Tipkonto – co to je, jak jej využít a získat TIpsport Nety zdarma? Vše o bonusovém programu Tipsportu

Využi bonus 500 Kč bez vkladu a vsaď si na českou reprezentaci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč zdarma a vsaď si na EURO 2024

Poznejte věrnostní program Tipsportu, který svým sázkařem přináší na Tipkonto (Netkonto) skvělé odměny. Vysvětlíme vám co je Tipkonto, jak jej využít a naučíme vás jak získat Tipsport Nety zdarma.

Tipkonto – co to je + jak využít a získat Tipsport Nety zdarma

Patříte mezi aktivní tipéry? Potom je pro vás věrnostní program Tipsportu jako stvořený. I díky němu se tipování stane zábavou.

Sázková kancelář Tipsport si pro své sázkaře připravila zajímavý věrnostní program (znát ho můžete také jako Tipkonto). V dubnu 2023 odměňování pozměnila (či k lepšímu, záleží na tom, jak tipujete). Tipsport se ve svém novém věrnostním programu snaží odměňovat co nejvíc hráčů a už nenese název Tipkonto. Těšit se můžete na bonusy, ale také mimořádné prémie.

Využít výhody věrnostního programu
Tipujte zdarma, zvyšte si kurz nebo získejte dárky

Jaké jsou výhody Tipkonta?

Mezi největší výhody tohoto věrnostního programu patří zejména to, že sázkaři mohou za své podané sázky získat peníze zdarma v podobě věrnostních bodů (Netů), které mohou dále využít při svém sázení. 

💍 Věrnostní program Tipkonto
💳 Věrnostní karta ✅ (Tipkarta)
💶 Mena (věrnostní body) Net (Nety)
💱 Konverze (Body za Kč) 1 Net = 1 Kč (100 Netů = 100 Kč)
🗓️ Denní limit
🔥 Přenášení bodů ✅ (Nety se přenášejí do dalšího roku)
👉 Dostupnost využívání bodů Online, Pobočka
📝 Registrace do Tipkonto Tipsport.cz
💰 Tipsport bonus Získat bonus 50.000 Kč

Jaký je rozdíl mezi Tipkontem a novým věrnostním programem?

Starý věrnostní program vás odměnil jen pokud váš tiket měl minimální kurz 20.00 (na základě výše kurzu Tipsport připisoval procentuální bonus v Netech). Všechno bylo vázáno pouze na předzápasové sázky.

500 Kč zdarma na sázení od Tipsport.cz Bonus zadarmo 500 Kč + 50.000 Kč na vklad 
 • za ověření získáte 500 Netů (1 Net = 1 Kč)
 • ověření je možné online přes banku
 • pro získání bonusu nemusíte vkládat peníze
 • tikety podáváte za Nety (nastavuje se na tiketu)
 • výhry jsou již v korunách (lze ihned vybrat)
 • není stanoven minimální kurz
V případě vkladu peněz můžete získat také vstupní bonus na vklad!

V novém věrnostním programu Tipsport odměňuje předzápasové sázky a rovněž live sázky. Odměny vypadají možná na první pohled níže, ale vše záleží na tom, jakým způsobem tipujete. Zároveň se minimální kurz snížil na 1.50. Cílem Tipsportu je, aby bylo odměňováno co nejvíce hráčů, přičemž kromě bonusových odměn jsou zde také prémie. Kompletní informace naleznete níže.

Kdo se může zapojit do věrnostního programu Tipsportu?

Do tohoto věrnostního programu se mohou zapojit všichni registrovaní hráči Tipsportu, kteří uzavírají své kurzové sázky online nebo na pobočce.

Všichni tipéři, kteří upřednostňují sázení na kamenných pobočkách Tipsportu, sbírají své bonusové body (Nety) za své uzavřené sázky na Tipkartu.

Ostatní sázející hráči, kteří uzavírají kurzové sázky online na internetu (PC, mobil nebo tablet) v eurech získají bonus v podobě Netů zdarma.

Kdy a jak se připisují Nety na váš hráčský účet?

Sázková kancelář Tipsport připisuje Nety několika způsoby. Pokud nebudete hrát některou z velkého množství tipovacích soutěží, tak se s připsáním Netov setkáte při:

V případě, že se rozhodnete zúčastnit a hrát i tipovací soutěže a umístíte se na hodnocené pozici, odměna vám bude vyplacena také v Netech. Soutěží, které Tipsport nabízí je opravdu mnoho: Tipcup, Tipliga, Tipovačka (zdarma), Biatlonová šestka (zdarma), Survivor (zdarmo) nebo individuální soutěž o miliony Pyramida.

1. Při bonusu za registraci

Pokud Tipsport nabízí bonus bez vkladu (bonus za ověření totožnosti), získáte jej v Netech. Obvykle má v Tipsportu bonus za registraci hodnotu 300 Kč, což odpovídá hodnotě 300 Netů (při navýšeném bonusu to může být více např. až 500 Kč = 500 Netů).

 • Jak přeměnit Nety na Kč

Poté, co si ověříte váš nový hráčský účet, Tipsport vám na účet připíše několik stovek Netů. Nyní potřebujete vědět, jak přeměnit Nety na Kč. Stačí, když si za tyto věrnostní body uzavřete sportovní sázky (je-li minimální sázka 1 Kč = 1  Net, tak můžete uzavřít maximálně 30 sázek, při bonusu 300 Kč). Zároveň je možné vsadit všechny Nety i najednou (vše závisí jen na vás).

 • Jak tipovat za Nety

Po vytvoření tiketu musíte v dolní části přepnout Kč na Nety (stačí kliknout kruhový znak „Kč“). Následně podáte tiket a je-li vaše sázka výherní, úspěšně jste proměnili vaše Nety na koruny.

Jak přeměnit Nety na Kč a naopak
Přepnutí Kč za Nety
 • Jak využít Nety v Tipsportu

Pokud byla některá z vašich sázek za Nety výherní, výhry na hráčský účet budou připsány již v korunách. V takovém případě si můžete dělat s penězi na vašem účtu cokoli, protože další přetáčení bonusu není nutné. Je tedy na vás, jestli budete dále tipovat nebo se je rozhodnete vybrat z účtu. Vaše výhry můžete použít již v online kasinu Tipsport.

2. Při vyhodnocování sázek (bonusy za věrnost) + prémie

Získané Nety se vám nově již automaticky nepřipíší po vyhodnocení tiketu. Nejprve musíte uzavřít tikety za 10 dní (nemusí jít po sobě) s min. kurzem 1.50 a následně se sčítají všechny vaše vklady. Pokud je celkový vklad na tiketech 16.000 Kč, tak vám Tipsport připíše 50 Netů. Tikety nemusí být výherní. Prohlédněte si tabulku s parametry sázek, která udává podmínky pro připsání Netů.

Pokud podáte tiket, který se hraje až za měsíc, tak nic se neděje. Tento tiket bude součástí bonusu za věrnost, který bude rozehrán v době jeho vyhodnocení.

Kromě bonusů za věrnost přišel Tipsport také s prémiemi. Poté, co získáte několik bonusových odměn vám Tipsport připíše extra Nety v desítkách procent ze všech dosud získaných bonusů. Podotýkáme ještě jednou, že naprosto všech dosud získaných bonusů.

Prémie dosahujete v následujícím pořadí: 2, 4, 7, 10, 15, 20, 30, 50, 100 atd. Po dosažení dvou kol bonusu za věrnost (což lze nejdříve za 20 dní), budete mít nárok na první prémii. Výše prémie přestavuje 30% ze všech získaných bonusů za věrnost.

Podmínky pro získání Netů pro sázení
Vyhodnocené tipy s min. kurzem 1,5 po dobu 10 dnůBonus v Netech
Celkový vklad na tiketech
za 10 dní se sázkou

Platí pro sázky před zápasem a
sázky LIVE (SOLO, AKU, Kombi).
200 Kč a víc
600 Kč a víc 3
1.000 Kč a víc 5
1.400 Kč a víc 7
2.000 Kč a víc 10
4.000 Kč a víc 20
10.000 Kč a víc 50
20.000 Kč a víc 100
40.000 Kč a víc 200
Příklad výpočtu 3. prémie v pořadí (po 7 bonusech)Účastník hraje aktuálně o 7. bonus za věrnost, kde má zatím 7 Netů. Za předchozích 6 bonusů za věrnost získal (3, 5, 3, 3, 10, 5 Netů). Sečteme-li všechny Nety a přičteme aktuálních 7 Netů, tak zákazník má nárok na 30% ze 36 Netů.
Kolik Netů lze denně získat?Denní limit byl pouze ve starém programu Tipkonto. Nový je bez limitu.

Pokud chcete získávat věrnostní body za podané sázky, tak mohou vznikat specifické situace. Připravili jsme kompletní seznam nejdůležitějších bodů o novém věrnostním programu Tipsport:

 • za den se sázkou se počítá, pokud podáte tiket s minimálním kurzem 1.50,
 • bonus získáváte po 10 sázkových dnech,
 • pokud se tiket stornuje, daný den se nebude počítat za sázkový keň,
 • při skonto je den se sázkou splněn (nepřičte se jen výše vkladu),
 • při úplném cashoutu se započítávají pouze vyhodnocené příležitosti,
 • při částečném cashoutu se musí počkat na celkové vyhodnocení,
 • v tomto věrnostním programu neexistuje žádný časový limit,
 • později vyhodnocené sázky se přesunou do pozdějších bonusů,
 • do výpočtů se zařazují předzápasové sázky i live sázky,
 • tikety lze podávat SOLO, AKU, Kombi nebo MAXIKOMBI,
 • kombinace musí splňovat podmínku minimálně kurzu,
 • prémii získáte již po dvou bonusech za věrnost (min. 20 dní),
 • prémie představuje 30 % ze všech získaných bonusů,
 • přehled získání prémií: 2, 4, 7, 10, 15, 20, 30, 50, 100 atd.

Jaký je rozdíl mezi Tipkontom a Netkontom?

V Tipsportu se nazýval starý věrnostní program Tipkonto. Můžete se setkat také s tím, že Tipkonto představuje výraz pro hráčský účet. Po přihlášení do vašeho herního účtu naleznete stav účtu vyjádřený dvěma způsoby:

 • stav účtu v Kč – představuje stav vašich reálných peněz, za které můžete podávat kurzové sázky nebo si je můžete nechat kdykoliv vyplatit.
 • Netkonto – představuje stav vašich bonusových bodů tzv. Netů, které se ve většině případů používají především při tipování kurzových sázek, protože je nelze vyplatit. Výherní tikety podané za Nety jsou vypláceny již v korunách.

500 Kč zdarma na sázení od Tipsport.cz Bonus zadarmo 500 Kč + 50.000 Kč na vklad 
 • za ověření získáte 500 Netů (1 Net = 1 Kč)
 • ověření je možné online přes banku
 • pro získání bonusu nemusíte vkládat peníze
 • tikety podáváte za Nety (nastavuje se na tiketu)
 • výhry jsou již v korunách (lze ihned vybrat)
 • není stanoven minimální kurz
V případě vkladu peněz můžete získat také vstupní bonus na vklad!

Na co se dají využít / uplatnit Nety? + bonifikace

Nety u Tipsportu můžete využít několika zajímavými způsoby například na:

 • uzavření kurzové sázky,
 • úhradu SMS s vyhodnocením sázky, přičemž cena jedné odeslané SMS = 1 Net, 
 • nákupy originálních dárků Tipsportu (oblečení, elektrický gril, mobilní telefon).
Kurzové zvýhodnění (bonifikace) byla zrušena (obnovení není vyloučeno).

Co je to Tipkarta a čemu slouží?

Tipkarta slouží především pro pobočkové klienty, kteří na ni sbírají Nety za podané sázky. Vklad a výběr financí lze provést i bez karty. Pokud však chcete vybírat peníze na jakékoliv pobočce Tipsportu, tak je třeba tuto skutečnost uvést nejprve ve svém herním účtu v sekci "výplata na pobočce".

Na pobočce Tipsportu se obsluze prokážete svým dokladem totožnosti – občanským průkazem a nadiktujete Vaše uživatelské jméno. Při dotaci herního účtu na pobočce postupujete stejně (předložení OP + nadiktování vašeho uživatelského jména).

Dá se získat Tipkarta i elektronicky, bez návštěvy pobočky?

Pokud se chystáte zaregistrovat elektronicky do Tipsportu s cílem získání Tipkarty, tak samotná registrace herního účtu vám na to stačit nebude. Po registraci herního účtu je totiž třeba, aby hráč kontaktoval zákaznickou podporu Tipsportu, kde ji bude žádat o zaslání Tipkarty na konkrétní pobočku Tipsportu.

Jaké jsou další možnosti jak získat Nety v Tipsportu?

Kromě výše zmíněného klasického sázení dokážete Nety získat i pomocí speciálních bonusů:

 • Nety za sdílení
 • přiveď kamaráda

Bonusové body (Nety) je možné získat také pomocí psaní analýz k zápasům, když splníte podmínky.

Nety se dají i vyhrát v různých soutěžích a promo akcích Tipsportu jako např. Tipsport Tipliga, TipCup nebo ve vašich oblíbených soutěžích v LIVE sázkách. O získání Netů můžete zabojovat také v soutěžích zdarma – Tipovačka.

Nety za sdílení / Tipsport Nety

Nety za sdílení dokážete získat pomocí přivedení nového zákazníka, který se díky vašemu odkazu zaregistruje u Tipsportu a uskuteční peněžitý vklad na svůj herní účet. Čím vyšší počet zákazníků do Tipsportu přivedete, tím vyšší bude Vaše odměna v Netoch.

Do programu Nety za sdílení se můžete zapojit pomocí přihlášení do vašeho vlastního herního účtu, ve kterém kliknete na tlačítko "Začít sdílet". O všech potřebných statistikách se můžete dočíst v sekci "Přehled".

Podívejte se na přehled odměn, které můžete získat za přivedení nových zákazníků do Tipsportu.

Nety za sdílení
Počet přivedených klientůVaše odměna v Netoch (1 Kč = 1 Net)
1 – 6  klientů 100 Netů za klienta
7 – 11  klientů 125 Netů za klienta
12 – 21  klientů 150 Netů za klienta
22 – 101  klientů 175 Netů za klienta
102  a více  klientů 200 Netů za klienta

Nety za sdílení můžete také získat pomocí sdílení tiketů nebo analýz na známých sociálních sítích (Facebook nebo Twitter), dále na různých sázkařských diskusních fórech nebo jiných webech.

Přiveď kamaráda a získej Tipsport Nety zdarma

Přiveď kamaráda je poslední jedinečný bonus u Tipsportu, který je nenáročný a velmi jednoduchý na zrealizování. Na webové stránce Tipsportu si v sekci „Bonusy“ najdete bonus s názvem “Přiveď kamaráda”. Do Tipsportu můžete přivést neomezený počet kamarádů, nicméně je třeba nejprve splnit všechny podmínky tohoto bonusu.

Vše co potřebujete k získání Netů zdarma je pouze vyplnění tří bodů formuláře a to: jméno, příjmení a e-mailová adresa vašeho kamaráda, který ještě nemá založen herní účet u Tipsportu. Váš kamarád dostane obratem do svého e-mailu pozvánku mezi klienty společnosti Tipsport.

Odměna vás nemine, pokud si váš kamarád vytvoří herní účet u Tipsportu se stejnou emailovou adresou, jakou jste uvedli ve formuláři a také uskuteční vklad na svůj herní účet.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Jakou hodnotu představuje 1 Net?

1 Net vyjadřuje hodnotu 1 Kč. Minimální výška sázky je v Tipsportu stanovena na 1 Kč.

2️⃣ Kde všude můžete tipovat za Nety?

Tipovat za Nety můžete při sázkách online nebo na pobočkách, kde budete potřebovat Tipkartu.

3️⃣ Kolik Netů je možné denně získat?

V předchozím věrnostním programu Tipkonto byl maximální počet Netů denně omezen. V novém programu se toto omezení zrušilo a denní limit již neexistuje.

4️⃣ Přenesou se vaše získané Nety do dalšího roku?

Na konci roku se Nety automaticky přenášejí do dalšího roku, ale pouze v tom případě, pokud jste za posledních 12 měsíců uskutečnili jakoukoliv kurzovou sázku.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt