Fight Night Challenge 4 – program, karta, sázky a kurzy na zápasy + jak sledovat FNC 4 online

Poznejte program a zápasovou kartu Fight Night Challenge 4. Z galavečeru vám přinášíme také sázky resp. zápasy s kurzy a rovněž možnosti online sledování FNC 4 LIVE.

Fight Night Challenge 4 🥊 program zápasů, karta, kurzy + LIVE

Nová organizace Fight Night Challenge přináší 13. května fanouškům sportu již čtvrtý galavečer exhibičních zápasů.

V boxerských zápasech opět uvidíte nejen sportovce, ale i mnohé známé tváře showbyznysu. Nepůjde tedy o akci, která cílí „pouze“ na pravé sportovní fanoušky, ale chce oslovit i lidi, kteří běžně sport nebo speciální box nesledují.

Zobrazit kurzy na FNC ► Sledovat ŽIVĚ
Kliknutím zobrazíte kurzovní nabídku Fight Night Challenge | Kliknutím spustíte přímý přenos

Sázková kancelář Fortuna jako generální partner akce jako jediná sázková kancelář přináší sázkové příležitosti na celou zápasovou kartu a exkluzivně jen ve Fortuně si můžete vsadit LIVE i přímo během zápasů.

Při této akci nabízí Fortuna 300 Kč zdarma bez vkladu + dalších 6.000 Kč.
Fortuna bonus za registraci

Navíc známé tváře neuvidíte jen v ringu, ale i mimo něj. Kdo se po Borisi Valábikovi a Mariánu Gáboríkovi zhostí role moderátorů a kdo v pozici uvaděče zápasů nahradí Karlosa Vémolu? Dozvíte se už tento pátek!

🥊 Galavečer BOXU Fight Night Challenge 4
⏰ Termín události 13. května 2023 od 18:00 hodin.
🏟️ Místo konání Městská sportovní hala Trnava
🤼‍♂️ Nejzajímavější zápas Patrik Vrbovský vs Petr Kníže
⚠️ Počet zápasů 12
📝 Fight card Zobrazit
✅ Sázky (TIPY) na zápasy Sázejte s námi
💰 TOP Kurzy na FNC Fortuna (exkluzívně)
📺 FNC stream ► LIVE STREAM
🔴 PPV přenos PPV (Pay-Per-View)
👊 Jiné bojové organizace Oktagon, RFA, UFC a KSW

Program Fight Night Challenge a jeho pravidla

Už 13. května 2023 uvidíme v ringu bojovat nejen několik profesionálních bojovníků, ale také celebrity známé z televize nebo hudebního průmyslu. Velkým tahákem bude bezpochyby další boxerský zápas Attilu Végha – tentokrát bude jeho soupeřem rival z UFC Eric Spicely a také zápas rapera Patrika "Rytmuse" Vrbovského a Petra Knížeho.

Neméně atraktivní budou ale i další boxerské souboje, ve kterých proti sobě nastoupí Karel Ryšavý a Marek Bartl, účastnice Farmy – Jana Zemanová a Dagmar Kubínová, boxeři Vilém Tankó a Michal Takacs. Zápas, o který se postará Pavel „Pali Hari“ Vaško vs. Adam „Dynamic“ Josef bude také souboj, který bude zajímat mnohé.

Bojovat se bude pod pravidly boxu a každý zápas bude vypsán na 4 kola po 3 minutách s výjimkou hlavního zápasu Végh vs. Newton, který se pojede na 5×3 minuty.

Každý bojovník může být počítán v 1 kole nejvýše 2×, po třetím počítání v 1 kole daný borec prohrává. Údery za hlavu, pod pás, hlavou, loktem a nohou jsou zakázány.

Karta zápasů na Fight Night Challenge 4

Fight Night Challenge karta je opravdu zajímavá a neobvyklá oproti klasickým galavečerům, které pořádají profesionální bojové organizace. Spolu bychom měli vidět 12 boxerských zápasů se známými tvářemi bojových sportů a showbyznysu. Organizátorem je agentura Evency ve spolupráci se sportovním klubem Spartakus Fight Gym.

Fight Night Challenge 4 karta zápasů
Karta zápasů na turnaji Fight Night Challenge 4

Nejzajímavější sázky a kurzy na FNC

Stejně jako na jiné významné sportovní události, i na Fight Night Challenge kurzy naleznete v každé dobré sázkové kanceláři. Generálním partnerem FNC je sázková kancelář Fortuna – co to znamená pro vás? Exkluzivně pouze ve Fortuně můžete podávat LIVE sázky i přímo během zápasů Fight Night Challenge.

Kromě sázky na vítězství některého z účastníků zápasu si můžete vsadit také na:

  • počet zahájených kol v zápase,
  • to, zda zápas skončí na body nebo technickým rozhodnutím,
  • 1. nebo 2. zápasník vyhraje KO/TKO nebo diskvalifikací,
  • 1. nebo 2. zápasník vyhraje na body nebo technickým rozhodnutím.

Boxerské zápasy se odehrají ve váhové kategorii catchweight.

Fight Night Challenge 4 – program zápasov a kurzy
Zápas1X2
Patrik „Rytmus“ Vrbovský – Petr „Monster“ Kníže 5.30 10.00 1.18
Attila Végh – Eric Spicely 1.08 15.00 6.96
Pavol „Pali Hari“ Vaško – Josef „Dynamic“ Adam 1.93 10.00 1.93
Marián Mišalko – Filip Hačko 3.20 12.00 1.35
Viliam Tankó – Michal Takács 3.27 6.00 1.42
Branislav Martanovič – Michal Mošpan 1.78 10.00 2.11
Denis Farkaš – Denis Gondžala 1.11 12.00 6.57
Karol Ryšavý – Marek Bartl 1.92 8.00 2.04
Jan Murcin – Ivan Lipkovics 1.80 12.00 2.00
Adam Berger – Radek Roušal 6.92 11.00 1.11
Nathan Christián Dzaba – Šimon Kolen 1.45 12.00 2.75
Jana Zemanová vs. Dagmar Kubinová 2.15 12.00 1.70
Stávky a kurzy na Fight Night Challenge 4 možná nájdete aj v iných českých sázkových kancelářích.

Preview pro zápasy Fight Night Challenge

Podívejte se na dvojici nejzajímavějších zápasů turnaje Fight Night Challenge 4.

Attila Végh vs. Eric Spicely

Český zápasník Attila Végh už stihl odehrát 2 zápasy ve Fight Night Challenge. V obou případech se mu podařilo zvítězit. Nyní je na programu zápas s veteránem UFC, který má za sebou 2 zápasy v Oktagonu a 1 zápas ve Fabriq MMA. Naopak Spicelymu se nepodařilo ani v jednom z těchto tří MMA zápasů vyhrát.

Podle výše kurzů je jasným favoritem na vítěze slovenský MMA bojovník Attila Végh. Je velmi nepravděpodobné, že by se Ericovi Spicelymu podařilo vyhrát tento zápas v boxu.

Kdo je podle vás v lepší formě a komu bude vyhovovat více zápas podle pravidel boxu? Attila Végh nebo Eric Spicely? Tipněte si na tento zápas s bonusem ve Fortuně.

Vsaďte si na Attilu ve Fortuně
Budete přesměrováni na oficiální stránku iFortuna.cz

Patrik „Rytmus“ Vrbovský vs. Petr „Monster“ Kníže

Raper Patrik Vrbovský už zápasí v boxu od roku 2018. Poprvé se postavil raperovi Marpovi a podruhé bojovníkovi Gáboru Borárosovi. V obou zápasech však Rytmus prohrál. V jeho třetím raperském zápase, který se konal v roce 2022, se mu konečně podařilo vyhrát proti Molochovi. Rytmus se neustále zlepšuje, takže se máme na co těšit.

Naopak Petr Kníže je český MMA bojovník a trenér nejlepších zápasníků československé bojové scény. Jeho obrovskou nevýhodou je, že dosud neodhrál ani jeden zápas v boxu. Knížeho zápasová bilance je 13 výher a jen 2 prohry (vše však jen MMA zápasech).

Podle výše kurzů je jasným favoritem na vítěze právě český zápasník Petr Kníže. Pokud věříte, že vyhraje Rytmus, pak si na něj můžete vsadit s atraktivním kurzem 5.30.

Vsaďte si na Rytmuse ve Fortuně
Kliknutím budete přesměrováni na iFortuna.cz

Kde lze zakoupit vstupenky na zápasy v boxu?

Zajímá vás, jestli je ještě možné zakoupit si na galavečer Fight Night Challenge lístky? Odpověď je ano, dají – na FNC vstupenky bez problémů zakoupíte na stránce predpredaj.sk, přičemž ceny začínají na hranici 39,99 €, za nejdražší lístky v lóži zaplatíte na osobu přibližně 100 €.

Zakoupení vstupenky na Fight Night Challenge je možné pouze online (na prodejních místech predpredaj.sk lístky na FNC nebudou dostupné).

Jak a kde sledovat Fight Night Challenge LIVE?

Fanoušci bojových sportů a známých tváří showbyznysu si budou moci galavečer Fight Night Challenge 2 vychutnat živě v trnavské městské sportovní hale nebo prostřednictvím přímého přenosu přes oficiální PPV.

Sázková kancelář Fortuna

LIVE stream FNC 4 na Fortuna TV

Jelikož je sázková kancelář Fortuna oficiálním partnerem turnaje Fight Night Challenge, tak lze očekávat, že bude vysílat FNC 4 live stream na své online televizi Fortuna TV. Bezplatný online přenos z bojových sportů však bude dostupný pouze pro všechny nové nebo registrované klienty Fortuny.

Navíc, registrace ve Fortuně se opravdu vyplatí. Vytvořením účtu ihned získáte až 2 vstupní bonusy za registraci – 300 Kč bonus bez vkladu + další vstupní bonus až do 6.000 Kč. Bonusy lze využít také v online casinu Fortuny, kde najdete výherní automaty s jackpotem.

Návod jak spustit ve Fortune live stream zdarma
  1. Registrace na iFortuna.cz a následné ověření totožnosti. S vytvořením účtu vám pomůže náš návod k registraci ve Fortuně.
  2. Přihlášení a dobití herního účtu (libovolný vklad) + uzavření jakékoli sázky za posledních 7 dní.
  3. Spuštění vybraného live streamu na online televizi Fortuna TV.

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Placený online přenos přes PPV

Nejlepší šancí, jak sledovat Figh Night Challenge je zakoupit si podobně jako u turnaje Oktagon přístup k online streamu Fight Night Challenge PPV (PayPerView). Jste rozhodnuti, že chcete vidět atraktivní boxerské zápasy? Potom je určitě výhodné zakoupit si PPV na Fight Night Challenge live stream co nejdříve, jelikož s blížícím se termínem se cena PPV zvýší podobně, jak to bývá u Oktagonu.

První galavečer byl poznamenán problémy s online streamem – přenos přes PPV Fight Night Challenge se často zasekával, ale podle organizátorů bylo přijato několik opatření, aby se už problémy neopakovaly a diváci si mohli vychutnat turnaj ve výborné obrazové kvalitě i z pohodlí domova.

Cena za Pay Per View je opět 9,99 € (tedy stejně jako turnaje organizace Oktagon MMA). Výhodou bude vysílání ve Full HD, přičemž nejzajímavější momenty si budete umět pozastavit nebo přetočit dozadu. Budete mít navíc přístup i k záznamům ze soubojů do 72 hodin po odvysílání.

Informace o tom, že by byl galavečer Fight Night Challenge online zdarma dostupný v některé ze sázkových kanceláří, zatím nejsou dostupné.

Přímý přenos Fight Night Challenge v TV

Doufáte, že uvidíte Fight Night Challenge v TV? Musíme vás zklamat, ale podobně jako Oktagon, ani FNC live v televizi neuvidíte – organizace neplánuje vysílat svoji první akci FNC živě v televizi.

Jedinou možností, jak sledovat v akci Attilu Végha, Rytmuse, Separa a dalších tak bude zakoupení zmiňovaného online streamu přes PPV nebo prohlédnout si turnaj osobně v NTC aréně v Bratislavě.

Náš TIPUrčitě je třeba vyzkoušet, zda nebude k dispozici Fight Night Challenge live stream v sázkové kanceláři Fortuna, jelikož je Fortuna jedním z hlavních sponzorů této organizace.

Video sestřihy a sociální sítě

Nejlepší video sestřihy již klasicky naleznete na oficiálním webu fightnightchallenge.eu nebo na video portálu YouTube. Chcete-li zůstat v neustálém dění, tak doporučujeme sledovat sociální sítě této bojové organizace:

SázkováVstupní bonusExtra bonus zdarmaZískat bonus
100 % 50.000 Kč 300 Kč Aktivace
200 % 6.000 Kč 300 Kč Aktivace
100 % 3.000 Kč 800 Kč Aktivace
100 % 2.000 Kč 200 Kč Aktivace
100 % 7.000 Kč 500 Kč Aktivace
100 % 10.000 Kč 1.000 Kč Aktivace

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdo bude bojovat na turnaji Fight Night Challenge 4?

Na čtvrtém turnaji FNC live uvidíte nejen známé tváře ze světa bojových sportů např. Attila Végh, Eric Spicely, Karel Ryšavý, Michal Takács, ale také známé tváře showbyznysu jako Patrik „Rytmus“ Vrbovský, Dynamic nebo Šimon Kolen.

2️⃣ Jaké kurzy jsou vypsány na zápas Végh vs Spicely?

Chcete si vsadit na vítězství Végha? V sázkové kanceláři Fortuna je na jeho vítězství vypsán kurz 1.08. Věříte-li více tomu, že vyhraje Eric Spicely, vsaďte si na něj s kurzem 6.96.

3️⃣ Jak sledovat Fight Night Challenge LIVE?

Zatím jedinou možností je sledování Fight Night Challenge přes PPV. Informace o tom, že by měl být dostupný live stream Fight Night Challenge na některé z internetových televizí sázkových kanceláří, zatím nejsou dostupné.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

800 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + 500 Kč sázka zdarma s kódem: HOKEJ500 + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Teraz som skúsil cez notebook normálne na ich stránku bet365.com a všetko...
Overovacia appka Bet365
Zdravím všetkých tipérov Toto je podľa mňa brutal analýza.. Budem vďačný...
Liga majstrov - Finále
ak budete postupovať podľa návodu, tak môžete získať na stávky 10 € grátis....
Aktuálne sa rozdáva 10 € zadarmo
Copyright © 2011-2023 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt