Porovnání sázkových kanceláří podle druhů sázek

Zjistěte jaké druhy sázek můžete uzavřít v online sázkových kancelářích. Srovnajte si v přehledné tabulce druhy sázek a možnosti sestavení tiketu v jednotlivých sázkových kancelářích.

# Sázková kancelář Sólo sázka AKU sázka Systém sázka Tutovka (Banker) Skupinová sázka Live sázka Bet Builder Asijský handicap Multi sázka Teaser sázka Podm. sázka Nepřímo podm. sázka
Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ne Ne Ne Ne
Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ne Ne Ne Ne
Ano Ano Ano Ne Ano Ano Ano Ne Ne Ne Ne
Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ne Ne Ne Ne
Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ne Ne Ne Ne
Ano Ano Ano Ano Ne Ano Ano Ne Ne Ne Ne
Ano Ano Ano Ano Ne Ano Ne Ne Ne Ne
Pro vícenásobné třídění podržte klávesu SHIFT a klikněte na požadované třídící šipky.

Typy sázek a možnosti sestavení tiketu v sázkových kancelářích

V sázkových kancelářích na internetu můžete uzavřít různé typy sázek. Jednoduché sázky tvoří jen jedna sázková příležitost. Akumulovanou sázku (AKU) tvoří 2 a více událostí na tiketu. Systémový tiket tvoří více kombinací tipů a vyhrát můžete i když nebudou všechny vaše tipy správní. Označení tutovky je možné v skupinových a systémových sázkách. Skupinový tiket tvoří několik menších tiketů a tuto sázku najdete jen v některých českých sázkových kancelářích. Live sázky resp. sázky naživo jsou velmi oblíbené a nabízí je drtivá většina online sázkových kanceláří. Funkce Bet Builder umožňuje vytvořit sázku z více tipů z jedné události. Asijský handicap vám umožňuje tak jako ostatní handicapové sázky, získat lepší kurz. Multi sázka umožnuje několik sázek na jednu událost a eliminuje tak riziko prohry. S teaser sázkou se můžete setkat při sázkách na celkový počet bodů v zápase basketbalu nebo amerického fotbalu. Podmíněné a nepřímo podmíněné sázky umožňují uzavírat několik jednoduchých sázek, které jsou mezi sebou spojeny podmínkou. Více informací o typech sázek resp. možnostech sestavení tiketu se dočtete v článku druhy a typy sázek.

Pod pojmem druhy sázek se mohou myslet i typy sázek na danou sázkovou událost (např. sázka na přesný výsledek, sázka na více/méně), které sázkové kanceláře nabízejí v nejrůznějších formách. Těchto sázek je velké množství, které se liší i podle konkrétní sázkové události (jiné sázky jsou na fotbal, jiné na hokej atd.).

Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt