Snooker MS 2022 živě – sledujte celý turnaj LIVE + kurzy (TIPY) na vítěze MS 2022

Vyzkoušejte bezplatné online sledování turnajů Snooker MS 2022. Přečtěte si podmínky, které je třeba splnit pro spuštění live streamu ze snooker MS zdarma.

Snooker MS 2022 ▶️ free live stream + kurzy na vítěze Snookeru

V kulečníkovém sportu jsou Snooker MS 2022 (Mistrovství světa ve snookeru) největší a nejpopulárnější událostí, během které si nejlepší hráči svého druhu přijdou na skutečné pěkné peníze. Snooker si v současnosti získal obrovský počet fanoušků nejen v zahraničí, ale také u nás.

I letos se na World Snooker Championship představí jména jako Ronnie O'Sullivan (ENG), Judd Trump (ENG), Mark Williams (ENG), Stuart Bingham (ENG), Neil Robertson (AUS) či několikanásobný vítěz MS ve snookeru Mark Selby (ENG).

Nenechte si ujít dlouho očekávané MS Snooker 2022! V našem článku naleznete nejlepší alternativy pro sledování World Snooker Championship zdarma a bez reklam.

Sledovat snooker live + získat 150 Kč jako dárek
Budete přesměrováni na oficiální stránku Tipsport.cz

🎱 Událost Mistrovství světa ve snookeru
🗓️ Sezóna 2022
⌛ Trvání turnaje 16.04. – 21.05. 2022
▶️ LIVE stream Tipsport TV
📺 TV přenos Eurosport 1,2
✅ Online přenos Eurosport Player
👉 Kurzy na snooker Sázejte s námi

Kurzy na Snooker MS 2022

Kdo se stane letos mistrem světa ve snookeru? Podívejte se na aktuální výše kurzů a vsaďte na vítěze Snooker World Championship 2022.

🎱Kurzy na vítěze MS Snooker 2022 🎱
HráčKurzBonus za registraci💰
Robertson Neil 5.00 150 Kč + 50.000 Kč Vsadit si
Trump Judd 5.50 Vsadit si
O'Sullivan Ronnie 6.50 Vsadit si
Selby Mark 8.50 Vsadit si
Higgins John 10.00 Vsadit si

Kde sledovat MS snooker live stream zdarma?

Chcete-li sledovat World Snooker zcela zdarma, tak vám doporučujeme live stream sázkové kanceláře Tipsport, která na své online televizi Tipsport TV vysílá tisíce živých přenosů bez jakéhokoli účtovaného poplatku.

Na internetové televizi Tipsport TV lze spustit Snooker stream live a bez reklam. Při sledování si mimo jiné můžete podat LIVE sázku na vašeho favorita turnaje. Pokud se výsledky nebudou vyvíjet podle vašich představ, můžete využít cash out tiketu.

Snooker live na Tipsport TV

Jak sledovat Snooker online stream na TV Tipsport?

Pro všechny nové a aktivní sázkaře je sledování online přenosů na TV Tipsport dostupné zcela zdarma. Přečtěte si jednoduchý návod jak na to.

Návod pro spuštění streamu ze Snooker MS 2022

  • Tipsport registrace – Vytvoření registrace na webu Tipsport.cz a následné ověření vaší totožnosti. Po ověření se už jen stačí přihlásit do vašeho účtu.
  • Snooker live stream – Po úspěšné registraci a přihlášení máte již nyní k dispozici bezplatné 7-denní sledování sportovních live streamů na TV Tipsport.
  • Spuštění Tipsport TV –  World Snooker je dostupný na webu Tipsportu pod samostatnou kategorií TV nebo LIVE. Po kliknutí na jednu z těchto dvou kategorií si už jen najdete a vyberete zápas, který chcete sledovat.
Chcete sledovat Snooker live stream na Tipsport TV? Postupujte podle našeho návodu.
  1. Klikněte na sekci „Kurzy“ v horním menu na stránce tipsport.cz.
  2. V levém menu si zvolte sekci „Snooker“, dále kategorii „Snooker – muži“ a podkategorii „World Championship“.
  3. Po kliknutí na tuto kategorii se před vámi zobrazí seznam zápasů spolu s datem a časem. Nakonec si už jen stačí vybrat zápas, na který se chcete dívat a kliknout na ikonu „Live stream".

Co dělat po vypršení 7-denní bezplatné lhůty pro sledování live streamů?

Neomezené sledování sportovních live streamů je dostupné pouze pro ty sázkaře, kteří aktivně uzavírají jakékoli kurzové sázky v Tipsportu.

Pokud do této skupiny nepatříte a chcete sledovat i nadále live stream snookeru zdarma, musíte alespoň jednou měsíčně uzavřít kurzovou sázku v min. hodnotě 30 Kč (příp. uzavřít více druhů sázek ve společné hodnotě 30 Kč – např. 3 sázky po 10 Kč).

Vaše kurzové sázky můžete uzavřít na jakýkoli sport či sportovní událost, jelikož podmínky nejsou vázány na konkrétní druh sportu. Snooker.

Náš TIPPři uzavírání kurzových sázek můžete využít také váš bonus za registraci, který jste získali od Tipsportu jako dárek

Jak sledovat Snooker MS 2022 přes mobil?

Další alternativou je sledování live streamů snookeru prostřednictvím mobilní aplikace sázkové kanceláře. Tipsport CZ aplikace vám umožňuje sledování vybraného sportovního live streamu. World Snooker kdykoli a kdekoli.

V mobilní aplikaci Tipsport si můžete uzavřít také LIVE sázku na vašeho favorita turnaje nebo můžete navštívit vyhledávané diskusní fórum či zábavné Tipsport casino s online automaty, ruletami a karetními hrami.

World snooker online na Tipsport TV

Které TV stanice budou vysílat World Snooker live?

Přímé přenosy ze snookrových turnajů včetně Snooker World Championship 2022 se budou vysílat na sportovních kanálech Eurosport 1 a Eurosport 2.

MS Snooker 2022 online na Eurosport Player

Poslední alternativou online přenosu je placená služba Eurosport Player, která také vysílá Mistrovství světa ve snookeru. Eurosport Player by měl odvysílat všechny zápasy z nejsledovanějšího turnaje - World Snooker Championship.

Cena předplatného Eurosport Player je 129 Kč (měsíčně) a 639 Kč (ročně).

Nejčastější dotazy a odpovědi

1️⃣ Musíte platit za přímý přenos Snooker MS 2022?

Pokud se zaregistrujete v Tipsportu, tak prvních 7 dní máte sledování sportovních live streamů zcela zdarma. Potom musíte alespoň jednou měsíčně uzavřít libovolné kurzové sázky za 30 Kč.

2️⃣ Bude live stream z MS Snooker 2022 vysílán ze všech zápasů?

Je více než pravděpodobné, že sázková kancelář Tipsport bude vysílat live stream z aktuálního turnaje Snooker MS 2022 live.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

300 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 300 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

800 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + 500 Kč sázka zdarma s kódem: HRAD500 + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, skus to ešte raz zrozumitelnejšie napísať. Najprv pošleš peniaze z...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.
Weltbet
Nevyplatenie vyhry!!!