Kontrola tiketu v SYNOT TIP – Návod jak ověřit vaše tipy online

Zjistěte online, zda je váš sázkový tiket z pobočky výherní. Návod na rychlé a jednoduché ověření vašich tipů na SynotTip.cz nebo v mobilní aplikaci.

Kontrola tiketu SYNOT TIP – ověřte si vaše tipy online!

SYNOTTIP je oblíbená sázková kancelář, která provozuje sportovní a kurzové sázky, loterie, kasina nebo společenské sázky (na různé politické či kulturní události).

Kontrola podaného tiketu je velmi jednoduchá a zvládne ji i úplný začátečník.

Pamatujte, že každý způsob ověření sázky (tiketu) své výhody i nevýhody a je tedy jen na vás vybrat si způsob, který vám vyhovuje nejvíce.

Ověření tiketu v SYNOT TIP víte realizovat:

  • online prostřednictvím internetu,
  • pomocí mobilní aplikace Synot Tip.

Kontrola tiketu na internetu

Ověření tiketu online bez přihlášení

Patříte k hráčům, kteří nemají založen herní účet a podávají své sázky na pobočce? Pak umíte jednoduchou kontrolu tiketu provést i online prostřednictvím internetu.

Stačí pouze navštívit webovou stránku SYNOT TIP, kde na úvodní stránce hned napravo najdete kolonku s názvem „Ověření tiketu“. Do kolonky napište číslo sázky a klikněte na tlačítko „KONTROLA“. Systém automaticky vyhodnotí podán tiket.

Kontrola tiketu na SynotTip.cz
Kontrola tiketu na www.synottip.cz

Dozvěděli jste se z výsledků, že je váš sázkový tiket výherní? Zastavte se po výhru na nejbližší pobočce SYNOT TIP, kde vám ji obsluha na základě předloženého tiketu vyplatí.

Ověření tiketu online s přihlášením

Pokud patříte k těm hráčům, kteří mají existující herní účet, tak si své výsledky podrobně zkontrolujte právě přes svůj uživatelský účet a synottip přihlášení.

Do herního účtu je třeba se nejprve přihlásit a prostřednictvím kolonky s názvem „Můj účet“ se dostanete na odkaz „Moje sázky“.

Po kliknutí na něj se zobrazí všechny vaše podané sázky spolu s podrobnými výsledky. Se seznamem podaných sázek můžete ale i dále pracovat a filtrovat tikety podle časového období, typu sázky nebo jejího stavu. Případná výhra bude převedena na váš herní účet v co nejkratším čase.

Kontrola tiketu v mobilní aplikaci SYNOT TIP

I vy máte telefon vždy po ruce? Tak si své výsledky zkontrolujte rychle přes mobilní aplikaci SYNOTTIP. Mobilní aplikace je dostupná zdarma pro operační systém Android.

Chcete využít potenciál aplikace SYNOT TIP na 100%? Doporučujeme založit si herní účet a využít i všechny synottip bonusy.

UpozorněníKvůli pravidlům společnosti Apple na dynamický obsah už SynotTip aplikace pro iOS nebude podporována a dále vyvíjena. Všichni majitelé Apple zařízení však mohou vyzkoušet responzivní web stránku, která by je neměla při tipování nijak omezovat.

Po přihlášení si zkontrolujte své výsledky přes uživatelské konto. Pro SynotTIP přihlášení stačí zadat uživatelské jméno a heslo, klepněte na ikonu v pravém horním rohu a pod ním najdete položku s názvem „Moje sázky“.

Po následném kliknutí uvidíte všechny vaše podané sázky s detailně výsledky. Pro lepší přehled o vašich sázkách použijte filtr, díky kterému seřadíte podané sázky podle časového období, stavu sázky nebo její typu.

Recenze a hodnocení mobilní aplikace SYNOTTIPChcete vědět, zda je SynotTip aplikace tou správnou aplikací pro vaše tipování? Přečtěte si naši recenzi sázkové aplikace SynotTip a dozvíte se vše důležité!
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma + 50 free spins

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 200 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

nefungujú, lebo by sa to zneužívalo, ale dá sa cez oficiálny e-mail. no v...
Zdanění kurzových sázek v ČR
NO NEPOZnam podrobnosti, ale mohol to byť skvelý podvod. Ja ale žasnem, že...
Kde podať sťažnosť na stávkovú kanceláriu?
Dobry den chcela by som sa spytat v kasine 22bet pri vybere uz je mozne...
Vyber
Copyright © 2011-2021 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt