Přehled možností jak a kde sledovat fotbalovou Ligu mistrů UEFA 2023/2024 ŽIVĚ – online stream + LIVE přenosy v TV

Využi bonus 300 Kč bez vkladu pouze za registraci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč zdarma

Sledujte živé přenosy z fotbalové Ligy mistrů 2023/2024 LIVE. Prozkoumejte všechny možnosti sledování zápasů Champions League UEFA prostřednictvím live streamů online nebo přímých přenosů v TV.

Liga mistrů 🔴 ŽIVĚ – kde sledovat přenosy v TV + online

Chcete vědět, kde sledovat Ligu mistrů zdarma? Pak jste tady správně.

Liga mistrů UEFA je v pořadí již 32. ročníkem této prestižní fotbalové soutěže. Letošního vítěze poznáme 1. června 2024 na finále Champions League v Londýně. Vítěz Ligy mistrů 2023/24 získá právo hrát proti vítězi Evropské ligy v Superpoháru UEFA 2024 (Super Cup UEFA 2024). V nové sezóně Ligy mistrů si zahraje zápasy i Sparta Praha.

Kromě toho se vítěz soutěže kvalifikuje i do skupinové fáze Ligy mistrů UEFA 2024/2025. Nenechte si ujít další ročník této prestižní fotbalové soutěže a zjistěte všechny alternativy, kde sledovat Ligu Mistrů LIVE online a bez otravných reklam.

► Sledovat Ligu mistrů ŽIVĚ
Sledujte zápasy Ligy mistrů online ve vysokém rozlišení, bez sekání a reklamy

⚽ Událost Liga mistrů UEFA 2023/24
📌 Oficiální název Champions League UEFA
🗓️ Termín soutěže 27. června 2023 – 1. června 2024
📺 TV vysílání Premier Sport 2 a Nova Sport 3, 4
⏺️ TV přenos (finále) ČT sport
▶️ LIVE stream Tipsport TV Fortuna TV Chance TV
✅ Online přenos MAGIO GO, Telly, Vodafone TV a O2 TV
🔊 Audio přenos Tipsport Chance
📱 Mobilní aplikace LM UEFA Champions League

Kde sledovat kvalifikační zápasy Champions League v TV nebo online na internetu?

Na kvalifikaci Ligy Mistrů 2023/2024 je možné se dívat až ve třech českých sázkových kancelářích: TipsportFortuna a Chance. Díky těmto třem českým sázkovým kancelářím můžete jednoduše sledovat Ligu mistrů online.

Sázkové kanceláře budou vysílat zápasy pro první, druhé a třetí předkolo pomocí svých online televizí – TV TipsportFortuna TV nebo Chance TVLive stream Ligy mistrů si tak budete moci prohlédnout zcela zdarma, bez skrytých poplatků.

Kde se bude vysílat skupinová fáze + play-off LM?

Zápasy Ligy mistrů v TV uvidíte v dalších fázích přímo na internetové televizi O2 TV, která nabízí ten nejlepší sportovní obsah – živé vysílání O2 TV a online stream Ligy Mistrů přes sportovní programy Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4.

O2 TV zároveň umožňuje svým divákům vyzkoušení různých zajímavých funkcí jako například: zpětné shlédnutí, zastavení obrazu nebo kvalita obrazu v HD.

Sledovat Ligu Mistrů na O2 TV

Kromě O2 TV se dají sportovní programy Premier Sport 2, Nova Sport 3 a 4 zakoupit i přes internetovou nebo satelitní televizi Telly (dříve Digi). Všechny sportovní programy lze zakoupit i u mobilních operátorů Vodafone a Telekom (T-Mobile) za určitý poplatek. 

Chcete vědět, jak sledovat Ligu Mistrů zdarma? Přečtěte si náš podrobný návod, jak sledovat Ligu mistrů UEFA zdarma.

Na kterých TV stanicích uvidíte hlavní finále Ligy mistrů 2023/24?

Kde se bude vysílat finále Ligy mistrů? Hlavní zápas Ligy Mistrů 2023/24 už klasicky odvysílá český televizní kanál ČT Sport. Finále LM se uskuteční 1. června 2024 na stadionu Wembley Stadium v Londýně (Anglie).

Z fotbalové Ligy mistrů UEFA vám přinášíme i Tipy na zápasy.

Bezplatné online přenosy Ligy mistrů 2023/24 v sázkových kancelářích

V současnosti jdou stále více do popředí sportovní live streamy, které si můžete spustit zcela zdarma v kterékoli sázkové kanceláři. Kvalifikační zápasy Ligy mistrů dnes si můžete spustit jen ve dvou slovenských sázkových kancelářích.

LIVE stream Ligy mistrů na TV Tipsport ZDARMA

Kvalifikační zápasy z prvního, druhého nebo třetího předkola Ligy mistrů, případně play-off Champions League si umíte spustit na online televizi TV Tipsport zcela zdarma a bez reklam. Jedinou podmínkou je registrace účtu v Tipsportu.

Liga mistrů live stream free si umíte spustit na webu Tipsportu pod sekcí „TV“ nebo „LIVE“. Fotbalový přenos je dostupný bez reklam.

S vytvořením registrace na Tipsport.cz zároveň získáte přístup ke všem sportovním přenosům na Tipsport TV a to není všechno. Jako dárek od Tipsportu získáte bonus za registraci zdarma, který můžete využít pro vaše první sázky.

LIVE stream Ligy mistrů na TV Tipsport
Návod jak sledovat Ligu mistrů LIVE na TV Tipsport ZDARMA a bez reklam
 1. Registrace účtu na Tipsport.cz a následné ověření totožnosti. S vytvořením účtu vám může pomoci náš rychlý návod k registraci u Tipsportu.
 2. Přihlášení do vašeho herního účtu, kde máte nárok na bezplatné 7 denní sledování jakýchkoli sportovních live streamů. Po uplynutí 7 dnů je zapotřebí alespoň jednou měsíčně min. 30 Kč.
 3. Sportovní live stream si umíte spustit na webu Tipsportu v sekci „TV“ nebo „LIVE“ bez reklam a účtovaných poplatků.

Online přenos Champions League na Fortuna TV

Fotbalové zápasy z kvalifikace Ligy mistrů 2023/24 by se měly vysílat i na online televizi Fortuna TV zdarma a bez reklam, pokud patříte mezi klienty Fortuny.

Sázková kancelář Fortuna umožňuje sledovat sportovní live streamy pouze svým registrovaným tipérům, kteří musí mít plně ověřený účetkladný zůstatek na něm.

Přímé přenosy Ligy mistrů živě zdarma na Fortuna TV si umíte zapnout na celou obrazovku, přičemž máte k dispozici ty nejlepší a nejprestižnější fotbalové a hokejové ligy světa.

Sledovat kvalifikační zápasy LM na Fortuna TV
Kliknutím budete přesměrováni na iFortuna.cz

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
 • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
 • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
 • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Návod jak sledovat Ligu mistrů live na Fortuna TV
 1. Registrace na webu iFortuna.cz a následné ověření totožnosti. Vytvoření účtu vám může usnadnit náš návod k registraci ve Fortuně.
 2. Přihlášení do účtu, kde je zapotřebí realizovat první libovolný vklad na účet.
 3. Po splnění všech výše uvedených podmínek můžete sledovat Liga mistrů live stream free na Fortuna TV zcela zdarma.

Při registraci ve Fortuně máte nárok na vstupní bonusy, přičemž ten první získáte ihned, již po dokončení vaší registrac

Alternativy pro sledování LM UEFA 

Podívejte se na další alternativy pro sledování Ligy mistrů 2023/2024 živě.

Liga mistrů v TV / online vysílání na Premier Sport 2 a Nova Sport 3,4 

Ligu mistrů živě zdarma můžete sledovat na O2 TV díky 3 jednoduchým krokům:

 1. Zaregistrujete se – stačí vyplnit email, heslo a telefonní číslo. O2 vám pošle ověřovací e-mail k dokončení registrace.
 2. Zaplatíte kartou – vyberete si balík O2 TV, který obsahuje sportovní stanice Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4. 
 3. Okamžitě po zaplacení sledujete zápasy Ligy mistrů.
O2 TV návod na sledovaní sportu

Sledovat zápasy Ligy mistrů live, anglické Premier League, ale i české Fortuna Ligy můžete na počítači, telefonu, tabletu – ale dokonce i přes Xbox nebo set-top box.

O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis, O2 TV Hokej

Online vysílání Ligy Mistrů v TV / Magio GO

Společnost Telekom nabízí možnost online sledování Ligy mistrů přes internet prostřednictvím jejich aplikace Magio GO. Přístup do aplikace získáte, pokud máte zaplacený jeden z TV balíčků. Pak jsou tu aplikace Telly, Vodafone TV a samozřejmě i O2 TV, díky kterým můžete sledovat Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4 online živě.

Samotné televizní stanice Telly (dříve DIGI) končí a všechny přenosy se přesunou na uvedené tři sportovní stanice.

Televize Telly

Kde lze spustit audio přenosy ze zápasů Ligy mistrů?

Pokud si chcete raději celý průběh vašeho vybraného zápasu Ligy mistrů dnes poslechnout, tak máme pro vás dvě skvělé alternativy jak na to.

Živý audio přenos (live rádio)

Sázková kancelář Tipsport nabízí svým hráčům originální možnost, jak sledovat Ligu mistrů živě zdarma na internetu prostřednictvím live rádia.

Tipsport live rádio
Spuštění live rádia v sázkové kanceláři Tipsport

Všichni registrovaní hráči u Tipsportu si mohou spustit živý audio komentář (live rádio), který se nachází pod názvem zápasu. Live rádio je možné spustit i přes mobilní telefon prostřednictvím webové stránky Tipsport.cz.

Mluvící live tracker z Champions League

Další skvělý nápad z dílny sázkové kanceláře Tipsport je mluvící live tracker, který graficky znázorňuje to nejdůležitější, co se na hřišti odehrává. A to není všechno!

Live tracker u Tipsportu
LIVE tracker v sázkové kanceláři Tipsport

Audio tracker zároveň přehrává i zvukové upozornění při důležitých situacích jako například při gólech, střelách do tyčky, penaltách nebo červených kartách. Audio tracker se spustí automaticky po kliknutí na váš vybraný zápas.

Jak sledovat fotbalové zápasy LM na mobilu?

Jelikož mobilní zařízení šetří váš čas a zjednodušují život, tak jsme pro vás vybrali 2 nejlepší alternativy pro sledování Ligy mistrů 2023/24 na mobilu.

Kvalifikační zápasy Ligy mistrů na Fortuna TV

Jak jsme avizovali v úvodu, tak kvalifikační zápasy Champions League bude vysílat sázková kancelář Fortuna na své online televizi Fortuna TV.

Pro spuštění sportovních přenosů ze zápasů vám postačí stažení mobilní aplikace Fortuna a zvolení vybraného zápasu LM.

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
 • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
 • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
 • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Stáhnout si mobilní aplikaci od Fortuny
Budete přesměrováni na oficiální stránku iFortuna.cz

Fotbalové zápasy Champions League na TV Tipsport

Kvalifikační zápasy Ligy mistrů živě zdarma si můžete vychutnat také pomocí mobilní aplikace Tipsportu, která je dostupná ke stažení zcela zdarma. Jejím stažením získáte snadný přístup k oblíbeným LIVE sázkám, tiket aréně nebo ke sportovním přenosům na TV Tipsport (na které si můžete spustit vybraný zápas Ligy mistrů).

Stáhnout si mobilní aplikaci Tipsportu zdarma
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

Mobilní aplikace pro Ligu Mistrů 

Ligu mistrů můžete mít od nynějška i ve vašem mobilu díky mobilní aplikaci pod názvem UEFA Champions LeagueAplikace je navíc dostupná zdarma ke stažení pro zařízení Android na Google Play nebo pro zařízení iPhone v App Store.

V mobilní aplikaci UEFA Champions League naleznete:

 • nejnovější zpravodajství o nejvyšší evropské klubové fotbalové soutěži,
 • výsledky ze všech odehraných zápasů Ligy mistrů,
 • losování,
 • statistiky hráčů a jednotlivých týmů,
 • videa, highlighty a pod.
Mobilní aplikace Ligy mistrůLiga mistrů – mobilní aplikace
Oficiální aplikace UEFA Champions League

Aplikace v sobě skrývá kromě kvalitní grafiky i řadu užitečných funkcí např. sestřihy ze zápasů, podrobné statistiky z aktuálního ročníku UEFA, historie Ligy mistrů atd.

Video sestřihy, highlights a sociální sítě

Kromě nadupané mobilní aplikace si můžete prohlédnout video sestřihy ze zápasů Champions League i prostřednictvím video portálu YouTube nebo pomocí oficiálního kanálu UEFA. Další možností je web České televize v sekci „Sport“.

Pokud jste pravým fanouškem Ligy mistrů, tak určitě byste měli začít sledovat sociální sítě:

Jaké jsou ostatní zdroje vysílání Champions League?

Na portálu LiveSoccerTV.com najdete kompletní přehled všech dostupných zdrojů vysílání fotbalových zápasů online pro více než 175 zemí.

LiveSoccerTV zároveň poskytuje veškeré informace ohledně legálních televizních vysílání, sociálních médií, live streamingů, služeb OTT (stream přes internet), rádií nebo satelitních služeb.

Kde sledovat Ligu mistrů v zahraničí?

V zahraničí se Liga mistrů v TV vysílá na stanicích: Arena Sport, Canal+ Foot, COSMOTE Sport, Cytavision Sports, Digi Sport 2, Eleven Sport 3, Max Sport 4, MEGOGO, M+ Liga de Campeones, MTV Katsomo, MTV Urheilu, Nova Sport 4, Orange Sport, Polsat Sport Premium 1, Prima Sport 2, Sport 2, Stan Sport, TNT Sport, TV3 MAX, Viaplay, Ziggo Kanaal 14 a Ziggo Sport Select.

Champions League se vysílá prostřednictvím veřejnoprávních televizí pouze ve čtyřech evropských zemích a to:

Jak sledovat Champions League v TV v zahraničí?
Evropské země
 • Chorvatsko
 • Srbsko
 • Maďarsko
 • Švýcarsko

Ostatní evropské země vysílají Champions League (převážně) přes soukromé televize:

Jak sledovat Ligu mistrů v TV v zahraničí?
Evropské země
 • Anglie
 • Německo
 • Belgie
 • Polsko
 • Česko
 • Rakousko
 • Slovensko
 • Španělsko
 • Itálie
 • Nizozemsko
 • Dánsko
 • Norsko
 • Andora
 • Finsko
 • Francie
 • Makedonie
 • Řecko
 • San Marino
 • Slovinsko
 • Švédsko
 • Turecko
Náš TIPV našem dalším článku dočtete o přehledu možností, jak sledovat sportovní přenosy živě.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kde sledovat Ligu mistrů v TV v sezóně 2023/24?

Ligu mistrů dnes si můžete v TV prohlédnout na programech: Nova Sport 3, Nova Sport 4 a Premier Sport 2.

2️⃣ Na jaké TV stanici končí vysílání LM?

Všechny sportovní programy pro Ligu Mistrů 2023/24 naleznete u mobilních operátorů O2, Vodafone a Telekom (T-Mobile).

3️⃣ Která sázková kancelář nabízí Ligu mistrů live stream free?

Online přenosy ze kvalifikačních zápasů Champions League 2023/2024 jsou zatím dostupné pouze v sázkové kanceláři Tipsport. Při každém zápase LM najdete živý audio přenos nebo live audio tracker, který si můžete spustit zcela zdarma.

4️⃣ Kde najdete nejlepší video sestřihy a highlights?

Nejkvalitnější video sestřihy naleznete určitě na video portálu YouTube a také na oficiálním webu UEFA.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt