Sledujte Tipsport Gamechanger LIVE přes TV Tipsport zdarma

Vyzkoušejte bezplatné online sledování zápasů Oktagonu 40. Přečtěte si jaké jsou podmínky pro spuštění live streamu Tipsport Gamechanger na TV Tipsport.

Oktagon 40 LIVE stream na TV Tipsport ▶️ Jak sledovat zdarma

Pokud chcete sledovat Oktagon live, máte v podstatě jen 2 možnosti.

Zaplatit si přístup (přes takzvané Oktagon PPV) a sledovat Oktagon live stream na Oktagon TV (cena přibližně 300 Kč), nebo zvolit výhodnou alternativu, díky které můžete sledovat livestream v sázkové kanceláři Tipsport.

► Spustit LIVE stream z Tipsport Gamechanger
Sledujte zápasy Oktagon MMA online ve vysokém rozlišení, bez sekání a reklamy

Stačí se zaregistrovat a díky našemu jednoduchému návodu budete moci sledovat Oktagon stream na počítači, mobilu nebo tabletu.

🥊 Název eventu Oktagon 40 Tipsport Gamechanger
⏰ Datum 04. 03. 2023 od 18:00
🏟️ Místo konání Ostravar Arena, Ostrava
📝 Zápasy Oktagon fightcard
📺 Live stream TV Tipsport
🤼‍♂️ Hlavní zápas Kozma vs. Siwiec

Chcete důvod navíc? Pokud ještě nejste hráčem Tipsportu, jako bonus navíc získáte dárek – 300 Kč zdarma, za které si můžete vsadit na vašeho favorita.

Zajímá vás, jak bude vypadat program Tipsport Gamechanger? Přečtěte si náš článek Oktagon 40 – program, karta, sázky a livestream, kde najdete vše důležité o chystané akci včetně informací o vstupenkách, tv přenosu a zápasech.
Tipsport Gamechanger LIVE už v televizi neuvidítePodle slov samotného Ondřeje Novotného v MMA letem světem 183. nedošlo k dohodě mezi organizací a televizemi, a tak už Oktagon živě v televizi neuvidíme.

Jedinou možností tak zůstává placený přenos přes Oktagon PPV nebo můžete sledovat Oktagon live stream přes TIPSPORT TV. Návod naleznete níže v našem článku.

Kde sledovat Oktagon live stream

Odpověď je velmi jednoduchá. Sledujte Oktagon na TV Tipsport. Navíc kromě oktagonu můžete sledovat na TV Tipsport tisíce dalších přímých přenosů bez poplatků.

Největší výhodou je zejména to, že při sledování sportovního live streamu můžete současně uzavírat LIVE sázky a vyhrát peníze zdarma.

► Zapnout TV Tipsport
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

Jaká je nabídka live streamů v Tipsportu

Nabídka dostupných live streamů na TV Tipsport
 • fotbalové přenosy
 • motocyklistické závody MotoGP
 • snooker
 • hokejové přenosy
 • cyklistický závod Tour de France
 • šipky
 • tenisové přenosy
 • přenosy z MMA nebo BOXu
 • a mnoho dalších

Kompletní seznam přímých přenosů, které nabízí (nejen) sázková kancelář Tipsport najdete na stránce Sportovní přenosy. Rovněž zde najdete i podmínky, které musíte splnit, abyste mohli livestream v sázkových kancelářích sledovat.

Jelikož sázková kancelář Tipsport patří mezi nejoblíbenější a nejznámější sázkové společnosti v Česku, tak není žádným překvapením, že pro své hráče dennodenně připravuje několik exkluzivních přenosů na své online televizi TV Tipsport.

Oktagon live stream free na Tipsport TV

Jak sledovat Tipsport Gamechanger na TV Tipsport

Zajímá vás, jak sledovat v sázkové kanceláři Tipsport Oktagon? Přečtěte si jednoduchý návod, jak spustit online stream Oktagon v Tipsportu. Pro aktivní sázkaře je sledování live streamů na TV Tipsport dostupné bez poplatků a navíc mohou získat bonus zdarma.

Návod pro spuštění live streamu z Oktagon 40

 • Tipsport registrace

Prvním krokem je registrace herního účtu na webové stránce Tipsport.cz. Po registraci stačí pouze ověřit totožnost a přihlásit se do vašeho herního účtu.

 • Oktagon live stream

Po úspěšné registraci vašeho herního účtu máte k dispozici bezplatné 7-denní sledování sportovních live streamů na TV Tipsport.

Zápasy Oktagonu jsou dostupné na webové stránce Tipsportu také pod samostatnou kategorií TV nebo LIVE. Po kliknutí na jednu z těchto dvou samostatných kategorií si už jen najdete a vyberete zápas, který chcete sledovat.

Chcete sledovat Oktagon 40 na TV Tipsport? Stačí postupovat podle našeho návodu:
 1. Klepněte na položku „Kurzy“ v horním menu na stránce tipsport.cz.
 2. V seznamu sportů zvolte „Bojové sporty“ a podkategorii „OKTAGON“.
 3. Uvidíte před sebou seznam MMA zápasů v Oktagonu spolu s datem a časem. Stačí si už jen vybrat zápas, který chcete sledovat a kliknout na ikonu „Live stream“.
Jak spustit Oktagon na TV Tipsport
Jak spustit Oktagon na TV Tipsport

Po kliknutí na ikonu „Live stream“ se spustí přímý přenos z Oktagonu. Vy si můžete během sledování zápasu vsadit na svého favorita, přidat příspěvek do Live fóra nebo zapnout dokonce i druhý přímý přenos (např. z německé Bundesligy) a sledovat až 2 livestreamy současně!

Oktagon na TV Tipsport
Oktagon na TV Tipsport
Co dělat v případě, pokud vyprší 7-denní bezplatná lhůta pro sledování sportovních live streamů?
 • Po 7-dnech je neomezené sledování live streamů možné pouze tehdy, pokud patříte do skupiny aktivních tipérů v Tipsportu.
 • Pokud nepatříte do této skupiny, stačí uzavřít sázku v minimální hodnotě 30 Kč alespoň jednou měsíčně (nebo uzavřít více sázek ve společné hodnotě 30 Kč – např. uzavřít 3 sázky po 10 Kč).

Náš TIP: Při uzavírání kurzových sázek můžete využít váš získaný vstupní bonus, který obdržíte jako dárek při vytvoření vaší registrace u Tipsportu.

Tipsport CZ aplikace – možnost, jak sledovat Oktagon 40 přes mobil

Poslední alternativou je sledování sportovních live streamů prostřednictvím mobilní aplikace Tipsport. Tipsport aplikace je dostupná ke stažení pro všechny typy mobilních zařízení.

V mobilní aplikaci kromě kurzových sázek a live streamů najdete také vyhledávané diskusní fórum či zábavné online casino s hracími automaty.

Návod, jak sledovat Oktagon 40 na mobilu přes TV Tipsport

1. Otevřete mobilní aplikaci Tipsport (Tipsport aplikace je ZDARMA dostupná ke stažení ZDE).

2. Zaregistrujte se v sázkové kanceláři Tipsport a ověřte vaši totožnost (získate také bonus zdarma).

3. Přihlaste se do vašeho hráčského konta (zadejte e-mail a heslo použité při registraci).

4. V hlavním menu zvolte „LIVE“ a uvidíte před sebou nabídku aktuálních sportovních událostí. Klikněte na kategorii „Bojové sporty“ (případně i podkategorii „Oktagon“).

Hlavní menu v aplikaci TipsportZoznam LIVE sportovních událostí u Tipsportu
Hlavní menu aplikace Tipsport a LIVE ponuka sportovních událostí

5. Uvidíte před sebou Oktagon zápasy, které můžete sledovat na TV Tipsport bez poplatků. Stačí si jen zvolit zápas, který chcete sledovat – po kliknutí na konkrétní zápas vyberte možnost „STREAM“ v horním menu.

Oktagon zápasy vysílané na TV TipsportKurzy a menu pro konkrétní Oktagon zápas
OKTAGON zápasy a detaily zápasu spolu s kurzy na konkrétní zápas

6. Před sebou uvidíte černou obrazovku s notoricky známým symbolem „PLAY“. Stačí kliknout na daný symbol a hned sledujete Oktagon díky sázkové kanceláři Tipsport.

Livestream OKTAGON zápasu na TV TipsportLIVE tiket z OKTAGON 20
Livestream z OKTAGON zápasu a výherní LIVE sázka

Nezapomeňte, že během sledování Oktagon zápasů živě můžete výborně reagovat na aktuální dění v zápase a uzavřít LIVE sázky. Nám se takto podařilo vyhrát sázku s výborným a hodnotným kurzem 5.50 v zápase Daniel Škvor – Oumar Sy na akci Oktagon 20.

TIP PRO VÁS na závěrBěhem akce Oktagon se u některých vyskytly problémy s přehráváním na TV TIPSPORT. My jsme se tímto problémům vyhnuli velmi jednoduše a poradíme i vám – vše, co stačí udělat, je spustit livestream z Oktagonu v samostatném okně. Jak na to?

1. Navštivte stránku tipsport.cz na počítači a přihlaste se do svého herního účtu. Pokud ještě nemáte vytvořen účet u Tipsportu, zaregistrujte se.

2. Spusťte livestream zápasu, který chcete sledovat podle našeho návodu výše a klikněte na ikonu v pravém horním rohu na spuštění livestreamu v samostatném okně.

Livestream na TV Tipsport
Livestream TV TIPSPORT

3. Sledujte Oktagon live díky sázkové kanceláři Tipsport.

Livestream v samostatném okně na TV Tipsport
Livestream v samostatném okně na TV TIPSPORT

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣ Musíte platit za přímý přenos?

Pokud si vytvoříte hráčský účet u Tipsportu, sledovat Oktagon můžete bez toho, abyste museli za přenos platit. Navíc získáte 300 Kč jako dárek.

2️⃣ Bude TV Tipsport vysílat live stream ze všech zápasů? 

Ano, Tipsport poskytne live přenosy ze všech zápasů z Oktagonu, které se v daný den uskuteční.

3️⃣ Pokud nebude Oktagon v TV, bude ho vysílat Tipsport TV?

Pokud žádná televize nebude vysílat souboje MMA z Oktagonu, tak na TV Tipsport budou s velkou pravděpodobností všechny zápasy – t.j. prelims + hlavní karta. Ověřit dostupnost můžete zde.

4️⃣ Které projekty vysílá TV Tipsport?

Sázková kancelář Tipsport má sjednanou exkluzivní spolupráci, která umožňuje vysílat i jiné projekty Oktagonu jako například Oktagon UNDG nebo Oktagon Prime.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

300 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

nemám to overené, ale podla mna nikdy nemalo.
Oktagon na bet365
zdravím, skus to ešte raz zrozumitelnejšie napísať. Najprv pošleš peniaze z...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.