MS v hokeji 2021 LIVE: Sledujte zápasy Česka živě a ZDARMA!

MS v hokeji 2021 ONLINE i na vašem mobilu, tabletu nebo i PC? Ano, i to je možné! Přečtěte si naše tipy, jak sledovat MS v hokeji 2021 nejen v televizi.

MS v hokeji 2021 🏒 Sledujte ONLINE na mobilu, tabletu nebo PC

Chcete vědět, jak sledovat MS 2021 live?

Díky tomu, že hokej patří k nejoblíbenějším sportům existuje řada dostupných možností jak a kde sledovat zápasy MS 2021 živě.


🏒 Hokejový turnaj MS v hokeji 2021
🗓️ Termín 21. máj – 6. jún 2021
🏟️ Miesto konania Riga, Lotyšsko
▶️ LIVE stream Fortuna TV Tipsport TV 
📺 TV prenos RTVS, ČT SPORT
📝 Rozpis zápasov Program MS v hokeji 2021

V našem článku vám představíme všechny možné alternativy sledování. Dostupné jsou tyto možnosti:

 • sledování hokejových zápasů v TV,
 • sledování online přes livestream MS v hokeji 2021,
 • sledování MS 2021 na mobilu prostřednictvím mobilních aplikací,
 • audiovizuální match tracker z hokejového zápasu,
 • audio přenos prostřednictvím rádia.
Zajímá vás jaký je na MS v hokeji 2021 rozpis, program MS v hokeji, jak vypadají na MS v hokeji 2021 skupiny nebo zda jsou dostupné vstupenky na MS v hokeji 2021? Přečtěte si našeho podrobného průvodce turnajem Mistrovství světa v hokeji 2021.
MS v hokeji 2021 live

Jak sledovat MS v hokeji 2021 živě

Postupně vám představíme všechny možnosti, kde sledovat Mistrovství světa v hokeji. Vyberte si, která alternativa sledování vám vyhovuje nejvíce.

Sledování Mistrovství světa v ledním hokeji v TV

Snad nejoblíbenější a tradiční forma sledování je sledování hokejových mistrovství v televizi. Přečtěte si, jak můžete sledovat hokejové přenosy z pohodlí vašeho domova.

MS v hokeji na ČT SPORT

Už dlouhá léta televizní stanice ČT Sport vysílá tuto nejprestižnější hokejovou soutěž na světě. Nejinak tomu bude i letos. Na sportovním televizním kanálu ČT Sport najdete většinu hokejových zápasů ze základních skupin a samozřejmě i z vyřazovací části – play-off.

Hlavním komentátorem zápasů bude opět Robert Záruba a během přestávek se můžete těšit na oblíbené zápasové studio s komentátory a experty z hokejové branže.

Hokejový šampionát můžete sledovat na oficiální webové stránce České televize, která bude vysílat live stream z MS v hokeji 2021 živě. Online vysílání je dostupné pro všechny uživatele zcela zdarma. Pokud se ale nacházíte v zahraničí, livestream na stránkách České televize nespustíte, protože vlastní vysílací práva pouze pro území ČR.

Livestream hokejového šampionátu 2021

Další skvělou alternativou mohou být pro vás live stream sázkových společností – Tipsport a Fortuna. Tyto dvě nejznámější sázkové kanceláře budou vysílat živé přenosy z MS v hokeji pomocí svých online televizi TV Tipsport a Fortuna TV.

Mistrovství světa v hokeji na TV Tipsport

Pokud jste novým nebo již sázejícím hráčem u Tipsportu, můžete využít možnost sledování hokejových zápasů živě prostřednictvím live streamů. Sportovní live stream si můžete spustit a podívat zcela zdarma – stačí splnit jednoduché podmínky této sázkové kanceláře.

České sázkové kanceláře mají pro své hráče připraveny speciální bonusy na MS v hokeji. Která sázková společnost nabízí nejlepší bonus na tipování? To se dozvíte v našem článku BONUSY K MS v hokeji 2021 + PROMO AKCE.

Návod, jak spustit bezplatný live stream v Tipsportu

 Přečtěte si detailní návod, jak spustit live stream z MS v hokeji 2021 zdarma na TV Tipsport.

 1. Zaregistrujte se na webové stránce Tipsport.cz.
 2. Ověřte si hráčský účet a následně se přihlaste do vašeho herního účtu.
 3. Po úspěšné registraci máte k dispozici bezplatné 7denní sledování jakýchkoli live streamů v Tipsportu.
 4. Sportovní live streamy najdete na webové stránce Tipsportu v sekci TV nebo LIVE.
 5. Po uplynutí 7-denní lhůty je potřeba uzavřít za měsíc sázky v minimální hodnotě 30 Kč.
Náš TIP: Jako nově registrovaní hráči Tipsportu můžete využít při vašem tipování Tipsport bonus zdarma ve výši až 500 Kč, který získáte při vytváření herního konta. Máte problém s registrací? Přečtěte si náš podrobný návod Jak založit herní účet na Tipsportu.

Mistrovství světa v ledním hokeji na FORTUNA TV

Stejně jako u Tipsportu můžete největší hokejový svátek sledovat i v sázkové kanceláři Fortuna. Stačí, abyste zaregistrovali ve FORTUNĚ a můžete sledovat kromě MS v hokeji 2021 i mnohé další oblíbené sporty, ligy a turnaje.

Návod jak spustit bezplatný live stream ve Fortuně

Přečtěte si, jak spustit bezplatný live stream na online televizi Fortuna TV.

 1. Zaregistrujte se na webové stránce ifortuna.cz.
 2. Ověřte si váš herní účet a přihlaste se do vašeho účtu.
 3. Po úspěšné registraci stačí, abyste měli kladný zůstatek na vašem herním účtu a stejně i uzavřenou kurzovou sázku za posledních 7 dní.
 4. Po splnění těchto dvou podmínek můžete sledovat hokejové přenosy zcela zdarma.
 5. Live streamy hokejového šampionátu najdete na webové stránce Fortuny v sekci SÁZKY LIVE nebo v sekci FORTUNA KLUB pod kategorií FORTUNA TV.
Náš TIP: Pro uzavírání sázek využijte bonus, který jste dostali jako dárek k registraci v sázkové kanceláři FORTUNA.

Hokejové přenosy přes mobilní aplikace

Chcete zůstat v neustálém dění? Letošní hokejový šampionát můžete sledovat také pomocí vychytaných mobilních aplikací na vašem mobilu nebo tabletu.

Mobilní aplikace Tipsport (zdarma)

Pro sledování hokejových mistrovství světa můžete použít i mobilní aplikaci od sázkové kanceláře Tipsport.

I zde platí stejná pravidla jako pro sledování live streamů přes počítač a to uzavření kurzové sázky v minimální hodnotě 30 Kč alespoň jednou měsíčně (je pouze na vás, zda podáte tiket 1× za měsíc v hodnotě 30 Kč nebo např. tikety 3× za měsíc v hodnotě 10 Kč).

Kurzy na celkové umístění v aplikaci TipsportKurzy na zápasy v aplikaci Tipsport
Kurzy na zápasy MS v hokeji 2021 v aplikaci Tipsport

Mobilní appka Tipsport je kromě samotného sázení a sledování hokejových zápasů vhodná i pro zkontrolování live výsledků, zapojení se do diskuzního fóra nebo hru v online casinu Tipsport.

Mobilní aplikace Tipsport CZ je dostupná ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení (Android a iOS iPhone).

Mobilní aplikace Fortuna (zdarma)

Další mobilní aplikací, přes kterou je možné sledovat hokejové zápasy živě je prostřednictvím mobilní aplikace Fortuna.

Mobilní aplikace vám přináší bezplatné online přenosy z hokejových zápasů Mistrovství světa, uzavírání kurzových a live sázek, zkontrolování výsledků zápasů a samozřejmě i využití oblíbené funkce – rychlosázky.

Kurzy na zápasy MS 2021 v aplikaci FortunaTabulka týmů na MS v hokeji 2021
Kurzy na zápasy MS v hokeji 2021 v aplikaci Fortuna

Sportovní live stream je možné sledovat pouze v tom případě, pokud máte kladný zůstatek na účtu a uzavřenou jakoukoliv kurzovou sázku za posledních 7 dní.

Mobilní aplikace FORTUNA CZ je dostupná ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení (Android a iOS iPhone).

Match tracker u Tipsportu a ve Fortuně

Pokud nemáte čas sledovat celý průběh zápasu, vyzkoušejte sledování hokejového šampionátu pomocí zápasového match trackeru.

Live tracker umožňuje bezprostřední sledování celého průběhu zápasu pomocí grafického znázornění, které je doplněno o audio přenos s komentářem. Zápasový live tracker si mohou spustit všichni sázející a registrovaní hráči  u Tipsportu a Fortuny.

Audio přenos – MS v hokeji 2021

Poslední alternativou je poslouchání hokejových zápasů na sportovní stanici Radiožurnál Sport, která vám nabízí 40 přímých přenosů, dva sportovní rozhovory denně nebo stovky reportáží a živých vstupů.

MS v hokeji 2021 live

Kdy začne MS v hokeji 2021

Letos Mistrovství světa v hokeji startují 21. května 2021. Oficiální konec hokejového šampionátu a finále MS 2021 uvidíme 6. června 2021. Ve které skupině se představí Česko?

V letošních hokejových Mistrovství světa se Česko představí v A-skupině, ve které bude bojovat o postup do další fáze MS i Slovensko. V B-skupině se představí úřadující vítěz loňských MS v hokeji 2019 – Finsko.

Zajímá vás rozpis zápasů MS v hokeji 2021, program MS v hokeji, jak vypadají na MS v hokeji 2021 skupiny nebo zda jsou dostupné vstupenky na MS v hokeji 2021? Přečtěte si našeho podrobného průvodce turnajem MS v hokeji 2021.

Zkontrolujte si složení jednotlivých skupin na MS.

Skupina ASkupina B
Rusko Kanada
Švédsko Finsko
Švýcarsko USA
Česko Německo
Slovensko Lotyšsko
Dánsko Norsko
Bělorusko Itálie
Velká Británie Kazachstán
Tabuľku poskytuje SofaScore.com
Tabuľku poskytuje SofaScore.com
Rozpis zápasů ČR na MS v hokeji 2021
Program Česka na MS v hokeji 2021

Video sestřihy, statistiky a live výsledky

Znáte webové stránky, kde najdete nejkvalitnější video sestřihy a nejpodrobnější live výsledky a statistiky? Poradíme vám, které weby se skutečně vyplatí navštívit.

Video sestřihy a highlights

Nejlepší zpracované video sestřihy a samozřejmě i highlighty najdete na oficiálním YouTube kanálu IIHF Worlds .

Nejvyhledávanější live výsledky

Nejrychlejší live výsledky jsou dostupné na webové stránce flashscore.com. Na tomto webu se nacházejí také tabulky, program zápasů a archiv výsledků z předchozích sezón Mistrovství světa v hokeji.

Detailní statistiky

Podrobné statistiky z hokejového šampionátu najdete na webu sofascore.com. Skvěle vypracované statistiky vám jistě pomohou při uzavírání vašich kurzových sázek.

Kde najdete nejžhavější novinky z Mistrovství světa v ledním hokeji?

Neustálý přísun nových informací naleznete na:

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kde sledovat MS v hokeji 2021?

Sledovat Mistrovství světa v hokeji 2021 můžete již klasicky díky České televizi na televizní stanici ČT SPORT. Livestream je také dostupný na stránkách České televize, ale zdarma i na TV TIPSPORT nebo FORTUNA TV.

2️⃣ Uvidíte na TV TIPSPORT a FORTUNA TV všechny zápasy MS v hokeji 2021?

Ano, samozřejmě. Sázková kancelář Tipsport i sázková kancelář Fortuna bude vysílat livestream z MS hokeji 2021 z každého zápasu.

3️⃣ Je sledování MS v hokeji na TV TIPSPORT a FORTUNA TV zdarma?

Ano, livestream z MS v hokeji 2021 je v televizích TV Tipsport a Fortuna TV zdarma. Výhodnější podmínky má však pro vás sázková kancelář Tipsport. Prvních 7 dní máte přístup ke všem live streamům zdarma. Následně stačí podat za měsíc sázky min. za 30 Kč.

4️⃣ Je možné sledovat Mistrovství světa v hokeji i na mobilu nebo tabletu?

Ano, tento hokejový svátek můžete sledovat i na mobilním telefonu nebo tabletu. Stačí, když si nainstalujete aplikaci Tipsport nebo aplikaci Fortuna a hokejové zápasy můžete sledovat doslova kdykoliv a kdekoliv.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

1.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 1.300 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Copyright © 2011-2021 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt