Fight Night Challenge – program a karta, sázky a kurzy na zápasy + jak sledovat LIVE

Poznejte program a zápasovou kartu Fight Night Challenge. Z galavečeru vám přinášíme také sázky resp. zápasy s kurzy a rovněž možnosti online sledování FNC LIVE.

Fight Night Challenge 🥊 program zápasů, karta, kurzy + LIVE

Nová organizace Fight Night Challenge už 27. prosince přinese všem fanouškům sportu něco nového.

Organizátorem večera je agentura Evency ve spolupráci s klubem Spartakus Fight Gym.

V boxerských zápasech uvidíte nejen sportovce, ale také známé tváře showbyznysu. Nepůjde tedy o akci, která cílí „pouze“ na pravé sportovní fanoušky, ale chce oslovit i lidi, kteří běžně sport alebo speciálně box nesledují.

Vsaď si zdarma na FNC
Budete přesměrováni na oficiální stránku iFortuna.cz

Navíc známé tváře neuvidíte jen v ringu, ale i mimo něj. Moderátory celého večera budou známí slovenští hokejisté Boris Valábik a Marián Gáborík. A dokonce se představí i Karlos Terminátor Vémola – tentokrát však v pozici uvaděče zápasů.

🥊 Galavečer BOX Fight Night Challenge
⏰ Termín události 27. 12. 2021 od 19:00
🏟️ Místo události Zoner BOBYHALL Brno
📝 Fight card zobrazit
💰 TOP Kurzy na FNC Fortuna

Program a pravidla Fight Night Challenge

Již 27. 12. 2021 uvidíme v premiéře v ringu bojovat nejen několik profesionálních bojovníků, ale také celebrity známé z hudebního průmyslu. Největším tahákem bude bezpochyby první zápas Attilu Végha od zápasu století s Karlosem Vémolou.

Neméně atraktivní budou ale i další boxerské souboje, ve kterých proti sobě nastoupí Patrik „Rytmus“ Vrbovský a Gábor Boráros, raper Moloch a barber Laky Royal nebo Jakub Gazdík a Denis Farkaš. Nově oznámený zápas o který se postará Samuel „Pirát“ Kryštofič a „těžkotonážník“ Alexander Cverna bude také souboj, který bude zajímat mnohé a poslední souboj bude mezi rapery Čis T (Čistychov) a Frayer Flexking.

Bojovat se bude pod pravidly boxu a každý zápas bude vypsán na 4 kola po 3 minutách s výjimkou hlavního zápasu Végh vs. Newton, který se pojede na 5×3 minuty.

Každý bojovník může být počítán v jednom kole nejvýše 2×, po třetím počítání v jednom kole daný borec prohrává. Údery za hlavu, pod pás, údery hlavou, loktem nebo nohou jsou zakázány.

Fight card Fight Night Challenge

Karta FNC je skutečně zajímavá a neobvyklá oproti klasickým galavečerům, které pořádají profesionální bojové organizace. Spolu bychom měli vidět 7 zajímavých boxerských zápasů, ve kterých se představí různé známé tváře bojových sportů nebo showbyznysu.

Karta Fight Night Challenge
Fight night challenge (zdroj: fight-live.tv)

Sázky a kurzy na FNC

Na rozdíl od jiných významných sportovních událostí, kurzy na Fight Night Challenge jsou zatím dostupné pouze v sázkové kanceláři Fortuna.

Kromě sázky na vítězství některého z účastníků zápasu si můžete vsadit také na:

  • počet zahájených kol v zápase,
  • to, zda zápas skončí na body nebo technickým rozhodnutím,
  • 1. nebo 2. zápasník vyhraje KO/TKO nebo diskvalifikací,
  • 1. nebo 2. zápasník vyhraje na body nebo technickým rozhodnutím.
Fight Night Challenge – program zápasů
Zápas12
Attila Végh – Patrik Kincl 1.28 4.35
Patrik „Rytmus“ Vrbovský – Gábor Boráros 2.76 1.75
Moloch Vlavo – Laky Royal 2.00 2.31
Jakub Gazdík – Denis Farkaš 1.90 2.46
Čis T – Frayer Flexking 1.50 3.21
Michal Plesník – Karol Welter 1.21 4.38

Uvidíme, jestli s blížícím se časem akce objeví sázky a kurzy na Fight Night Challenge i v dalších českých sázkových kancelářích.

Přečtěte si náš preview pro zápasy Fight Night Challenge.

Attila Végh vs Emanuel Newton

Attila Végh vs Emanuel Newton (původní zápas byl zrušen a Newtona nahradí Kincl)

Dva profi MMA bojovníci, jejichž vzájemná bilance je vyrovnána na 1:1. Nyní přišel čas na třetí zápas, ve kterém se rozhodne, který ze dvou fighterů vzejde vítězně ze vzájemných zápasů.

Végh vs Newton

Oba se předtím utkali v organizaci Bellator – v prvním zápase zvítězil na split decision Attila Végh, ve druhém zápase (téměř po 2 letech) vyhrál na split decision tentokrát Emanuel Newton.

To bylo však již před 7 lety – kdo je podle vás v lepší formě teď a komu bude vyhovovat více zápas podle pravidel boxu? Attila Végh nebo Emanuel Newton? Tipněte si ve Fortuně.

Vsaďte si na Attilu ve Fortuně
Budete přesměrováni na oficiální stránku iFortuna.cz

Rytmus vs Gábor Boráros

Souboj celebrity a profi sportovce – to bude hlavní předzápas večera, ve kterém se utká nejúspěšnější slovenský raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský a vítěz první série Oktagon Výzva Gábor Boráros.

Rytmus vs. Boráros

Tento souboj bude určitě velmi zajímavý – přinese nám srovnání dvou světů – showbyznysu a sportu. Rytmus už za sebou jeden boxerský zápas má, když prohrál na body ještě v organizaci XFN proti Marpovi. Zkušenosti budou tedy na jeho straně, protože pro Gábora to bude úplně první boxerský zápas.

Kterého z nich tipujete za vítěze vy?

Samuel „Pirát“ Kirštofič vs Alexander Cverna

Nově oznámený zápas, který slibuje pořádně zajímavou zápletku. V něm nastoupí dobře známý Pirát Krištofič a Alexander Cverna. V čem bude tento souboj tak netradiční?

Zejména kvůli váhovému rozdílu obou bojovníků – „Pirát“ normálně váží kolem 90 kg, Alexander Cverna ale až více než 120 kg! Je tedy jasné, že za normálních okolností bychom kvůli váhovému rozdílu neměli šanci podobný zápas vidět. Jak si myslíte, že dopadne tento netradiční boxerský zápas?

Nastoupí vůbec Alexander Cverna na zápas, po tolika odstoupeních v Oktagonu?

Lístky, přenos v televizi a online live stream z FNC

Asi nikdo neočekává, že galavečer Fight Night Challenge by se kvůli přijatým proti pandemickým opatřením uskutečnil před větším množstvím diváků. Podle informací od samotné organizace bude zatím akce streamována pouze online.

Zatím tedy nečekejte, že si lístky na Fight Night Challenge budete moci zakoupit např. na portálu Ticketportal. V případě, že se situace změní a opatření se začnou uvolňovat, vstupenky na Fight Night Challenge se budou dát koupit a budou dostupné i pro veřejnost.

Kde sledovat Fight Night Challenge

Nejlepší šancí, jak sledovat Figh Night Challenge je zakoupit si podobně jako u turnaje Oktagon přístup k online streamu přes PayPerView. Jste rozhodnuti, že chcete vidět atraktivní boxerské zápasy? Pak je určitě výhodné zakoupit si PPV na Fight Night Challenge co nejdříve, jelikož s blížícím se termínem se cena PPV může zvýšit podobně, jak to bývá u Oktagonu.

Cena za Pay Per View je 9,99 € (tedy stejně jako turnaje organizace Oktagon). Výhodou bude vysílání ve Full HD, přičemž nejzajímavější momenty si budete umět pozastavit nebo přetočit dozadu. Budete mít navíc přístup i k záznamům ze soubojů do 72 hodin po odvysílání.

TipDoporučujeme se podívat v den konání (27.12.2021) do LIVE nabídky iFortuna.cz, zda přece nebude vysílat live stream z Fight Night Challenge nakolik je generálním partnerem.

Fight Night Challenge v televizi

Doufáte, že uvidíte Fight Night Challenge v televizi? Musíme vás zklamat, ale podobně jako Oktagon, ani FNC v televizi neuvidíte – organizace FNC neplánuje vysílat akci v televizi.

Jedinou možností, jak sledovat v akci Attilu Végha, Rytmuse, Gábora Borárosa a dalších tak bude zakoupení zmiňovaného online streamu přes PPV nebo v případě, že to dovolí pandemická situace, vychutnat si turnaj osobně.

Uvidíme, jestli nebude k dispozici live stream Fight Night Challenge v sázkové kanceláři Fortuna, jelikož je Fortuna jedním z hlavních sponzorů této organizace.

Vsaď si na Fight Night Challenge
Budete přesměrováni na oficiální stránku iFortuna.cz

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdo bude bojovat na Fight Night Challenge?

Na prvním turnaji FNC uvidíte nejen známé tváře ze světa bojových sportů. Attila Végh, Gábor Boráros, Samuel „Pirát“ Krištofič nebo Emanuel Newton, ale také známé tváře showbyznysu.

2️⃣ Jaké kurzy jsou vypsány na zápas Végh vs Kincl?

Chcete si vsadit na vítězství Attilu Végha? V sázkové kanceláři Fortuna je na jeho vítězství vypsán kurz 1.28.

3️⃣ Jak sledovat Fight Night Challenge LIVE?

Zatím jedinou možností je sledování Fight Night Challenge přes PPV. Informace o tom, že by měl být dostupný live stream Fight Night Challenge na některé z internetových televizí sázkových kanceláří, zatím nejsou dostupné. V případě příznivé pandemické situace bude možné zakoupit také lístky na Fight Night Challenge.