Sázkové kanceláře v Česku – aktuální přehled + bonusy, hodnocení a možnosti sázení online

Využít bonus 500 Kč zdarma za registraci bez vkladu
Uplatnit bonus 500 Kč zdarma za založení účtu
Využít bonus 300 Kč zdarma pouze za registraci

Všechny sázkové kanceláře podnikají v Česku na základě licence vydané MFČR. Vyberte si ze seznamu svou legální online sázkovou kancelář a sázejte na internetu bez manipulačního poplatku.

Online sázkové kanceláře v ČR – SEZNAM

Vyberte svou sázkovku ze seznamu internetových sázkových kanceláří s českou licencí a sázejte s bonusem a bez manipulačního poplatku. Přečtěte si nezávislé recenze legálních, bezpečných a prověřených online sázkových kanceláří v ČR. Vybírejte s rozumem podle hodnocení, sázkových možností a výše bonusu. Všechny sázkové kanceláře zde naleznete na jednom místě. Nové sázkové kanceláře se snažíme co nejdříve zrecenzovat a přidat na stránku.

Online sázkové kanceláře
# Sázková kancelář Hodnocení Sázkové možnosti Bonus
1. 9,1 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 50.000 Kč
2. 8,8 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 6.000 Kč
3. 8,8 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 3.000 Kč
4. 8,6 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 2.000 Kč
5. 7,1 Live sázení Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 10.000 Kč
6. 7 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 9.500 Kč
7. 5,1 Live sázení Cash out Mobilní verze stránky 10.000 Kč

Sázkové kanceláře v Česku začali své služby na internetu nabízet od roku 2009. Samotné online sázení začalo zažívat velký rozmach kolem roku 2000 a po dlouhých letech nejasné evropské legislativy si členské státy začaly samy vytvářet legislativu pro hraní v online sázkových kancelářích (legislativa, která je „v souladu s EU“ začala platit až 1.1.2017). Zahraniční sázkové kanceláře, tak mohli od roku 2016 žádat o licenci, aniž by museli mít sídlo v ČR.

🏅 TOP sázkové v Česku Tipsport a Fortuna
💶 Nejvyšší limity Tipsport
👍 Nejlepší kurzy Tipsport a Fortuna
💰 Nejvyšší výhra 10.000.000 Kč (Tipsport)
📱 Mobilní aplikace ✅ (nabízejí všichni)
▶️ Nejvíc přenosů Fortuna TV
✅ Exkluzivní live streamy Tipsport TV
👉 Funkce Cash out ✅ (nabízejí všichni)
🅱️ Funkce BetBuilder Není v nabídce
⚡ Asijské hendikepy Tipsport, Chance a SazkaBet
🤑 Bonus zdarma zobrazit ponuku
✌️ Největší komunita Tipsport s Tiket Arénou
⭐ Dostupnost Skrill zobrazit tabulku

Díky krokům Evropské unie (nechala regulaci hazardních her na členských státech) trpí hlavně menší státy resp. obyvatelé, protože pro velké zahraniční operátory není Česká republika až tak zajímavá. Pokud se přece najdou zahraniční sázkové společnosti, které chtějí vstoupit na menší trh, tak rozhodující je legislativa hazardních her případně požadavky od orgánů udělujících licenci.

Kde najdu seznam sázkových kanceláří, které zcela ukončili své působení na českém trhu?Takový seznam podle nás neexistuje, ale můžete si prohlédnout alespoň seznam nejpopulárnějších zahraničních sázkových kanceláří, které působily v Česku a svou činnost ukončily po změně zákona.
Zahraniční sázkové kanceláře

Za přehnanou legislativou resp. podmínkami pro získání licence může být teoreticky i lobbing tuzemských sázkových společností. Největší překážkou pro zahraniční sázkové kanceláře jsou některé body v legislativě a pak jsou tu ještě další požadavky od MFČR se kterými se zahraniční operátoři setkávají až při žádosti o licenci (kromě toho proces získání licence je zdlouhavý a náročný).

Problém se sázením v ČeskuSportovní sázky jsou v ČR velmi populární a dají se považovat za národní sport, proto je každá nová online sázková kancelář v ČR velmi vítaná. Aktuálně působí v Čechách jen několik sázkových online společností a je to jen na škodu, protože kurzové sázení potřebuje co nejvíce konkurence.

Online tipování je spojeno s neustálým vývojem nových funkcí
, které má na starosti IT sektor. Zde nastává trochu kámen úrazu, protože nejrychlejší progres v oblasti internetového sázení zaznamenáte právě při co největší konkurenci.

Nejlepší sázkové kanceláře

Chtěli byste vědět, které sázkové kanceláře online jsou v ČR nejlepší? Z osobních zkušeností i příspěvků od uživatelů víme, že v porovnání s těžkou konkurencí zahraničních sázkových kanceláří, splňují přísnější kritéria pouze sázkové kanceláře FortunaTipsport a Chance. Ostatní společnosti jako SYNOT TIP nebo SazkaBet zaostávají.

Proč je u nás Tipsport nejlepší sázková kancelář?V ČR je Tipsport dlouhodobě nejlepší sázkovou na trhu. Dokazuje to i obrovská komunita hráčů. 

Hlavní přednosti Tipsportu:
 • Rychlost přijímání sázek
 • Velká hráčská komunita (propojená se Chance.cz a Tipsport.sk)
 • TOP funkce (např. Vyladěný cashout – prodej tiketu)
 • Mnoho soutěží celý rok (soutěže jsou také zdarma a ceny jsou ve stovkách tisíc korun)
 • Výborně přizpůsobené uživatelské prostředí
 • Největší počet live přenosů (možnost sledovat i přes mobil)
 • Vyladěná sázková aplikace
 • Vynikající limit na maximální výhru na tiketu
 • Hra pyramida (všichni hrají individuálně vlastní soutěž o jackpot)
 • Dlouhodobě nabízejí Tipsport bonus za registraci zcela zdarma (stačí si ověřit účet)

Tipsport.cz má být na co hrdý, protože mnoho věcí dělá jinak a současně se rychle učí a neustále vyvíjí nové funkce.

Hodnocení sázkových kanceláří a zkušenosti hráčů

Každou online sázkovou kancelář hodnotíme na základě parametrů jako použitelnost webu, kurzová nabídka, live tipování, live streaming, mobilní sázení, sázkové bonusy, zákaznická podpora, bezpečnost sázkové kanceláře, možnosti vkladů, rychlost výběrů i osobní zkušenosti.

České sázkové kanceláře

Pokud si chcete přečíst, co všechno zahrnují jednotlivé body, tak si přečtěte srovnání sázkových podle hodnocení. Každá recenze sázkové kanceláře obsahuje i konečný verdikt, který je vždy psaný na základě osobní zkušenosti.

Jsou důležité zkušenosti hráčů se sázkovými kancelářemi v ČR?Je dobře, pokud hráč ví, do čeho jde. Není sázková jako sázková a u nás to nejlépe vystihuje rating, který je opravdu dělán co nejobjektivněji. Pokud jsou velké rozdíly mezi hodnoceními, tak doporučujeme přečíst pořádně recenzi.

Kdo uděluje licence pro hazardní hry v České republice?

V Česku vydává nové licence Ministerstvo financí České republiky (MFČR). Tento úřad je odpovědný za vydávání licencí, ale také dohlíží na dodržování zákona o hazardních hrách a vede seznam legálních sázkových kanceláří a také seznam blokovaných web stránek a bankovních účtů.

Zdanění výher v sázkových kancelářích v ČR

V České republice se začaly zdaňovat výhry ze všech produktů. Více informací o této problematice naleznete v aktualizovaném článku o zdanění výher. Zdaněny jsou tak výhry z kasin, poker herny, loterií jakož i sázkových kanceláři.

Placení daní nepodnikatel vs podnikatelJe rozdíl při placení daní pro fyzickou osobu (nepodnikatele) a pro právnické osoby (s.r.o.) resp. živnostníka (OSVČ). Firma své výhry musí zdanit jako výnos (v sázkových kancelářích s českou licencí se firma nemůže účastnit sportovního sázení).

Bezpečnost ve světových sázkových kancelářích

Šifrování dat je dnes už samozřejmost, protože je povinností sázkových chránit data klientů a kromě toho existuje i nařízení GDPR. Z finančního hlediska je pro občany ČR nejbezpečnější sázková kancelář s licencí v České republice.

Existují i různé organizace, které poskytují pomoc v případě řešení sporů a zajišťují dodržování férové hry. Mezi takové organizace patří např. eCOGRA, ItechLabs, IBAS, GamCare, ESSA nebo EGBA. Tyto společnosti využíváte zejména tehdy, pokud hrajete v zahraničních sázkových kancelářích, které nemají licenci přímo v Česku.

Jako jsou sázející chráněni v případě problémů české sázkové kanceláře?Vše záleží na konkrétním problému. V případě, že reklamujete sázku, tak byste to měli reklamovat v první řadě u samotné sázkové kanceláře. V případě, že se vám jejich rozhodnutí nezamlouvá, doporučujeme kontaktovat Ministerstvo financí nebo Celní úřad.

Pokud se samotná sázková kancelář v ČR stává insolventní, tak existuje něco jako „Finanční záruka“, kterou musí vytvořit každá sázková společnost žádající o licenci. V případě kurzových sázek nebo kasina je finanční záruka ve výši několika milionů. Tato jistota je něco jako ochrana vkladů, protože slouží i na výplatu výher hráčů.

Je reputace sázkových kanceláří důležitá?

Ano, je to důležité. V případě, že sázková kancelář začne mít problémy např. s výplatami, tak mnoho lidí si to všimne a přes sociální sítě se bude tato informace raketově šířit (takovýmto způsobem se sázková kancelář může stát velmi rychle insolventní – platí to hlavně pro menší sázkové kanceláře).

Proto doporučujeme hrát v renomovaných sázkových kancelářích a je lepší se vyhnout menším společnostem (resp. není dobré tam mít větší obnos peněz).

Registrace v sázkové kanceláři

Pro provedení registrace potřebujete mít e-mailový účet a telefonní číslo. Kromě toho byste měli mít založen i bankovní účet na vaše jméno. Po registraci sázková kancelář ihned narychlo prověří věk a totožnost přes Ministerstvo financí. Pak je třeba nastavit sebeomezující opatření a je třeba ověřit platební metodu i identitu.

Podle herního plánu je nutné, aby každá osoba byla zapsána v rejstříku obyvatel – pouze tak je možné dokončit registraci. Pokud jste cizinec, tak musíte požádat na kterémkoliv pracovišti ministerstva vnitra o potvrzení přechodného pobytu. Pokud nepocházíte z EU, tak pak budete muset žádat o trvalý pobyt.

Ověření identity, platební metody, sebeomezující opatření a cizinci
 • Ověření identity je možné na pobočce, online přes banku (neposkytují to všechny banky) nebo kurýrem (pokud to sázková poskytuje). Existují i jiné formy jako je czech point, online přes elektronický občanský průkaz nebo na úřadě (tyto metody nejsou dostupné v každé sázkové kanceláři).
 • Občan ČR bude pro ověření identity potřebovat občanský průkaz. V případě cizinců to je platný cestovní pas nebo povolení k pobytu (některé sázkové akceptují pouze povolení k pobytu).
 • Platební metodu je třeba také ověřit (dělá se to jednorázovou platbou nejčastěji v minimálních částkách 3 Kč, 10 Kč nebo 100 Kč). Bez ověření platební metody lze sázet pouze na pobočkách, kde to zákon nepožaduje. V SazkaBet můžete vkládat i přes PayPal, ale pro ověření této platební metody je minimální vklad 500 Kč.
 • Kromě toho je třeba nastavit i sebeomezující opatření (dají se nastavit různé limity, ale také můžete tato opatření zcela odmítnout).
Upozornění
 • Teoreticky se dá fungovat vkládáním a vybíráním peněz přes pobočku, ale v ČR je nutné provést i samotné ověření platební metody, pokud chcete hrát i online (kromě toho při větších výběrech jdou peníze pouze na bankovní účet a tyto peníze mohou být vyplaceny pouze tehdy, pokud je účet v bance na vaše jméno).
 • V Sazka je možné ověření identity jenom zasláním dokumentů, ale v takovém případě můžete hrát pouze loterie a losy.

Jaké kroky pro registraci a ověření v sázkové kanceláři musí provést cizinec? 

 • Každý hráč včetně cizinců musí být zapsán v rejstříku obyvatel. Pokud plánujete zůstat v ČR alespoň po dobu 3 měsíců, tak můžete na ministerstvu vnitra požádat o potvrzení přechodného pobytu. Na základě povolení k pobytu bude cizinec zapsán do registru obyvatel (v případě, že nepocházíte z EU, tak do registru obyvatel budete zapsán pouze na základě vybavení trvalého pobytu).
 • Pro kladné vyřízení na ministerstvu vnitra je potřebné k žádosti pro potvrzení o pobytu doložit cestovní doklad, doklad potvrzující účel pobytu, doklad o zdravotním pojištění a doklad o zajištěném ubytování na území ČR.

Samotná registrace má hned několik benefitů. Kromě vstupního bonusu za vklad můžete získat někde i bonus bez vkladu resp. free spiny v casinu. Tipovat, ať už v sázkové nebo online kasinu budete takto moci kdykoli a největší výhodou je, že sázkové kanceláře v Česku vám dají přístup k přímým přenosům (live streamingu) a k live sázkám.

Díky live streamu můžete sledovat přímé přenosy kdekoli a podmínky pro sledování přímých přenosů (které nenajdete častokrát ani v TV) jsou jednoduché na splnění. Přímý přenos a live sázky jsou propojeny a proto můžete ihned využít dění na hřišti k podání sázky live.

Bonusy v sázkových kancelářích

V první řadě jde o vstupní bonusy, které se získávají za registraci. Před vytvořením účtu je důležité si důkladně přečíst podmínky resp. požadavky uvítacích bonusů (kromě bonusu za vklad jsou v ČR rozšířené i peníze zdarma za registraci).

Při bonusech je třeba si všímat např. požadavky na protočení, minimální výši kurzu, připsání bonusu (po vkladu / po částech / po přetočení) nebo i bonusový kód (někdy ho je třeba zadat přímo při registraci).

Bonusy v sázkových kancelářích

V každé recenzi je bonus do detailu rozebraný a kromě toho je vytvořena i velmi dobrá tabulka s porovnáním bonusů sázkových kanceláří. Na uvedené podstránce si můžete prostudovat všechny druhy bonusů, které online sázkové kanceláře nabízejí.

Reload bonus a věrnostní bonusPokud jste již v sázkové kanceláři stálý zákazník, tak se můžete setkat s reload bonusem (bonus na opětovný vklad) nebo bonusy, které získáte díky existujícímu věrnostnímu programu.

Pokud sázková společnost disponuje věrnostním programem, tak za získané body během hraní si víte později uzavřít sázky případně si body proměnit na bonus).

Nabízejí české sázkové kanceláře bonusy bez vkladu?

Sázkové bonusy patří mezi největší lákadlo pro získávání co nejvíce zákazníků pro kurzové sázky. Prohlédněte si aktuální seznam bonusů bez vkladu, přičemž si můžete prohlédnout i nejkomplexnější nabídku sázkových kanceláří s bonusem v ČR. Bonusová tabulka umožňuje filtrování a kromě toho u nás najdete vytvořené podstránky pro každý druh bonusu.

Je třeba zadat akční bonusový kód pro zisk bonusu v sázkové kanceláři?Akční promo kódy resp. bonusové kódy se mohou zadávat do systému při registraci. Zda je opravdu nutné tento akční kód zadat při registraci informujeme přímo v informacích o vstupním bonusu (v recenzi) nebo tuto informaci naleznete v přehledné a jedinečné bonusové tabulce

Někdy se tyto promo kódy zadávají až při vkladu (v bonusových informacích budete na to také upozorněn), ale obecně doporučujeme číst vždy pořádně bonusové podmínky.

Vklady a výběry v sázkových kancelářích

Dostat finanční prostředky na hráčský účet je častokrát velmi jednoduchý úkol, protože prostřednictvím platebních karet jde o chvilkovou záležitost. Existuje ale skupina lidí, která svou kreditní kartou (resp. debetní platební kartou) nechce platit na internetu. Jaké má klient v takovém případě možnosti?

Sázkové kanceláře v Česku jsou spíše (alespoň prozatím) zastáncem klasických platebních metod, protože ani populární elektronická peněženka Skrill není stále dostupná u všech operátorů. Pro co nejrychlejší způsob (srovnatelný s rychlostí platby přes platební kartu) se nejvíce využívá okamžitý bankovní převod (tzv. ePlatby).

Vklady a výběry v sázkových kancelářích

Tento zrychlený převod funguje tak, že v registrovaném hráčském účtu přejdete do sekce platby a kliknete na ePlatby přes konkrétní banku. A tady je možná menší problém, protože ne každá sázková kancelář má tuto službu dostupnou pro všechny banky. V jednotlivých recenzích nebo ve srovnání platebních metod najdete všechny informace tak, aby vás nic nepřekvapilo.

Jaké jsou poplatky při vkladech a výběrech?

Poplatky se ve většině případů neplatí (převážně je snáší sázková kancelář), ale v případě platebních karet nebo Paysafecard mohou být vklady zpoplatněny. Výplaty jsou ve většině případů bez poplatků, ale tam třeba spíše sledovat minimálně částky, které jednotlivé metody vyžadují. Ve srovnávací tabulce si můžete prohlédnout poplatky v jednotlivých sázkových kancelářích.

Abyste mohli vybrat peníze ze sázkové kanceláře, musíte mít ověřený hráčský účet. Ne všechny platební metody, kterými jste vkládali se dají použít i při výběru. Nejčastější formou výplaty je klasický bankovní převod, žádost na pobočce nebo převod na Skrill (pokud je dostupný).

Skrill, Bitcoin, Paysafecard, PayPal

Pokud se vám nedaří využít ani jednu z výše uvedených metod, pak doporučujeme vklad na pobočce nebo bankovní převod. Teoreticky se dá provést vklad ve vybraných sázkových kancelářích i přes elektronickou peněženku Skrill, ale tato metoda je pro jedno využití zbytečná. Díky Skrill můžete vložit peníze v kryptoměně jako je např. Bitcoin (Skrill při převodu přepočítá vše na koruny). Peníze je možné vložit i přes Paysafecard. Tento kredit (ve formě bločku) lze zakoupit v trafikách nebo dalších prodejních místech (čerpací stanice atd.). Přes PayPal se nedalo v ČR dlouhou dobu vkládat, ale dnes je možné konečně tuto platební metodu využít v sázkové kanceláři Sazkabet, Tipsport nebo Chance.

Abyste mohli vybrat peníze ze sázkové kanceláře, musíte mít ověřený hráčský účet. Ne všechny platební metody, kterými jste vkládali se dají použít i při výběru. Nejčastější formou výběru je klasický bankovní převod, žádost na pobočce nebo převod na Skrill (pokud je dostupný).

Je možné provádět vklady a výběry přes mobil?Vklady i výběry je možné provádět i přes mobilní aplikace ke stažení nebo mobilní web. Dostupné by měly být všechny možnosti se kterými se setkáte i na webovém prohlížeči přes PC.

Mobilní aplikace sázkových kanceláří

Dnes už téměř každá online sázková kancelář v Česku poskytuje mobilní aplikaci ke stažení. Mobilní aplikace jsou dostupné pro Android a operační systém iOS (Apple). V AppStore najdete aplikace ke stažení pro produkty iPhone a iPad. Bohužel obchod Google Play aplikace pro hazardní hry zatím nepodporuje, proto je potřeba si stáhnout aplikaci přímo na stránkách sázkové kanceláře.

Je sázení přes mobil plnohodnotně dostupné? Sázkové kanceláře nabízející sázení přes mobilní verzi web stránky nebo přes aplikaci ke stažení mají totožnou kurzovou nabídku jako na web stránkách určených pro PC. 

Nepřijdete o žádné funkce a dokonce můžete sledovat v mobilu i přímé přenosy a zároveň využívat live tipování.

Sázení v českých sázkových kancelářích

České online sázkové dlouhodobě zaostávaly za zahraničními sázkovými kancelářemi, ale poslední roky jejich služby výrazně postupují. Postupně se začaly objevovat i nové funkce jako je cashout (předčasný prodej tiketu) nebo BetBuilder (umožňuje vytvořit sázku skládající se z několika tipů z jedné události).

Pro hráče je vždy nejpodstatnější rychlost přijetí sázky jakož i částka za kterou jim sázka bude přijata resp. zda vůbec bude tiket přijat. Rozdíly mezi sázkovými kancelářemi dělají i maximální výhry na tiket, počet zápasů na tiket nebo zda jsou dostupné systémové sázky s možným vytvářením skupin (tzv. MAXIKOMBI).

České sázkové kanceláře a arbitrage bets

Při arbingu (jinými slovy surebets, jisté sázky, arbitrážní sázky) uzavíráte sázky na všechny možné výsledky tak, abyste byli v zisku. Z toho vyplývá, že budete podávat sázky minimálně ve dvou odlišných sázkových kancelářích.
Vklad je třeba rozdělit tak, abyste byli v zisku při každém výsledku. Toto je možné, pouze pokud najdete kurzy, které to umožňují. Jsou různé vyhledávače pro surebets, přičemž mají v sobě zabudovanou i kalkulačku pro rozdělení vkladu.

Dá se Arbing využívat v České republice?Arbing se dá považovat za tipovací strategii, protože vaším cílem je dosáhnout jistý zisk. Tuto tipovací taktiku nemají sázkové kanceláře v lásce, proto jsou hráči často limitováni (snižují jim vklady na online sázky). Z tohoto důvodu to nedoporučujeme. V případě, že využíváte pouze sázkové kanceláře v ČR, tak Arbing je velmi málo použitelný (spíše nepoužitelný).

Kdy je nejlepší tipovat v sázkové kanceláři?

Jde o velmi subjektivní záležitost, protože každý tipér je individuální v tom, o co se nejvíce zajímá. Obecně se dá za nejlepší období považovat začátek fotbalových lig, které jsou spojeny i s populární Ligou mistrů nebo Evropskou ligou. Pak se přidají evropské hokejové soutěže a kanadsko-americká NHL.

Velmi dobré jsou období, kdy sázkové kanceláře vypisují kurzy na volby. Ať už jde o parlamentní volby v ČR, volbu prezidenta nebo americké prezidentské volby. V takových případech se kurzy mohou výrazně také změnit, proto stačí opravdu dobře sledovat dění v zemích a nebát se jít i proti kurzům (společenské sázky mezi něž patří i např. sázky a kurzy na StarDance jsou velmi populární).

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Dají se na území ČR využívat zahraniční sázkové kanceláře?

Teoreticky je možné hrát v zahraničních sázkových kancelářích, pokud přijímají hráče z ČR. České úřady bojují s nelegálním hazardem (např. blokováním web stránek a bankovních účtů), proto tipování u nelegálních bookmakerů nemůžeme doporučit.

2️⃣ Nevyplatila vám sázková kancelář peníze?

Pokud vám sázková kancelář nevyplatila výhru resp. jste zadali požadavek na výplatu peněz z hráčského účtu a tento výběr trvá velmi dlouhou dobu je třeba zjistit, zda sázková kancelář nemá problémy.

V případě, že několik hráčům nebyly vyplaceny peníze je třeba kontaktovat URHH, napsat do televize nebo oslovit právní kancelář.

Problém s nevyplacením peněz může vzniknout hlavně v menších společnostech jako MaxiTip.

3️⃣ Zdaňují se výhry z online sázkových kanceláří?

V ČR se výhry zdaňují a platí to i pro sázkové kanceláře nebo online kasina. Daň se platí při výhře nad 1 milion Kč, přičemž sázky se sčítají za celý rok. Více informací se dočtete v článku zdanění výher.

4️⃣ Jak probíhá ověření a které doklady totožnosti vyžadují sázkové kanceláře v ČR?

Sázkové kanceláře v ČR musí vaši totožnost ověřit fyzicky na pobočce (budete potřebovat občanský průkaz), online přes internet banking (ne všechny banky to podporují) nebo přes czech point (C.P. platí hlavně pro zahraniční online provozovatele). Takhle dosáhnete trvalé konto. Kým nemáte účet ověřený, tak se jedná o dočasné konto (vklad omezen na max. 3.000 Kč).

Cizinci se mohou také registrovat v českých internetových sázkových kancelářích, ale je třeba se prokázat povolením trvalého pobytu v České republice a pasem.

Abyste se mohli registrovat, tak ve většině sázkových kanceláří vám bude stačit e-mail a telefonní číslo (pokud nemáte české telefonní číslo, tak to může být někde problém). Kromě toho musíte vyplnit základní údaje jako jméno, příjmení nebo adresa. Při registraci se můžete setkat také s požadavkem vyplnění čísla občanského průkazu nebo rodného čísla.

V případě, že nemáte bankovní účet na vlastní jméno, tak je třeba si ho vytvořit (můžete provést i po registraci). Není dovoleno posílat peníze z cizího bankovního účtu na váš online účet.

5️⃣ Nabízí česká sázková kancelář bonus bez nutnosti vkladu?

Tento druh bonusu pro online sázky je spíše výjimečný, ale pro společnosti poskytující kurzové sázky nemusí být sázka zdarma bez vkladu zcela nereálná (po změně legislativy a potřeby ověření totožnosti začali sázkové kanceláře lákat klienty na bonusy bez vkladu). Prohlédněte si kompletní přehled bonusů bez nutnosti vkladu.

6️⃣ Proč se mobilní aplikace ke stažení pro hazard nenacházejí v obchodě Google Play?

Google ve svém obchodě (Google Play) neakceptuje aplikace společností z oblasti hazardních her. Díky politice Google si musíte aplikaci (Apk) stáhnout přímo na webstránce sázkové kanceláře nebo najít jiný způsob.

Apple své aplikace nabízí přímo ve svém obchodě Apple Store (App pro iPhone a iPad).

7️⃣ Je možné sledování přímých přenosů přes tipovací mobilní aplikaci?

Ano, je možné sledovat live stream ze zápasů kromě webového prohlížeče i přes mobilní aplikaci ke stažení. Některé sázkové kanceláře mají live streaming podmíněný např. podáním sázky za posledních 7 dní / 30 dní.

Podmínky live streamingu pro sázkové kanceláře v ČR jsou uvedeny na podstránce sportovní přenosy.

8️⃣ Je možné do sázkových kanceláří v ČR vkládat peníze prostřednictvím kryptoměn jako je Bitcoin?

Přímo to není možné, protože žádná sázková kancelář v České republice zatím nevede účty v kryptoměně. Ještě je možné využití elektronické peněženky Skrill, kde právě Skrill převede vaši kryptoměnu na koruny a tyto peníze pak můžete použít na sázení.

9️⃣ Která sázková kancelář je na českém trhu nejlepší?

Podle našeho názoru jde jednoznačně o sázkovou kancelář Tipsport. Konkurovat jí může Fortuna, ale v Tipsportu máte největší komunitu sázkařů a se sázkovými funkcemi postupují nejrychleji. Jde také o nejlepší volbu z pohledu přijímání sázek i soutěží pro sázejících, které poskytují i zcela zdarma.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků
Aktuální bonusy
Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

1.000 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 500 Kč sázka zdarma + 500 za verifikaci s kódem: EURO

Další bonusy
Nejnovější příspěvky na fóru
Mne už našťastie chvála Bohu vyplatili ale nebolo to vôbec jednoduché. Máte...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt