Přehled možností jak a kde sledovat Ligu mistrů 2021/2022 ŽIVĚ

Sledujte živé přenosy z Ligy mistrů 2021/2022. Prozkoumejte všechny možnosti sledování Champions League, ať už prostřednictvím live streamů, internetu nebo televize.

Liga mistrů – živé přenosy, livestream a možnosti sledování

I letos si můžete vychutnat sledování přímých přenosů Champions League prostřednictvím své televize, mobilu nebo internetu.

Těšit se můžete i na mobilní aplikaci Ligy Mistrů, která je dostupná ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení.

Ani tento rok nebudou chybět kvalitní video sestřihy, live výsledky, tabulky či dokonce podrobné statistiky z Ligy mistrů. Pojďme se společně podívat na možnosti, jak sledovat Ligu Mistrů živě.

Kvalifikace Champions League 2021/2022

Na kvalifikační zápasy Ligy mistrů 2020 je možné se dívat v českých sázkových kancelářích Tipsport a Fortuna.

Sázkové kanceláře budou vysílat zápasy pro první, druhé a třetí předkolo pomocí svých online streamů – TV Tipsport Fortuna TV.

Skupinová fáze Champions League 2021/2022 a Playoff

Zápasy ze skupinové fáze Ligy mistrů 2020 můžete sledovat přímo na internetové televizi O2 TV, která nabízí ten nejlepší sportovní obsah – živé vysílání O2 TV online stream Ligy Mistrů přes sportovní programy Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4.

O2 TV zároveň umožňuje svým divákům vyzkoušení různých zajímavých funkcí jako například: zpětné shlédnutí, zastavení obrazu nebo kvalita obrazu v HD.

Kromě O2 TV se dají sportovní programy Premier Sport 2, Nova Sport 3 a 4 zakoupit i přes internetovou nebo satelitní televizi Telly (dříve Digi). Všechny sportovní programy lze zakoupit i u mobilních operátorů Vodafone a Telekom (T-Mobile) za určitý poplatek. 

Chcete vědět, jak sledovat Ligu Mistrů zdarma? Přečtěte si náš podrobný návod, jak sledovat Ligu mistrů UEFA zdarma.

Finále Ligy Mistrů 2021/2022

Hlavní zápas Ligy Mistrů už klasicky odvysílá český televizní kanál ČT Sport. Finální zápas Ligy Mistrů se plánuje odehrát 28.05.2022 v ruském Petrohradě.

Alternativy pro sledování Ligy mistrů UEFA 2021/2022

Liga mistrů v televizi / online vysílání na Premier Sport 2 a Nova Sport 3,4 

Ligu mistrů můžete sledovat na O2 TV díky 3 jednoduchým krokům:

 1. Zaregistrujete se – stačí vyplnit email, heslo a telefonní číslo. O2 vám pošle ověřovací e-mail k dokončení registrace.
 2. Zaplatíte kartou – vyberete si balík O2 TV, který obsahuje sportovní stanice Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4. 
 3. Okamžitě po zaplacení sledujete zápasy Ligy mistrů.

Sledovat přímé přenosy Ligy mistrů, anglické Premier League, ale i české Fortuna Ligy můžete na počítači, telefonu, tabletu – ale dokonce i přes Xbox nebo set-top box.

Liga mistrů audio živý přenos

Sázková kancelář Tipsport nabízí svým hráčům originální možnost sledování zápasů Champions League prostřednictvím live rádia.

Všichni registrovaní hráči u Tipsportu si mohou spustit živý audio komentář (live rádio), který se nachází pod názvem zápasu. Live rádio je možné spustit i přes mobilní telefon prostřednictvím webové stránky Tipsport.sk.

Champions League live audio tracker

Další skvělý nápad z dílny sázkové kanceláře Tipsport je mluvící live tracker, který graficky znázorňuje to nejdůležitější, co se na hřišti odehrává. A to není všechno!

Audio tracker zároveň přehrává i zvukové upozornění při důležitých situacích jako například při gólech, střelách do tyčky, penaltách nebo červených kartách. Audio tracker se spustí automaticky po kliknutí na váš vybraný zápas.

UEFA Liga mistrů live stream

Alexander Ceferino, předseda evropského fotbalového řídícího orgánu UEFA prozradil, že se chystá spuštění novinky v podobě vlastní streamingové služby, která bude nést pracovní název UEFA TV.

Streamingová služba se plánuje spustit v roce 2021, ovšem nikde není napsáno, že se nemůže spustit i předčasně u příležitosti Champions League 2020/2021.

LM a zdroje vysílání

Na portálu LiveSoccerTV.com najdete kompletní přehled všech dostupných zdrojů vysílání fotbalových zápasů online pro více než 175 zemí.

LiveSoccerTV zároveň poskytuje veškeré informace ohledně legálních televizních vysílání, sociálních médií, live streamingů, služeb OTT (stream přes internet), rádií nebo satelitních služeb.

Liga mistrů – mobilní aplikace

Ligu mistrů můžete mít od nynějška i ve vašem mobilním telefonu díky mobilní aplikaci pod názvem UEFA Champions League.

Mobilní aplikace je navíc dostupná zdarma ke stažení pro zařízení Android na Google Play nebo pro zařízení iPhone v App Store.

Mobilní aplikace Ligy mistrůLiga mistrů – mobilní aplikace
Oficiální aplikace UEFA Champions League

Aplikace v sobě skrývá kromě kvalitní grafiky i řadu užitečných funkcí – např. sestřihy ze zápasů, podrobné statistiky z aktuálního ročníku UEFA, historie Ligy mistrů a mnohé další.

Champions League – video sestřihy

Kromě nadupané mobilní aplikace si můžete prohlédnout video sestřihy ze zápasů Champions League 2020 i prostřednictvím video portálu Youtube a oficiálního kanálu UEFA nebo na webu České televize v sekci „Sport“.

Oficiální výsledky z Ligy mistrů UEFA

Všechny aktuální výsledky Ligy mistrů 2021/2022 najdete na webech sázkových kanceláří TipsportFortuna nebo Chance.

Výsledky najdete i webovém portálu SportScore.cz, které poskytují aktuální live výsledky, tabulky jakož i některé statistiky. Najdete zde také kurzy k jednotlivým zápasům nebo komentování live zápasů Ligu mistrů UEFA 2020.

Sázkovým kancelářím nechybí dokonce ani kvalitní mobilní aplikace, která je dostupná pro stažení v obchodě App Store a Google Play.

Program LM 2021/2022

Na webu UEFA naleznete mimo jiné také program zápasů Ligy Mistrů. Zahrnuje kompletní přehled zápasů včetně osmifinále, čtvrtfinále, semifinále a finále Ligy mistrů UEFA.

Fotbalové statistiky pro Champions League

Statistiky fotbalových zápasů Ligy mistrů UEFA poskytuje každá sázková kancelář, stačí kliknout na ikonku statistiky při konkrétním zápase a vidíte vše podstatné (poslední zápasy, statistiky hráčů – góly asistence, karty nebo zde najdete i tabulku či vzájemné zápasy).

Jak funguje vysílání Ligy Mistrů v Evropě?

Champions League se vysílá prostřednictvím veřejnoprávních televizí pouze ve čtyřech evropských zemích a to:

 • Chorvatsko
 • Srbsko
 • Maďarsko
 • Švýcarsko

Ostatní evropské země vysílají Champions League (převážně) přes soukromé televize:

 • Anglie
 • Německo
 • Belgie
 • Polsko
 • Česko
 • Rakousko
 • Slovensko
 • Španělsko
 • Itálie
 • Nizozemsko
Náš TIPV našem dalším článku dočtete o přehledu možností, jak sledovat sportovní přenosy živě.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Jaké TV stanice budou vysílat Ligu Mistrů 2021/2022?

Ligu mistrů 2021/2022 si můžete v TV prohlédnout na programech: Nova Sport 3, Nova Sport 4 a Premier Sport 2.

2️⃣ Který mobilní operátor nabízí komplexní sportovní programy pro Ligu Mistrů 2021/2022?

Všechny sportovní programy pro Ligu Mistrů 2021/2022 naleznete u mobilních operátorů O2, Vodafone a Telekom (T-Mobile).

3️⃣ Jaké jsou možnosti online přenosů Ligy Mistrů 2021/2022?

Online přenosy ze zápasů Evropské ligy 2021/2022 jsou zatím dostupné pouze v sázkové kanceláři Tipsport. Při každém zápase EL najdete živý audio přenos nebo live audio tracker, který si můžete spustit zcela zdarma.

4️⃣ Kde najdete rychlé výsledky Ligy Mistrů 2021/2022?

Nejrychleji výsledky najdete v sázkových kancelářích Tipsport, Chance, či Fortuna. Další možností jsou live výsledky na webu Sportskore.cz, kde najdete i přehledné tabulky, či statistiky z Ligy Mistrů 2021/2022.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu