Fight Night Challenge 2 – program a karta, sázky a kurzy na zápasy + jak sledovat FNC 2 LIVE

Poznejte program a zápasovou kartu Fight Night Challenge 2. Z galavečeru vám přinášíme také sázky resp. zápasy s kurzy a rovněž možnosti online sledování FNC 2 LIVE.

Fight Night Challenge 2 🥊 program zápasů, karta, kurzy + LIVE

Nová organizace Fight Night Challenge přináší 3. června fanouškům sportu již druhý galavečer exhibičních zápasů.

V boxerských zápasech opět uvidíte nejen sportovce, ale i mnohé známé tváře showbyznysu. Nepůjde tedy o akci, která cílí „pouze“ na pravé sportovní fanoušky, ale chce oslovit i lidi, kteří běžně sport nebo speciální box nesledují.

Organizátorem večeru je agentura Evency ve spolupráci se sportovním klubem Spartakus Fight Gym.

Sázková kancelář Fortuna jako generální partner akce jako jediná sázková kancelář přináší sázkové příležitosti na celou zápasovou kartu a exkluzivně jen ve Fortuně si můžete vsadit LIVE i přímo během zápasů.

Vsaď si zdarma na FNC
Budete přesměrováni na oficiální stránku iFortuna.cz

Navíc známé tváře neuvidíte jen v ringu, ale i mimo něj. Kdo se po Borisi Valábikovi a Mariánu Gáboríkovi zhostí role moderátorů a kdo v pozici uvaděče zápasů nahradí Karlosa Vémolu? Dozvíte se už tento pátek!

🥊 Galavečer BOX Fight Night Challenge
⏰ Termín události 03. 06. 2022 od 18:00
🏟️ Místo události NTC Aréna Bratislava
📝 Fight card zobrazit
💰 TOP Kurzy na FNC Fortuna

Program a pravidla Fight Night Challenge

Již 3. června 2022 uvidíme v ringu bojovat nejen několik profesionálních bojovníků, ale také celebrity známé z televize nebo hudebního průmyslu.

Velkým tahákem bude bezpochyby další boxerský zápas Attilu Végha – tentokrát bude jeho soupeřem rival z Bellatoru Emanuel Newton. S Emanuelem Newtonem měl Attila bojovat už v prosinci na prvním galavečeru FNC, tehdy ale musel američana nahradit na poslední chvíli Patrik Kincl.

Neméně atraktivní budou ale i další boxerské souboje, ve kterých proti sobě nastoupí Patrik „Rytmus“ Vrbovský a Moloch Vlavo, rappeři Separ vs Majk Spirit nebo Samuel „Pirát“ Krištofič vs. Matej „Kiry the King“ Király. Také oznámený zápas o který se postará Vlasto Čepo a Patrik Jevický bude také souboj, který bude zajímat mnohé.

Bojovat se bude pod pravidly boxu a každý zápas bude vypsán na 4 kola po 3 minutách s výjimkou hlavního zápasu Végh vs. Newton, který se pojede na 5×3 minuty.

Každý bojovník může být počítán v jednom kole nejvýše 2×, po třetím počítání v jednom kole daný borec prohrává. Údery za hlavu, pod pás, údery hlavou, loktem nebo nohou jsou zakázány.

Fight card Fight Night Challenge

Karta na Fight Night Challenge je opravdu zajímavá a neobvyklá oproti klasickým galavečerům, které pořádají profesionální bojové organizace. Spolu bychom měli vidět 9 zajímavých boxerských zápasů, ve kterých se představí různé známé tváře bojových sportů nebo showbyznysu.

Karta Fight Night Challenge 2
Fight night challenge 2 fight card

Sázky a kurzy na FNC

Stejně jako na jiné významné sportovní události, i na Fight Night Challenge kurzy naleznete v každé dobré sázkové kanceláři. Generálním partnerem FNC je sázková kancelář Fortuna – co to znamená pro vás? Exkluzivně pouze ve Fortuně můžete podávat LIVE sázky i přímo během zápasů Fight Night Challenge.

Kromě sázky na vítězství některého z účastníků zápasu si můžete vsadit také na:

  • počet zahájených kol v zápase,
  • to, zda zápas skončí na body nebo technickým rozhodnutím,
  • 1. nebo 2. zápasník vyhraje KO/TKO nebo diskvalifikací,
  • 1. nebo 2. zápasník vyhraje na body nebo technickým rozhodnutím.
Fight Night Challenge 2 – program zápasov a kurzy
Zápas1X2
Attila Végh – Emanuel Newton 1.45 6.00 3.12
Patrik „Rytmus“ Vrbovský – Denis „Moloch“ Domracký 1.15 9.00 5.11
Samuel „Pirát“ Krištofič – Matej „Kiry the King“ Kiraly 1.37 9.00 3.00
Andreas „Frajer Flexking“ Stolárik – Erik „Refew“ Gábor 2.37 6.00 1.70
Petr Kareš – Alexander Cverna 2.66 9.00 1.45
Matúš „Yael“ Kolarovský – Jany Landl 1.50 10.00 2.44
Vlastislav Čepo – Patrik Jevický 1.10 10.00 5.97
Tommy Zold – Filip Hačko 1.35 9.00 3.08
Michael „Separ“ Kmeť – Michal „Majk Spirit“ Dušička 1.60 9.00 2.67
Stávky a kurzy na Fight Night Challenge 2 nájdete aj v iných českých sázkových kancelářích.

Preview pro zápasy Fight Night Challenge

Attila Végh vs Emanuel Newton

Dva profi MMA bojovníci, jejichž vzájemná bilance je vyrovnána na 1:1. Nyní přišel čas na třetí zápas, ve kterém se rozhodne, který ze dvou fighterů vzejde vítězně ze vzájemných zápasů.

Oba se předtím utkali v organizaci Bellator - v prvním zápase zvítězil na split decision Attila Végh, ve druhém zápase (téměř po 2 letech) vyhrál na split decision tentokrát Emanuel Newton.

To bylo však již před 7 lety - kdo je podle vás v lepší formě teď a komu bude vyhovovat více zápas podle pravidel boxu? Attila Végh nebo Emanuel Newton? Tipněte si ve Fortuně.

Vsaďte si na Attilu ve Fortuně
Budete přesměrováni na oficiální stránku iFortuna.cz

Rytmus vs Moloch vlavo

Raperský souboj ve kterém se utká nejúspěšnější slovenský raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský a pro některé kontroverzní postava rapové scény na Slovensku Denis „Moloch Vlavo“ Domracký.

Díky odvěké rivalitě bude tento souboj jistě velmi zajímavý. Výhoda bude ale určitě na Rytmusově straně – ten má za sebou už 2 ostré boxerské zápasy proti Marpovi a Gáboru Borárosovi (oba zápasy ale prohrál na body). Moloch Vlavo absolvoval 1 zápas ve kterém proti němu nastoupil známý kadeřník Laky Royal a rovněž prohrál na body.

Lístky, přenos v televizi a online live stream z FNC

Fanoušci bojových sportů a známých tváří showbyznysu si budou moci galavečer Fight Night Challenge 2 vychutnat živě v NTC Aréně v Bratislavě nebo prostřednictvím přímého přenosu přes oficiální PPV.

Zajímá vás, jestli je ještě možné zakoupit si na galavečer Fight Night Challenge lístky? Odpověď je ano, dají – na FNC vstupenky bez problémů zakoupíte na stránce predpredaj.sk, přičemž ceny začínají na hranici 39,99 €, za nejdražší lístky v lóži zaplatíte na osobu přibližně 100 €.

Zakoupení vstupenky na Fight Night Challenge je možné pouze online (na prodejních místech predpredaj.sk lístky na FNC nebudou dostupné).

Kde sledovat Fight Night Challenge online

Nejlepší šancí, jak sledovat Figh Night Challenge je zakoupit si podobně jako u turnaje Oktagon přístup k online streamu Fight Night Challenge PPV (PayPerView). Jste rozhodnuti, že chcete vidět atraktivní boxerské zápasy? Potom je určitě výhodné zakoupit si PPV na Fight Night Challenge live stream co nejdříve, jelikož s blížícím se termínem se cena PPV zvýší podobně, jak to bývá u Oktagonu.

První galavečer byl poznamenán problémy s online streamem – přenos přes PPV Fight Night Challenge se často zasekával, ale podle organizátorů bylo přijato několik opatření, aby se už problémy neopakovaly a diváci si mohli vychutnat turnaj ve výborné obrazové kvalitě i z pohodlí domova.

Cena za Pay Per View je opět 9,99 € (tedy stejně jako turnaje organizace Oktagon MMA). Výhodou bude vysílání ve Full HD, přičemž nejzajímavější momenty si budete umět pozastavit nebo přetočit dozadu. Budete mít navíc přístup i k záznamům ze soubojů do 72 hodin po odvysílání.

Informace o tom, že by byl galavečer Fight Night Challenge online zdarma dostupný v některé ze sázkových kanceláří, zatím nejsou dostupné.

TipDoporučujeme se podívat v den konání (27.12.2021) do LIVE nabídky iFortuna.cz, zda přece nebude vysílat live stream z Fight Night Challenge nakolik je generálním partnerem.

Fight Night Challenge v televizi

Doufáte, že uvidíte Fight Night Challenge v TV? Musíme vás zklamat, ale podobně jako Oktagon, ani FNC live v televizi neuvidíte – organizace neplánuje vysílat svoji první akci FNC živě v televizi.

Jedinou možností, jak sledovat v akci Attilu Végha, Rytmuse, Separa a dalších tak bude zakoupení zmiňovaného online streamu přes PPV nebo prohlédnout si turnaj osobně v NTC aréně v Bratislavě.

Určitě je třeba vyzkoušet, zda nebude k dispozici live stream Fight Night Challenge v sázkové kanceláři Fortuna, jelikož je Fortuna jedním z hlavních sponzorů této organizace.

Vsaď si na Fight Night Challenge
Budete přesměrováni na oficiální stránku iFortuna.cz

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdo bude bojovat na Fight Night Challenge?

Na druhém turnaji FNC uvidíte nejen známé tváře ze světa bojových sportů. Attila Végh, Samuel „Pirát“ Krištofič, Emanuel Newton, Vlastislav Čepo nebo Patrik Jevický, ale také známé tváře showbyznysu jako Patrik „Rytmus“ Vrbovský, Frayer Flexking nebo Moloch Vlavo.

2️⃣ Jaké kurzy jsou vypsány na zápas Separ vs Majk Spirit?

Chcete si vsadit na vítězství Separa? V sázkové kanceláři Fortuna je na jeho vítězství vypsán kurz 1.60. Věříte-li více tomu, že vyhraje Majk Spirit, vsaďte si na něj s kurzem 2.67.

3️⃣ Jak sledovat Fight Night Challenge LIVE?

Zatím jedinou možností je sledování Fight Night Challenge přes PPV. Informace o tom, že by měl být dostupný live stream Fight Night Challenge na některé z internetových televizí sázkových kanceláří, zatím nejsou dostupné.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

800 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + 500 Kč sázka zdarma s kódem: HRAD500 + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Dobrý deň, včera som si posielal peniaze z bet365 na mbank pomocou Visa a o...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.
Weltbet
Nevyplatenie vyhry!!!