Fight Night Challenge 6 – program, karta, sázky a kurzy na zápasy + jak sledovat FNC 6 online

Poznejte program a zápasovou kartu Fight Night Challenge 6. Z galavečeru vám přinášíme také sázky resp. zápasy s kurzy a rovněž možnosti online sledování FNC 6 LIVE.

Fight Night Challenge 6 🥊kurzy, sázky, karta, zápasy + LIVE

Chcete vědět, jaká je na Fight Night Challenge 6 karta zápasů společně s kurzy na FNC? Pak jste tady správně.

Nová organizace Fight Night Challenge přináší 20. dubna fanouškům sportu již pátý galavečer exhibičních zápasů boxu.

V boxerských zápasech opět uvidíte nejen sportovce, ale i mnohé známé tváře showbyznysu. Nepůjde tedy o akci, která cílí „pouze“ na pravé sportovní fanoušky, ale chce oslovit i lidi, kteří běžně sport nebo speciální box nesledují.

Zobrazit kurzy na FNC ► Sledovat ŽIVĚ
Kliknutím zobrazíte kurzovní nabídku Fight Night Challenge | Kliknutím spustíte přímý přenos

Sázková kancelář Fortuna jako generální partner akce jako jediná sázková kancelář přináší sázkové příležitosti na celou zápasovou kartu a exkluzivně jen ve Fortuně si můžete vsadit LIVE i přímo během zápasů. Online sázky na box jsou velmi populární.

Při této akci Fortuna nabízí skvělý bonus za registraci! Využijte 300 Kč zdarma bez vkladu pro sázení Fight Night Challenge zápasů zdarma!

Navíc známé tváře neuvidíte jen v ringu, ale i mimo něj. Kdo se po Borisi Valábikovi a Mariánu Gáboríkovi zhostí role moderátorů a kdo v pozici uvaděče zápasů nahradí Karlosa Vémolu? Dozvíte se už tento pátek!

🥊 Galavečer BOXU Fight Night Challenge 6
⏰ Termín události 20. dubna 2024 od 18:00 hod. (sobota)
🏟️ Místo konání TIPOS Aréna – Zimní stadion O. Nepelu
🤼‍♂️ Nejzajímavější zápas Flexking vs. Strýco Filip
⚠️ Počet zápasů 12
💸 Exkluzivní bonus 300 Kč zdarma bez vkladu
📝 Fight card FNC Zobrazit
✅ Online sázky na BOX Sázejte s námi
💰 TOP Kurzy na FNC Fortuna (exkluzívně)
📺 FNC stream ► LIVE STREAM
🔴 PPV přenos PPV (Pay-Per-View)
👊 Jiné bojové organizace Oktagon, RFA, UFCKSW a Clash of the Stars

Program Fight Night Challenge a jeho pravidla

Už 20. dubna 2024 uvidíme v ringu bojovat nejen několik profesionálních bojovníků, ale také celebrity známé z TV nebo hudebního průmyslu. Velkým tahákem bude bezpochyby boxerský zápas hudebníka Flexkinga a komika resp. moderátora Strýce Filipa a druhý kontroverzní zápas 3 vs 1 – Tlkanec vs. Rigodanzo, Patricks a Mikefitko.

Neméně atraktivní budou ale také další boxerské souboje, ve kterých proti sobě nastoupí Čepo a Bartl, Rendys vs. Don Boss Bossův a ženský souboj Pimpinockaa vs. Lenockatt, který jistě vyřeší jejich malicherné spory. Nebude chybět ani Pali Hari, který se postaví proti velkému Johnnymu. Agresivní Mošpán si to na FNC 6 rozdá s hudebníkem Dynamicem.

O další oznámený zápas se postará Filip Sulík vs. Miri Vlček, který už bojoval na turnaji FNC. Bojovat se bude pod pravidly boxu a každý zápas bude vypsán na 4 kola po 3 minutách s výjimkou hlavního zápasu, který se pojede na 5×3 minuty.

Každý bojovník může být počítán v 1 kole nejvýše 2×, po třetím počítání v 1 kole daný borec prohrává. Údery za hlavu, pod pás, hlavou, loktem a nohou jsou zakázány.

Karta zápasů na Fight Night Challenge 6

Fight Night Challenge 6 karta je opravdu zajímavá a neobvyklá oproti klasickým galavečerům, které pořádají profesionální bojové organizace. Spolu bychom měli vidět 12 boxerských zápasů se známými tvářemi bojových sportů a showbyznysu. Organizátorem je agentura Evency ve spolupráci se sportovním klubem Spartakus Fight Gym.

Fight Night Challenge 6 karta zápasů
Karta zápasů na turnaji Fight Night Challenge 6

Nejzajímavější sázky a kurzy na FNC 6

Stejně jako na jiné významné sportovní události, i na Fight Night Challenge kurzy naleznete v každé dobré sázkové kanceláři. Generálním partnerem FNC je sázková kancelář Fortuna – co to znamená pro vás? Exkluzivně pouze ve Fortuně můžete podávat LIVE sázky i přímo během zápasů Fight Night Challenge 6.

Kromě sázky na vítězství některého z účastníků zápasu si můžete vsadit také na:

  • počet zahájených kol v zápase,
  • to, zda zápas skončí na body nebo technickým rozhodnutím,
  • 1. nebo 2. zápasník vyhraje KO/TKO nebo diskvalifikací,
  • 1. nebo 2. zápasník vyhraje na body nebo technickým rozhodnutím.

Boxerské zápasy se odehrají ve váhové kategorii catchweight. Online sázky na box naleznete ve Fortuně v sekci „LIVE“.

Fight Night Challenge 6 – program zápasov a kurzy
Zápas1X2
Flexking – Strýco Filip 1.40 12.00 3.07
Tlkanec – Rigodanzo, Patricks, Mikefitko 1.12 12.00 6.78
Čepo – Bartl 1.40 12.00 3.07
Rendys – Don Boss Bossov 1.75 12.00 2.13
Pimpinockaa – Lenockatt 3.07 12.00 1.40
Filip Sulík – Miri Vlček 1.80 11.00 2.10
Fučo – Ján Strausz 2.41 12.00 1.60
Pali Hari – Johnny 3.34 12.00 1.35
Mošpan – Dynamic 2.20 12.00 1.70
Hrivňák – Palkovič 3.34 12.00 1.28
Bergi – Kočí 1.06 20.00 7.68
Zátorský – Mišalko 1.30 12.00 3.69
Stávky a kurzy na Fight Night Challenge 6 možná nájdete aj v iných českých sázkových kancelářích.

Preview pro zápasy Fight Night Challenge 6

Podívejte se na dvojici nejzajímavějších zápasů turnaje Fight Night Challenge 6.

Flexking vs. Strýco Filip

Andreas "Frayer Flexking" Stolárik je slovenský hudebník a raper, který je známý zejména svým kontroverzním vystupováním. Na tiskové konferenci Fight Night Challenge 5 vyvolal dokonce bitvu se svým budoucím soupeřem Adamem Štrbem. V bojové organizaci FNC zápasil Frayer Flexking již dohromady 4krát s bilancí 3 výher a 1 prohry.

Flexing se v FNC postavil proti raperovi Čis T, kterého se mu podařilo knokautovat, dále bojoval s účastníkem z Farmy – Imrichem "Baronem" Štefánikem, nad kterým také Frayer zvítězil a nakonec se postavil v ringu proti českému raperovi Refewovi, kde zápas musel ukončit rozhodčí ve prospěch Flexkingova soupeře.

Filip Tóth alias „Strýco Filip“ je slovenský moderátor a komik. Několik lidí si ho spojuje s kulinářským pořadem Strýc Food, kde hodnotí jídla ve slovenských restauracích a poskytuje budoucím zákazníkům věrohodné recenze. V posledním zápase na FNC 5 porazil Strýc Filip podnikatele Miroslava Vlčeka.

Fight Night Challenge 6 karta – hlavní zápas Flexking vs. Strýco Filip
Hlavní zápas Fight Night Challenge 6 – Flexking vs Strýco Filip

Podle výše kurzů je jasným favoritem na vítěze slovenský moderátor a komik Strýco Filip, na kterého si můžete vsadit s kurzem 1.40. Pokud si myslíte, že zápas v boxu vyhraje Flexking, tak si na něj můžete vsadit s atraktivním kurzem 3.07.

Kdo je podle vás v lepší formě a komu bude vyhovovat více zápas podle pravidel boxu? Flexking nebo Strýco Filip? Tipněte si na tento zápas s bonusem ve Fortuně.

Vsaďte si na Strýce Filipa ve Fortuně
Budete přesměrováni na oficiální stránku iFortuna.cz

Vlasto Čepo vs. Marek Bartl

Vlasto Čepo je v Oktagonu MMA známý jako slovenský stroj na knockauty a majitel výbušných kladiv. Na svém kontě má všechny výhry před limitem. Jen málo soupeřů s ním skončilo ve 2. kole. V Oktagonu skončil Čepův poslední zápas prohrou nad Polákem Piotrem Wawrzyniakem. V bojové organizaci FNC si Čepo odskočil k boxu. V obou zápasech na Fight Night Challenge porazil Čepo své soupeře – Vičice a také Jevického.

Marek Bartl je český profesionální MMA zápasník z bojové organizace Oktagon MMA. Má bohaté zkušenosti z boxu, thajského boxu, kickboxu, grappligu a jiu jitsu. Napříč těmito sporty má Bartl na svém kontě přes 120 odehraných zápasů. V FNC odehrál Bartoš také dva zápasy – prohrál s Robertem Pukačem a vyhrál nad Karlem Ryšavým.

Fight Night Challenge 6 karta – zápas Čepo vs. Bartl
Boxerský zápas Čepo vs. Bartl na FNC 6

Podle výše kurzů je jasným favoritem na vítěze právě slovenský fighter Vlasto Čepo s kurzem 1.12. Pokud věříte, že vyhraje český zápasník Marek Bartl, pak si na něj můžete vsadit s atraktivním kurzem 6.78

Vsaďte si na Čepa ve Fortuně
Kliknutím budete přesměrováni na iFortuna.cz

Filip Sulík vs. Miri Vlček

Filip Sulík je slovenský influencer, který se pravidelně dostává do sporu s více známými tvářemi. Novináři ho označují také jako časovanou bombu. Filip Sulík je zároveň synem politika Richarda Sulíka. Influencer se měl původně postavit na předchozím FNC 5 proti Strýci Filipovi, avšak Sulík zápas musel náhle zrušit kvůli zranění na ruce.

Filip Sulík nemá žádné zkušenosti s boxem, takže na zápas se musel poctivě připravovat. Jeho soupeřem bude slovenský podnikatel Miroslav Vlček, který je znám také jako manžel influencerky Michaely Gubranové. Ve svém předchozím zápase se Strýcem Filip prohrál, ale třeba dodat, že neměl dostatečný čas na přípravu, protože byl náhradník.

Fight Night Challenge 6 karta – Sulík vs. Vlček
Fight Night Challenge 6 karta – Filip Sulík vs. Miri Vlček

Z hlediska výše kurzů je jasným favoritem na výhru Miri Vlček s kurzem 1.08, který má za sebou rok tvrdých tréninků. Pokud věříte ve vítězství influencera Filipa Sulíka, který se ve Fight Night Challenge ještě nepředvedl v plné síle, tak si můžete na jeho výhru vsadit s vysokým kurzem 6.50.

Vsaďte si na Vlčeka ve Fortuně
Kliknutím budete přesměrováni na iFortuna.cz

Pimpinočka vs. Lenočka (ženský duel)

Ema Ferusová alias Pimpinočka je kontroverzní influencerka, která je na Slovensku známá pro kauzu s politikem Borisem Kollárem, který ji údajně poslal na interupci. Společný zápas s Lenočkou ohlásili organizátoři na předchozím turnaji FNC, kde si soupeřky zavolaly přímo do ringu, kde si dali první staredown.

Obě influencerky si často skáčou do vlasů a posílají si vzkazy na sociálních sítích. Zajímavé v tomto zápase je určitě jejich společná sázka – pokud prohraje Lenockatt, tak zaplatí Ferusově (Pimpinočke) nájem a sežene rodinné starožitné brnění za desítky tisíc eur. Pokud prohraje Ferusová, tak se bude muset veřejně omluvit Kollárovi za lži.

Fight Night Challenge 6 karta – Pimpinočka vs. Lenočka
Fight Night Challenge 6 karta – Pimpinočka vs. Lenočka

Menší favoritkou v zápase je určitě Ema Ferusová alias Pimpinockaa, na kterou si můžete vsadit s kurzem 1.92. Pokud věříte na vítězství influencerky Lenočky, tak si na ni můžete vsadit se stejným kurzem 1.92.

Vsaďte si na Lenočku ve Fortuně
Kliknutím budete přesměrováni na iFortuna.cz

Kde lze zakoupit vstupenky na zápasy v boxu?

Zajímá vás, jestli je ještě možné zakoupit si na galavečer Fight Night Challenge lístky? Odpověď je ano, dají – na FNC vstupenky bez problémů zakoupíte na stránce predpredaj.sk, přičemž ceny začínají na hranici 39,99 €, za nejdražší lístky v lóži zaplatíte na osobu přibližně 100 €.

Zakoupení vstupenky na Fight Night Challenge je možné pouze online (na prodejních místech predpredaj.sk lístky na FNC nebudou dostupné).

Jak a kde sledovat Fight Night Challenge LIVE?

Fanoušci bojových sportů a známých tváří showbyznysu si budou moci galavečer Fight Night Challenge 6 vychutnat živě v bratislavské Tipos Aréně nebo prostřednictvím přímého přenosu přes oficiální PPV.

Sázková kancelář Fortuna

LIVE stream FNC 6 na Fortuna TV

Jelikož je sázková kancelář Fortuna oficiálním partnerem turnaje Fight Night Challenge, tak lze očekávat, že bude vysílat Fight Night Challenge live stream na své online televizi Fortuna TV. Bezplatný online přenos z bojových sportů však bude dostupný pouze pro všechny nové nebo registrované klienty Fortuny.

Navíc, registrace ve Fortuně se opravdu vyplatí. Vytvořením účtu ihned získáte až 2 vstupní bonusy za registraci – 300 Kč bonus bez vkladu + další vstupní bonus až do 6.000 Kč. Bonusy lze využít také v online casinu Fortuny, kde najdete výherní automaty s jackpotem.

LIVE stream Fight Night Challenge na Fortuna TV
Návod jak spustit ve Fortune live stream zdarma
  1. Registrace na iFortuna.cz a následné ověření totožnosti. S vytvořením účtu vám pomůže náš návod k registraci ve Fortuně.
  2. Přihlášení a dobití herního účtu (libovolný vklad) + uzavření jakékoli sázky za posledních 7 dní.
  3. Spuštění vybraného Fight Night Challenge 6 streamu na online televizi Fortuna TV.

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Placený online přenos přes PPV

Nejlepší šancí, jak sledovat Figh Night Challenge live je zakoupit si podobně jako u turnaje Oktagon přístup k online streamu Fight Night Challenge PPV (PayPerView). Jste rozhodnuti, že chcete vidět atraktivní boxerské zápasy? Potom je určitě výhodné zakoupit si PPV na Fight Night Challenge live stream co nejdříve, jelikož s blížícím se termínem se cena PPV zvýší podobně, jak to bývá u Oktagonu.

První galavečer byl poznamenán problémy s online streamem – přenos přes PPV Fight Night Challenge se často zasekával, ale podle organizátorů bylo přijato několik opatření, aby se už problémy neopakovaly a diváci si mohli vychutnat turnaj ve výborné obrazové kvalitě i z pohodlí domova.

Cena za Pay Per View je opět 9,99 € (tedy stejně jako turnaje organizace Oktagon MMA). Výhodou bude vysílání ve Full HD, přičemž nejzajímavější momenty si budete umět pozastavit nebo přetočit dozadu. Budete mít navíc přístup i k záznamům ze soubojů do 72 hodin po odvysílání.

Informace o tom, že by byl galavečer Fight Night Challenge online free dostupný v některé ze sázkových kanceláří, zatím nejsou dostupné.

Přímý přenos Fight Night Challenge v TV

Doufáte, že uvidíte Fight Night Challenge v TV? Musíme vás zklamat, ale podobně jako Oktagon, ani FNC live v televizi neuvidíte – organizace neplánuje vysílat svoji první akci FNC živě v televizi.

Jedinou možností, jak sledovat v akci Attilu Végha, Rytmuse, Separa a dalších tak bude zakoupení zmiňovaného online streamu přes PPV nebo prohlédnout si turnaj osobně v NTC aréně v Bratislavě.

Náš TIPUrčitě je třeba vyzkoušet, zda nebude k dispozici Fight Night Challenge live stream v sázkové kanceláři Fortuna, jelikož je Fortuna jedním z hlavních sponzorů této organizace.

Video sestřihy a sociální sítě

Nejlepší video sestřihy již klasicky naleznete na oficiálním webu fightnightchallenge.eu nebo na video portálu YouTube. Chcete-li zůstat v neustálém dění, tak doporučujeme sledovat sociální sítě této bojové organizace:

SázkováVstupní bonusExtra bonus zdarmaZískat bonus
100 % 50.000 Kč 300 Kč Aktivace
200 % 6.000 Kč 300 Kč Aktivace
100 % 3.000 Kč 850 Kč Aktivace
100 % 2.000 Kč 200 Kč Aktivace
100 % 9.500 Kč 500 Kč Aktivace
100 % 10.000 Kč 800 Kč Aktivace

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdo bude bojovat na turnaji Fight Night Challenge 6?

Na šestém turnaji FNC live uvidíte nejen známé tváře ze světa bojových sportů např. Attila Végh, ale také známé tváře showbyznysu jako Flexking, Vlasta Čepa, Marek Bartl alebo Filip Strýco.

2️⃣ Jaké kurzy jsou vypsány na zápas Flexking vs. Strýco Filip?

Chcete si vsadit na vítězství Strýca Filipa? V sázkové kanceláři Fortuna je na jeho vítězství vypsán kurz 1.55. Věříte-li více tomu, že vyhraje Flexkinga, vsaďte si na něj s kurzem 2.50.

3️⃣ Jak sledovat Fight Night Challenge LIVE?

Zatím jedinou možností je sledování Fight Night Challenge přes PPV. Informace o tom, že by měl být dostupný live stream Fight Night Challenge na některé z internetových televizí sázkových kanceláří, zatím nejsou dostupné.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

850 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 300 a 500 Kč sázka zdarma + 50 točení s kódem: LIGA500

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
neboj žiadne poplatky sa pri prázdnom konte účtovať nebudú. Oni jednoducho...
Aplikácia od paysafecard
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt