Tipkonto – co to je, jak jej využít a získat TIpsport Nety zdarma? Vše o bonusovém programu Tipsportu

Poznejte věrnostní program Tipsportu, který svým sázkařem přináší na Tipkonto (Netkonto) skvělé odměny. Vysvětlíme vám co je Tipkonto, jak jej využít a naučíme vás jak získat Tipsport Nety zdarma.

Tipkonto – co to je + jak využít a získat Tipsport Nety zdarma

Patříte mezi aktivní sázkaře? Vaší neustálou aktivitou si můžete ulovit stovky bonusových bodů denně. Využijte skvělý věrnostní program Tipsportu, díky kterému se stane vaše tipování skutečnou zábavou.

Sázková kancelář Tipsport si pro své sázkaře připravila zajímavý věrnostní program Tipkonto (Netkonto), ve kterém můžete získat za vaše tipování kurzových sázek odměnu v podobě nových věrnostních bodů – Netů.

Využít výhody Tipkonta
Tipujte zdarma, zvyšte si kurz nebo získejte dárky

Jaké jsou výhody Tipkonta?

Mezi největší výhody tohoto věrnostního programu patří zejména to, že sázkaři mohou za své podané sázky získat peníze zdarma v podobě věrnostních bodů (Netů), které mohou dále využít při svém sázení. Mezi další výhody patří široké využití těchto získaných bodů, o kterých si můžete přečíst v našem článku níže.

💍 Věrnostní program Tipkonto
💳 Věrnostní karta ✅ (Tipkarta)
💶 Mena (věrnostní body) Net (Nety)
💱 Konverze (Body za Kč) 1 Net = 1 Kč (100 Netů = 100 Kč)
🗓️ Denní limit Max. 100 Netů za den
🔥 Přenášení bodů ✅ (Nety se přenášejí do dalšího roku)
👉 Dostupnost využívání bodů Online, Pobočka
📝 Registrace do Tipkonto Tipsport.cz

Kdo se může zapojit do věrnostního programu Tipsportu?

Do tohoto věrnostního programu se mohou zapojit všichni registrovaní hráči Tipsportu, kteří uzavírají své kurzové sázky online nebo na pobočce. Všichni sázkaři, kteří upřednostňují sázení na kamenných pobočkách Tipsportu, sbírají své bonusové body (Nety) za své uzavřené sázky na Tipkartu.

Ostatní sázející hráči, kteří uzavírají kurzové sázky online na internetu (PC, mobil nebo tablet) v českých korunách získají bonus v podobě Netů zdarma na své Tipkonto resp. Netkonto.

Kdy a jak se připisují Nety na váš hráčský účet?

Získané Nety se vám automaticky připíší na váš herní účet v okamžiku vyhodnocení vaší podané sázky, přičemž jejich hodnota se vytváří z vkladů ze skutečně uzavřených sázek.

V případě kombinace více sázek na jednom tiketu bude připsán počet Netů součtem získaných Netů na jednotlivých sázkách na tiketu.

Bonusové body se nejčastěji získávají ze sázení. Nety můžete získat za uzavření předzápasových a live sázek.

Prohlédněte si tabulku s parametry sázek, která udává podmínky pro připsání Netů.

Podmínky pro získání Netů za tipování 
Předzápasové sázkyLIVE sázky
Tiket kurz% z vkladu připsané na Tipkonto Tiket kurz% z vkladu připsané na Tipkonto 
20.0+ 2 % 1.5+ 0.10 %
100.0+ 5 % 3.0+ 0.20 %
500.0+ 10 % 10.0+ 0.50 %
2000.0+ 15 % 25.0+ 2 %
5000.0+ 25 % 50.0+ 10 %
Percento z vkladu vám bude připsané na vaše Tipkonto v Netech (resp. na Netkonto)
PříkladPři předzápasové sázce v hodnotě 5.000 Kč s kurzem 72.0 vám bude na účet připsaných 100 Netu (2 % z 5.000 Kč je 100 Kč = 100 Netů). Platí 1 Kč = 1 Net. Po této sázce vám bude na Netkonto připsaných 100 Netů.
Kolik Netů je možné denně získat?Každý aktivní tipér si může denně přilepšit o 100 Netů. Výhodou těchto bonusových bodů je zejména to, že odměna vás nemine ani tehdy, pokud výsledek vaší uzavřené sportovní sázky netrefíte.
Založit si Tipkonto
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

Jaký je rozdíl mezi Tipkontom a Netkontom?

V Tipsportu se nazývá hráčský účet Tipkonto, jehož součástí je i Netkonto. Po přihlášení do vašeho herního účtu (Tipkonta) najdete stav účtu vyjádřený dvěma způsoby:

  • stav účtu v Kč – představuje stav vašich reálných peněz, za které můžete podávat kurzové sázky nebo si je můžete nechat kdykoliv vyplatit.
  • Netkonto – představuje stav vašich bonusových bodů tzv. Netů, které se ve většině případů používají především při tipování kurzových sázek, protože je nelze vyplatit. 

Na co se dají využít / uplatnit Nety? + bonifikace

Nety u Tipsportu můžete využít několika zajímavými způsoby například na:

  • uzavření kurzové sázky,
  • úhradu SMS s vyhodnocením sázky, přičemž cena jedné odeslané SMS = 1 Net, 
  • nákupy originálních dárků Tipsportu (oblečení, elektrický gril, mobilní telefon a pod.),
  • 25 % kurzové zvýhodnění (bonifikaci) pro vaše tikety (maximální vklad 2.500 Kč).
Jaká je cena pro kurzové zvýhodnění?Cena se rovná požadovanému procentu kurzového zvýhodnění uplatněnému na výši vkladu podle vzorce: (kurz zvýhodnění – 1) × vklad = cena v Netoch za kurzové zvýhodnění.
Příklad pro výpočet kurzového zvýhodnění (bonifikace)Cenu kurzového zvýhodnění AKU sázky o 25 % s celkovým vkladem 500 Kč vypočítáte následovně: (1.25 - 1) ×500 = 125 Netů.

Co je to Tipkarta a čemu slouží?

Tipkarta slouží především pro pobočkové klienty, kteří na ni sbírají Nety za podané sázky. Vklad a výběr financí lze provést i bez karty. Pokud však chcete vybírat peníze na jakékoliv pobočce Tipsportu, tak je třeba tuto skutečnost uvést nejprve ve svém herním účtu v sekci "výplata na pobočce".

Na pobočce Tipsportu se obsluze prokážete svým dokladem totožnosti – občanským průkazem a nadiktujete Vaše uživatelské jméno. Při dotaci herního účtu na pobočce postupujete stejně (předložení OP + nadiktování vašeho uživatelského jména).

Dá se získat Tipkarta i elektronicky, bez návštěvy pobočky?

Pokud se chystáte zaregistrovat elektronicky do Tipsportu s cílem získání Tipkarty, tak samotná registrace herního účtu vám na to stačit nebude. Po registraci herního účtu je totiž třeba, aby hráč kontaktoval zákaznickou podporu Tipsportu, kde ji bude žádat o zaslání Tipkarty na konkrétní pobočku Tipsportu.

Jaké jsou další možnosti jak získat Nety v Tipsportu?

Kromě výše zmíněného klasického sázení dokážete Nety získat i pomocí speciálních bonusů:

  • Nety za sdílení,
  • Přiveď kamaráda.

Bonusové body (Nety) je možné získat také pomocí psaní analýz k zápasům, přičemž je stanoven limit – max 5 analýz denně, které máte zároveň na svém vsazeným tiketu za minimálně 30 Kč.

Nety se dají i vyhrát v různých soutěžích a promo akcích Tipsportu jako např. Tipsport Tipliga, TipCup nebo ve vašich oblíbených soutěžích v LIVE sázkách. O získání Netů můžete zabojovat také v soutěži při MS v hokeji.

Nety za sdílení / Tipsport Nety

Nety za sdílení dokážete získat pomocí přivedení nového zákazníka, který se díky vašemu odkazu zaregistruje u Tipsportu a uskuteční peněžitý vklad na svůj herní účet. Čím vyšší počet zákazníků do Tipsportu přivedete, tím vyšší bude Vaše odměna v Netoch.

Do programu Nety za sdílení se můžete zapojit pomocí přihlášení do vašeho vlastního herního účtu, ve kterém kliknete na tlačítko "Začít sdílet". O všech potřebných statistikách se můžete dočíst v sekci "Přehled".

Podívejte se na přehled odměn, které můžete získat za přivedení nových zákazníků do Tipsportu.

Nety za sdílení
Počet přivedených klientůVaše odměna v Netoch (1 Kč = 1 Net)
1 – 6  klientů 100 Netů za klienta
7 – 11  klientů 125 Netů za klienta
12 – 21  klientů 150 Netů za klienta
22 – 101  klientů 175 Netů za klienta
102  a více  klientů 200 Netů za klienta

Nety za sdílení můžete také získat pomocí sdílení tiketů nebo analýz na známých sociálních sítích (Facebook nebo Twitter), dále na různých sázkařských diskusních fórech nebo jiných webech.

Přiveď kamaráda a získej Tipsport Nety zdarma

Přiveď kamaráda je poslední jedinečný bonus u Tipsportu, který je nenáročný a velmi jednoduchý na zrealizování. Na webové stránce Tipsportu si v sekci „Bonusy“ najdete bonus s názvem “Přiveď kamaráda”. Do Tipsportu můžete přivést neomezený počet kamarádů, nicméně je třeba nejprve splnit všechny podmínky tohoto bonusu.

Vše co potřebujete k získání Netů zdarma je pouze vyplnění tří bodů formuláře a to: jméno, příjmení a e-mailová adresa vašeho kamaráda, který ještě nemá založen herní účet u Tipsportu. Váš kamarád dostane obratem do svého e-mailu pozvánku mezi klienty společnosti Tipsport.

Odměna vás nemine, pokud si váš kamarád vytvoří herní účet u Tipsportu se stejnou emailovou adresou, jakou jste uvedli ve formuláři a také uskuteční vklad na svůj herní účet.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Jakou hodnotu představuje 1 Net?

1 Net vyjadřuje hodnotu 1 Kč. Minimální výška sázky je v Tipsportu stanovena na 1 Kč.

2️⃣ Kde všude můžete tipovat za Nety?

Tipovat za Nety můžete při sázkách online nebo na pobočkách, kde budete potřebovat Tipkartu.

3️⃣ Kolik Netů je možné denně získat?

Maximální počet Netů, které lze získat za 24 hodin je přesně 100 Netů, což je v přepočtu 100 Kč.

4️⃣ Přenesou se vaše získané Nety do dalšího roku?

Na konci roku se Nety automaticky přenášejí do dalšího roku, ale pouze v tom případě, pokud jste za posledních 12 měsíců uskutečnili jakoukoliv kurzovou sázku.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

300 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

nemám to overené, ale podla mna nikdy nemalo.
Oktagon na bet365
zdravím, skus to ešte raz zrozumitelnejšie napísať. Najprv pošleš peniaze z...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.