Přehled online sázkových kanceláří v Česku

Sázkové kanceláře podnikají v Česku na základě licence vydané MFČR. Vyberte si ze seznamu svou legální online sázkovou kancelář a sázejte na internetu bez manipulačního poplatku.

Sázkové kanceláře v ČR – SEZNAM

Vyberte svou sázkovku ze seznamu internetových sázkových kanceláří s českou licencí a sázejte s bonusem a bez manipulačního poplatku. Přečtěte si nezávislé recenze legálních, bezpečných a prověřených online sázkových kanceláří. Vybírejte s rozumem podle hodnocení, sázkových možností a výše bonusu.

Internetové sázkové kanceláře
# Sázková kancelář Hodnocení Sázkové možnosti Bonus
1. 9,4 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 50.000 Kč
2. 9,1 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad 600 Kč
3. 9,1 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 2.000 Kč
4. 7,5 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad Asijský handicap 5.000 Kč
5. 7,3 Live sázení Živé přenosy Cash out Mobilní verze stránky Aplikace pro Android Aplikace pro iPhone, iPad 10.000 Kč

Sázkové kanceláře v Česku začali své služby na internetu nabízet od roku 2009. Samotné online sázení začalo zažívat velký rozmach kolem roku 2000 a po dlouhých letech nejasné evropské legislativy si členské státy začaly samy vytvářet legislativu pro hraní v online sázkových kancelářích (legislativa, která je „v souladu s EU“ začala platit až 1.1.2017). Zahraniční sázkové kanceláře, tak mohli od roku 2016 žádat o licenci, aniž by museli mít sídlo v ČR.

Díky krokům Evropské unie (nechala regulaci hazardních her na členských státech) trpí hlavně menší státy resp. obyvatelé, protože pro velké zahraniční operátory není Česká republika až tak zajímavá. Pokud se přece najdou zahraniční společnosti, které chtějí vstoupit na menší trh, tak rozhodující je legislativa hazardních her případně požadavky od orgánů udělujících licenci. Za přehnanou legislativou resp. podmínkami pro získání licence může být teoreticky i lobbing tuzemských společností. Největší překážkou pro zahraniční sázkové kanceláře jsou některé body v legislativě a pak jsou tu ještě další požadavky od MFČR se kterými se zahraniční operátoři setkávají až při žádosti o licenci (kromě toho proces získání licence je zdlouhavý a náročný).

Problém se sázením v ČeskuSportovní sázky jsou v ČR velmi populární a dá se to považovat za národní sport, proto je každá nová online sázková kancelář v ČR velmi vítaná. Aktuálně působí v Čechách jen několik sázkových online společností a je to jen na škodu, protože kurzové sázení potřebuje co nejvíce konkurence.

Online tipování je spojeno s neustálým vývojem nových funkcí
, které má na starosti IT sektor. Zde nastává trochu kámen úrazu, protože nejrychlejší progres v oblasti internetového sázení zaznamenáte právě při co největší konkurenci.

Nejlepší sázkové kanceláře

Chtěli byste vědět, které sázkové kanceláře jsou v ČR nejlepší? Z osobních zkušeností i příspěvků od uživatelů víme, že v porovnání s těžkou konkurencí zahraničních sázkových kanceláří, splňují přísnější kritéria pouze sázkové kanceláře FortunaTipsport a Chance. Ostatní společnosti jako SYNOT TIP nebo SazkaBet zaostávají, ale v souvislosti s Maxi Tip doporučujeme se podívat raději ke konkurenci.

Hodnocení sázkových kanceláří a zkušenosti hráčů

Každou online sázkovou kancelář hodnotíme na základě parametrů jako použitelnost webu, kurzová nabídka, live tipování, live streaming, mobilní sázení, sázkové bonusy, zákaznická podpora, bezpečnost sázkové kanceláře, možnosti vkladů, rychlost výběrů i osobní zkušenosti. Pokud si chcete přečíst co všechno zahrnují jednotlivé body, tak si je můžete přečíst při srovnání sázkových podle hodnocení. Každá recenze sázkové kanceláře obsahuje i konečný verdikt, který je vždy psaný na základě osobní zkušenosti.

Kdo uděluje licence pro hazardní hry v České republice?

V Česku vydává nové licence Ministerstvo financí České republiky (MFČR). Tento úřad je odpovědný za vydávání licencí, ale také dohlíží na dodržování zákona o hazardních hrách a vede seznam legálních sázkových kanceláří a také seznam blokovaných web stránek a bankovních účtů.

Zdanění výher v sázkových kancelářích v ČR

V České republice se začaly zdaňovat výhry ze všech produktů. Více informací o této problematice naleznete v aktualizovaném článku o zdanění výher. Zdaněny jsou tak výhry z kasin, poker herny, loterií jakož i sázkových kanceláři.

PoznámkaJe rozdíl při placení daní pro fyzickou osobu (nepodnikatele) a pro právnické osoby (s.r.o.) resp. živnostníka (OSVČ). Firma své výhry musí zdanit jako výnos (v sázkových kancelářích s českou licencí se firma nemůže účastnit sportovního sázení).

Bezpečnost ve světových sázkových kancelářích

Šifrování dat je dnes už samozřejmost, protože je povinností sázkových chránit data klientů a kromě toho existuje i nařízení GDPR. Z finančního hlediska je pro občany ČR nejbezpečnější sázková kancelář s licencí v České republice.

Existují i různé organizace, které poskytují pomoc v případě řešení sporů a zajišťují dodržování férové hry. Mezi takové organizace patří např. eCOGRA, ItechLabs, IBAS, GamCare, ESSA nebo EGBA. Tyto společnosti využíváte zejména tehdy, pokud hrajete v zahraničních sázkových kancelářích, které nemají licenci přímo v Česku.

Registrace v sázkové kanceláři

Pro provedení registrace potřebujete mít e-mailový účet a telefonní číslo. Kromě toho byste měli mít založen i bankovní účet na vaše jméno. Po registraci sázková kancelář ihned narychlo prověří věk a totožnost přes Ministerstvo financí. Pak je třeba nastavit sebeomezující opatření a je třeba ověřit platební metodu i identitu. Podle herního plánu je nutné, aby každá osoba byla zapsána v rejstříku obyvatelstva – pouze tak je možné dokončit registraci. Pokud jste cizinec, tak musíte požádat na kterémkoliv pracovišti ministerstva vnitra o potvrzení přechodného pobytu. Pokud nepocházíte z EU, tak pak budete muset žádat o trvalý pobyt.

Ověření identity, platební metody, sebeomezující opatření a cizinci
  • Ověření identity je možné na pobočce, online přes banku (neposkytují to všechny banky) nebo kurýrem (pokud to sázková poskytuje). Existují i jiné formy jako je czech point, online přes elektronický občanský průkaz nebo na úřadě (tyto metody nejsou dostupné v každé sázkové kanceláři).
  • Občan ČR bude pro ověření identity potřebovat občanský průkaz. V případě cizinců to je platný cestovní pas nebo povolení k pobytu (některé sázkové akceptují pouze povolení k pobytu).
  • Platební metodu je třeba také ověřit (dělá se to jednorázovou platbou nejčastěji v minimálních částkách 3 Kč, 10 Kč nebo 100 Kč). Bez ověření platební metody lze sázet pouze na pobočkách, kde to zákon nepožaduje. V SazkaBet můžete vkládat i přes PayPal, ale pro ověření této platební metody je minimální vklad 500 Kč.
  • Kromě toho je třeba nastavit i sebeomezující opatření (dají se nastavit různé limity, ale také můžete tato opatření zcela odmítnout).
Upozornění
  • Teoreticky se dá fungovat vkládáním vybíráním peněz přes pobočku, ale v ČR je nutné provést i samotné ověření platební metody pokud chcete hrát i online  (kromě toho při větších výběrech jdou peníze pouze na bankovní účet a tyto peníze mohou být vyplaceny pouze tehdy, pokud je účet v bance na vaše jméno).
  • V Sazka je možné ověření identity jenom zasláním dokumentů, ale v takovém případě můžete hrát pouze loterie a losy.

Jaké kroky pro registraci a ověření v sázkové kanceláři musí provést cizinec? 

  • Každý hráč včetně cizinců musí být zapsán v rejstříku obyvatel. Pokud plánujete zůstat v ČR alespoň po dobu 3 měsíců, tak můžete na ministerstvu vnitra požádat o potvrzení přechodného pobytu. Na základě povolení k pobytu bude cizinec zapsán do registru obyvatel (v případě, že nepocházíte z EU, tak do registru obyvatel budete zapsán pouze na základě vybavení trvalého pobytu).
  • Pro kladné vyřízení na ministerstvu vnitra je potřebné k žádosti pro potvrzení o pobytu doložit cestovní doklad, doklad potvrzující účel pobytu, doklad o zdravotním pojištění a doklad o zajištěném ubytování na území ČR.

Samotná registrace má hned několik benefitů. Kromě vstupního bonusu za vklad můžete získat někde i bonus bez vkladu resp. free spiny v casinu. Tipovat, ať už v sázkové nebo online kasinu budete takto moci kdykoli a největší výhodou je, že sázkové kanceláře v Česku vám dají přístup k přímým přenosům (live streamingu) a k live sázkám. Díky live streamu můžete sledovat přímé přenosy kdekoli a podmínky pro sledování přímých přenosů (které nenajdete častokrát ani v TV) jsou jednoduché na splnění. Přímý přenos a live sázky jsou propojeny a proto můžete i hned využít dění na hřišti k podání sázky live.

S jakými bonusy se můžete setkat v sázkových kancelářích?

V první řadě jde o vstupní bonusy, které se získávají za registraci. Před vytvořením účtu je důležité si pořádně přečíst podmínky resp. požadavky uvítacích bonusů (kromě bonusu na vklad jsou rozšířené i peníze zdarma).
Při bonusech je třeba si všímat např. požadavky na protočení, minimální výši kurzu, připsání bonusu (po vkladu / po částech / po přetočení) nebo i bonusový kód (někdy ho je třeba zadat přímo při registraci).
V každé recenzi je bonus do detailu rozebraný a kromě toho je vytvořena i velmi dobrá tabulka s porovnáním bonusů sázkových kanceláří. Na uvedené podstránce si můžete prostudovat všechny druhy bonusů, které online sázkové kanceláře nabízejí.

Reload bonus a věrnostní bonusPokud jste již v sázkové kanceláři stálý zákazník, tak se můžete setkat s reload bonusem (bonus na opětovný vklad) nebo bonusy, které získáte díky existujícímu věrnostnímu programu. Pokud sázková společnost disponuje věrnostním programem, tak za získané body během hraní si víte později uzavřít sázky případně si body proměnit na bonus).

Nabízejí české sázkové kanceláře bonusy?

Sázkové bonusy patří mezi největší lákadlo pro získávání co nejvíce zákazníků pro kurzové sázky. Nabízíme nejkomplexnější přehled bonusů sázkových kanceláří. Bonusová tabulka umožňuje filtrování a kromě toho jsou vytvořeny podstránky pro každý druh bonusu, přičemž nechybí ani sekce bonus bez vkladu.

Vklady a výběry v sázkových kancelářích

Dostat finanční prostředky na hráčský účet je častokrát velmi jednoduchý úkol, protože prostřednictvím platebních karet jde o chvilkovou záležitost. Existuje ale skupina lidí, která svou kreditní kartou (resp. debetní platební kartou) nechce platit na internetu. Jaké má klient v takovém případě možnosti?

Sázkové kanceláře v Česku jsou spíše (alespoň prozatím) zastáncem klasických platebních metod, protože ani populární elektronická peněženka Skrill není stále dostupná u všech operátorů. Pro co nejrychlejší způsob (srovnatelný s rychlostí platby přes platební kartu) se nejvíce využívá okamžitý bankovní převod (tzv. ePlatby). Tento zrychlený převod funguje tak, že v registrovaném hráčském účtu přejdete do sekce platby a kliknete na ePlatby přes konkrétní banku. A tady je možná menší problém, protože ne každá sázková kancelář má tuto službu dostupnou pro všechny banky. V jednotlivých recenzích nebo ve srovnání platebních metod najdete všechny informace tak, aby vás nic nepřekvapilo.

Skrill, Bitcoin, Paysafecard, PayPal

Pokud se vám nedaří využít ani jednu z výše uvedených metod, pak doporučujeme vklad na pobočce nebo bankovní převod. Teoreticky se dá provést vklad ve vybraných sázkových kancelářích i přes elektronickou peněženku Skrill, ale tato metoda je pro jedno využití zbytečná. Díky Skrill můžete vložit peníze v kryptoměně jako je např. Bitcoin (Skrill při převodu přepočítá vše na koruny). Peníze je možné vložit i přes Paysafecard. Tento kredit (ve formě bločku) lze zakoupit v trafikách nebo dalších prodejních místech (čerpací stanice atd.). Přes PayPal se nedalo v ČR dlouhou dobu vkládat, ale dnes je možné konečně tuto platební metodu využít v sázkové kanceláří Sazkabet, Tipsport nebo Chance.

Abyste mohli vybrat peníze ze sázkové kanceláře, musíte mít ověřený hráčský účet. Ne všechny platební metody, kterými jste vkládali se dají použít i při výběru. Nejčastější formou výběru je klasický bankovní převod, žádost na pobočce nebo převod na Skrill (pokud je dostupný).

Vklady a výběry přes mobilní aplikace

Vklady i výběry je možné provádět i přes mobilní aplikace ke stažení nebo mobilní web. V ČR najdete poplatky při vkladech hlavně při paysafecard nebo při platebních kartách. Výběry jsou v drtivé většině bez poplatků.

Mobilní aplikace sázkových kanceláří

Dnes už téměř každá online sázková kancelář na Slovensku poskytuje mobilní aplikaci ke stažení. Mobilní aplikace jsou dostupné pro Android a operační systém iOS (Apple). V AppStore najdete aplikace ke stažení pro produkty iPhone a iPad. Bohužel obchod Google Play aplikace pro hazardní hry zatím nepodporuje, proto je potřeba si stáhnout aplikaci přímo na stránkách sázkové kanceláře.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma + 50 free spins

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 200 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

no však oni plánujú ísť online tento rok. Hento je asi iba nejaký test,...
Aktuálny zoznam slovenských stávkových kancelárií
neviem aké pravidlá čakáš, ale martingale je stratégia. Proti stratégiam...
Martingale
Jasne ďakujem za info, jednoznačne nemôžem hrať tie prales e ligy
BET365 Zakl. Otázky ?
Copyright © 2011-2020 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt