Přehled možností jak a kde sledovat EURO 2024 ŽIVĚ – online stream + LIVE přenosy v TV

Využi bonus 300 Kč bez vkladu pouze za registraci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč za dokončení registrace

Sledujte živé přenosy z Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 LIVE. Prozkoumejte všechny možnosti sledování zápasů EURA 2024 v Německu prostřednictvím live streamů online nebo přímých přenosů v TV.

ME ve fotbale (EURO) 🔴 ŽIVĚ – kde sledovat přenosy v TV + online

Víte, kde sledovat ME ve fotbale (EURO) dnes v TV nebo online na internetu? Pak jste tady správně.

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 je 17. evropským šampionátem a je největším fotbalovým svátkem po MS ve fotbale. Závěrečný turnaj se uskuteční od 14. června do 14 července 2024 a bude se dohromady konat v 10 německých městech. Česko své zápasy odehraje v F-skupině společně s Tureckem, Gruzií a Portugalskem ve dvou německých městech Leipzig a Hamburk. Nová sezóna přináší i nového vysílatele.

Zjistěte všechny možnosti, jak a kde sledovat EURO online zdarma bez reklam prostřednictvím sázkových kanceláří nebo live v TV na vybraných stanicích.

► Sledovat EURO 2024 LIVE
Sledujte zápasy Mistrovství Evropy ve fotbale online ve vysokém rozlišení, bez sekání a reklamy

⚽ Fotbalový šampionát Mistrovství Evropy ve fotbale 2024
🏆 Oficiální název UEFA EURO 2024
🏟️ Místo turnaje Německo (10 míst)
📅 Termín trvání 14. červen. – 14. červenec 2024
📺 TV vysílání ČT Sport, Markíza, Dajto a RTVS Šport
▶️ LIVE stream Tipsport TV
✅ Online přenos ČT Sport Plus, video portál VOYO a FIFA+
🔊 Audio přenos Tipsport
📱 Mobilní aplikace UEFA EURO 2024 Official
🔴 Zápasy Česka
      na EURO 2024

Kde se koukat na bezplatný live stream z EURA 2024?

Sázková kancelář Tipsport je známá svojí exkluzivní nabídkou sportovních přenosů. V jeho nabídce najdete i vyhledávaný live stream MS v hokeji se všemi zápasy, takže je velmi pravděpodobné, že Tipsport odvysílá online přenos MS ve fotbale a také probíhající ME ve fotbale (EURO) live. Navíc v Tipsportu získáte 500 Kč na tipování.

Tipsport bonus za registraci na EURO 2024

LIVE stream free EURO na TV Tipsport

Sázková kancelář Tipsport si pro fotbalový svátek připravila 500 Kč bonus bez vkladu pro nové klienty. Po skvělém programu MS v hokeji (které má Tipsport ve své nabídce) by mohl odvysílat i ME ve fotbale (EURO) live stream na své online televizi TV Tipsport zdarma a bez reklam. Zjistěte to pouhým klepnutím na modré tlačítko.

Internetová televize Tipsport TV vysílá několik fotbalových přenosů, zejména prestižní evropské ligy – španělskou La Ligu, italskou Serie A, francouzskou Ligue 1 a německou Bundesligu. Nechybí ani nejpopulárnější fotbalové soutěže, kde Tipsport zvykne odvysílat kvalifikační zápasy a předkola – Ligy mistrů, Evropské ligy a EKL.

LIVE stream ME ve fotbale na TV Tipsport

Pokud byste v Tipsportu nenašli přenosy z Mistrovství Evropy ve fotbale 2024, tak určitě vás potěší pestrá kurzová nabídka na ně. Tipsport nabízí nejpopulárnější LIVE sázky na EURO – vsadit si zde můžete na počet gólů v zápase, výsledky poločasu, na vítěze jednotlivých skupin A, B, C, D, E, F a také na celkového vítěze ME ve fotbale 2024.

Při této příležitosti jsme si pro vás připravili skvělé tipy na EURO 2024 pro jednotlivé fotbalové zápasy. Nechybí ani rady pro tipování, které vám pomoci při uzavření sázek na Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 a také to, kde se vyplatí tipovat.

Návod jak sledovat sportovní přenosy na TV Tipsport
  1. Registrace na Tipsport.cz a následné ověření totožnosti. S vytvořením účtu vám pomůže náš návod k registraci.
  2. Přihlášení do vašeho herního účtu, kde máte nárok na bezplatné 7denní sledování jakýchkoli sportovních live streamů. Po uplynutí 7 dnů je zapotřebí alespoň jednou měsíčně min. 30 Kč.
  3. Vybraný live stream si umíte spustit na webu Tipsportu v sekci „TV“ nebo „LIVE“ bez reklam a účtovaných poplatků.

Kde sledovat ME ve fotbale dnes v TV?

Mistrovství Evropy ve fotbale je 2. největším fotbalovým fenoménem. Podobně jako live přenos MS ve fotbale, tak ME ve fotbale můžete začít sledovat v TV na více televizních kanálech pod taktovkou Markýzy nebo České televize.

ČT Sport odvysílá zápasy Česka na ME fotbalu 2024

Živý přenos ME 2024 na ČT Sport

Živý přenos z EURA v TV odvysílá česká sportovní stanice ČT Sport. Na ní si budete moci prohlédnout všechny zápasy Česka, včetně kvalifikace na EURO 2024. Nebude chybět ani oblíbený magazín, který vám bude mapovat ty nejdůležitější momenty.

O televizní přenos fotbalu ME přišla stanice Nova, která v minulosti odvysílala i Mistrovství světa ve fotbale v Kataru. Výhradní práva na vysílání letos získala jen Česká televize, která je bude vysílat na stanici ČT Sport a internetové platformě ČT Sport Plus.

Česká televize odvysílá zápasy i magazín z ME ve fotbale 2024
Na stanici ČT Sport se můžete těšit na magazín z EURA 2024
(zdroj: ceskatelevize.cz)

Česká televize má pod taktovkou i EURO 2024 Magazín, ve kterém se dozvíte novinky a důležité informace před blížícím se evropským šampionátem. Na ČT Sport nebude chybět ani zápasové studio s hosty, podobně jako na Markíze.

Televize Markíza odvysílá EURO live na své televizi

TV vysílání Mistrovství Evropy na Markíze

Nově odvysílá všechny zápasy z ME ve fotbale v TV oblíbená televize Markíza. Všichni fotbaloví fanoušci se mohou těšit na nové zápasové studio, kde budou experti z řad bývalých slovenských reprezentantů. Součástí vysílání na Markíze budou analýzy a reportáže přímo z dějiště, jakož i další exkluzivní programy.

Vyhrajte vstupenky na EURO 2024 na MarkízeTelevize Markíza si při této příležitosti pro vás připravila jedinečnou soutěž, ve které můžete vyhrát vstupenky na ME ve fotbale 2024. Stačí vyplnit formulář na markiza.sk a poslat fotku nebo krátký videopozdrav s důkazem, že si život bez fotbalu neumíte představit. Každý pátek až do 24.05. odmění Teleráno 3 výherce až 2 lístky na jeden ze zápasů UEFA EURO 2024.

Dejto vysílá ME ve fotbale v TV

Live vysílání ME ve fotbale v TV na Dajto

Kromě Markízy získala vysílací práva na EURO 2024 i televize Dajto v letech 2024 a 2028. Dajto vám bude zprostředkovávat výjimečné fotbalové zážitky obohacené o zápasová studia s hosty, analýzy a statistiky.

Skupina Markíza do svého vysílání zařadí přímé přenosy ze všech duelů, včetně vystoupení Česka na ME ve fotbale 2024. Dajto ve spolupráci s Markízou divákům nabídne celkem 51 fotbalových zápasů.

Během evropského šampionátu si diváci televize Dajto mohou vychutnat každou sobotu ve 09:00 hod. pořad UEFA EURO 2024: Magazín, který přináší informace, reportáže a zajímavosti týkající se Mistrovství Evropy ve fotbale 2024.

UEFA EURO 2024 odvysíla stanice Markíza a Dajto live
Markíza a Dajto získali vysílací práva na EURO 2024 (zdroj: markiza.sk)
RTVS Sport odvysílala kvalifikaci na EURO 2024

Kvalifikace na EURO na RTVS Sport

Kvalifikace na Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 byla fotbalová soutěž, která probíhala do března 2023 do března 2024. Slovensko v ní dohromady odehrálo 10 zápasů s Lucemburskem, Bosnou a Hercegovinou, Portugalskem, Lichtenštejnskem a Islandem, které odvysílala sportovní stanice RTVS Sport živě a bez reklam.

V minulosti odvysílala právě RTVS zápasy ME ve fotbale, avšak letos se jim nepodařilo získat vysílací práva na tuto prestižní fotbalovou soutěž zejména kvůli sníženému rozpočtu. Televize RTVS dokonce přišla io prestižní live přenosy MS v hokeji.

RTVS Sport odvysílala zápasy z EURA 2020
RTVS v minulosti odvysílala zápasy z evropského šampionátu na ME ve fotbale
(zdroj: sita.sk)

Kde se koukat na online přenos z fotbalových zápasů?

Pokud nemůžete sledovat ME ve fotbale v TV, tak máte na výběr další alternativu, a to online přenosu prostřednictvím placených platforem.

ČT Sport Plus (web České televize)

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 online si můžete nově vychutnat i na oblíbené platformě ČT Sport Plus. Sportovní program České televize sjednotil název pro všechny své online přenosy – ČT Sport Plus. Pro diváky se nic nemění – live přenosy fotbalu budou moci sledovat online na webu ceskatelevize.cz nebo v mobilní aplikaci ČT sport.

Video portál VOYO odvysílá ME ve fotbale online

Video portál VOYO

Online přenosy z Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 naleznete také na video portálu VOYO, který naleznete na webu voyo.nova.cz (ČR) a voyo.markiza.sk (SR). Ten odvysílá i populární UEFA EURO 2024: Magazín. VOYO je placená platforma, kde si musíte zakoupit měsíční předplatné za 159 Kč. ME ve fotbale online můžete sledovat až na 5 zařízení současně.

V nabídce VOYA naleznete live přenosy NHL, Formule 1, slovenské fotbalové Niké ligy, bojové organizace UFC, basketbalové NBA, bojové organizace RFA, motosportu MotoGP. VOYO nově odvysílá i live přenosy Ligue 1.

Oficiální live přenos na FIFA+

Světová fotbalová konfederace FIFA vám nabízí bezplatnou streamovací službu FIFA, která vám umožňuje spuštění zápasů z fotbalového šampionátu UEFA EURO 2024. Na webu fifa.com si můžete prohlédnout videa a novinky z ME 2024 v Německu.

Tipy pro sledování EURA 2024Zjistěte, jak a kde sledovat ME ve fotbale 2024 live a zdarma. Pokud jste zastáncem live streamu EURA, ten je dostupný zatím jen na video portálu VOYO za poplatek.

Jak sledovat EURO online free na mobilu?

Pokud chcete dívat EURO live stream free, případně vsadit si na jednotlivé zápasy ME ve fotbale zdarma, pak určitě využijte sázkovou kancelář Tipsport.

Mobilní aplikace Tipsport

Zatím není potvrzeno, zda Tipsport odvysílá ME ve fotbale online na své televizi. V mobilní aplikaci Tipsport však najdete LIVE sázky na všechny zápasy EURA 2024. Nezapomeňte, že jako nový klient automaticky získáte 500 Kč Tipsport bonus za registraci zcela zdarma pro první sázení, které můžete využít například. na zápasy ME ve fotbale.

Mobilní aplikace Tipsport
Mobilní aplikace Tipsport je dostupná ke stažení zcela zdarma

Jsou dostupné audio přenosy z ME ve fotbale?

Předpokládá se, že Tipsport by mohl svým tipérům alespoň zprostředkovat určité audio přenosy – live rádio nebo match tracker z Mistrovství Evropy ve fotbale 2024. Podmínkou spuštění je registrace na Tipsport.cz.

Živý audio přenos (live rádio)

Sázková kancelář Tipsport by mohl nabízet svým hráčům originální možnost sledování zápasů EURA 2024 včetně zápasů Slovenska a Česka prostřednictvím live rádia zcela zdarma.

Tipsport live rádio
Spuštění live rádia v sázkové kanceláři Tipsport

Všichni registrovaní hráči v Tipsportu si mohou spustit živý audio komentář (live rádio), který se nachází pod názvem zápasu. Live rádio lze spustit i přes mobilní telefon prostřednictvím webové stránky Tipsport.cz.

Mluvící live tracker 

Další skvělý nápad z dílny sázkové kanceláře Tipsport je mluvící live tracker, který graficky znázorňuje to nejdůležitější, co se na hřišti odehrává. A to není všechno!

Live audio tracker u Tipsportu
LIVE tracker v sázkové kanceláři Tipsport

Audio tracker zároveň přehrává i zvuková upozornění při důležitých situacích jako například při brankách, střelách do tyčky, penaltách nebo červených kartách. Live tracker se spustí automaticky po klepnutí na váš vybraný zápas.

Mobilní aplikace UEFA EURO 2024 Official

Pokud jste pravým fanouškem Mistrovství Evropy ve fotbale, tak oficiální mobilní aplikace UEFA EURO 2024 by ve vašem mobilu neměla chybět. S mobilní aplikací ME ve fotbale vám už nic neunikne. Stáhnout si ji mohou všechna mobilní zařízení s operačním systémem Android a také i zařízená iOS iPhone zcela zdarma.

V oficiální mobilní aplikaci UEFA EURO 2024 naleznete:

  • celý rozpis a program ME ve fotbale,
  • živé aktualizace minutu po minutě z každého jednoho zápasu,
  • odborné analýzy a výsledky každého zápasu,
  • jedinečné fotografie na hřišti,
  • zvukový popisný komentář pro lidi se zrakovým postižením pro každý zápas,
  • exkluzivní rozhovory a analýzy hráčů a pod.

Kromě toho si v mobilní aplikaci UEFA EURO 2024 můžete nastavit push up upozornění, takže vám nic důležitého již neujde. V aplikaci jsou dostupné i různé hry – EURO 2024 Fantasy Football, Bracket, Predictor nebo EURO Quiz.

Oficiální mobilní aplikace UEFA EURO 2024
Oficiální mobilní aplikace UEFA EURO 2024 (zdroj: allianz-arena.com)

Kde sledovat ME ve fotbale živě v zahraničí?

Mistrovství Evropy ve fotbale je světovým fenoménem. Pokrytí vysílacích práv je více než slušné. Na Slovensku se o vysílání postará Markíza a Německo má nejvíce pokrytí, jelikož je hlavním pořadatelem (TV přenos EURA se bude vysílat na Telekom Deutschland, ARD, RTL Germany, ZDF). Podívejte se, kde sledovat ME ve fotbale v TV.

Pokud zde náhodou nenajdete zemi, ve které chcete sledovat ME ve fotbale dnes v TV, tak vám doporučujeme navštívit oficiální web uefa.com, kde naleznete všechny země světa a jejich dostupný TV přenos z evropského šampionátu.

⚽ Kde sledovat ME ve fotbale v TV (zahraničí)? ⚽
ZeměTV staniceZeměTV stanice
Evropa
Albánie TV Klan Andorra M6, TF1 France, TVE Spain
Arménie Armenia TV CJSC Rakousko ServusTV, ORF
Ázerbájdžán Public TV Azerbaijan Belgie RTBF, VRT Belgium
Bosna a Hercegovina BHRT Bulharsko NOVA Bulgaria, BNT
Chorvatsko HRT Croatia Kypr CyBC
Dánsko DKDR Sport, TV2 Denmark Estonsko TV3 Sport Estonia
Finsko YLE Francie M6, TF1 France
Gruzie GPB Německo Telekom Deutschland, ARD,
RTL Germany, ZDF
Řecko ERT Greece Maďarsko MTVA Hungary
Island RUV Izrael Charlton
Itálie RAI, Sky Italia Srl Kazachstan Kazakhstan TV
Kosovo ArtMotion Lotyšsko TV3 Sport Latvia
Litva TV3 Sport Lithuania Malta PBS
Moldavsko TRM Monako M6, TF1 France
Černá Hora Arena Sport Serbia, RTCG Nizozemsko NOS
Severní
Makedonie
Arena Sport Serbia, MKRTV Slovensko Markíza, Dajto
Norsko TV2-N, NRK TV Polsko TVP
Portugalsko RTP Portugal, SIC, 
Sport TV Portugal, TVI
Irsko RTÉ Ireland
Rumunsko Pro TV Romania San Marino RAI, Sky Italia Srl
Srbsko Arena Sport Serbia,
RTS Serbia
Slovinsko RTVS Slovenija,
Sportklub Slovenia
Španělsko TVE Spain Švédsko SVT, TV4 Sweden
Švýcarsko SRG SSR Turecko TRT Turkiye
Ukrajina Megogo Ukraine Velká Británie BBC TV Sport, ITV UK
Vatikán RAI, Sky Italia Srl
Zbytek světa
Afghánistán Sony Six Alžírsko beIN Sports MENA
Argentina ESPN Latin America Austrálie Optus Australia
Bahamy CPSL Bahrajn beIN Sports MENA
Bangladéš Sony Six Brazílie Livemode Brazil,
TV Globo Brazil
Kambodža CTN Cambodia Kanada Bell Media Canada,
TVA Sports
Středoafrická
republika
NEW WORLD TV,
Supersport South Africa
Chile ESPN Latin Africa
Čína IQIYI Sports China,
Migu Video
Kolumbie ESPN Latin America
Kuba CPSL Dominikánská
Republika
CPSL, ESPN Latin Am.
Egypt beIN Sports MENA Indie Sony Six
Indonésie MNC Katar beIN Sports MENA
Srí Lanka Sony Six Vietnam Viettel, HTV
USA Fox Sports USA English,
FUBO TV, VIX
Venezuela ESPN Latin Amer.

Videa, výsledky a sociální sítě

Kvalitní video sestřihy resp. highlights naleznete na YouTube.com nebo na oficiální stránce uefa.com, kde najdete program zápasů EURA 2024, skupiny, všechny fotbalové týmy, historii a novinky z evropského šampionátu.

Pokud jste pravým fanouškem, tak určitě byste měli začít sledovat sociální sítě:

Vstupenky na všechny fotbalové zápasy (včetně zápasů Česka) na ME ve fotbale 2024 si můžete zakoupit na oficiálním webu uefa.com.

Pokud vás zajímají přesné výsledky a statistiky ze zápasů EURA, hlavně Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 tabulky, tak ty naleznete na webu sofascore.com případně flashscore.com

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kde sledovat ME ve fotbale dnes v TV?

Čeští diváci mohou sledovat EURO 2024 na ČT Sport. Slováci si mohou vychutnat shlédnutí evropského šampionátu na Markíze a Dajto. Kvalifikaci na EURO 2024 odvysílala sportovní stanice RTVS Sport. Závěrečný turnaj zde však neuvidíte.

2️⃣ Je dostupný EURO live stream free v sázkových kancelářích?

Zatím není potvrzeno, zda nějaká sázková kancelář odvysílá EURO live stream free na své online televizi. Pokud by ovšem měl někdo vysílat MS ve fotbale online, tak to bude s největší pravděpodobností Tipsport, který je znám svou širokou nabídkou live přenosů.

3️⃣ Kde se koukat na EURO online zdarma na internetu?

Všechny zápasy na Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 odvysílá video portál VOYO live a bez reklam.

4️⃣ Kdo odvysílá zápasy Česka na EURE 2024?

Všechny fotbalové zápasy české reprezentace si můžete prohlédnout na stanici ČT Sport. Využít můžete také alternativu online přenosu ME ve fotbale 2024 na VOYO.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Хотите получить займ на карту без отказа и долгих проверок? Подпишитесь на...
Telegram - лучшие предложения по займам на карту
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt