Francie - Švédsko (analýza + tip na zápas)

Francie - Švédsko (analýza + tip na zápas)

Posledním zápasem skupiny A Ligy Národů bude pro oba celky souboj ve 3. skupině mezi Francií a Švédskem. Francie s Portugalskem se na dálku poperou o vítězství ve skupině, zatímco jednoho z dvojice Chorvatsko - Švédsko čeká sestup do B ligy.

Francie dokázala v předešlém zápase vyhrát 1:0 na půdě Portugalska, které mělo dosud shodně 10 bodů, jako Francie. Aktuálně tedy domácí vedou skupinu se ziskem 13 bodů a na vítězství ve skupině jim stačí doma proti Švédsku získat bod, při čemž Portugalsko musí vyhrát v Chorvatsku a spoléhat se na prohru Francie. Domácí tým, úřadující mistr světa zatím dvakrát porazili Chorvatsko, vyhráli ve Švédsku, doma remizovali s Portugalskem s vyhráli v Portugalsku. Švédsko jako outsider této skupiny okupuje zatím poslední místo, ale v předešlém kole dokázalo po 4 prohrách získat první 3 body, když doma zdolalo Chorvatsko 2:1. Oba celky tedy potřebují nutně bodovat, aby se vyhnuli sestupu. Výchozí situaci však vidím horší z pohledu Švédska, které nastoupí proti silné Francii, která stále musí hrát naplno a bude v domácím prostředí.

Bilance vzájemných soubojů těchto dvou celků je mírně lepší ve prospěch domácího týmu, který dokázal třikrát vyhrát, při čemž Švédsko dokázalo také dvakrát vyhrát. V tomto zápase je pro mě favorit domácí tým, který se nemůže spoléhat na zakopnutí Portugalska, proto věřím, že udělá vše pro zisk 3 bodů. Hraji výhru domácího týmu a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Francie - Švédsko
Soutěž:
UEFA Liga Národů - Liga A
Čas zápasu: 17.11.2020 20:45
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 2.05
Bookmaker: iFortuna

Vložte 200 Kč a získáte 900 Kč + 50 Free spins
  • 300% bonus 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 200 Kč
  • 50 volných toček ve hře FORTUNA:LIGA
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy