Kde sledovat přímý přenos ze zápasu Sparta – Viking LIVE? + TIP pro zápas EKL 2022/23

Zjistěte, kde sledovat Sparta Praha – Viking v TV nebo přes live stream free v Evropské konferenční lize. Máme pro vás dostupný online stream zdarma a také informace o TV přenosu.

Sparta – Viking ▶️ live stream a TV přenos | Konferenční liga

Rychlé informace

Datum zápasu: 21.07.2022 o 19:00
Soutěž: Evropská konferenční liga

Tipy na sázky Sparta – Viking:

Tipujte s námi evropský fotbal
Tip na zápas:  1

Evropská konferenční liga UEFA je novější typ fotbalové soutěže, která dává evropským týmům větší šanci na jejich postup. V letošním ročníku EKL 2022/23 budou startovat i naše české týmy Sparta Praha a Slavia Praha. Kromě nich se zde mohou objevit také fotbalové kluby Viktoria Plzeň a Slovácko.

První fotbalový zápas odehraje Sparta Praha proti norskému klubu Viking FK, který patří mezi nejúspěšnější týmy v Norsku. O týden později je naplánována odveta (28.07.). Níže se dočtete všechny alternativy, jak sledovat zápas EKL.

Sázejte a sledujte předkola EKL se 150 Kč zdarma na sázení.

Sparta – Viking stream: Kde můžete sledovat zápas konferenční ligy? TV a online přenos zdarma

Evropská konferenční liga UEFA je druhá nejlepší evropská fotbalová soutěž, ve které hraje také Sparta Praha. Tato evropská soutěž také přitahuje mnoho diváků, protože i v této soutěží hraje mnoho dobrých klubů a je rozhodně se na co koukat.

Zápasy Sparty v EKL bude zajímat mnoho diváků minimálně v ČR. Níže se podíváme na to, jak je možné sledovat live stream ze zápasu Sparta – Viking.

Dobrou zprávou je, že do této fotbalové soutěže mohou také přibýt i další české kluby Viktoria Plzeň a Slovácko. Všechno závisí na jejich účasti v ostatních evropských ligách. A teď se podíváme, jak to vypadá s tipy a zda je dostupný live streaming free.

Analýza + TIP na zápasPřečtěte si analýzu zápasu Sparta – Viking s tipem na zápas.

Sparta Praha TV přenos

Víte, kde sledovat zápas Sparta Viking live a bez poplatků? Televizní přímý přenos zápasu bude vysílat sportovní stanice ČT Sport. Ostatní zápasy EKL se budou vysílat na Sport 1,2. Kromě Sparty Prahy se odehraje v tento den i zápas St. Josephs - Slavia Praha.

Live stream z Ligy mistrů

Sparta – Viking live stream

Některé sázkové kanceláře mají ve své nabídce i online stream z některých zápasů předkola Ligy mistrů, Evropské ligy a také Evropské konferenční ligy. Co se týče skupinové fáze, tak ta je již poměrně náročnější na vysílání přímých přenosů.

I pro tento případ vám však doporučujeme zkontrolovat, zda právě největší poskytovatel live streamů Tipsport TV nebude jen přece vysílat tento zápas live. Na našem webu si můžete prohlédnout i seznam zápasů, které jsou vysílány z LM, EL a EKL.

Zápas Sparta – Viking a jeho stream je kromě Tipsportu dostupný i na další internetové televizi Chance TV. Sázková kancelář Chance vám také nabízí bezplatné sledování online streamu fotbalu (jen za vytvoření registrace).

V Tipsportu můžete prvních 7 dní sledovat zápasy zcela zdarma a pak je třeba za 30 dní uzavřít sázky v minimální hodnotě 30 Kč. ► Vyzkoušet zdarma

Návod na sledování live streamu u Tipsportu a v Chance:

  1. 7 dní od registrace máte livestream zcela zdarma.
  2. Pro sledování zápasů po uplynutí 7 dní od registrace je třeba vsadit za 30 dnů minimálně 30 Kč.
  3. V případě, že chcete sledovat českou fotbalovou ligu, tak musíte splnit jednu z následujících podmínek:

Online audio přenos

Jednou z možností (pro ty méně náročné) je i zvukový audio přenos, který najdete v sázkových kancelářích TipsportChance společně s audio komentářem. Fotbalový zápas Sparta Praha bude Tipsport s určitostí vysílat přes jeho match tracker.

Vysílání lze zapnout jednoduše – kliknutím na LIVE sázky, vyhledáním zápasu Sparta – Viking online a kliknutím na mikrofon. Online přenos lze spustit v českém a také ve slovenském jazyce (u Tipsportu).

Live streaming free s reklamou

V případě, že žádný live stream ani televizní přenos vám nevyhovuje z výše uvedených možností, tak můžete vyzkoušet pohledat Sparta – Viking live stream na těchto podstránkách (zcela dole najdete linky), ale s určitostí vám budou vyskakovat reklamy. 

Nejvíce doporučujeme sledovat zápas Sparta – Viking v TV, dále přes mobilní aplikaci jedné z televizí nebo pomocí live streamu sázkových kanceláři Tipsport a Chance. Dosáhnete tak nejlepší kvalitu pro přímý přenos a nebudou vás obtěžovat žádné nevyžádané reklamy, které jsou pro free live stream už samozřejmostí.

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 500 Kč zdarma Tipsport.cz
6.000 Kč + 300 Kč zdarma iFortuna.cz
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Chance.cz
6.500 Kč + 500 Kč zdarma SazkaBet.cz
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma SynotTip.cz

Co se stane v případě neúspěchu Sparty v EKL?

Sparta Praha na cestě do skupiny musí projít přes tři předkola. Pokud by jí to nevyšlo, tak si nezahraje v hlavní fázi pohárů na podzim. Minulý ročník skončila Sparta v nejvyšší soutěži na 3. místě. Na to, jak dopadne český tým letošní ročník v jednotlivých zápasech, si můžete vsadit v Tipsportu nebo Fortuně.

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Program Evropské konferenční ligy UEFA 2022/23

Prohlédněte si celý program fotbalových zápasů na další sezónu konferenční ligy UEFA, ve kterém najdete i losování jednotlivých předkol, skupinových fází, či play-off.