RFA live stream živě – sledujte každý turnaj RFA MMA online přes dostupný live stream zdarma

Chcete si vychutnat přímé přenosy z RFA zápasů zdarma? Přečtěte si, kde se je nejlepší zaregistrovat, abyste mohli sledovat live stream z kteréhokoli zápasu RFA online bez poplatku a reklam.

RFA online stream ▶️ Jak sledovat zdarma RFA zápasy?

Bojová organizace RFA (Real Fight Arena) je novou konkurencí pro Oktagon, která v roce 2021 vstoupila na československou scénu bojových sportů. Fanoušci tohoto druhu sportu se jistě potěší novým bojovým zápasem, ve kterých nebudou zápasit jen profesionální MMA zápasníci. V letošním roce se můžete těšit až na 7 napínavých turnajů, na kterých vás vždy čekají RFA MMA zápasy známých fighterů.

V červenci se uskuteční třetí turnaj letošního roku pod názvem RFA 3, na kterém se utkají známí slovenští a čeští fighteři jako např. Leo Brichta (CZ), Vojtěch Garba (CZ), Goran Reljič (HRV), Vítězslav Rajnoch (CZ), Jakub Benko (SK) alebo Jozef Jaloviar (SK).

Máte-li zájem sledovat RFA zcela zdarma, tak máme pro vás skvělé tipy, jak na to. V článku naleznete všechny informace pro dostupný RFA online stream.

Sledovat live stream ze zápasů RFA zdarma
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

🥊 Bojová organizácia RFA (Real Fight Arena)
🤼‍♂️ Najbližší RFA turnaj RFA 3
📅 Dátum turnaja 23.07.2022 (Ostrava)
✅ Online prenos VOYO alebo PPV
▶️ LIVE stream Tipsport TV (exkluzívne)
📺 TV prenos nedostupný

Program turnajů RFA 2022

Real Fight Arena si pro vás letos připravila 7 fighterských turnajů, ze kterých se budou konat 4 turnaje na Slovensku a 3 turnaje v Česku. Nejbližší MMA turnaj – RFA 3 se uskuteční 23.07.2022 v Ostravě, kde se můžete těšit na více zajímavých RFA zápasů.

🥊 Kalendář turnajů Real Fight Arena 2022 🥊
DatumMěstoZeměNázev RFA turnaje
12.03. Bratislava SR RFA Warm Up
14.05. Bratislava SR RFA Grand Opening
23.07. Ostrava ČR RFA 3
17.09. Brno ČR
15.10. Košice SK
19.11. Prievidza SK
17.12. Praha ČR

Kde sledovat RFA live stream zdarma?

Pokud chcete ušetřit spoustu peněz, tak vám jednoznačně doporučujeme sázkovou kancelář Tipsport, která vysílá RFA stream na své online televizi Tipsport TV. Tato sázková společnost vám nabízí prvních 7 dní přímé přenosy bez poplatku.

Chcete-li dívat RFA online stream i po 7 dnech, tak je třeba se stát aktivním sázkařem, který alespoň jednou měsíčně uzavře jakoukoli kurzovou sázku v minimální hodnotě 30 Kč. Od Tipsportu navíc získáte dárek v podobě bonusu za registraci

RFA free online stream

Pokud jste pravým fanouškem MMA, tak si jistě nezapomeňte podat LIVE sázku na svého favorita, která vám může později vyhrát peníze zdarma.

Zapnout RFA live stream + získat 500 Kč zdarma
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

Jak sledovat RFA online na TV Tipsport bez poplatků?

Pro aktivní sázkaře je sledování live streamů na Tipsport TV dostupné zdarma. Podívejte se na jednoduchý návod, jak spustit online stream RFA v Tipsportu.

Návod pro spuštění přímého přenosu ze zápasů RFA

  • Tipsport registrace 

Nejprve je třeba provést registraci hráčského účtu na webu Tipsport.cz. Po rychlé registraci už jen ověříte svoji totožnost a přihlásíte se do vašeho herního účtu.

  • RFA live stream

Po úspěšné registraci a přihlášení do vašeho účtu v Tipsportu máte k dispozici bezplatné 7-denní sledování sportovních live streamů na online televizi TV Tipsport.

  • Spuštění Tipsport TV

Zápasy RFA jsou dostupné na webu Tipsportu pod samostatnou kategorií TV nebo LIVE. Po kliknutí na jednu z těchto 2 kategorií si najdete a vyberete zápas, který chcete sledovat.

Chcete sledovat RFA online? Postupujte podle návodu
  1. Klikněte na položku „Kurzy“ v horním menu na webu Tipsport.cz.
  2. V seznamu sportů zvolte „Bojové sporty“ a podkategorii „RFA“.
  3. Uvidíte před sebou seznam zápasů z RFA spolu s datem a časem. Pak už jen stačí vybrat zápas, který chcete dívat a kliknout na ikonu „Live stream“.

Co dělat po vypršení 7-denní bezplatné lhůty pro sledování sportovních live streamů?

Po 7 dnech je neomezené sledování sportovních live streamů možné pouze tehdy, jste-li ve skupině aktivních sázkařů v Tipsportu. Pokud do této skupiny nepatříte, pak stačí uzavřít alespoň jednou měsíčně jakoukoliv kurzovou sázku v minimální hodnotě 30 Kč.

Případně můžete uzavřít více sázek ve společné hodnotě 30 Kč – například. uzavřít 3 sázky po 10 Kč. Sázky lze uzavřít na jakýkoli sport, jelikož podmínky nejsou vázány na konkrétní druh sportu např. bojové sporty.

Náš TIPPři uzavírání prvních kurzovních sázek můžete použít váš bonus za registraci, který jste získali od Tipsportu jako dárek při registraci.

LIVE přenosy z RFA online na VOYO

Další vyhledávanou alternativou je video portál VOYO, na kterém jsou dostupné online přenosy z turnajů nové bojové organizace Real Fight Arena. Jedinou nevýhodou je, že je to placená alternativa live streamu.

Kromě toho si RFA MMA zápasy můžete prohlédnout i přes mobilní aplikaci VOYO, kterou si můžete stáhnout zcela zdarma.

Jak sledovat zápasy z RFA MMA přes mobil

Další vyhledávanou alternativou je sledování fighterských zápasů pomocí live streamu mobilní aplikace. Pokud si stáhnete tipsport aplikaci (ať už na tabletu nebo mobilu), tak budete moci sledovat RFA stream přímo na mobilu kdykoli a kdekoli.

V Tipsport app naleznete kromě kurzovních sázek a sportovních live streamů také vyhledávané online casino s hracími automaty, karetními hrami a ruletami.

Během sledování Real Fight Arena můžete zároveň současně reagovat na aktuální vývoj zápasu, a to podáním LIVE sázky. Pokud se nebude zápas vyvíjet podle vašich představ, tak můžete cash out (předčasné vyplacení tiketu).

RFA stream pomocí PPV přenosu

Nejbližší turnaj RFA 3 budete moci sledovat také pomocí placené služby PPV (Pay-Per-View), kterou lze zakoupit na přímo webu realsport.tv

Cena PPV přenosu je necelých 10 € (247 Kč). Podmínkou spuštění PPV přenosu je vytvoření účtu a samozřejmě také zrealizování platby za přímý přenos.

Nejčastější dotazy a odpovědi

1️⃣ Kdo bude vysílat bezplatný RFA live stream?

Jednou z nejlepších alternativ je mít účet v sázkové kanceláři Tipsport, která vysílá RFA online přímo na Tipsport TV zcela zdarma.

2️⃣ Bude online přenos z RFA vysílán ze všech zápasů?

Ano, v sázkové kanceláři Tipsport si budete moci prohlédnout live stream ze všech fighterských zápasů z turnajů RFA.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia
Urcite pomoze...
účet u Tipsportu