Fight Night Challenge 5 – program, karta, sázky a kurzy na zápasy + jak sledovat FNC 5 online

Poznejte program a zápasovou kartu Fight Night Challenge 5. Z galavečeru vám přinášíme také sázky resp. zápasy s kurzy a rovněž možnosti online sledování FNC 5 LIVE.

Fight Night Challenge 5 🥊 karta, zápasy, kurzy + LIVE

Chcete vědět, jaká je na Fight Night Challenge 5 karta zápasů společně s kurzy na FNC? Pak jste tady správně.

Nová organizace Fight Night Challenge přináší 2. prosince fanouškům sportu již pátý galavečer exhibičních zápasů.

V boxerských zápasech opět uvidíte nejen sportovce, ale i mnohé známé tváře showbyznysu. Nepůjde tedy o akci, která cílí „pouze“ na pravé sportovní fanoušky, ale chce oslovit i lidi, kteří běžně sport nebo speciální box nesledují.

Zobrazit kurzy na FNC ► Sledovat ŽIVĚ
Kliknutím zobrazíte kurzovní nabídku Fight Night Challenge | Kliknutím spustíte přímý přenos

Sázková kancelář Fortuna jako generální partner akce jako jediná sázková kancelář přináší sázkové příležitosti na celou zápasovou kartu a exkluzivně jen ve Fortuně si můžete vsadit LIVE i přímo během zápasů.

Při této akci Fortuna nabízí skvělý bonus za registraci! Využijte 300 Kč zdarma bez vkladu pro sázení Fight Night Challenge zápasů zdarma!

Navíc známé tváře neuvidíte jen v ringu, ale i mimo něj. Kdo se po Borisi Valábikovi a Mariánu Gáboríkovi zhostí role moderátorů a kdo v pozici uvaděče zápasů nahradí Karlosa Vémolu? Dozvíte se už tento pátek!

🥊 Galavečer BOXU Fight Night Challenge 5
⏰ Termín události 2. prosince 2023 od 18:00 hod.
🏟️ Místo konání TIPOS Aréna – Zimní stadion O. Nepelu
🤼‍♂️ Nejzajímavější zápas MOMO vs. HOSSA
⚠️ Počet zápasů 12
💸 Exkluzivní bonus 300 Kč zdarma bez vkladu
📝 Fight card FNC Zobrazit
✅ Sázky (TIPY) na zápasy Sázejte s námi
💰 TOP Kurzy na FNC Fortuna (exkluzívně)
📺 FNC stream ► LIVE STREAM
🔴 PPV přenos PPV (Pay-Per-View)
👊 Jiné bojové organizace Oktagon, RFA, UFCKSW a Clash of the Stars

Program Fight Night Challenge a jeho pravidla

Už 2. prosince 2023 uvidíme v ringu bojovat nejen několik profesionálních bojovníků, ale také celebrity známé z TV nebo hudebního průmyslu. Velkým tahákem bude bezpochyby boxerský zápas rapera Romana „MOMA“ Grigelyho a hokejisty Marcela Hossy a druhý kontroverzní zápas rapera Flexkinga a TikTokera Adama Štrby.

Neméně atraktivní budou ale i další boxerské souboje, ve kterých proti sobě nastoupí Erik Tresor a Adam Berger, účastnice show Růže pro nevěstu – Priscilla Versluis a Tereza Kosecová, účastník Farmy 14 – Michal Mošpan a TikToker Jan Murcin.

O další oznámený zápas se postará Pavel Vaško vs. Fučo bude také souboj, který bude zajímat mnohé. Bojovat se bude pod pravidly boxu a každý zápas bude vypsán na 4 kola po 3 minutách s výjimkou hlavního zápasu, který se pojede na 5×3 minuty.

Každý bojovník může být počítán v 1 kole nejvýše 2×, po třetím počítání v 1 kole daný borec prohrává. Údery za hlavu, pod pás, hlavou, loktem a nohou jsou zakázány.

Karta zápasů na Fight Night Challenge 5

Fight Night Challenge 5 karta je opravdu zajímavá a neobvyklá oproti klasickým galavečerům, které pořádají profesionální bojové organizace. Spolu bychom měli vidět 12 boxerských zápasů se známými tvářemi bojových sportů a showbyznysu. Organizátorem je agentura Evency ve spolupráci se sportovním klubem Spartakus Fight Gym.

Fight Night Challenge 5 karta zápasů
Karta zápasů na turnaji Fight Night Challenge 5

Nejzajímavější sázky a kurzy na FNC 5

Stejně jako na jiné významné sportovní události, i na Fight Night Challenge kurzy naleznete v každé dobré sázkové kanceláři. Generálním partnerem FNC je sázková kancelář Fortuna – co to znamená pro vás? Exkluzivně pouze ve Fortuně můžete podávat LIVE sázky i přímo během zápasů Fight Night Challenge.

Kromě sázky na vítězství některého z účastníků zápasu si můžete vsadit také na:

  • počet zahájených kol v zápase,
  • to, zda zápas skončí na body nebo technickým rozhodnutím,
  • 1. nebo 2. zápasník vyhraje KO/TKO nebo diskvalifikací,
  • 1. nebo 2. zápasník vyhraje na body nebo technickým rozhodnutím.

Boxerské zápasy se odehrají ve váhové kategorii catchweight.

Fight Night Challenge 5 – program zápasov a kurzy
Zápas1X2
Roman Momo“ Grigely – Marcel Hossa 1.40 12.00 3.07
Andreas Frayer Flexking“ Stolárik – Adam Štrba 1.12 12.00 6.78
Erik Tresor – Adam Berger 1.40 12.00 3.07
Pavol Pali Hari“ Vaško – Marek Fučo“ Fučík 1.75 12.00 2.13
Imi Baron“ Štefaník – Martin Pagy“ Sedlák 3.07 12.00 1.40
Priscilla Versluis – Tereza Kosecová 1.80 11.00 2.10
Jan Murcin – Michal Mošpan 2.41 12.00 1.60
Matej Kiry the King“ Kiraly – Alexander Cverna 3.34 12.00 1.35
Erik Tlkanec – Robert Racz 2.20 12.00 1.70
Jozef Koller – Filip Hačko 3.34 12.00 1.28
Filip Strýco – Miroslav Vlček 1.06 20.00 7.68
uraj Kočí – Franko Trantalič 1.30 12.00 3.69
Stávky a kurzy na Fight Night Challenge 5 možná nájdete aj v iných českých sázkových kancelářích.

Preview pro zápasy Fight Night Challenge

Podívejte se na dvojici nejzajímavějších zápasů turnaje Fight Night Challenge 5.

Roman “Momo“ Grigely vs. Marcel Hossa

Slovenský raper Roman Grigely alias "MOMO" je skvělý hudebník, který produkuje úžasné rapové písně, na svém kontě má několik skvělých alb a je majitelem více platinových desek. Momo trénuje na FNC výzvu již téměř rok, jelikož profesionální sportovní příprava je velmi náročná. I když se Momo na sociálních sítích chlubí svojí vytrénovanou postavou, na profi zápas v boxu potřebuje ještě dost trénovat.

Marcel Hossa je bývalý slovenský hokejový útočník, který hrával v prestižní NHL za hokejové týmy Montreal Canadiens, kde momentálně hraje i Juraj Slafkovský a NY Rangers. Může se pyšnit titulem nejlepšího střelce v ruské hokejové lize KHL. Není sice tak talentovaný jako jeho bratr Marián Hossa, ale Marcel si zahrál i na třech ZOH a šesti MS v hokeji, odkud má z roku 2012 stříbrnou medaili.

Po své bohaté hokejové kariéře se navíc Marcel Hossa začal věnovat několika sportům – golfu, florbalu a dokonce i bojovým sportům, kde získal nasbírat několik zkušeností, které může nyní zúročit v zápase s Momem. Navíc MOMO nemá žádné dosavadní zkušenosti s bojovými sporty, pouze s rekreačním cvičením v posilovně.

Hlavní zápas Fight Night Challenge 5 - Momo vs. Hossa
Fight Night Challenge 5 karta - hlavní zápas "Momo" vs. Hossa
Profily boxerů na FNC 5
Roman “MOMO“ GrigelyMarcel Hossa
profese hudebník (raper) bývalý NHL útočník
věk 35 42
výška 189 cm 193 cm
váha 100 kg 90 kg

Podle výše kurzů je jasným favoritem na vítěze slovenský raper Roman "MOMO" Grigely, na kterého si můžete vsadit s kurzem 1.40. Pokud si myslíte, že zápas v boxu vyhraje Marcel Hossa, tak si na něj můžete vsadit s atraktivním kurzem 3.07.

Kdo je podle vás v lepší formě a komu bude vyhovovat více zápas podle pravidel boxu? MOMO nebo Hossa? Tipněte si na tento zápas s bonusem ve Fortuně.

Vsaďte si na MOMA ve Fortuně
Budete přesměrováni na oficiální stránku iFortuna.cz

Andreas “Frayer Flexking“ Stolárik vs. Adam Štrba

Andreas "Frayer Flexking" Stolárik je slovenský hudebník a raper, který je známý zejména svým kontroverzním vystupováním. Na tiskové konferenci Fight Night Challenge 5 vyvolal dokonce bitvu se svým budoucím soupeřem Adamem Štrbem. V bojové organizaci FNC zápasil Frayer Flexking již dohromady 3krát s bilancí 2 výher a 1 prohry.

Flexing se v FNC postavil proti raperovi Čis T, kterého se mu podařilo knokautovat, dále bojoval s účastníkem z Farmy – Imrichem "Baronem" Štefánikem, nad kterým také Frayer zvítězil a nakonec se postavil v ringu proti českému raperovi Refewovi, kde zápas musel ukončit rozhodčí ve prospěch Flexkingova soupeře.

Adam Štrba je známý slovenský TikToker a influencer, který baví lidi na sociálních sítích svými videi. S bojovými sporty bohužel Štrba nemá moc velké zkušenosti, takže jeho zápas s Flexkingem bude velká premiéra.

Bitva na tiskové konferenci Fight Night Challenge 5
Na tiskové konferenci FNC 5 došlo k bitvě Flexkinge a Štrbu
(zdroj: mmafanatik.eu)

Podle výše kurzů je jasným favoritem na vítěze právě slovenský raper Frayer Flexking s kurzem 1.12. Pokud věříte, že vyhraje influencer Adam Štrba, pak si na něj můžete vsadit s atraktivním kurzem 6.78

Vsaďte si na Flexkinge ve Fortuně
Kliknutím budete přesměrováni na iFortuna.cz

Filip Strýco vs. Miroslav Vlček

Filip Tóth alias „Strýco Filip“ je slovenský moderátor a komik. Řada lidí si ho spojuje s kulinářským pořadem Strýc Food, kde hodnotí jídla ve slovenských restauracích a poskytuje budoucím zákazníkům věrohodné recenze. Původně měl proti Filipovi Strýci nastoupit do zápasu syn známého politika Richarda Sulíka – Filip Sulík, avšak zápas musel náhle zrušit kvůli zranění na ruce.

Strýc Filip nemá žádné zkušenosti s boxem, takže na zápas se musel poctivě připravovat. Jeho soupeřem bude slovenský podnikatel Miroslav Vlček, který je znám také jako manžel influencerky Michaely Gubranové. FNC se vyjádřilo, že našlo za Filipa Sulíka adekvátní náhradu, takže se určitě máte na co těšit.

Zápas Fight Night Challenge 5 – Strýco vs. Vlček
Fight Night Challenge 5 karta – zápas Strýco vs. Vlček

Z hlediska výše kurzů je jasným favoritem na výhru Filip Strýco s kurzem 1.08, který má za sebou rok tvrdých tréninků. Pokud věříte ve vítězství podnikatele Miroslava Vlčeka, který se o zápase dozvěděl jen měsíc dopředu, tak si můžete na jeho výhru vsadit s vysokým kurzem 6.50.

Vsaďte si na Strýce ve Fortuně
Kliknutím budete přesměrováni na iFortuna.cz

Priscilla Versluis vs. Tereza Kosecová (ženský duel nevěst)

Zápas nevěst z reality show Růže pro nevěstu se měl původně odehrávat mezi Priscillií a Petranou, která soutěž vyhrála, avšak Petrana si stanovila tak vysokou sumu za zápas, že ze zápasu nakonec vzešlo. Priscilinou novou soupeřkou se tak stala sympatická Žilinčanka – Tereza Kosecová, která celou dobu s ní v reality show vycházela velmi dobře.

Proto by byl mnohem zajímavější zápas právě se zmiňovanou Petranou, se kterou si nejednou skočili do vlasů. Obě soupeřky Teraza i Priscilla však nemají žádné zkušenosti s bojovými sporty, takže musí absolvovat sérii vyčerpávajících tréninků. Více na horu v zápase má určitě sebevědomá Priscilla, která je známá svým ostrým slovníkem.

V ringu FNC 5 se utkají Priscilla Versluis a Tereza Kosecová
Priscilla Versluis (vlevo) a Tereza Kosecová (vpravo) se utkají v ringu FNC 5
(zdroj: topky.sk)

Menší favoritkou v zápase je určitě utažená a nesebevědomá, avšak krásná Tereza Kosecová, na kterou si můžete vsadit s kurzem 1.92. Pokud věříte na vítězství její usměvavé soupeřky Priscilly Versluis, tak si na ni můžete vsadit se stejným kurzem 1.92.

Vsaďte si na Priscillu ve Fortuně
Kliknutím budete přesměrováni na iFortuna.cz

Kde lze zakoupit vstupenky na zápasy v boxu?

Zajímá vás, jestli je ještě možné zakoupit si na galavečer Fight Night Challenge lístky? Odpověď je ano, dají – na FNC vstupenky bez problémů zakoupíte na stránce predpredaj.sk, přičemž ceny začínají na hranici 39,99 €, za nejdražší lístky v lóži zaplatíte na osobu přibližně 100 €.

Zakoupení vstupenky na Fight Night Challenge je možné pouze online (na prodejních místech predpredaj.sk lístky na FNC nebudou dostupné).

Jak a kde sledovat Fight Night Challenge LIVE?

Fanoušci bojových sportů a známých tváří showbyznysu si budou moci galavečer Fight Night Challenge 5 vychutnat živě v bratislavské Tipos Aréně nebo prostřednictvím přímého přenosu přes oficiální PPV.

Sázková kancelář Fortuna

LIVE stream FNC 5 na Fortuna TV

Jelikož je sázková kancelář Fortuna oficiálním partnerem turnaje Fight Night Challenge, tak lze očekávat, že bude vysílat FNC 5 live stream na své online televizi Fortuna TV. Bezplatný online přenos z bojových sportů však bude dostupný pouze pro všechny nové nebo registrované klienty Fortuny.

Navíc, registrace ve Fortuně se opravdu vyplatí. Vytvořením účtu ihned získáte až 2 vstupní bonusy za registraci – 300 Kč bonus bez vkladu + další vstupní bonus až do 6.000 Kč. Bonusy lze využít také v online casinu Fortuny, kde najdete výherní automaty s jackpotem.

LIVE stream Fight Night Challenge na Fortuna TV
Návod jak spustit ve Fortune live stream zdarma
  1. Registrace na iFortuna.cz a následné ověření totožnosti. S vytvořením účtu vám pomůže náš návod k registraci ve Fortuně.
  2. Přihlášení a dobití herního účtu (libovolný vklad) + uzavření jakékoli sázky za posledních 7 dní.
  3. Spuštění vybraného live streamu na online televizi Fortuna TV.

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Placený online přenos přes PPV

Nejlepší šancí, jak sledovat Figh Night Challenge je zakoupit si podobně jako u turnaje Oktagon přístup k online streamu Fight Night Challenge PPV (PayPerView). Jste rozhodnuti, že chcete vidět atraktivní boxerské zápasy? Potom je určitě výhodné zakoupit si PPV na Fight Night Challenge live stream co nejdříve, jelikož s blížícím se termínem se cena PPV zvýší podobně, jak to bývá u Oktagonu.

První galavečer byl poznamenán problémy s online streamem – přenos přes PPV Fight Night Challenge se často zasekával, ale podle organizátorů bylo přijato několik opatření, aby se už problémy neopakovaly a diváci si mohli vychutnat turnaj ve výborné obrazové kvalitě i z pohodlí domova.

Cena za Pay Per View je opět 9,99 € (tedy stejně jako turnaje organizace Oktagon MMA). Výhodou bude vysílání ve Full HD, přičemž nejzajímavější momenty si budete umět pozastavit nebo přetočit dozadu. Budete mít navíc přístup i k záznamům ze soubojů do 72 hodin po odvysílání.

Informace o tom, že by byl galavečer Fight Night Challenge online zdarma dostupný v některé ze sázkových kanceláří, zatím nejsou dostupné.

Přímý přenos Fight Night Challenge v TV

Doufáte, že uvidíte Fight Night Challenge v TV? Musíme vás zklamat, ale podobně jako Oktagon, ani FNC live v televizi neuvidíte – organizace neplánuje vysílat svoji první akci FNC živě v televizi.

Jedinou možností, jak sledovat v akci Attilu Végha, Rytmuse, Separa a dalších tak bude zakoupení zmiňovaného online streamu přes PPV nebo prohlédnout si turnaj osobně v NTC aréně v Bratislavě.

Náš TIPUrčitě je třeba vyzkoušet, zda nebude k dispozici Fight Night Challenge live stream v sázkové kanceláři Fortuna, jelikož je Fortuna jedním z hlavních sponzorů této organizace.

Video sestřihy a sociální sítě

Nejlepší video sestřihy již klasicky naleznete na oficiálním webu fightnightchallenge.eu nebo na video portálu YouTube. Chcete-li zůstat v neustálém dění, tak doporučujeme sledovat sociální sítě této bojové organizace:

SázkováVstupní bonusExtra bonus zdarmaZískat bonus
100 % 50.000 Kč 300 Kč Aktivace
200 % 6.000 Kč 300 Kč Aktivace
100 % 3.000 Kč 850 Kč Aktivace
100 % 2.000 Kč 200 Kč Aktivace
100 % 10.000 Kč 500 Kč Aktivace
100 % 10.000 Kč 1.000 Kč Aktivace

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Kdo bude bojovat na turnaji Fight Night Challenge 5?

Na čtvrtém turnaji FNC live uvidíte nejen známé tváře ze světa bojových sportů např. Attila Végh, ale také známé tváře showbyznysu jako Roman „MOMO“ Grigely, Marcel Hossa, Frayer Flexking nebo Filip Strýce.

2️⃣ Jaké kurzy jsou vypsány na zápas Momo vs. Hossa?

Chcete si vsadit na vítězství Momu? V sázkové kanceláři Fortuna je na jeho vítězství vypsán kurz 1.55. Věříte-li více tomu, že vyhraje Marcel Hossa, vsaďte si na něj s kurzem 2.50.

3️⃣ Jak sledovat Fight Night Challenge LIVE?

Zatím jedinou možností je sledování Fight Night Challenge přes PPV. Informace o tom, že by měl být dostupný live stream Fight Night Challenge na některé z internetových televizí sázkových kanceláří, zatím nejsou dostupné.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

850 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 300 a 500 Kč sázka zdarma + 50 točení s kódem: LIGA500

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

If you want to have greater opportunities that will make your life more...
You'll love this online institute!
One of the keys to a successful career is having a solid background that...
Pravne zalezitosti stavkovania v zahranicnych...
snímok obrázovky kde sa VYPLNA ADRESA
Otazka
Copyright © 2011-2023 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt