Registrace v sázkové kanceláři – vše co potřebujete vědět o založení hráčského účtu

Využi bonus 300 Kč bez vkladu pouze za registraci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč zdarma

Zjistěte nejdůležitější informace o registraci v sázkových kancelářích. Jaké požadavky je nutno splnit při založení hráčského konta a jaké výhody vám registrace v sázkové kanceláři přinese?

Registrace v sázkové kanceláři – NÁVOD k založení účtu

Registrace v sázkové kanceláři je pro každého zájemce o online sázení a sázky přes internet prvním krokem k tomu, aby se přidal k milionům hráčů po celém světě.

V každé sázkové kanceláři je registrace sázkařského účtu zcela zdarma a navíc mnohdy nemusíte vložit do sázkové kanceláře žádné peníze na to, abyste mohli začít sázet.

Ty nejlepší sázkové kanceláře dávjaí bonusy bez vkladu jako dárek pouze za registraci za registraci. To vše, aniž byste museli navštívit pobočku – celý proces registrace hráčského účtu vyřídíte bez problémů z pohodí domova.

Požadavky na registraci účtu v sázkových kancelářích

Existují 3 základní požadavky, které musí splňovat každý nový klient sázkové kanceláře:

 • Minimální věk 18 let,
 • žadatel o registraci není evidován v rejstříku osob vyloučených z hraní hazardních her (RVO – Rejstřík vyloučených osob). Pokud v registru evidován je, registrace nebude možná,
 • má bydliště na území České republiky.
Požadavky pro registraci v sázkové kanceláři

Kromě toho zájemce o registraci je povinen v sázkové kanceláři poskytnout úplné a správné osobní údaje. Jedná se zejména o:

 • Jméno, příjmení a titul,
 • rodné číslo (nebo datum narození v případě, že RČ nebylo přiděleno),
 • trvalé bydliště nebo povolení k pobytu,
 • státní příslušnost,
 • doklad(y) totožnosti (OP nebo cestovní pas v případě registrace na pobočce sázkové kanceláře).

Celý proces registrace probíhá rychle, intuitivně a je velmi jednoduchý.

V případě, že zájemce o registraci nesplní některou z podmínek, neuvede správné nebo úplné osobní údaje nebude možné v registraci pokračovat nebo může daná sázková kancelář hráčský účet zrušit.

Jak sa zaregistrovat v sázkové kanceláři?

Chcete podávat sázky přes internet? Registrace a vytvoření hráčského účtu vám zabere pouhých 5 minut. Velkou výhodou v dnešní době je, že nemusíte nikde chodit a celou registraci umíte vybavit z pohodlí domova díky vašemu mobilu, tabletu nebo počítači.

Postup registrace hráčského konta

Každá sázková kancelář má registrační proces mírně odlišný. Celkově však lze říci, že registrace se skládá ze 2 hlavních fází:

 • Vytvoření dočasného účtu – vyplnění registračního formuláře (vyplnění osobních údajů, ověření e-mailu a telefonního čísla, případně výběr bonusu) a dokončení základní registrace,

Po dokončení základní registrace budete vlastníkem dočasného účtu s omezeními. Jaká omezení na vás čekají?

Při dotaci dočasného účtu nemůžete přesáhnout stanovený limit, ani z takového účtu nemůžete vybírat výhryMáte 30 dní na to, aby se váš dočasný účet změnil na trvalý. Pokud registraci do 30 dnů nedokončíte, účet expiruje, vaše výhry propadnou a budete mít nárok pouze na vrácení nevyčerpaného vkladu.

 • Vytvoření trvalého účtu – pro dokončení registrace je třeba doplnit osobní údaje, nastavit sebeomezující limity nebo jejich nastavení odmítnout. V další fázi je třeba nastavit a ověřit způsob platby a ověřit totožnost prostřednictvím banky (díky bankID) nebo návštěvou pobočky.
2 fáze registrace hráčského účtu v sázkových kancelářích

Máte problémy se založením konta nebo chcete vědět, jak probíhá registrace v sázkové kanceláři krok za krokem? Podrobný návod k registraci v české sázkové kanceláři naleznete na našich stránkách.

Výhody registrace v sázkových kancelářích

Bonusy za registraci sázkařského účtu

Největší výhodou registrace jsou bonusy sázkových kanceláří. Nejoblíbenějším typem je jednoznačně bonus za registraci nebo bonus zdarma. Jen za vytvoření hráčského konta obdržíte jako dárek od sázkové kanceláře bonusy bez vkladu na vaše sázky. Nemusíte tedy na začátek vkládat žádné peníze.

Pokud na váš nový hráčský účet nějaké peněžní prostředky i vložíte, bude na vás čekat další extra bonus. Ten může být ve formě vkladového bonusu nebo třeba sázky bez rizika. V případě, že máte vlastní promo kód, dostat se můžete k dalším extra penězům zdarma.

Kurzová nabídka

Všechny české sázkové kanceláře mají širokou kurzovou nabídku – ta je další výhodou online sázení. Ve srovnání s minulostí se už nemusíte omezovat pouze na předzápasové (pre-match) sázky, stále více hrají v sázkových kancelářích prim LIVE sázky, díky kterým si vsadíte přímo během daného zápasu.

Kurzovní nabídka v sázkové kanceláři Fortuna

Díky sledování máte lepší přehled o vývoji a větší šanci vyhrát. Sázkové kanceláře se však v dnešní době nezaměřují jen na sportovní sázky – pokud vás více zajímá společenské dění, vsadit si můžete například. také na Volby do Poslanecké sněmovny, Volby prezidenta USA, sázky na StarDanceSuperStar a mnoho dalších společenských sázek.

Sledování LIVE streamů

Jednou z největších výhod registrace v sázkových kancelářích je i sledování live streamů zcela zdarma!

Bez problémů můžete sledovat prostřednictvím internetových televizí sázkových kanceláří ty nejoblíbenější sporty na světě, ty nejnapínavější derby zápasy nebo největší sportovní turnaje jako například MS v hokeji.

LIVE stream na TV Tipsport

Některé sázkové kanceláře vysílají dokonce exkluzivní přímé přenosy ze sportovních událostí, které nikde jinde nenajdete – příkladem je TV Tipsport, který vlastní exkluzivní vysílací práva na Oktagon.

Všechny live streamy ze sportu navíc budete sledovat ve vaší sázkové kanceláři bez otravné reklamy. Nejlepší je, že live stream můžete dívat i na vašem telefonu nebo tabletu – prakticky kdykoli a kdekoli, kde budete mít přístup k internetu.

Odměny ve věrnostních programech

Další speciální bonusy a mimořádné prémie získáte ve věrnostních programech. Každá sázková kancelář má vlastní věrnostní program a pravidla nastavená tak, aby za jejich splnění získával každý již zaregistrovaný hráč další výhody.

Jak funguje věrnostní program v sázkové kanceláři? Stačí jednoduše sázet.

Za vaše sázky získáváte odměnu ve formě volných sázek (sázka zdarma) nebo věrnostních bodů – za ty můžete podávat nové sázky a získat nové výhry, nakoupit si kurzové zvýhodnění na podaných tiketech nebo vyměňovat získané body za atraktivní věcné ceny (merch, dárkové poukázky, atd.).

Sázení online

Velkou výhodou je, že díky online sázkám už nemusíte chodit na pobočky sázkové kanceláře a čekat ve frontách. Sázet přes internet můžete pohodlně z domova as nejnovějšími tipovacími funkcemi, které v minulosti neexistovaly (cashout – včetně částečného cashoutu, uzavření příležitosti, přidání příležitosti na tiket nebo BetBuilder).

Díky aplikacím sázkových kanceláří si jednoduše podáte tiket prakticky kdykoli a kdekoli – například. i během cestování do práce nebo na fotbalovém stadionu během fotbalového zápasu.

Bezpečnost registrace v sázkových kancelářích

Všechny sázkové kanceláře jsou povinny při nakládání s osobními údaji hráčů a klientů aplikovat veškerá nezbytná opatření k jejich ochraně a zajištění bezpečnosti.

České sázkové kanceláře také používají pro bezpečnost svých klientů systémy šifrování dat a ověřování totožnosti, které zabraňují podvodům a zajišťují v maximální míře soukromí hráčů.

V žádném případě se nemusíte bát ani vkládat peníze na váš hráčský účet prostřednictvím platební karty nebo vybírat výhry na váš bankovní účet. Stejně jako osobní údaje, i vklady a výběry jsou v sázkových kancelářích naprosto v bezpečí – podléhají bezpečnostní certifikaci a nikdo ze zaměstnanců samotných sázkových kanceláří nemá přístup k údajům o vaší platební kartě.

Zahraniční sázkové kanceláře

Pokud vás zajímá, zda jako občan Česka můžete sázet i v zahraničních sázkových kancelářích jako např. Bet365, William Hill nebo Unibet tak teoreticky ano, ale vzhledem k přijatému zákonu o hazardních hrách z roku 2017 je tipování v zahraničních sázkových komplikované a samotný stát proti sázení u zahraničních provozovatelů bojuje.

Zahraniční sázkové kanceláře

S jakými problémy se můžete setkat?

 • První komplikací může být přístup na web. Jedním z řešení je VPN, ale toto řešení nemusí být dostačující. Některé zahraniční sázkové kanceláře mohou mít přístup prostřednictvím VPN automaticky blokován. Ideálním řešením je v těchto případech alternativní link (mirror link – zrcadlení webových stránek).
 • Druhým problémem jsou vklady na hráčský účet. Vklady do zahraničí umíte vyřešit např. pomocí Skrill účtu nebo si můžete vytvořit bankovní účet v zahraničí. Totéž platí i pro výběr peněz ze zahraniční sázkové kanceláře – abyste měli garantovaný výběr, posílejte peníze také do zahraniční banky nebo do zmiňované elektronické peněženky.

My určitě doporučujeme hrát v sázkových kancelářích, kterým byla udělena licence na území Česka. Navzdory omezením ze strany státu se však nemusíte obávat postihů – hraní u zahraničních provozovatelů není trestné, nehrozí vám za něj žádná sankce a dokonce případné výhry nejsou hráči povinni zdaňovat.

Případné sankce se vztahují pouze na provozovatele.

Možnosti vkladu a výběru

V současnosti mají klienti k dispozici řadu způsobů, jak vložit peníze do sázkové kanceláře, ale také jak výhru ze sázkové kanceláře vybrat.

Kromě nejpopulárnějších vkladů pomocí platební karty můžete využít také oblíbené elektronické peněženky Skrill nebo paysafecard, nechybí tradiční bankovní převod nebo v případě, že preferujete osobní kontakt, vložit peníze do sázkové kanceláře můžete také na pobočce.

Platební metody ve Fortuně

Jak vypadají možnosti vkladu a výběru v českých sázkových kancelářích? Kompletní seznam metod vkladu a výběru naleznete v naší tabulce „Porovnání sázkových kanceláří podle vkladů a výběrů“.

Chcete se dozvědět více podrobností o jednotlivých platebních metodách? Potom v článku „Platební možnosti na internetu“ naleznete bližší popis jednodlivých způsobů vkladu a výběru. Nechybí ani recenze na nejpoužívanější platební metody.

Zrušení účtu v sázkové kanceláři

Jak zrušit účet v sázkové kanceláři? Každá sázková kancelář má vlastní pravidla a postup zrušení se bude mírně lišit.

Doporučujeme přečíst si herní plán – ještě jednodušší ale bude kontaktovat zákaznickou podporu. Každá česká sázková kancelář s licencí má vlastní zákaznickou podporu, kde vám zaměstnanci ochotně a velmi rádi pomohou a poradí, jak postupovat při vymazání vašeho účtu.

Jak zrušit účet v sázkové kanceláři?
 • Sázková kancelář Fortuna vyžaduje poslat písemnou žádost na korespondenční adresu společnosti,
 • V Tipsportu zrušíte účet prostřednictvím písemné žádosti o zrušení Uživatelského konta podané na pobočce či podané přes Internetovou aplikaci.

Bát se nemusíte ani o peníze a výhry, které máte na vašem hráčském účtu – určitě o ně nepřijdete. Každá seriózní sázková kancelář vám veškeré finanční prostředky na kontě vrátí a zůstatek peněžních prostředků vypořádá. Obvykle na bankovní účet, který využíváte k vyplácení výher, zvolit si ale můžete také výplatu zůstatku na některé z poboček.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Jaké podmínky je nutno splnit pro registraci v sázkové kanceláři?

Stát se novým hráčem sázkové kanceláře může každá osoba, která dovršila věku 18 let a není vedena v registru vyloučených osob.

2️⃣ Jak dlouho trvá vytvořit nový účet?

Samotný proces založení účtu vám nezabere více než 5 minut. Stačí vyplnit osobní údaje, poslat doklady k ověření a ihned můžete sázet přes internet.

3️⃣ Je registrace v sázkové kanceláři zdarma?

Registrace v kterékoli české sázkové kanceláři je i v budoucnu vždy bude zdarma.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt