Money Line (ML), Pick (Pk) – obdoba sázky bez remízy

Vysvětlíme vám co je sázka Money line (ML) nebo Pick (Pk) a uvedeme příklad na ML sázku.

Sázka Money Line (ML) a Pick (Pk) – vysvětlení + PŘÍKLAD

Money Line je sázka na celkové vítězství v zápase.

Nabízejí ji zejména americké sázkové kanceláře v zápasech, které se prodlužují, pokud po řádné hrací době skončí zápas remízou a proti sobě v nich nastoupí proti sobě dva týmy nebo dva hráči.

Money line by proto měla být brána jako sázka na celkové vítězství včetně prodloužení. Pokud by se prodloužení nebralo v úvahu, jde o sázku bez remízy (SBR) angl. Draw no bet (DNB). Je však třeba si přečíst, jestli se sázka vyhodnocuje po základní hrací době nebo včetně prodloužení.

Favorit v zápase bývá v kurzové nabídce označen znaménkem minus (-) a udává, kolik musíte vsadit, abyste vyhráli 100$. Underdog – podceňovaný tým nebo hráč u kterého je pravděpodobnější, že přehraje bude označen znaménkem plus (+) a ukazuje, kolik byste vydělali na sázce 100$.

PříkladVýherní sázka v hodnotě 135$ na favorita s kurzem -135 vám přinese výhru 100 dolarů. Díky výherní sázce 100$ na kurz +155 získáte celkem 255 USD – vklad v hodnotě 100 dolarů + výhra ve výši 155$.

Sázka Pick (Pick'em) se rovněž používá hlavně v amerických sázkových kancelářích a je velmi podobná sázkám Money Line.

Rovněž si musíte vybrat vítězný tým nebo hráče – rozdíl je však v tom, že vypsané kurzy na oba týmy budou naprosto stejné. Podle sázkových kanceláří a bookmakerů budou mít v době konání zápasu stejnou šanci vyhrát, přestože nemají stejnou kvalitu.

Při sázkách Pick'em netipujte na vítěze jen na základě posledních výsledků nebo vzájemných zápasů – samozřejmě, že jsou tyto statistiky důležité – zvažte ale i další faktory jako např. vítěze. který z týmů bude hrát na domácím stadionu nebo jak důležití hráči nastoupí / nenastoupí v zápase kvůli zranění nebo šetření sil.

Nejen při Money Line, ale i při Pick doporučujeme číst podmínky sázkové kanceláře, abyste věděli, kdy je sázka vyhodnocena jako PUSH.

Při vyhodnocení PUSH se jedná o sázku, kterou uvidíte vyhodnocenou jako zrušenou nebo výherní s kurzem 1.0, což znamená, že se vám vždy vrátí vklad. PUSH nastává hlavně při sázkách SBR, AH (0) ale také se s ním utkáte při zmiňovaných sázkách Money Line a Pick.

NezapomeňteV případě, že jsou tyto sázky vyhodnoceny jako PUSH, neměly by se započítávat do rolloveru (přetočení bonusu). Vše však závisí na podmínkách sázkové kanceláře, proto vám v případě nejasností doporučujeme přečíst bonusové podmínky nebo kontaktovat zákaznickou podporu sázkové kanceláře.

Money Line (ML) a Pick (Pk) jsou tedy obdobné sázky. Jejich definice může být bez seznámení se s pravidly sázkové kanceláře nejasná. Pokud výraz ML nebo Pk najdete hlavně při sportech, kde se dá rozhodnout v prodloužení (např. NHL, NBA), tak někdy můžete být na pochybách, zda jde o sázku bez remízy (SBR) nebo sázku na vítězství do rozhodnutí (12).

PříkladV kurzové nabídce můžete najít např. sázku ML na zápas NHL, kde jsou vypsány pouze dva kurzy 1.8 na domácích a 2.2 na hosty. Kurz na remízu vypsán není a pokud nenajdete při události další konkrétní informace, tak nevíte, zda vám bude v případě remízy v řádné hrací době vrácen vklad nebo sázka platí včetně prodloužení. Z tohoto důvodu musíte znát pravidla sázkové kanceláře.
PoznámkaV českých nebo slovenských sázkových kancelářích se výrazy ML nebo Pk s největší pravděpodobností nepotkáte.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

850 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

3.000 Kč + 300 a 500 Kč sázka zdarma + 50 točení s kódem: LIGA500

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Citujem : Milý/á Marek Po prehodnotení Vášho účtu naším tímom traderov Vám s...
Bet365 dali mi limity
Zdracim az by niekto ponukal ucty bet365 v minuse odkupim ich cim vacsi...
BET 365
zatial najlepsia zahr.stav.kanc. ide aj u nas na sk. reg.s PC bez...
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
Copyright © 2011-2024 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt