Sportovní sázení na internetu – výhody, nevýhody, live sázky, sportovní přenosy, mobilní sázení, sázkové kanceláře

Zajímáte se o online tipování zápasů a sázky přes internet? Zjistěte jaké jsou výhody a nevýhody sázení na internetu nebo jaké online sázkové kanceláře máme v Česku.

Sportovní sázení zápasů a sázky

Online sázení na sport se začalo více rozšiřovat v roce 1998 a v současnosti jeho popularita nadále roste. Kurzové sázení přes internet přináší ve srovnání se sázením v kamenných pobočkách sázkových kanceláří samé výhody! Ve většině případů je sázení online bez manipulačních poplatků, přičemž největší výhoda sázení po internetu spočívá ve vybrání nejvyššího kurzu! Sázení na nejvyšší kurzy vám umožňuje maximalizovat zisk. Pokud jste úplný začátečník, doporučujeme přečíst návod jak začít sázet na internetu, kde je rozepsané krok za krokem jak začít sázet online. Každá sázková kancelář nabízí různé možnosti sestavení tiketů. Na stránce druhy sázek se dočtete o různých možnostech podání tiketu i zajímavých sázkách. Při tipovaní sportovních výsledků na internetu se můžete setkat s různými pojmy, které jste ještě neslyšeli nebo neviděli. Z toho důvodu doporučujeme přečíst slovník sázkaře, který vám objasní množství pojmů používaných v online sázení.

Doporučené sázkové kanceláře
Sázková kancelář Hodnocení Sázkové možnosti Bonus
9,1 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 50.000 Kč
8,8 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 6.000 Kč

Nejnovější aktuality sázkových kanceláří

Další novinky ze sázení

Výhody sázení přes internet

 • Sázení přes internet nabízí sázky téměř na všechno (sázení na sport, vítěze voleb apod.)
 • Sázení bez manipulačních poplatků
 • Sázení v renomovaných sázkových kancelářích
 • Bonusy pro nové i stávající zákazníky
 • Live sázení – sázky během zápasu
 • Živé přenosy z množství sportovních zápasů
 • Podání sázky z pohodlí vašeho domova
 • Mobilní sázení (k dispozici jsou i mobilní sázkové aplikace pro Android, iOS apod.)
 • Sólo sázky na českou ligu
 • Sázení 24 hodin denně a 7 dní v týdnu
Sázení přes internet na Tipsport.cz
Kurzové sázení na Tipsport.cz

Nevýhody online sázení

 • Chcete-li tipovat online sázky za větší obnos peněz, tak máte na výběr menší počet sázkových kanceláří (vysoké limity na sázky a výhry má např. Bet365, Pinnacle Sports nebo burza sázek Betfair)
 • Limitování – pokud se stanete pro sázkovou kancelář nežádoucím hráčem, tak vám udělí limit a budete moci sázet nanejvýš za pár set Kč nebo vůbec. Nežádoucími hráči jsou většinou spekulanti, kterí sázejí pouze tehdy, pokud má sázková kancelář na konkrétní zápas vypsán nejvyšší kurz nebo má špatně vypsané kursy. Limit můžete dostat i tehdy, když velmi často vyhráváte vyšší částky. Přesná definice limitování neexistuje, protože každá sázková kancelář má svá vlastní pravidla. Z tohoto důvodu vznikl pojem profesionální sázkové kanceláře, které kurzové sázky nelimitují. Nejznámější je Pinnacle Sports nebo burza sázek Betfair.

Live sázky a live streaming

V počátcích internetového sázení bylo možné tipovat pouze na předzápasové sázky. V současnosti sázkové kanceláře nabízejí kromě předzápasových sázek i live sázky. Sázení během zápasu je stále oblíbenější a v některých sázkových kancelářích tvoří sázení v průběhu zápasu více než 50 % všech přijatých sázek. Fenomén live sázení se rozrůstá a dnes už asi nenajdete sázkovou kancelář, která by ho nenabízela.

Online sázení dalo nový rozměr sledování sportovních přímých přenosů tzv. live streaming, kde vedle sledování živých přenosů ze zápasu můžete uzavírat live sázky. Sázkové společnosti disponují nejrůznějšími licencemi pro sportovní přenosy z nejrůznějších sportů a lig světa, čímž umožňují svým zákazníkům sledovat dění na hřišti online a zdarma.

Mobilní sázení

Sázení přes mobil je možné buď prostřednictvím mobilní verze stránky nebo mobilní aplikace příslušné sázkové kanceláře. Mobilní sázkové aplikace se vytvářejí především pro operační systémy Android, iOS (iPhone, iPad), Windows Phone a BlackBerry. Výhodami mobilního sázení jsou rychlost, jednoduchost a možnost uzavřít sázku kdekoliv a kdykoliv.

Online sázkové kanceláře

Internetové sázkové kanceláře rozdělujeme na tuzemské s českou licencí (Tipsport, iFortuna, SAZKAbet, Chance) a zahraniční s evropskou licencí.

Základní parametry sázkových kanceláří si můžete porovnat na stránce srovnání sázkových kanceláří.

Nejlepší sázkové společnosti podle určité kategorie najdete na stránce doporučené sázkové kanceláře. Kategoriemi jsou např. live sázení, mobilní sázení, live streaming, nejvyšší kurzy, nejvyšší limity atd.

Sázkové kanceláře lákají nové zákazníky především na registrační bonusy (vstupní bonusy). Při bonusech je nejdůležitější výška bonusu, procentní hodnota bonusu a způsob připsání bonusu. Pokud vám bude bonus připsán ihned, tak máte ihned na začátku k dispozici větší množství peněz na sázení.

Vklad a výběr peněz do a ze sázkové kanceláře je možné uskutečnit různými platebními metodami. Mezi oblíbené platební metody patří internetová peněženka Skrill (Moneybookers), kreditní a debetní karty (VISA, MasterCard atd.) a online bankovní převody (Česká Spořitelna, ČSOB, Komerční banka atd.). Přehledný seznam způsobů vkladů a výběrů do a ze sázkových kanceláří najdete ve srovnání vkladů a výběrů.

Jak zdanit výhru?

Více informací o zdanění výher se dočtete v článku daň z výhry ze sázení v ČR a zahraničí.

Fórum o sázení

Své otázky ohledně sázení na internetu můžete psát do fóra Sázení na internetu. Ve fóru se můžete podělit s ostatními se svými zkušenostmi se sázkovými kancelářemi. Tipování zápasů má ve fóru vytvořeny samostatná témata, do kterých můžete přidávat své tipy na sázení. Pokud potřebujete poradit s výběrem sázkové kanceláře napište své požadavky do fóra Vybíráme sázkovou kancelář. Pokud jste začátečník, který chce vyzkoušet sportovní sázení po internetu a potřebuje poradit, své otázky pište do fóra Otázky nováčků.

Fórum o sázení
Sázkařské fórum oTipovani.com

Live výsledky

Se sázením zápasů úzce souvisí i aktuální sportovní výsledky. Servis s výsledky je pro každého sázkaře velmi důležitý. Díky němu najde velmi rychlý přehled od všech aktuálně hraných i blížících se zápasech. Pokud je takový výsledkový servis obohacený o statistiky, historii zápasů, live komentář, tabulky, různé srovnání kurzů či dokonce o možnost sledování videa ze zápasu, tak je kurzové tipování mnohem jednodušší a rychlejší. Nejlepší sportovní výsledky dostupné zdarma poskytuje česká společnost LiveSport s.r.o., která provozuje na Slovensku webovou stránku LiveSport.cz.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

800 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + 500 Kč sázka zdarma s kódem: HOKEJ500 + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Teraz som skúsil cez notebook normálne na ich stránku bet365.com a všetko...
Overovacia appka Bet365
Zdravím všetkých tipérov Toto je podľa mňa brutal analýza.. Budem vďačný...
Liga majstrov - Finále
ak budete postupovať podľa návodu, tak môžete získať na stávky 10 € grátis....
Aktuálne sa rozdáva 10 € zadarmo
Copyright © 2011-2023 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt