Srovnání bonusů za registraci (bonusy bez vkladu) sázkových kanceláří

Vyberte si svůj bonus z aktuálního přehledu bonusů za registraci bez nutnosti vkladu. Získejte peníze zdarma na sázení a uzavřete své sázky zcela bez rizika. Bonusy bez vkladu jsou tu pro vás!

# Sázková kancelář Hodnocení Druh bonusu Procentuální bonus Maximální bonus Připsání bonusu Protočení bonusu Min. vklad pro bonus Bonusový kód Extra bonus
9,1 Bonus bez vkladu 150 Kč Bonus vám bude připsán po registraci.
1× B
(max. 150 Kč)
0 Kč Získat bonus
8,8 Bonus bez vkladu 300 Kč Bonus vám bude připsán po registraci.
1× B
(max. 300 Kč)
0 Kč Získat bonus
8,8 Bonus bez vkladu 200 Kč Bonus vám bude připsán po registraci.
1× B
(max. 200 Kč)
0 Kč Získat bonus
6,9 Bonus bez vkladu 500 Kč Bonus vám bude připsán po registraci.
1× B
(max. 500 Kč)
0 Kč Získat bonus
Pro vícenásobné třídění podržte klávesu SHIFT a klikněte na požadované třídící šipky.

Návody jak získat uvítací bonus bez nutnosti vkladu

Jak na bonusy bez vkladu (bonusy za registraci)

Bonus bez vkladu je forma bonusu, kdy nemusíte vkládat do sázkové kanceláře žádné peníze a sázková společnost vám je připíše na váš hráčský účet. V České republice se můžete setkat s výrazem peníze na ruku, peníze za registraci. Tento druh bonusu, kde nemusíte vkládat žádné peníze můžete najít pod různými názvy jako no deposit bonus, bonus zdarma, aktivační bonus, peníze na ruku, či bonus za registraci. Bonusy bez vkladu jsou většinou považovány za vstupní bonusy a kromě nich můžete získat ještě i bonus za vklad.

Dříve než se rozhodnete využít bonusy bez nutnosti vkladu, tak si pořádně přečtěte bonusové podmínky, abyste nebyli později překvapeni. Pokud je bonus za registraci bez vkladu k dispozici, tak ve většině případů je třeba, abyste ho při sázení protočily. Rovněž je třeba zjistit, zda pro konkrétní bonusy zdarma není výběr peněz podmíněn vaším vkladem. Kromě toho je třeba zjistit, zda není nutné při registraci hráčského účtu vložit bonusový kód resp. promo kód. Potom vám nemusí uznat nárok na váš no deposit bonus. V českých sázkových kancelářích se s bonusem bez nutnosti vkladu setkáváme již pravidelně.

Příklad bonusu bez vkladuPokud sázková kancelář nabízí bonus bez vkladu ve výši 150 Kč, tak je třeba splnit po registraci pouze základní podmínky. Mezi takové podmínky může patřit např. ověření totožnosti, dokončení registrace na pobočce (s tím se můžete setkat v ČR) nebo vám peníze zdarma dají pouze za registraci.

Poté jak vám bude bonus za registraci připsán, tak můžete tyto peníze vsadit a to buď jednorázově nebo je můžete rozdělit na několik tiketů (vše záleží na podmínkách sázkové kanceláře). Sázková kancelář může mít v bonusových podmínkách stanoveno, že bonus bez vkladu je třeba před výběrem protočit.
Na co si dát pozor?
  • Důkladně si přečíst bonusové podmínky
  • Ujistit se, zda není třeba bonus bez vkladu protočit před požádáním o výběr peněz
  • Při bonusových podmínkách může být uveden např. minimální kurz nebo ktreré události lze sázet s bonusem bez vkladu
  • Dříve než se zaregistrujete, tak se ujistěte, zda není nutné zadat bonusový kód při registraci hráčského účtu (najdete to v bonusových podmínkách)
.
Copyright © 2011-2021 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt