Money Line (ML), Pick (Pk) – obdoba sázky bez remízy

Vysvětlíme vám co je sázka Money line (ML) nebo Pick (Pk) a uvedeme příklad na ML sázku.

Sázka Money Line (ML) a Pick (Pk) – vysvětlení + PŘÍKLAD

Money Line je primárně sázka na celkové vítězství v zápase. Je však třeba si přečíst, zda se sázka vyhodnocuje po základní hrací době nebo včetně prodloužení. Tento pojem se vžil při amerických sportech, kde se vždy zápasy prodlužují, jestliže po řádné hrací době skončí zápas remízou. Money line by proto měla být brána jako sázka na celkové vítězství včetně prodloužení. Pokud by se prodloužení nebralo v úvahu, tak jde o sázku bez remízy (SBR) angl. Draw no bet (DNB).

Sázka Pick se používá hlavně v amerických sázkových kancelářích a měl být znamenat totéž jako Money Line. Nejen při Money Line, ale i při Pick doporučujeme číst podmínky sázkové kanceláře, abyste věděli, kdy je sázka vyhodnocena jako PUSH (peníze ze sázky se vracejí zpět). Při PUSH jde o sázku, kterou uvidíte vyhodnocenou jako zrušenou nebo výherní s kurzem 1.0, což znamená, že se vám vždy vrátí vklad. PUSH nastává hlavně při sázkách SBR, AH (0) ale také se s ním setkáte při zmíněných sázkách Money Line a Pick.

UpozorněníV případě, že tato sázka bude vyhodnocena jako PUSH, tak tato sázka by se neměla započítávat do rolloveru (protočení bonusu). Vše závisí na podmínkách sázkové kanceláře, proto vám doporučujeme přečíst bonusové podmínky nebo kontaktovat zákaznickou podporu v případě nejasností.

Money Line (ML) a Pick (Pk) jsou tedy obdobné sázky. Jejich definice může být bez seznámení se s pravidly sázkové kanceláře nejasná. Pokud takový výraz ML nebo Pk najdete hlavně při sportech, kde se dá rozhodnout v prodloužení (např. NHL, NBA), tak někdy můžete být na pochybách, zda jde o sázku bez remízy (SBR) nebo sázku na vítězství do rozhodnutí (12).

PříkladV kurzové nabídce můžete najít např. sázku ML na zápas NHL, kde jsou vypsány pouze dva kurzy 1.8 na domácích a 2.2 na hosty. Kurz na remízu vypsán není a pokud nenajdete při události další konkrétní informace, tak nevíte, zda vám bude v případě remízy v řádné hrací době vrácen vklad nebo sázka platí včetně prodloužení. Z tohoto důvodu musíte znát pravidla sázkové kanceláře.
PoznámkaV sázkových kancelářích s českým nebo slovenský původem se s výrazy ML nebo Pk s největší pravděpodobností ani nepotkáte.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

300 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

nemám to overené, ale podla mna nikdy nemalo.
Oktagon na bet365
zdravím, skus to ešte raz zrozumitelnejšie napísať. Najprv pošleš peniaze z...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.