Online peněženka Neteller – co to je, jak funguje, jak si založit účet, poplatky, výhody, zkušenosti

Využi bonus 500 Kč bez vkladu a vsaď si na ME ve fotbale
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč zdarma a vsaď si na EURO 2024

Vysvětlíme vám, co je internetová peněženka Neteller, jak funguje a jaké jsou poplatky a limity. Přečtěte si návod, jak založit Neteller účet a jak využívat výhod VIP programu.

Neteller peněženka – RECENZE a NÁVOD jak založit účet

Co je Neteller?

Neteller je internetová peněženka a hlavní konkurent je platební brána Skrill.

Neteller své služby poskytuje již od roku 1999 a od této doby patří k lídrům na mezinárodním trhu v oblasti internetových plateb (působí ve více než 200 zemích).

Společnost Neteller podléhá britskému a evropskému právu a zároveň je kontrolována Financial Service Authority (úřad pro finanční dohled ve Velké Británii). Kromě toho Neteller využívá nejmodernější šifrování a klienti musí podstoupit vícenásobné ověření totožnosti.

📢 E-peněženka Neteller.com
👉 Kryptoměny  BTC, BCH, EOS, ETH, LTC ...
🆓 Účet Neteller zdarma ✅ 
📱 Neteller aplikace Stáhnout appku
💍 Věrnostní program Neteller Knect
🏦 Mezinárodní převody
💳 Net+ Prepaid MasterCard Zdarma od hodnosti „Neteller True“
⚡ Virtuální Neteller karta ✅ (na požádání)

Díky elektronické peněžence Neteller můžete posílat peníze na internetu rychle, bezpečně a komukoliv, kdo má založen Neteller účet (sázkové kanceláře ale i soukromé osoby). Na rozdíl od svého největšího konkurenta Skrill, internetová peněženka Neteller není v českém jazyce.

Založení Neteller účtu je zdarma, ale až poté jako ověříte svou identitu budete moci využívat Neteller účet naplno. Po ověření účtu budete moci požádat i o platební kartu. Prostřednictvím platební karty Neteller můžete vybírat své peníze z kteréhokoliv bankomatu jakož i platit ve všech obchodech, které kartu MasterCard akceptují. Neteller umožňuje požádat i o virtuální kartu, která je použitelná pouze na internetu.

Založit bezplatný Neteller účet
Budete přesměrováni na oficiální stránku Neteller.com

Hodnocení: 4.5 z 5

Výhody internetové peněženky Neteller

 • Jednoduchost – na posílání peněz vám stačí údaje k účtu a heslo.
 • Rychlost – peníze přes Neteller posíláte a přijímáte v reálném čase, tedy okamžitě resp. během pár sekund.
 • Bezpečnost – internetová peněženka Neteller splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy.
 • Volnost – s Neteller můžete posílat a přijímat peníze z celého světa, všude tam kde tuto službu podporují.
 • Mobilní aplikace Neteller
 • Možnost požádat o platební kartu Net+

Nevýhody

Jak založit Neteller účet?

Internetová peněženka Neteller

Jediné, co musíte udělat je zaregistrovat si bezplatný Neteller účet . Při registraci zadávejte pouze pravdivé informace. Na e-mail vám přijde informace o vašem Account ID, které budete potřebovat pro přihlášení.

Pokud již máte internetovou peněženku Skrill (Moneybookers), tak pak můžete využít elektronickou peněženku Neteller na účet v jiné měně (díky tomu se zbavíte poplatků za převod měny). Abyste mohli aktivovat platební kartu Neteller a zároveň měly vyšší limity či možnost výběru peněz na váš bankovní účet, je třeba ověřit vaši identitu.

Můžete tak učinit předložením nějakého dokladu jako pas nebo občanský průkaz. Dále je nutné poslat i nějaký dokument, na kterém bude uvedeno vaše jméno a adresa s datem ne starším než 3 měsíce (např. účet za elektřinu nebo telefon).

Dokumenty posílejte na identity@neteller.com. Proces verifikace by měl proběhnout do 24 hodin. Váš bankovní účet se ověřuje tak , že Neteller vám pošle na účet malou částku, kterou po přihlášení do Neteller účtu vpíšete do políčka pro ověření vašeho bankovního účtu .

Registrace v Neteller
Budete přesměrováni na oficiální stránku Neteller.com

Jak funguje Neteller?

Po zaregistrování máte přístup na váš Neteller účet. Pokud jste ještě neověřili vaši totožnost, tak budete moci posílat peníze, ale s nižšími limity jako při ověřeném Neteller účtu. Po ověření vaší identity budete moci vaše peníze vybrat a také budete mít k dispozici větší limity pro posílání peněz.

Každý Neteller účet má 12 místní identifikační číslo (Account ID), ke kterému vám bude přiřazeno i 6 místní bezpečnostní číslo (Secure ID). Kvůli identifikaci zákazníka jako vlastníka účtu je třeba ještě určit heslo.

Vklad peněz na Neteller účet

Na Neteller účet si můžete poslat peníze prostřednictvím platebních karet Visa, MasterCard, VISA Electron a Maestro, tuzemským bankovním převodem, Paysafecard nebo prostřednictvím služby TrustPay.

Posílání peněz z Neteller do sázkových kanceláří

Převod z Neteller do sázkové kanceláře probíhá okamžitě a bez poplatků (ve většině případů). Většina online poskytovatelů hazardních her ​​poplatek 1,90 % z převáděné částky na zákazníky nepřenáší.

Zasílání peněz ze sázkových kanceláří do Neteller

Převod peněz ze sázkové kanceláře na Neteller účet trvá od 2 do 60 hodin (záleží od společnosti). Výběr je možný pouze na ten Neteller účet se kterým byl proveden vklad (avšak jsou i výjimky).

Posílání peněz mezi Neteller účty

Peníze můžete posílat i na další osobní účty elektronické peněženky Neteller. Jediné co budete potřebovat je Neteller e-mailová adresa uživatele, kterému chcete poslat peníze. Poplatek za posílání peněz je obvykle 1,9 %, ale v současnosti je bez poplatků. Peníze můžete poslat i na e-mail, na který ještě není otevřený účet Neteller. Jakmile bude vytvořen účet s tímto e-mailem, tak se peníze připíší (tento čas je omezený a pokud se tak nestane, peníze budou poslány zpět odesílateli).

Výběr peněz z Neteller

Výběr peněz z Neteller účtu můžete uskutečnit bankovním převodem (3-5 dní) nebo prostřednictvím šeku (14-30 dní). Peníze je možné vybírat i přímo z bankomatu prostřednictvím karty Neteller. Minimální výběr z bankomatu je 20 EUR.

Podmínky při výběru z bankomatů (běžný Neteller účet):

 • Maximálně 2 výběry za 24 hodin
 • Maximální částka výběru je 750 EUR (24 hodin)
 • Maximálně 6 výběrů za 4 dny
 • Maximální částka výběru je 2.250 EUR (4 dny)
 • Při VIP účtech se limity mění
Není vám něco jasné? Zeptejte se na našem fóru o online peněžence Neteller.
Odpověď zaručena!
Neteller momentálně nepodporuje žádná sázková kancelář.

Poplatky v Neteller

Zkontrolujte si v přehledné tabulce, jakou výškou jsou zpoplatněny vklady na Neteller účet.

Vklady na Neteller účet
Platební metodaNeteller poplatky
Tuzemský bankovní převod 2,50 %
Kreditní a debetní karty (VISA, Maestro, MasterCard, VISA Electron) 2,50 %
Paysafecard 2,50 % (maximální vklad 450 €)
Paysafecash 2,50 %
TrustPay 2,50 % (maximální vklad 5.247 € / transakce / den)
Bitcoin/Bitcoin Cash 2,50 % (maximální vklad 1.170 € / transakce / den)
Skrill 2,50 % (maximální vklad 450 €)

Posílání peněz do sázkových kanceláří je ve většině případů zdarma. Je třeba se seznámit s podmínkami každé sázkové kanceláře. Poplatek při zaslání peněz soukromé osobě je momentálně 0 %. Normálně se účtuje 1,90 %, ale minimálně 1 USD.

Výběry z Neteller účtu:

 • Bankovní převod: 7,5 EUR
 • Výběr z bankomatu přes Neteller kartu: 1,75 %

Více informací najdete na stránce neteller.com v sekci „Fees“.

Limity v Neteller

Limity se mění podle toho, zda jsou Neteller účty ověřené nebo ne. Pokud jste nepředložili doklady totožnosti, budete moci poslat max. 75 EUR. V případě, že jste prošli ověřením totožnosti a posíláte peníze ještě neověřené osobě (neověřený Neteller účet), tak limit bude 225 EUR. Maximální limit je 3.700 EUR pro ověřeného uživatele běžného Neteller účtu. Pokud máte Neteller VIP účet, tak limity mohou být až 50.000 USD.

Zkušenosti s Neteller

Vaše dotazy a zkušenosti s peněženkou NetellerChcete se zeptat něco o elektronické peněžence Neteller nebo vám něco není jasné? Navštivte naše fórum, kde se dočtete i to, jaké mají s internetovou peněženkou Neteller zkušenosti ostatních uživatelé.

Neteller VIP

Neteller má pro své zákazníky i VIP program. Stačí, abyste převedli v průběhu roku určitou částku k obchodníkům a budete zařazen do jednotlivého levelu.

Ve VIP Neteller existuje 5 stupňů levelů:

 • BRONZE (obrat min. 10.000 USD / 1 rok)
 • SILVER (obrat min. 50.000 USD / 1 rok)
 • GOLD (obrat min. 100.000 USD / 1 rok)
 • PLATINUM (obrat min. 500.000 USD / 1 rok)
 • DIAMOND (obrat min. 2.000.000 USD / 1 rok)

Být členem VIP Neteller má samé výhody jako účet ve více měnách, vyšší transakční limity, VIP chat, vlastní manažer, vyšší limity pro výběry z bankomatů, menší poplatky při převodu z cizí měny nebo lepší konverze při věrnostním programu.

Neteller aplikace

Oficiální aplikace Neteller je dostupná pro majitele zařízení Apple na Apple App Store nebo Android zařízení na Google Play Store. Toto jsou jediné oficiální aplikace s kterými můžete NETELLER používat!

Přes aplikaci Neteller si můžete i zaregistrovat váš nový Neteller účet a stejně vám stačí aplikace na to, abyste ověřili vaši totožnost pro NETELLER. Díky Neteler app můžete posílat peníze prakticky kdykoliv a kdekoliv.

Neteller aplikace – Net+ kartaNeteller aplikace – kryptoměny
Prostředí aplikace Neteller

Věrnostní program Neteller Knect

Co je Neteller Knect? Je to název věrnostního programu společnosti Neteller díky kterému získáte odměnu za každou transakci provedenou přes Neteller. Odměnu dostanete ve formě bodů a tyto body můžete následně vyměnit za finanční odměny.

Jednou za čas se ale setkáte s novými odměnami a nabídkami – proto doporučujeme sledovat vaši emailovou schránku nebo oficiální stránky společnosti Neteller. Bonusové body získáte v programu Neteller Knect za transakce uvedené v tabulce. Pozor ale na to, zda je věrnostní program Neteller Knect dostupný ve vaší zemi.

Odměny za transakce
TransakceOdměna
Vklad 1 € = 1 bod
Výběr 1 € = 1 bod
Transakce pomocí Net+ Prepaid Mastercard (reální i virtuální karta) 1 € = 1 bod
Převod obchodníkovi (neplatí pro Bet365) 1 € = 0,25 bodu
Nákup podílu v podporovaných kryptoměnách 1 € = 1 bod
Prodej podílu v podporovaných kryptoměnách 1 € = 1 bod
Převod podílu/podílů v pod. kryptoměnách na jiný Neteller účet 1 € = 0,5 bod
V rámci jedné transakce můžete získat maximální počet 1.000 bodů a za kalendárny měsíc můžete nasbírat nejvíce 500.000 bodů.

Internetová peněženka Neteller ve zkratce

Je Neteller v češtině?
Ne.

Má Neteller českou zákaznickou podporu?
Ne.

V jakých měnách si mohu založit Neteller účet?
K dispozici je 19 různých měn. Česká koruna ale chybí.

Vklad a výběr do a ze sázkové kanceláře
Bez poplatků a téměř okamžitě.

Poplatek za převod z jednoho Neteller účtu na druhý Neteller účet
1,9 % (min. 1 USD) ale momentálně je tento převod zdarma.

Je možné získat platební kartu Neteller?
Ano, po ověření vaší identity budete moci o ni požádat. Za kartu se neplatí žádný poplatek kromě poštovného a balného (10 EUR).

V jaké měně může být Neteller karta?
GBP, USD, EUR, CAD, SEK, DKK, AUD, JPY.

Co mohu dělat s Neteller kartou?
S platební kartou od Neteller může platit ve všech obchodech, které akceptují MasterCard nebo platit na internetu. Z bankomatů můžete vybírat peníze z vašeho Neteller účtu.

Jaké jsou limity na kartě Neteller?
Denní limit pro restaurace, obchody i online transakce je 1.000 EUR, ale při výběru z bankomatu je denní limit 250 EUR.

Založte si bezplatní Neteller konto
Budete přesměrováni na oficiální stránku Neteller.com

Najčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Co je Neteller?

Podobně jako Skrill i Neteller je BEZPEČNÁ online peněženka, která vám umožní založit účet online. Po vytvoření a ověření účtu můžete vkládat, vybírat nebo posílat peníze online rychle a bezpečně.

2️⃣ Jaké mají s e-peněženkou Neteller zkušenosti ostatní uživatelé?

Odpovědi na vaše otázky a reálné zkušenosti ostatních uživatelů najdete na našem fóru s tématem Neteller.

3️⃣ Jaké jsou v internetové peněžence Neteller poplatky?

Pro celkový přehled o tom, jaké má elektronická peněženka Neteller poplatky si přečtěte naši Neteller recenzi nebo navštivte oficiální stránky Neteller.com a sekci„Fees“.

4️⃣ Je Neteller v češtině a má zákaznickou podporu?

Ne, Neteller na rozdíl od Skrill nemá českou jazykovou mutaci. Určitě teda doporučujeme ovládat alespoň jeden světový jazyk – vaše případná komunikace s Neteller bude pak jednodušší.Online peněženka Neteller – recenze od Redakce SazkoveKancelare.com aktualizována
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt