Sportovní sázení na internetu – výhody, nevýhody, live sázky, sportovní přenosy, mobilní sázení, sázkové kanceláře

Sledujte a sázejte na MS v hokeji nyní s 500 Kč zdarma bez vkladu
1.000 Kč zdarma na sázení + free spins pouze za registraci
300 Kč zdarma + 600 Kč bez rizika pouze za založení účtu

Zajímáte se o online tipování zápasů a sázky přes internet? Zjistěte, jaké jsou výhody a nevýhody sázení na internetu nebo jaké online sázkové kanceláře máme v Česku.

Sportovní sázení zápasů a sázky

Sportovní sázky online se začali více rozšiřovat po roce 1998 a v současnosti jejich popularita nadále roste.

Kurzové sázení přes internet přináší klientům v porovnání se sázením na pobočkách sázkových kanceláří samé výhody!

Velkým pozitivem je, že na internetu fungují sázkové kanceláře bez manipulačního poplatku. Ve srovnání se zastaralým pobočkovým sázením tak neplatíte žádné peníze navíc.

Tipovat online v české sázkové kanceláři
Jednoduše vyplňte registrační formulář a ihned sázejte

Dalším benefitem, který vám přináší sázení online jsou nejlepší kurzy. Stačí si vybrat nejlepší české sázkové kanceláře, které nabízejí nejvyšší kurzy – to vám umožní maximalizovat výhry a váš zisk.

Sázení přes internet na Tipsport.cz

Je pro vás tipování online naprostou novinkou? Přečtěte si návod pro začátečníky, jak tipovat zápasy na internetu – krok za krokem vás provedeme celým procesem až po vaše první sázky na sport.

Pro všechny začátečníky, kterým nejsou jasné pojmy a výrazy v sázení přes internet je zde Slovník sázkaře, který vám vysvětlí množství termínů, se kterými se při sázení setkáte.

Každá sázková kancelář nabízí různé možnosti sestavení tiketů. Na stránce typy sázek se dočtete o různých možnostech podání tiketu i zajímavých sázkách.

Výhody

 • kurzové sázení přes internet nabízí sázky téměř na vše (sportovní sázení, kurzové sázky na volby, sázky na prezidenta, tipování na počasí, sázky na Stardance, SuperStar, BigBrother a pod.),
 • tipování bez manipulačních poplatků,
 • sázkové kanceláře bonusy nabízejí novým i stávajícím zákazníkům,
 • Live sázky – sázení během zápasu,
 • tipování bez rizika v renomovaných sázkových kancelářích,
 • živé přenosy z množství sportovních zápasů,
 • podání sázky z pohodlí vašeho domova,
 • novým hráčům nabízejí vybrané online sázkové kanceláře bonusy bez vkladu,
 • tipování přes mobil – aplikace pro tipování zápasů k dispozici v každé sázkové kanceláři,
 • tipovat můžete 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Nevýhody

 • kvůli legislativě zahraniční sázkové kanceláře v Česku příliš nepůsobí,
 • pokud chcete tipovat online sázky za větší obnos peněz, máte na výběr menší počet sázkových kanceláří (vysoké limity na sázky a výhry má např. Bet365, Pinnacle Sports nebo burza sázek Betfair),
 • Limitování – nežádoucím hráčům sázkové kanceláře udělují limity a mohou podávat online sázky za pouhých pár korun nebo vůbec. Jedná se o klienty, kteří čekají například na špatně vypsané kurzy sázkovou společností – v některých případech sázková kancelář limity udělí, pokud vyhráváte velmi často vyšší částky. Každá sázková kancelář má vlastní pravidla a přesná definice limitování neexistuje, proto vznikly profesionální sázkové kanceláře (Pinnacle Sports nebo burza sázek Betfair), které kurzové sázky nelimitují.

Live sázky a free live stream

V začátcích internetového sázení slovenské sázkové kanceláře nabízely klientům pouze předzápasové sázky. To se však změnilo a na výsluní se dostaly LIVE sázky, díky kterým je možné sázení i během zápasu. V současnosti už je LIVE sázení tak oblíbené, že tvoří větší část ze všech přijatých sázek sázkových kanceláří.

Každá sázková kancelář má vytvořenou samostatnou sekci LIVE sázky, jejichž nedílnou součástí je také live stream. Nejlepší sázkové kanceláře mají nakoupené licence na vysílání nejoblíbenějších sportů a lig na světě a vy díky tomu můžete sledovat live stream zdarma z fotbalu, hokeje, tenisu, basketbalu, MMA a jiných sportů.

NBA v mobilu na TV TipsportNHL v mobilu na TV Tipsport
LIVE STREAM z NBA a NHL v aplikaci Tipsport

Na počítači sázkové kanceláře umožňují hráčům sledovat najednou několik live streamů a zároveň podávat sázky na své favority v zápase.

Mobilní sázení

Podobně, jako jsou hitem mezi sázejícími hráči LIVE sázky, je oblíbené i tipování přes mobil. Aplikace na sázení zápasů je nedílnou součástí sportovního sázení na mobilu nebo tabletu.

I nejlepší mobilní aplikace sázkových kanceláří jsou dostupné ke stažení zdarma a právě díky aplikacím si budete moci podat LIVE sázky i přímo na fotbalovém nebo hokejovém stadionu – jednoduše kdykoli a kdekoli budete chtít.

Tipsport aplikace v mobiluAplikace Fortuna v mobilu
Mobilní aplikace Fortuna a aplikace Tipsport

Každá dobrá sázková společnost má mobilní aplikaci pro sázení optimalizovanou pro všechna mobilní zařízení, přičemž nezáleží na tom, zda se jedná mobil i tablet nebo je zařízení s operačním systémem Android, iOS nebo HarmonyOS.

Výhody

 • LIVE sázení kdykoli a kdekoli,
 • rychlé podání sázek,
 • oznámení o průběhu zápasu, výsledcích a výhrách,
 • live stream přímo v telefonu nebo tabletu,
 • skvělé funkce cash out nebo betbuilder,
 • přihlášení pomocí biometrie (otisk prstu nebo sken obličeje),
 • mobilní aplikace sázkových kanceláří ke stažení zdarma.

Nevýhody

 • nemožnost sledovat 2 live streamy najednou kvůli velikosti displeje mobilního telefonu.

Online sázkové kanceláře

Internetové sázkové kanceláře rozdělujeme na dvě hlavní skupiny:

Po přijetí legislativy v roce 2017 však zahraniční sázkové kanceláře v Česku ukončily své oficiální působení. Z českého trhu tak odešli největší a nejznámější zahraniční sázkové kanceláře. Situace se ale pomalu mění a nyní už najdete na našem území i zahraniční sázkové kanceláře s licencí v ČR.

Jsou pro vás kurzové sázky novinkou a neumíte se rozhodnout, která je nejlepší sázková kancelář právě pro vás? Základní parametry sázkových kanceláří si porovnejte na stránce srovnání sázkových kanceláří.

Zajímáte se o sázení přes internet déle a máte představu o tom, co je pro vás při sázení důležité? Potom najdete nejlepší sázkové kanceláře podle konkrétní kategorie na stránce doporučené sázkové kanceláře. Kategoriemi jsou například live tipování, mobilní sázení, live streamy, nejvyšší kurzy, nejvyšší limity atp.

V Česku najdete také sázkové kanceláře se vstupním bonusem bez nutnosti vkladu i sázkové kanceláře, které nabízejí novým hráčům vstupní (vkladový) bonus.

Pro již existující a registrované sázkaře budou důleživé sázkové kanceláře s bonusem ve formě věrnostního programu, různých soutěží o atraktivní výhry nebo možnosti jak si uplatnit promo kódy.

U bonusů je nejdůležitější výše bonusu, procentuální hodnota bonusu a způsob připsání. Pokud vám bonus sázková kancelář připíše ihned, od začátku máte k dispozici větší množství peněz na sázení.

Vklad a výběr peněz do a ze sázkové kanceláře je možné uskutečnit různými platebními metodami. Mezi oblíbené platební metody patří internetová peněženka Skrill (Moneybookers), kreditní a debetní karty (VISA, MasterCard atd.) a online bankovní převody (Česká Spořitelna, ČSOB, Komerční banka atd.).

Přehledný seznam způsobů vkladů a výběrů do a ze sázkových kanceláří najdete ve srovnání vkladů a výběrů.

Platí se daň z výhry při online sázení?

Je daň z výhry v sázkové kanceláři osvobozena od daně? Musíte zaplatit daň z výhry v zahraničním kasinu nebo poker herně? Je třeba při výhrách v sázkové kanceláři podat daňové přiznání?

Více informací o zdanění výher se dočtete v článku daň z výhry ze sázení v ČR a zahraničí.

Fórum o sázení

Své otázky ohledně sázení na internetu můžete psát do fóra Sázení na internetu. Ve fóru se můžete podělit s ostatními se svými zkušenostmi se sázkovými kancelářemi.

Tipování zápasů má ve fóru vytvořeny samostatná témata, do kterých můžete přidávat své tipy na sázení. Pokud potřebujete poradit s výběrem sázkové kanceláře napište své požadavky do fóra Vybíráme sázkovou kancelář. Pokud jste začátečník, který chce vyzkoušet sportovní sázení po internetu a potřebuje poradit, své otázky pište do fóra Otázky nováčků.

Fórum o sázení
Sázkařské fórum oTipovani.com

Live výsledky

Se sázením zápasů úzce souvisí i aktuální sportovní výsledky. Servis s výsledky je pro každého sázkaře velmi důležitý. Díky němu najde velmi rychlý přehled od všech aktuálně hraných i blížících se zápasech.

Pokud je takový výsledkový servis obohacený o statistiky, historii zápasů, live komentář, tabulky, různé srovnání kurzů či dokonce o možnost sledování videa ze zápasu, tak je kurzové tipování mnohem jednodušší a rychlejší.

Nejlepší sportovní výsledky zdarma poskytuje česká společnost LiveSport s.r.o., která provozuje na Slovensku webovou stránku LiveSport.cz.

Doporučené sázkové kanceláře
Sázková kancelář Hodnocení Sázkové možnosti Bonus
9,1 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 50.000 Kč
8,8 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 6.000 Kč

Nejnovější aktuality sázkových kanceláří

Bonusy k Mistrovství světa v hokeji 2024 + promo akce

Vezměte si exkluzivní bonusy na MS v hokeji 2024

Všechny české sázkové kanceláře mají pro své sázkaře připravené speciální bonusy na MS v hokeji. Která sázková společnost nabízí nejlepší bonus na tipování se dozvíte v článku.

Další novinky ze sázení
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 600 kč sázka zdarma + 400 točení s kódem: MISTRI500

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt