Betano TV – recenze a návod, jak sledovat sportovní zápasy online ŽIVĚ a v HD kvalitě

Sledujte a sázejte na MS v hokeji nyní s 500 Kč zdarma bez vkladu
1.000 Kč zdarma na sázení + free spins pouze za registraci
300 Kč zdarma + 600 Kč bez rizika pouze za založení účtu

Na TV Betano můžete sledovat živé sportovní přenosy z nejlepších světových lig. Live stream ze zápasů můžete sledovat na počítači, mobilu nebo tabletu.

Betano TV – jak sledovat sportovní LIVE streamy v HD kvalitě

Sledujte live streamy už i přes online televizi Betano TV.

V sázkové kanceláři Betano live streamy bez problémů sledují všichni hráči, kteří splní jednoduchou podmínku.

Proč mají sázející hráči v takové oblibě online televize sázkových kanceláří? Kromě exkluzivních přenosů, které často v televizi ani neuvidíte, můžete při sledování zápasu podat i populární live sázky. Právě díky live sázkám umíte lépe odhadnout situaci v zápase a máte vyšší šanci na výhru.

► Spustit Betano TV
Sledujte nejlepší sporty, ligy a soutěže na Betano.cz

📺 Televizní stanice TV Betano
📅 Přenosy na dnes Zobrazit
💶 Cena na hráčském kontě min. 10 Kč
▶️ Live stream zdarma
⚡ Nejvyšší kvalita 720p (HD přenosy)
📱 Přenosy v mobilu
🎥 Vysílání naživo zpoždění v řádu několika sekund
👉 Jak sledovat  Návod
📝 Registrace TV služby Betano.cz

Proč sledovat sportovní přenosy na Betano TV

Nejlepším důvodem, proč sledovat Betano TV je určitě to, že uvidíte všechny sportovní přenosy zdarma bez otravného přerušování reklamou. Navíc na rozdíl od klasické televize nemusíte pravidelně platit velké měsíční poplatky.

Ke sledování sportovních přenosů přes online televizi Betano TV vám naprosto postačí, když správně a korektně proběhne Betano registrace a následně jednoduché Betano ověření totožnosti.

Máte problém s registrací v Betano?Přečtěte si náš podrobný návod na registraci v Betano a váš nový hráčský účet máte vytvořen již do 5 minut.

Mírným negativem je, že na rozdíl od online televize Tipsport TV nebo Chance TV neexistuje žádné zkušební období, abyste si Betano TV vyzkoušeli.

Na druhou stranu ke sledování (po registraci) stačí splnit pouze jedinou základní podmínku, a to mít na hráčském účtu (pouze) 10 Kč, což je skutečně minimální cena za sledování sportovních přenosů.

📺 Návod, jak spustit Betano TV

V sázkové kanceláři Betano live přenosy spustíte velmi jednoduše díky 4 jednoduchým krokům:

  1. Přihlaste se do hráčského účtu na www.betano.cz.
  2. Klikněte na položku „Live sázení“ v horní části obrazovky.
  3. Máte možnost nechat si zobrazit pouze zápasy s live streamem.
  4. Vyberte si zápas, který chcete sledovat a kliknutím na ikonu LIVE STREAMU spusťte živý přenos ze zápasu.
Jak spustit live stream na Betano TV zdarma
Jak spustit live stream na Betano TV zdarma

📱 Živé přenosy i na mobilu nebo tabletu

Kromě toho, že má Betano sázková kancelář živé přenosy zdarma dostupné na vašem počítači, zapnout live stream můžete bez problémů i na vašem mobilu nebo tabletu – to vše díky mobilní aplikaci Betano.

Ptáte se, jestli je Betano aplikace ke stažení zdarma? Ano je – Betano mobilní aplikaci si jednoduše stáhnete přímo na stránkách betano cz (Betano Android app) nebo v obchodě AppStore pro Apple zařízení (Betano apk iOS). Problém ale nebudou mít ani majitelé HarmonyOS (telefony HUAWEI).

Stáhnout mobilní aplikaci Betano

Online stream zdarma přes mobilní aplikaci

Díky mobilní aplikaci Betano si kromě vašeho počítače můžete zapnout v sázkové kanceláři Betano live stream také na vašem mobilním telefonu nebo tabletu.

Nezáleží přitom, zda vlastníte mobil nebo tablet s operačním systémem Android, HarmonyOS (telefony HUAWEI) nebo operačním systémem iOS, sledovat přímé přenosy můžete bez výjimky.

Nainstalujte si mobilní aplikaci Betano, přihlaste se do vašeho hráčského účtu (i přes otisk prstu) a klikněte v dolní liště na ikonku „LIVE“. Uvidíte před sebou nabídku právě hraných sportovních událostí. V horní části si vyberte váš oblíbený sport a ze seznamu zápasů vyberte ten, který má i ikonu LIVE STREAM.

V aplikaci také získáte informace o tom, co nabízí sázková kancelář pro nové hráče – získat můžete Betano bonus bez vkladu nebo atraktivní vstupní bonus. Využijete funkci cashout.

Dá se sledovat Betano TV na celou obrazovku? (fullscreen)

Chcete sledovat live streamy na celou obrazovku? Pak doporučujeme spustit přímý přenos na vašem mobilním zařízení přes aplikaci Betano. Nezáleží, zda to bude mobilní telefon nebo tablet.

Zapněte mobilní aplikaci sázkové kanceláře Betano, spusťte live přenos a následně otočte vaše mobilní zařízení do horizontální polohy (otočit na šířku). Následně se obraz automaticky roztáhne na celou velikost displeje mobilního telefonu.

Pokud si však budete chtít zapnout LIVE STREAM na vašem počítači, sledování na celé obrazovce nebude možné. To vše z důvodu licenčních podmínek, které byly stanoveny samotnými vlastníky vysílacích práv.

Na mobilu je možné sledovat Betano stream na celou obrazovku z každého zápasu!

❌ Co dělat, když Betano TV nefunguje?

Chcete si zapnout v sázkové kanceláři Betano live stream, ale přímé přenosy nefungují? Důvodů může být několik – níže vám popíšeme nejčastější důvody, proč live stream nefunguje. Zároveň ale nabídneme také možnosti řešení.

  1. Pokud nejde spustit live stream v Betano, jako nejdůležitější věc zkontrolujte, zda jste přihlášeni do vašeho hráčského účtu.
  2. Máte plně ověřený hráčský účet? Pokud je vaše registrace stále nová, bude nutné nejprve váš účet plně ověřit. Návod, jak ověřit hráčský účet na Betano naleznete v našem návodu k registraci v sázkové kanceláři Betano.
  3. Splnili jste 2 základní podmínky pro sledování live přenosů v Betano? Potom už jen stačí splnit pouze poslední podmínku. Jako hráč musíte mít na hráčském účtu minimálně 10 Kč.
  4. Problémem může být i nepodporovaný internetový prohlížeč, případně neaktualizovaná aplikace Betano – vyzkoušejte spustit přenos na některém z vašich dalších zařízení (mobil, tablet nebo počítač).
  5. Nesnažte se spustit live stream na více zařízeních současně. Stejně jako v jiných sázkových kancelářích, ani v Betanu není možné sledovat přímé přenosy najednou na více zařízeních.
  6. Nedíváte se live stream v zahraničí? Vysílací práva jsou vázána pouze na území Česka. Pokud jste tedy na dovolené a snažíte se spustit live přenos, určitě se vám to nepodaří.

Splňujete všechny předchozí body a přímé přenosy v Betanu stále nefungují? Nezapomeňte, že ve výjimečných případech může mít výpadek i samotná televize Betano. 

Pro každého zákazníka je v takových případech dostupná Betano podpora přes live chat nebo e-mail, kde zjistíte, zda je problém u vás nebo je problém s live streamem na straně poskytovatele.

▶️ Jaké živé sportovní přenosy vysílá TV Betano?

Během roku naleznete na Betano TV několik tisíc live přenosů z celého světa. Ze známějších i méně známých soutěží, lig nebo sportů.

Chybět nemohou samozřejmě nejoblíbenější sporty jako fotbal, tenis nebo hokej. Sledovat ale můžete také basketbal, volejbal, plážový volejbal, stolní tenis, šipky nebo stále populárnější E-sporty a mnoho dalších sportů.

Najdete na Betano TV live stream Ligy mistrů, Mistrovství světa nebo EURO?

Vysílací práva na tak exkluzivní soutěže a akce jako jsou Liga mistrů, Evropská liga, Evropská konferenční ligaMS ve fotbale nebo EURO je pro sázkové kanceláře skutečně obtížné získat. Proto většinu z těchto soutěží na online TV sázkových kancelářích nenajdete. Je ale možné, že v budoucnu nastanou i zde změny.

TV Betano – podmínky, cena a bonusy

1. Registrace na Betano.cz

Nejdůležitější podmínkou k tomu, abyste mohli sledovat TV Betano je vytvořit si hráčské konto. Zaregistrujte se, ověřte vaši totožnost, uskutečněte první vklad na hráčský účet a můžete sledovat sportovní přenosy z celého světa.

2. Cena Betano TV 

Pokud si sem tam rádi vsadíte na vašeho favorita v zápase, bude pro vás online televize sázkové kanceláře Betano prakticky zdarma. Ke sledování vám postačí, když budete mít na vašem účtu pouhých 10 Kč.

3. Betano bonus bez vkladu + vstupní bonus

Stále nejste přesvědčeni o tom, že sázková kancelář Betano je ta pravá pro vás? Dáme vám důvod navíc – pokud se zaregistrujete a ověříte si vaši totožnost získáte od sázkové kanceláře Betano bonus bez vkladu v podobě Sázky bez rizika (Sázky zdarma). Uskutečněte svůj první vklad na hráčské konto a získejte jako odměnu i Betano vstupní bonus. 

Pokud vlastníte Betano promo kód (Betano bonus kód), uplatněte jej a získejte ještě extra bonus navíc.
Spustit Betano TV a získat bonus
Budete přesměrováni na oficiální stránku Betano.cz

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Má live stream na Betano TV zpoždění?

Ano, stejně jako jiné online živé přenosy i live streamy na TV Betano mají určité zpoždění. Vše však závisí na typu (rychlosti) vašeho internetového připojení nebo na vysílání a konkrétním live streamu (na typu soutěže nebo sportu).

2️⃣ Jaké sporty uvidíte na TV Betano?

Na Betano máte přístup k tisícům přímých přenosů ze sportovních událostí, které se konají po celém světě. Sledujte fotbal, tenis, hokej, basketbal, šipky, volejbal, plážový volejbal a mnohé další. Stačí přejít do sekce „Live zápasy“ a vybrat si zápas, který chcete sledovat.

3️⃣ Jaké funkce nabízí pro sázkaře Betano televize?

Funkcí, kterou bude využívat nejvíce sázejících je bezpochyby možnost sledovat live stream na celé obrazovce v režimu full screen na mobilech a tabletech. Stačí otočit vaše mobilní zařízení horizontálně a obraz se automaticky roztáhne na celou obrazovku a vy můžete sledovat oblíbený sport nebo tím kdykoli a kdekoli.

4️⃣ Vysílá Betano TV se zpožděním?

Jako každá online televize, i Betano vysílá přímé přenosy s mírným zpožděním. Zpoždění závisí především na rychlosti vašeho připojení, ale může být různé iv závislosti na konkrétním live streamu.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 600 kč sázka zdarma + 400 točení s kódem: MISTRI500

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt