle zaplatíte online bez použití vaší platební karty nebo čísla bankovního účtu.

Paysafecard je první předplacená karta v Evropě, kterou lze zakoupit na různých prodejních místech (i celosvětově) v absolutní anonymitě, protože obsluha od vás nežádá žádné vaše osobní údaje.

Zakoupením karty (může mít i formu pokladního bločku) získáte 16-místný kód (paysafecard pin), který budete používat při dobití vašeho konta v sázkové kanceláři.

Platit však nemusíte pomocí paysafecard pouze v sázkové kanceláři, ale také u mnoha obchodních partnerů a v internetových obchodech po celém světě.

📢 Platební metóda Paysafecard.com
🆓 Účet zdarma ✅ 
📱 Paysafecard aplikace Stáhnout aplikaci
🏦 Celosvětové platby
💰 Sázkové kanceláře s paysafecard Tipsport, ChanceBetano

Založení Paysafecard účtu je zdarma a váš online platební účet si umíte založit doslova za pár minut nebo spíše vteřin. Výhodou je, že stránky jsou dostupné také v českém jazyce.


Výhody

 • Jednoduchost – pro posílání peněz vám stačí přihlásit se do vašeho paysafecard účtu.
 • Rychlost – peníze posíláte a přijímáte okamžitě resp. během několika vteřin.
 • Bezpečnost – díky paysafecard nemusíte nikde na internetu zadávat čísla vaší kreditní nebo debetní karty případně číslo vašeho bankovního účtu a bát se zneužití údajů.
 • Srozumitelnost – stránky jsou v slovenském jazyce (dostupná je i čeština).
 • Velmi dobrý přehled o platbách a celkovém zůstatku na účtu paysafecard.
 • Mobilní aplikace paysafecard.

Nevýhody

 • Poplatky při vkladech a výběrech
 • Pro účty z ČR není možné využívat paysafecard MasterCard.
 • Možnost vložit peníze do sázkové kanceláře pouze přes paysafecard účet (kvůli bezpečnosti).
 • Výběr ze sázkové na paysafecard nemusí být automaticky k dispozici.

Jak založit paysafecard účet

V Paysafecard registrace trvá méně než 5 minut. Vše, co potřebujete k úspěšné registraci jsou základní osobní údaje ak ověření vaší identity telefonní číslo a váš e-mail.

1. Přejděte na internetovou stránku www.paysafecard.com/cs/. V horní liště klikněte na tlačítko „Zaregistrovat se“ a vyberte si zemi vašeho bydliště.

Začátek registrace na paysafecard
Začátek registrace na paysafecard

2. Nastavte přihlašovací údaje – e-mailovou adresu a silné heslo (podle pravidel musí mít heslo min. 8 znaků, velká a malá písmena, čísla nebo speciální znaky). Po kliknutí na tlačítko „Další“ otevřete vaši e-mailovou schránku.

Nastavení e-mailu a hesla pro paysafecard účet
Nastavení e-mailu a hesla pro paysafecard účet

3. Ověřte vaši e-mailovou adresu – klikněte na tlačítko „Potvrdit e-mail“. Pokud je ověření e-mailu úspěšné, uvidíte oznámení o tom, že vaše e-mailová adresa byla úspěšně ověřena.

Ověření emailové adresy
Ověření emailové adresy

4. Vraťte se zpět na internetovou stránku s registrací a zadejte vaše osobní údaje:

 • Křestní jméno
 • Příjmení
 • Datum narození
 • Adresa
Vyplňte osobní údaje a údaje o vaší adrese
Vyplňte osobní údaje a údaje o vaší adrese

5. Vyplňte vaše telefonní číslo a na váš telefon vám přijde 6-místný ověřovací kód, který zadejte do příslušných políček.

Ověření telefonního čísla pro dokončení registrace
Ověření telefonního čísla pro dokončení registrace

6. Ověřte vaše telefonní číslo a váš paysafecard účet je připraven na používání a vy si už můžete dobít paysafecard kredit na vaše konto.

Aktivní účet na paysafecard
Aktivní účet na paysafecard

Jak funguje paysafecard

Princip fungování je velmi jednoduchý. V prvním kroku si zakupte kartu na jednom z mnoha paysafecard prodejních míst. Jaké mají kupóny paysafecard hodnoty? Kupony naleznete v hodnotách 200 Kč, 500 Kč, 1.200 Kč nebo 2.500 Kč (100 Kč kupón již není dostupný k prodeji, nejnižší hodnota je 200 Kč).

Následně se přihlaste do vašeho účtu (na vašem pc, mobilu nebo tabletu) a zadejte 16-místný PIN (paysafecard code) ze zakoupené karty paysafecard a klikněte na tlačítko „Přidat zůstatek“.

Ihned po zadání nového kódu uvidíte na stránkách váš nový upravený paysafecard zůstatek a můžete začít platit.

Jak funguje paysafecard
Jak funguje paysafecard

Existují 2 možnosti, jak platit s paysafecard online:

 1. Bez registrace – na zaplacení vám stačí pouze 16-místný paysafecard kód, nepotřebujete žádné osobní údaje, bankovní účet nebo kreditní kartu (do sázkové kanceláře bez registrace peníze nevložíte).
 2. S registrací – pokud se zaregistrujete bezplatně a během pár minut jednoduše zaplatíte svými přihlašovacími údaji, přičemž maximálna suma transakcie je až do 24.000 Kč.

Jak funguje paysafecard v sázkových kancelářích

Pokud se ptáte, jak vložit peníze do sázkové kanceláře přes paysafecard, je to velmi jednoduché. Ve vaší sázkové kanceláři u metod vkladu vyberte možnost paysafecard a do kolonky napište částku, kterou chcete vložit. Klepněte na příslušné tlačítko a ihned budete přesměrováni na oficiální internetovou stránku společnosti paysafecard.

Máte 2 možnosti, jak vložit peníze:

 1. Zaplatit přihlášením se do vašeho účtu paysafecard pomocí e-mailu a hesla
 2. Zaplatit rychle díky aplikaci paysafecard a funkci scan2pay – stačí, když oskenujete vašim telefonem QR kód na obrazovce a potvrďte platbu na vašem smartphonu (předtím je nutné nabít váš účet paysafe).
Platba s paysafecard v sázkové kanceláři
Platba s paysafecard v sázkové kanceláři

Nezapomínejte na to, že při placení pomocí paysafecard u některých obchodníků platíte transakční poplatek – u sázkových kanceláří je to 5 % z vkládané částky. Pokud tedy chcete vložit 500 Kč, poplatek za vklad do sázkové kanceláře bude 25 Kč a na váš hráčský účet přijde 475 Kč.

Ve srovnání s minulostí v sázkových kancelářích již nezaplatíte pomocí paysafecard zcela anonymně. Každý vklad do sázkové kanceláře bude spárován s vaším paysafecard účtem. Výhodou však stále zůstává, že není třeba zadávat údaje o vaší platební kartě nebo se přihlašovat do vašeho internetbankingu.

Sázkové kanceláře podporující paysafecard

V českých sázkových kancelářích si dobijete hráčské konto přes paysafecard pouze u Tipsportu a Chance. Ostatní sázkové kanceláře zatím tuto platební metodu na vklad nenabízejí.

Sázková kancelářVklad přes paysafecard
Tipsport ✔️
Fortuna
Betano ✔️
Chance ✔️
SYNOT TIP
SazkaBet

Máte zájem o anonymní vklady bez nutnosti zadávání údajů o vaší platební kartě nebo čísla účtu? Alternativou pro vás může být vklad přes SMS – ten je dostupný pro sázkaře v některých sázkových kancelářích na Slovensku.

V Česku vklad přes SMS nenabízí žádná sázková kancelář.

Kde se dá koupit paysafecard

Předplacené karty paysafe koupíte celosvětově na více než 650.000 prodejních místech. V Česku je koupíte, pokud navštívíte pobočky SAZKA nebo pobočky Tipsport, čerpací stanice OMV, Shell a AGIP, potraviny BILLA, budovy České pošty nebo další obchodní partnery.

paysafecard prodejni mista

Velmi jednoduše naleznete nejbližší prodejní místo na oficiálních stránkách nebo v samotné aplikaci paysafecard.

Jak získat paysafecard zdarma

Kódy paysafecard zadarmo můžete vyhrát v soutěžích na internetu. Poměrně často naleznete soutěž o tyhle kódy (free paysafecard codes) na oficiálním instagramovém účtu.

Pokud soutěž organizuje např. známý internetový obchod, musíte si dát pozor na to, že v některých případech možno využít tento kód zdarma jen v konkrétním internetovém obchodě, který pořádal výherní hru.

Navíc je třeba kódy paysafecard uplatnit v určitém časovém období. Toto datum najdete na vašem vyhraném kódu nebo v e-mailu, kterým vám přišel 16-místný výherní paysafecard kód zdarma.

V některých případech je stanovena i minimální částka, se kterou musíte vyhraný 16-místný kód paysafecard free code zkombinovat.

Vklad peněz na paysafecard účet

Postup, jak vložit peníze na váš paysafecard účet je velmi jednoduchý:

 1. Vytvořte si účet, pokud jej ještě nemáte vytvořen.
 2. Navštivte prodejní místo paysafecard a pořiďte si předplacený kupón ve vámi vybrané hodnotě.
 3. Zadejte 16-místný kód z kuponu na oficiální stránce nebo v aplikaci.
 4. Váš zůstatek se ihned zvýší o hodnotu zakoupeného kuponu.
Není vám něco jasné? Zeptejte se na našem fóru o platební metodě paysafecard.

Výběr peněz z paysafecard

Používáte paysafecard? Potom nemusíte na váš účet myPaysafecard peníze pouze vkládat, ale také je lze i vybírat. Velmi jednoduše si můžete poslat vámi vybranou částku na váš bankovní účet. Pokud chcete vědět, jak vybrat peníze z paysafecard na bankovní účet, postupujte podle následujících kroků:

1. Po přihlášení se do vašeho účtu v nabídce klikněte na položku „Nastavení“.

2. Přidejte údaje vaší banky – název banky, BIC a číslo účtu (IBAN).

3. Po úspěšném uložení údajů banky se vraťte na obrazovku hlavního menu a klikněte na tlačítko „Vyzvednout peníze“ a zadejte požadovanou částku, kterou si chcete vybrat na váš účet.

Pokud všechny kroky proběhnou korektně, požadovanou částku obdržíte na váš bankovní účet během 2-3 pracovních dnů. Při vyplacení částky na bankovní účet se odečte poplatek ve výši 150 Kč.

Jak poslat peníze z paysafecard na bankovní účet
Jak poslat peníze z paysafecard na bankovní účet

Poplatky v Paysafecard

Používání platební metody paysafecard a také platby prováděné pomocí paysafecard jsou v zásadě bezplatné. I zde však existují určité výjimky:

 • poplatek za výběr peněz z paysafecard na bankovní účet je ve výši 150 Kč a odečte se přímo z částky na vrácení,
 • měsíční poplatek ve výši 130 Kč se účtuje každému zákazníkovi, pokud nepoužil paysafecard na platební transakce alespoň 1× za posledních 12 měsíců,
 • u předem definovaných obchodníků se vybírá transakční poplatek a musí se vykazovat (u sázkových kanceláří je poplatek 5 % z vkládané částky),
 • při transakcích s převáděním jednotlivých měn účtuje společnost Paysafecard směnný poplatek jako přirážku. Pro výpočet výměnné přirážky přejděte na počítač měny paysafecard – jednoduše zadejte dané měny a částku na přepočet.

Limity v Paysafecard

Platební limity byly zavedeny podle směrnic Evropského parlamentu proti praní špinavých peněz, přičemž závisí na vašem statusu.

V paysafecard existují 2 statusy uživatelů – „Standard“ a „Unlimited“. Po registraci a vytvoření nového účtu budete mít automaticky status „Standard“. S tímto statusem můžete na váš účet nahrát prepaid kódy v hodnotě 60.000 za rok. Měsíční limit platebních transakcí je 6.000 Kč.

Chcete-li zvýšit limity na vašem účtu, doporučujeme vám přejít na status Unlimited. Za status Unlimited neplatíte nic navíc – získáte jej jednoduše tak, že si jednorázově ověříte vaši totožnost. Pokud máte účet paysafecard Unlimited, roční limit platebních transakcí je 720.000 Kč.

Téměř všechny platební transakce (ať už nabíjecí nebo platební) budou pak bez omezení.

paysafecard status
Časové obdobíSTANDARDUNLIMITED
Limit dobíjení
Za měsíc 6.000 Kč Bez omezení
Za rok Bez omezení**
Maximálně 24.000 Kč Bez omezení
Limit plateb
Za měsíc 6.000 Kč Bez omezení
Maximálně 24.000 Kč Bez omezení
Kreditní limit
Maximální kredit 60.000 Kč 120.000 Kč

** 720.000 Kč limit na Payout

V sázkových kancelářích jsou limity pro vklady a výběry přes paysafecard uvedené v tabulce níže.

Sázková kancelář
Tipsport Chance Betano
Min. vklad 10 Kč 10 Kč 10 Kč
Max. vklad 24.000 Kč 24.000 Kč 24.000 Kč
Min. výběr 100 Kč 100 Kč 100 Kč
Max. výběr 60.000 Kč 60.000 Kč 100.000 Kč

Zkušenosti s Paysafecard

Vaše otázky a zkušenostiChcete se zeptat něco o paysafecard? Navštivte naše fórum  a zeptejte se na cokoli, co vás zajímá.

Mobilní aplikace paysafecard

Pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android a iOS (Apple) má paysafecard k dispozici mobilní aplikaci se kterou můžete přijímat a posílat peníze kdekoli a kdykoli.

Úvodní obrazovka aplikace paysafecardPaysafecard aplikace na zařízení Android
Prostředí aplikace paysafecard

Aplikaci naleznete přímo v obchod Google Play pro Android zařízení. Pokud vlastníte například iPhone, aplikaci paysafecard najdete bez problémů také v oficiálním obchodě AppStore.

V aplikaci si díky funkci paysafecard direct rychle dobijete kredit na vašem účtu. Vygenerujte si přímo v aplikaci čárový kód (vyberte si z více nominálních hodnot) a ukažte vygenerovaný čárový kód u pokladny. Zaplaťte a peníze okamžitě uvidíte na vašem paysafecard účtu.

Výhody mobilní aplikace
 • Informace o vašem paysafecard zůstatku na účtu kdykoli a kdekoli.
 • Rychle naleznete ve vašem okolí nejbližší prodejní místa.
 • Pomocí funkce Paysafecard Direct si dobijete kredit na vašem účtu za pár vteřin bez nutnosti zadávat paysafecard kód.
 • Díky funkci scan2pay zaplaťte rychle a jednoduše pouze naskenováním QR kódu.

Kde koupit paysafecard přes SMS

Zajímá vás, jestli je možné koupit paysafecard přes SMS nebo paušál? Momentálně žádný z českých operátorů není oficiálním partnerem paysafecard – dobití paysafecard přes SMS nebo paušál tak není možný.

Na internetu ale naleznete několik internetových stránek, přes které lze zakoupit předplacenou kartu paysafecard. Zaplatit na nich ale musíte bankovním převodem nebo platební kartou. Navíc, na více webových stránkách je třeba připočítat si k ceně za samotnou předplacenou kartu i provizi za prodej paysafecard online.

Mnoho lidí také zajímá, jestli a kde koupit paysafecard přes m-platbu. Čeští mobilní operátoři ale zavedli k datu 13. 1. 2019 určitá omezení týkající se mobilních plateb, čímž reagovali na změnu legislativy z roku 2018.

Na zakoupení paysafecard m-platba tedy není možná. Dotčené strany však pracují na možném řešení tohoto omezení a je tak dost pravděpodobné, že v budoucnu bude dobití přes m-platbu fungovat.

Prozatím však zakoupit kreditem nebo dobít paysafecard přes SMS nebo paušál není možné.

My doporučujeme (pokud vám to okolnosti samozřejmě dovolí) vždy nakupovat tak, že navštívíte některé z oficiálních prodejních míst nebo koupit paysafecard online prostřednictvím oficiálních online distributorů.

Paysafecard ve zkratce

Je paysafecard v češtině?
Ano, oficiální stránky jsou v českém jazyce.

Má paysafecard českou zákaznickou podporu?
Ne, zákaznická podpora je pouze v angličtině.

V jakých měnách si můžete založit paysafecard účet?
Na území Česka v měně Kč.

Jak vybrat peníze z paysafecard?
Máte údaje vaší banky s číslem účtu spárované s paysafecard účtem? Pak už jen stačí kliknout na tlačítko „Vyzvednout peníze“ a zadat částku, kterou chcete poslat na účet. Během 2-3 dnů obdržíte peníze na váš účet.

Kde se dá platit paysafecard?
Platit můžete v obrovském množství e-shopů nebo všude tam, kde uvidíte logo paysafecard (Steam, PlayStation Store, Spotify, Deezer, Google Play, Microsoft Store, League of Legends a mnoho dalších).

Je vklad do sázkové kanceláře přes paysafecard zdarma?
Ne, poplatek za vklad do sázkové kanceláře je 5 %.

Převody, které během 14 dnů nebudou akceptovány, se vracejí zpět odesílateli.

Platíte za paysafecard, pokud ho nepoužíváte?
Společnost paysafecard si účtuje manipulační poplatek vo výši 130 Kč, pokud nepoužijete váš účet během posledních 12 měsíců.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Co je paysafecard?

Paysafecard je jednou z nejoblíbenějších platebních metod na světě. Největší výhodou jsou jednoduché a bezpečné platby na internetu bez nutnosti zadávat údaje o bankovním účtu nebo platební kartě.

2️⃣ Jak funguje paysafecard?

Paysafecard funguje velmi jednoduše. Stačí, když si zakoupíte paysafecard kupón na některém z prodejních míst a pomocí 16-místného kódu si dobijete váš účet nebo zaplatíte přímo za hry, filmy a pod.

3️⃣ Jak získat paysafecard zdarma?

Nejjednodušeji získáte paysafecard zdarma prostřednictvím různých soutěží na internetu a u partnerských internetových obchodů. Často máte šanci vyhrát paysafecard kódy zdarma díky soutěžím na oficiálním instagramovém profilu paysafecard.

4️⃣ Kde koupit paysafecard?

V Česku paysafecard koupíte na čerpacích stanicích OMV, Shell a AGIP, na pobočkách SAZKA nebo pobočkách Tipsport, v budovách České pošty, potravinách BILLA nebo u dalších obchodních partnerů. Nejsnáze najdete prodejní místa paysafecard prostřednictvím aplikace  nebo přes oficiální internetovou stránku.Platobná metóda paysafecard – recenzia od Redakcia SazkoveKancelare.com aktualizovaná
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt