Přehled možností jak a kde sledovat SP v alpském lyžování 2023/24 NAŽIVO – online stream + LIVE přenosy v TV

Využi bonus 500 Kč bez vkladu a vsaď si na českou reprezentaci
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využi bonus 300 Kč zdarma a vsaď si na EURO 2024

Sledujte živé přenosy ze SP v alpském lyžování 2023/24 LIVE. Prozkoumejte všechny možnosti sledování závodů sjezdového lyžování prostřednictvím live streamů online nebo přímých přenosů v TV.

Alpské lyžování 🔴 ŽIVĚ – kde sledovat přenosy v TV + online stream

Chcete vědět, jak a kde sledovat alpské lyžování live v TV nebo online na internetu? Pak jste tady správně.

Za nejsledovanější soutěže v lyžování se určitě považuje Světový pohár v alpském lyžování 2023/24 a nadcházející Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování 2025. V nové sezóně se již tradičně představí nejlepší slovenská lyžařka Petra Vlhová a nejpopulárnější česká lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká. Uvidíme, jaké výkony tuto sezónu obě předvedou. Nesmíme zapomenout ani na mužskou kategorii s Janem Zabystřanem.

Nenechte si ujít další ročník SP a MS v alpském lyžování, samozřejmě také Zimní olympijské hry (ZOH) a zjistěte všechny možnosti, jak a kde sledovat všechny závody alpského lyžování dnes online na internetu nebo živě v TV.

► Sledovat sjezdové lyžování ŽIVĚ
Sledujte závody alpského lyžování online ve vysokém rozlišení, bez sekání a reklamy

❄️ Zimní sport Alpské lyžování
🎿 Populární soutěže SP a MS v alpském lyžování, ZOH
🗓️ Trvání soutěže
 • SP od 28.10. 2023 do 24.03.2024
 • MS až v roce 2025
 • ZOH až v roce 2026
🥇 Závody na Slovensku Světový pohár Jasná 2024
⚡ Live přenosy všechny závody sjezdového lyžování
📺 TV vysílání ČT Sport, RTVS Šport, JOJ Šport a Eurosport 1, 2
▶️ LIVE stream Tipsport TV (exkluzívně)
✅ Online přenos Eurosport player a JOJ Play
📱 Mobilní aplikace Tipsport

Kde sledovat bezplatný live stream alpského lyžování?

Nejlepší alternativou je sledovat sjezdové lyžování dnes online prostřednictvím sázkových kanceláří, ve kterých si můžete podat sázku a sledovat i výsledek závodu.

LIVE stream alpského lyžování na TV Tipsport

LIVE stream alpského lyžování na TV Tipsport

Nejoblíbenější možností i nadále zůstává sledování alpského lyžování dnes přes přímý přenos v sázkové kanceláři Tipsport, která jej vysílá živě na své online televizi TV Tipsport zcela zdarma a bez reklam a účtovaných poplatků.

Sázková kancelář Tipsport vysílá sjezdové lyžování ženy dnes online a také muže jen v soutěžích Světového poháru v alpském lyžování (SP) a také Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování (MS). Zimní olympijské hry (ZOH) však v nabídce Tipsportu nenajdete, na ně zatím nemá vyhrazena práva žádná sázková společnost.

Součástí live přenosů na TV Tipsport je dostupná i funkce Multiview, která vám umožňuje sledování více sportovních live streamů najednou např. sledovat alpské lyžování live současně s online přenosem bojových sportů z bojové organizace Oktagon nebo přenosem z fotbalu, hokeje, tenisu, cyklistiky, motosportu a dostihů.

LIVE stream alpského lyžování na TV Tipsport

Všichni noví klienti Tipsportu mají nárok na bezplatné sledování sportovních live streamů po dobu 7 dnů od jejich registrace, přičemž stará klientela může sledovat live streamy také zdarma, pokud alespoň jednou měsíčně uzavřou sázku.

500 Kč zdarma na sázení od Tipsport.cz Bonus zadarmo 500 Kč + 50.000 Kč na vklad 
 • za ověření získáte 500 Netů (1 Net = 1 Kč)
 • ověření je možné online přes banku
 • pro získání bonusu nemusíte vkládat peníze
 • tikety podáváte za Nety (nastavuje se na tiketu)
 • výhry jsou již v korunách (lze ihned vybrat)
 • není stanoven minimální kurz
V případě vkladu peněz můžete získat také vstupní bonus na vklad!

Co získáte založením herního účtu na Tipsport.cz:

Získat 300 Kč bonus za registraci zdarma na sázení
Kliknutím budete přesměrováni na Tipsport.cz
Návod jak sledovat alpské lyžování live na TV Tipsport
 1. Registrace na Tipsport.cz a následné ověření totožnosti. S registrací vám pomůže náš návod k registraci v Tipsportu.
 2. Všichni noví klienti Tipsportu mají nárok na bezplatné 7 denní sledování live streamů na online televizi TV Tipsport.
 3. Po uplynutí 7 dnů je třeba vsadit alespoň jednou měsíčně kurzovou sázku v minimální hodnotě 30 Kč (např. 3 sázky po 10 Kč).
 4. Vybraný online přenos alpského lyžování (SP+MS) si umíte spustit v horním menu Tipsportu pod názvem „TV“ nebo „LIVE“.

Nezapomeňte, že při uzavírání sázek můžete využít vstupních bonusů, které jste získali již při vzniku vaší registrace v Tipsportu.

Online přenos z MS v alpském lyžování na TV Tipsport

Kde vysílají alpské lyžování live v TV?

Závody sjezdového lyžování žen dnes online si můžete prohlédnout i přes TV vysílání. V současnosti existuje mnoho alternativ televizních stanic, ve kterých naleznete nabídku Zimní olympijské hry, Světový pohár a Mistrovství světa v lyžování live.

Živé vysílání sjezdového lyžování na ČT Sport

Přímý přenos sjezdového lyžování na ČT Sport

Česká stanice ČT Sport má dlouhou tradici ve vysílání alpského lyžování live. Česká televize odvysílala v minulosti všechny závody sjezdového lyžování – obří slalom, slalom, Super-G, týmovou soutěž, alpskou kombinaci a sjezd. V nové sezóně SP a MS v lyžování však ČT Sport odvysílá všechny závody, které se konají i na území Rakouska.

Lyžařské závody si zde budete moci prohlédnout s českým komentářem, který doplňují známé tváře. Obrovskou výhodou České televize je i její archiv, ve kterém najdete všechny závody sjezdového lyžování, které se odehrály a které Česká televize zároveň odvysílala živě v TV.

Samozřejmostí jsou i Zimní olympijské hry (ZOH), které také odvysílá ČT Sport živě dnes v závodech žen a také v závodech mužů.

Sjezdové lyžování dnes live na stanici Eurosport

TV vysílání lyžařských závodů na Eurosport 1, 2

Sjezdové lyžování dnes přímý přenos můžete pohlížet také prostřednictvím stanic Eurosport 1 a Eurosport 2. Na Slovensku a v Česku najdete tuto stanici u více televizních poskytovatelů.

Švýcarský lyžař Marco Odermatt
Česká televize odvysílá i závod alpského lyžování mužů 
(zdroj: sport.ceskatelevize.cz)
Živé vysílání alpského lyžování na RTVS Sport

Živé vysílání lyžování na RTVS Sport

Slovenští, ale i čeští fanoušci si budou moci prohlédnout závody sjezdového lyžování na české stanici RTVS Sport, která získala vysílací práva na všechny závody SP v alpském lyžování, tak na MS ve sjezdovém lyžování a také na Zimní olympijské hry (ZOH). Kromě lyžování si zde budete moci prohlédnout i Světový pohár v biatlonu.

V nové sezóně si zde tak budete moci prohlédnout sjezdové lyžování dnes přímý přenos ze všech lyžařských závodů: obří slalom, slalom, sjezd, Super-G, týmová soutěž a alpská kombinace.

Alpské lyžování v televizi na stanici JOJ Sport

Live přenos alpského lyžování na JOJ Sport

V nové sezóně odvysílá TV stanice JOJ Sport téměř všechny závody ve sjezdovém lyžování 2023/24. Odvysílá tak mnohem více lyžařských závodů než samotná stanice RTVS Sport, které se nepodařilo získat přednostní právo na jejich vysílání. Jedinou nevýhodou je, že JOJ Sport neodvysílá lyžařské závody v Rakousku.

Na nové stanici JOJ Sport live však nenajdete přenosy z Mistrovství světa v alpském lyžování a také Zimní olympijské hry.

V současnosti jde mnohem více do popředí tato nová televizní stanice, která má zakoupená vysílací práva i na hokejovou soutěž Tipos Extraligu, atletiku, fotbal, hokej, tenis, volejbal a také na oblíbené zimní sporty: Světové poháry v klasickém lyžování, skocích na lyžích , severské kombinaci, snowboardingu a freestyle lyžování.

SP v alpském lyžování si můžete prohlédnout i na stanici JOJ Sport
JOJ Sport pravidelně vysílá pořad v pozadí úspěchu (zdroj: youtube.com)

Kde se dívat na online přenos alpského lyžování?

Online přenos z alpského lyžování máte možnost pohlížet na 3 internetových platformách. Dvě možnosti jsou zcela bezplatné (avšak s reklamami) a jedna s poplatkem.

Lyžařský online stream na webu České televize

Alpské lyžování na ČT Sport se nově vysílá online na webu ceskatelevize.cz zcela zdarma. Sledování lyžařských závodů je však možné jen během vysílání sjezdového lyžování v TV na stanici ČT Sport.

Alpské lyžovaní dnes si umíte spustit i na webu České televize
Sjezdové lyžování online si umíte zapnout jediným kliknutím na tlačítko „Přepnout program“, kde už jen kliknete na stanici ČT Sport a vybraný stream se automaticky spustí (zdroj: ceskatelevize.cz)

Bezplatná nebo placená služba JOJ Play

Nová streamovací platforma JOJ Play má ve své nabídce podobně jako JOJ Sport live lyžování. JOJ Play je první streamovací platforma, kterou můžete dívat zdarma (s reklamami) nebo s poplatkem (bez reklam). Na výběr máte ze dvou balíků JOJ Play: FREE a PREMIUM. V balíku FREE můžete sledovat přenos pouze na 1 zařízení.

Streamovací platforma JOJ Play
Balík FREEBalík PREMIUM
 • bezplatný balíček
 • prémiový balíček bez reklam
 • formáty z produkce TV JOJ
 • kompletní obsah z produkce TV JOJ
 • obsahuje reklamu
 • premiové filmy a seriály
 • výběr živých kanálů: JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJ 24
 • předpremiéry tvorby z produkce JOJ
 • sledování na 1 zařízení současně
 • sledování až na 4 zařízeních současně
cena přenosu je 0 Kč měsíčně cena přenosu je 199 Kč měsíčně

V balíku PREMIUM jsou všechny živé kanály: JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJ 24, JOJ Sport, Jojko, JOJ Cinema, CS FILM, CS HISTORY, CS MYSTERY a CS HORROR.

Nová streamovací platforma JOJ Play
Nová streamovací platforma JOJ Play
Náš TIP

Sledování JOJ Play je však dostupné jen pro diváky, kteří umí prokázat, že mají trvalý pobyt na Slovensku, protože většina titulů má licenční omezení pouze pro slovenský trh.

Online služba Eurosport Player

Placenou službu Eurosport Player si můžete spustit na webu eurosport.com pouze tehdy, zaplatíte-li si měsíční předplatné, které zahrnuje živý přenos v HD-kvalitě, sledování na více zařízeních, videa na požádání a multiview.

Jak sledovat lyžařské závody sjezdového lyžování dnes na mobilu?

Alpské lyžování dnes online si umíte spustit také pomocí mobilní aplikace sázkové kanceláře.

Mobilní aplikace Tipsport

Jednotkou na trhu v oblasti sázkových společností je jednoznačně Tipsport, který vám nabízí bezplatné stažení mobilní aplikace Tipsport pro mobilní zařízení iOS iPhone a zařízení Android. Díky ní můžete dívat sjezdové lyžování ženy dnes muži a také alpské lyžování muži dnes online na mobilu.

Mobilní aplikace Tipsport
Mobilní aplikace Tipsport je dostupná ke stažení zdarma

Video sestřihy, highlights a sociální sítě

Pokud jste fanouškem SP nebo MS ve sjezdovém lyžování, tak určitě byste měli začít sledovat sociální sítě:

Novinky ze SP v alpském lyžování mužů a žen si můžete kdykoli prohlédnout na webu fis-ski.com. Videa a highlights zase naleznete na kanálu YouTube pod názvem FIS Alpine.

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kde vysílají lyžování SP, MS a ZOH v TV?

SP v alpském lyžování si můžete prohlédnout na stanicích: ČT Sport, Eurosport 1 a 2, RTVS Sport a JOJ Sport. MS ve sjezdovém lyžování a Zimní olympijské hry se vysílají pouze na TV stanicích RTVS Sport, ČT Sport a Eurosport 1, 2.

2️⃣ Kde se dívat na live stream alpského lyžování zdarma?

Bezplatný live stream alpského lyžování najdete jen v sázkových kancelářích. Jedinou, která ho má ve své nabídce je společnost Tipsport, který odvysílá závody sjezdového lyžování dnes online na TV Tipsport zdarma a bez reklam.

3️⃣ Je dostupný i online přenos alpského lyžování?

Pro lyžařské soutěže je dostupný online přenos alpského lyžování na: webu České televize (pro české diváky), na webu RTVS (pro slovenské diváky), Eurosport Player (pro všechny diváky) a JOJ Play (jen pro slovenské diváky).

4️⃣ Dá se dívat na alpské lyžování dnes online i na mobilu?

Ano, pokud chcete sledovat sjezdové lyžování dnes přes přímý přenos na mobilu, tak si stáhněte mobilní aplikaci Tipsport, ve které můžete koukat všechny závody ze SP v alpském lyžování zdarma.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt