Srovnání bonusů za registraci (bonusů bez vkladu)

Sázková kancelář Hodnocení Druh bonusu Procentuální bonus Maximální bonus Připsání bonusu Min. vklad pro bonus Bonusový kód Extra bonus
9.4 Bonus bez vkladu - 150 Kč Bonus vám bude připsán po registraci. 0 Kč - - Získat bonus
8.6 Bonus bez vkladu - 200 Kč Bonus vám bude připsán po registraci. 0 Kč - - Získat bonus
5.7 Bonus bez vkladu - 500 Kč Bonus vám bude připsán po registraci. 0 Kč - - Získat bonus
Pro vícenásobné třídění podržte klávesu SHIFT a klikněte na požadované třídící šipky.

Více o bonusu bez vkladu (bonusu za registraci)

Bonus bez vkladu je forma bonusu kdy nemusíte vkládat do sázkové kanceláře žádné peníze a sázková společnost vám je připíše na váš hráčský účet. V České republice se můžete setkat s výrazem peníze na ruku. Tento druh bonusu, kde nemusíte vkládat žádné peníze můžete najít pod různými názvy jako no deposit bonus, bonus zdarma, aktivační bonus, peníze za ruku, či bonus za registraci. Bonusy bez vkladu jsou většinou považovány za vstupní bonusy a kromě nich můžete získat ještě i bonus za vklad.

Předtím než začnete sázet s bonusem bez nutnosti vkladu, tak si pořádně přečtěte bonusové podmínky, abyste nebyli později překvapeni. Pokud je bonus za registraci bez vkladu k dispozici, tak ve většině případů je třeba, abyste ho při sázení protočily, příp. zda výběr peněz vyhraných z tohoto bonusu zdarma není podmíněn vaším vkladem. Kromě toho je třeba zjistit, zda není nutné při registraci hráčského účtu vložit bonusový kód resp. promo kód. Potom vám nemusí uznat nárok na váš no deposit bonus. V České republice se bonus za registraci snaží nabízet každá sázková kancelář

Příklad bonusu bez vkladuPokud sázková kancelář nabízí bonus bez vkladu ve výši 150 Kč, tak je třeba splnit po registraci pouze základní podmínky. Mezi takové podmínky může patřit např. ověření totožnosti, dokončení registrace na pobočce (s tím se můžete setkat v ČR) nebo vám peníze zdarma dají pouze za registraci. Poté jak vám bude bonus za registraci připsán, tak můžete tyto peníze vsadit a to buď jednorázově nebo je můžete rozdělit na několik tiketů (vše záleží na podmínkách sázkové kanceláře). Sázková kancelář může mít v bonusových podmínkách stanoveno, že bonus bez vkladu je třeba před výběrem protočit.
Na co si dát pozor?
  • Důkladně si přečíst bonusové podmínky
  • Ujistit se, zda není třeba bonus bez vkladu protočit před požádáním o výběr peněz
  • Při bonusových podmínkách může být uveden např. minimální kurz nebo ktreré události lze sázet s bonusem bez vkladu
  • Dříve než se zaregistrujete, tak se ujistěte zda není nutné zadat bonusový kód při registraci hráčského účtu (najdete to v bonusových podmínkách)
.
Copyright © 2011-2019 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt